Duo Kaja én Michelle op één podium Meerlo-Wanssur» Tienrays Fanfare muzikal| wereldkampioen Bekendmakingen gemeente Venray Wet milieubeheer Commissies Kap- vergunningen Verordening Kinderopvang Woningwet Wet ruimtelijke ordening TAXATIE! PEEL EN MAAS Donderdag 1 mei 2003 - Pagin De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - M. van Asten, Rouwkuilen- weg 30 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een pluimvee- en paarden- houderij met africhtingshal, gelegen aan de Rouwkuilen- weg 30 te Ysselsteyn. - Maatschap Egelmeers, Haag 18 te Merselo voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij en landbouwproductiebedrijf, gelegen aan de Haag 18 te Merselo. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I mei 2003 tot en met 29 mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. AM.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - Maatschap Verstappen-Pee- len, Gunhoekweg 8 te Oirlo voor het oprichting van een inrichting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Gunhoekweg 8 te Oirlo. - J.G.P. Goossens, Stations weg 69 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit opslag en trans portbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Molenhof weg 7 te Leunen. De meldingen kunnen worden ingezien van I mei 2003 tot en met 15 mei 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, I mei 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Door het college van burge meester en wethouders is een kapvergunning verleend voor de volgende locaties: 1Matterhornlaan 26 voor één inlandse eik, geen herplant i.v.m. aanwezigheid van vol doende bomen in de directe omgeving. 2. Mandenmakersstraat 6 voor twee inlandse eiken, her plant van twee bomen. 3. Matterhornlaan 16 voor twee grove dennen, herplant van één boom. 4. St. Jozeflaan 58 voor één linde, herplant van één boom. 5. Gemeente Venray nabij Gemmadal 6 één inlandse eik, geen herplant mogelijk i.v.m. ondergrondse leiding. Voor onderstaande locaties is een kapvergunning geweigerd: 1Deskesven 9 voor één Ame rikaanse eik omdat de kwali teit van de boom goed is en omdat de eik waardevol is voor zijn woonomgeving. 2. Athoslaan 9 voor één inland se eik omdat de kwaliteit van de boom goed is en omdat de eik waardevol is voor zijn woonomgeving. 3. St. Servatiusweg 6 voor één paardekastanje omdat de kwaliteit van de boom goed is en omdat de paardekas tanje waardevol is voor zijn woonomgeving. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afde ling Publieksdiensten. Bezwaren tegen verleende/ geweigerde vergunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publica- Maatschappelijke Diensten De raadscommissie Maatschap pelijke Diensten vergadert op donderdag 8 mei 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I. alhier. Belang stellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling agenda. 5. Notulen van de openbare ver gadering commissie Maat schappelijke Diensten, gehou den op 3 april 2003. Behandeling afdoeningslijst. Planning bespreekonderwer- pen. Geactualiseerde adres senlijst. 6. Gewest. 7. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 8. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C C-l. Ter advisering: 9. Verordening cliëntenpartici patie gehandicaptenbeleid. 10. Verlening ondermandaat aan coördinatoren W&l en Z&l. 11Jaarverslag 2002. C-2. Ter besluitvorming: N.v.t. C-3. Ter bespreking: 12. Theater St.Anna. 13. Mantelzorg. 14. Sluitend vangnet overlastver oorzakers. ONDERDEEL D D-1Ter kennisname: 15. Beleidsplan wonen deelplan 2. 16. Voordracht bestuurslid stich ting Primair Onderwijs. 17. Werkplan 2003 GGD Noord en Midden Limburg. D-2. Ter afronding: 18. Rondvraag. 17. Sluiting. Middelen De raadscommissie Middelen vergadert op woensdag 7 mei 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I, alhier. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare ver gadering van de commissie Middelen gehouden op 2 april 2003. 6. Gewest. 7. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 8. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C C-l. Ter advisering: 9. Wijzigingen CAR-UWO in verband met dualisering. 10. Vaststelling "Gemeentelijk beleid op grond van de Wet op de Openluchtrecreatie" en vaststelling 4e wijziging van de Legesverordening 2003. 11Beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het handhavingstraject circuit De Peel. 12. Jaarverslag 2002. C-2. Ter besluitvorming: 13. Vaststelling afsprakenlijst commissie Middelen. ONDERDEEL D D-l. Ter kennisname. Niet van toepassing. D-2. Ter afronding. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Begraafplaatsbeheer Datum: maandag 12-5-2003. Plaats: gemeentehuis, locatie op te vragen na aankomst bij de info balie. Tijd: 19.00 uur. 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht van de burgers. 3. Verslag vergadering 10-03- 2003/18-03-2003. 4. Actielijst commissie. 5. Contact met belangengroepe ringen en standpuntbepaling. 6. Bespreking concept-beheers- verordening, 7. Bespreking concept-algemene richtlijnen. 8. Begroting 2004 meerjaren- visie. 9. Aanpassingen legesverorde ning Lijkbezorgingsrechten 2003/2004. 10. Onderhoudsplan. I I. Beveiliging begraafplaats. 12. Besluitvormingstraject bijstel len c.q. vaststellen. 13. Rondvraag. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat bij de Gemeente Venray op 20 januari 2003 is binnengekomen een aanvraag tot verlening van een vergunning tot het oprich ten en houden van een gastou derbureau, Langstraat 55a te Venray, ten name van I. Roso- Ruoff. De aanvraag en alle overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 mei 2003 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven ray. Eenieder kan binnen de inza getermijn zijn of haar zienswijze omtrent deze aanvraag kenbaar maken aan het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het plaatsen van rolluiken aan het Kapelaanspad 8 te Venray tnv Halfords Neder land, Accustraat 2 te Veen- endaal; - het bouwen van een carport aan de Mina Krusemanstraat 40 te Venray tnv M.J.M. van Bommel, Mina Kruseman straat 40; - het vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 9 te leunen tnv J.A.M. Litjens, Wethou der Reintjesstraat 9; - het vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 7 te Leunen tnv J.R.M. Classens, Wet houder Reintjesstraat 7; - het verbouwen van de gara ge tot woonkamer aan de Aletta Jacobsstraat 9 te Venray tnv M.J.O. van Schijndel, Aletta Jacobs straat 9; - het bouwen van een indus triegebouw aan de Macro- weg te Venray tnv Janssen Projekt B.V., Postbus 2; - het bouwen van een serre met overkapping aan de Akelei 19 te Venray tnv H.J.P. van Rijswijck, Akelei 19; - het bouwen van een serre aan de Hoenderstraat 65a te Venray tnv P. Haaksma, Hoenderstraat 65a; - het bouwen van dakkapellen aan de Kruidenlaan 191 te Venray tnv A. Schaap, Krui denlaan 191. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van twee var kensstallen aan de Eijken- hofweg 2 te Veulen tnv M.T.J. Cleven, Eijkenhofweg - het slopen van asbestbepla- ting in de houten pui aan de Ripseweg I (gebouw 500) te Vredepeel tnv D.G.W. T.f directie Zuid, Postbus 90195 te Breda; - het slopen van een dak aan de Beekweg 58 te Merselo tnv A.J.J. van Tilburg, Beek- weg 58. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een erfaf- scheiding aan de Largostraat 21 te Venray tnv A.M.M. Hermans, Largostraat 21 - het bouwen van een woning aan de Geysterseweg 8 te Oostrum tnv H.W.K. Lit jens, Geysterseweg 8; - het bouwen van een woning aan de Geysterseweg 8a te Oostrum tnvJ.M. van Goch, Watermolenstraat 8; - het bouwen van een pluim veestal aan het Roland 3 te Castenray tnv Maatschap Vullings-Litjens, Roland 3; - het verbouwen van de erfaf- scheiding aan de Kruiden laan 199 te Venray tnv M.G.M.M. Wientjens, Krui denlaan 199; - het bouwen van een appar tementencomplex aan de Vlierstraat 2 t/m 108 te Venray tnv Wonen Noord Limburg, Plataanstraat 15; - het plaatsen van metalen kooien aan het Keizersveld 61 te Venray tnv Verhaeg Bouw Techniek, Keizers veld 61 Voorts van rechtswege ver leende bouwvergunning voor het verbouwen van de basis school aan de Kapelweg 3 te Leunen tnv S.K.P.O.V., en regio, Eindstraat 42; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van een woning aan de Geysterseweg 8 te Oostrum tnv H.W.K. Lit jens, Geysterseweg 8; Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een serre met overkapping aan de Akelei 19 te Venray tnv H.J.P. van Rijswijck, Akelei 19; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 mei 2003 geduren de 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdien sten. Onderstaand bouwplan ligt in verband met het volgen van een artikel 15 procedure met ingang van 2 mei 2003 2 weken ter inzage bij afdeling Publieks- 4 diensten: - het bouwen van een w; met berging aan de La dehof 26 te Venray P.P.M.C.A. Henkes, li ni veld 6; Gedurende deze termijn Q nen eventuele bedenkingj burgemeester en wethou worden ingediend. i tboi Bekendmaking jp" monumenten Vanaf heden ligt bij dei matiebalie, locatie 2, van gemeentehuis gedurendj weken ter inzage: de beschikking tot het li nen van vergunning n2: bedoeld artikel 9 van n2 Monumentenverorde idil 2000 gemeente Venray oen de herinrichting terrein M Vredesmonument j)0 gemeentelijk monumen 'Jn Vredeskerk, Kennednf^ 18 Whistlerstraat I, \L dit VH VJ Venray. Op grond van artikel 7:1 Algemene Wet Bestuur» y( kan degene wiens belang r ip' streeks bij dit besluit is bc ken, daartegen binnen 6 va M na de dag waarop deze bel bd' making is gepubliceerd, r'"j bezwaarschrift bij ons indie ,.-ct Venray, I mei 2003 Burgemeester en wethot er-, van Venray, namens dezen zu hoofd van afdeling Bouwe je\ Milieu, im C.Th. van Velzen IC tel SNELLE SERVICE^ n; |- PROFESSIONELEI VERWERKING DE VOORDELIGSf~ Tel. 0478-512772 Fax 0476-51278 |r|( Unieke samenwerking op Derde Wereldfestival 18 mei Op het Derde Wereldfestival in Meerlo op zondag 18 mei staan twee landelijk bekende acts voor de eerste keer op één podium: zangeres Michel le Courtens en het duo Kaja (Karlijn Surminski en Janine Shell). Hoewel Michelle en Karlijn thans in Amsterdam wonen ligt hun roots in Meer lo-Wanssum en dat verklaart meteen waarom ze spontaan reageerden toen de organisa tie van het Derde Wereldfesti val Meerlo hun vroeg om temidden van traditionele bui tenlandse bands op te treden. "We hebben er ontzettend veel zin in om in Meerlo samen te spe len", vertelt Michelle Courtens (21). "We komen met mijn band naar het festival in Meerlo en ver heugen ons op dit optreden. Het wordt een groot feest. En we vin den het geweldige om op deze wijze een bijdrage te leveren voor een kinderproject in Chili." Kar lijn Surminski vult aan: "Kei tof om met Michelle samen te wer ken. We kenden elkaar niet maar zijn door de organisatie van het festival in Meerlo bij elkaar geko men. Het klikte meteen, alsof we al vele jaren samenwerken en vriendinnen zijn." Michelle zal met haar band een concert geven en het duo Kaja zal ook zijn beste liedjes presenteren. Mogelijk dat Michelle en Kaja ook samen iets doen op het podium. "We zorgen voor een verrassing", zeggen de meiden. Michelle Courtens was onlangs nog in het nieuws tijdens de voor rondes van het Nationaal Songfes tival waar ze in de vakjury zat. Michelle deed in 2001 namens ons land mee tijdens het Eurovisie Songfestival in Denemarken met het prachtige top 10-hit lied Out on my own. Michelle is afkomstig uit Meerlo waar ze als kind opgroeide, de basisschool bezocht en haar eerste vioolles sen kreeg. Op middelbare leeftijd verhuisde ze naar Wijk bij Duur stede. Ze studeerde onder andere aan het conservatorium in Den Haag en sinds enige tijd in Amster dam. Vier jaar geleden maakte ze al haar tv-debuut met een actie voor het Wereld Natuur Fonds waar ze een duet zong met Ernst Daniel Smid. Ook trad ze meerde re malen op in het tv-programma Over liefde en zo. Na haar Europe se doorbraak op het songfestival beleefde ze hectische maanden. Daarna stortte ze zich volledig op haar studie en het schrijven van nummers samen met bassiste Pha edra Kwant. Vorig jaar verscheen de single Coming up Roses. Michelle arrangeert al haar num mers zelf en neemt deze op met haar eigen band. De bandleden en Michelle kennen elkaar van de studie aan het Conservatorium in Amsterdam. De band bestaat uit Phaedra Kwant (contrabas), Jur- gen Burdorf (gitarist), Sander Geboers (toetsen&zang) en Haye Jellema (drums). KAJA Het Meerlo-Wanssumse duo Kaja heeft de afgelopen jaren lan delijk ook veel furore gemaakt. Ze namen in Engeland een video clip op voor de single This Day. Die werd prompt na een week al paradeplaat op de Nederlandse radio. De clip werd vertoond via TMF en andere televisiestations. This Day is ook het nummer dat tijdens het Derde Wereldfestival in Meerlo een prominente plaats krijgt. Het wordt gezongen door Kaja en een keer samen met Michelle en haar band. De carriè re van Kaja begon zeven jaar gele den. Karlijn Surminski (25), die toen in Maastricht de kunstacade mie deed, en Janine Schell (25) schreven zich voor het eerst in voor het Open Podium. Een open baring was dat. Daar bleek dat niet alleen het eigen Venrayse publiek meedeinde op het reper toire maar dat ook de studenten in de 'grote stad' enthousiast waren. Surminski: "Een publiek dat niet halfdronken meelalt, maar echt luistert. Vanaf toen zijn we meer in onszelf gaan geloven. Op het Studentensongfestival wonnen we de publieksprijs. Han dig was ook dat we deze optre dens konden gebruiken om te pei len hoe de eigen nummers aansloegen." De producer gooide er een halve ton tegenaan en huurde gas tmuzikanten in als Cor Bakker op piano en Lex Bolderdijk, die een paar ja^r geleden Anouk begeleid de, op gitaar. De stijl van Kaja doet denken aan The Cranberries en The Corrs. In april 2000 kwam de cd Facing Facts op de markt. De videoclip voor de single This Day betekende een landelijke doorbraak. "Ik lag dubbel als ik Frits Spits ons hoorde aankondi gen: 'En nu de eerste single van de meiden van Kaja...' Klonk heel onwerkelijk. Je voelt jezelf hele maal niet zo beroemd. AJ hebben we toen wekenlang in de Top 100 gestaan. Leuke tijd was dat", zegt Karlijn Surminski. Ze verschenen bij veel televisieprogramma en alle bekende radioprogramma zoals dat van Rob Stenders. Kort daarna raakte Sony in zwaar weer, de platenmaatschappij zette tien tallen Nederlandse bands op straat, ook Kaja. Te weinig cd's verkocht (slechts drieduizend) naar de smaak van Sony. De mei den besluiten een videoclip te maken met geld uit eigen zak. Die is op TMF uitgezonden, later heb ben ze ook in het TMF-café gespeeld. In diezelfde periode waren ze te zien als supporting act van Blof en De Dijk. "Janine en ik zijn op het podium heel ver schillende types. Zij is de brutale frontvrouw en zangeres, vliegt van links naar rechts. Terwijl ik me met mijn gitaar meer op de achtergrond houd. Grappig is wel dat ik op het podium veel meer durf dan in het gewone leven. Mega-sexy kleren als glitterhemd jes draag ik dan, en veel make up." Rijk zijn de meiden niet geworden van het muzikale avon tuur maar ze hebben er nog altijd erg veel zin in en is het geloof in eigen kunnen onaangetast. Dat zullen ze tijdens het festival in Meerlo op zondag 18 mei weer bewijzen. Het Derde Wereldfesti val in Meerlo vindt plaats in en buiten Manege Megelsprong van 13.00 tot 21.00 uur. !51 Muziekproductie Meerlo-Wanssum en de Derde Wereld Zondag 18 mei vindt in Meerlo-Wanssum een uniek mondiaal en muziekprogram ma plaats met als titel: Meerlo- Wanssum en de Derde Wereld. Daarin doen alle fanfarekorp sen en gemengde zangkoren van Meerlo-Wanssum mee en diverse andere topattracties uit binnen- en buitenland. Peel en Maas portretteert de komende weken de fanfares en gemengde koren uit de zes kerkdorpen van Meerlo-Wans sum: vandaag Fanfare Een dracht uit Meerlo Wie Tienrays Fanfare zegt denkt onmiddellijk aan de in deze regio beroemde dirigent Constant Dietz. Hij leidde het muziekgezel schap uit dit bedevaartdorp naar het allerhoogste: kampioen op het Wereldmuziek Concours te Kerkrade. We spreken dan over 1954. Vijftig jaar geleden! Tien rays fanfare op de allerhoogste muzikale ladder. Drie jaar eerder mocht het Tienrays fanfarekorps ook al naar Kerkrade naar het WMC. Ze mochten toen invallen omdat een Italiaanse fanfare op het allerlaatste moment had afge zegd. De ambitieuze Dietz zag dat wel zitten en reisde naar het zuiden. De internationale pers keek haar ogen uit bij het zien van de muzi kanten zonder uniform uit Tien- ray. Drie jaar later waren ze wereldkampioen! Uit dankbaar heid en als herinnering aan een groot muzikant is in Tienray een straat naar hem vernoemd: de Constant Dietzstraat. SENIOR Destijds was kapper Toon Emonts ook van de partij. Ook een beroemde Tienraynaar die in 1999 op 86-jarige leeftijd nog het 75-jarige jubileum als muzikant vierde. Een uniek gebeuren in de Limburgse HaFa. Hij was niet alleen goed muzikant, ook als diri gent wist hij zijn stokje te hante ren. De fanfares van Blitterswijck en Melderslo heeft hij jaren geleid. Maar zijn beste herinnerin gen had hij aan zijn fanfare en de deelname aan het WMC. In een later interview zei hij daarover: 'Ze, de internationale pers, zagen ons aan voor een stelletje ongere geld. Ze vielen stil toen ze ons hoorden. En daarna vroegen ze: zijn jullie beroeps? Nee, dat was er geen een. Het was wel het resultaat van vaak repeteren en met overgave en plezier musice ren'. FRISSE WIND We schrijven anno 2003: Tien rays Fanfare speelt in de eerste afdeling en kampt net als veel andere fanfarekorpsen in kleine dorpen met steeds minder leden. Op dit moment zijn 31 leden gere gistreerd waarvan een fors aantal jeugdleden dat onder andere ook op solistenconcours erg goed Twee jaar geleden nam diligen te Maggie Stijns het dirigeerstokje over. "Ze heeft een frisse wind door het korps laten waaien", ver telde secretaresse Mariëlle Pee- ters-Bexkens vorig jaar na de geslaagde Disney-uitvoering in Tienray. Want Stijns wil af en toe wat anders organiseren om jong en oud weer voor de muziek te winnen. Met die nieuwe activiteiten hoopt Tienrays fanfare weer leven in de brouwerij te krijgen. Del ney-muziekshow sloeg in geval goed aan. De zaal zat maal vol. De bijzondere uit« ring met de vier andere fanfl en de zes gemengde koren uil gemeente Meerlo-Wanssum. zondag 18 mei tijdens help SOS-feest in Manege Megelspf te Meerlo, past precies in beleid van de ambitieuze dinfl ;eld. I De fanfare van Tienray is" altijd trouw aanwezig bij kerkelijke festiviteiten en die- er in het bedevaartsoord Lourdes in Tienray geregel vereniging werd op 1 janli 1914 opgericht en bestaat dus' gend jaar 90 jaar. Dat wordt twijfeld op muzikale gevierd.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24