Vegio Topschutters Klassement Végio Swolgense Boys wint thriller van VCH Sportnieuws -infi Oostrum knokken t Jan Verheii (Oostrui RKDSO verplettert Ysselsteyn Leunen speelt zich veilig Volharding verliest ongelukkig van RKVB SPORT SV Geijsteren SV Meerlo VV Holthees SVV Veteranen DC De Piëlhaas SV Merselo PEEL EN MAAS Donderdag 24 april 2003 - De schijnwerper op: De redactie van nieuwsblad Peel en Maas zet wekelijks een spel r. trainer of ander 'voeüriudier' van een amateurclub uit de regio in ie schijnwerper. Dez^reek staat Jan Verheijen, rechtsback van Oostn centraal. Hij spcpn zondag samen met zijn ploegmaats de belangri ke uitwedstrijd tê^en Excellent. Oostrum vecht tegen degradatie en 1 in ieder puntia^oed gebruiken. Naam: Jtm Verheijen Leeftijd: 19 Geboorteplaats: Oostrum Woonplaats: Oostrum Burgerlijke staat: Ik heb een vriendin: Chantal Kinderen: Nee Beroep: Geen, ik ben student Speler van: Oostrum Vorige clubs: Alleen Oostrum Positie: rechtsback Sportief hoogtepunt: Kampioenschap in de A-jeugd Sportief dieptepunt: Hoop ik dit jaar niet mee te maken Favoriete club: PSV Favoriete speler: Zidane Lievelingseten: Chinees Drank: Bier Favoriete tv-programma: Studio Sport, Kopspijkers Wie wordt kampioen?: De Zwaluw Verwachting voor zondag?: We moeten winnen! Jan Verheijen redactie Venray-Blerick 3-1 1-1 VOS-Volharding 0-4 1-2 Meterik-Leunen 1-2 1-1 Ysselsteyn-MVC 19 14) 3-1 Excellent-Oostrum 0-2 2-1 SVOC'Ol-Meerlo 34) 2-1 DSV-Wanssum 2-0 1-1 Swolgense Boys-Holthees 60 3-1 America-TOP 2-2 2-1 BW-Merselo 2-1 3-1 Tussenstand: 1Roger Wolters (BW'27) en Kevin van Dijck (Oostrum) 10 punten 3. Rick Voermans (SVOC'01) en Freddy Kuenen (Leunen) 9 punten 5. Dirk van de Ven (SVOC'Ól), Alex de Swart (SV Venray), Maurice Pelzer (TOP) 8 punten 8. Denny van Veghel (Volharding) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 7 punten 10. Marcel Hovens (TOP'27) 6 punten en Bas Litjens (Merselo) 12. Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- hees) 4 punten 15. Vincent Buwalda (Leunen) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten 1". Manja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (SV Venray) 2 punten 19. Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt 20. Patrick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten Bas Litjens (Merselo) verloor de afgelopen week met 10-6 van de redactie. De speler van Merselo bezet met zijn zes punten een middenmootpositie op de ranglijst van de schijnwerper op....'. Nog een uitslag van een vorige voorspel ling (inhaalprogramma): Maurice Pelzer (TOP) won met 8-7 van de redactie. Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2002-2003- Swolgense Boys was zondag weer vier keer trefzeker en blijft aan kop in het verenigingsklassement met 73 doelpunten. SV Venray en BW volgen met respectievelijk 43 en 36 treffers. In het individuele klassement kwam Kevin Tissen (Swolgense Boys) niet tot scoren, maar blijft wel aan kop met 22 doelpunten. Maikel Fransman (Volharding) scoorde weer een keer en blijft met 17 doelpunten tweede. De stand in het verenigingsklasse ment: 1Swolgense Boys 73 doelpunten 2. SV Venray 43 3. BW 36 4. Volharding 35 5 Leunen en SVOC'01 34 7. Ysselsteyn 29 8. Holthees 27 9. Merselo 25 10. Oostrum en Wanssum 24 8. 12. SSS'18 23 13. TOP en Meerlo 18 Het individuele klassement: 1. Kevin Tissen (Swolgense Boys) Maikel Fransman (Volharding) 17 Bas Heijnen (Swolgense Boys) 15 Bart Riitten (Swolgense Boys) 14 Rik Schlepcrs (Oostrum) 12 Thijs van Mierlo (Swolgense Boys) en Niels de Klerk (SV Ven ray) 10 Ivo van der Weerden (SV Ven- ray)en Tomjoosten (SSS'18) 9 10. Arjan Tijssen (SVOC'01) en Marco Berden (Leunen)8 12. Rob Wilms (Holthees), Hans Weijers (Wanssum), Wout Gom- mers (SV Venray) en Marcel Lucassen (BW'27) 7 16. Roger Wolters en Johan Speyken (BW"27). Robin Tissen (Swoigen- se Boys), Leon Slrijbos (SVOC'01) en Frank Brands (Leunen) 6 21. Mare Kusters en Geurt Clevers (Meerlo). René Tissen (BW 2~), Jelle van Tilburg (Holthees). Bas Litjens (Merselo). Freek Thoone (Leunen) en Ramon Kuunders en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 5 29. Jochem Pingen. Paul Bctcrams en Jurien Beterams (Wanssum), Harm Biiddiger, Joep Manders en Ivan Maes (SVOC'01), Rob Jans sen (SSS'18), Mathé Wijnhoven (BW'27), Mark Maassen (Merse lo), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Bram van Wees en Steve Spil (Holthees), Freddie Kuenen en Edwin Berden (Leunen), Alex de Swart (Venray) en Patrick Kor sten (Volharding) 4. verzekeringsgroe g r o e p Dep. Petersstraat 27 telefoon 0-478-57 8 I Ol 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 I 05 Programma zaterdag 26 april: Veteranen-RKDEV a. 16,30 Programma zondag 27 april: Geijsteren 1-Meerlo 3 a.l 1.00 Op donderdag 29 mei is de afsluitdag op het eigen sportpark. Titelstrijd in volle gang in zesde klasse E Het einde van het seizoen komt in zicht en de spanning wordt met de week groter in de zesde klasse E. RESIA en Swolgense Boys vechten om de titel, terwijl de plaatsen in de nacompetitie ook nog niet vergeven zijn. Voor Swolgense Boys stond zondag de zware uitwedstrijd tegen VCH op het programma, dat nog strijdt om een plek in de nacompetitie. Ondanks een 3-1 achterstand bij rust, kwamen de Boys zeer sterk terug in de wed strijd en wonnen zij in de slotminuut toch nog verdiend met 3-4 in een zeer spannende en enerverende wedstrijd. Vanaf het eerste fluitsignaal was er sprake van een open en zeer aantrek kelijke wedstrijd met twee ploegen die technisch verzorgd voetbal spe len. Hoewel de gastheren iets feller begonnen, was het Swolgense Boys dat de eerste kansjes kreeg. Zo was Bart Rütten een keer dichtbij de ope ningstreffer, maar hij kopte net over. Ook Kevin Tissen kwam in kansrijke positie, maar ook hij kon de score niet openen. Het grote gevaar van VCH ligt voor in. Met Bas Joosten heeft de ploeg een zeer gevaarlijke spits, die nauwe lijks af te stoppen is. De eerste twin tig minuten kreeg hij geen kans, maar daarna verslapte de aandacht in de Boys-verdediging. In de 22e minuut kreeg VCH terecht een strafschop nadat Bas Joosten in de 16 meter werd neergelegd na een communica tiefout in de Swolgense achterhoede Joosten benutte deze strafschop zelf, 1-0. In de 30e minuut werd het echter alweer gelijk door Bart Rütten. In deze fase was Swolgen de betere ploeg, maar kon de ploeg het veld- overwicht en de kansen niet uitdruk ken in doelpunten. Het was dan ook tegen de verhouding in dat Bas Joos ten er in de 36e minuut 2-1 van maak te. Hij schoot onverwacht vanaf de 16 meterlijn en de bal ging door een aan tal benen door, waardoor Peter van Mierlo kansloos was. In de 40e minuut werd het zelfs 3-1 door Ruud Joosten, die de vrije doorgang kreeg en de bal netjes over de uitkomende doelman stlfte. Na de rust speelde de Boys alles of niets. Ondanks de achterstand voel den de spelers dat er nog niets verlo- Ysselsteyn is in de uitwedstrijd tegen kampioenskandidaat RKDSO lelijk onderuit gegaan. Na negentig minuten voetbal stond het 7-2 in het voordeel van RKDSO, dat al snel tegen een 0-2 achterstand aankeek. Ysselsteyn begon zeer sterk aan de wedstrijd. RKDSO uit Lomm had het duidelijk moeilijk met het spel van de Ysselsteynse ploeg. Het verschil op de ranglijst was ook deze middag een groot gedeelte van de wedstrijd niet te zien. De werklust van Ysselsteyn werd na twintig minuten beloond met een mooi doelpunt van Ronnie Peeters 0 - 1 Nauwelijks een minuut later was het Geert van Dijck die prachtig afrondde op een mooie voorzet van Ramon Kuunders 0 - 2 Op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht te zijn voor Ysselsteyn. Maar na een half uur spelen kwam er een ommezwaai in de wedstrijd, toen Jeffrey Versteegcn een ongeluk kige overtreding maakte op een door gebroken speler en de scheidsrechter geen pardon kende en hem met rood van het veld stuurde. Hierna was Ysselsteyn een klasse minder dan de eerste minuten van het duel, maar tot de rust wist de ploeg met het nodige kunst en vliegwerk het doel nog schoon te houden en zo bleef de rust stand 0 - 2 Na de thee werd de Lommse ploeg met de minuut beter en het was wachten op het eerste doelpunt voor RKDSO en in de 55ste minuut was het dan zover: 1-2. Voor Ysselsteyn viel in deze fase weinig eer te behalen en de ploeg liep dan ook steeds achter de feiten aan. Voor RKDSO was gedurende het volgende kwartier bijna elke aanval een doelpunt en een kwartier voor het einde stond Ysselsteyn reeds ach ter met 6 - 2. Hierna kreeg Ysselsteyn nog enkele goede mogelijkheden de stand toch nog iets bij te poetsen, maar goed keeperswerk en de lat stonden Yssel steyn in de weg. Dat Lomm in de slot fase nog 7 - 2 liet aantekenen was mooi voor de statistieken. Zondag wacht Ysselsteyn weer een zware opgave tegen MVC uit Maasbrce. dat bij winst misschien ook nog aan spraak maakt op de titel. ren was. En dat werd ook zichtbaar op het veld. Met de inbreng van twee verse krachten kreeg Swolgense Boys kans op kans. Meteen na rust was Bas Heijnen al dichtbij, maar het duurde tot de 50e minuut voordat Robin Tis sen er 3-2 van maakte. Gesterkt door deze vroege aansluitingstreffer kre gen de gasten vleugels en kon VCH nauwelijks de bal in de ploeg houden. Swolgense Boys kreeg legio kansen, maar het scoren ging deze middag niet zo makkelijk als anders. VCH kreeg rond de 70e minuut iets meer grip op de wedstrijd en kon nog één maal gevaarlijk voor de Swolgense goal opduiken via Bas Joosten. Dit was slechts een adempauze want het laatste kwartier zetten de Boys nog maals aan, wat in de 80e minuut in de verdiende gelijkmaker van Robin Tis sen resulteerde: 3-3. Ook in de laatste tien minuten kreeg Swolgen kansen, maar het duurde tot de allerlaatste minuut voordat Bas Heijnen van dichtbij de verlossende 3-4 inschoot. De VCH-ploeg voelde zich blijkbaar bestolen, want haar reactie was alles behalve sportief. Wellicht kwam dit door de slecht en warrig fluitende scheidsrechter, die de schuld kreeg van de nederlaag. Een zwaar bevochten maar ver diende overwinning voor Swolgense Boys. De getoonde vechtlust en inzet laten duidelijk blijken dat de spelers de strijd met.RESIA vol aangaan. Vol gende week speelt RESIA zijn laatste wedstrijd tegen VCH, terwijl Swol gense Boys nog tegen Holthees en TOP aan moet treden. Mochten beide ploegen na de gespeelde wedstrijden in punten gelijk staan, dan komt er een beslissingswedstrijd. Deze zal waarschijnlijk gespeeld worden op donderdag 8 mei, op een neutraal ter rein. Maar eerst speelt Swolgense Boys komende zondag de thuiswed strijd tegen Holthees op Sportpark Kerkebos, aanvang 14.30 uur. Uitslagen: Meerlo 1-Hapse Boys 1 1-3 SSS 3-MeerIo 2 2-1 Meerlo 3-Hegelsom 4 104) Hapse Boys D-Meerlo Da 4-3 BW Vct-Meerlo Vet 1-1 Programma zaterdag 26 april: Meerlo Vet-Wanssum Vet. Programma zondag 27 april: SVOC 1-Meerlo 1 14.30 Meerlo 2-Wittcnhorst 6 11 00 Geysteren-Meerlo 3 11.00 Meerlo Da-JVC Da 11.00 Uitslagen: Resia-Holthees 2-1 Holthees-America 1-1 Holthees 2-BVV 3 9-2 Leunen 7-Holthecs 3 4-0 SVCB-Veteranen 1-1 Programma komend weekend: Swolgen-Holthees 14.30 Holthees 2-SJVV 3 11 00 Holthees 3-SSS 5 11.00 Veteranen vrij Uitslag: Neerkandia-SW 1-4 Programma zaterdag 26 april: SW-NWC (A) 1 7.00 Alle spelers worden verwacht, Afmel den uiterlijk donderdagavond bij Erwin van Mill. tel. 582346. SVOC'01 boekt onbedreigde derbywinst: 0-3 Oostrum-SVOC'Ol 0-3 (0-3) Doelpunten: 14. Joep Manders 0-1; 38. Ivan Maes 0-2; 44. Rick Voermans 0-3. Scheidsrechter: Slaats (Broekhuizenvorst). Toe schouwers: 175. Gele kaart: Bob van Mil (Oostrum). Bijzonder heid: Tom Strijbos (SVOC) viel uit met een gebroken neus. Oostrum: Ralph Kessels; Verhe ijen (52. De Kleijn), Van Mil, Mark Broeren en Vollenberg; Bram Broeren (75. Kempen), Bas Kes sels, Schlepers en Kreutz (46. Stan Janssen); Holtackers en Frederix. SVOC'01: De Mulder; Van de Ven, Paul Büddiger, Tom Strijbos (81. Einonts) en Classens (46. Ver- linden); Voermans, Leon Strijbos, Manders en Harm Büddiger: Maes en Arts. (Door Henk Wilfemssen) De degradatiezorgen voor Oos trum nemen toe. Op paasmaan dag ging de ploeg van trainer Marcel Lenssen kansloos onderuit in de derby tegen SVOC'01: 0-3. Oostrum heeft nog de zware duels tegen de beide topclubs De Zwa luw en Excellent voor de boeg. Een geluk was dat afgelopen weekeinde de directe concurren ten evenmin tot winst kwamen. SVOC-trainer Henk Lammen was er vooraf niet helemaal gerust op. Voor zijn ploeg stond er immers weinig meer op het spel. Terwijl de belangen voor Oostrum veel en veel groter waren. De thuisploeg is in een felle degradatiestrijd gewikkeld met Meer lo, EWC en Oostrum. Maar op een zonovergoten sport park De Spar was het SVOC dat vanaf de aftrap de klok sloeg. Trainer Lam men verbaasde zich over zo weinig tegenstand. "Oostrum liep alleen maar achteruit/Daardoor maakten ze het voor ons wel heel makUelijk." De fusieclub uit Oirlo/Castenray legde veel meer beleving aan de dag en bleek ook voetballend over meer inhoud te beschikken. Alhoewel Oos trum enkele vaste krachten zoals Kevin van Dijck, Dick Janssen en Jan van de Ven moest missen. Na zeven minuten gaf SVOC de eerste waar schuwing toen Dirk van de Ven op de binnenkant van de paal kopte SVOC bleef veel dreigender en het wachten was op de openingstreffer. Die viel nog binnen het eerste kwar tier. Linkshalf Harm Büddiger zette Joep Manders vrij voor het doel: 0-1. Oostrum probeerde daarna wat terug te doen maar de schoten van Marcel Holtackers en Jules Kreutz konden goalie Ruud de Mulder niet verontrusten. Na een goede actie speelde Niels Arts aanvoerder Ivan Maes aan die zich van zijn opponent ontdeed en 0-2 binnenschoot. Daarna kreeg de Oostrumse top scorer Rik Schlepers een vrije schiet kans maar libero Paul Büddiger was attent en voorkwam precies op tijd een tegentreffer. Vlak voor rust kopte Ivan Maes op de lat en uit de rebound kopte Rick Voermans eveneens op de lat. Uit de corner die volgde was het toch raak. Doelman Ralph Kessels kon de bal niet goed onder controle krijgen waarna Rick Voermans doel trof: 0-3- Marcel Lenssen stak in de pauze een tirade af in het kleedlokaal Omdat het bovenraamje open stond konden de toeschouwers buiten op het terras en langs de kant meegenie ten' van de donderspecch van de Oostrumse coach. Lenssen kon niet begrijpen dat zijn ploeg zo slap speel de. "Het leek wel of ze verlamd waren. Terwijl het een week eerder tegen Hapse Boys (2-2) nog zo goed ging. Die lijn wilden we doortrekken Maar het spel was niet om aan te zien. Hel leek wel of ze niet het belang van de wedstrijd beseften Ik hi der willen ingri)pen maar hij gewacht tot in de rust." De thuisploeg probeerde pauze te redden wal er te redi Voor SVOC eiste het warmei tol en met een riante 0-3 voo hoefden de bezoekers niet meer. Rik Schlepers nam een v vrije trap maar Ruud de reageerde attent. Aan de leek Ivan Maes vlak daarna 0 ren maar invaller Sjors de Klcj op doellijn. Niels Arts zag/ rakelings langs het doel vei Rik Schlepers was halve! tweede helft nog het dichts tegendoelpunt maar zijn schi op de lat uiteen. SVOC 01 co de de wedstrijd met de sterk$ middenvelder Leon Strijbosï ger. Met het verstrijken va berustte Oostrum in zijn I slotfase kregen Leon Strijbosi Arts nog goede kansen maarg werd er niet meer. "Het wordt moeilijk' besd Lenssen met het loodzware f ma in het achterhoofd. geven het nog niet op. tegen topclubs komen we \aa beste resultaten." Winst op RKDEV: 2-1 Het was zondag een belangrijk duel voor Leunen op sportpark 't Klaverblad in Leunen. RKDEV onder leiding van oud-Leunen trainer Lei Keijsers kwam op bezoek en liet de punten na een spannend duel in het Venrayse kerkdorp achter: 2-1. Met de drie punten op zak weet Leunen zich verzekerd van weer een jaar in de vierde klasse. Het begin van de wedstrijd ging vrij gelijk op. De eerste kans was echter voor de bezoekers uit Arcen. Een gevaarlijke corner belandde via een Arcenaar op de paal. de tweede inzet werd geblokkeerd door de Leunse defensie. Na tien minuten kroop Leu nen een beetje uit zijn schulp en liet het de eerste kansjes noteren. Een voorzet van Marco Berden belandde pardoes op de lat en RKDEV kwam met de schrik vrij. Even later trof Frank Brands, met z'n perfecte trap- techniek, de sluitpost van RKDEV op zijn weg, na een goed genomen vrije trap. Leunen kreeg daarna nog een paar kleine kansjes, maar echt gevaar lijk was de thuisploeg niet. Net voor het half uur kreeg Leunen een uitgelezen kans om de score te openen. Na een overtreding op Fred dy Kuenen binnen de zestien meter, kon Brands vanaf elf meter de 1-0 op het scorebord zetten, maar hij trof de paal. Tot aan de rust zakte het niveau van het spel wat weg en meer dan wat kleine kansjes over en weer vie len er niet te zien voor de vele toe schouwers die met hei schitterende weer langs de lijn stond. De tweede helft begon zoals het eerste bedrijf eindigde, erg gezapig. Na een kwartier in de tweede helft was er echter een reuzenkans voor Arcen. maar Victor Wilmsen faalde van dichtbij. Een minuutje later, in de 6le minuut, was het echter aan de andere kant raak. Door goed druk te zetten, belandde de bal bij Freek Thoone in de voeten, die met een mooie soloactie de Arcense defensie in de luren legde en z'n kans koel bloedig afmaakte: 1-0. RKDEV ging na die treffer iets meer op de aanval spelen en dat leidde tot enkele kansjes die niet verzilverd wer den. Wel bleven de geel/groenen steeds gevaarlijk via de corner. Zo kopte Stan Valkcx nog een bal op de lat. Doordat RKDEV meer naar voren voetbalde, kreeg Leunen voorin meer ruimte. Thoone. die steeds gevaarlijk was. kon even later vrij doorlopen naar het Arcense doel, maar werd onderuit gekegeld, De zeer matig lei dende scheidsrechter Hellegers gaf echter slechts geel. In de 81e minuut leek Thoone het duel op slot te gooien door de 2-0 te maken. Weer dolde hij de verdedi ging van RKDEV en schoot hij netjes binnen. Door kramp moest Thoone echter even na die treffer gewisseld worden. Hij kreeg een staande ovatie van het publiek, maar het publiek was nog niet uitgeklapt of Stan Valkcx had Arcen weer terug in de wedstrijd gekopt via weer een gevaar lijke comer:2-l. In blessuretijd kregen de bezoekers nog een dikke kans, maar Wilmsen kopte de bal net over het Leunse doel. In de 94e minuut was het invaller en A-junior Koen Gie- lens die aan alle spanning een einde maakte Zijn eerste en tevens enige balcontact was direct raak. De bal werd door Ronny Holtackers op maat bediend en de nog geen minuut in het veld staande Gielens schoot knap binnen. Met nog twee wedstrijden te gaan is Leunen eindelijk veilig. Dat was voor trainer Noud Janssen een hele opluchting. Hij stond er na de wed strijd dan ook stralend bij. Lei Keijsers was minder vrolijk. Arcen zal nog vol aan de bak moeten de laatste twee wedstrijden om niet te degraderen. Zaterdag 26 april wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakket ten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Vierlingsbeekse ploeg hoopt op nacompetitie De klap van de ongelukkige 4-2 nederlaag van vorige week tegen koploper OSS'20 is bij nummer drie Volharding hard aangeko men en werkte op tweede paas dag nog duidelijk door in de hoof den van de rood-witten. Thuis tegen de nummer twee RKVB uit Baexem leed het team van trainer Chris Burhenne andermaal een nederlaag: 1-2. Gek genoeg zijn de Bekenaren ondanks het verlies nog altijd niet uit geschakeld voor de nacompetitie. Vooraf dacht iedereen dat de tweede plek in de eindstand absoluut noodza kelijk was om aan dit toetje te mogen deelnemen, maar niets blijkt minder waar. Door de winst van RKVB en het zware verlies van de koploper in de derde periode SVC 2000 (8-1tegen SV. Blerick, red.) is RKVB nu plotse ling de voornaamste gegadigde om de derde periodetitel te winnen en dat is weer gunstig voor Volharding. Als RKVB deze titel pakt en tweede blijft in de reguliere stand neemt Volhar ding als nummer drie de periode over van de Baexenaren. De wedstrijd tegen OSS'20 van vorige week had voor Volharding zijn tol geëist. Jaap de Vlam kon tegen RKVB helemaal niet starten, Richard van Daal en Bas Derkx waren alleen inzetbaar voor een minuut of twintig. En ook Erik Ermers begon verre van fit op de bank. Volharding-coach Bur henne moest derhalve danig improvi seren met zijn opstelling. De comple te achterhoede zag er anders uit dan vorige week en dat had met name in de eerste helft zijn weerslag op het veldspel. De eerste twintig minuten waren weliswaar voor de thuisclub maar gecreëerd werd er helemaal niets. Het achterover leunende RKVB had met de eerste de beste aanval succes. Een afvallende bal werd door Jeroen Roumen op de pantoffel genomen van buiten de zestien en tot verbazing van alles en iedereen verdween de bal achter Gert Custers: 0-1 Deze tegenslag kwam Volharding de hele eerste helft niet meer te boven, te meer daar ook direct na de goal ook gelegenheidslinksback Bob Verdijk nog geblesseerd het strijdto neel moest verlaten. Hij werd overi gens uitstekend vervangen door twee- Uitslagen Merselo 1-Kronenberg 1 Bavos 5-McrseIo 2 Wittenhorst 10-Merselo 3 Vitesse D2-Merselo Dl America El-Merselo El Leunen E2-Mcrselo E2 Wittenhorst F5-Merselo F2 Mclderslo F3-McrscIo F3 Merselo vet.-SVOC '01A 1-4 1-5 2-1 0-7 1-4 7-1 0-4 2-1 04) Programma zaterdag 26 april- NWC Al-SSS 18 Al VCH Bl-SSS '18 Blco SSS '18 B2co-Quick Boys '311 SSS 18 Clco-Vcnrav SV' C2 JVC Cuijck C4-SSS '18 C2co Venray SV D3-Merselo Dl Venray SV E2-Mcrselo El Volharding E4-Merselo E2 SVEB F1-Merselo F1 Leunen F3-Merselo F2 Leunen F6-Merselo F3 Veteranen-SJVV 15.00 .14 00 12 13.30 14.00 1300 v. 10.45 v.08.15 v 10.00 v.09.00 v.08.15 v.08.15 17.00 Programma zondag 27 april BW 27 1-Merselo 1 14.30 Merselo 20ostrum 6 11.00 EEV 1-Merselo 3 10.30 Programma woensdag 30 april: SSS '18 Al-Sparta '18 Alco 14.30 SSS '18 Blco-VW '03 Blco 13 30 SSS 18 C2co-Vilesse '08 C3 13.45 Oranjetoernooi te Venray: Merselo Dl v.12.15 eindtijd 17.30 Merselo El v. 12.30 eindtijd 16.35 Merselo F1 v. 12.30 eindtijd 16.30 Merselo F3 v. 12.30 eindtijd 16 30 Korfbal Uitslagen: ZSV-Merselo pup D (>4) Programma zaterdag 26 april: Welpen spelen in Ysselsteyn 13 30 F-pupillen spelen in Ysselsteyn 13.30 De D-pupillen, aspiranten Cl. BI, junioren en senioren zijn vrij. de elftalspeler Anton Ohoüi RKVB het goed uitgespeeld! men al voor rust de overwj de knip gehad, maar MartijnY Eddv Janssen verzuimden Custers de score verder op te Na rust tapte Volharding heel ander vaatje. RKVB wen tweede helft ver teruggedroi hoekschoppen voor Volhat een aantal goede kansen resultaat. Maikel FransmanJ tweemaal toe rakelings naas Ohoilulin zag zijn kopbal overgetikt worden doorjordi en Gijs Ermers schoot uil eveneens maar net langs h Daarna begon de tot dan goci de scheidsrechter Smcets ui sen zijn stempel op de wed drukken. Na ruim een uurspe zuimde hij Volharding een pe geven, nadat Koen Willen» strafschopgebied werd g de 79c minuut kende hij ten de 0-2 toe. nadat Michiel Vi een van de spaarzame cot RKVB de bal zeker vanuit buitenspel in het doel werkuj later verzuimde Smeets Offlf Jordi Meissen van RKVB wc ren. die de doorgebroken Pi jens torpedeerde De doelnu weg met geel en tot overt ramp werd de wel toegeken schop, net als vorige week door topscorer Maikel Fri Fransman kwam echter toch zijn doelpunt. Een minuutJ prikte de Wellerlooienaar/ij' tiende treffer van het seizoen maar verder kwamen de rood niet meer. Volharding heeft ond» nederlaag nog altijd kans nacompetitie. De rood-wilto dan echter zelf in ieder geva ste twee wedstrijden van hei te winnen en zijn verder du* lijk van RKVB. A.s. zondag >s Venlo de eerste tegenstand Venlonaren vechten voorde kans om lijfsbehoud, dus nu zal liet voor Volharding zek' worden. Eerder dit seizoen in Vierlingsbeek 2-0 voorVi door doelpunten van Picter Maikel Fransman, cfif erkttl oni4

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16