De laatste wedstrijd op sportpark De Kamp Sportnieuws -i 'Vrijwilligers zijn hun gewicht in goud waard' Junioren atleten winnen thuiswedstrijd Trepke Venray begint nacompetitie met winst Hockeydames verliezen in Eindhoven Boca Juniors sluit af met remise Dennis Snijder topscorer zaalvoetbal Gelijkspel softbal dames Red Caps Sportivo Biljarten I PEEL EN MAAS De kortbalsters van SVOC'Ol namen zondag in gepaste stijl afscheid van sportpark De Kamp. In de allerlaatste wedstrijd op het sportpark, waar de vereniging bijna twintig jaar actief was, werd de kampioen in de tweede klasse. DOT uit Vlierden. met 6-2 afgedroogd. De korfbalafdeling van SVOC'Ol speelt met ingang van het nieuwe seizoen op sportpark De Heesakker, waar oók de voetballers van de vereniging hun wedstrijden spelen. Het afscheid van De Kamp kreeg een feeste lijk tintje met champagne voor de speelsters, begeleiders en bestuurders. Op de foto sluiten de bestuursleden van de afdeling korfbal, Cindy Hesen en Connie Steeghs. symbolisch voor de laatste keer de kleedlokalen op De Kamp. Woensdag 28 mei 2003 - Tennisvereniging Ysselsteyn opent nieuwe accommodatie Trepke Venray is de nacompeti tie goed begonnen. Het eerste duel tegen de andere periodewin naar van de eerste klasse A - uit tegen ZW Beringe - wonnen de Venraynaren maandagavond met 3-4. De return wordt komende vrijdag om 20.30 uur in sporthal De Wetteling gespeeld. Dan hebben de Venrayse zaalvoet ballers aan een gelijkspel voldoende om de tweede ronde te bereiken. Daarin treffen ze de periodekampioe nen uit IB en IC. De drie ploegen spelen een halve competitie. De win naar ervan speelt de finale tegen de nummer twaalf uit de hoofdklasse. Deze tegenstander is nog niet bekend omdat drie ploegen (Keelkampers. ZVSV en Advco) gelijk zijn geëindigd en eerst onderling moeten uitmaken wie elfde, twaalfde of dertiende wordt. Trepke Venray heeft het altijd lastig tegen ZVV Beringe. De Venraynaren misten maandag bovendien de geschorste Hafid Azarfanc en speler/coach Jos van Gerven vanwe ge werk. Ook was Mohamed El-Ghoul niet beschikbaar omdat hij de komen de vijf maanden vanwege zijn stage in Frankrijk verblijft. Al vroeg in de wedstrijd nam de thuisploeg een 1-0 voorsprong. Trep ke Venray liet vele kansen onbenut om op gelijke hoogte te komen Pas vlak voor rust scoorde Dennis Snijder - uit een overtalsituatie - de 1-1 gelijk maker. Het duurde tot tien minuten in de tweede helft dat het sterkere Venray se team ook een voorsprong nam. Uit een diepe bal stifte Danny Fasen de bal over de keeper in de verste hoek: 1-2. Vlak daarna legde Fasen een vrije trap breed naar Gert-Jan Wismans die 1-3 binnenschoot. De Venraynaren weigerden daarna de genadeklap uit te delen want ZW Beringe was rijp voor de sloop. Mohammed Aoussar kreeg de gele kaart waarvan de thuis club profiteerde: 2-3. Twan. een inval ler uit het tweede team, scoorde op. aangeven van Dannv Fasen 2-4. In de slotminuten verkleinden de Beringers de stand tot 3-4. "Zij spelen in een soort handbalverdediging en dat is altijd lastig voor ons", zegt Danny Fasen. "Maar de overwinning is na rust niet echt in gevaar geweest. Omdat wij de kansen niet benutten konden zij steeds in de buurt blijven. Het belangrijkste voor ons was te winnen en dat is gelukt." Volleybaltoernooi Op Hemelvaartsdag, donderdag 29 mei, houdt Volleybalvereniging Sport ivo haar jaarlijkse buitenvolleybaltoer nooi in Overloon. Dit toernooi viert haar 20-jarig bestaan, waardoor deze dag een extra feestelijk tintje zal krij gen Zo zijn er dit jaar naast het tradi tionele volleybaltoernooi, nog twee toernooien waaraan kan worden deel genomen, namelijk voetvolleybal en voor de kleinste volleyballers het mini-volleybaltoernooi. Na afloop van de wedstrijden zal er feestelijke muziek uit de boxen over het sport veld en het terras klinken en tot slot zullen ze de dag gezellig afsluiten met een barbecue. Nieuw team zoekt nog enthousiaste dames Boca Juniors/Andalucia is het zaalvoetbalseizoen geëindigd met een 3-3 gelijkspel tegen Altweer- terheide. Het Venrayse wist na een bewogen seizoen vier ploe gen onder zich te houden in de eerste klasse A. Een tijdje terug verkeerde Boca Juniors nog in degradatiegevaar. Maar ruim op tijd vond het team van inval ler-coach Abdullah Mekran - die de opgestapte Ben Bakens opvolgde - de weg omhoog. Na een goede serie sverd afstand genomen van de bedreigde zone en kreeg Boca Juniors aansluiting met de middenmoot. In het allerlaatste duel uit tegen Altweer- terheide ontbraken Bay ram Durgun. Pascal Kusters en Stanley Filon van wege blessures. Filon was dit seizoen niet alleen clubtopscorer maar ook de dragende kracht van het team Maar hij ruilt Boca Juniors na één jaar alweer in voor een andere club. Filon gaat zijn geluk beproeven bij Lake Valley. Achter de schermen is Boca Juniors druk bezig om het team voor komend seizoen te versterken. Bij Altweerterheide keek het Ven rayse team halverwege tegen een 2-0 achterstand aan, Boca Juniors wist in de tweede helft het overwicht ook in doelpuntern uit te drukken. Door tweemaal Benito Oosterwolde en een treffer van Mohammed Naomani werd de achterstand omgebogen in een 2-3 voorsprong. Uiteindelijk wist Altweerterheide de stand nog gelijk te trekken: 3-3. 't Kesjotje 2-HVC/Alustema 2 3-4 Bij hekkensluiter 't Kesjotje 2 behaalde het reserveteam van HVC/Alustema een krappe 3-4 zege. Daarmee eindigde het Venrayse team op een verdienstelijke vierde plaats in de eerste klasse A Lange tijd werd er niet gescoord. In de twintigste minuut zorgde Rob van Eist voor de openingstreffer: 0-1. Dat was ook de ruststand. Na de pauze liep het Ven rayse team uit naar 0-4 door treffers van Ronnie Bovee en Wouter van Hoek. t Kesjotje 2 kreeg pas in de slotfase loon naar werken. In de laat ste zeven minuten scoorde de thuis ploeg nog drie maal: 3-4. Dennis Snijder is Venrays zaal voetbaltopscorer geworden. De aanvaller van Trepke Venray maakte liefst 4l doelpunten in het seizoen 2002/03- Snijder volgde zijn teamgenoot Danny Fasen op die vorig seizoen met 36 treffers de meest scorende zaal- voetballer was. Fasen schoot in de huidige voetbaljaargang opnieuw 36 keer raak maar daarmee reikte hij niet verder dan de tweede plaats. Met vier spelers in de top zes is Trepke Venray uitstekend vertegenwoordigd in het klassement. De derde plaats was voor Mohamed El-Ghoul die 33 keer doel trof. Frank van Kempen, spits van HVC/Alustema, leverde een prima prestatie door in de landelijke eerste divisie C dertig doelpunten te scoren. In de stand zijn alle teams meege nomen die in de eerste klasse of hoger spelen PEEL EN MAAS een abonnement waard Topscorers lijst 1. Dennis Snijder (Trepke Venray) 41 2. Danny Fasen (Trepke Venray) 36 3. Mohamed El-Ghoul (Trepke V.) 33 4. Frank van Kempen (HVC/Alust.) 30 5. Stanley Filon (Boca Juniors) 6. Gert-Jan Wismans (Trepke V.) 26 7. Pascal Kusters (Boca Juniors) 25 8. Ruud Brands (HVC/Alustema) 21 Mare Linskens (HVC/Alust 2) 21 10. Marco Berden (ZW Leunen) 20 11Hafid Azarfane (Trepke Venray) 19 12. Edwin Berden (ZW Leunen) 18 Ronnie Bovee (HVC/Alust. 2) 14. Rob Willems (ZVV Leunen) 15. John Litjens (ZW Leunen) 16 Freek Thoone (ZW Leunen) 16 17. Fred Jeuken (HVC/Alustema) 13 Bayram Durgun (Boca Juniors) 13 Wouter van Hoek (HVC/Alust. 2) 13 Leon Vievermans (HVC/Alust.2) 13 21. Rob van Eist (HVC/Alust. 2) 12 Mischa Nabben (ZW Leunen) 12 23. Frank Beerkens (HVC/Alustema) 10 Edward Linskens (HVC/Alust. 2) 10 Edwin Sengers (Trepke Venray) 10 André Pecters (ZW Leunen) 10 27. Benito Oosterwolde (B. Juniors) 9 Jos van Gerven (Trepke Venray) 9 Met een' tweedaags feestpro gramma opent Tennisvereniging Ysselsteyn op vrijdag 6 en zater dag 7 juni haar nieuwe accommo datie. Dankzij een zuinig beleid en de zelfwerkzaamheid van de leden heeft de club nu een tenni spark dat zich kan meten met alle andere in de regio. TV Ysselsteyn bestaat inmiddels 24 jaar. Na een bliksemstart met meer dan 200 leden, kent de vereniging vooral vanaf de jaren 90 een constan te groei. Op dit moment telt de ten nisclub 235 leden, waarvan 60 jeugd leden, en nemen elf teams deel aan de KNLTB-competitie en zes teams aan de dorpencompetitie. Na de herstart beginjaren 90 met 120 leden gaat het TV Ysselsteyn voor de wind Dit had vooral te maken met het feit dat de Ysselsteynse tennisvereniging bewust besloot om deel te nemen aan de competities van de overkoepelende tennisbond KNLTB. Die stap had ook negatieve consequenties. "We had den destijds geen volwaardige accom modatie en moesten bij de bond zelfs dispensatie aanvragen om aan de competitie te mogen deelnemen. De vereniging beschikte over een oude kantine, de kleedaccommodatie was ver onder de maat en er waren geen douches", kijkt voorzitter Twan de Wit terug. Doordat zich steeds meer competitiespelers aansloten bij TV Ysselsteyn werd de situatie op het tennispark ook steeds nijpender. De Wit kan zich'een leuke anecdote her inneren van een tennisser uit Venlo die competitie kwam spelen in Yssel steyn. "Toen die speler het kleedlo kaal binnenstapte merkte hij op is dit vcur mich allein Grappig bedoeld natuurlijk, maar het tekende wel de situatie. Vijftien spelers moesten zich omkleden in een hok van twee bij twee meter. En verder hadden we alleen een provisorische douche." VRUWILUGEKS Door een zuinig beleid en de bereidwilligheid van de leden om de mouwen op te stropen kon de tennis vereniging al in de jaren negentig investeren in het tennispark. Zo ver rezen er drie fraaie gravelbanen die iedere toets van kritiek kunnen door staan. Aan het einde van de vorige eeuw kwamen de eerste plannen voor een nieuwe kantine op tafel Daarna kwam alles in een stroomver snelling, "In 2000 lagen de eerste tekeningen er, medio kwam het voor stel in de algemene ledenvergadering en in februari 2002 zijn we gestart met de bouw", aldus Annie Jansen, penningmeester, kantinebeheerster en voorzitter van de feestcommissie. Ruim een jaar nadat de eerste aanzet werd gegeven, wordt de nieuwe accommodatie in gebruik genomen En TV Ysselsteyn kan met recht trots zijn en hoeft niet meer bang te zijn dat gasten meesmuilend het complex binnenwandelen. Het skelet van het 165 vierkante meter grote gebouw is van duurzaam Red Ceder-hout, dat onbehandeld makkelijk 25 jaar mee- kan. Aan de binnenzijde sfeervol vurenhout en een gezellige aankle ding met uitzicht op de drie speelba- nen. De nieuwe accommodatie beschikt over een ruime kantine, een royale berging en keuken, twee kleedlokalen voor heren en dames en twee toiletten voor heren en dames/invaliden. "Het hele complex is bovendien aangepast voor de gehandicapte medemens. Er zijn over al vlakke hellingbanen richting kanti ne en speelbanen". aldus preses De Wit. Sinds de start van het nieuwe buitenseizoen heeft TV Ysselsteyn de nieuwe kantine al in gebruik. "En ondanks dat er links en rechts nog de puntjes op de i moeten worden gezet, vliegen de complimentjes ons al om dc oren", glundert Annie Jansen. Het meest trots zijn ze echter op de eigen leden. De nieuwste aanwinst kost 160.000 euro, maar zelfwerk zaamheid van de leden heeft de ten nisclub een besparing van minstens 60.000 euro opgeleverd. Door acties, gereserveerde middelen als gevolg van een zuinig beleid, heeft TV Yssel steyn het stukje financiering laag kun- Aan de tweede competitiewed strijd voor c/d junioren die werd georganiseerd door Atletiekvereni ging Venray-Regio, hebben in totaal 37 ploegen en 320 atleten deelgeno men. In de vaak stromende regen op zaterdag, leverden de c/d junioren van de organiserende vereniging goede resultaten. De jongens d-plocg werd onbetwist winnaar terwijl de combinatieploeg van AV Venray- Regio en de Komeet eveneens eerste werd in de tweede divisie. Individu eel verzamelden Robin Teunissen, Niek van Mil, Erik Stevens veel pun ten door als eerste te eindigen op één of meerdere onderdelen. Zo won Robin de 1000 meter in 3.05.8 min en werd Erik eerste bij het hoogspringen met een hoogte van 1.40 meter. Lim burgs kampioen Niek van Mil won de onderdelen kogelstoten (9-90 meter) en het discuswerpen met een worp van 26.46 meter, bijna 7 meter verder dan de nummer twee. De estafette ploeg werd derde in een tijd van 46.9 sec over de 4 x 80 meter. Gregory vd Ven werd in zijn serie tweede bij de meter horden in een lijd van 15.7 sec. Op de 80 meter finishte Robin Teunissen als tweede in de tijd 11.0 sec terwijl. Erik Stevens als derde ein digde in 11.2 sec. Bij de meisjes D werd An Lenders derde op dc 1000 meter in 3.42.3 min. Ook bij het speerwerpen werd A derde met een worp van 14.37 meter. Dc estafette ploeg won de 4 x 60 meter overtui gend in 35.8 sec. Bij het verspringen werd Birgit van Merkestein tweede met een vertesprong van 4.08 meter. De meisjes C-ploeg eindigde op een fraaie tweeede plaats met een pun tentotaal van 4212 punten. Dit was slechts 52 punten minder dan de win nende ploeg Atletiek Maastricht .Geeke Blenk won overtui gend de 80 meter horden in de goede tijd van 13 7 sec Bij het hoogspringen werd Geeke tweede met een sprong van 1.40 meter, wat gelet op de barre weersomstandigheden goed te noe men is. Lisa van de Ligt werd op dit onderdeel fraai 5de met haar sprong over 1.30 meter. Bij het kogelstoten werd Lisa derde door de kogel 7.97 m te stoten. De estafetteploeg van de c- meisjes eindigde op de 4 x 80 meter op de tweede plaats met een tijd van 44.5 sec. Djamilla Juliana behaalde bij het speerwerpen een worp van 17.76. De jongens c-pioeg, uitkomen de in de landelijke eerste divisie, behaalde in totaal 7453 punten. Robin Diesbergen en Pim Stevens ver zamelden veel punten door als twee de te eindigen bij respectievelijk de 1500 meter en het hoogspringen. Robin finishte na 5.23.9 min op de middenafstand en Pim behaalde een fraaie 1.70 meter hoogte. Tim ter Huurne raffelde 100 meter af in 13 3 sec. terwijl hij als 4de eindigde bij het verspringen met een sprong van 4.40 meter Sander Verstegen eindigde als 5de op de 800 meter in een tijd van 2.46.6 min. De estafetteploeg beëin digde de 4 x 100 meter met een tijd van 54.2 sec. De nodige punten verza melden ook Gabriek Rammeloo bij het speerwerpen en het kogelstoten. Sander van Merkestein had een tijd nodig van 18.2 sec voor de 100 meter horden terwijl Pim Stevens dit 0.2 sec sneller deed en finishte in 18.0 sec. Nike van Houdt wierp de speer 20.14 m ver. JUNIOREN De jongens en meisjes junioren B hebben in een combinatieploeg van AV - Venray- Regio, de Komeet en Scopias deelgenomen aan de tweede competitiewedstrijd in Veldhoven. Individueel behaalde Benoit Kaanen op de 800 meter een goede tijd van 2.17.2 min. Bij het verspringen behaalde hij een afstand van 5.02 meter. De estafetteploeg werd 5de op de 4 x 100 meter in een tijd van 47.4 sec. Akemi Salden behaalde op het onderdeel hinkstapspringen een afstand van 9,68 meter. Guss Smits stootte de 5 kg zware kogel 7.64 m ver terwijl hij bij het discuswerpen een afstand haalde van 21.55 meter Bij de meisjes B behaalde Susan van Dijck twee overwinningen. Zij won duidelijk de 100 meter in 12.9 sec en haar worp van 34.83 meter bij het speerwerpen leverde een duidelijke eerste plaats op. Garcia Stegen had 67.9 sec nodig voor de 400 meter en zij sprong 1.40 meter hoog. De esta fetteploeg legde de 4 x 100 meter af in een tijd van 55.6 sec. Het puntento taal van de meisjes B-ploeg bedroeg 4860 punten en was goed voor een 6de plaats van dc in totaal 11 ploe gen. PUPILLEN De tweede competitiewedstrijd voor de pupillen in Roermond, heeft bij de meisjes pupillen C een over winning opgeleverd voor Lisanne van den Boomen. Clubgenote Nicky Teu nissen en Ilse van den Boomen wer den respectievelijk 3e en 4e in deze categorie. Suzan Stevens won bij de Meisjes pupillen B, ondermeer door een goede prestatie bij het hoogspringen. In deze categorie eindigden Lynn Vie vermans erf Daphne Waaijenberg op 10de eif' 12e plaats. In de categorie jongens pupillen B werd Bob Keijzers fraai vierde. Zijn broer Don evenaaar- de deze prestatie bij dc categorie jon gens pupillen A. Ook Kevin Teunis sen, Joris Terhaag en Stan van de Boomen verzamelden de nodige pun ten voor de ploeg. Carmen en Natha lie Linssen bereikten een 20ste en 25ste plaats bij de meisjes pupillen A. Er wordt met spanning gewacht of en welke ploegen de gebiedsfinale hebben gehaald maar het is duidelijk dat de jeugdatletcn van AV Venray - Regio in de competitie tot nu toe een aantal goede resultaten hebben behaald en sprake is van een groei in de breedte. Venray nog twee punten te scoren, onder andere door een twechonkslag van Jacqie Verstegen. Zij verspeelde bijna haar fraaie honkslag door ingesloten te worden tussen het tweede en het derde honk. Gelukkig wist ze zich door een sliding te redden. De Twins scoorden vervolgens ook een punt, waardoor het 7-7 werd De laatste inning wist geen van beide teams te scoren. De pupillen verloren van de Starlights met 6-12. De junioren en de aspiranten speelden ivm het weer niet. Voor volgende week staat voor de pupillen een wedstrijd in Eindhoven op het programma (PSV om 11.00 uur), voor de aspiranten een thuis wedstrijd tegen Gemert om 13-00 uur en voor de junioren een uitwedstrijd in Heerlen tegen de All Stars. De soft- balsters hebben vrij, maar de honkbal lers moeten om 15.30 tegen de Star lights in Schijndel aantreden. Het nieuwe dames hockeyteam van Venray heeft afgelopen zondag de laatste wedstrijd van dit seizoen in en tegen Eindhoven verloren: 6-2. Ondanks de grote motivatie om nu toch echt eens een keer te winnen, slaagden de dames er niet in deze spannende, meedogenloze wedstrijd met een goed resultaat af te sluiten. Al in de eerste helft kwam Eindhoven in erg korte tijd op een grote voor sprong van 4-0. Dit was echter geen reden om het hoofd te laten zakken en na de rust werd er dan ook snel gescoord door Sanne Wouters. Ook het tweede doelpunt kwam op naam van haar: Na een perfect teamwork, waarin Bl-invalster Renee Viever mans een belangrijke rol speelde, werd het tweede doelpunt gemaakt. Hierna ging het spel over en weer en waren er voor beide partijen nog enige kansen. Eindhoven benutte hiervan twee, waardoor de eindstand 2-6 werd. Vorig jaar september is er een compleet nieuw dames 1 van hockeyclub Venray gestart met trai nen. Sinds 1 maart spelen zij ook in competitieverband. Het team is nog volop in ontwikkeling en zoekende naar gezellige dames, die het leuk vin den in teamverband te sporten. Lijkt het je leuk om met ons mee te doen of wil je een keer een proeftraining, dan ben je van harte welkom. Voor meer informatie kun je contact opne men met Marije van der Vorst, tele foonnummer: 06-18553584 De softbaldames van Red Caps heb ben afgelopen weekend gelijkge speeld tegen de Twins en de heren boekten een zege tegen Hazenkamp. Aanvankelijk ging de wedstrijd tegen de Twins voor de dames van Red Caps Venray redelijk gelijk op. De Twins maakten in de tweede inning een punt en namen ook een punt voorsprong. Door een goed dubbelspel tussen Carola Litjens en JoJanneke Grim waarbij een slapende loopster werd uitgemaakt, werd erger vooralsnog voorkomen. In de vierde inning wist Red Caps Venray onder andere door een fraaie driehonkslag van Hanneke Ensink vier punten te scoren. De Twins gaven zich niet zomaar gewon nen en door goede honkslagen namen de Twins wederom de leiding met 6-5. Een pitcherwissel aan Ven rayse kant beëindigde de inning. In de zesde inning wist Red Caps DOS C Op maandag 2 juni is de tweedelV leavond van het libre-kampiocnsdl Aanvang om 19.15 uur. Op donderdag 5 juni zal (tijde laatste avond) de kampioen van bekend worden. PK VBB: Carl de Bruijn wist in de finalt banden tweede klas het kamp schap op te eisen met 12 mate ten en een algemeen gem. van zijn teammaat Henk Hendriks beslag op dc tweede plaats in matchpunten met een geni. 0.543, dit was maar liefst 145%! Uitslagen bandstoten KNBB DOS Al-BC Vors Wiel Vermeulen won zijn partij beurten (geni. 3.15). ook Gen meulen wist zijn partij te wil Theo Kronenberg was in 20 lx (gem. 2."'5) klaar met zijn tegel der. DOS A3-BC Coba Inaborg-DOS BI Ad van Gerven klaarde zijn klus beurten, ook Frits van der Waö behaalde 2 punten en het matchpunt was voor DOS. Programma bandstoten KM Dinsdag 3 juni: DOS Al-BC Tegelen DOS A3-De Jordaan Donderdag 5 juni: DOS BI-De Pruuvers VBB Finalewedstrijden 2e klasse driebanden Ter afsluiting van de reeks wei den in het kader van de persooi kampioenschappen 2003 hebbc 2c klassers van de spelsoort drie den onlangs hun finalewedstl gespeeld. Kampioen met 12 m punten is geworden C. de Bruijl DOS. Hij kwam uit op een alge! moyenne van 0.419 en scoordi hoogste serie van 3- De tweedel was voor H. Hendriks, eveneens' DOS. die met 10 matchpunten efl' j-3 hoogste serie van 4 op basis van' 116 %-moyenne van 145.78% J. Voel se van VOP juist voor bleef want d scoorde ook 10 matchpunteiu jV een hoogste serie van 3 maar zij» "j moyenne was beduidend minder' sl dat van Hendriks. Rest nog te ven 10 den dat de hoogste serie van het B '!l nooi op naamikwam van G Snijd 6 van VOP 7. De finalewedstrijden vonden pi in D n Oldtimer en stond onder ding van biljartvereniging OBK. Voorzitter Twan de Wit en ningineester Annie Jansen pm :er trots voor de nieuwe kantine P1 OOr nen houden "Schrijf maar op'.pill' Twan de Wit, "De vrijwillige meegewerkt hebben om dit te n Zi| ren zijn hun gewicht in goud Annie Jansen vult aan: "Een caèger ment aan dc vijf leden tellende b 2) l commissie. Meer dan 30 leden trei intensief betrokken geweest b 5,5: bouw. Daarnaast hebben nog andere leden hand- en spandicn ;ens verrichf. Zonder die steun hadi nooit zoiets moois neer kunneofclaai rde De nieuwe accommodatie i op vrijdag 6 juni om 19-30 uur los; cieel geopend en ingezegend pastoo' Jenniskens van YsselS 24 Daam a is er tot 21.00 uur een itftill tie er aansluitend een gezellig si zijn. Zaterdag 7 juni is de AsicsTt til' Acadi my vanaf 14.30 uur te g het tennispark. In een drie durend programma wordt door i.96 team van vier professionals, i vuld met een clinic-topper, op .20 banen een clinic verzorgd. Omo veer 17.00 uur is er een barbeet i6< aansluitend een feest voor alle k sb met een doorlopend programit rde muzikale omlijsting door lokale d

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16