Brons Nicky Claessens me Bowlers winnen uitwisseling Bekendmakingen gemeente Venray si Afsluiting Vliezenweg voor motor voertuigen Bekendmaking DC De Piëlhaas Tennisvereniging De Gagel DC Halfweg Mudhunters Spio Nobel Oostrum tiT Woningwet Wet ruimtelijke ordening Bekendmaki monument* PEEL EN MAAS Donderdag 17 april 2003 - Pagin De genoemde aanvraag, nadere eis en meldingen en alle op de aanvraag, nadere eis en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - T. Tilleman, Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fok- en vleesvarkenshoude rij, gelegen aan de Rouwkui lenweg 23 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken ligt ter inzage van 17 april 2003 tot en met 15 mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot efen gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: Technisch Installatiebedrijf H. de Bruijn V.O.F., Leunseweg 14 te Venray krachten het Besluit detailhandel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer, inhoudende de verplichting tot het laten uit voeren van een nulsituatie- onderzoek door de inrichting houder vóórdat met de voorgenomen activiteiten (de opslag en het afleveren van die selolie) wordt begonnen en bij beëindiging van de activiteiten het laten uitvoeren van een eindsituatie-onderzoek door de inrichtinghouder binnen 8 weken na de beëindiging. De rapportages van beide onder zoeken dienen tevens binnen een redelijke termijn aan het bevoegd gezag te worden over handigd. Betreffende de inrich ting van Technisch Installatiebe drijf H. de Bruijn V.O.F., gelegen aan Leunseweg 14 te Venray. Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking heb bende stukken ligt ter inzage (6 weken) van 17 april 2003 tot en met 29 mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende melding krach tens artikel 8.I9 van de Wet milieubeheer is geaccepteerd: - J.H.A. Poels, Haag 19 te Merselo voor een varkens fokkerij en vleesvarkens houderij, gelegen aan Haag II en 19 te Merselo. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken ligt ter inzage (6 weken) van 17 april 2003 tot en met 29 mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.I9 Wet milieube heer. A M .v. B.-mel d i ngen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel- dingen zijn binnengekomen van: - Xenos BV, Postbus 1038 te Waalwijk voor het verande ren van de inrichting ingevol ge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Kapelaanspad 8 te Venray. - J.P. Creemers, Wanssumse- weg 19 te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer betreffende de inrichting, gelegen aan de Wanssumseweg 19 te Oos trum. Rabobank Venray/Meerlo- Wanssum, Postbus 64 te Venray voor het oprichting van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer, gelegen aan de Kemp- weg late Venray. Exploitatiemaatschappij San ders Venray BV, Postbus 48 te Oss voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer, gelegen aan de Grote straat 40 te Venray. - S. Sen, Houtsnipstraat 18 te Venlo voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit Horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Hoenderstraat I te Venray. - Gemeente Venray, Raad huisstraat I te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit opslag en transport bedrijven milieubeheer, gele gen aan de Acaciastraat 13 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 17 april 2003 tot en met I mei 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 17 april 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het Hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d. d. 11.04.2003, waarbij is besloten; 1. De Vliezenweg halverwege fysiek af te sluiten voor motorvoertuigen t.h.v. de woonhuizen nr. 4 en 6, 2. De wettelijke verkeersbor den te plaatsen conform bij behorende situatieschets. 3. Dit verkeersbesluit treedt in werking 6 weken na de dag na deze bekendmaking. Venray, 17 april 2003. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, Het hoofd van afdeling openbare werken, B.R.Th, van Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnén tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openba re kennis dat zij voornemens zijn de raad voor te stellen, zandwegen met een oppervlak te van 40.990 m2 in het bosge bied Boshuizerberg, aan de Ros molen te onttrekken aan het openbare verkeer. De stukken m.b.t. deze ont trekking liggen met bijbehoren de tekening vanaf heden voor een ieder ter inzage gedurende 4 weken bij de afdeling Publieks diensten in het gemeentehuis op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen bin nen 4 weken na deze bekend making hun zienswijze kenbaar maken bij het College van Bur gemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, d.d. 17 april 2003 drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester mr. J.H.G.M. van Eekeren, raadsgriffier In Schiedam vonden de finales van de All Events plaats, waar voor zich acht spelers via de voorronden hadden weten te plaatsen. Pupillen Zowel Eric Minten bij de jon gens als Patricia Camps en Lisa Jansen bij de meisjes overleef den de halve finale niet. Eric speelde met uitzondering van de eerste game een prima wed strijd en eindigde met een toer- nooigemiddelde van 146,72 (over I I games) op de vijftiende plaats. Patricia en Lisa begonnen sterk met allebei een 160-game. Daarna zakten beiden terug, maar vooral Patricia herstelde zich prima in de laatste game en miste op slechts 3 pins de finale. Met een toernooigemiddelde van 145,09 en de achtste plaats mag ze echter dik tevreden zijn. Lisa sloot haar NK af op de elfde plaats met 136,09 gemid deld. De Nederlandse titels gin gen naar Santino Jas (Den Haag) en Stephanie Huijden (Nieuwegein). Aspiranten Van de drie geplaatste spelers overleefden Nicky Claessens (als 3e) en Lars Lenssen (als 4e) de halve finale. Jochem Mager- mans kwam slechts vijf pins tekort en eindigde op de twaalf de plek met een toernooigemid delde van 180,12 over 16 games. In de finale kon Nicky zijn positie tot op het podium vasthouden en daardoor was een bronzen plak zijn deel, nadat hij samen met Jochem de nationale dubbeltitel in de wacht had gesleept. Zijn toer nooigemiddelde over 22 games bedroeg 191,45. Lars moest in de finale één plaatsje inleveren en eindigde toch op een mooie vijfde plaats met een gemiddel de van 189,72 over 22 games. Hij pakte echter zowel bij de singels als bij de dubbels (samen Romano Pierau uit Huizen) wel de zilveren medaille. Kampioe nen werden broer Michael en zus Wendy Kok uit Haarlem, beiden jeugdinternationals. Junioren In deze categorie wist Bart van Rens zich net niet door de halve finale heen te worstelen door met 188,93 gemiddeld op de elfde plaats te eindigen, iets wat zijn clubgenoot Martijn Magermans (als achtste) wel lukte. In de finale kende hij ech ter weinig geluk, iets wat hem in de halve finale ook ontbeerde. Aan zijn achtste plaats uit de halve finale kon hij echter geen wending meer geven, zodat dit ook zijn eindresultaat was. Hij scoorde een toernooigemiddel de van 189,50. Bij de dubbels samen met de Heerlenaar Nick Plummen pakte hij wel de zilve ren medaille. De jeugdinterna tionals Rienk Veenstra (Drach ten) en Priscilla Maaswinkel (Nieuwegein), legden hier beslag op de Nederlandse titel. Harrie Claessens-League In de Harrie Claessens- League vond mede door goed scoren van diverse leden een machtswisseling plaats. Kevin Litjens (135,60 gem.) lijkt zijn zware inzinking te boven en nam het roer over van Robbert Jansen, die blijkbaar een off-day had. Mitch Gommans (149,20 gem.) sluipt steeds dichter naar de top en staat nu vijfde. Chris de Mulder (126,67 gem.) met een nieuw PR van 136) steeg eveneens een plaats en vindt zich nu op de zesde plek terug. De hoogste games waren voor de opnieuw sterk spelende San- der Broers (176.40 gem.) met 222, Nicky Claessens met 214 en Lars Lenssen met 212. Aan de leiding gaat nu Kevin Litjens met 466 punten met Kevin Gijs- bers (449) en Robbert Jansen (418) in de achtervolging. Zater dag is de Harrie Claessens- League om 11.30 uur. Zaterdag 19 april wordt in café De Piëlhaas weer het jaarlijkse Paasdarten gehouden. ledereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrij ven. Het toernooi begint om 20.30 uur. Afgelopen week is ook voor TV De Gagel de tenniscompeti- tie 2003 van start gegaan. In totaal 20 teams doen mee aan de Kring-, District- en Landelij ke Competitie van de KNLTB. Bij de Kring-Jeugdcompetitie wisten de jongens t/m 14 jaar beide wedstrijden te winnen; de jongens 1I I jaar moesten de winst echter aan TC Grubben- vorst laten. Uitslagen Junioren: Kringcomptitie: Jongens t/m I I jaar: De Gagel l-TC Grubbenvorstl- 5 Jongens t/m 14 jaar: De Gagel I-Apollo '69 6-0 Jongens t/m 14 iaar: De Gagel 2-TC Venlo 2 6-0 Landelijke Competitie: Jongens: Oeffeit I -De Gagel I 0-6 Jongens: De Gagel 2-Hertog Jan 2 4-2 Bij de senioren moest 't vaan delteam in de Hoofdklasse Dis trict Limburg uit aantreden tegen kampioenskandidaat Ubach o Worms. Het werd een moeilijke middag voor de Gagel mannen maar ze wisten toch één wedstrijdpunt mee naar Noord-Limburg te brengen. Klassebehoud is ook dit jaar het streven. Het Heren 35+ team had een goede herstart in de Ie klasse. Het werd een 1-5 over winning in de uitwedstrijd op de Poelder uit Tegelen. Dit team dat vorig jaar onnodig uit de hoofdklasse degradeerde wil zo spoedig mogelijk weer terug naar de limburgse top. De start van de dames De Gagel I in de landelijk competi tie had afgelopen zondag 'n ongelukkig verloop. Vlak voor 't vertrek naar Gilzen Rijen kreeg een van de dames 'n autoonge luk. Gelukkig viel de schade mee maar de tenniszondag was voor haar voorbij. Uitslagen Senioren: Landelijke competitie: Dames: TV Gilze I -De Gagel I 3-3 Dames: De Gagel 2-Helios I 3-3 Gemengd: De Gagel I- Deurne I 6-2 Gemengd: Telro 2-De Gagel 2 6-2 District Zaterdag: Hfdkl: Ubach o Worms-De Gagel I 5-1 H35+: De Poelder I-De Gagel I 1-5 H35+: De Gagel 2-Broekhuizen I 3-3 H50+: De Gagel l-Blerick 13-1 H50+: De Gagel 2-Grubben- vorst I 3-1 Gemengd: NTC-De Gagel I 3-2 District Dinsdag: D 3e kl: De Gagel l-Rulec I 3-3 DD: De Gagel l-Panningen 1-3 DD: Philips Roer-De Gagel 2 2- 2 DD: Baexem 2-De Gagel 3 0- 4 DD: Rulec 2-De Gagel 4 4-0 Deze week wordt de tweede competitieronde gespeeld. In verband met Pasen wordt de landelijke competitie in plaats van zondag nu op paasmaandag gespeeld. Paaszaterdag vanaf 13.00 uur en paasmaandag vanaf 10.00 uur beginnen de wedstrij den op tennispark De Gagel in Wanssum. Tweede paasdag is er een single-darttoernooi waar ieder een aan mee kan doen. Wie mee wil doen is welkom. De wedstrijden beginnen om 20.00 uur, inschrijven is mogelijk tot 19.45 uur. Zwemvereniging Spio houdt op donderdag 24 april de alge mene ledenvergadering in de vergaderruimte van Zwembad De Sprank. Aanvang 20.00 uur. Statuten kunnen alleen goedgekeurd worden als tenminste de helft van het aantal stemmen van alle leden van SPIO uitgebracht kan worden, dus uw aanwezigheid wordt ten zeerste op prijs gesteld. Planning: Zondag 20 april training in Overloon vertrek 9.00 uur. Zondag 27 april training omge ving Venray vertrek 9.00 uur. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel Piet Dupont, 0478-589880. Afgelopen zondag is Tamara Wilmsen naar een wedstrijd in Velden geweest. Zij heeft hier in de klasse DLI een mooie vierde prijs behaald met 163 punten. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het wijzigen van de gevel van de garage aan de Laura- hof 6 te Venray tnv A.J.T. Smits, Laurahof 6; het bouwen van een tuin muur aan de St Odastraat 48 te Venray tnv P.J. Saa- mena, St. Odastraat 48; - het vergroten van de woning aan de Langstraat 32 te Venray tnv J. Janssen, Langstraat 32; - het geeeltelijk vernieuwen van dakwerken aan de Sta tionsweg 119 te Venray tnv J.H. van Goch, Stationsweg I 19; - het plaatsen van een pui aan de Deputé Petersstraat 6 te Oirlo tnv R.F.A.M. Joosten. Deputé Petersstraat 6. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het verbouwen van de woning aan de Nicolaashof II te Venray tnv A.M.A. Verhagen, Nicolaashof I I; - het veranderen van de gara gedeur door pui aan de Isa- bellahof 23 te Venray tnv C.P.A. Kroon, Isabellahof 23; - het bouwen van een dakka pel aan de Casimirhof 4 te Venray tnv D.P.M. Litjens, Casimirhof 4; - het veranderen van de woning aan de Wester Thienweg 15 te Oostrum tnv L.P.T.P. Siebers, Wester Thienweg 15; - het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw aan de Ajgrobaan, sectie M no. 1269 ged. te Ysselsteyn tnv Smits Expl. Nistelrode B.V. te Nistelrode; - het bouwen van een woning aan de Ghünenbeek 8 te Oostrum tnv B.H.M. Camps, Buskensven 2; - het vernieuwen van kozij nen aan de Eindstraat 20 e.v. te Venray tnv Van Haren Auto Beheer B.V., Eind- straat 44; - het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 34 te Venray tnv P.J.H. van Cuijck, Kruidenlaan 34; het bouwen van een dakka pel aan de Buitenweg la te Venray tnv F.J.W. Driessen, Kroonkruid 82; het plaatsen van een mobie le unit (2 jaar) aan de Maas- heseweg 87a te Venray tnv Flextronics, Postbus 275; het veranderen van het pand aan de Dr. Poelsstraat 6 te Venray tnv Stichting Zorgcircuits, Postbus 242 te Venlo; - het bouwen- en verlengen van een varkensstal aan Enge Steeg 4 te Leunen tnv M.A.W. Loonen, Enge Steeg 4. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van een vleeskui- kenstal aan de Hansenberg 2 te Merselo tnv J. van Rijs- wijck, Hansenberg 2; - het slopen van een stal aan de Matthiasstraat 3 te Cas ten ray tnv J.M.H.J. Willems- sen, Matthiasstraat 3; - het slopen van het pand aan de St. Jozefweg 2 en Bevrij- dingsweg 2a te Venray tnv Wonen Noord Limburg, Postbus 210; - het slopen van varkensstal len aan de Overloonseweg 95 te Venray tnv W. Sikes, Overloonseweg 95. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het verzoek om een gedeel te van het pand te gebruiken als automatenruimte aan de Watermolenstraat I te Oostrum tnv Rabobank Venray, Meerlo-Wanssum te Venray; - het vergroten van de woning aan De Boog 21 te Venray tnv M.J.L. Verstrae- len, De Boog 21; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 14 te Venray tnv S.A.A.T. Driessen, Kaardebol 14; - het vergroten van de woning aan de Prins Bern- hardstraat 26 te Venray tnv P.J.A. Beerkens-Sloot, Prins Bernhardstraat 26; - het wijzigen van de gevel van de garage aan de Laura hof 6 te Venray tnv A.J.T. Smits. Laurahof 6; - het vergroten van het club huis aan de Oostsingel 41 te Venray tnv Scouting "De Peelspeurders" Venray, Sta tionsweg 121; - het verbouwen van de boer derij aan de Hoogriebroek- seweg 3 te Oirlo tnv A.E. Douven, Weltersweide 24 te Horst. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 april 2003 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray Verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften Ex artikel 19 lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend, dat een verzoek is ont vangen van Hurks Bouw en Vastgoed te Eindhoven, voor het bouwen van 41 woningen aan de Pascherhof, Wisselnof en Porterhof te Leunen. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gege ven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het collegebesluit liggen de op het verzoek betrekking hebbende stukken met ingang van 18 april 2003 voor een periode van twee weken ter inzage op de afdeling publieksdiensten van het gemeentehuis. Inwoners en personen die een belang heb ben in onze gemeente kunnen gedurende de terinzagelegging schriftelijk hun zienswijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 29 mei 2003 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY Openingstijden gemeens maandag 12.00-20.00 uur, dag tot en met vrij 13.00 uur. deni Inspraakverordi gemeente Venna; -r Verzoek om vrijstelling bes mingsplanvoorschriften Ex artikel 19 lid I van de op de Ruimtelijke Ordeninj !nm •Jar BK Het college van burgemei en wethouders van de w te Venray maakt bekend, een verzoek is ontvange Hurks Bouw en Vastgoefj10' Eindhoven, voor het boi ljm van 41 woningen Pascherhof. Wisselhof en terhof te Leunen. Aan dit verzoek kan medewerking worden veri RU' indien vrijstelling wordt gq van de voorschriften var** geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op hes legebesluit liggen de op zoek betrekking hebbende ken met ingang van 2003 voor een periode twee weken ter inzage ol®' afdeling publieksdiensten het gemeentehuis. Inwonei w personen die een belang hel xsl in onze gemeente kunneng rende de terinzagelegging si telijk hun zienswijze aan kenbaar maken Op grond van de verordi bestaat tevens het kladr recht. Tot 29 mei 20031 de mogelijkheid om schi een klacht in te dienen o wijze van uitvoering van inspraakprocedure. Burgemeester en wetha van Venray, Postbus 500, AM VENRAY jut tu oera Wij sse Openingstijden gemeentj E£ maandag 12.00-20.00 uur; M dag tot en met vrijdag 0 13.00 uur. Met verwijzing naar artiki 0sla KJ lid 4, van de Monumentenvi dening 2000 gemeente V» 4' ligt vanaf heden bij de infos tiebalie, locatie 2, van gemeentehuis gedurende dagen ter inzage: - de aanvraag om vergiA/(( volgens artikel 9 genoemde monumental \jt ordening voor de vei wing van gemeen ivc monument Langstraat 5801 AD Venray. Gedurende deze termijn be sfo de mogelijkheid om ziens* U over deze aanvraag bij ons voren te brengen. Venray, 17 april 2003 Burgemeester en wethou van Venray, namens dezeii m hoofd van afdeling Bouwe' Milieu, C.Th. van Velzen Afgelopen weekend werd voor de derde maal een uitwis seling gehouden tussen een uit 18 spelers en speelsters bestaand Venrays team en een uit oud-R.A.F-militairen bestaand Engels team gehouden. In een uiterst gezellige sfeer wist Venray voor de eerste keer de overwinning te behalen. Met een voorsprong van ruim 400 pins.De hoogste game werd bij de heren gescoord door Simon Taylor met 256 pins, die bij de dames was voor de Ven- rayse Ria Latimer met 212 pins. De hoogste serie exclusief han dicap was voor de Engelsman Max Beard met een totaal van 2388 pins; aan Venrayse kant scoorde Peter Cleven het hoogst met 2292 pins. Huisleagues Uitslagen I e klasse: Winters-Sigma's/RBV 19.5-8.5 Pinhunters-Cafe de Buren 24-4 Scores-Plus Van Dijck 21-7 BT Jamin-Deska 9-19 De Pinhunters verstevigden hun leidende positie door met grote cijfers te winnen van Cafe de Buren. Deska kreeg de tweede plaats vaster in handen door B.T. Jamin te verslaan en dame Joke van Rens en heer Jaap Jon- gejan hadden daar een belang rijk aandeel in want zij scoorden de hoogste game en serie met 191-505 en 238-631. De Sigma's bleven wel derde maar moesten een nederlaag incasseren tegen Drankenhandel Winters. In de onderste regionen verliet het Scoresteam de laatste plaats door winst op Plus Van Dijck, dat nu rode lantaarndrager is. Uitslagen 2e klasse: Hit Miss-VvGI/V. Rensch 9-19 BT Hoeijmakers-Close Encoun ters 18-10 The Nitwits-Altijd Raak/ODutch 17.5-10.5 Groeip./Klusserv.-Red Arrows 18-10 Deze uitslagen brachten geen verandering in de stand. Wel kwam Groeipunt/Klusservice via winst op Red Arrows dich ter bij koploper Close Encoun ters, dat verrassend verloor van B.T. Hoeijmakers. Red Arrows- man Theo Siebers scoorde met 243 en 621 wel de hoogste game en serie bij de heren, maar hij alleen kon de nederlaag van zijn team niet afwenden. Ook de Nitwits zorgden voor een verrassing door Altijd Raak/Old Dutch te verslaan. Al scoorde Toos Janssen de hoog ste game en serie bij de dames met 191 en 522, ook zij was niet alleen bij machte V.v.G.I./Van Rensch van de zege af te hou den tegen Hit Miss. Uitslagen Trioleague: Cafe de Buren-Bokual/Mijling 6-15 Crash-BT Kuijten Ass. 14-7 Proshop RBV-BT AWI Isolatie 10-1 I Sigma's/RBV-Hit Miss 17-4 BT Jamin-Nutrivisie 12-9 Bokual/Mijling liet zich niet ver rassen door Cafe de Buren en behield de leiding in deze league. B.T. Jamin, dat met een achterstand van slechts 3,5 pun ten ook nog zicht heeft op de titel, hield Nutrivisie aan de ver keerde kant van de score. Inge hielp 580-5 aan de winst op Hit Miss. B.T. A.W.I. bleek net iets sterker 'dan Proshop RBVenray, al bracht Patrick Smits wel de hoogste game en serie op zijn naam met 232 en 582. Lenssen hielp met haar 213- game en 580-serie de Sigma's Uitslagen Dubbelleague: Pinhunters l-Aquastep 12-2 Start BV-Sigma's 2 13-1 Hoeijmakers-Sigma's I 2-12 Pinhunters 2-Sharpshooters 3-1 I Red Arrows-Just Do It 4-10 Het niet in actie komende Strik ezone behield de koppositie, maar zag Sigma's Idat royaal van het Hoeijmakersduo won, tot op 2.5 punten naderen. Sig ma's 2 liep tegen een grote nederlaag op tegen Start BV, waarin Peter Cleven de hoogste game en serie voor zijn reke ning nam met 266 en 669. Vivian v.d. Voort bleek met haar 206- game en 510-serie de beste bij de dames en zorgde er mee voor, dat Pinhunters I won van het onderaan hangende Aquas- tep. De Sharpshooters schoten Pinhunters 2 af maar bleven op de voorlaatste plaats. Bedrijfs bowlen In de eerste en tweede Klasse werd afgelopen donderdag de laatste speelronde afgewerkt In de Ie klasse verloor Inalfa met 1-3 van Vine. v. Gogh I, maar dat ene puntje en een betere pinfall zorgden er voor dat het kampioenschap toch werd behaald. Tectool, dat met 3-1 de meerdere bleef over V.v.G.I. 3 bezet in de eindrang schikking de tweede plaats. Ford Van Haren won met 4-0 van A.W.I. Isolatie. De uitgestel de wedstrijd tussen Jan Linders Supermarkten en W.J. de la Roy B.V. zal de beslissing moeten brengen, welk team moet degraderen en welk team deel zal nemen aan de promotie/degradatieronde. Rien Verberk (Ford van scoorde de hoogste gam >pjt handicap bij de heren met 'je en Carla Snellen (V.v.G.I! bij de dames met 195. "e iwi In de 2e klasse was dei j'1» pioenstitel voor Karklingel won van V.v.G.1.4 met3,5^J De tweede plaats, die op een promotiewedü tegen de nummer voorü van de Ie klasse, is verort door V.v.G.I. 2, dat het» raiv van Van Rattingen klopte nu [|]cn I. Rabo Venray-M-vVI weliswaar de laatste wedsftiisl tegen de Rabo Heren mei 13 K m^ar degradeert desond far toch. Geelen Beton I bedf^k door de 3,5-0,5 zege op tronies de kans op klass L houd door op de voorla: plaats te eindigen. Toosjatf (B (Flextronics) scoorde de to nr., ste damesgame met 237 en' aan Thijssen (Karklingel) diebï ja heren met 262 pins. SNELLE SERVICE 4.0 ehc 1 professionele «n< lede VERWERKING ell DE VOORDELIGS!" TARIEVEN \fahvt>nA iril M Hv bp 1.0

Peel en Maas | 2003 | | pagina 28