'romotie dames Red itars naar eredivisie Sportnieuws -info 'Ultralopers willen grenzen verleggen' geopend tanglijst afeltennistoernooi gehandicapten Toptafeltennis in Venray met Pasen Arantxa Garcia Limburgs kampioen Royal Beach Party in Vierlingsbeek Biljarten in Venray Schutterij strijdt om koningstitel led Stars levert leteranenkampioenen Irietal chieten oninginne- 'ive Midgetgolf Buitenlust Hockeyclub Venray De Rooyse Schuuvers Ook op Eerste en Tweede Paasdag zijn wij Piet Litjens Toernooi jii, JLEN MAAS g damesteam van TTV Red Stars fomoveerd naar de eredivisie tennis. Afgelopen zaterdag werd ate wedstrijd met 10-0 gewon- [Tegenstandcr was Torenstad. In bleken Sabina Larmené, CVillems en Marijn Verburg veel ark voor de promovendus uit de de divisie. Ze wonnen hun partij- „ok relatief eenvoudig. Met de ujotie naar de eredivisie keert Red s wederom terug in 's lands hoog- Uasse. Of handhaving deze keer bereikt wordt is nog afwachten, iêlle Poels zal hoogstwaarschijn- iteer van de partij zijn, maar zal [ille wedstrijden spelen. Aange- idc overige ploegen, met uitzon- igvan Amsterdam '78, allen met i meerdere Chinese speelsters [b, zal het in elk geval niet mak- T worden. Voor het tweede damesteam viel zaterdag het doek in dezelfde eerste divisie. Thuis werd met 6-4 verloren van Maasbree, dat zich ten koste van Dames 2 handhaaf de. Ellen Ras, Angele Wientjens. Sand ra Oostrom en Annika Schmidt zijn echter gebrand op onmiddelijke terugkeer naar de eerste divisie. Dat zulen ze gevieren doen, aangezien Cecile van Gasteren gaat stoppen met competitiespelen. Het herenteam mocht het helaas eveneens niet red den in de eerste divisie. In Veenen- daal moest SKF met minimaal 8-2 ver slagen worden om handhaving te realiseren. Het werd 'slechts' een 6-4 overwinning. Patrick Zwiers was zaterdag wel op dreef, hij won zijn drie partijen. Ronald Bogaard won tweemaal. Frank van der Vleuten droeg één puntje bij. Het was niet vol doende om degradatie te voorkomen. lopen zondag werd in Berkel :nrijs het Nederlands Vetera- ipioenschap tafeltennis ld. TTV Red Stars was daar :esvol. In de Herenklasse B2 jaar) werd Hans van den Bosch dcriands kampioen. Peter ter Huur- irhaalde eveneens het Nederlands :nschap, maar dan in de klas- Al (40-50 jaar). Hans en Peter aalden tevens het kampioenschap bet dubbelspel in de klasse A2. il Verstappen en Sjaak Swinkels nlen tweede in de dubbelklasse Zondag werd in Utrecht de halve i!e gespeeld van de C-Meerkampen joren. Robert van den Bosch en ler Frcy wonnen glansrijk hun ulcen plaatsen zich voor de finale |8 mei, Bij de dames plaatste Anni ka Schmidt zich voor de finale, ze werd tweede in haar poule. Afgelopen zondag werd tevens het laatste reguliere toernooi gespeeld in de cyclus van de Limburgse Jeugd Masters. Spelers die zich over deze vier toernooien bij de beste 8 spelen, mogen deelnemen aan de finale op 3 mei in Wessem. Zondag werd er gespeeld in Brunssum. Daar wisten Deni Spahic (pupillen D) en Tom Thijssen (welpen D) heel knap eerste te worden. Zij zijn zeker van een fina leplaats. Dat geldt ook voor Rob Aben en Max Thijssen (welpen D) en Ernest Cruysberg (pupillen C). Pieter Bellemakers (junioren D) moet nog even op de officiële uitslag wachten, hij verloor de finale van de troostron- de. Ook is nog niet officieel bekend of Bart ter Huume geplaatst is. sportliefhebbers zullen zich ttwijfeld nog de Nederlandse ipioenschappen tafeltennis voor indicapten herinneren die in juni hel vorig jaar door de jubilerende iliden Sport- en Belangenvereni- jVenray e.o. en tafeltennisvereni- jRed Stars uit Venray werden ijaniseerd. Deze fantastische «happening heeft getoond waar- een kleine vereniging als de 1SBV ny e.o. in staat is. !p paaszaterdag 19 april staat, Iels al weer voor de negentien- eer, het traditionele Intcrnationa- ümglijst Tafeltennistoernooi voor Wicapten in Sporthal de Wette- in Venray op de sportkalender, tdil toernooi wordt jaarlijks geor- iseerd door de Invaliden Sport- en hngenvereniging Venray e.o. in senwerking met Tafeltennisveréni- gRed Stars uit Venray. Naast vele toners uit Nederland is ook weer een flink aantal tafeltennissers uit Duitsland en België van de partij. Met ruim 100 inschrijvingen is het nog steeds een van de grootste toernooien voor gehandicapte tafeltennissers in Nederland. De deelnemers staan garant voor spetterende wedstrijden op hoog niveau, want de nationale top van de gehandicapte tafeltennis sers kan worden bewonderd. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur en de prijsuitreiking wordt om onge veer 17.00 uur verwacht. Diverse jeugdleden van gymnastiekvereniging St. Christoffel uit Venray zullen tij dens dit toernooi hun gehandicapte sportvrienden behulpzaam z>in- Niet alleen op paaszaterdag kan worden genoten van de tafel tennissport. De overige dagen van het paas weekend staat TTV Red Stars iedere dag garant voor een flinke portie tafel tennis in sporthal de Wetteling. \ahet succes van vorig jaar organi- nSchutterij 't Zandakker Gilde St. op zaterdag 22 juni weer het drie- schieten voor bedrijven, verenigin- a. familie etc. Ervaring met schie- nis geen noodzaak. Een drietal kan staan uit familie, vrienden en ken- «n of samengesteld door de orga- Mie als u zich bijvoorbeeld als een- gunmeldt. U kunt deelnemen aan k schietwedstrijd met de oud-Lim- igse buks tot de winnaars bekend i Verder is er de mogelijkheid om t6mm geweer op de geluks- leuke prijsjes te schieten en ook met een luchtbuks op geschoten worden, meedoen of heeft u vragen 'dan gerust naar de organisatie P. Lierop, telefoon 580748 of G. oen, telefoon 516336. Ook op de ?van de schietwedstrijd kunt u hnog aanmelden. Het schieten op schuttersweide aan de Loonsedijk B-Merselo begint om 14.00 uur. pen san de activiteiten die jaarlijks Tden georganiseerd in het kader de viering van Koninginnedag is ibridgedrive. Voor alle bridgers Venray toegankelijk, zowel thuis- R als clubbridgers. Bij toer- verzorgt een van de Venrayse 'ilubs de organisatie, dit jaar BC 1 De sfeer is altijd prettig, niet winnen maar het meedoen 'is tlan8tïjk. Gezellig ook om eens bridgers van andere vcrenigin- ite spelen. Een goed gevulde prij- Mafel wacht op de winnaars. Zeker Ito'n wedstrijd is het mogelijk dat 11 wat lager geplaatst paar de hoog- t score haalt en met de hoofdprijs strijken. Bij 84 paren sluit de schrijving, dus zeven lijnen van paren. De clubbridgers kunnen inschrijven bij de contactper- °nvan hun club. liet inschrijfgeld, Te|t euro, moet ook via de club ^cn geïnd. De thuisbridgers moc- 11 zich voor 20 april schriftelijk aan een bij Jan Heinekamp, Agter de tot 8, 5861 CJ in Wanssum. Zij w°cn het inschrijfgeld aan de zaal. ^afvaardiging van het Oranjeco- !lezal aanwezig zijn om de avond te Xnt'n of de prijsuitreiking te verzor- i11 U wordt welkom geheten met oranjebittertje. De bridgewed- '10 begint om 19.30 uur maar de l^van de schouwburg is al om uur open. Bondscompetitie Het standaardteam van Buitenlust handhaaft zich aan de leiding in de eerste klasse. Hoewel men in de thuiswedstrijd tegen Geldrop 4 uitste kend uit de startblokken kwam (90- 112) moest men de tweede ronde ver rassend aan de Brabanders laten (98-95). De derde ronde werd weer een prooi voor de onzen (96-102). De laatste ronde werd echter met 99-99 gelijkgespeeld, waardoor er een 5-3 (383-408) overwinning werd behaald. Uitblinker was Harrie Lenssen met 91 holeslagen en 20 als laagste ronde. De uitstekend spelende invaller Henk van Leeuwen (95 slagen) werd goede tweede. Buitenlust 2 stond in de uit wedstrijd tegen Zicht Nirve 1 een zware kluif te wachten. Ondanks uit blinker Huub Straatman (hij was met 99 holeslagen de beste man van de wedstrijd) was er in geen enkele ronde zicht op rondewinst, waardoor deze match met 0- 8 (426- 468) verlo ren ging. Zij staan nu op de zesde en laatste plaats. Programma: Jan Engels en Harrie Lenssen spelen het Paas- toernooi van Drachten (Fr.) terwijl diverse leden op' Paasmaandag een toernooi in Geldrop spelen. Onderlinge Competitie Koploper Jan Engels (71 slagen) moest het eerste puntje van dit sei zoen al inleveren en wel tegen Betsie Wilms (5-1), die overigens een prima wedstrijd (81 slagen) speelde. Deson danks kwam zijn leidende positie niet in gevaar. Jan Litjens (nummer 2) moest 2 punten tegen Jo Litjens inle veren, terwijl Theo Litjens als num mer 3 met 2-4 het onderspit moest delven tegen Gerrit Janssen. Jeu Vran- ken handhaafde zich keurig in de top door met 4-2 van Hay Fleuren te win nen. Henk van Leeuwen met 69 sla gen en tevens de laagste ronde (20) van de dag revancheerde zich uitste kend voor de zware 0-6 nederlaag van vorige week door nu met dezelfde cij fers van Jan van Dijk te winnen. Dit gold eveneens voor Huub Straatman, die eveneens een 6-0 zege boekte tegen Tmus Arts. Harrie Lenssen met 68 slagen deze week als beste speler, Gerrit Vermeulen en Gerrit Janssen boekten eveneens maximale 6-0 overwinningen. In de stand blijft Jan Engels met 3,5 punten aan de leiding, gevolgd door Harrie Lenssen (8,5 pt.) en Gerrit Janssen (12,5 pt.). Bij de dames blijft Betsie Wilms met 17 punten het klassement aanvoeren vóór Jo Litjens (21 pt.) en Riet Le'm- mens (24,5 pt). Tijdens het Paasweekeinde organiseert TTV Red Stars alweer voor de 33ste keer het Végio Internationaal Tafeltennis Evene ment. In sporthal De Wetteling zullen wederom nationale top pers aan de start verschijnen, waaronder de winnaar bij de mannen van vorig jaar, Chris Tourneille, en de Russische top- speelsters Elena enJanTimina. Op Paaszondag verschijnt eerst de jeugd achter de tafels. Uiteraard doen veel leden van TTV Red Stars zelf mee aan hun toernooi, maar zullen zij veel tegenstand krijgen van de Duitse eri Belgische tegenstanders. Sinds enkele jaren mag het deelemersveld zich ver heugen in een toenemend aantal inschrijvingen uit die landen. Op Paasmaandag is het dan de beurt aan de Senioren. Met name het vrouwentoernooi is dit jaar sterk bezet. Naast de Venrayse toppers als Sabina Larmené en Kelly Willems, komen de Russische zusjes Elena en Jana Timina naar Venray. Elene is kop- vrouw en coach van NAK Den Hel der. Jana Timina speelt voor DOV. Beide teams spelen deze weken om de nationale titel in de eredivisie. Ver der zal ook Sigrid van Ulsen acte de presence geven. Het jeugdtalent speelt momenteel voor meervoudig landskampioen HTH/De Treffers. Bij de mannen wordt het veld aangevoerd door Chris Tourneille, de Belgische winnaar van vorig jaar. Verder spelen hier onder meer Frank van der Vleuten, Merijn Vijgen en Patrick Zwiers mee. Beide dagen beginnen om 09.00 uur. Bij de jeugd op zondag staan de finales gepland tussen 15.00 en 16.00 uur. Bij de senioren verwachten ze de finales tussen 16.00 en 17.00 uur. Tijdens de Limburgse judokampioenschappen, afgelopen zondag in Bom, is Arantxa Garcia uit Venray Limburgs kampioen geworden. In de leeftijdscatego rie -1~ jaar wist zij alle wedstrijden te winnen en daarmee de titel in de wacht te slepen. Door deze prestatie mag zij nu deelnemen aan de Nederlandse kam pioenschappen die 26 april in Nijmegen worden gehouden. Koninginnedag 30 april Harmonie en drumband de Herleving houdt op Koninginne dag woensdag 30 april in hartje Vierlingsbeek een groot beachvol- leybal- en beachvoetbalfestijn. Het onlangs gerenoveerde Vrijt hof wordt die dag omgetoverd tot een schitterend zandstrand, waar op de deelnemers kunnen strij den om de hoogste eer. Natuurlijk heeft de Herleving ook gezorgd voor een gezellig terras met diverse sfeervolle zitjes en hangtafels. Om helemaal in de Copacabana-sfeer te komen schalt er ook echte beach- muziek over het zandstrand. De har monie hoopt op een zonnige dag, zodat deelnemers én publiek kunnen genieten van een sportieve en gezelli ge Royal Beach Part)' en aan het einde van de dag bruingebrand huiswaarts keren. Het toernooi begint om 14.00 uur. Een beachvolleybal- of beachvoet- balteam bestaat uit twee personen, eventueel aangevuld met een wissel speler. Er wordt gespeeld in een recreanten- en een gevorderde klasse. Inschrijfformulieren voor dit spor tieve festijn zijn af te halen bij PLUS Verbecten in Vierlingsbeek of bij Michel Rouwens, Arnoud van Gelre- straat 6 (tel: 0478-631014) of Gerrit Ermcrs, Spoorstraat 50b (tel: 0478- 631724). Na inschrijving ontvangen de deelnemers een volledig wedstrijd en toernooireglcment. Donderdag 17 april 2003 - Pagina 27 Herman Jacobs en Jan Maessen naar Ronde van Texel 'De grenzen verleggen'. Dat is de eerste reactie als je aan Jan Maessen uit Venray en Herman Jacobs uit Oostrum vraagt wat hen bezielt om 40, 60, 80, 100 of zeifis 120 kilometer hard te lopen. Paasmaandag 21 april nemen beide ultralopers deel aan de Ronde om Texel. Maessen gaat voor de 60 kilometer, terwijl Jacobs zelfs 120 kilometer voor zijn kiezen krijgt. Maessen en Jacobs, beiden lid van AV Venray-Regio, zijn lange afstand slopers in hart en nieren. Samen trai nen ze al sinds januari van dit jaar samen om aan de nieuwe uitdaging, de Ronde om Texel, deel te nemen. "Vijf keer per week trainen we in totaal zo'n honderd kilometer", zegt Jan Maessen. De vijftigjarige Venray- naar is de oudste van het tweetal (Jacobs is pas 40 jaar!). De Ronde van Texel is echter niet te vergelijken met de doorsnee-lopen die beiden vele malen per jaar afleggen. De natuurlij ke elementen betekenen een regel rechte aanslag op de conditie van de deelnemers. "Absoluut", weet ook Maessen, "Texel betekent lopen in de duinen, over de dijken, op het strand en de weg. Lood- en loodzwaar. Van daar ook dat we de laatste tijd vaker op Bosschuizen hebben getraind. In het losse zand om ons goed voor te bereiden op de wedstrijd die we maandag voor de kiezen krijgen." Maessen en Jacobs vertrekken vrij dag (morgen) al naar Texel. Om te acclimatiseren en zich in te lopen voor de duurloop. "En om het gevoel van de-zeelucht op te snuiven. Ik hoop dat het niet te warm wordt, want bij 24, 25 graden wordt de Ronde van Texel' een ware hel. Zo rond de 13 tot 15 graden is de ideale temperatuur." Maessen en Jacobs moeten respectievelijk voor de 60 en 120 kilometer binnen zes en twaalf uur de finish bereiken. Maessen: "Dat zit er beslist in. We gaan weg op een snelheid van 11 kilometer per uur. Als we daar onder komen is het einde loop. Iedere loper die onder de tien kilometer per uur komt, wordt onher roepelijk door de bezemwagen uit de race gehaald." SPARTATHLON Menig Nederlander krijgt al last van zijn rug als hij 120 kilometer in zijn auto heeft gereden. Laat staan dat hij die afstand door zand en op de weg al rennend moet afleggen. Zij zullen Maessen en Jacobs dan ook voor gek verslijten. Het kan echter nog gekker. De beide ultralopers hebben, nog voordat de Ronde van Texel tot een goed einde is gebracht, alweer nieu we doelen gesteld. In juli van dit jaar nemen ze deel aan een bergloop in Davos (Zwitserland). De start is op 1500 meter hoogte, vervolgens gaat het naar 3200 meter, om tot slot weer op 1500 meter te eindigen. In sep tember staat dan het Nederlands kam pioenschap op dé 100 kilometer in Winschoten op de atletiekkalender. Het ultieme doel laat nog even op zich wachten. Over twee jaar willen Maessen en Jacobs zich meten met de beste lange afstandslopers ter wereld in de spartathlon, een loop over 240 kilometer! Pak 'm beet vanuit Venray naar Utrecht, vice versa. "Mijn vrouw is daar niet blij", lacht Maessen, "'Waar is de grens', zegt ze weieens. Maar die bepaal je zelf. Rennen is hartstikke mooi. De wil om afstanden te lopen, de instelling om je eigen grenzen te verleggen. Zo lang ik daar van geniet, ga ik door." Herman Jacobs (links) en Jan Maessen zijn klaar voor de Ronde van Texel De Venrayse schutters van 'Schut terij 't Zandakker Gilde Sintjan Ven ray' staan aan de vooravond van het traditionele Koningsschieten op maandag 21 april, tweede paasdag. Zo zal de Venrayse Schutterij dit jaar op deze dag de kogels af gaan vuren op den houten vogel' en zodoende zal de nieuwe koning bekend wor den. Wie volgt Harry van Dorrestein op als koning van 'Schutterij 't Zan dakker Gilde Sint Jan' uit Venray of weet hij zijn titel met verve te prolon geren. Maar voor het publiek nog veel belangrijker: wie volgt Gerrit Lem- mens op als erekoning. Dit alles zal blijken tijdens het koningsschieten op de Venrayse schuttersweide, gele gen aan de Loonsedijk. Na het Koningsschieten worden natuurlijk TV Ysselsteyn heeft een nieuwe site op internet met allerlei leuke wetenswaardigheden en mooie foto's. Ook het invoeren van competi tie-uitslagen als het bekijken van de standen van de KNLTB-competitie zijn via deze site eenvoudig bereik baar gemaakt. De site is bereikbaar via go.to/tvy of www.ysselstevn.com/tvy Zaterdag 3 mei wordt het Introdu- cee Toernooi gespeeld en dus niet zoals gebruikelijk op zondag laat in het seizoen Het toernooi wordt gespeeld in de namiddag vanaf 12.00 uur. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een part ner, die liefst geen lid is van de ver- alle schuttersogen gericht op de bondsschutterswedstrijden, maar er staat nog een grote activiteit te ver wachten op de schuttersweide. De afgelopen twee jaren organi seerde de schutterij het 'familie- en verenigingsschieten voor iedereen die de schietkunst een keer wil beoe fenen. Deze dag wordt u wegwijs gemaakt in de schutterswereld en kunt u strijden om de titel van beste drietal van de schutterij. Vele families, kennissen, vrienden, politieke partij en. personeelsverenigingen en ande ren. waren in de afgelopen twee jaar een graag geziene gast op de schut tersweide. Voor meer informatie: Piet van Lierop (0478-580748) of met Giel Krijnen (0478-516336). eniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegen heid om een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven als mix-dub bel middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 euro per persoon. De inschrij ving sluit op zondag 20 april. De orga nisatie is in handen van Frans (541922) en Marleen. Zondag 20 april, eerste paasdag, wordt het traditionele Piet Litjens Toernooi gespeeld, het eerste buiten- toernooi van het nieuwe seizoen. De poule-indeling van het Piet Litjens toernooi met het wedstrijdschema kun je eveneens terugvinden op de website. DOS Vanavond (17 april) wordt de volgen de ronde gespeeld in de voorronde bij het libre. Aanvang 19.15 uur. Op 22, 23 en 24 april wordt de voor ronde 7e klas gespeeld. Namens DOS spelen Jenny en Huub Kusters en Maickel van Osch. Zij treden alle drie aan in 't Podium. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS Al-De Peel 0-7 BC Coba-DOS A3 7-0 DOS Bl-Inaborg 5-2 Piet Gommans wist in 21 beurten (gem. 1,67) de winst te behalen en Ad van Gerven was al na 14 beurten (gem. 1,92 en hoogste serie van 12) klaar. Programma bandstoten KNBB Donderdag 17 april: De Pruuvers-DOS BI Dinsdag 22 april: DOS Al-De Jordaan De Jordaan-DOS A3 Donderdag 24 april: DOS Bl-VOP BC De Peel Bandstoten Al: In Venlo werd met 4-3 verloren van 't Klötske. Met 1.03 gemiddeld speelde Miep Poels haar partij gelijk. Winst, met 1.45 gemiddeld, was er voor Joop van Gennip. Het kaderteam verloor in Oploo van 't Zwaantje met 2-0 (4-2). Gerrit van Asten won zijn partij in slechts 5 beurten, via een hoogste serie van 102. met 42.00 gemiddeld. Driebanden groot: Het eerste team won de thuiswed strijd tegen Eksakt Victoria met 6-2. René Dericks won zijn partij met 1.091 gemiddeld. Piet Volleberg won, mede door een serie van 11zijn par tij met 0.900 gemiddeld. Programma: Vrijdag 18 april: 3b 3e div.Apollo 3/Peel-Alwako d.V. 3b 2e div: Taro Best-Wellessen/Apollo Zaterdag 19 april: 3b 3e div: v. Esch Biljart-De Burght Zondag 20 april: 3b le div: Apollo 1/Peel-Sanders Maandag 21 april: 3b 3e div: DBC Geldrop-Apollo 3/Peel Dinsdag 22 april: bAl: VOP-DePcel b A3: De Peel-Tegelen 3b 3e div: Thunderbirds-v. Esch Bilj. Donderdag 24 april: 3b 3e div: Apollo 2/Peel-Tegelen 3 VBB Finalewedstrijd 4e klasse libre PK In de afgelopen week zijn de finale wedstrijden van de 4e klassers gespeeld. Kampioen is geworden R. Coppus van LBC. Hij behaalde 10 matchpunten en kwam uit op een algemeen moyenne van 2.193 met een hoogste serie van 19 wat tevens de hoogste serie van het toernooi was. Voor de tweede plaats tekende A. Philipsen van RLZ met 7 matchpun ten en een algemeen moyenne van 1.978 en een hoogste serie van 15. G. Deters, eveneens van RLZ, legde beslag op de derde plaats met een algemeen moyenne van 1.986 en een hoogste serie van 11 en 6 behaalde matchpunten. De wedstrijden werden gespeel in café Hannes in Overloon en voor de goede organisatie tekende de plaatse lijke vereniging OGO. voorrondewedstrijden 6e klas- libre PK In een drietal lokaliteiten zijn in de afgelopen week de voorronden gespeeld van de biljarters uitkomende in de 6e klasse. Voor de finale zijn geplaatst: 1F. Wolfs 't Podium: 2. T. v.d. Ven LBC: 3. G. Weerts OGO; 4. R. Berden LBC; 5. B. v. Oijen Evenaa/De Steeg; 6. A. Perrée 't Anker; 7. H. loonen L'67; 8. J. Creemers OGO; le reserve: B. Verheijen OGo; 2e reser ve: T Verlijsdonk 't Podium. De fina lewedstrijden zijn op 12 en 3 mei in café Hannes in Overloon. Programma zaterdag 19 april: JC: Hclden-Venray wit shirt v. 10.15 MA: Civicum-Venrav v.13.15 MB: Tegelen-Venray v. 12.30 MC: Venlo-Venray v.08.30 Tijdens de Nederlandse kampioen schappen sjoelen in Barneveld stond Toos Montijn na de eerste ronde 51e maar in de tweede ronde gooide ze 124.2 en klom naar de 4le plaats. Hans Montijn was na de eerste ronde 41; in de tweede ronde gooide hij 134.5 en klom op naar de 23e plaats. In het open toernooi werd Matty Rens in de G 15e, gem. 103.6; Mien Classens in de F 18e, gem. 108.8 en Mimi Jansen in de E 28e, gem. 111.7. Elke dag geopend tot 21:00 uur Ook °P Zondag in het voorseizoen tot 20:00 uur De Bleek 46 5801 MD Venray 0478-632494

Peel en Maas | 2003 | | pagina 27