Winst Trepke Venray h ópscorers in de prijzen Sportnieuws -info Ik heb veel gegeven en heel veel teruggekregen SV Leunen 40 jaar Zaterdag afscheid arbiter Toon Poels Topvoetbal Venray SVOC '01 Hl MM SV Merselo Oostrum 3in !L EN MAAS Donderdag 22 mei 2003 - Pagina 19 de slotdag van de competitie Trepke Venray in de derby leunen nipt met 6-5. Het Ven eteam won 22 van de 26 com- lewedstrijden in de eerste A. In de meeste klassen zou Voldoende zijn voor de titel. Trepke Venray moet opnieuw pegen nemen met de tweede AJ Deurne werd kampioen at het de beide confrontaties Trepke Venray wist te winnen. (VLeunen-ZW Beringe 2-2 de eerste keer in dit seizoen ilde ZW Leunen een gelijkspel tertien zeges en tien nederlagen Idcn de Lcunse zaalvoetballers op je speeldag met 2-2 gelijk tegen de oer drie ZW Beringe. Y Leunen, dat op de vijfde plaats nam twee keer een voorsprong :ide keren wisten de Beringers te komen Edwin Berden brak open (1-0) maar nog voor rust de tegenstander op gelijke hoog- na de hervatiing hielden beide elkaar goed in evenwicht, loone en Marco Berden wisten begin van de tweede helft hun niet opnieuw op voorsprong te in. Aan de overzijde voorkwam een tegentreffer. Negen minuten jti]d nam ZW Leunen toch weer ig Aanvoerder Edwin Berden i André Peelers die 2-1 scoorde inge drong daarna aan maar inse team hield aanvankelijk Totdat de thuisploeg twee minu- tijd moest capituleren na een |ende Beringse aanval die doel- werd afgerond: 2-2. Juniors-Trepke Venray 4-8 ndat koploper AJ Deurne de voor- schoven slotwedstrijd had gewon- waren de Brabanders kampioen :n. Trepke Venray wist vrijdag aanvang van de derby tegen Boca lts dat de tweede plaats het hoogst are was Bij Trepke ontbrak Hafid fane die naar aanleiding van het lent in Deurne - toen hij de rode I kreeg - door de KNVB voor vier ;is geschorst. de openingsminuten kregen clubs een strafschop De eerste vöor Trepke Venray nadat Boca- liger Kadir Savas Dennis Snijder ementair afstopte. Vanaf de stip e aanvoerder Gert-Jan Wismans score 0-1. Vlak daarna maakte immed Aoussar vlak voor het doel na een inzet van Vincent Smith nm Durgun benutte de penalty. 1- ro' adat Dennis Snijder met een fraai 'CD ut Trepke op 1-2 zette werd Boca Juniors in de laatste tien minuten van de eerste helft helemaal weggespeeld. Daardoor kon Trepke Venray met een 1-6 voorsprong gaan rusten. Mohamed El-Ghoul bracht de stand op 1-3. Top scorer Dennis Snijder - die daarvoor twee dikke kansen onbenut liet - scoor de 1-4. Op aangeven van Danny Fasen kon de opgekomen Gert-Jan Wismans 1-5 binnenschieten. De'jonge doelman llhan Polat wist een schot van Wismans nog te keren maar hij was in de rebound kansloos tegen de uithaal van Dennis Snijder: 1-6. Na de pauze kwam er een heel ander Boca Juniors uit het kleedlokaal Binnen een halve minuut scoorde Bay- ram Durgun met een fraaie knal 2-6. Vincent Smith verkleinde uit een pass van debutant Hussyin Tokat de achters tand tot 3-6. Uit een vrije trap van Pas cal Kusters. die werd ingeschoten door Kadir Savas, kroop Boca weer dichter bij: 4-6. Er waren nog tien minuten te spelen. Maar Trepke Venray vond het toen welletjes. Uit een één-twee met Mohamed El-Ghoul verruimde Danny Fasen de marge weer: 4-7. In de slotmi nuut bepaalde El-Ghoul de eindstand op 4-8. Trepke Venrav-ZW Leunen 6-5 De nummers twee en vijf maakten er op de slotdag nog een echte wed strijd van. Het Leunse team kwam fel uit de startblokken en liet Trepke niet in zijn spel komen. Met een fraai hak- balletje opende Mischa Nabben de score: 0-1 Trepke Venray had moeite met de agressieve tegenstand en kreeg moeilijk grip op het duel. Jos van Ger- ven (lat) en Dennis Snijder, die uit een vrije trap op de paal schoot, kenden ook geen geluk. Vijf minuten voor rust zette André Peeters John Litjens vrij voor het doel en zo leidde ZW Leunen met 0-2. Gert-Jan Wismans zorgde ervoor dat zijn team toch met een gelijke stand ging rusten. Met een geplaatst schot in de verste hoek scoorde de Trepke-aan- voerder 1-2. Op slag van rust onder schepte Wismans de bal toen doelman Bart Baken wilde uitverdedigen. De Leunse spelers protesteerden hevig omdat hij daarbij hands zou hebben gemaakt. Wismans ging door en vond een verlaten doel: 2-2. Vlak na rust verzuimde Trepke Ven ray de leiding te nemen Gert-Jan Wis mans trof de paal en Mohamed El- Ghoul stuitte twee maal op doelman Baken. Halverwege de tweede helft kwam het Venravse team toch op voor sprong door Dennis Snijder: 3-2. Een minuut later speelde de Leunse verde diger Rob Willems te kort terug op zijn keeper. Dennis Snijder profiteerde en scoorde zijn veertigste competitie treffer: 4-2 Weer een minuut later trof Snijder de paal maar uit de rebound tilde Danny Fasen de stand naar 5-2. Uit een dieptepass van Rob Willems kon John Litjens alleen op het doel afgaan. Hij passeerde Trepke-goalie Martijn Houwen en schoof 5-3 binnen. Maar nog in dezelfde minuut herstelde Trepke Venray de marge weer door opnieuw Dennis Snijder: 6-3- Het Leun se team gaf zich niet zomaar gewon nen. André Peeters ruimde de bal weg die werd opgepikt door John Litjens die vervolgens knap afrondde: 6-4. Op aangeven van Edwin Berden bracht Marco Berden de stand op 6-5 Er waren toen nog ruim vijf minuten te spelen. Maar Trepke Venray liet de tegenstander niet nog dichterbij komen. Alhoewel ZW Leunen nog een paar keer heel dicht bij de 66 gelijkma ker was. Mischa Nabben trof de paal en Marco Berden liet in de slotfase nog twee goede kansen onbenut. SV Leunen bestond op 7 december 2002 veertig jaar en viert deze mijlpaal met een feesweekend op vrijdag 30 en zaterdag 31 mei. Het programma ziet er als volgt: Vrijdag 30 mei: Jeugdactiviteit D-, E- en F-jeugd. Uitstapje Recreatiepark De Bergen in Wanroy De kinderen vertrekken in twee groepen per bus Receptie 40-jarig bestaan van 18.30 tot 21:30 uur. Daarna gezellig samenzijn. Deze receptie zal worden gehouden in de feesttent op het sportpark. Ze hopen vele leden, oudleden en iedereen die de vereniging een warm hart toe draagt, te mogen begroeten. Zaterdag 31 mei: Jeugdactiviteit B- en C-jeugd. Survivaltocht. Vertrek 11,00 uur per fiets. Feestavond voor senioren, veteranen, A-jeügd, steunende leden en vrijwilli gers. Aanvang 20.30 uur. Muziek wordt verzorgd door Het Puppies Huisor kest. Vrijdag 23 mei Sporthal De W'etteling 21.30 HVC/Alustema 4 -MZV/ De Ruif 2 22.30 Lake Valley 2-FCD/Alfass 2 Sporthal De Weert 20.30 BDZ Venray-ZVCO 21 30 BDZ Venray 4-ZW Leunen 4 Zaterdag 24 mei Sporthal De Weert 16.00 Trepke Venray 2-'t Boompje 17 00 Trepke Venray 4-Inter'80 2 18.00 Venrode 2-ZV/Scrum 2 19 00 Trepke Venrav-'t Kesjotje 2 (dames) 20.00 Trepke Venray 2-Domu (dames) jf; ilderman Sport en Végio Verzekeringsgroep delen uit 'ieuwe voetbalschoenen en een weekendje gratis de show stelen in de prachtige Smart van Végio Verzekeringsgroep in Oirlo. Topscorer Kevin 11 «n(27 doelpunten) van Swolgense Boys kon zijn geluk zaterdagmorgen bij de feestelijke uitreiking van de topschuttersprijzen in sportzaak ierman Sport niet op. hinderend poseerde hij samen met Maikel Fransman van Volharding (tweede met 18 doelpunten) en zijn teamgenoot Bart Rütten (derde met 16 doelpunten) J5 iet compacte, felgekleurde autootje van de verzekeringsgroep. 11 iiikel Fransman mocht in de sportzaak in de Grotestraat in Venray een nieuw trainingspak uitzoeken en Bart Rütten kreeg een origineel wedstrijdshirt van zijn «ete club Manchester United overhandigd Swolgense Boys, met 84 doelpunten de winnaar van het verenigingsklassement, kreeg ook nog eens tien ballen. If1 h ontvangst werden genomen door trainer Jan Loock en bestuurslid Hans van der Klïj. De prijzen werden beschikbaar gesteld door Végio Verzekeringsgroep w Mo en Helderman Sport in Venray. Ook komend voetbalseizoen sponsoren deze twee bedrijven weer het topschuttersklassement in Peel en Maas. De prijzen lK tal uitgereikt door Leon Vievermans (Vegio) en John Verkuylen (Helderman Sport). Voetbal Programma Veteranen: Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Veteranen Toernooi: Weerselo ver trek bij Den Terp om 10.00 uur Programma zaterdag 24 mei: Toernooi: SVOC D2 in Meterik v.09.40 Programma zondag 25 mei: Toernooien: SVOC Al in Meterik v.13.15 SVOC BI in Meterik v. 12.45 SVOC Dl in Arcen v.12.15 SVOC El in Meterik v 08.45 SVOC E2 in Meterik v.09.00 SVOC F1 in Meterik v.13.15 SVOC E3 in Maastricht v.08.15 Woensdag 28 mei om 19-00 uur. Afscheidswedstrijd van Peter Verlin den en Rick Voermans. Dit is tevens de laatste wedstrijd voor Trainer Henk Lammen en Leider Leo Clephas. Programma zaterdag 31 mei: Meerlo-SVOC 4 v. 17.00 Korfbal Uitslagen: SVOC Al-KCHB Al 7-9 SVOC A2-DOS Al 6-3 De Eendr. Bl-SVOC BI 16 SVOC B2-MKV BI 3-12 Swift C3-SVOC Cl 2-5 SVOC-C2-De Eendr. Cl 60 Grubben Dl-SVOC Dl 2-3 Kraanvogels-SVOC El 0-8 ROKA 1-SVOC 1 12-9 Programma zondag 25 mei: SVOC 1-DOT 1D-2C 11.00 Programma woensdag 28 mei: SVOC 1-SVOC 2 20.00 Sportpark De Heesakker! Daarna afsluiting in de kantine! Peter Verlinden neemt na twintig jaar afscheid Na twintig jaar in de vaandel teams bij TOP, DIS en SVOC'Ol hangt Peter Verlinden op woens dag 28 mei definitief de voetbal schoenen aan de wilgen. De gent- leman-voetballer neemt afscheid met een wedstrijd tussen oud DIS en het huidige eerste elftal van SVOC'Ol. Het duel op sportpark De Heesakker begint om 19.00 ïur. (door Henk Lammen) Als klein ukkie trapte Peter Verlin den samen met zijn neefje en buur jongen Sjaak Verlinden al een balletje op het trapveldje bij het ouderlijk huis op de grens van Tienray en Mel- derslo. Er sneuvelden van tijd tot tijd ruiten van de kassen, maar omdat de vaders van Peter en Sjaak ook voetbal lers waren, werd de bal niet lek gesto ken en volgden er geen harde repres- sailles, maar kwam er wel een nieuwe bal als het leren monster het had begeven. Vader Lei speelde in die jaren bij de veteranen van TOP en was leider van het derde elftal en zoontje Peter was steevast langs de lijn te vinden. Uiteraard met een bal binnen voetbereik. Hij moest tot zijn tiende wachten alvorens hij zich voor het eerst in het oranje-zwarte shirt van de Tienrayse voetbalvereniging mocht hijsen. In de D-tjes bleef zijn talent niet lang onopgemerkt. Hij werd enkele, seizoenen later uitgeno digd voor het C-team van Jeugdplan VVV. Als laatste man moest hij de concurrentie aangaan met Jan Poels. de oud-speler van SV Venray en hui dig trainer van Geldrop. Na een half jaar trainingen van Remy Reynierse haakte hij af. Het bescheiden knulle tje uit een klein dorpje ondervond toen al dat voetbalcapaciteiten alleen niet voldoende waren om het te red den bij een betaald voetbalclub. "Ik was te verlegen en coachte te wei nig." Binnen de Tienrayse voetbalvereni ging werd het jonge talent wel om zijn voetbalkwaliteiten gewaardeerd. Onder trainer Piet Peeters maakte hij al op 15-jarige leeftijd zijn debuut in TOP 1Zijn eerste goal in de hoofd macht herinnert hij zich nog als de dag van gisteren. 'Uitgerekend tegen DIS op De Heesakker. Het werd 1-1 met een DIS-goal van Jan Nelissen (nu bestuurslid van SVOC'Ol, red.)." Het duurde nog twee jaar voordat de jeugdspeler op zeventienjarige leef tijd een basisplaats kreeg bij trainer Wiel Smits. Onder Smits kwam hij ook in de voorhoede terecht. TOP, toen uitkomend in de 2e klasse van de afdeling Limburg, maakte dank baar gebruik van de jonge spitsspeler. "Ik was sneller dan de gemiddelde laatste man en met mijn neef Sjaak achter me, die me met zijn goede lin kerbeen altijd wist te vinden, maakte ik dat jaar 31 doelpunten. Een record in al die jaren." DIS Het laatsté jaar TOP werd geen onverdeeld succes. Onder trainer Herman Teeuwen werd de pas 19-jari- ge Verlinden aanvoerder. Een verant woording die hij toen nog niet kon dragen. "Ik Speelde dat jaar stukken minder. Ik had het ook even gehad met voetbal en was toe aan een nieu we uitdaging." Omdat hij zijn huidige vrouw Anja. een echte 'Oelderse', had leren kennen, was de keuze voor Op zaterdag 24 mei neemt Toon Poels officieel afscheid. De Ven- raynaar is veertig jaar onafgebro ken scheidsrechter geweest. De stichting 'Vrienden van de scheidsrechter' heeft op sport park de Vlies in Ysselsteyn een afscheidsprogramma georgani seerd. Uitslagen Holthees-Merselo vet. 0-2 Merselo vet.-SVCB 3-0 Programma zaterdag 24 mei: Merselo vet.-SSS 18 vet. a. 17.00 Dl toernooi te Meterik v.09.00 Voor alle jeugdspelers afsluiting van het seizoen. Bijeenkomst 13-00 u in de kantine. Programma zondag 25 mei: Toernooien: E2 in Meterik v.09.00 F2 in Meterik v. 13-30 Korfbal Uitslagen: MKV-Merselo midw. 4-8 Peelkorf-Merselo D-pup. 8-0 SVSH-Oranjc Wit asp.Cl 06 ODOS-Merselo sen. 4-9 Programma zaterdag 24 mei: Merselo-Swift D-pup. 10.30 DOT-Oranje Wit asp.Cl 10.30 Lottum -Oranje Wit asp.Bl 13-00 Gazelle-Oranje Wit jun.Al 14.00 Programma zondag 25 mei: Merselo-DOS sen. 10.30 Dit zijn de laatste wedstrijden van het seizoen. In dit tweede buitenseizoen is door de teams goed gepresteerd, De midweek op woensdag, de aspi ranten Cl en BI op zaterdag en de senioren op zondag kunnen namelijk het seizoen winnend afsluiten. Woensdag 21 mei is de laatste training Het begint om 18.00 uur met een wedstrijd tussen een scheidsrechters- team en een elftal van (oud>voetbal- lers uit de regio. Toon Poels zal uiter aard zijn eigen afscheidsduel leiden. Daarbij wordt hij geassisteerd door de oudste en jongste arbiter van scheids rechters vereniging Horst-Venrav: Venray naar Jo Smits en Vivian Peeters uit Kronenberg. Het regioteam staat onder leiding van coach Hay Cox uit Meerlo en bestaat uit de volgende spelers: Richard Wismans (BW), Pierre Lit jens (Geysteren), Sjaak Janssen (Holt- hees), Michel Baltissen (Leunen), Har- rie Litjens (Leunen), Sraar Bruvsten (Meerlo), Martien Arts (Merselo). Her man Lenssen (Oostrum), Gerrit Loonen (SVOC), Chris-Jan Broere (Wanssum), Noud Janssen (Venray), Sjef Keijzers (Venray), Huub Sturme (Ysselsteyn), Geert en René van Dijck (Ysselsteyn). Het arbitersteam wordt gecoacht door Mart Peeters uit America. De scheidsrechters die in actie zullen komen zijn: Ruud Bexkens (Venray), Mat Billekens (Sevenum), Leo Bos (Meerlo), Pol van Boekei (Venray), Richard van Cleef (Sevenum). Martien Cortenbach (Meerlo), Twan Derikx (Melderslo), Ron Kolorz (Afferden), Harm Maas (Oirlo), Peter van de Pasch (Melderslo). Jos Peeters (Kro nenberg), Henk Rijbroek (Merselo), Jan Schrurs (Meterik), Peter Wefels (Venray), Robert de Graaf (Venray), Tom Joosten (Overloon), Roy Theeu- wen (Horst), Reinold Wiedemeijer (Velden) en Mario van Heesch (Horst). Om 20.30 uur start het 'Moment Suprème' zoals het organisatiecomité (Piet Vullings, Jan Terburg, Piet Hanen en Hay Achten) dat noemt. Daarna is voor iedereen de gelegen heid om Toon en Mia Poels de hand te drukken. Op zaterdag 24 en zondag 25 mei vindt op het sportcomplex van SV Venray voor het derde jaar op rij het Internationaal Top A-toernooi plaats. Tijdens dit grootse voetbal-evenement, georganiseerd door de Stichting Top Jeugdvoetbal, zijn teams van diverse Betaald Voetbal Organisaties (BVO's) van de par tij om onderling uit te maken wie zich de beste van 2003 mag noemen. Op zaterdag 24 mei opent burgemeester Jos Waals het toernooi. Rond 10.30 uur beginnen de eerste poulewed strijden. Zondag 25 mei krijgen die een vervolg. De finale staat gepland voor zondagmiddag 16.00 uur op het hoofdveld van SV Venray. Tij dens twee toernooidagen werken de A-teams van FC Utrecht, KRC Genk, MW, Helmond Sport, Venlo- sche Boys, Udi' 19, VW, Top Oss, Sparta Rotterdam en plaatselijke trots SV Venray hun wedstrijden af. Twee dagen lang is sportpark De Wieën dus het strijdtoneel voor aan- stormend voetbaltalent van Neder landse en Belgische bodem. Tijdens de twee eerdere edities van het - Internationaal Top A-toernooi wist 1 een Belgisch team de hoofdprijs in de wacht te slepen. Ook benieuwd wie er dit jaar met de trofee naar huis gaat? Kom dan i op zaterdag 24 en zondag 25 mei t naar sportpark De Wieën. de thuis- haven van SV Venray. Korfbalvereniging Uitslagen: t Oostrum-ODOS mwd. 4-4 De Treffers-Oostrum asp. 0-2 Oostrum-Swift sen. 1 3-8 Programma zondag 25 mei: Oostrum-SVSH sen. 1 a. 11.00 t Peter Verlinden zal woensdag voor de laatste keer zijn 'kunstjes' vertonen DIS begrijpelijk. Ondanks de contac ten die hij had met SV Venray en Meerlo. Maar liefst zestien seizoenen droeg hij het groen-witte shirt van de Oirlose voetbalvereniging. Als mid denvelder was hij in al die jaren een spelbepalende speler bij DIS. Met hoogte- en dieptepunten. In 1994 werd onder trainer Hay Cox de Ven ray Cup gewonnen en in 1997 werd onder leiding van Cor Berkers promo tie van de zesde naar de vijfde klasse afgedwongen. In het beslissende pro motieduel tegen Nunhem, door DIS met 3-1 gewonnen, liepen de gemoe deren op toen Verlinden een speler van Nunhem een tulband van het hoofd trok. "Die jongen was vlak voor rust geblesseerd geraakt en kwam na de pauze terug met een tulband om zijn hoofd. Het liep bij ons niet zoals het moest en bij een 1-1 stand trok ik in een duel die speler de tulband af. Toen waren de rapen gaar. Publiek het veld op. Ik kreeg geel. maar uit eindelijk wonnen we wel. We kwa men op 2-1 en uit een penalty maakte ik 3-1. Maar die actie verdiende ach teraf niet de schoonheidsprijs." De actie is niet kenmerkend voor de carrière van Peter Verlinden. Voor trainers was hij een speler die er altijd stond. Op trainingen liet hij vrijwel nooit verstek gaan. Een liefhebber van het spelletje Toch wierp hij zich als aanvoerder in de strijd toen het onder trainer Jeu Voesten mis dreigde te gaan. "De groep had geen vertrou wen meer in de trainer en uiteindelijk moest Voesten vertrekken. Leo Clep has nam dat seizoen het roer over en we bleven er alsnog in. Maar een tus sentijds vertrek van een trainer is niet om trots op te zijn. Ook al ontkom je aan degradatie." Peter Verlinden is een speler die altijd op techniek heeft gespeeld. Geen man van het rauwere werk, maar fijnbesnaard en altijd zoekend naar een voetballende oplossing. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij, op de vraag wie de beste voetballers zijn met wie hij heeft samengespeeld, kiest voor 'echte voetballers'. Leo Clephas, jarenlang speler en leider van DIS en de laatste twee seizoenen leider van SVOC'Ol, behoort volgens hem tot die categorie spelers. "Leo had voordat hij naar DIS kwam jaren lang in Venray gespeeld. Tegen hem keek je toch wel op. Verder was Rick Curvers een hele goede spits. Een speler met heel veel techniek met wie ik het goed kon vinden. En in TOP speelde Yassar Kurt, ook een hele goeie. En niet te vergeten Bert Nellis sen. Van hem kon je op trainingen en in wedstrijden echt iets leren." Zo'n spclbepalend figuur heeft hij de laat ste jaren bij DIS en de laatste twee sei zoenen SVOC'Ol gemist. De fusieclub reikte twee seizoenen achter elkaar tot een zesde plaats en moest met name de Brabantse hegemonie in de vijfde klasse dulden. "De meeste Bra bantse ploegen in onze klasse hebben een of twee echt goede voetballers die op een hoog niveau gespeeld heb ben. Die jongens maken in wedstrij den vaker het verschil. Als SVOC'Ol echt hogerop wil komen, dan zou zo'n ervaren iemand, die het niveau tijdens wedstrijden en trainingen opkrikt, heel belangrijk zijn." De fusieclub van Oirlo en Castenray doet het echter met eigen jongens. Ook zonder spelers van buitenaf kan de club volgens Peter Verlinden een zon nige toekomst tegemoet zien. "Het is een jonge groep met veel perspectief en goede voetballers. Bovendien is er een heel enthousiast bestuur en de club kan iedere twee weken rekenen op een grote schare supporters Die sfeer zal hij vanaf volgend sei zoen missen. In huize Verlinden, vrouw Anja, zoon Roy (10) en doch ter Mandy (8), zullen ze er niet rou wig om zijn dat vaderlief het definitief voor gezien houdt. "Als je in een eer ste elftal voetbalt, heb je toch bepaal de verplichtingen. Zo ben je iedere zondag van huis. Vanaf nu is het thuis- belang groter dan het teambelang. Al zal ik regelmatig nog wel eens trai nen. En tennissen is een goed alterna tief om toch bezig te blijven." Na twintig seizoenen, pak 'm beet vijfhonderd duels en 200 treffers, neemt hij volgende week woensdag afscheid. Voor het duel zijn spelers uitgenodigd met wie hij in al die jaren TOP. DIS en SVOC'Ol heeft samenge- voetbald. Na afloop is er een gezellig samenzijn met een hapje en drankje. "Ik vind het prachtig dat dit voor me wordt georganiseerd. Een hele eer. Ik heb een dergelijke wedstrijd zelf mee geregeld toen Theo Hellegers afscheid nam bij DIS. Dat was prach tig. Na afloop van de laatste thuiswed strijd ging ik samen met Rick (Voer mans. die volgens seizoen naar Meterik gaat, red.) op de schouders. Dat deed me wel iets. Woensdag zal het niet anders zijn Maar niet voor dat hij nog een keer heeft 'gepoort'. "Ja, een balletje door de benen is altijd genieten. Net zoals een doel punt maken. Als je een dag later de krant openslaat, blijft het toch altijd leuk om je naam terug te zien. Ook na twintig seizoenen. In al die jaren heb ik in het voetbal veel gegeven, maar ik heb ook heel veel teruggekregen. Die herinneringen neemt niemand me meer af."

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19