)ames Red Stars ncasseren eerste lederlaag ieuw hoogtepunt enrayse biljarter Sportnieuws -info Bowlen Limburgse bowlingtitels voor Venrayse jeugd Revanche heren Rooyse VK Verlies Venrayse hockeyheren Tim Vervoort mascotte van VVV Tweede plaats Ton Deenen Spio presenteert Water Leden Spio zwemmen persoonlijke records NK sjoelen Motorcrossers Regio Venray Oostrum Overwinning De Peelkorf Jeugdschaken in Venray >ag lEN MAAS Donderdag 10 april 2003 - Pagina 21 eier Volleberg (43) beleefde trdag een nieuw hoogtepunt in loopbaan. De biljarter werd (zijn teamgenoten van Cubri- lets uit Borculo namelijk tekampioen in de ereklasse het carambole biljarten klas- c spelsoorten. "Vergelijkbaar ide eredivisie in het voetbal", ij de Venraynaar trots. e nationale titel voegt weer een hoofdstuk toe aan het succesvcr- van de bevlogen biljarter, die in gelopen jaren veel tijd en ener gie in het biljarten stak om 20 stap voor stap een hoger niveau te berei ken. Een succesvolle investering, want inmiddels maakt de Venraynaar al enige tijd deel uit van de nationale biljarttop. Zo won hij in januari tus sen erkende cracks ais Dick Jaspers en John-Paul de Bruin bijvoorbeeld al de bronzen medaille tijdens de Neder landse kampioenschappen ereklasse, in de speldisciplines bandstoten en 71/2. En zaterdag sleepte hij met zijn team, waarin bijvoorbeeld ook Dick Jaspers en Henri Tillemans spelen, de nationale titel in de wacht. Vier jaar geleden ging Peter Volle- berg voor de ploeg uit Borculo spe len. In zijn eerste jaar greep hij samen met zijn ploegmaats de titel in de eer ste klasse met promotie naar de ere klasse. In het tweede jaar, in de eredi visie, pakte het team de vierde plaats, het derde jaar de derde plaats en dit jaar volgde de nationale titel in de ere klasse. Met vijf matchpunten voor sprong op de nummer twee werd Cubripallets de onbetwiste kampioen in de ereklasse carambole biljarten klassieke spelsoorten (bandstoten, 71/2 en 47/2). Ier Volleberg landskampioen met Cubripallets Mgelopen zaterdag verliep het ócrs dan het damesteam van TTV iStars had gehoopt. In eigen zaal nl met 6-4 verloren van de num- riwee in de eerste divisie, Hoon- 8. De voorsprong van negen pun- I slonk naar zeven punten. Dit tekent, dat het team komende trdag m Zutphen minmaal vier «en moet pakken tegen Toren- 1 Gezien de vorige uitslag tegen itnslad (8-2 winst) moet dit geen Dblcem zijn. Zaterdag was het in (J geval een slechte dag Sabina Lar- k fié en Marijn Verburg wisten met ird werken ieder twee partijen te ;(J innen Kelly Willems had echter b off-day en bleef zonder winst- tgen Torcnstad zal het team echter figemotiveerd zijn, aangezien ze fisseizoen van start Het visseizoen is weer begonnen. *ngdsportvereniging t Alvertje uit totrum opende zondagmorgen het ild seizoen m de eerste wedstrijd uit i reeks vijfdorpenwedstrijden. In k! kvroegte waren 34 vissers aan het togelen in de visvijver Het Wans- ifl< fis Ven, Gevist werd met een vaste K mgel zonder molentje op alle vis it' brasem, zeelt en voorns Kar lij «stelden ni t mee. Aan de wedstrij- w"namen verenigingen uit Weller- ,a to' Well, Venray, Horst en Oostrum tf' John Wismans uit Horst behaal- tt'e eerste prijs met 6.110 gram. 'on Deenen (Wanssum), Ger van l'idcns de Individuele Selectiewed- IX brilden Regio Limburg hebben ver- frh"Cnt't: sPe'ers van sjoelclub De 'P ^vers zich geplaatst voor de 1 cderlands kampioenschappen sjoe ge zaterdag 12 april plaatsvinden Borneveld. Namens de Invaliden P°rt- en Belangenvereniging Venray nemen Hendra van Sinderen, **n Heideveld, Frans van Soest en WKlaassens deel wellicht het tweede damesteam een dienst kan bewijzen. Dal team moet zelf tegen Maasbrec een achterstand van zes punten goedmaken en staat hetzelfde aantal punten achter op Torenstad. Voor de tweede achtereenvolgen de keer heeft het herenleam van Red Stars verzuimd extra punten te pak ken. Had er vorige weck tegen Uni cum meer ingezeten, ook zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Bit.nl had het minmaal 7-3 moeten zijn. Het werd echter slechts 5-3. Omdat de nummer vier, SKF, slechts met 6-4 verloor van koploper Kluis loopt Red Stars maar één punt in. Zaterdag moeten zij tegen SKF zes punten goedmaken en dat zal heel lastig worden. Zaterdag waren zowel Frank van Soest (Well), en Wim Opbroek (Horst) behaalden respectievelijk de tweede, derde en vierde plaats. A.s. zondag zijn de volgende wedstrijden bij de vijver aan De Ballonzuil. Overige uitslagen: Eerste vijfdorpen van 't Alvertje. Ton Deenen tweede, Henk Theeuwen tiende en Toon van Oyen elfde. Programma: Zondag 13 april tweede vijfdorpen wedstrijd aan de Ballonzuil. Bijeenkomst is om 07.00 uur en er wordt zo snel als mogelijk gestart met vissen en dan tot 11. 30 ijur. Opgeven tot donderdag 20 uur bij Pieter Kunen, tel. 077- 3662920. Indien u uw vergunning voor 2003 nog niet heeft betaald, dan vragen wij U dit z.s.m. te doen. Adres wijzigingen en onduidelijkheden: neem dan contact op met de secreta ris Hay Lenssen. Voor vergunningen ook voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij V. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V.d. Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation in Wanssum, alle drie in Wanssum tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtin gen bij de secretaris H. Lenssen, tele foon (0478)587606. der Vleuten als Patrick Zwiers niet opgewassen tegen Bit.nl. Patrick verl oor al zijn enkelpartijen, Frank wist sléchts één partij te winnen. Met name Hans de Boer liet hij ontsnap pen Ronald Bogaard was dit keer ongenaakbaar Hij bleef ongeslagen en zorgde met Patrick voor het \ijfde puntje (het dubbelspel). Kelly Willems heeft zich zondag geplaatst voor de finale van de Natio nale Jeugdmcerkampen. Zij werd tweede in haar poule en dat ruim schoots voldoende voor plaatsing. Sandra Oostrom strandde in de ande re poule, ze werd vierde. Ben Hortula- nus vond eveneens zijn Waterloo in de halve finale bij de jongens pupil len. Hij kon niet de rust vinden om zijn spel te laten gelden. Afgelopen zondag werd op het cir cuit de Vossenberg in Meijel de eerste wedstrijd in de klasse EK 125cc verre den. In het bijprogramma eindigde Maarten van de Aa bij de gecombi neerde klasse Inters 250/500cc een 20e plaats in de eerste manche, ter wijl hij in de tweede manche niet meer van start ging. Bij de Nationalen 500cc wist Bernie Kuenen beslag te leggen op een negende stek na het rij den van de twee manches, terwijl zijn broer Werner in de finale manche van de 250 junioren als 20e over de meet ging. Komende zondag is de jeugd te gast in Arnhem voor het rijden van de eerste kampioenswedstrijd. Korfbalvereniging Uitslagen: ODOS-Oostrum mw. 5-5 Lottum-Oostrum asp. 4-1 Swift-Oostrum sen1 10-5 Programma 12 en 13 april: Oostrum-Merselo welp. a. 13-30 Oostrum-SVOC welp. v.12.50 Oostrum-SVOC pup.Fl a. 13.30 Oostram-Oranjewit pup.F2 a. 14.30 Oostrum-Dc Treffers aspa11.00 SVSH2-Oostrum sen. 1 a. 13-00 De korfbalsters van De Peelkorf uit Ysselsteyn wonnen op eigen veld de tweede wedstrijd van de veldcompe- titie van Zwart Wit uit Haarsteeg: 14- 11De Peelkorf begon voortreffelijk aan de eerste helft en had al snel een 4-1 voorsprong opgebouwd. Werve lend en dynamisch speelde de ploeg uit Ysselsteyn en creëerde kans op kans. Zwart Wit probeerde aansluiting te vinden maar moest tijdens de eerste helft de meerdere erkennen in De Peelkorf: 9-5. Na rust zag het beeld er ietwat anders uit. Het ging De-Peel korf niet meer zo eenvoudig af als in de eerste helft. Toch werd een veilige marge gehandhaafd en Zwart Wit kon nog speldenprikken uitdelen maar dit was niet genoeg om De Peelkorf tot wan kelen te brengen. De Peelkorf speel de in de eindfase nog vooral op balbe zit en dit resulteerde nog in een fraai doelpunt. De Peelkorf kan tevreden terugkijken op een 14-11 overwin ning. Voor De Peelkorf scoorden Eve lien Arts 4x, Marianne Potten 3x. Nicole Tielen. Kim Kusters en Mavke v. Ass 2x en Christel Derkx lx De schaakclub in Venray gaat door een diep dal, maar er gloort weer een beetje hoop aan de horizon. Het ledenbestand is uitgebreid met een viertal jeugdleden, die elke dinsdag avond tussen 18.30 en 19.45 uur de degens met elkaar kruisen en op deze manier proberen om het schaakspel onder de knie te krijgen. Vroeger leer de men het schaakspel meestal van de ouders, maar een primaire eis is dan wel dat de ouders het schaakspel ook beheersen en vaak is dat niet het geval en daarom zijn de jeugdleden vaak aangewezen op het school- schaak of op het schaken in een club verband.De schaakclub in Venray geeft ieder jeugdlid de kans om op dinsdag onder leiding van enkele veteranen de schaaksport te beoefe nen. Onlangs hebben ze onderling een klein toemooitje gespeeld, waar in elke speler twee keer tegen een andere speler speelde met een bedenktijd van tien minuten. In het begin is het erg moeilijk om met de klok te spelen,maar alles moet geleerd worden.Voor menigeen was het moeilijk om aan de klok en tege lijk aan het schaken te denken en de tijd werd dan vaak een groot pro bleem. Job Teurlinx uit Westerbeek werd de winnaar met 5.5 punten.Rens Poessé uit Venray werd tweede met 3 punten Polle Boot uit Venray werd derde met 2 punten en Thijs Barten werd vierde met 1,5 punt Het was een gezellig toemooitje, dat in de toekomst zeker een vervolg zal krijgen met misschien nog meer jeugdleden. Wanneer je interesse in jeugdscha ken hebt kom dan dinsdagavond naar 't Stekske in Landweert of bel eerst met P. Berkers in Wanssum tel.0478- 531627 voor verdere informatie. Bij de in Maastricht gehouden Lim burgse kampioenschappen bowlen heeft een delegatie succesvol huis gehouden en daarmee Venray als Lim burgs jeugdbolwerk in stand gehou den. Maar liefst dertien van de achttien Venrayse deelnemers bereikten de finale, hetgeen leidde tot zeven podi umplaatsen, met als hoogtepunten het Limburgs kampioenschap voor Bart van Rens (junioren), Nickv Claessens (aspiranten) en Eric Minten (pupillen). Bij de meisjes junioren plaatste Vio lette Vallen zich met 616 pins als eer ste voor de finale, maar in de finale moest ze en stapje terug doen voor een ontketende Ling Cliiu (1111 pins) uit Maastricht, dat daarmee de Lim burgse titel voor Violette (1025 pins) wegkaapte en met het zilver genoegen moest nemen. Bij de jongens ging pupillen Bart van Rens na de voorronden met 747 pins op kop met de verrassende Mic key Bindewalt (737 pins) in zijn kiel zog. Ook Martijn Magermans plaatste zich en wel als vierde met 690 pins. In de finale stoomde Martijn Magermans op naar de tweede plek met 1255 pins, maar kon zijn clubmaat Bart (1278 Hoog spat het witte schuim tegen de boeg van het schip "de Vrijheid" Met de wind koerst het schip naar een onbekende wereld. Het is de le reis die de prins met zijn vader maakt. Met twee handen aan de reling kijkt hij uit over de zee. Dan ziet hij iets dat zijn hart sneller doet kloppen. 'Vader, vader, kijk, een schip Het is hele maal zwart en die vlag, kijk dan naar die vlag'. De piraten zijn niet van plan hun prooi te laten gaan. Twee kanon nen braken hun lading naar "de Vrij heid". 'Het schip van de piraten zit achter ons!', schreeuwt de prins Het zwarte schip ramt "de Vrijheid' Er klinkt geluid van versplinterend hout. 'Vader, wat moeten we doen De eerste piraten springen over de reling. Ze zijn allemaal tot de tanden bewapend. Vader en prins kunnen nog net in een kleine roeiboot sprin gen. Gelukkig, niemand heeft ze gezien. De prins heeft al zijn kracht nodig om de roeiboot vooruit te krij gen. Het is nu donker, de zeerovers zijn niet meer te zien. Alleen de wind en het water. Het stormt. Een gewel dige golf krijgt de roeiboot te pakken. "Hou je vast!" roept vader. De golf tilt de roeiboot heel hoog op. Plotseling voelt de prins iets dat hem en zijn vader in de diepte van de zee trekt. Hij heeft heel vaag iets gezien dat op een zeemeermin lijkt, maar dat kan Na een moeizame wedstrijd vorige week waarin zeer kostbare punten in Horst bleven, stond voor de Rooyse heren het andere team van Hovoc op het programma. Om de strijd span nend te houden moesten punten wor den gepakt. Het werden er liefst vijf: 4-0. Hovoc staat erom bekend zich niet eenvoudig naar de slachtbank te laten leiden, zo ook gisteren. De eer ste set ging tot het eind gelijk op, maar kwam toch tekort. De set ging met 25-21 naar de Rooyse. Met op de bank liefst twee coaches kon ieder een waar nodig van aanwijzingen worden voorzien. De tweede set het zelfde beeld, Rooyse had het soms Afgelopen zondag is in Horst de laatste van de vier Speedo wedstrij den gezwommen. Na het prima resultaat in Eindho ven veertien dagen geleden moesten de jongste zwemmers opnieuw pres teren. Dat zij goed hersteld waren blijkt wel uit de vele persoonlijke records variërend van enkele hon derdsten tot vele seconden. In totaal werd van de 58 starts 43x een per soonlijk record gezwommen. Opmerkelijk was het record van Lisa Dreesens. Zij zwom op de 100m rugslag 13-12 seconden sneller en kwam tot een tijd van 1.24.40. Zij viel hiermee net buiten de medailles en werd vierde. Op de 200m wisselslag zwom zij -5.73. Susan v.d. Bekerom - 5.73 en Daphne v. Gabain -5.41. Jelle Crooymans verbeterde zijn tijd op de 50m vlinderslag met 9.47 seconden. Kelly Agterberg verbeterde haar pr op de 100m schoolslag met 5.76 en Stan Gorree zwom op die afstand 5.38 seconden sneller dan zijn beste tijd. Hans Westerkamp haalde op de 50m vrije slag 6.97 seconden af van zijn beste tijd. Dit zijn de volledige uitslagen: 25m vlinderslag: Merel Groenen 0.22.75 le; Liza Groenen 0.27.20; Rowena v.d. Bekerom 0.28.44; Thijs Quaedvlieg 0.21.16 le; Kenny Brons 0.25.04; Mare v. Gabain 0.28.36 3e; Hans Westerkamp 0.31.01. 50m vlinderslag: Inge Arts 0.38.25 2e; Kimberly Tennissen 0.38.58 3e; Andrea Nijssen 1.00.34; Kelly Agter- pins) niet meer bedreigen, zodat Bart zich Limburgs kampioen mocht noe men. Mickey (1217 pins) kon het in de finale met uitzondering van de tweede game niet echt vinden en vond zich na de finale terug op de vijfde plaats. Stephan Reynaerts (Maastricht) pakte met 1241 pins het brons. De hoogste game van het kampioenschap werd gescoord door Mickey Bindewalt met een game van 234. In de aspirantenklasse hadden we bij de meisjes geen vertegenwoordig ster. Het podium werd bevolkt door winnares Kim Kortenrav (Maastricht) met 1195 pins, geflankeerd door Cynt hia van Geertruy (Sittard) met 1*117 pins en Lisanne Chin (Maastricht) met 1044 pins. Bij de jongens wisten Nick)' Claes sens (met 711 als eerste), Sander Broers (met 689 als tweede), Jochem Magermans (als vierde), Tim van Houdt (als vijfde) en Henri vallen (als zesde) voor de finale te plaatsen. Na de finale prijkte Nicky Claessens met 1282 pins op de hoogste trede van het ereschavot. Sander Broers, die met 1254 pins een uitstekend kampioen schap speelde, deed regelmatig een toch niet waar zijn? Het wordt plotse ling zwart voor zijn ogen.' Zo begint zaterdag 12 april het verhaal waarin de dansen van de synchroonzwem- show van Spio, Water, verweven zijn. Na drie maanden voorbereidingen treffen en heel veel oefenen zullen tij dens deze show de 54 zwemsters in de leeftijd van 6 tot 23 jaar allerlei uit voeringen laten zien. De einddans van de show wordt door alle meisjes gezwommen. De overige dansen (solo's, duetten en combi-uitvoerin gen) worden gezwommen in groepen van verschillende grootte. Alle zwem sters - of ze nu drie weken lid zijn of tien jaar - leveren een bijdrage aan deze show op hun eigen niveau. Het zwembad wordt voor deze gelegen heid geheel aangekleed met vele decorstukken en speciale effecten die u geheel in de juiste stemming bren gen. Het belooft een fantastisch spek takel te worden. In de show beleeft het meisje Mieke aan de hand van een door de trainsters geschreven verhaal allerlei spannende gebeurtenissen in en onder water. Wilt u samen met Mieke deze belevenissen ervaren, dan bent u'van harte welkom. Er worden twee voorstellingen verzorgd en wel om 17.00 uur en 0111 19.30 uur. De show wordt gegeven in zwembad De Sprank aan de Kempweg 70 De entree bedraagt 3,- per persoon. moeilijk Hovoc van zich af te slaan, maar slaagde er toch in de set met een degelijke 25-19 binnen te halen. De derde set kregen de heren uit Ven ray het het zwaarst: Hovoc liet zich niet op de kop zitten en dwong de Venraynaren tot het uiterste te gaan- 28-26. De vierde set was het verzet van de Horsternaren deels gebroken. Met 25-18 ging Rooyse met de set aan de haal. Een duidelijke 4-0 winst. Vol gende week in Arcen tegen AV/Flash. daarna zal echt duidelijk worden met welke cijfers ze de laatste wedstrijd moeten winnen om het kampioen schap voor het tweede opeenvolgen de jaar te behalen. berg 0.54.09 dis VC; Kasper v. Dijk O.37.43 2e; Jelle Crooymans 0.44.84; Sjors Thomassen 0.53-70 3e. 50m vrije slag: Liza Groenen 0.42.87 le; Merel groenen 0.43.66 2e. Rowena v.d. Bekerom 0.50.28; Sjors Thomassen 0.37.86 le; Kenny Brons 0.41.46 2e, Thijs Quaedvlieg 0.42.46 3e; Hans Westerkamp 0.46.53 le; Mare v. Gabain 0.47.74. 100m vrije slag Lisa Dreesens 1.10.76; Daphne v. Gabain 1.18 58; Susan v.d. Bekerom 1.24.97; Danielle d. Pagter 1.27.42; Minke Janssen 1.30. 78 3e; Marloes v. Bree 1,31.30; Dion Dreesens 1.13.08 le; Alec Ebskamp 1.22.22. 3e; Geoff Ebskamp 1.25.51 3e; Stan Gorree 1.35.94. 100m schoolslag: Kimberly Teunis- sen 1,35,72 le; Inge Arts 1.36.93 3e; Kelly Agterberg 1,43 23; Minke Jans sen 1.51.78 2e; Andrea Nijssen 1.56.61; Kasper v. Dijk 1.36.49 le; Dion Dreesens 1.40.16 2e; Stan Gor ree 1.49.60 3e; Jelle Crooymans 1.50.21 100m rugslag: Lisa Dreesens 1.24.40; Daphne v. Gabain 1.36.84; Susan v.d. Bekerom 1.37.71; Marloes v. Bree 1.42.44; Danielle d. Pagter 1.44.16; Alec Ebskamp 1.35.02 3e. 100m wisselslag: Minke Janssen 1.39.79 dis SK; Dion Dreesens 1.23 42 le; Geoff Ebskamp 1.37.25 3e; Stan Gorree 2.01.89 dis RH. 200m wisselslag: Lisa Dreesens 2.50.13 2e; Daphne v. Gabain 3-18-16; Susan v.d. Bekerom 3.22.56; Marloes v. Bree 3.37.63; Danielle d. Pagter 3.43.09 dis VC; Alec Ebskamp 3.19.65 3e. aanval op de eerste positie, maar dich terbij dan tien pins na de voorlaatste finalegame kwam hij echter niet en het zilver kwam dan ook terecht om zijn nek. Het brons was voor Nigel Remmert (Maastricht) met 1152 pins. De hoogste games waren voor Nicky Claessens (231 voorronde) en Sander Broers (221 in de finale). Bij de pupillen plaatsten Lisa Jansen als tweede met 400 pins achter de Maastrichtse Iris Binot (435) en Patri cia Camps als vierde met 360 pins ach ter Carlien Captijn uit Heerlen zich voor de finale. In de finale kwam geen verandering, al kwamen de Venrayse finalisten wel dichter bij hun voorgan gers, maar er overheen was iets teveel gevraagd. Eindstand: Iris Binot werd derhalve met 715 pins kampioene van Limburg, met een zilveren Lisa Jansen (693 pins) als goede tweede. Patricia (595 pins) bleef op slechts negen pins verwijderd van het brons, dat dus in handen kwam van Carlien Captijn met 603 pinfall. In de voorronden bij de jongens toonde de Heerlenaar Daan Matthes met 447 pins zich het sterkste, met Eric Minten (421) in zijn kielzog als tweede. Ook Stef Billekens wist zich te plaatsen en wel als zesde met 383 pins. In de finale had Eric Minten ein delijk zijn zenuwen onder controle en liet met finalegames van 19" en 158 zien, dat hij met een pinfall van 776 pins alleen recht had op de Limburgse titel. Zijn Heerlense opponnent Daan Matthes (682 pins) werd in de finale nog voorbijgestreefd door de thuisspe- lende Steven Penninger met 701 pins. Stef was in de finale het spoor hele maal bijster en zakte met 573 pins naar de negende plaats maar mag deson danks terugkijken op een geslaagd kampioenschap, al zal hij daar wellicht ander over denken. De hoogste game werd met 201 gescoord door Daan Matthes. Aangezien Nick)' Claessens de hoogste serie van de dag (1282 pins) scoorde mocht hij zich 'overall Limburgs kampioen noemen. Bij de meisjes ging deze titel naar Kim Kor tenrav (Maastricht) met 1195 pins Harrie Claessens-League Er waren vier 200-gamcs te noteren, te weten Lars Lenssen met 277 op baan 5 als nieuw pr, Bart van Rens met 237 en 214 en Antoon Camps 211. Patricia Camps scoorde met 179 even eens een nieuw pr. Aan de leiding gaat nog steeds Robbert Jansen met 427 punten, Kevin Gijsbers is nu tweede met 357 punten en derde staat Daisy Kuijsters met 346 punten. Stijger van de week was Lars Lenssen met elf plaatsen winst. Zaterdag en zondag vinden Schiedam de finales All Events plaats, waarvoor zich acht leden heb ben geplaatst. Vrijdag wordt de Harriè Claessens-League gespeeld en wel van 17.00 tot 17.00 uur. Zaterdag is er geen bowlen i.v.m. de uitwisseling Venray - Engeland. Uitslagen le klasse: Karklingel/ML-Winters 18-10 Sigma's/RBV-BT Jamin 14-14 Deska-La Mousse 20.5-7.5 Plus V. Dijck-Pinhunters 8-20 Koploper Pinhunters, waarin Vivian van de Voort de eer van de hoogste damesgame kreeg met 234, maakte geen fout en won regelmatig van Plus Van Dijck. Deska, dat mede door de hoogste game en serie bij de heren van Jaap Jongejan (game 256, serie (651) en de hoogste damesserie van Joke van Rens met 568, steeg door de winst op La Mousse, waarin Fien Jenniskens ook een serie van 568 neerzette, naar de tweede plaats, 20.5 punten achter de Pinhunters. Sigma's/R.B.V. kwam tegen B.T. Jamin niet verder dan een gelijkspel en zakte naar de derde plaats. De strijd tussen de middenmoters Karklingel en Drankenhandel Winters werd in het voordeel van eerstge noemd team beslist. Uitslagen 2e klasse: Close Encounters-Hit Miss 14-14 VvGI/V. Rensch-Gr.p./Klusserv. 8-20 Red Arrows-Club Up 16-12 Altijd Raak/OD-Hoeij makers 11-17 Koploper Close Encounters kwam tegen Hit Miss niet verder dan een gelijkspel, maar de leidersplaats kwam daardoor niet in gevaar. Groeipunt/Klusservice knabbelde een paar puntjes van de achterstand op de leider af door V.v.G.I./Van Rensch terug te wijzen. Red Arrows, met Ria Latimer als de dame met de hoogste game (200). handhaafde zich op de derde plaats via winst op Club Up. B.T. Hoeijma- kers, met Henk Hoeij makers las de man van de hoogste game (226) en Peter Cleven met de hoogste serie (626), behield de vierde plaats door van Altijd Raak/Old Dutch te winnen. Hetty Pelzer (A.R.) scoorde met 536' de hoogste serie bij de dames. Uitslagen Trioleague: BTJamin-BT Kuijten Ass. 15-6 Proshop RBVenray-Sigma's/RBV 6-15 Karklingel/Magic Line-Crash 15-6 Bokual/Mijling-BT AW1 Isolatie 4-17 Nutrivisie-Plus Van Dijck 12-9 B.T. A.W.I. Isolatie zorgde voor eert grote verrassing door koploper Boku- al/Mijling op een stevige nederlaag te trakteren, maar Bokual behield de lei ding nog al is de voorsprong op num mer twee, B.T. Jamin, dat Kuijten klopte, nog maar een half puntje. Ook Sigma's, dat Proshop RBVenray terug wees en Nutrivisie, dat met moeite Plus van Dijck klopte, hebben nog alle kansen op de titel, want de ach terstand op de koploper is resp. 7 en 8.5 punten. Toos Janssen scoorde het hoogst bij de dames met een 214- game en 510-serie. Bij de heren bracht Heino Derks met 247 de hoogste game op zijn naam; Math van Houdt zette met 6l4 de hoogste serie neer. Uitslagen Dubbelleague: Sigma's 1-Pinhunters 1 104 Pinhunters 2-Hoeijmakers 3-11 Strikezone-Red Arrows 104 Sigma's 2-Aquastep 144) Sharpshooters-Start BV 5-9 Bart van Rens was de man van de avond. De kersverse Limburgse Jeugd kampioen scoorde met 2""8 de hoog ste game bij de heren en evenaarde daarmee het seizoensrecord, dat al op naam stond van Peter Cleven en Micha Bessems en bracht met 676 ook de hoogste serie op zijn naam Deze uitstekende prestaties baatten Pinhunters 1 echter niet. want Sig ma's 1 trok aan het langste eind. Strik ezone behield via winst op Red Arrows de leiding. Sigma's 2 had geen kind aan Aquastep en bleef op de tweede plaats. Sigma's 1 bleef via de winst op Pinhunters 1 op de derde plaats en ook de nummers 4 en 5. Hoeijmakers en Start BV. bleven door overwinningen op Pinhunters 2 en de Sharpshooters op die plaatsen. Inge Lenssen en Marlies Thijssen scoorden beiden zowel de hoogste game als serie bij de dames met 190 en 514. Nationale League De eerste plav-off ronde van de Trioleague in de Hoofdklaase 2 bij de Heren, was voor het Venrayse Trefil Bouwstaal niet erg succesvol. In de degradatiepoule, waarin zij uitkomen, werden op de eigen banen in Oos trum slechts twee van de zes wedstrij den in winst omgezet. In Breda zullen zij moeten zorgen van de voorlaatste plaats, die zij nu innemen, af te komen. In de Dames Trioleague Klas se 2H boekte Restaurant Bowling Venray 3 overwinningen, maar de laatste plaats bleef hun deel. Bedrijfsbowlen De zogenaamde "extra ronde" leverde voor Nestle 4 in de 7e Klasse vier punten op. Achter Jenniskens Installatie, dat 3 punten verdiende en aan de leiding blijft, staat Nestle 4 met een betere pinfall op de tweede plaats.Rabobank 2 pakte 2 punten, de Rabo Venray-dames 1,5 punten, Hol- Iman Techn. Advies een punt en Nest- Ie 3 een half punt. In de 8e Klasse was het maximaal te behalen aantal pun ten voor Klusservice Wim Minten. De Wendel veroverde 3 punten, Footloc- ker 2, Parketworld Oostrum l,5en Security een punt. Koploper Peelrand Makelaardij, dat grote mogelijkheden had om op de voorlaatste speelavond al kampioen te worden, verspeelde die kans door slechts een half puntje te behalen, een half punt te weinig om de kampioensvlag te kunnen hij sen. PEEL EN MAAS een abonnement waard D-speler Tim Vervoort mocht afgelopen vrijdag als mascotte optreden bij de wedstrijd tussen VW en Veendam in de eerste divisie van bet betaalde voetbal. Tevens namen Staar Rongen, Bart Theeuwen, Joey Rutten, Tim Hoe ijmakers en Roy Merks. jeugdspelers van TOP Tienray en Swolgense Boys, in de rust van de wedstrijd deel aan de 'doelpuntenbokaal', waarbij ze vlet punten behaaldennet te weinig voor een eerste plek. Ondanks de steun van de Swolgense en Tienrayse jeugdspelers en begelei ding verloor VW de bar slechte wedstrijd met 0-1. Nadat twee weken achter elkaar de wedstrijd van het Venrayse team was afgelast, moest afgelopen weekend een dubbel programma gespeeld wor den. Vrijdagavond moesten de heren uit Venray aantreden tegen Meerssen. Venray begon sterk en er werd goed weerstand geboden tegen de titelkan didaat. Organisatorisch zat het goed in elkaar en de kansen waren ongeveer gelijk verdeeld. De ruststand was ech ter 1-3 in het voordeel van Meerssen. In de tweede helft kreeg Meerssen meer grip op de wedstrijd. Dit kwam vooral doordat zij conditioneel sterker waren. Door hun grote selectie kon den zij steeds hun spelers doorwisse len De eindstand was 3-7. Zondag stond de uitwedstrijd tegen Nuth op het programma. In Nuth moest op een natuurgrasveld worden gespeeld, Ven ray, dat gewend is op kunstgras te trai nen en te spelen, had hier duidelijk moeite mee. Op het (slechte) gras. kwamen de technisch vaardige spelers van Venray niet echt uit hun voeten. De bal sprong aan alle kanten omhoog. Toch was het Venrayse team de eerste helft de betere ploeg, dit resulteerde in een 0-1 ruststand, na een goed ingesla gen strafcomer van Jan-Willem Bruys- ten. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid en speelde Nuth iets beter dan Venray. De einduitslag was 3-2 in het voordeel van Nuth. waardoor Ven ray twee keer verloren heeft in één weekend. De komende twee weeken den heeft Venray geen wedstrijden. Daarna spelen de Venrayse hockeyhe ren uit tegen Cranendonk.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21