Na 42 jaar jaar revanche op Standaard? Johan Vul lings en Tom Hendriks naar SV Venray Volharding faalt vanaf elf meter Sportnieuws -inf< Venray soepel over eerste horde MLi Heldenrol voor Saskia Benthum Venray begint thuis tegen Standaard SV Geijsteren SVV Jeugd SV Venray VV Oostrum BVV'27 SVV Veteranen SV Leunen VM «1 nsflMi UI SV Venray krijgt nieuwe grasmat Gilde-B Hockey Club Venray PEEL EN MAAS Donderdag 22 mei 2003 - PaginJI Op donderdag 29 mei. Hemel vaartsdag. is de afsluitdag op het sportpark. De wedstrijd begint om 16.00 uur. 's Avonds is het vanaf 20,00 uur gezellig samenzijn iri café 't Trefpunt. Er zijn dit jaar drie leden die veertig jaar lid zijn van de vereniging. Voor het onderhoud van de accom modatie zijn groepjes gevormd, die' allerlei klusjes gaan klaren de komen de weken. Voor de benodigde mate rialen dient elk groepje tijdig contact op te nemen met Alex Lommen, voor de te gebruiken materialen. Doe dit niet te laat. want Alex moet de mate rialen dan eerst bestellen. Veteranen Uitslag: SV Geijsteren-TOP 2-5 Programma zaterdag 24 mei: Elzendorp-SV Geijsteren v. 16.00 Afmelden voor donderdagavond, tel. 532085. Op donderdag 29 mei. Hemelvaarts dag, is het de afsluitdag van de voet balclub. Twee veteranen vieren dan hun 40 jarig lidmaatschap. Op zaterdag 24 mei gaan de vetera nen het tweede speelveld in orde maken voor het Mewatoumooi. Aan vang 9-00 uur. Jeugd De afdeling jeugdvoetbal kan nog enkele nieuwe leden aannemen (m.n. voor de E- en F-teams in de leeftijd: 5 plus t/m 11 jaar). Aan- en afmelden voor 26 mei bij: R. de Kleijn tel. 510894, na 19 00 uur. Programma vrijdag 23 mei: Toernooi: Venray A3 Deume v. 18.00 Programma zaterdag 24 mei: Toernooien: Venray Al Venray Venray B4 FC Oda. Weert v. 13 00 Venray C4 Sparta B. en Donk v.09.00 Venray D~ Vitesse Gennep v.07.45 Venray Dl 1M FC Oda. W eert v.08.45 Venray E3 HBSV, Hout-Blerickv.08.30 Venrav E t UDI'.19, Uden y. 13.00 Venray El 1 JVC. Cuijk v.08.00 Venray F9 Venray a. 11.00 Venray F10 Venray a. 11.00 Venray F12 Venray a. 1115 Programma zondag 25 mei: Toernooien: Venray Al Venray Venray C6 Vitesse Gennep v.08.30 Venray C9M Venray a. 10.30 Programma donderdag 29 mei: Toernooien: Venrav Cl UD1 Uden v.10.00 Venrav Dl UDI Uden v.09.00 Programma zaterdag 24 mei: Nacompetitie: Venray Dal-Beerse B. Dal a.18.00 Programma zondag 25 mei: Nacompetitie: Venray I-Standaard 1 a 14.30 In een dubbelontmoeting met Standaard probeert SV Venray zich te plaatsen voor de finale van de nacompetitie. De naam van de Maastrichtse voetbalclub roept oude herinneringen op. Want in 1961 speelde Venray drie legend arische promotieduels tegen Stan daard dat uiteindelijk aan het langste eind trok en naar de eer ste klasse promoveerde. Clubarchivaris Harrie Tonen is de drie dramatische promotieduels uit 1961 nog niet vergeten. Vooral de uit wedstrijd ligt bij de oudere suppor-' ters nog vers in het geheugen. Want vlak na rust moest sterspeler Piet Phi- lipsen 'groggy' naar het Maastrichtse ziekenhuis worden gebracht. Met een 3-2 nederlaag en zonder spil Philip- sen, die in het zieknhuis moest ach terblijven, keerde Venray huiswaarts. Venray was in het seizoen 1960/61 op de tweede plaats geëindigd in de tweede klasse B. Samen met Stan daard - de nummer twee uit 2A - streed Venray om een plek in de eer ste klasse. Óp zondag 4 juni 1961 begon de Venrayse ploeg met een thuiswedstrijd. Er waren 2000 toe schouwers naar het voetbalterrein aan de Oostsingel gekomen waaron der burgemeester Custers en deken Loonen. Venray won met 4-2 door vier treffers van Jac Vennckens. Op zondag 11 juni volgde de return in Maastricht. Met zes autobussen en talrijke personenwagens togen de Venrayse supporters massaal naar de provinciehoofdstad. Standaard kwam in de modderpoel met 1-0 voor. Maar nog voor rust namen de bezoekers de leiding door doelpunten van Wim Koonings en Vincent Lucassen: 1-2. Venray had aan een gelijkspel vol doende en stond halverwege met één been in de eerste klasse. Totdat Piet Philipsen van het veld moest worden gedragen. Standaard boog de acher- stand om in een 3-2 overwinning. Daardoor werd een derde promo tiewedstrijd noodzakelijk. Dit duel werd op zondag 18 juni 1961 gespeeld op het terrein van Roer mond. Venray - zonder Philipsen in de gelederen -kwam weliswaar met 1-0 voor door een treffer van Wim Koo nings. Daarna ging het mis en moest doelman Theo Lucassen vijf keer de bal uit het net halen. Door de 1-5 nederlaag bleef Venray in de tweede klasse. Het zou daarna nog negentien jaar duren voordat Venray eindelijk de eerste klasse bereikte. In de jaren zestig en zeventig degradeerde Ven ray zelfs twee keer naar de derde klas se. In 1980 werd de mijlpaal toch bereikt toen de Venrayse ploeg kam pioen werd in de tweede klasse B. Twee jaar later volgde een nieuw hoogtepunt: de titel in de eerste klas se met promotie naar de hoofdklasse Johan Vullings (23) komt definitief naar Venray. De topsco rer van Wittenhorst heeft de knoop doorgehakt en zijn keuze op Venray laten vallen. Afgelopen weekeinde maakte hij zijn over gang bij de Horster voetbalclub bekend. Ook Tom Hendriks (19) heeft overschrijving naar Venray aangevraagd. Hendriks is afkomstig van Helmond Sport. De jonge voetballer uit Yssel- stevn kwam dit seizoen uit voor het Al-jeugdelftal van de profclub Voor dat hij twee jaar geleden naar Hel mond Sport overstapte speelde hij al in de jeugd van Venray. Hendriks is een aanvallende middenvelder. "Tom is vanuit de B-jeugd naar Helmond Sport gegaan. Volgend seizoen zou hij daar in het tweede elftal komen Maar hij heeft de voorkeur aan Venray gegeven", aldus voorzitter Sjef Keijzers die blij is met de komst van beide talentvolle spelers. In de loop van deze week voert de voetbalclub nog gesprekken met twee andere voetballers, een verdediger en nog een aanvaller. Johan Vullings prefereert Venray boven Volharding waar hij gesprek ken voerde met voorzitter Jan Nabuurs en trainer Chris Burhenne. Keijzers: "We hebben duidelijk aange geven wat onze ambities zijn. En daar kon Johan zich prima in vinden Want hij wil ook graag hogerop. Sjef Keijzers is niet te spreken over de toekomstige Panningen-trainer Hans Vergeer en zijn assistent Erick Verschuren die zondag bij Venray- Almania openlijk aan het scouten waren. Het duo verscheen ook in de Venravse businessroom en daar was Einde aan promotiedromen Volharding-M heerder Boys 2-1 (Mheerder Boys w.n.s.) Doelpunten: 31. Anton Ohoilu- lin 1-0 89. Maikel Fransman 2-0 92. Martin van der Meulen 2-1 (pen.) Scheidsrechter: J. Bus (Venray) Toeschouwers: 400 gele kaarten: Koen Willems, Maikel Fransman, Joris van de Weegh en Richard van Daal (2x) (allen Volharding); Robert Min- gels (Mheerder Boys) rode kaart: 91. Richard van Daal (Volharding, 2x geel) Bijzonderheid: Patrick Korsten (Volharding) mist strafschop in de 11e minuut Volharding: Gert Custers; Anton Ohoilulin. Bas Derkx, Richard van Daal, Koen Willems (87. Paul Verbruggen); Joris van de Weegh, Erik Ermers, Ralph Wolters (84. Bob Verdijk); Patrick Korsten, Maikel Fransman, Pieter Litjens (64. Dennis Barten). (door Herman Deeneri) Volharding blijft tweedeklasser. In de eerste ronde van de nacom petitie voor een plaats in de eer ste klasse trok Mheerder Boys na strafschoppen aan het langste einde en gaat daarmee naar de tweede ronde. Volharding is op een wel zeer sch lemielige wijze uitgeschakeld. Van tevoren wisten de roodwitten dat thuis met twee doelpunten verschil gewonnen zou moeten worden van Mheerder Boys uit het Zuid-Limb.urg- se Mheer. In de 89e minuut zorgde Maikel Fransman voor de bevrijdende marge van twee, maar de Vierlingsbe- kenaren slaagden er toch nog in om de wedstrijd uit handen te geven. Ruim in blessuretijd was het nota bene routinier Richard van Daal, die opzichtig in de fout ging. Hij veroor zaakte op een oliedomme manier een strafschop, welke door Martin van der Meulen onberispelijk werd benut. De daardoor benodigde aansluitende strafschoppenreeks was uiteindelijk ook voor de gasten: 2-3. Het seizoen zit er daardoor, vroeger dan de bedoe ling was. op voor de equipe van trai ner Chris Burhenne. Voor de Soeten- daalbewoners is het uithuilen en volgend jaar opnieuw beginnen, wederom in de tweede klasse. Volhar ding had de uitschakeling geheel aan zichzelf te wijten. De gasten uit Mheer hadden weliswaar meesten tijds het beste van het spel, de beste en meeste kansen waren voor de thuisclub. Al na elf minuten kreeg Patrick Korsten een.uitgelezen moge lijkheid om de roodwitten op voor sprong te zetten. De Venlonaar in Vierlingsbeekse dienst schoot een strafschop -Maikel Fransman was neergelegd in de zestien- naast het Mheerder Bovs-doel Na ruim'een half uur was het uitblinker Anton Ohoilu lin die Volharding op voorsprong zette. De rechtsback -pas vijf wedstrij den in de basis, maar telkens een van de beste spelers- kopte een corner Volharding-verdediger Richard van Daal (rechts) speelde zondag een ongelukkig wedstrijd. In de laat ste minuut veroorzaakte hij een onnodige strafschop. van Patrick Korsten loepzuiver bin nen- 1-0. Nog voor rust kreeg Mheer der Boys vervolgens twee prima kan sen op de gelijkmaker. Ron Janssen schoot echter in het zijnet en Gert Custers werkte met een prachtige reflex een afgeweken inzet van dezelfde speler uit zijn doel. Na rust was er aanvankelijk meer spanning dan goed voetbal. Na ruim een uur spelen mocht Volharding niet klagen, dat scheidsrechter Bus niet floot voor een strafschop toen Koen Willems Rikkie Wilson tegen het gras werkte. Een kwartier voor tijd pleeg de trainer Chris Burhenne een tacti sche omzetting. Maikel Fransman (begonnen achter de spits) en Erik Ermers (begonnen als aanspeelpunt) wisselden met succes van positie. Topscorer Fransman raakte even later met een steenharde kopbal de lat, maar een minuut voor het verstrijken van de officiële speeltijd had de Wel- lerlooienaar wel succes. Uit een onoverzichtelijke situatie leek hij Vol harding in veilige haven te schieten: 2-0. Leek. want daarna ging er zoals reeds gememoreerd alles fout wat er nog fout kon gaan voor de Bekenaren met als resultaat uitschakeling voor het vervolg van de nacompetitie. de SW-voorzitter niet zo blij mee. "Ik vond het nogal van lef getuigen dat ze zo bij ons binnenkwamen. Terwijl ze al langer achter onze spelers aanzit ten. Maar bij ons gaat niemand weg en al helemaal niet naar Panningen verzekert Keijzers die weet dat de hoofdklasser grote interesse heeft in doelman Niels Nielen. Hicham Hlimi en Wout Gommers. Panningen-speler Bert Spee. hij woont op loopafstand van sportpark De Wieën. was zondag ook een belangstellend toeschouwer. "We hebben twee jaar geleden met Bert gesproken en hem uitgelegd wat we van plan waren. Hij heeft toen voor iets anders gekozen. Ik zal hem nu niet meer benaderen maar hij heeft mijn telefoonnummer. Want routine kunnen we nog wel gebruiken", zo houdt Keijzers de deur op een kier. Pol van Boektjl is een andere hoofd klassespeler die in Venray woont. Van Boekei vertrekt bij JVC Cuijk. Daar voor kwam hij uit voor VW en Vol harding. SV Venray heeft belangstel ling voor de verdediger die echter zijn carrière als scheidsrechter wil voortzetten. "Als ik inderdaad op de C-lijst van het betaalde voetbal kom dan kan ik dat niet meer combineren met voetballen op een hoog niveau. Ik zou dan nog maar hooguit één keer per week kunnen trainen", aldus Van Boekei die aangeeft dat zijn toekomst bij het fluiten ligt. Programma zaterdag 24 mei: Oostrum B2 toernooi in Laar v. 12.30 Almania eindigt duel met negen spelers lev Will rTr leg Venray-Almania 3-0(1-0) Doelpunten: 33- Alex de Swart 1-0; 69. Sjoerd van der Coelen (strafschop) 2-0; 72. Roel Janssen 3-0. Scheidsrechter: Manders (Mierlo). Toeschouwers: 450. Rode kaart: 60. John van Mierlo en 6l. Hakim Israelian (Almania) beiden na twee keer geel. Gele kaart: Hicham Hlimi (Venray), John Schrooten, Gallit Salamata en Henri Ruiter (Almania). Venray: Nielen; Van Schijndel, Scholten, Hlimi en Linders (67. De Klerk); Van der Coelen (77. Drabbels), De Swart en Gommers (77. Troisfontaine); Van der Weer den, Peters en Janssen. (Door Henk Willemssen) Venray heeft de eerste horde naar de eerste klasse feilloos genomen. Na de 1-0 uitwinst waren de Venraynaren voor eigen publiek duidelijk te sterk voor Almania: 3-0. In de tweede ronde van de nacompetitie stuit Venray nu op Standaard uit Maastricht. Na een kwartier in de tweede helft was de strijd al beslist. Venray leidde met 1-0 en twee spelers van Almania moesten met rood vertrekken. Het optreden van verdediger John van Mierlo. ingevallen tijdens de rust. duurde slechts een kwartier. Daarin maakte hij twee forse overtredingen Op zondag 25 mei om 14.30 uur vervolgt Venray de nacompetitie met een thuiswedstrijd tegen Standaard. Op zondag 1 juni wordt het uitduel in Maastricht gespeeld. De winnaar van deze dubbelontmoeting plaatst zich voor de finale van de nacompetitie op donderdag 5 juni. De inzet is één promotieplaats naar de eerste klasse. De tegenstander is de winnaar van het duel Eijsden-Mheerder Boys. Standaard finishte dit seizoen op de derde plaats in de tweede G. De Maastrichtenaren namen de tweede periodetitel van kampioen Sittard over. Venray werd vierde in 2H en won op eigen kracht de eerste periodetitel. Zowel Standaard als Venray kenden weinig problemen in de eerste ronde van de nacompetitie Standaard klopte RKVB twee maal (3-0 en 2-0) terwijl Venray Almania tw-ee keer terugwees (1-0 en 3-0). In het seizoen 1999/2000 troffen beide clubs elkaar voor het laatst. Dat was toen in de eerste klasse. In Maastricht won Venray met 2-1. Maar op de slotdag van de competitie verloor Venray thuis - op 30 april 2000 - met 0-1 Standaard was veilig terwijl Venray tegen Heerlen rechtstreekse degradatie moést ontlopen. Dat lukte want op het terrein van Panningen won Venray met 1-0 door een treffer van de ingevallen jeugdspeler Wout Gommers. In de nacompetitie moest Venray toch het. loodje leggen vooral na het dramati sche 1-7 verlies tegen RIOS. Uitslagen Maasdorpencup Dl-Lomm 3e E-sterk-Arcen 8e Fsterk (meisjes>Well 4e F2-Meerlo 4e F3-Meerlo 2e F4 bambino s-Broekh v. gedeelde le Programma zondag 25 mei: Cl in Koningslust a. 1120 Woensdag 28 mei om 18.30 uur de alom bekende en beruchte wedstrijd van de moeders tegen de kinderen. Voor alle F-spelers en -speelsters. Uitslag: SW-Venrav combinatie 4-3 Programma zaterdag 24 mei: SW-ONA 17.00 Programma dinsdag 27 mei: Inalfa Roofsvstems-SW 19.00 .Alle wedstrijden op terrein VvGI. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij Erwin van Mill, tel. 582346. S.V. Leunen op internet: www.Leu- ncn.nl\svLeunen. Afgelastingennummer.. 0900- 9019074. 40-jarig bestaan S.V. Leunen: 30 mei: Jeugdactiviteit D-.E- en F- jeugd 08.30 uur. 30 mei: Receptie 40-jarig bestaan 19 30-21 30 uur. 31 mei: Jeugdactiviteit B- en C-jeugd 11.00 uur. 31 mei; Feestavond alle leden van Senioren, veteranen, A-jeugd en steu nende leden 20.30 uur. Uitslag: Venray-Veteranen 7-2 Programma zaterdag 24 mei: Leunen Cl-GSV BI 11.00 Leunen Dl-GSV Dl 12.30 Leunen El-GSV El 11.30 Leunen E3-GSV E2 11.30 Leunen F1-GSVF1 09.30 Leunen F2-GSV F2 09 30 Leunen F4-GSV F3 09 30 Lottum-Veteranen 17.00 Toernooien: Dl bij Vitesse 13 00 F5,6 en 7 bij RKDEV 09.00 die beiden met geel werden bestraft. Hakim Israelian was het niet eens met de veldverwijzing en gooide de bal naar arbiter Manders. De jonge aan valler kreeg geel en omdat hij toen een grote mond opzette volgde direct de twee gele prent. Voor Venray was het daarna een koud kunstje om tegen negen man het duel tot een goed einde te brengen. "In het laatste half uur was het geen echte wedstrijd meer", vond aanvoerder Alex de Swart. "Dat was jammer vooral omdat er zoveel publiek was." Met 450 toeschouwers was het weer eens ouderwets druk op De Wieën. Op de tribune zat ook oud- trainer Hans Vergeer die komend sei zoen bij Panningen aan de slag gaat. Hij schijnt grote interesse te hebben in enkele Venray-spelers. Maar trainer Koolhof en voorzitter Keijzers gaan ervan uil dat iedereen blijft. Op welk niveau de Venrayse hoofdmacht komend seizoen acteert is nog de vraag. Wordt de dubbele ontmoeting met Standaard eveneens goed door staan dan volgt de finale tegen de winnaar van Mheerder Boys-Eijsden. Zover is het nog niet. Alhoewel Venray duidelijk een serieuze kandi daat is voor promotie. Een week eer der in Broek-Sittard had het Venrayse team meer problemen met Almania Doelman Niels Nielen was toen de grote uitblinker. Maar de doelman uit Oostrum werd afgelopen zondag amper op de proef gesteld. "Wij begonnen sterk en de eerste goal was heel belangrijk", zegt doelpuntenma ker De Swart. "Daniel Peters zette de bal voor. Wout Gommers kopte op doel en de keeper liet de bal los. Toen kon ik makkelijk 1-0 binnenschieten. Ik had meer tegenstand van Almania verwacht. Maar ook na de 1-0 kwa men ze er niet echt uit." In de openingsminuten doken Wout Gommers en Daniël Peters al kansrijk voor het Almania-doel op Maar de dikste kans kwam na een kwartier voor de bezoekers. Routinier Henri Ruiter zette Robert Dietcren vrij voor het Venrayse doel maar de aanvaller verprutste dc uitgelezen kans. Trainer Andrë Koolhof wisselde daarna in de achterhoede. Bart Lin ders ging linksachter spelen en Hicham Hlimi kwam in het centrum te staan waar hij spelbepaler Ruiter moest opvangen. Venray groeide daarna in de wedstrijd. Uit een diepte pass van Ivo van der Weerden ging linkerspits Roel Janssen op voile snel heid op het doel af. Vlak buiten het strafschopgebied werd hij getorpe deerd door John Schrooten die daar voor geel kreeg. Na ruim een hltf uur spelen viel toch de openingstreffer na opnieuw een goed uitgevoerde Ven rayse aanval die werd afgerond door Alex de Swart: 1-0. Direct daarna werd Almania nog één keer gevaar lijk. De thuisclub kwam goed weg toen Dave Gregorio de paal Na de twee veldverwijzinja® de spanning langzaam weg f Gommers werd halverwege dti de heft neergelegd in het strafAi. gebied. Sjoerd van der Coelen sr' raak vanaf de stip. 2-0. Drie m later kwam de bal na een r invaller Niels de Klerk bij Rod sen die 3-0 kon intikken. veldspelers van Almania trokkcj schild op rond het zestien gebied. Venray vond de 3-01 prima waardoor het duel i bekende nachtkaars uitging. "Die twee rode kaarten WJÖ erg dom", vond trainer Koolli was gelukkig in ons voordeel.1 rustig blijven voetballen en n hoefden wij eigenlijk niet met De Swart cn Koolhof denï Standaard een maatje groter! dan Almania. Alex de Swart j Maastrichtenaren nog van d terug toen beide clubs elkad eerste klasse troffen. Andre Kil vermoedt dat Standaard - dat| uitschakelde - een meer voettoT ploeg is. "Ik ga deze week N Munnecom (trainer van RKVf eens bellen voor meer inforni zei Koolhof die met zijn jonge! uitkijkt naar het vervolg van iff rnotiestrijd. "Het is een hele b Vergeet niet dat de meeste ij nog nooit dit soort duels tl gespeeld." Dames SV Venray winnen in Vlaardingen Met twee doelpunten vervulde invalster Saskia Benthum afgelo pen zaterdag een heldenrol bij de dames van SV Venray. Door haar doelpunten bezorgde zij de Venrayse voetbaldames een 0-2 zege in de eerste nacompetitie- wedstrijd tegen De Zwaluwen uit Vlaardingen. De Venrayse voetbalsters moesten in de strijd om één plaats in de le klasse aantreden tegen De Zwalu wen uit Vlaardingen. Een totaal onbekende ploeg, waarover ook wei nig informatie bekend was. Na een lange busreis was het hoognodig 0111 de spieren te ontspannen en om na te gaan wie er fit genoeg was om te spelen. Vaste keepster Patricia Lin ders (vorige week geblesseerd uitge vallen tegen SSS'18) kon in ieder geval niet aantreden: haar plaats werd ingenomen door de pas 14-jari- Dc nacompetitiewedstrijd tegen Standaard op 25 mei is het allerlaat ste voetbalducl dat op de huidige grasmat wordt gespeeld. Na 26 jaar is het hoofdterrein van sportpark de Wieën aan vervanging toe. Op maan dag 26 mei begint aannemer Verhoe ven Groen met het verwijderen van de grasmat. Het voetbalterrein wordt daarna opnieuw ingezaaid. Het bestuur hoopt dat het hoofdveld na 1 oktober 2003 weer bespeeld kan worden. Tot die tijd zal Venray 1 haar thuisduels op een bijveld van de Wieën moeten afwerken. ge Sanne de Boer. Een debuut in de basis voor Sanne, die haar werk uit stekend deed. Ook voor Jessie Pelzer kwam de wedstrijd nog te vroeg. Mede door de absentie van enkele andere speelsters moest er aan dc opstelling wat gesleuteld worden. Toch kwam Venray goed uit de start blokken en had binnen een kwartier op 2-0 kunnen staan. Lonneke van Eist miste echter het juiste geluk om de kansen af te maken. Qua veldspel bleek Venray de beste ploeg en De Zwaluwen kon daar weinig tegen over stellen. In de 35e minuut een 'nieuw blessure-dieptepunt: laatste vrouw Yvonne Verhoeven trapte door het slechte veld zo ongelukkig, dat ze een enkelblessure opliep en in de rust gewisseld moest worden Hierdoor werd trainer Peter de Roock opnieuw gedwongen om met speelsters te gaan schuiven. Dit pakte in het begin van de tweede helft niet goed uit: De Zwaluwen lie ten zien goed combinatievoetbal te kunnen spelen en zetten Venray onder druk. Met enig kunst- en vlieg werk en door goede reddingen van Sanne de Boer werd dc nul vastge houden. Enkele tactische omzettin gen van trainer Peter de Roock ble ken te werken. De in de rust ingevallen Saskia Benthum werd naar vorén gedirigeerd (Saskia is een half jaar op reis geweest en had pas een training meegedaan!), Lonneke van Eist kwam op het middenveld te spe len en de ook pas 14-jarige Malou Maas kwam de aanval versterken. Hierdoor kwam er weer meer even wicht in de (nu zeer jonge) Venrayse ploeg en de kansen werden weer gecreëerd. In dc 85e minuut wist Lonneke van Eist goed door te zetten op het middenveld cn kon richting goal gaan. Dc verdedigsters zagen alleen het gevaar Lonneke, waarna zij de geheel vrijstaande SaskiaI hum in stelling kon brengen Ide rand van het strafschopgebied Hu de een droge knal en Venray s iei voor: 0-1 Nauwelijks hersteld v fo vreugde kon Malou Maas onp rii derd op rechts doorlopen en If in een perfecte voorzet af, die w M om Saskia Benthum maar ba d< hoefde te knikken: 0-2 voor Ven Een goede start in de nacompfc voor het Venrayse team, dat on® dc personele problemen goed® te kunnen voetballen, Zaterda* mei wacht een nieuwe onbektT tegenstander, Beerse Boys. wedstrijd begint om 18.00 uo sportpark De Wieën. Op Ht vaartsdag, donderdag 29 mei, dan de laatste wedstrijd tegen 0 uit Pijnacker. Deze wedstrijd 1 gespeeld op het terrein van B Bovs. -*0' CONTRACT H Programma 24 en 25 mei: JA: Venray-HCAS aJ JB: Vcnray-Venlo a.1 JC: Nuenen-Venray JD: Deurne-Venray MA 1Den Bosch-Venray MA2: HCAS-Venray MB: Venray-Blerick a.l MC: Venray-Tegelen al MD: Uden-Venray v.| HVA: Blerick-Venray v.l Dl: Eindhoven-Venrav

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18