loemrijke ccasionshow enrayse Autodealers Harold Zk LENSSEN ft-. feestweekend in ennishal de Schaapskooi ZON sluit 2002 positief af Houtzaag kampioenschappen Mondiale Haarmode in een nieuw jasje Feestweek bij Dans Partycentrum Janssen Confusion speelt in De Evenaar vdeVets Leden servicecentrum GEBOERS Verkoop bij executie (0478)539020 Stayerhofweg 2b Wanssum PEEL EN MAAS BEZORGEN? "PERIODIEK" Alzheimer helpen Barbecue op een hoger culinair plan Infostand PLAN Eeuwfeest p, i EN MAAS delig üit. maar kan ook nog eens een gok wagen bij het rad van for tuin. Dat kan een waardecheque tot 250 euro opleveren, te beste den bij Intratuin, of direct al een artikel uit dit warenhuis. Een beter begin van de meimaand is nauwelijks denkbaar: en een nieu we auto en een nieuwe aankle ding van huis en tuin. Het advies is duidelijk: wie toch al van plan was een (andere) occa sion te kopen, moet zich deze gelegenheid niet voorbij laten gaan. Wie dat niet meteen van plan is, moet misschien toch een bezoek overwegen, ai is het maar vanwege de feestelijke entourage. De deelnemende bedrijven stellen een gezellige dag in het vooruit zicht. Voor de kinderen is er speelplezier in de vorm van een springkussen. De muzikale omlijs ting is in handen van Paul Win- tels. En iedere bezoeker kim reke nen op een zonnige attentie. De openingstijden zijn: vrijdag 2 mei van 10.00 tot 20.00 uur, zaterdag 3 mei van 10.00 tot 17.00 uur en zondag 4 mei even eens van 10.00 tot 17.00 uur. Hel terrein van Intratuin is goed zicht baar en bereikbaar vanaf de Deur- neseweg (afslag rotonde, richting Venray Centrum). verblindende lichtshow en vele special effects. Ook de geluids kwaliteit en -kwantiteit zijn van een zeer hoog niveau en een lust voor het gehoor. De grote sfeermaker is natuur lijk de liveband Chicken George and the Funky Farmers featuring the Trojan Horns. Zij zullen met hun spetterende optreden het publiek in de sfeer van de onver getelijke jaren 70/80 brengen. Dertien enthousiaste, prettig gestoorde muzikanten die weten hoe muziek gemaakt wordt. De ingrediënten van de show zijn soul. funk en danceclassics, klin kend zoals deze muziek moet klin ken. Vet, rauw. swingend, soms gevoelig en voorzien van de nodi ge humor. Is er op de muzikale kant van de band al niets aan te merken, wanneer je ziet hoe deze elf heren en twee zangeressen met een onuitputtelijke dosis energie op het podium lekker gaan. is één ding zeker: hierbij stil blijven zitten of staan is volstrekt onmogelijk. De uiterst strakke Funky Farmers zetten in, de sublieme Trojan Horns blazen hun hete adem in hun toeters en wanneer Chicken George dan zijn temperamentvolle stem laat horen, gaat het feest beginnen. Wat volgt is een wervelende show vol uitstekende, dansbare songs. Dat het hier gaat om een band die je eens in je leven beleefd moet hebben, is duidelijk. Zaterdag 10 mei zijn ze in tennis- hal De Schaapskooi in Venray. Tij dens de pauzes van de band zal gast-dj Henri, uit de stal van de Pentagon, u trakteren op muzika le toppers van het '70-'80's disco tijdperk, soul en funk. De disco tempel opent haar deuren om 21.00 uur en zal u meenemen naar de tijd die u nooit meer wilt vergeten. De toegang is voor 18 jaar en ouder (legitimatie verplicht). De entree is in de voorverkoop tien euro en bij de kassa twaalf euro. De voorverkoopadressen zijn: Feestcafé De Koets, tel. 583848: De Heeren van Aemstel, tel. 580600: Sportcafé-cafetaria Lan- deweert. tel. 580480 en Tennishal De Schaapskooi, tel 06- 51106275 öv o> Eifidstraat 12, tel. 581553 merkendealers uit en directe omgeving de komende dagen de i's en de bloemetjes buiten, crlijk en figuurlijk, want in «werking met Intratuin dt er een occasionshow lenteaanbiedingen opge- Speciaal voor deze gek heid stelt het groene enhuis vrijdag, zaterdag zondag zijn terrein [hikbaar. show is het resultaat van unieke samenwerking tussen se ondernemers. Auto- en liefhebbers kunnen er hun leel mee doen. Dankzij de [dingen kunnen bezoekers de show twee vliegen in een islaan. jlét grote voordeel van deze ^öionshow is natuurlijk dat de I's op één - uiterst sfeervolle - lie te vinden zijn. Niemand dus onnodige kilometers te jen om een goede keuze te linen maken. De zeven deelne- nde autobedrijven, verenigd in Knrayse Autodealers (VAD). AMV Smakterheide (MG ver), Auto Arena (VW. Audi), lobcdrijf GHV (Fiat), Van ren Autobedrijven (Ford), Auto tfers (Kia, Suzuki), Autobedrijf Nabuurs (Peugeot) en Autobedrijf Strijbosch (Renault). Ditmaal draait het niet om hun splinter nieuwe huismerken, maar om een keur aan occasions, zo'n 200 in totaal. Elke dealer heeft een gese lecteerd aantal auto's uitgestald, waarvoor tijdens de show specia le lenteaanbiedingen gelden. Ook worden hoge inruilprijzen gege ven. Bovendien kan de koper gebruik maken van zeer gunstige financieringstarieven. Dat is te danken aan de medewerking van financieringsmaatschappij Ribank. In alle gevallen gaat het om grondig gecontroleerde auto's die in een uitstekende staat verkeren en met volledige garantie worden afgeleverd. Door het grote aantal deelnemers is er een enorme keuze aan modellen. Alle kans dat de bezoeker een merk of type van zijn of haar gading aantreft: of het nu gaat om een compact model, een luxe grotere personenauto, een stationcar, een MPV of zelfs een terreinauto. Dankzij de medewerking van Intratuin Venray kunnen kopers ook letterlijk bloemrijke aanbie dingen tegemoet zien. Wie tot aankoop van een occasion over gaat, is namelijk niet alleen voor- )c organisatie van Tennishal Schaapskooi in Venray heeft hand weten te leggen op het team van feestcafé De Koets. <*s 9 ïei vanaf 21.00 uur zal 1 tfeest losbarsten in de lot dans- I npel omgebouwde tennishal. drie deejay's zullen hun plaat- i l naadloos aan elkaar draaien en Éten en de feestgangers met I naanstekelijke muziek in exta- brengen. Hun repertoire is zeer I tenlopend van trance tot derlandstalig en van heden- $etop 40 tot 'gouwe ouwen'. W samengevat 'een prettig «oord trio', dat door hun pcr- tniance en muziekkeuze je zal 1 logen de dansvloer op te zoe- n. Als smaakmakers zijn er een Wlpromogirls aanwezig die tij- os deze avond diverse give- j i)"s uitdelen. Extra sfeerverho- nd is de spetterende lichtshow ivele special effects, zoals rob- ïis, movingheads, blinders en J teuwkanonnen. Ook de fidskwaliteit en -kwantiteit van zeer hoog niveau en zul- i idedj's dan ook in staat stellen dc tot 1000 m2 grote danstem- i ihet dak eraf te blazen. De minimale leeftijd is 18 jaar; twijfel legitimatie verplicht. De Bfee is 12 euro aan de dagkassa in de voorverkoop 10 euro. *>rverkoopadressen: feestcafé t Koets, De Heeren van Aem- l Tennishal De Schaapskooi en Mcaféafetaria Landweert 70-80's Discoparty Let's boogie ^terdag 10 mei zal alweer de tule editie van deze discoclassic- «nv plaatsvinden in Tennishal Schaapskooi in Venray. Wan- fruw hart sneller gaat ldoppen ihet horen van namen als Barn' toe Earth Wind Fire en totna Summer, mag u dit feest twoonweg niet missen. Dit megafeest (1000 m2) vindt m in de tot discotempel omge- Ntwde tennishal met een oog- Donderdag 1 mei 2003 - Pagina 9 ZON, verkooporganisatie voor groenten en fruit, sluit 2002 positief af. Dat werd van daag bekend gemaakt tijdens de Algemene Vergadering van de Coöperatieve Veiling Zuid- oost-Nederland, waar niet alleen de cijfers voor 2002 officieel zijn vastgesteld, maar ook het lopende jaar werd belicht De eerste helft van 2002 stond vooral in het teken van de integra tie van de sierteeltactiviteiten van ZON in FloraHolIand; dit werd op 1 juli 2002 een feit. Hiermee nam ZON afscheid van deze activitei ten, en kwam de focus binnen de organisatie primair te liggen op de verkoop van groenten en fruit. Verder werd in de zomermaanden afscheid genomen van algemeen directeur Ron Mulders. Verkoop organisatie Een van de belangrijk ste resultaten van het jaar 2002 is de herijking van de koers van ZON geweest. In het najaar orga niseerde het bestuur onder de leden een uitgebreide inventarisa tie van wensen. Deze inventarisa tie had zowel betrekking op de algemene koers van ZON als op de operationele invulling daarvan. Het resultaat van deze inspannin gen werd duidelijk tijdens de bij zondere Algemene Ledenvergade ring op 30 oktober 2002. De leden spraken zich uit vóór behoud van de coöperatieve gedachte en vóór continuering van de vastgestelde koers: ZON is en blijft een verkooporganisatie van en voor producenten van voe dingstuinbouwproducten. Belang rijk hierin is dat de komende jaren de focus ligt op de kernactivitei ten van ZON (met name die activi teiten die samenhangen met het vermarkten van voedingstuin bouwproducten) en dat de samenhang tussen de activiteiten van de verschillende ZON-B.V.'s verder geoptimaliseerd moet wor den. ZON heeft verder in 2002 het in 2001 ingezette professiona liseringstraject verder handen en voeten gegeven, met als doel haar diensten beter te laten aansluiten bij de marktvraag. Een onderdeel van de noodzakelijke professiona lisering was een kostenbesparing. Eind 2002 kwamen de aandeel houders van HenZON tot het besluit dat ZON Holding alle aan delen van HenZON per 31 decem ber 2002 overneemt. Uitgangs punt voor ZON hierbij was nadrukkelijk de ingezette koers te handhaven. Vanaf 16 januari 2003 worden de activiteiten van Hen ZON voortgezet onder de naam Fresh Link. ZON heeft in 2002 een omzet behaald van 228,5 miljoen euro (voedingstuinbouw). In vergelij king met 2001 betekent dit een daling van 4,7%. In 2001 bedroeg de jaaromzet van ZON 240 mil joen euro. De aanvoer van pro duct is in 2002 gelijk gebleven. De daling van de omzet is veroor zaakt door de lagere prijsvorming van vooral komkommers, prei. paprika en asperges. De geconsol ideerde winst- en verliesrekening over het boekjaar 2002 toont een positief resultaat. Dit (geconsoli deerde) resultaat kwam met name tot stand door kostenbeheersing en een winst op de verkoop van middelen aan FloraHolIand in het kader van de integratie van de sierteeltactiviteiten in FloraHol Iand. In 2001 bedroegen de inves teringen circa 14,5 miljoen euro na aftrek van GMO-subsidie. De op deze investeringen in minde ring gebrachte subsidie bedraagt 4,4 miljoen euro. De belangrijkste investeringen betroffen renovatie van de gebouwen achter het hoofdgebouw van ZON (voe- dingstuinbouwhallen), de renova tie van de gebouwen die bij ZON Verpakkingen in gebruik zijn, een bedrijfspand ten behoeve van een groentesnijderij. De financiële basis van ZON blijft goed: de eigenvermogenspositie in het balanstotaal is 44%. Zaterdag 3 mei is het precies 20 jaar gelden dat Dans Par tycentrum Janssen zich vestig de aan de Raadhuisstraat 6 in Venray. Na enkele jaren op diverse locaties 'gezworven' te hebben werd gekozen voor de huidige permanente plek in hartje Venray. Na enkele grote verbouwingen beslaat dit goed geoutilleerde Dans/Sport Feestcentrum een oppervlakte van bijna 900 m2 bebouwd, plus een grote binnentuin die direct verbonden is met de zaalaccommodatie. Al deze jaren hebben zich vele dansontwikkelingen voorgedaan en sinds tien jaar is men ook lid van de internationale kwaliteitsor ganisatie Crea Dance Internation al, zodat men doorlopend geïnfor meerd blijft over de nieuwste ontwikkelingen op dansgebied. Het opmerkelijke daarvan is bij voorbeeld het dansen voor kinde ren vanaf 2 jaar. Maar ook senio ren van boven de 55 dansen wekelijks nog mee op de dansles sen die voor deze doelgroep gre tig aftrek vinden. Behalve dansen wordt er ook volop gefeest in dit multifunctionele centrum dat van alle gemakken voorzien is en plaats biedt aan vele honderden feestgangers. Reeds meer dan tien jaar is men ook actief in het aan bieden van één- of meerdaagse reizen naar binnen- en buitenland. Na op bezoek te zijn geweest in diverse Aziatische landen, staat er dit jaar een reis naar de Verenigde Staten op het programma. Om dit heugelijke feit niet ongemerkt voorbij te laten gaan wordt er op zaterdag 3 mei een feestavond georganiseerd waarbij o.a. enkele jubilarissen die al 20 jaar of meer een danscursus volgen, in het zonnetje worden gezet. Tevens is er een optreden van de bekende entertainer Geert Pelzer. Aanvang van de avond is 21.00 uur. Natuurlijk kunnen alle andere bezoekers op een gezellige avond rekenen. Zondag 4 mei tenslotte, gaan de deuren 's morgens om 09 30 uur open voor de jaarlijkse Oranje wedstrijd die echter in goed over leg met het Oranjecomité niet op Koninginnedag plaatsvindt van wege de schoolvakanties in deze week. Deze danswedstrijd is er voor kinderen vanaf 7 jaar, jonge ren en een aparte volwassenen klasse voor dansparen boven de 25 jaar. Toeschouwers zijn natuurlijk op deze dag ook van harte welkom om de prestaties van de talentvolle dansers te bewonderen. Het ledenservicecentrum van FNV Bondgenoten aan het Hense- niusplein 10a in Venray houdt nog tot en met 22 mei nog iedere maandagavond en donderdag avond van 19-00 uur tot 20.30 uur vrij spreekuur. Daarna is het cen trum tot 30 juni alleen nog op afspraak open. Vanaf die datum, en als men wil eerder kan en moet men naar Tegelen en wel op het volgende adres: Vakbondcentrum FNV Bondgenoten, St. Annastraat 43 in Tegelen, telefoon (077)3268736. Het bestuur is bezig de mogelijk heid te bekijken om de leden hulp via de plaatselijke afdeling voort te zetten. incasso-gerechtsdeurwaarder Op donderdag 8 mei 2003 des voormiddags te 11.00 uur zal aan het adres Acaciastraat nr. 13 te Venray, ten laste van Bernardus Gertrudis Jacobus Lenssen, voorheen wonende te Venray aan de Veltumse Kleffen 57, enige meubilair (o.m. diverse telefisies, koelkast, wasmachine, stereo apparatuur) en andere roerende zaken in het openbaar worden verkocht. De verkoop wordt gehouden bij opbod en de toewijzing zal geschieden aan de meestbiedende tegen contante betaling zon der opgeld. Gerechtsdeurwaarderskantoor GEBOERS Pastoor Wijnhovenpark 3 5801 BZ Venray I Showroombezoek uitsluitend op afspraak KEUKENINRICHTING advies aan huis, ook 's avonds Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Telefoon: Telefax: 0478-513513 0478-513900 De Stichting Alzheimer Neder land maakt zich sterk voor de groeiende groep mensen met dementie. Zij behartigt hun coh Iectieve belangen, biedt onder steuning. geeft voorlichting, en financiert wetenschappelijk onderzoek rond dementie. Alzhei mer is een persoonlijke ramp, maar als we er niets aan doen, wordt Alzheimer een nationale ramp. Daarom is Alzheimer druk bezig om de collecte ook in Ven ray verder op te zetten. Wilt u ons helpen met het organiseren? De werkzaamheden van een organi satoren) nemen op jaarbasis 6 a 7 uur in beslag. De landelijke collec te vindt plaats in de eerste week van november. De organisa toren) worden door de collecte promotor begeleid. Wilt u ons helpen, of wilt u eerst meer infor matie, bel dan met: Sandra van den Berg, collectepromotor Zuid oost Brabant en Noord Limburg, telefoon (0493)67 0077. De uit Nederland afkomstige Raymond de Rijk staat in Nieuw- Zeeland bekend als 'de barbe cuespecialist'. Deze restaurateur startte twee jaar geleden met het verzorgen van barbecuedemon straties en -cursussen. De cursus sen zijn inmiddels zeer vermaard en wie daar aan mee wil doen moet zich al maanden van tevoren aanmelden. De Rijk brengt met zijn gastronomische kennis het barbecueën op een hoger culinair plan. Daarbij werkt hij nauw samen met de Nieuwzeelandse topkok Noel Crawford. Nu het herfst is in Nieuw-Zee- land en bij ons de lente begint, heeft de Rijk besloten om in mei en juni enkele workshops en cur sussen te geven in Nederland. Cursussen voor de hobbyist maar ook voor de professionele kok. De cursussen worden in humoris tisch 70-er jaren Nederlands gege ven met een vleugje Nieuwzee- lands accent. Naast een drie-uurs cursus is ook een meerdaagse cur sus mogelijk. Bij de workshop wordt tekst en uitleg gegeven over materiaalbehandeling, bbq- technieken, voedselkennis, smaakmakers en de samenstelling van de gerechten. De demonstraties vinden plaats bij Intratuin Venray op zaterdag 3 mei en zondag 4 mei om 10.00, 13-00 en 15.00 uur. De cursussen worden van 14 tot en met 18 mei gehouden in Hoeve De Knol te Holthees. Inschrijven voor de cursus is mogelijk bij Intratuin. Langstraat 133, tel. 00478-588585. Inschrij ven kan ook tijdens de demonstra ties. De infostand van Plan Neder land staat op dinsdag 6 mei in de bibliotheek aan de Merseloseweg in Venray. U kunt er terecht voor het inleveren van een pakje of brief, algehele informatie over het werk van PLAN. sponsoring van een kind en de leefomgeving of sponsoring van een project. De vrijwilligers zullen u graag te woord staan. De Eikenhofkapel uit Oostrum houdt, in samenwerking met Cafe Zaal Back in Time, op zaterdag 3 mei voor de vijfde keer de Oos- trumse Houtzaagkampioenschap pen. De combinatie van blaasmu ziek en houtzaagwedstrijden voor teams maakte van de vorige vier edities een geweldig spektakel. Als het aan de organisatie ligt zal dit ook dit jaar weer gebeuren. Jaarlijks strijden tussen de 20 en 30 teams, onder grote publieke belangstelling, om de eerste plaat sen. Ook teams .van buiten Oos trum zijn van de partij. Zo zullen de winnaars van vorig jaar, een team uit het Veulen, dit jaar hun titel weer komen verdedigen. Dat houtzagen niet alleen mannen werk is laten ook de damesteams zien. Direct na de loting om 20.30 uur zullen de zaagwedstrij- den beginnen. Een team bestaat uit vijf personen: twee zagers, twee helpers en een teamcoach. Op twee zaagbokken worden de voorrondes afgewerkt. De acht snelste teams gaan verder naar de volgende ronde. Daarna blijven er vier teams over die gaan zagen om de snelste tijd. De Eikenhofkapel uit Oostrum zal de avond openen. Zij staan garant voor een afwisselend pro gramma. De kapel is opgericht in 1972 door leden van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum. Zij bestaat momenteel uit achttien leden en staat onder leiding van Sraar Kessels. Vanaf 22.00 uur zal blaaskapel De Notenbalkers uit Gassel het podium betreden. Deze kapel bestaat uit een twin tigtal muzikanten en staat garant voor een zinvolle portie muzikaal geweld. Dit jaar in juli vieren zij hun 25 jarig bestaan. Zij verzorg den al vele optredens, zelfs in het buitenland. Zo traden zij reeds op in Duitsland, Oostenrijk en zelfs aan de spaanse Costa Brava. De avond zal als vanouds gepresen teerd worden door Peter van Els. Op zijn eigen ludieke wijze weet hij het publiek, de zaagteams en de muzikanten te bespelen, om zodoende een fijne sfeer te laten ontstaan. Evenals andere jaren zul len de pullen bier en de braad worsten ook nu niet ontbreken. De organiserende Eikenhofkapel hoopt op deze avond vele bezoe kers te mogen begroeten om er samen een schitterend feest van te kunnen maken. Uiteraard is de toegang tot deze avond geheel gratis. Voor informatie kunt U contact opnemen met Herman Vermeulen, tel. 0478-510852. Al bijna dertig jaar is Mon diale Haarmode aan de Langstraat een vertrouwd beeld in het centrum van Ven ray. In het afgelopen half jaar is de kapsalon in een nieuw jasje gestoken. Zondag 4 mei wordt Mondiale heropend. Vanaf 13.30 uur zijn klanten en andere belangstellenden van harte welkom voor een hapje en een drankje. Vijf jaar geleden werd de kapsa lon overgenomen door Claudia Krekels die al meer dan tien jaar werkzaam was bij Mondiale. Clau dia vond verleden jaar de tijd rijp om haar kapsalon een nieuw gezicht te geven. In oktober 2002 werd begonnen met een ingrij pende verbouwing die uiteinde lijk een half jaar duurde. "We wil den de kapsalon een moderner jasje geven met toch een klassie ke. warme uitstraling. Dus niet te trendy. Na twintig jaar was het interieur ook wel toe aan vernieu wing, hoewel het nog steeds niet lelijk was", zegt Claudia Krekels. De band Confusion speelt op zondag 18 mei in café De Evenaar in Venray. Het optreden begint om 17.00 uur. Confusion is een energie ke vijfmans fusionjazzformatie in een allround bezetting met sax, gitaar en toetsen: stevig swingende, funky jazz. Ze hebben een topse- lectie gemaakt uit het repertoire van vette fusionbands als Mike Stem Band, Brecker Brothers, James Outer en Dave Weckl Band. Maar ook standards van Weather Report of Koinonia staan op de setlist. Fusion met catchy grooves, aanstekelijk swingend, en met mooie leads voor saxen gitaar. Ze merken dat hun enthousiasme voor fusion- jazz niet alleen kenners aanspreekt, maar ook de rest (minder thuis in jazz) aangenaam verrast met hun prettig gestoorde party time jazz. Ze spelen nu zo'n tien jaar samen en hebben een ruime podiumervaring van jazzkelder tot festivalpodium. Met een veelzijdig repertoire dat wordt afgestemd op het publiek spelen ze bij voorkeur twee sets van een uur. De bezetting: Evert Hoedt, tenorsax, altsax, sopraansax; Mar koen Flos, gitaar; Jan Keeris, piano, synthesizer; Ben van Kemenade, bas; Toep van Kemenade, drums. Het zwart, wit en grijs maakte plaats voor warme kersenkleuren die de kapsalon meteen een sfeer volle uitstraling hebben gegeven. Door enig breekwerk en een nieu we indeling is de ruimte van Mon diale ook vergroot. De eigenares se van de kapsalon is meer dan tevreden met het uiteindelijke resultaat: "We krijgen veel positie ve reacties van de klanten. De overlast van de verbouwing is dan ook de moeite waard geweest." Mondiale staat voor vlotte en betaalbare haarmode. Buiten Clau dia werken er zeven medewer kers op parttime basis. Naast de gangbare haarmode voor dames, heren en kinderen kan de klant bij Mondiale ook terecht voor extensions (haarverlenging), dre ads, visagie en, helemaal nieuw, wimperverlenging. Om de klanten te laten delen in de feestvreugde ligt er tijdens de heropening, maar ook nog tot en met 10 mei, een klein presentje klaar. Verder kan de klant profite ren van een interessante ope ningsaanbieding. Mondiale Haar mode. Langstraat 14 in Venray, telefoon (0478)569727 werkt met en zonder afspraak. Stichting Thuiszorg Brabant Noord-Oost verzorgt al een eeuw Verplegings- en Verzorgingsactivi teiten, Kraamzorg, Consultatiebu reau^, Uitleen van artikelen en Voedings- en Dieetvoorlichting. De viering van het eeuwfeest star ten ze met een receptie voor oud medewerkers, oud bestuursleden en leden Raden van Toezicht van de instellingen voor Wijkverple ging, Gezinsverzorging en Kraam zorg op dinsdag 23 september. Belangstellenden kunnen zich tot 1 mei 2003 telefonisch opgeven onder nummer 0413-333777.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 9