VENRODS Kunst Cultuur UI iirin Bloemen, Cor Bakker en Klaas pen podium in houwburg )e Venrodse töndes Jera'70 ANWB Fietsrouteboek Party en Fools Live in 't Podium Countrydansen in Merselo Dansen voor singles Americana muziek Uut Ut Köpke Tüfaranka in Overloon Peter en Jan in 't Veule De Springplank Schutterij 't Zandakker Jeugd- natuurwacht HCC Noord- Limburg Watjang presents HomeBase De paashaas komt in 't Brukske Den Hoender Ons Genot Paasspel speurtocht Veltum Dames ZijActief en O VB Oostrum Confetti Euterpe Sub Matris Tutela Venray's Mannenkoor Venrode Aostrumse Zangkompeneej Ars Musica Cantorij Collegium Vocale Zangers van St. Frans Het Zonnelied igi, EN MAAS Donderdag 17 april 2003 - Pagina 15 jrarnma Schouwburg Venray juwburg Venray heeft in ek na Pasen twee voor- gen op de cultuurkalen- J3n: Karin Bloemen en jakkker en cabaretier Eerden. [[voorjaar van 1999 begon [onverwacht moment tij- et Gala van het Nederland se samenwerking tussen en Cor. Een quote uit De iaf: "Vanwege een plotse- iftegging, werd Karin Bloe- tlak voor de uitzending gd of zij Het Dorp van Wim rtld zou willen zingen. Ze onvoorbereid - even in de de juiste toonaard gezocht piano - en voor alle zeker- pet de uitgeschreven tekst aar in de buurt. Dit bleek ze met nodig te hebben, tekst jy lodie kwamen als vanzelf Ij haar lippen en heel even j o|. terwijl de zaal en het F de adem inhielden, te zwe- I pde akkoorden en het tou- dn Cor Bakker". Het bleek M -hot in de roos; de daarop ide dagen werd deze spon- etsie van Het Dorp veelvul- aid op de radio en de itschappij bracht het op uit. Na deze inspirerende rking besloten Karin en itdaging aan te gaan en [een theaterprogramma te [volledig met z'n tweeën; zonder haar La Bloemen Cor zonder Co.. Met de de Divan zullen zij een avondvullend program- igen, waarin zij beiden cifieke kwaliteiten etale- ielk genre en in elke toon- lls u Karin Bloemen en Cor kent, zult u begrijpen dat izeer bijzondere avond zal :n die niet gemist mag Karin Bloemen en Cor Karin Bloemen en Cor Bakker vullen samen een bijzondere theateravond (Foto: Erwin Olaf) Bakker zijn op dinsdag 22 en woensdag 23 april te zien in de Schouwburg Venray. Aanvang 20.00 uur. Snelheid en muzikaliteit zijn Klaas' handelsmerken en die voe ren ook in MIX de boventoon. Hij mLxt alles door elkaar tot één pro gramma: muziek, verhalen, dans, straatculturen, types - de hele shit. En onder die shit zit Klaas. Geniet van deze eigentijdse cocktail. Klaas won zowel de Wim Sonne- veldprijs als de Publieksprijs op het Amsterdams Kleinkunstfesti- val in 1999. Sindsdien raast hij als een tornado door Nederland. Klaas van Eerden komt op vrijdag 25 april naar Venray. Aanvang 21.00 uur. [Bonte Koe heeft komend jj end weer eens een leuk en Dgramma. Op zaterdag 19 er een heuse 80's party oor we een oud-dj van De Koe hebben opgetrom- Kom lekker dansen. De ;is vrij. lis het Eerste Paasdag, 20 Op deze dag staat er een van formaat in De Bonte Hoewel ze zichzelf een 1 grap vinden timmert April v serieus aan de weg. Ze heb redens van Zuid-Limburg aFriesland. Deze Fools spe- n ook lekkere nummertjes U2, Stones, Thin Lizzy, etc. en zorgen altijd voor gezellige sfeer. Aanvang ^uur, entree 3 euro. Zeven man sterk walsen The Mighty Jackals de Nederlandse podia plat, van groot tot klein. Kleuters,bejaarden,punks,nerds, metalheads,ravers:alles wordt gegrepen door de aanstekelijke muziek. Wat nou, niet volgens de laatste mode? Kwaliteit laat zich niet knechten door trends. Live optredens van The Mighty Jackals resulteren over het alge meen in, met drank overgoten hilarische feestjes. Niet voor niets speelde de band in het voorpro gramma van erkende feestbands als Normaal,de Whisky Priest en de Cropdusters. Zaterdag 19 april live te zien in cafe 't Podium in Venray. )ed ien café De Artiest en de foyer blx IcSchouwburg in Venray is erd Mandag 21 april, tweede dni Hg, een open podium. leder- dus voor alle leeftijden, is dit arte welkom om deze muzi- 0: Bppening bij te wonen. De ng is gratis. Kkschoolleerlingen verzor- nx «n fantastisch programma 1300 tot 17.00 uur. Er is lopend muziek van pop, funk tot klassiek. In de foyer de lichte muziekliefheb- volop genieten en in het tuftrcafé De Artiest kunnen de J, onder het genot van een s genieten van wat rustige- ,-et^uziek. Het programma is :vol, dus het belooft een erende middag te worden. In tyer treden op Blight, Jem- Pilot Flame, Edin Hamiz, Vorst, Maren de Boer en hun band, Lady and the Vageband. Big Band workshop Jazzin', Hans Meusen, didjeridu, Ruud Bruil, djembé en Maikel v.d. Lisdonk speelt trance, techno en dance. In het theatercafé De Artiest verzorgen leerlingen van de Muziekschool luistermuziek: vioolleerlingen van Sander Hend- rix. blokfluitensemble o.l.v. Ans Thijssen, cursisten liedbegelei ding zang en gitaar van Ad Wei ten. Paulien van Dijck, zang en gitaar, leerling van Ad Wel ten, Laurine Palmen, piano en Sylvie- Elise Schaminée, leerlingen van Hans Kalberg en Jacqueline Rood- been, Pierre van Gasselt, piano, leerling van Hans Kalberg, Char lotte Moree, leerling van Hans Kalberg, Bernaclette Lemmens, piano, leerling van Noortje Sluvter en Leonieke Palmen, piano en Marieke Lahaije, cello, leerlingen van Hans Kalberg en Nel Pas. Op maandag 21 april, tweede paasdag, houden de Country Highway Country Dancers een gezellige country-dansmiddag in zaal 't Anker in Merselo. Er kan dan van 13-30 tot 18.00 uur volop gedanst worden op muziek ver zorgd door country dj On The Road Again. Om 12.30 uur is de zaal open en de entree bedraagt €2,50. Voor info kunt u bellen met: Henri te Kaat, tel. 077- 4660218 of mobiel 06-10917164. Vrijdag 18 april kunnen singles en alleengaanden uit de regio elkaar weer in een gezellige en ontspannen sfeer ontmoeten tij dens een speciale dansavond voor alleenstaanden en singel's in Dans Partycentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 in Venray. De avond begint om 21.30 uur. Op zondag 20 april, eerste paas dag, vanaf 16.00 uur presenteert café de Evenaar voor de echte muziekliefhebbers van sing/song writers. Het podium wordt name lijk betreden door Stef White and Kersten de Lignv. Met een verge lijkbare stem als Joni Mitchel. brengt Kersten eigen nummers van artiesten die haar inspireren met eigen zeggingskracht sfeer en geluid. Een mengeling van gelui den van stijlen van o.a. J.W. Rov. heeft Stef vooral Americana muziek verrijkt en daarmee in heel Nederland zijn geluid op diverse podia laten horen. Zijn liefde voor melodie, samenzang, samenspel, creëert een intieme en warme sfeer. Stef en Kersten worden begeleid door Arnaldo Lopez (piano en akoestische gitaar) en Ad van Beusekom (con trabas). 'en 't kader van "De Waan" werre de Venrodse rotondes angekleejd mit beeldende kunst die urren oeërsprong viendt ien ós "Gestichte". Icn dat ver band hebbe de geknakte kruüs van St. Anna tot de nuuëdege ópwiending gelejd. '1 Idee um de rotondes an betaekenis te laotc Winne, en dat nog wel ien artistieke zin, is baest aar- deg. Aevezieër aardeg is 'l um ós gestichte zoeë 'n centrale plats ien Venroj te gaevc. Dat hebbe St.- Servaas en St.-Anna dik verdiend. 'I Is de vraog, of we alle verkieërsplejne óp die lénieër mótte ankleeje... Zeuj 'i nie zinvol zien um .de rotondes enne breeje- re kiëk óp Venroj te laote gaeve? Is 't nie de moejte werd nut ok andere belangrieke illemente uut Ven roj 'n plats te gaeve? Ik daenk an bevurbeeld de vol gende "zake": - óp 'n rotonde zeuj 'n beeld/mönne- ment kunne staon as herinnering an de Venrodse klaosters, mit name de Fransiskane en Urzeliene; - 'n rotonde zeuj beeldend kunne vertelle ower de Pieël, 't gebied dat zó bepaolend was vur 't karakter van Venroj en vur zien ekenomiese ontwikkeling; - Venroj is van oeërsprong ii agraries dörp.,,ok dat mugde geraöst laote zién op 'n verkieërsplejn; - de neejste ekonomiese geschiedenis van Venroj is te viende ien de iendu- strialisasie; lót dat ok mar terugkömme óp 'n rotonde... As we op die menieër de rotondes ien- vulle, gefde enne mojje en breejere kiek óp Venroj. Wim Baken uut d'n Hazegaerf, 't Tiedschrift vur Veldeke-Venroj Op vrijdag 18 april vindt er in Gryphus te Vierlingsbeek weder om een aflevering plaats van de actuele talkshow Uut Ut Köpke Van Jeu. Na de succesvolle Kerst editie van 'Ut Köpke' wederom een bijdetijdse talkshow vol actu aliteit en amusement voor en door Vierlingsbeek en Groenin gen. Het leven van alledag beli chaamt door diverse gasten. Gesprekken over politiek, sport, werk, cultuur, hobby's en andere dingen die U of Uw dorpsgenoten bezig houden. En wat is Uut Ut Köpke Van Jeu nog meer? Uut Ut Köpke Van Jeu is: luisteren, pra ten. discussiëren, kijken, lachen, huilen, drinken, gezellig, verras send... Iets waar U het morgen nog over heeft! Uut Ut Köpke Van Jeu vindt plaats op vrijdag 18 april in Gryp hus, gelegen aan de Grotestraat 18a te Vierlingsbeek. Het pro gramma begint om 20.30 uur en is gratis toegankelijk. Gryphus is geopend vanaf 20.00 uur. Meer informatie over Uut Ut Köpke Van Jeu is te vinden op internet www.gryphus.nl. Paaszaterdag, 19 april, speelt de bekende Tsjechische kapel Tüfa ranka in de sporthal van Over loon. De blaaskapel Tüfaranka is niet slechts een blaaskapel uit Mora- vië, die in de klederdracht van die streek optreedt, maar ook een synonbiem voor een groep vrolij ke jongemannen uit het dorp Sak- vice in het zuiden van Moravië. Dankzij hun grote temperament en liefde voor muziek hebben zij veel erkenning en waardering ver worven in binnen- en buitenland. De kapel was al verschillende keren zeer succesvol op concour sen: meerdere keren winnaar van de 'Gouden Druif van Zuidmora- vië'. in 1996 winnaar van de 'Gou den Flügelhorn' en in 1998 win naar van het Wereld muziekconcours in Kerkrade in de klasse van de professionele blaaskapellen. Het repertoire van Tüfaranka is zeer veelzijdig: volks muziek. composities voor solo instrumenten en bewerkingen van populaire muziek wisselen elkaar af. Maar daarnaast - en dat is wel het belangrijkste - bezorgen zij hun toehoorders een gezellige en spetterende muzikale avond. Tüfaranka is een avondje gezel lige en goede muziek voor ieder een, dat je eigenlijk gewoon niet mag missen. Tüfaranka begint om 20.30 uur te spelen; vanaf 19.00 uur speelt Freunde Echo. Kaartjes zijn te koop in de voor verkoop bij de Plusmarkt en in de sporthal Vrijdag 18 april verzorgt het duo Peter en Jan een optreden in café 't Veule, Veulenseweg 49 in Veulen. Op deze avond kunt u covers en eigen Limburgstalige werken beluisteren van deze ras muziekanten uit Horst. Het optre den begint om 22.30 uur en de entree is zoals gewoonlijk gratis. Jongerencentrum Jera in Yssel- steyn presenteert op 21 april, tweede paasdag The Shandon (1) en Skin of Tears (D) Met deze twee bands jaagt de Jera de paas haas weer terug in zijn hol. De deuren van de Jera zullen om 20.00 uur opengaan en de entree bedraagt slechts vijf euro. Shandon; Ze zijn in 1994 begonnen met punk rock maar sinds '95 hebben ze hun nieuwe stijl: 'punkbillyskacore'. (een mix van verschillende stijlen) wijd ver spreid. In de tussentijd wordt Shandon steeds meer ervaren, onder andere door als voorpro gramma op te treden bij bands zoals Rancid, Pennywise, Vandals Toasters Murphy's Law en the Offspring. Skin of Tears (SOT) bestaat sinds oktober 1991. In de beginja ren als een Four Guy Band maar nu als Power Trio op weg om melodische punkrock en hardco re met zo ongeveer alle mogelijke stijlen (reggae, ska, rumba, polka, grunge) in de muziek te spelen. Fris, vrolijk, elk nummer is gewoon SOT. Donderdag 17 april (vanavond) paaseieren zoeken voor de kinde ren van de groepen 5 en 6. Als we allemaal de fiets meebrengen gaan we om 18.30 uur naar de bossen op Vlakwater, daar zou de Paashaas de eieren verstopt heb ben. Als we alles gevonden heb ben, zijn we om 20.00 uur weer terug. Aansluitend programmavergade ring voor de leiding van de don- derdaggroep. Maandag 21 april geen club voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Dit in ver band met Tweede Paasdag. Dinsdag 22 april clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur staat een sportavond op het programma. Trek dus niet je beste kleren aan. Donderdag 24 april recordspelle tjes deel 2 voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Ouders: Is het kampgeld betaald? De tijd begint te dringen. De organisatie wil graag weten hoeveel kinderen er meedoen aan Rollebol. Vul de antwoordstrook in en laat deze afleveren op de club. Afgelopen zondag namen zij deel aan de tweede schietwed strijd rondom de Schutterscombi- natie Noord-Limburg bij de Schut terij Sint Jan te Grubbenvorst. De A behaalde 70 punten (17-18-18- 17), goed voor een gedeelde vijf de prijs, de B behaalde 71 punten (18-18-17-18 punten), goed voor een derde prijs, de Cl behaalde 68 punten, goed voor een vierde plaats (16-18-17-17 punten) en de C2 behaalde 66 punten (15-17-17- 17 punten), goed voor een 8e plaats. Met nog een wedstrijd te gaan staat het B-zestal op een gedeelde tweede plaats, de overi ge zestallen staan op dit moment niet op een podiumplaats. Het Dekenaal-Schuttersfeest op 25 mei is voorlopig uitgesteld, zo snel als mogelijk zult u hiervoor een nieuwe datum vernemen. Woensdag 30 april gaan zij de Meiboom planten bij het gilden huis, aanvang 20.00 uur. Na het koningsschieten beginnen zij op 1 mei met het oefenen op de don derdagavonden, vanaf 19.30 uur is eenieder van harte welkom. Zaterdag 3 mei is de finale van de Schutterscombinatie Noord-Lim burg in Horst. De aanvang is om 14.00 uur. Op tweede paasdag, maandag 21 april, houden zij de eerste puz zelwandeltocht in de Ballonzuil- bossen. De tocht loopt geheel door de daar gelegen bossen. Ver trek is bij de parkeerplaats van de Visvijver, te bereiken vanaf de Beekweg. Natuurlijk kunnen jullie ook nog kijken op website www.jnwvenray.nl Op vrijdag 18 april houdt HCC Noord Limburg een avond in 't Stekske. Aanvang 19.30 uur. Op deze bijeenkomst kunnen leden hun ervaringen op computerge bied uitwisselen en elkaar helpen met eventuele hardware- en soft- wareproblemen. Uiteraard is er volop gelegenheid om zelf met de computer aan de slag te gaan of gtzellig te gamen. De ledenavond wordt gehouden in 't Stekske in Venray De zaal is open vanaf 19.30 uur. Zaterdag 19 april zal voor de eerste keer het startschot gegeven worden aan HomeBase. Dit zal plaats vinden in OJC Watjang te Oirlo. HomeBase staat totaal in het teken van de Drum 'n Base muziek, die in de regio niet al te bekend is. Drum 'n Base muziek is een variant op de welbekende dance muziek. Een bekende in de Drum 'n Base scene is Rony Size. HomeBase is georganiseerd in samenwerking met een van de resident dj's, namelijk Morlock. Hij heeft er onder andere voor gezorgd dat de posters er op en top uit zien en dat alle dj's gere geld zijn. Als tweede resident dj kan je Digga D Dorus komen bewonderen. Zij zullen met z'n tweeën dit festivalletje gaan 'lei den' als er (een gepland) vervolg aan komt. Op deze eerste avond zullen Poelek, Overflow en Pete Precise aantreden als gast dj's. De entree bedraagt slecht 4 euro en ze beginnen om 20.00 uur. Voor meer info: www.watjang.nl. Op paaszaterdag, 19 april, komt de paashaas weer naar 't Brukske in Venray. Om 10.30 uur verzame len de kinderen zich bij wijkcen trum De Kiosk om daarna samen met de paashaas eieren te gaan zoeken. Voor elk gouden ei dat er gevonden wordt heeft de paas haas een extra verrassing. Alleen kinderen tot 9 jaar mogen deelne men aan de zoektocht. Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 17 april: 14.00 uur Koersbal V.V.O. Noord-West; 20.00 uur zesde kaartavond uit serie van zes. Dinsdag 22 april: 20.00 uur Repe titie Muziekmakereej Blaos Um Op. Woensdag 23 april: 10.00 uur volksdansen groep 1; 13.00 uur volksdansen groep 2; 14.00 uur 'handwerken Den Hoender; 19.00 uur Yoga informatie telefoon 514269. Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. Ouderenvereniging Activiteiten Ons Genot in 't Steks ke in Land weert. Woensdag 23 april: Volksdansen (MBVO) van 9.00-10.00 uur. Kaar ten van 13.00-17.00 uur. Knutse len van 14.00-16.00 uur. Donderdag 24 april: Koersballen van 9.15-11.30 uur de Ronde Bal. Koersballen van 13.15-15.30 uur de Groene Mat. Sjoelen van 19 30- 22.30 uur (ook voor niet leden Ons Genot). De wijkvereniging Veltum houdt zaterdag 19 april een leuke spel-speurtocht door de wijk Vel tum. Iedereen van 4 tot 10 jaar kan hieraan meedoen. Aanmelden kan tussen 15.15 en 15.30 uur in het wijkcentrum, waarna in groepsverband begonnen wordt aan de tocht. De eigen bijdrage bedraagt slechts een euro voor leden van de wijkvereniging en 1.50 euro voor niet-leden. Alle deelnemers krijgen hiervoor wat lekkers van de Paashaas, zowel onderweg als na afloop in het wijkcentrum. Er zijn nog zo'n 10 plaatsen vrij in de bus voor het uitstapje naar Appeltern. Zij nodigen intro ducés, partners en OVB-leden van harte uit om mee te gaan. Het ver trek is op dinsdag 6 mei om 8.45 uur vanaf de Rabobank in Oos trum. Opgave bij Ria Liebrand, tel. 550466. U kunt ook een brief je bij haar in de bus doen (Sta tionsweg 114). Ze rijden rechtst reeks naar Appeltern. Aansluitend maken ze een boottochtje door het natuurgebied De gouden Ham. Na de gezamenlijke lunch in partycentrum Moeke Mooren ver trekken ze naar de tuinen van Appelterii. Ze sluiten de dag af met een diner in Het Witte Huis in Zeeland. Close harmony group Woensdag 23 april: repetitie 20.00 uur/22.30 uur 16 en 17 mei: Proms Venray Confetti is een enthousiast koor. Het repertoire is variërend van close harmony tot popnummers. Ze repeteren op de woensdag avond. Zij streven ernaar om voor elke stempartij een extra stem te hebben, dus geen vijf, maar zes stemmen per partij. Op dit moment is er bij Confetti plaats voor een enthousiaste tenor. Heb je zangervaring? Neem dan con tact op!! Bekijk voor informatie ook website www.confetti.zingt.nl of neem contact op met secretaris: Henk Mijnster, tel. 512082. Voor afmel ding: Gerti, tel. 631306. Harmonieorkest 17 en 24 april: repetitie. 26 april: repetitie, 18.30 uur Afmelden, tel. 589363. Jeugdorkest 17 en 24 april: repetitie Afmelden, tel. 588545. Drumband 22 en 29 april: 19.00 uur les, aansluitend repetitie. Algemene activiteiten 28 april: AB 30 april: Koninginnedag 4 mei: Dodenherdenking 11 mei: Communie 14 mei: Sound-check Proms 16 mei: Proms 17 mei: Proms 18 mei: Communie. Maandag 21 april: 18.30 uur Sere nade, verzamelen 18.15 uur bij Back in Time. Geen repetities. Woensdag 23 april: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps; 19 30 uur Tamboerkorps; 21.15 uur Algemene ledenvergadering Agenda mei: 3 mei: Houtzaagwedstrijden. 11 mei: Eerste Communnie. 17 mei: Limonadeconcert. 25 mei: Mariaorocessie. 25 mei: Groepsrepetities orkest. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigin gen. Donderdag 17 april: 19-30 uur Repetitie gehele koor. Donderdag 24 april: 19-30 uur Repetitie gehele koor. Programma: 27 april: Reis naar Noordwijker- hout vertrek 06.30 uur. Afmelden: Bij Cees van Kreij, tel. 589775. Alleen op donderdag tus sen 18.00 uur en 19.00 uur. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molen hofweg. Repetitielokaal: Partycentrum- De Witte Hoeve. Website: http://lis- ten.toA'MK. Eerstvolgende repetitie woens dag 23 april bij zaal Thielen, Ken- nedyplein te Venray, Voorafgaan de aan de repetitie, om 19 00 uur, is er koorscholing voor de hoge en lage sopranen. Afmeldingen bij Annemie Vousten, telefoon 513135. Agenda: 18 mei: uit de Kunst. Heb je ook zin om te zingen in een koor met lichte muziek of wil je meer weten over de vereniging, neem dan gerust contact op met Dora Garson, tel. 585371 of bezoek onze website www.venro- de.nl De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de- telefoon en bel 0478-511251 Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren zij in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Heeft u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte wel kom. Zij hebben hun repertoire een bredere wending gegeven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voor zitter). Agenda: 26 april: generale repetitie van 10.00-13.30 uur in de Opmaat. 27 april: concert schouwburg te Venray. Voor repetitie dames dinsdag 24 april. Afmelding repetitie: Marjo Kuy pers, tel 0478-513191 dinsdags tussen 18.00 en 19 00 uur. Koor van de Protestantse Kerken- gemeenschap Venray en omge ving. Doel van de Cantorij is gemeentezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren en liturgische response te verzor gen in vieringen, de eerste zonda gen van de maand, en op hoogtij dagen. Repetitie elke maandagavond van 19.45 uur tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 te Venray o.l.v. cantrix Wijntje Strijbos-Nor- bruis. In verband met 2e paasdag zal er aanstaande maandag geen repeti tie zijn. Repetities in het gebouw van de Zangers van St. Frans aan de Lan- geweg Elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. 18 april: Goede Vrijdagviering in de Paterskerk in Venray. 4 mei: Dodenherdenking Grote Kerk. Er is nog plaats voor een tenor. Kom eens luisteren tijdens een repetitie en proef de kwaliteit van mooie kamerkoormuziek. Inlich tingen: bel dan: 569412 of 584986. Vrijdag 18 april: 19.30 repetitie voor het hele koor. Zaterdag 19 april: Om 21.00 uur de Paaswake in de Paterskerk zin gen. Daarom om 20.30 uur aan wezig zijn, in uniform, in het zaal tje van de pastorie. Zondag 20 april: Hoogmis in de Paterskerk, in uniform. Inzingre- petitie om 10.30 uur in het zaaltje van de pastorie. Dinsdag 22 april: Geen repetitie. Repetities maandag om 20.00 uur in" het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 20 april, Eerste Paasdag: zingen om 09-30 uur in de Paters kerk. Zondag 27 april: zingen om 10.30 uur in de Paterskerk. Bij verhindering afmelden Inv Kuypers, tel. 585226. Meer infor matie José Bakkum, tel. 0478- 582767 Boekrecensie in Peel en Maas Fietsliefhebbers opgelet! De honderd prachtige fietsroutes in het ANWB Fietsrouteboek Nederland bieden een grote variatie: mooie natuurgebie den, rustige landwegen, ver rassende dorpjes en aangena me fietspaden. Alle routes zijn bewegwijzerd. Het fietsrouteboek wordt inge leid met achtergrondinformatie over het Nederlands landschap, flora en fauna en cultuur. Op de voorzijde van elk losbladige fiets route is een uitvoerige beschrij ving opgenomen van landschap en bezienswaardigheden. Op de kaartzijde vindt u alle informatie voor onderweg: een duidelijke routekaart met veel praktische gegevens, onder andere over fiets verhuur en horeca. Het fietsroute boek bevat negen nieuwe routes. Dit boek is ook te koop in boek handel Van den Munckhof en kost 17,95 euro.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 15