Bekendmakingen gemeente Venray Publicatie subsidieaanvraag stedelijke vernieuwing TAXATIES Voorbereidings -besluiten gemeente Venray Commissies Aanleg rotonde Deurneseweg (N270) BEZORGEN? Woningwet Wet ruimtelijke ordening is Activiteiten Commissie Landweert Cantorij Symfonie Orkest Venray De Springplank Euterpe Den Hoender Jeugddisco in De Kiosk Zangers van St. Frans Collegium Vocale Confetti Ons Genot PEEL EN MAAS Donderdag 3 april 2002 - Pagi- ft De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van '09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Poels Begijnhof BV, Begijn hofweg 12 te Heide voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshouderij en landbouwproductiebedrijf, gelegen aan de Begijnhofweg 12 te Heide: - J.A.M. van Haperen, Ossen- dijk 110 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een parelhoenderhouderij en landbouwproductiebe drijf, gelegen aan de Ossen- dijk 110 te Ysselsteyn: - van Aerssen Metaalbewer king BV, Macroweg 12 te Venray voor een verande ringsvergunning voor het wijzigen van slijp-, polijst- en straalbedrijf, gelegen aan de Macroweg 12 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 april 2003 tot en met I mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray._ maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - Ruvo Staalbouw, Molenzij weg I te Swolgen voor een oprichtingsvergunning voor een metaalbewerkend bedrijf, gelegen aan de Macroweg ongenummerd te Venray; - M.J.G. van de Winkel, Spurkt 12 te Smakt voor een revisievergunning voor een fok- en vleesvarkens houderij annex bloembol lenteelt, gelegen aan de Spurkt 12 te Smakt. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 april 2003 tot en met 15 mei 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit: de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht: belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve wij zigen van een nadere eis voor: Café Heeren van Aemstel, Kempweg 2b te Ven ray krachtens het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-irnich- tingen milieubeheer, inhoudende de verplichting tot het aanbrengen van geluidbe grenzers op alle binnen de inrichting van Café Heeren van Aemstel, gelegen aan Kempweg 2b te Venray, aanwezige muziekinstallaties opgelegd aan de beheerder c.q. exploitant van de inrichting die zodanig zijn afgesteld dat het geluidni veau in de inrichting niet meer bedraagt dan 88 dB(A) gedu rende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur), 93 dB(A) gedu rende de avondperiode (19.00 uur-23.00 uur) en 98 dB(A) gedurende de dagperiode (07.00 uur-19.00 uur). Indien voornoemde geluidbegrenzer niet afregelbaar is per genoem de perioden, dan dient de geluidbegrenzer te zijn afgere geld op het geluidsniveau voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperiode) en derhalve op een waarde van 88 dB(A). Bij deze geluidsniveaus dienen deu ren en ramen gesloten te zijn. Het besluit en alle overige stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 april 2003 tot en me 15 mei 2003 in het gemeen tehuis. Gedurende bovenge noemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Melding Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de volgende melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieu beheer is geaccepteerd: - A.P.W.M. Classens, Veulen- sewaterweg 27 te Veulen voor wijzigingen ten behoe ve van het bedrijf, gelegen aan de Veulensewaterweg 27 te Veulen. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 3 april 2003 tot en met 15 mei 2003 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders Van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel dingen zijn binnengekomen van: - J.W. Rutten, Rosmolenweg 8 te Oöstrum voor het oprichten van mestbassin(s) ingevolge het Besluit mest- bassins milieubeheer aan de Wanssumseweg 25 te Oos trum; De Witte Hoeve BV, Gas- straat 5 te Venray voor het opnieuw oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inricntingen milieubeheer, gelegen aan de Gas straat 5 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 3 april 2003 tot en met 17 april 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 3 april 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Voor de periode 2000-2004 is door de raad het ontwikkelings programma stedelijke vernieu wing opgesteld. In dit programma zijn uitge werkt algemene thema's over wonen, werken, duurzaamheid en leefbaarheid bij stedelijke vernieuwing, maar ook de aan pak van de wijken: Brukske, Vel- tum en Zuid en de bodem- en geluidsanering. Voor de ondersteuning van burgerinitiatief is een subsidie regeling in het leven geroepen. Voor uitvoering van leefbaar heidprojecten, buurt- en wijk projecten in de kern Venray kunnen wij een aanjaagsubsidie verstrekken. Afhankelijk van de ingediende projecten en het beschikbare budget vindt de verdeling plaats. Daarbij wordt Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 vooral gekeken naar de relatie goed wonen en werken, duur zaamheid en leefbaarheid in de straat. Belangengroepen, buurt en wijkverenigingen maar ook instellingen of stichtingen kun nen tot I september a.s. voor grote en kleine projecten een subsidie aanvragen. De hoofdcriteria van subsidie verstrekking zijn: 1. sociaal (bijdrage leveren aan het vergroten van de leef baarheid) 2. ruimtelijk (duurzame ont wikkeling nastreven) 3. economisch (kennis en ver nieuwend) 4. woonmilieu/omgevingskwali- teit De aanvullende criteria zijn samen te pakken in: aanjaagfunc tie, innovatief en burger/wijkge richt. De aanvraag moet duide lijkheid bieden over het effect en rendement van het project. Aanvraagformulieren en infor matie zijn beschikbaar bij de afdeling Ruimtelijke Ontwikke ling (P.v.Dijk/E.Eggen). Er is geen maximum bedrag per project, aan de hand van de cri teria stellen burgemeester en wethouders de hoogte en de prioriteit van de bijdrage vast. De subsidie wordt geweigerd indien de noodzaak van het pro ject niet wordt aangetoond, het project onvoldoende doelmatig is of de kosten in geen redelijke verhouding staan tot het te ver krijgen resultaat. Voor het sub sidiejaar 2003 moet de aanvraag ingediend zijn vóór I september 2003. Meer informatie kunt u krijgen bij de afdeling Ruimtelij ke Ontwikkeling en via de inter netsite www.venray.nl nieuws en actueel. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 maart 2003 heeft besloten te verkla ren dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor de percelen gelegen aan de Oost singel 41 te Venray en de Jan Poelsweg 12 te Ysselsteyn. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking op 4 april 2003 en liggen met ingang van die datum voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieks diensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geo pend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer 0478-523333. Tegen bovengenoemde besluiten kun nen belanghebbenden van 5 april tot en met 16 mei 2003 ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad van Venray, Post bus 500, 5800 AM Venray. fndien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een ver zoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond, Sec tor Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. 26 maart 2003, Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Stedelijke Ontwikkeling De raadscommissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woensdag 9 april 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Raadhuisstraat Ialhier. Belang stellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt: ONDERDEEL A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijke Ontwikkeling, gehouden op 12 maart 2003. 6. Gewestzaken. 7. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 8. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C onderwerpen ter advisering: 9. Raadsvoorstel tot vaststel ling van het bestemmings plan Gouden Leeuw. onderwerpen ter kennisneming en meningsvorming: 10. Nota over stand van zaken circuit "De Peel". I IVoortgangsrapportages RO- projecten. 12. Lijst aandachtspunten. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Stedelijk Beheer De raadscommissie Stedelijk Beheer vergadert op maandag 14 april 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raad huisstraat I, alhier. Belangstel lenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: ONDERDEEL A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijk Beheer gehou den op 10 maart 2003. 6. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. Verzocht wordt, overeen komstig de afspraak, eventu ele vragen voor dit agenda punt uiterlijk vrijdag I 1-04-2003, 9.00 uur, in te dienen bij de griffier. ONDERDEEL C Informatief 8. Presentatie Bermen Onder houd door E. Weijzen. 9. Presentatie Uitrijtijden Brandweer door comman dant brandweer P. Bandsma. Besluitvorming cie SB: 10. Presentatie van het Jaarpro gramma 2003 Openbare Verlichting door W. Sassen. 11. Herijking aanleg Parkeerter rein Zuid Oostverkoop perceel Julianasingel 36a. 12.PIW Project 2003-02 Uit breiding /renovatie parkeer terrein NS station. 13. Subsidies evenementen 2003 op grond van Kadernota Evenementen. Advies aan de raad: 14. Voorbereidingskrediet par keergarage Gouden Leeuw. 15. Gewestzaken. Afsluiting: 16. Rondvraag. 17. Sluiting. Op vrijdag 4 april 2003 start de gemeente Venray met de voorbereidende werkzaamhe den voor de aanleg van de rotonde Deurneseweg (ter hoogte van km 41.00 ten behoeve van de ontsluiting van het businesspark de Hulst II. Voor de verkeersgeleiding wordt in week 15 en/of 16 een noodweg aangelegd waardoor het verkeer nagenoeg geen hin der heeft van de aanleg van de rotonde. Tijdens het aanleggen van de noodweg wordt enkele dagen een verkeersregelinstalla tie geplaatst. In juli 2003 wordt de Deurne seweg, vanaf de A73 tot de rotonde Witte Vennen, één weekend afgesloten voor alle verkeer in verband met het aan brengen van de asfaltdeklagen en het verwijderen van de noodweg. De werkzaamheden zijn naar verwachting voor vrij dag 25 juli afgerond. Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Ingekomen bouwaan vragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een berging en hekwerk aan de Min. Charles Ruysstraat I te Venray tnv S.K.P.O.V. en regio, Eindstraat 42; het vergroten van de woning aan de Boudewijnhof 7 te Venray tnv J.G.W.M. Eibers, Bouwdewijnhof 7; - het bouwen van 4 dug-outs op Sportpark De Wieën te venray tnv Red Caps Ven ray, Kennedyplein 12; - het veranderen van de woning aan de Randenrade 20 te Oostrum tnv W.J. Fel- der, Randenrade 20; - het vergroten van de woning/bouw carport aan de St. Servatiusweg 64 te Venray tnv P. van Opber gen. St. Servatiusweg 64; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 14 te Venray tnv S.A.A.T. Driessen, Kaardebol 14; - het vernieuwen van de overkapping aan de Hor- sterweg 16 te Leunen tnv M. Theunissen, Horsterweg 16; - het bouwen van een woning met garage aan de Hoender straat 109 te Venray tnv R.B.C.B. Lewicz, Van Wij- lickshove 6 te Lottum; - de bouw van een houtopslag aan de Kapelweg 4 te Leu nen tnv St. "De Schakel", p/a Molenhofweg 6; - het vergroten van de woning aan de Dr. Poels straat 13 te Venray tnv A. Schueller, Dr. Poelsstraat 13. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van varkensstal len aan de Veulenseweg 16a te Veulen tnv J.P. Hendrikx, Horsterweg 20b; - het slopen van varkensstal len aan Volen I te Heide tnv fam. Poels, Volen 8. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een bedrijfs/kantorengebouw aan het Keizersveld te Ven ray tnv P. C. Beheer B.V., Postbus 153; - het vervangen van dakbe dekking aan de Pastoor Strijkersstraat 5 te Leunen tnv J.H.H. Neijnens, Pastoor Strijkersstraat 5; - het gewijzigd uitvoeren van verleende bouwvergunning nr. 2001.06617 aan de Prins Hendrikstraat 25 te Venray tnv V.G.G. Brinkman, Prins Hendrikstraat 25; - het vergroten van de woning aan de Rosa Manus- straat 50 te Venray tnv W.G.P. van Boxtel, Rosa Manusstraat 50; - het gewijzigd uitvoeren van bouwvergunning nr. 1999.09381 aan de Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn tnv Maatschap Swinkels- Van Dijck, Pastoor Jacob speel 4; - het bouwen van een schuur tje aan de Hoefslag 3 te Óostrum tnv H.L.MJ. Fleu ren, Hoefslag 3; - het veranderen van een winkelpand aan het Kape laanspad 8 te Venray tnv Xenos B.V., Postbus 1038 te Waalwijk; - het plaatsen van pareboxen voor winkelwagentjes aan de Kruidenlaan 159 te Ven ray tnv Plus G. van Dijck, Kruidenlaan 159; - het vergroten van de woning aan de Joke Smit straat 9 te Venray tnv P. Tavernier, Joke Smitstraat 9; - het vergroten van de woning aan het Nieuweind 26 te Venray tnv A.H. Kerk- hoff, Nieuweind 26. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - net verwijderen van asbest houdende dakbedekking aan de Pastoor Strijkersstraat 5 te Leunen tnv J.H.H. Neijnens, Pastoor Strijkers straat 5; - het slopen van bedrijfsge bouwen aan de Lemmenweg 6 te Heide tnv J.C.T. Smets, Lemmenweg 6; - het gedeeltelijk slopen van een varkensstal aan de Pas toor Jacobspeel 4a te Yssel steyn tnv G.J.L. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4a; - het slopen van diverse opstallen aan de Moostdijk 11 te Ysselsteyn tnv A.A.P.A. Leeijen, Moostdijk I I. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het verbouwen en vergro ten van het pand aan de Grotestraat 40 te Venray tnv Exploitatiemij. Sanders B.V., Postbus 48 te Oss; - het bouwen van een serre aan de Joke Smitstraat 4 te Venrav tnv M.J.H.M. v.d. Til- laart. Joke Smitstraat 4; - het vergroten van de woning aan de St. Servatius weg 11 te Venray tnv A.A.M. Tinnenbroek, St. Servatiusweg I I; - het vergroten van de woning aan de Timmerman- nsweg I te Ysselsteyn tnv F.M. Jenniskens, Ysselsteyn- seweg 79. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 april 2003 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray Verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoor schriften (0 Ex artikel 19 lid I de Wet op de Ruimtelijke OrdeiL Het college van burgem en wethouders van de gei te Venray maakt beken; een verzoek is ontvangei l Gemeente Venray, Raai Ee straat I te Venray, vooi j[ bouwen werkschuurM neelsonderkomen tbv en onderhoud gemeeqEp bossen aan de Testriktf tt ray. Aan dit verzoek kan medewerking worden veri indien vrijstelling wordt ge van de voorschriften va geldend bestemmingsplan, Ter voorbereiding op h« legebesluit liggen de op hei m: zoek betrekking hebbende Jn. ken met ingang van 4 apri Ier voor een periode van kt weken ter inzage op de ai en publieksdiensten gemeentehuis. Inwonersa ar sonen die een belang hebi >ir onze gemeente kunnen rende de terinzageleggingi telijk hun zienswijze aan kenbaar maken. Op grond van de verori bestaat tevens het klad j' recht. Tot 16 mei 2003 de mogelijkheid om schr een klacht in te dienen oi wijze van uitvoering van inspraakprocedure. Burgemeester en wetha van Venray, Postbus 500, AM VENRAY Openingstijden gemeena maandag 12.00-20.00 uur dag tot en met vrijdag üf!' 13.00 uur. Rectificatie In Peel en Maas van in week zijn twee publicaties JJ tief vermeld- Bij respectievelijk de inj F men bouwaanvraag en aanvraag is de omschrijvit het te bouwen/slopen ver weergegeven, dit moet zijir - De ingekomen bou» vraag betreft het gedee) veranderen/vergroten bedrijfsruimte aan de heidseweg 19a te Venn Hendrickx Venray B,V. tenweg 4; De ingekomen sloo vraag betreft het gedee slopen van de dakcons "r tie en houten gevelbekli met achterliggende y structie van een bei 04 ruimte aan de Laaght weg 19a te Venra Hendrickx Venray BV tenweg 4. Venray, 3 april 2003 Burgemeester en wethon van Venray, namens dezei hoofd van afdeling Bouwe Milieu, C.Th. van Velzen Zaterdag 5 april is er weer een jeugdinstuif voor de 9- tot 12-jari- ge jeugd uit Landweert. De Instuif is van 19.00 uur tot 21.30 uur in De Kelder van 't Stekske. Zondag 13 april houdt de Activi teiten Commissie Landweert een rommelmarkt in 't Stekske. De deuren gaan open om 10.00 uur en de verkoop is tot 14.00 uur. Entree is 0.50 euro, voor kin deren onder de 16 jaar gratis. Koor van de Protestantse Ker- kengemeenschap Venray en omgeving. Doel van de Cantorij is gemeen tezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren en litur gische response te verzorgen in vieringen, de eerste zondagen van de maand en op hoogtijdagen. Op zondag 6 april zullen ze de viering vocaal ondersteunen. Leden worden verzocht om 09.25 uur aanwezig te zijn in het Zonne lied. Repetitie elke maandagavond van 19.45 uur tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 te Venray o.l.v. cantrix Wijntje Strijbos-Nor- bruis. Afmelden bij Wijntje Strij- bos, tel. 585089. Er is nog plaats voor bassen en tenoren. Repetitie op woensdagavond in De Hommel om 20.00 uur olv Stephan Pas. Op donderdag 3 april in Hel mond, in het Theo Driessen Insti tuut, aanvang 20.00 uur. Afmel den bij fam. Grootemaat, tel. Donderdag 3 april (vanavond) Knutselen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur mag men kiezen uit het idee van Marjolein of dat van Liz. Misschien is het ook wel mogelijk om beiden te verwezenlijken. Maandag 7 april van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kinderen van de groepen 3 en 4. We gaan knutselen voor Pasen. Dinsdag 8 april club voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolver laters. Van 18.30 tot 20.00 uur is er een speurtocht. Eveneens op dinsdag bestuursvergadering, aan vang 20.00 uur, gevolgd door de exploitatievergadering. Donder dag 10 april secret night en limbo- dansen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Ouders: wilt u er voor zorgen dat de kosten voor het kamp zo gauw mogelijk wor den overgemaakt. Harmonieorkest: 3 april: repetitie. 5 april: repetitie 18.30 uur (zater dag). 9 april: repetitie (woens dag). 12 april: repetitie 18.30 uur (zaterdag). Afmelden: tel. 589363. Jebgdorkest: 3 april: repetitie. 9 april: repetitie (woensdag). Afmelden: tel. 588545. Drumband: 8 en 15 april: 19.00 uur les, aansluitend repetitie. Algemene activiteiten: 13 april: concert met Veldhoven. 30 april: Koninginnedag. 4 mei: Dodenher denking. 11 mei: Communie. 14 mei: Sound-check Proms. 16 mei: Proms. 17 mei: Proms. 18 mei: Communie. 580358. Programma: Ein deut- sches Requiem van Joh. Brahms. Solisten: Petra Raimond, Jan Car- pentier. Concert op 4 mei in Hel mond, op 9 mei in Venray in de St. Petrus'Bandenkerk, aanvang 20.30 uur. De entree in Venray is gratis.Nog zeer welkom in het orkest zijn: hobo, klarinet, fagot en strijkers. Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 3 april: 14.00 uur koersbal WO Noord- West; 20.00 uur vierde kaart avond uit serie van zes. Vrijdag 4 april: 20.00 uur paranormale avond door Mieke en Theo de Hoog. Maandag 7 april: 20.00 uur clubavond sjoelclub Den Hoen der. Dinsdag 8 april: 20.00 uur repetitie Muziekmakereej Blaos Um Op. Woensdag 9 april: 10.00 uur volksdansen groep 1; 13-00 uur volksdansen groep 2; 14.00 uur handwerken Den Hoender; 19.00 uur yoga informatie tele foon 514269. Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. Op zaterdag 5 april wordt er in wijkgebouw De Kiosk in 't Bruks ke een jeugddisco gehouden voor de jeugd van 9 tot 15 jaar. Aan vang 19 30 uur en het duurt tot ongeveer 23 00 uur. Er zal aan de jeugd en aan de volwassenen die meekomen geen alcohol geschon ken worden. Den entree bedraagt 1 euro. Vrijdag 4 april: 19.00 repetitie voor sopranen en alten; 20.00 bas sen en tenoren komen daarbij; 20.45 uur einde repetitie sopra nen en alten; 21.45 uur einde repetitie voor tenoren en bassen. Zaterdag 5 april: Tot 12.00 uur gelegenheid tot het inleveren van oud papier in container Euro- dump tegenover Inalfa. Dinsdag 8 april: 19.00 uur repeti tie alten en sopranen. Eerstvolgende optredens in Paterskerk: 13, 19 en 20 april. Repetities in het gebouwn Zangers van St. Frans aandt geweg Elke maandagavoa 20.00 tot 22.00 uur. 5 april I 14.00 uur extra repetitie. 12 Passieconcert in Sambeek," uur in de kapel van het Klc huis o.a. Miserere van Allf Johannespassion van Dem: 18 april: Goede Vrijdagvic de Paterskerk in Venray. Ij Dodenherdenking Grote Kfl is nog plaats voor een tenor eens luisteren tijdens een rt tie en proef de kwaliteit mooie kamerkoormuziek li tingen: bel dan: 569411 Woensdag 9 en 16 april: rept 20.15 uur. Confetti is een ew siast koor. Het repertoire is rend van close harmony tot| nummers. Ze repeteren woensdagavond. Zij ernaar om voor elke sten? een extra stem te hebben geen vijf, maar zes stemmen partij. Op dit moment istf Confetti plaats voor een ent siaste tenor. Voor inform www.confetti.zingt.nl of contact op met secretaris:! Mijnster, tel. 512082. Voora ding: Gerti, tel. 631306. Activiteiten ouderenverefl Ons Genot in 't Stekske in' weert. Maandag 7 april: GSt tiek: groep I van 13-00-14.0Ö groep II van 14.00-15.00 Woensdag 9 april: VolksdH (MBVO) van 9.00-10.00. K& van 14.00-17.00 uur. Donderdag 10 april: Koerst"1 van 9.15-11.30 uur de Ron* Koersballen van 13-30-16.® de Groene Mat. Sjoelen van 22.30 uur (ook voor niet Ons Genot).

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24