Vegio Topschutters Klassement Végio Sportnieuws -in Ysselsteyn heeft nog één punt nodig Joris Dries: (Constat la) Meerlo blijft vijfdeklasser Doelpuntenfestijn bij dames Venray Volharding deklasseert VOS Meterik en Leunen in evenwicht SPORT S* Venray inalfa SV Venray SVV Jeugd SV Merselo SV Swolgense Boys PEEL EN MAAS Donderdag 1 mei 2003 - Pag De schijnwerper op: De redactie van nieuwsjmd Peel en Maas zet wekelijks een spel :r, trainer of ander 'voetb^Joier' van een amateurclub uit de regio in ie schijnwerper. In d<^5atste Schijnwerper Joris Driessen, speler v in vijfdeklasser Con&fdntia en werkzaam bij Olympic Sport, de sportz; ik tn Venray die yjor het derde achtereenvolgende jaar de rubriek schijnwerpec^jp sponsort. Ook dit jaar zijn er dankzij Olympic Sp weer een^aantal ballen beland bij de jeugd van voetbalclubs uit de regio erdoor de beste voorspellers (de echte voetbalkenners!) lig} en er na het slotweekend nog enkele prijzen klaar. Joris Driessen, de grillige en begenadigde linkerspits van Constantia, bindt als laatste dit seizoen de strijd aan met de redac tie van Peel en Maas. Naam: Joris Driessen Leeftijd: 25 jaar Geboorteplaats: Heerlen Woonplaats: Wanroy Burgerlijke staat: ik ben een begeerlij ke vrijgezel Kinderen: geen Beroep; verkoper sportzaak Olympic Sport Speler van: Constantia Vorige clubs: geen Positie; linksbuiten of spits Sportief hoogtepunt: kampioenschap in de zaal met ZW Smits Constructie Sportief dieptepunt: een beenbreuk Favoriete club: PSV Favoriete speler: Ruud van Nistelrooy Lievelingseten: biefstuk Drank: pils Favoriete tv-programma: Sport aan tafel Verwachting voor zondag?: een lekkere pot voetbal in het zonnetje Joris Driessen redactie Roermond-Venray 0-2 1-1 Leunen-Eghel 1-1 1-2 FCV-Ysselsteyn 2-1 3-1 EWC-DSV 1-3. 1-1 Oostrum-De Zwaluw 0-5 2-2 Meerlo-Excellent 1-2 1-3 Constantia-SVOC'01 2-2 1-2 Wanssum-Stormvogels 0-1 04 Top'27-Swolgense Boys 1-3 1-5 Lottum-BW'27 2-3 2-1 Jan Verheijen (Oostrum) was net iets te sterk voor de redactie van Peel en Maas. Met zeven punten, tegen zes voor de redactie, nestelt Verheijen zich in de middenmoot van het klassement. Hij verdient daarmee wel een bal voor de jeugdafdeling van zijn club. Tussenstand: 1 Roger Wolters (BW'27) en Kevin van Dijck (Oostrum) 10 punten 3- Rick Voermans (SVOC'Ol) en Freddy Kuenen (Leunen) 9 punten 5. Dirk van de Ven (SVOC'Ol). Alex de Swart (SV Venray), Maurice Pelzer (TOP) 8 punten 8. Denny van Veghel (Volharding), Jan Verheijen (Oostrum) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 7 punten 10. Marcel Hovens (TOP'27) en Bas Litjens (Merselo) 6 punten 12. Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- hees) 4 punten 15. Vincent Buwalda (Leunen) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten 17. Manja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (SV Venray) 2 punten 19. Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt 20. Patrick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten Henseniusplein 5c 5801 BB Venray SVOC'Ol heeft de laatste thuiswed strijd van dit seizoen niet winnend kunnen afsluiten. Door een 0-2 zege wist Meerlo zich opnieuw minstens een jaar verzekerd van spelen in de vijfde klasse. De belangen vooraf waren duidelijk. SVOC'Ol kon vrijuit voetballen, Meerlo had de punten hard nodig om niet op de slotdag van de competitie het vijfdeklasserschap veilig te moeten stellen. In de eerste helft waren beide ploe gen aan elkaar gewaagd. Goed voet bal werd echter bemoeilijkt door de harde wind die in de lengterichting over het veld stond. De thuisploeg en de gasten wisten slechts spaarzaam kansjes te creëren en als het al gevaar lijk werd dan stonden de beide betrouwbare sluitposten Ruud de Mulder en Arjan Cleven hun manne tje. De rust brak dan ook aan met een dubbelblanke stand. In de tweede helft eenzelfde wed strijdbeeld. Weinig goed voetbal, van beide kanten veel lange ballen en slechts sporadisch een kansje op een treffer. De gasten kregen in de slotfa se pas vleugels toen Mare Kusters zijn opwachting maakte. Van de invaller ging meer dreiging uit en nadat hij onreglementair werd gestuit, mocht Meerlo een kleine tien minuten voor tijd een vrije trap nemen. Aanvoerder Johan Coenders, de beste man aan de zijde van Meerlo, haalde vanaf ruim twintig meter hard uit en had het geluk dat zijn schuiver van richting werd veranderd. SVOC-goalie De Mul der was vervolgens kansloos toen de bal in de andere hoek van het doel plofte In de slotminuut schoot Geurt Clevers zijn ploeg definitief in veilige haven. Voor Meerlo-trainer Han Frie- sen, die aan het einde van dit seizoen stopt als voetbaltrainer, een mooi afscheid. Voor de SVOC-ers waren de druiven zuur, want zij hadden voor Peter Verlinden en Rick Voermans, die voor de laatste keer in een thuis wedstrijd het shirt van de tricolores droegen, een passender afscheid in gedachten. Peter Verlinden stopt aan het einde van dit seizoen met voetbal len en Rick Voermans gaat spelen voor Meterik. Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2002-2003. Swolgense Boys haalde zondag met acht treffers weer ongenadig uit en komt uit op een eindtotaal van 81 doelpunten. Daarmee wor den de 'boys' op zeker winnaar van het verenigingsklassement. In het individuele klassement komt de winnaar ook uit Swol gen. Met 25 treffers is hij normaal gesproken niet meer te achterha len voor de concurrentie. De stand in het verenigingsklasse ment* 1Swolgense Boys 81 doelpunten 2. SV Venray 44 3. Volharding 40 4 BW 38 5. Leunen 35 6. SVOC'Ol 34 7. Ysselsteyn 30 8. Oostrum 29 9. Holthees 28 10. Merselo en Wanssum 25 12. SSS' 18 24 13- Meerlo 20 14. TOP 18 Het individuele klassement: 1. Kevin Tissen (Swolgense Bovs) 25 2. Maikel Fransman (Volharding) 17 3. Bart Rütten (Swolgense Boys) 16 4. Bas Heijnen (Swolgense Boys) 15 5. Rik Schlepers (Oostrum) 14 6. Thijs van Mierlo (Swolgense Boys) 11 7. Niels de Klerk (SV Venray) en Tom Joosten (SSS'18) 10 9. Ivo van der Weerden (SV Venray) 9 10. Arjan Tijssen (SVOC'Ol) en Marco Berden (Leunen) 8 12. Rob Wilms (Holthees), Hans Weijers (Wanssum), Wout Gom- mers (SV Venray) en Marcel Lucassen (BW'27) 7 16. Roger Wolters en Johan Speyken (BW27), Robin Tissen (Swolgen se Boys), Leon Strijbos (SVOC'Ol). Ramon Kuunders (Ysselsteyn), Geurt Clevers (Meerlo) en Frank Brands (Leu nen) 6 23. Mare Kusters (Meerlo), René Tis sen en Mathé Wijnhoven (BW'27), Jelle van Tilburg (Holt hees), Jurien Beterams (Wans sum), Patrick Korsten en Erik Ermers (Volharding), Bas Litjens (Merselo), Freek Thoone (Leu nen) en Geert van Dijck (Yssel steyn) 5 33- Jochem Pingen, Paul Beterams (Wanssum), Harm Büddiger, Joep Manders en Ivan Maes (SVOC'Ol), Rob Janssen (SSS'18), Mark Maas sen (Merselo), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Bram van Wees en Steve Spil (Holthees), Freddie Kuenen en Edwin Berden (Leu nen), Alex de Swart (Venray) 4. verzekeringsgroe p Dep. Petersstraat 27 5808 BB Oirlo TELEFOON 0478*57 8 I O I FAX: 0478-57 8 I 05 In een doelpuntenfestijn hebben de dames van SV Venray en Festilent afgelopen zondag de punten gedeeld: 4-4. Festilent is nieuw in de tweede klasse, gaat steeds beter spelen en neemt de zesde plaats in de rang schikking in. Vooraf dus een gevaarlij ke tegenstander. Venray moest echter winnen om nog aanspraak te kunnen maken op één van de drie bovenste plaatsen, om zodoende pormotie naar de eerste klasse af te dwingen. Venray startte sterk en binnen vijf minuten wist Aukje van Lierop vanaf 24 meter het doel te treffen. De beste ploeg was duidelijk Venray, maar de vele kansen werden niet benut. Na een half uur kreeg Festilent een vrije trap te nemen. De Venrayse keepster kon de bal niet vast houden en een speel ster van de gasten was er als de kip pen bij om de gelijkmaker binnen te tikken. Amper vijf minuten later wederom een tegenvaller voor de Venrayse ploeg: Festilent wist een toegekende strafschop te verzilveren: 1-2. Net voor de pauze werd er wegens buitenspel een goal van Ven ray afgekeurd. De tweede helft was vijf minuten oud toen Janine Rongen goed doorzette en een perfecte voor zet kon afgeven, die bekeken door Lonneke van Eist werd binnengekopt. Vijf minuten later ging Jessie Pelzer achter een schijnbaar kansloze bal aan en kon het leder net genoeg raken óm de 3-2 voorsprong voor Venray binnen te tikken. Hierna leek Festilent zodanig aan geslagen dat Venray door kon druk ken naar een veilige voorsprong. De kansen werden echter niet benut. In de 75e minuut zorgde een uitval van Festilent voor de gelijkmaker: 3-3- De laatste vijf minuten waren ronduit sensationeel: Jessie Pelzer ondernam een solo en punterde de bal bekwaam in de kruising: 4-3 voor Venray. De veerkracht van Festilent bleek echter groot. Onmiddellijk werd het Venray se doel opgezocht en in de eerste de beste poging was het weer gelijk: 4-4. Hierna lukte het Venray niet meer om de winnende treffer te scoren, al was Aukje van Lierop er dichtbij toen een vrije trap op de lat belandde. De teleurstelling bij de Venrayse speel sters en begeleiding was groot: pro motie leek niet meer haalbaar. Even later werd bekend dat VOW verloren had, waardoor Venray nog steeds in de race blijft voor de derde plaats. Er dient dan zondag wel gewonnen te worden van Brevendia. Tevens dient Sportclub'25 punten te verspelen in één van de twee wedstrijden tegen Reuver. Gaat dit gebeuren, dan krij gen de Venrayse dames nog een toet je in de vorm van een nacompetitie. Tegen drie andere ploegen gaat er dan gespeeld worden om promotie naar de le klasse. PEEL EN MAAS een abonnement waard industries Golden Members: Inalfa Industries B V. Bouwmij Janssen B.V. NLW Groep. Venray van Haren Automooielbedrijvei Manders Industries Nelipak Tbermoforming B V SNS Bank Limburg Xerox Manufacturing (Nederland) Members: Aben Assurantie Groep B.V Adecco Personeelsdiensten Auto Arena Venray Bol Accountants. Venray Bouwbedrijf Koenen Zn Holthees Deloitte Touche Venlo Elekiro Martens Installatie B V Fortis Bank Venray Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck Hamburg Mannheimer (L'dam) Human Insurance Group BV ING Bank Venray Interstyling B.V. Jennlskens Installatie B.V Keijsers-Manders Installatietechniek BV Lifestyle Mode/Secondo fashion Makelaardii Carel Fijen van der Male/Renokas B V Notariskantoor Mathijssen Weiis Notaris Mr Q CM. Paantjes van der Putt Advocaten, Venray Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Gerard Reijnders Schilderwerken B V Rocom Telecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken Rühl Haegens Molenaar Accountants Thermaalbad Arcen B V. Turning Technic B.V Taxi Verstraaten B.V. Drukkerij van den Munckhof B.V Verhoeven Groen B.V Partycentrum De Witte Hoeve Programma zaterdag 3 mei: Venray vet.-Merselo vet. a. 16.00 Afmelden: uiterlijk donderdag bij John v.d. Laar, tel. 511541. Programma zondag 4 mei: Roermond 1-Venray 1 14.30 Sparta 2-Venray 2 11.00 Venray 3-Eli 2 11.30 Venray 4-SVEB 2 11.30 Venray 5-Ivo 3 11.30 Leunen 3-Venray 6 11.00 Ivo 4-Venrav 7 10.00 SSS 3-Venray 8 10.00 Sambeek 3-Venray 10 10.00 Merselo 3-Venray 11 11.00 Venray 12-Leunen 6 09-30 Brevendia Dal-Venray Dal 13-00 Excellent Dal-Venray Da2 10.00 Uitslagen: Geleen Zuid A 1-Venray Al - 14 Venray A2-Vitesse"08 Al 5-1 SVLottum A 1-Venrav A3 2-2 De Treffers Bl-Venray BI 3-2 Venray B2-RKW Keidonk BI 7-1 Volharding B2-Venray B3 1-1 Ysselsteyn B2-Venray B4 afg. Venray B5-ASV33 B2 3-2 Blerick Cl-Venray Cl 2-1 SSS'18 Cl-Venray C2 3-1 Venray C3-Leunen Cl 0-1 Venray C4-SVOC01 Cl 8-1 Venray C6-SV Lottum Cl 2-5 Venray C7-Leunen C2 2-3 SPV Cl-Venray C9M 5-1 Venray Dl-Schijndel Dl 1-1 RKDEV Dl-Veriray D2 3-1 Venray D3-Merselo Dl 0-7 Astrantia D 1-Venray D4 0-0 Venray D6-Heijen Dl afg. Venray D7-Achates D2 5-9 Leunen D3-Venray D8 0-20 SVOC'Ol D2-Venray D9 3-1 Venray D10-Venlose Boys D5 5-3 America D2-Venray Dl 1M 2-3 SSS'18 El-Venray El 34 Venray E2-Merselo El 3-2 Venray E3-Meterik El 6-1 Baarlo E2-Venray E4 1-8 GFC'33 E3-Venray E5 0-2 Venray E6-RKDEV El 24 Venray E9-TOF27 E3 1-2 Montagnards E4-Venray E10 2-2 SVOC'Ol E4-VenrayE 11 4-1 Astrantia El-Venray E12M 4-3 Venray E13M-RESIA E4 3-5 VW'03 F 1-Venray F1 34 Venray F2-Belfeld'ia F1 1-2 Swolgense Boys Fl-Venray F3 0-8 Venray F4-EWC F2 64) Venray Fó-GFC'33 F2 0-6 SSS'18 F3-Venray F7 34 Venray F8-Ysselsteyn F3 04 Wittenhorst F6-Venray F9 7-1 Venray F10-Stormvogels'28 F3 0-9 Meterik F3-Vènray F11 2-1 Venray F12-BW27F3 12-0 Mifano Bl-Venray B2 3-0 Venray D5-Meterik D2 0-1 Stormvogels'28 El-Venray E2 1-2 Venray E5-Venray E6 1-1 Venray Fl-Sp. Irene F1 2-2 Tiglieja Fl-Venray F2 4-9 Venray B3-Venray B4 1-1 Achates D 1-Venray D3 1-3 Venray E7-Volharding E3 04 Venray El O-Oostrum E4 1-8. Venray E12M-Venray E8 3-1 Venray D2-RKDSO Dl 3-1 Venray El 1-Venray El 3M 1-7 Programma zaterdag 3 mei: Venray Al-Best Vooruit Al a. 15.00 SSS' 18 Al-Venray A2 v.13.30 Venray BI-Volharding BI a.13.15 Scham Cl-Venray Cl v. 10.30 Venray C2-SV Meerlo Cl a.13.15 Venray C4-Fiducia Cl a.14.45 Sparta'18 C2-Venray C5 v.12.30 Venray C6-RKDEV C2 a.13.15 MULO C2-Venray C7 v. 13.30 Wittenhorst Dl-Venray Dl v.09.00 Venl. Boys D2-Venray D2 v. 11.00 Venray El-VW'03 E1 a.09.00 Venray E3-Vitesse'08 E2 a.09.00 VW'03 E4-Venray E6 v.09.00 Venray F4-Heijen F2 a. 10.00 Venray F3-Venl Boys F3 a. 10.00 Programma maandag 5 mei: Venray A3-MVC' 19 A2 a. 19-30 Programma dinsdag 6 mei: Venray Cl-Gemert Cl a.19.00 Swolg. Boys F3-Venray F12 v.l7.45 Programma woensdag 7 mei: Sp. Irene B3-Venray B3 v.l8 00 Venray D6-Heijen Dl a. 19-00 Programma donderdag 8 mei: Venray C9M-Deurne C3 a. 18.30 HBSV El-Venray El v. 17.45 Vierdeklasser toont zich tevreden met 1-1 tegen MVC Ysselsteyn-MVC 1-1 (0-0) Doelpunten: 75. Twan Moonen 0-1; 78. Ramon Kuunders 1-1. Scheidsrechter: Van Soest (Ber gen). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Ronnie Bovee (Ysselsteyn). Ysselsteyn: Berkers; Van de Pas, Wijnands, Arts en Geurts; Van Sin- deren, Wilmsen, Bovee en Jans sen (70. Van Dongen); Van Dijck en Kuunders (90. Marcellis). (Door Henk Willemssen) Ysselsteyn heeft nog één puntje nodig om zich te handhaven in de vierde klasse F. Het verlossende punt moet zondag In de slotwed strijd bij FCV behaald worden. Afgelopen zondag dwongen de Ysselsteyners hoogvlieger MVC tot een 1-1 remise. Doordat con current RKDEV eveneens gelijk speelde behield de ploeg van trai ner Mart Verlijsdonk een voordelige marge van drie punten tot de degradatiezone. Het Ysselsteynse team sleept zich naar het einde van de competitie. Ver lijsdonk moest behoorlijk puzzelen om tegen MVC een volwaardig team op de been te brengen. Libero Thijs Berkers bleek nog niet hersteld van zijn blessure terwijl Ronnie Peeters en Jeffrey Versteegen geschorst waren. Marcel Arts en Peter Janssen, beiden uit het tweede elftal, com- pleerden de hoofdmacht Daniël Wij nands vormde met Arts een gelcgen- heidskoppel in hart van de defensie Het solide duo bleef tegen de Maas- brenaren knap overeind. Wijnands kampt al geruime tijd met een knie blessure en heeft al wekenlang niet meer getraind. "Eigenlijk ben ik nog lang niet fit genoeg om te spelen. Maar omdat we al zoveel spelers mis sen doe ik. toch maar mee", aldus de aanvoerder. De belangen voor beide ploegen wjsfn groot. MVC had nog kam pioenskansen terwijl Ysselsteyn na de blamerende 7-2 nederlaag op paas maandag bij RKDSO nog heel wat goed te maken had. Volgens Daniël Wijnands had die verliespartij geen invloed meer op het spel. De warming up werd in de stro mende regen afgewerkt. Tijdens de wedstrijd waaide het stevig maar het bleef wel op een enkel spatje na droog. De ruim honderd toeschou wers zagen geen al te beste wedstrijd. De spanning speelde beide teams par ten. De bezoekers uit Maasbree waren het meeste in balbezit. De thuisploeg werd teruggedrongen op eigen helft en probeerde met enkele spaarzame aanvallen gevaarlijk te worden. Voor rust waren de kansjes aan de spitsen Geert van Dijck en Ramon Kuunders niet besteed. MVC kon evenmin echt dreigend worden. Goalie Rob Berkers reageerde vlak voor de pauze goed op twee afstand schoten. In de tweede helft werd het duel opener. Ramon Kuunders kreeg een vrije schietkans na goed voorberei dend werk van Stefan van Sinderen Maar de topscorer schoot onbesuisd en hard over. Ook de Maasbrenaren zagen een goede kans verloren gaan. Er ontstond enige consternatie toen verdediger Frank Geurts alleen op het MVC-doel kon afgaan. De grensrech ter vlagde voor buitenspel en arbiter Van Soest nam het vlagsigrtaaFóver. Gezien de felle protesten in en rond de Ysselsteynse dug out was dit een dubieuze beslissing. Rob Berkers behoedde zijn ploeg even later voor een achterstand door een bal uit de kruising te ranselen. Maar de Ysselsteynse keeper was kansloos op een schot van Twan Moonen: 0-1. Er was toen nog een kwartier te spelen en het zag er even heel donker uit voor de thuisclub. Binnen drie minuten stond evenwel de 1-1 stand alweer op het scorebord. Stefan van Sinderen nam aan de lin kerkant een hoekschop die loepzui ver op het hoofd van Ramon Kuun ders belandde. De steenharde kopbal verdween via de onderkant van de lat in het doel: 1-1. De doelpuntenmaker had twee minuten later zijn ploeg in Debutanten spelen puike partij Volharding boekte zondag in Venlo tegen VOS de hoogste over winning van dit seizoen: 0-5. Door dit resultaat degradeerde VOS en is Volharding erg dicht bij deelname aan de nacompetitie gekomen. Elders werd O.S.S.'20 in Veghel kampioen door een 2-3 overwinning op Blauw Geel'38. Dat Volharding tegen VOS zou gaan winnen was vooraf niet al te moeilijk te voorspellen. Immers bij laagvlieger VOS -dat bij winst nog een minieme kans had om degradatie te ontlopen- ontbraken maar liefst zeven basisspelers door schorsingen en bles sures, waardoor trainer Grad Xhofleer nog slechts twaalf spelers tot zijn beschikking had. Ook Volharding- coach Chris Burhenne moest overi gens danig improviseren. De Valkens- waardse oefenmeester miste nagenoeg al zijn verdedigers. Richard van Daal eh Bob Verdijk waren geblesseerd en Dick de Haas en Koen Willems zalen een schorsing uit. Alleen Bas Derkx was fit genoeg om te starten, weliswaar met een ingeta- pete knie. Door zoveel afwezigen maakten de tweede-elftalspelers Anton Ohoilulin en Paul Verbruggen. beiden afkomstig uit St. Anthonis, hun debuut als basisspeler in de hoofdmacht van Volharding. Zowel Ohoilulin als Verbruggen speelde een puike partij. Het was zelfs rechtsback Anton Ohoilulin, die Volharding halverwege de eerste helft de juiste weg wees. De 24-jarige speler haalde de achterlijn en trok de bal voor, op Patrick Kor sten, die simpel kon binnen tikken: 0- 1. Ook de pas 19-jarige Paul Verbrug gen liet zich aanvallend gelden. Een prachtige knal van hem werd echter ternauwernood tot hoekschop ver werkt door VOS-goalie Evert Wolters. Ook Patrick Korsten testte de vuisten van Wolters nog een keer. Nog voor rust besliste Volharding vervolgens het duel Eerst was het middenvelder Joris van de Weegh, die met een goede loopactie voor Wolters ver scheen en deze diagonaal verschalkte: 0-2. Op slag van rust verhoogde Erik Ermers uit een strafschop -gegeven na een fout op Patrick Korsten- de score tot 0-3. Net als in de eerste helft kreeg Volharding ook na rust enorm veel ruimte om te voetballen, maar waren de roodwitten enorm slordig bij bal bezit. Daardoor bleef VOS een mon sterscore bespaard. Vlak na rust zorg de Dennis Barten -volgend jaar na negen seizoenen Volharding, spelend bij Juliana in zijn woonplaats Mill- na een prachtige individuele actie voor de 04. Een kwartier voor lijd maakte bij Volharding ook A-junior Dennis Graat nog zijn opwachting. Hij kwam in de ploeg voor topscorer Maikel Fransman. De 18-jarige Boxmerenaar had bijna een droomdebuut. Bij het eerste de beste balcontact had hij al bijna succes, maar zijn schot vloog rakelings voorlangs. In de 83e minuut bepaalde Erik Ermers met zijn tweede treffer van de middag uiteindelijk de eindstand op 0-5. Zoals gezegd is Volharding erg dicht bij deelname aan de nacompeti tie. Komende zondag spelen de rood witten op de laatste competitiedag thuis tegen SVC. 2000 uit Roermond. En juist deze ploeg heeft nog een klei ne kans op de derde periodetitel. Als de koploper in de derde periode RKVB in de loop van deze week het gestaakte duel tegen Vitesse'08 in winst omzet is SVC 2000 in theorie nog de enige ploeg, die RKVB. van die periode kan afhouden. Volharding heeft het -uitgaande van dal scenario- dan ook in eigen hand om te zorgden dat RKVB winnaar wordt van die derde periode. Eerder dit seizoen speelden SVC en Volharding in Roer mond in een hectisch duel met 1-1 gelijk. In een duel waar voor beide teams niks meer op het spel stond, speelden Meterik en Leunen afgelopen zondag gelijk tegen elkaar op sportpark De Vonckel in Meterik: 1-1. Leunen speelde zich vorige week veilig ten koste van RKDEV. Meterik werd twee weken geleden al veroordeeld tot het spelen in de 5e klasse volgend jaar. Het begin van de wedstrijd was zeer hoopvol voor een leuk en gezellig potje voetbal, want in de 11e minuut schoot Geert Thijssens vanaf zo'n 25 meter van het Meterikse doel de hal in de kruising:0-l. Een prachtig doel punt, waar de wedstrijd mee werd geopend. Leunen was echter nog niet klaar met juichen, toen de bal aan de andere kant alweer in het netje lag: 1- 1Het doelpunt kwam op naam van de gevaarlijkste man van Meterik, Sinar Sitepu. Na dit denderende begin viel het spelniveau erg terug. Meterik kwam er helemaal niet uit en Leunen kwam met een paar mooie aanvallen nog wel bij het doel van de gastheren, maar het ontbrak de bezoekers aan de afronding. Tot aan de rust gebeurde- er verder weinig, wel werd Tomek', die normaal altijd zelf de verdedigers piepelt, zelf in de luren gelegd en werd de bal bij hem door de stokken gespeeld. De tweede helft begon zoals de eerste eindigde. Weinig goed voetbal en weinig kansen. Toen Arno Kuenen met een mooie voorzei bijna Meterik keeper Ronny van de Bekeroni ver schalkte, kon er weer een kans geno teerd worden. De afgevallen bal belandde bij Thijssens, maar hij trof met het hoofd slechts de paal. Even daarna kreeg Meterik een 300% kans. Twee spelers van Meterik liepen ongehinderd op Leunen doelman Chris van Dongen af, maar door een slechte afwerking werd ook die kans om zeep geholpen. Het duel eindigde nog met een kleine opleving aan de kant van de gastheren, maar een inzet van Joris van Beuken belandde op de lat. Het gelijke spel was de terechte afspiegeling van de wedstrijd en beide partijen konden daar dan ook vrede mee hebben. Aankomende zon dag kan Egchel in Leunen kampioen worden en daar wil Leunen nog wel even een stokje voor steken. Meterik eindigt het seizoen volgende week in en tegen RKDSO. veilige haven kunnen Ramon Kuunders had alle ruimte om op het doel afs Maar net als voor rust schooti steynse spits veel te gehaast. I de de bal hoog over de ballen het sportpark uit. Support! naast het doel stonden foetei Kuunders die duidelijk liet ha gediend te zijn van hun kritiek. De ervaren leidsman Van Sa de het duel rustig in goede ba trok slechts één keer domme kaart was voor Ronnie die geblesseerd op de grond ïrbitef liet verzorging'tdïini stond Bovee op en liep weg gele kaart als gevolg. MVC probeerde met eend sief nog de zege te pakken Ysselsteynse defensie hieldï sleepte een zwaarbevochten) het vuur. Daniël Wijnands zich tevreden "We mochteni niet verliezen en dat is ons| Het spel was inderdaad niet b< we zitten in de onderste n Voor mooi voetbal moet je n seizoen terugkomen. In welkt we dan spelen? In de vierde natuurlijk", beloofde hij. Voetbal Uitslagen BW '27 1-Merselo 1 Merselo 2-Oostrum 6 EEV 1-Merselo 3 Venrav SV D3-Merselo Dl Venray SV E2-Merselo El Volharding E4-Merselo E2 Leunen F3-Mcrsclo F2 Leunen F6-Merselo F3 Merselo Dl-Resia Dl EWC F1-Merselo F1 Merselo vet.-SJW Programma zaterdag 3 tw SSS '18 Al-Venray SVA2 SSS 18 BI co-Helden BI Gemert C2-SSS '18Clco Merselo El-Vitessc 08 El Programma zondag 4 mei ZSV 4-Merselo 2 Merselo 3-Venray SV 11 Korfbal Uitslagen: Peelkorf-Mcrsclo welpen Merselo-SVOC welpen Peelkorf-Merselo F-pup Programma 3 en 4 mei: Iedereen is VRIJ. Programma woensdag 7 0 Merselo-Quick lip midw. Uitslagen: RKSVO Al-Sw.Boys Al Volharding B2-TÓP BI co TOP Clco-Blerick C2 Venl. BoysC2-TOPClco (Cl kampioen) Sw.Boys C2co -Venl. Boys C4 Wittenhorst D3-Sw,Boys Dlco TOP Elco-Montagnards El Sw.Boys E2co-Sparta F3 Venray E9-TOP'27 E3co Sw.Boys Flco-Venrav F3 TOP F2co-Volharding F3 (F2 kampioen) Leunen F7-Sw.Boys F3co Venl. Boys F9-Sw.Boys F3co Sw.Boys 1-Holthees 1 Sw.Boys 2-Meklerslo 2 VW'03 7-Sw.Boys 3 Programma zaterdag 3 raer Komende zaterdag zijn alle tea* i.v.m. het jeugdkamp. TOP'27 Clco: woensdag vang 19 00 uur uit tegen EWC Cl Programma zondag 4 met OP'27 1-Sw.Boys 1 VCH 4-Sw.Boys 2 Sw.Boys 3-Wittcnhorst 9

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16