HVOAlustema effectief naar winst Trepke Venray wint derby van HVOAlustema 2 Debuut Frank Brands in Oranje Sportnieuws -i De Keg wint Schoolatietiekdag Diana wint Venray Cup Midgetgolf Club Buitenlust Wereldkampioenen aan start Powerman Geertje Bakens naar NK-turnen Sponsors HVC/Alustema DC De Piëlhaas Programma zaalvoetbal St. Jan Merselo Mudhunters PEEL EN MAAS Venrayse zaalvoetballers lijken niet meer te stoppen HVC/Alustema-Meyers Geleen 3-1 (1-P) Doelpunten: 24. Frank Brands 1-0; 31. Roger Quadvlieg 1-1; 32. Ruud Brands 2-1; 49. Frank Brands 3-1. Scheidsrechter: Weijers (Oirsbeek). Toeschou wers: 90. HVC/Alustema: Janssen: Beer- kens, F. Brands. R. Brands. Van Eist, Jeuken, Van Kempen en Mocking. (Door Henk Willemssen) De succestrein van HVC/Aluste ma lijkt niet meer te stoppen. Ook het sterke Meyers Geleen moest vrijdagavond het onderspit del ven. Het Venrayse zaalvoetbal team won met 3-1 en boekte de zevende overwinning in succes sie. Met nog drie duels voor de boeg kan de Venraynaren de derde plaats in de eerste divisie C niet meer ontgaan. En dat is voor Venrayse begrippen een unieke prestatie. HVC/Alustema heeft deze voetbaljaargang duidelijk progressie geboekt. Coach Paul Jans sen laat zijn ploeg een systeem spelen dat zeker niet spectaculair is maar wel bijzonder effectief. HVC/Alustema verslaat aan de lopende band tegen standers die over meer individuele kwaliteit beschikken. En dat is ook een prestatie. Alhoewel het publiek op vrijdagavond niet massaal toe stroomt naar sporthal De Wetteling. In de Limburgse derby tegen Meyers Geleen. duel tussen de nummers drie en vier. trok nog geen honderd belangstellenden. Dat is jammer omdat HVC/Alustema toch dicht tegen de Nederlandse top aanzit maar het vertoonde spel zorgt niet voor klantenbinding. De eerste helft tegen Meyers Geleen was eigenlijk ronduit saai. •'Schaakvoetbal. Het was aftasten", oordeelde coach Janssen. "Meyers had wel veel balbezit maar wij ston den goed te verdedigen." Het eerste bedrijf leek doelpuntloos te eindigen alhoewel HVC/Alustema toch enkele keren gevaarlijk voor het Zuid-Lim burgse doel opdook. In de voorlaatste minuut verdween de brilstand van het scorebord, liit een pass van Frank van Kempen opende de kersverse international Frank Brands de score: 1-0. Bij HVC/Alustema keerde aan voerder Ruud Brands terug na zijn schorsing van vier duels. Jürgen Omloo ontbrak vanwege een bles sure. Na de pauze kwam er meer leven in de brouwerij. Meyers Gelen deed er een schepje bovenop en ging vrij irritant spelen. De Venrayse spelers moesten het flink ontgelden want eenvoudig een mannetje passeren was er niet meer bij. Met handen en vooral met de voeten werden de HVC-spelers afgestopt. "Frank van Kempen heeft heel wat tikken te ver duren gehad. En vooral Frank Brands waren ze aan het zoeken, ook ver baal", aldus Paul Janssen. Na zes minuten kwam Meyers Geleen langszij voor Roger Quad vlieg: 1-1 Maar de Venravnare slaag den er vrijdag in precies op de juiste momenten te scoren. Een dikke minuut later stond de thuisploeg alweer op voorsprong. Opnieuw was Frank van Kempen de aangever waar na Ruud Brands zijn rentree met een treffer kon vieren; 2-1 goed weg toen Meyers de lat trof. Dat was ook het laatste wapenfeit van de Zuid-Limburgers. HVC/Alustema con troleerde de wedstrijd en wist in de slotfase definitief afstand te nemen. Fred Jeuken verscheen vrij voor het doel maar hij strandde op de doel man. In de daaropvolgende aanval was het wel raak. Fred Jeuken bedien de Frank Brands op maat: 3-1. In de slotminuut moest Meyers-doelman Dave van de Loo met een gele kaart naar de kant toen hij de doorgebro ken Frank van Kempen torpedeerde. HVC/Alustema haalde onbedreigd de zeven zege op rij binnen. De afstand tot de twee koplopers bleef negen punten want ook zij wonnen beiden. Coach Paul Janssen: "Een knappe prestatie. Ik ben dan ook dik tevre den. Het zat vandaag inderdaad mee maar als je zeven keer achter elkaar wint dan is dat geen geluk meer." De Venrayse zaalvoetbalclub heeft nog drie duels voor de boeg. Morgen (vrijdag) thuis tegen laagvlieger De Kilo, op maandag 28 april uit tegen Graus Bouw en op vrijdag 9 mei wordt de competitie afgesloten in eigen hal tegen titelkandidaat Vlak daarna kwam de thuisploeg KW/Peter Langhout. L.UxJiiziVif Trading International bv ;_j Kazersvcld 19 Venn; Trepke Venray heeft zich niet voor de tweede keer laten verras sen door HVC/Alustema 2. Maan dagavond won de Venrayse titel kandidaat in de eerste klasse A met 7-2 van het reserveteam van HVC. De derbywinst was verdiend maar kwam wel pas laat tot stand Dennis Snijder opende de score nadat HVC- doelman Sijbers de bal even los liet kon hij 1-0 binnentikken. Mohamed El-Ghoul verdubbelde de voorsprong tot 2-0. Nog voor rust verkleinde HVC/Alustema de achterstand. Een vrije trap werd breedgelegd naar Stephan Sijbers die doeltreffend uit haalde: 2-1. Direct na de pauze liet Trepke Ven ray enkele goede kansen onbenut. Tegen de verhouding in kwam HVC 2 op gelijke hoogte. Uit een scherpe voorzet verdween de bal via Dennis Snijder in het eigen doel: 2-2. Na een goede actie vond Danny Fasen bij de tweede paal Dennis Snij der die 3-2 binnenschoot. Deze treffer betekende een grote opluchting voor Trepke Venray. Na een combinatie met Gert-Jan Wismans scoorde Edwin Sengers 4-2. HVC 2, met veel routjine in de ploeg, moest het in de slotfase afleggen. Vanaf eigen helft kon Danny Fasen alleen op het HVC-doel afgaan. De uitgelopen Wilbert Sijbers zag het schot door zijn benen in het lege doel verdwijnen: 5-2. Uit een pass van Danny Fasen scoorde Dennis Snijder 6-2. Het slotaccoord was voor Moha med El-Ghoul. opnieuw was Fasen de aangever, die de eindstand op 7-2 bracht. Het was ditmaal een sportieve derby waarin de scheidsrechter de kaarten op zak hield. ZW Leunen hoefde maandagavond niet in actie te komen. Het Leunse team moest na Trepke Venray tegen HVC 2 aantreden tegen ZW Postert Terwijl de Leunse zaalvoetballers op de tribune naar deze derby keken kwam een telefoontje uit Posterholt. ZW Postert bleek slechts over drie spelers te beschikken zodat ze niet naar Venray konden afreizen. Haelen 2-Boca Juniors 4-9 Boca Juniors wist na vier nederla gen op rij eindelijk weer een overwin ning te boeken. Het Venrayse team kende ook in Haelen een vliegende start. Binnen tien minuten had Boca Juniors al een 1-4 voorsprong geno men. Pascal Kusters brak de score open: 0-1. Na de 1-1 gelijkmaker zette Stanley Filon de Venraynaren opnieuw op voorsprong 1-2. Door twee treffers van Bayram Durgun leid de Boca al snel riant met 1-4. Dit was tevens de ruststand In de tweede helft volgde weer een terugval. Haelen 2 verkleinde de ach terstand tot 2-4. Maar ditmaal hoefde Boca Juniors de wedstrijd niet uit han den te geven. Het Venrayse team overklaste de thuisploeg, die hoger geklasseerd staat, volledig door uit te lopen naar 2-9. De vijf doelpunten werden gescoord door tweemaal Pas cal Kusters en driemaal Stanley Filon. In de slotfase wist Haelen 2 nog terug te komen tot 4-9. Venrayse zaalvoetballer terug van uitstapje naar Slowakije Frank Brands heeft vorige week woensdag zijn debuut gemaakt in Oranje. De Venrayse zaalvoetballer mocht van bondscoach Vic Her mans enkele minuten meespelen in de oefeninterland uit tegen Slo wakije. Voor de 21-jarige Brands ging een droom in vervulling. "Het was voor mij al geweldig dat ik geselecteerd was en mee mocht naar Slowakije. Dat ik ook een paar minuten mocht meespelen maakt het helemaal compleet. Ik kan nu zeggen dat ik international ben", zegt Frank Brands met gepaste trots. Het nationale team verbleef vorige week vier dagen in Nitra in zuid-west Slowakije Nitra ligt zo'n honderd kilometer van de Oostenrijkse en de Hongaarse grens. Maandag vertrok Oranje vanaf Schiphol. Dinsdag werd de eerste interland gespeeld die in 1-1 eindigde. Woensdag volgde het twee de oefenduel dat Nederland met 3-1 verloor. In die interland maakte Frank Brands zijn debuut. Terug in Venray ipoet hij alle indrukken nog verwerken. De wed strijden, alle belangstelling, de hele sfeer eromheen en het verblijf in een hotel in Nitra hebben een onuitwisba re indruk gemaakt. "Ik besef nog niet helemaal wat ik allemaal heb meegemaakt. Het ging er allemaal zo echt aan toe. Voor de wedstrijd werden de volksliederen gespeeld en we liepen met zo'n klei ne aan de hand het veld op. We zijn al die dagen puur met voet ballen bezig geweest, "s Ochtends een lichte training en 's middags was het verplicht rusten. En tussendoor moesten we eten. Wel vier of vijf keer per dag. Het was allemaal perfect ver zorgd. En ik ben heel goed opgevan gen door het team.." Frank Brands was een van de jong ste Oranje-klanten. Bondscoach Vic Hermans bouwt momenteel aan een nieuwe ploeg maar doet ook nog een beroep op routiniers als Biloro, Her der en keeper Thomassen. Donder dagochtend in alle vroegte vertrok het Oranje-gezelschap met de bus naar het vliegveld in Wenen. "Dal was een reis van tweeënhalf uur. Vanuit Wenen zijn we teruggevlo gen naar Amsterdam. En toen moest ik nog met de trein naar Venray. Ik kwam om kwart voor vier thuis en moest om vijf uur alweer gaan wer ken. Die dienst had ik niet kunnen ruilen. Ik had toen een slaapdienst tot vrijdagmiddag een uur." En vrijdagavond trad hij aan met HVC/Alustema tegen Meyers Gelecn. De Venraynaren wonnen met 3-1 ondermeer door twee treffers van Frank Brands "Ik was wel wat ver moeid maar het ging toch goed. Al merkte ik wel dat de tegenstanders mij aan het zoeken waren", zegt Brands die nog nageniet van zijn Oranje-avontuur "Het was voor mij de eerste keer dat ik er bij was en daar geniet ik alleen maar van. Echt prachtig om dat allemaal mee te maken. Alles was nog nieuw en dan beleef je het toch anders dan wanneer je al meer inter lands gespeeld hebt." Zaterdag 12 april wordt in café De Piëlhaas weer whiskeydarten gehou den. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten zaterdag: Winnaarsronde: 1. Giel Ronken; 2. Peter Thissen; 3- Albert Moorrees; 4. Dennis Smits; 5. Jos Heesen; 6. Pascal Janssen; 7. Chris Geulen; 8. Mart Boe laars. Verliezersronde: 1. Sjaak Verspay; 2. Danny Korsten; 3. Henny v.d. Voort. 4. Rob v. Dooren, 5. Marco Jacobs; 6. Linsey Gielen; 7. Peter v.d. Ber; 8. John Sengen. 180 werd gegooid door Peter Thissen 2x en Giel Ronken lx. Vrijdag 11 april Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Alustema-De Kilo 21.45 HVC/Alustema 4-Venlo 2000 22.45 Lake Valley 2-Reuver 2 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-Wittenhorst 21.00 ZW Leunen 3-HVC/Alustema 5 Zaterdag 12 april Sporthal De Weert 17.00 Trepke Venray 2-Venrode 18.00 Venrode 2-MZV/De Ruif 2 19.00 Trepke Venray-H77/ViUage (dames) 20.00 Trepke Venray 2-ZW Leunen (dames) Maandag 14 april Sporthal De Wetteling 20.30 HVC/Alustema 2-Altw.heide Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-ZVV Leunen 2 21 30 Lake Vallry-BDZA'enray Sporthal Overioon 20.00 ZVCO-Trepkc Venray 2 Dinsdag 15 april Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 4-Lakc Valley 6 Woensdag 16 april Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 5-ZVCO 2 Donderdag 10 april 2003 - Pag EL H De wereldkampioen duatlon van 2002 tegen de wereldkampioen duat lon van 2001. Een meer beladen con frontatie is niet voor te stellen. Op 27 april gaat Huub Maas bij de World Cup duatlon in Venray voor het eerst sinds lange tijd de strijd aan met de Belg Benny Vansteelant. Ter wijl de 26-jarige Vansteelant, jaren lang dominant in de mondiale duat- lonwereld, zijn alleenheerschappij wil herstellen, is Maas (32) er alles aan gelegen om te tonen dat zijn wereldtitel van vorig jaar geen toe valstreffer was. Huub Maas was vorig jaar augustus in het Oostenrijkse Weyer in supervorm en deklasseerde het hele veld. Aan zijn wereldtitel zat April doet wat ie wil. De eerste dinsdagavondtraining regende het flink en afgelopen weekend moesten ze terug in de kast voor de overschoe nen en de winterhandschoenen. Het kan verkeren. In april is er nog een tocht in Horst en voor de rest rijden ze in de komende periode veel in de directe omgeving van Venray. Met af en toe een uitstapje naar een wat ver der gelegen route of tocht. Lekker door de bossen op je moun tainbike is een hele mooie manier om je zondag te beginnen. De tijd is ver zet en dus is voor de mudhunters ook de dinsdagavondtraining weer begon nen. Een training die in de buurt van slechts een klein smetje: de regerend wereldkampioen was er niet bij. Het gevolg van een zware val van Vanstee lant in de Pyreneen, die de Belg bijna hel hele seizoen uitschakelde. Afgelo pen weekend won Vansteelant met de van hem bekende overmacht de opening van het duatlonseizoen, de Powerman in Groot-Brittannie. Maas was er door een blessure niet bij. Over drie weken hoopt Maas voor eigen publiek voldoende fit te zijn om Vansteelant partij te bieden. Power man Hollandtrekt traditioneel een absoluut topveld naar Venray. Bijna de complete top tien van de werel dranglijst staat op 27 april aan de start Venray blijft en waariq naast lekker fietsen ook aandacht is voor de tech niek van het mountainbiken. Ze heb ben dan wel geen bergen in de omge ving maar op smalle slingerpaadjes rijden behoeft ook wat techniek. Omdat het op dinsdag om 19.00 nog trainingen van ongeveer een uur zijn de ideale kans voor mensen om zich aan te sluiten bij de vereniging. Voor al jeugdigen zijn welkom. Je bent al welkom wanneer je een tot anderhalf uur in de benen hebt zitten. Verder is een mountainbike en een helm nood zakelijk. Planning: zondag 13 april training rond Venray vertrek 9-00 uur. Zondag 20 april training in Over ioon vertrek 9 00 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel Piet Dupont, 0478-589880. werden dan ook een verdiende 0-8 (392-483) nederlaag huiswaarts gezonden Henk van Leeuwen was met 105 slagen veruit de beste speler. In de 2e Klasse speelde Buitenlust 3 een thuiswedstrijd tegen Heeze 1. Ondanks uitblinkster Riet Lcmmens (105 slagen) slaagde men er niet in meer dan één ronde (de derde) te winnen, zodat de Brabanders met een verdiende 2-6 (501-462) overwinning huiswaarts togen Programma zondag a.s.: Buitenlust 1-Gddrop 4, Zicht Nirve 1-Buitenlust 2; Buitenlust 3 is vrij Onderlinge Competitie Jan Engels eerste koploper De eerste wedstrijd van de onder linge competitie kende grote verschil len in de scores. De temperatuur zorgde er tevens voor, dat veel spe lers problemen hadden, waardoor de scores aan de (te) hoge kant waren. Slechts vier spelers kondrt fóa onder het competitiegemidd* vorig seizoen spelen, nand ie Engels (-6,22), Leo Wilms Litjens (-2,61) en Jeu Vrankö W Jan Engels had blijkbaar»* geen last van de kou, wantI met een score van 68 holcsb? uit de beste speler en werf door de 6-0 wen de eer? zoen. Een duel tussen Jeu Vranken Straalman, dat in een drawfl digde, waarbij eerstgenoemd* de plaats in de stand inneemt rige spelers dié de maximal* van 6-0 wisten te behalen, w Litjens, Theo Litjens, Pierre» Jan van Dijk. De overige «F onder hun Stand aan dc heren: Jan Engels (4 punten), jens (6 pt) en Theo Litjens(I." dames neemt Betsie Wilms® pt verrassend dc eerste plaat" Lemmens (15,5 pt) enjo LiP pt) zijn respectievelijk tv** derde. Uitslagen Maasbree: bij de paarden: Ton Arts won met Lola de eerste prijs in de klasse Z met 378 pnt. in de och- tenddressuur en 's middags won Ton ook nog eens de tweede prijs met 363 pnt.; Jan Janssen met Donut vierde prijs klasse M2 met 160 pnt.; Esther van Dongen reed met Prince twee keer in de prijzen, 's Morgens werd ze derde in de klasse Ml met 165 pnt. en 's middags won ze de vijfde prijs met 163 pnt.; Ellen van Dijck won met Pouwer maar liefst twee keer de eerste prijs klasse in de klasse L2. Voor de ochtendproef kreeg ze 176 pnt. en voor de middagproef 171 pnt.; Met Rozette won Ellen ook nog de tweede prijs in de klasse B met 171 punten. Jacqueline Willems met Gina derde prijs met 160 pnt. in de klasse B.; Ingrid Bonneux met Plato werd tweede in de klasse L2 met 170 punten; Karin Winnen met Oline derde prijs klasse Ml met 166 pnt.; Eva van Ooi met Rebel, vierde prijs klasse LI met 160 pnt. Bij de pony's reden Rik Wilms en Susan Hendriks in de prijzen. Rik won de tweede prijs met Polleke in de dressuurklasse DB met 169 punten. Met Mambo werd Rik ook nog vierde in de springklasse DB met 53 pnt. voor de rijstijl. Susan Hendriks met Nina elfde prijs in springklasse DL. Komende zondag gaah de pony's naar Overioon en de paarden naar Maasbree. De jaarlijkse schoolatietiekdag, georganiseerd door Atletiekvereniging Venray - Regio, is zeer geslaagd. Bijna 115 deelnemers behaalden het officiële letickdiploma (JANS). In de diverse categoriën werden goede prestaties geleverd. Voorts werden aan dc eerste drie in de zes categorieën een ereprijs Basisschool de Keg won overtuigend de wisselbeker, die beschikbaar is voor dié school die in het totaal het beste presteert. Zij behaalde in totaal 290 Op de tweede plaats eindigde bs de Bongerd met een puntentotaal van 22624 punten. De winnaar van vorig jaar, basisschool de Kruudwis werd dit jaar 15411. Deze schoolatletiekwedstijd was een mooie gelegenheid om kennis te maken met de atletieksport. Voor jongens en meisjes die interesse he tiek, bestaat de mogelijkheid om gratis gedurende vier weken voor proef mee te trainen. Aanmelden op de training of bij dc ledenadministratie van vereniging, telefoon 58 28 42. De belangrijkste uitslag van de Schoolatietiekdag zijn: Jongens groep 3/4: 1Jesper Vrouwenvelder de Kruudwis: 2. Floris Bos. de Bongerd: 3 Anton Keunen,Maria Oirlo Meisjes groep3/4: 1. Lisanne vd Boomen Holthees; 2. Jolisa Keulen St Jan de Doper;3.Daphne Waaijenberg.de Hommel; Jongens groep 5/6: 1. Joeri Vrouwenvelder dc Kruudwis; 2. Niels Vorstenbos Kruudwis;3 Bob Keijzers.de Foekepot; Meisjes groep 5/6: I. Suza Stevens de Bongerd;2. Rianne de Beer;3. Lisa Dassen de Keg Jongens groep 7/8: 1Erik Stevens de Bongerd;2. Laurens Stam st Jozef Oirlo; 3. D Keijzers. de Foekepot Meisjes groep 7/8: 1 Laura Verbeek, de Vlaswei; 2. Janne Driessen, de Keg 3, Michel Vrenken de Bongerd De tienjarige Geertje Bakens heeft zich afgelopen zaterdag in Terneuzen gekwalificeerd voor het Nederlands kampioenschap turnen. De Venrayse turnster behaalde een fraaie derde plaats bij het districtskampioenschap van Zuid-Nederland. De Venrayse gymnastiekvereniging St. Christoffel was met twee meisjes in Terneuzen vertegenwoordigd. Naast Geertje Bakens had ook Lynn van Kessel (10) zich voor het Zuid-Nederlandse dis trictskampioenschap geplaatst door goede prestaties bij de selectiewed strijden in Kerkrade. Geertje Bakens (geheel links met naast haar ploeggenoten Lynn van Kessel en Evi Swinkels en op (le achtergrond trainster Janneke Lynn van Kessel viel met een negende plaats (35,60 punten) net buiten de prijzen. Want de eerste zeven mogen meedoen aan het NK dat op zaterdag 17 mei in het Gro ningse Ter Apel wordt gehouden Geertje Bakens turnde in haar catego rie 36,15 punten bij elkaar waarmee ze de derde plaats veroverde. Bondscompetitie Koploper Buitenlust 1 maakt geen fout In dc le Klasse speelde Buitenlust 1 een thuiswedstrijd tegen Zicht Nirve 1 uit Nuth. Met een exact dezelfde aantal holeslagen (388) als vorige week liet men de Zuidlimbur gers niet voldoende in hun spel komen om gevaarlijk te worden Elke ronde werd overtuigend genoeg gewonnen, zodat na afloop de alles zeggende cijfers van 8-0 (388-463) op het scorebord'prijkte. Jan Engels, Har- rie Lenssen en Gerril Vermeulen (allen 96 slagen) warende beste spe lers. De laagste ronde (20) werd ges coord door Gerrit Vermeulen. Bij de tegenpartij speelde Osman Uzunyol een prima partij met een score van 102 slagen, met 21 als beste ronde. Door deze zege blijft Buitenlust 1 lijst aanvoerder. Kampioenskandidaat Gel drop 3 was gastheer voor Buitenlust 2. Het krachtsverschil van de thuis ploeg was te veel voor de onzen en Afgelopen weekend werd in Yssel- steyn en Heide weer geschoten om de Venray Cup. Dit is een jaarlijks terugkerend evenement onder de Venrayse handboogsportverenigin gen waarbij de wisseltrofee aangebo den wordt door de gemeente Venray. Er werd dit jaar met zes verenigingen deelgenomen aan het toernooi waar bij 25 tellende pijlen geschoten wor den tegen het vcrenigingsgemiddel- de. De vereniging die het hoogst (procentueel het hoogst) boven het gemiddelde schiet wint de wisseltro fee. Dit jaar werd er weer hard geschoten wat ook blijkt uit de uit slag waarbij vijf van de zes verenigin gen boven hun gemiddelde schoten. Op de zesde plaats eindigde Willem Teil Oirlo met -0,52 vijfde plaats was voor de Batavieren Castenray met 4, 34%. Vierde plaats St. Joris Leunen met 4,54 derde plaats was voor Ons Genoegen Ysselsteyn met 6,76 Tweede werd St. Sebastiaan Heide met 7,04 en eerste werd dit jaar Diana Venray met 9,02 boven hun verenigingsgemiddelde. Ondanks dat alle schuttersfl redelijk goed hun gemiddeld* geschoten was dit niet verwx lflr de wethouder van sportzaken' gemeente Venray, Matliiculi mochten we de wisselbekcn af, gen. Als mensen interesseW de handboogsport kunnenr dinsdag en donderdag terecht bij Handboogsport^ Diana, Sportlaan 4 in Venny ningsavonden beginnen uur.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20