Sport- Veren igingsinfo Met sprongen het voorjaar in Tennis De Schaapskooi Goede start regionale handboogschutters Spectaculaire nationale menwedstrijden li Leopold van Asten in nieuw ruiterteam Water thema synchroonzwemshow Motorcrossers in de prijzen Concours hippiqu in Overloon Rooyse VK DC De Piëlhaas Mudhunters AV Venray- Regio Oh Do Kwan Schutterij 't Zandakker Nieuwe website De Pioniers School- atletiekdag Peelrunners Triathlon St. Jan Merselo TC Venray TV Merselo HSV De Roerdomp TV Ysselsteyn Sjoelers naar NK Spio Adelbert- vereniging PEEL EN MAAS Donderdag 3 april 2002 - Pagi In de C-poule van de bedrijvencom- petitie was op de laatste wedstrijddag de strijd om de eerste plaats nog niet beslist. Texaco De Aide Smidse had 3 punten voorsprong op Vastgoed Bemiddeling Joosten. Zij moesten dus meteen de hakken in het zand zetten; zo gezegd zo gedaan. Zowel de heren- als damesdubbel wisten zij te verzilve ren met 8 punten en zo stonden zij nu 4 punten los. Maar de twee mixpartij en zouden nu doorslaggevend zijn. De eerste mix wist Joosten met 15-5 te winnen; bij de tweede mix lieten zij de punten echter liggen. Gelukkig was bij Texaco hetzelfde spelverloop Waardoor het verschil 4 punten bleef, in het voordeel van Joosten Vastgoed Bemiddeling en zij met 83 punten kampioen werden. Einduitslag C-poule: 1. Joosten Vast goed Bemiddeling 83; 2. Texaco De Aide Smidse 79; 3- Van den Munckhof Varkenshouderij 66; 4. Juwelier Ver linden 57, 5. Dixons Venray 55; 6. Allman Consulting BV 45; 7. Klik Management Consultancy 33; 8. Ruhl Haegens van Aar 30. In de A-poule van de herencompe titie werden Frank Rijs en John Flip- sen met 69 punten poulewinnaar. Het verschil met de nummer twee was maar liefst 20 punten. Hier was dus duidelijk sprake van een 'terechte' winnaar. In de B-poule ging de strijd voor goud tussen Jos Buddiger/Frie v.d. Munckhof met 48 punten en Ger v. Rijswijck/Cees Creemers met 51 pun ten. Het laatste duo wist echter alle drie de wedstrijden te winnen en haalde de volle 12 punten binnen. Jos en Frie daarentegen wisten maar 1 wedstrijd- punt te scoren Waardoor Ger en Cees Verder uitliepen en met de welver diende 63 punten met de eerste plaats aan de haal gingen. Einduitslag A-poule; 1 Frank Rijs/John Flipsen 69; 2. Norbert Vers- pay/Roy Haumann 49; 3. John Jans- sen/Coert Voesten 49; 4. Sander de Wildt/Mark Tanner 46; 5. Peter v. Enckevort/Jaque Maessen 41; 6. Roel Crecmers/Ad Steenbakkers 33; 7. Her man Gorree/Ruud Velthuizen 30; 8. Tom Peeters/Piet Heineman 19. Einduitslag B-poule; 1. Ger v. Rijswij ck/Cees Creemers 63: 2. André Maes- sen/Nol Denissen 56; 3. Jos Buddi ger/Frie v.d. Munckhof 49; 4. Pim Oude Elferink/Wim v. Horck 48; 5. Jan Saris/Jos Eibers 43; 6. Martien Cuypers/Frank Koekkelkoren 34; 7. Gerard Loeffen/Bert Logtens 24; 8. Marcel Janssen/Eric Wiegman 19. Programma zaterdag 5 april: Thuiswedstrijden sporthal De Wette- ling MCl-Meterik 12.45 MC2-Avance 3 12.45 MB2-Flash 14.30 Kl.Vink, MBl-Hovoc, 14.30 MAl-Satumus 14.30 D3-Meterik4 16.15 H2-Meterik 2 16.15 JBl-Flamingo's 16.15 D2-Polaris 4 18.00 Dl-Grashoek 2 18.00 Hl-Hovoc 3 18.00 Programma zondag 6 april: Ysselsteyn-HVl a. 10.30 Arcen-Meisjes Dl v. 11.00 Horst Marijkestr,-Jongens Dl v. 12.15 Programma maandag 7 april: pVl-Peelpush 1 Essel a.20.00 Zaterdag 5 april wordt in café De Piël haas weer whiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: 1. Dave v. Zeist; 2. Hubert Janssen; 3. Dennis Smits; 4. Patrick Plum; 5. Jos Heesen; 6. Albert Moorrees; 7. Sjaak Verspay; 8. Ingrid Timmermans. Verliezersronde: 1Dannv Koster; 2. Henny v.d. Voort; 3. Rob v. Dooren; 4. Rov Troisfontaine; 5. Peter v.d. Berg; 6. Lou Janssen; 7. Leo Cleven; 8. Gemma Verspay. 180 werd gegooid door Sjaak en Dave.. 127 finish was voor Rob v. Dooren. Op de veldwedstrijd van hand boogvereniging Ons Genoegen kwa men verschillende schutters uit de regio goed uit het indoorseizoen. In de juniorcnklasse werd Rick Philipsen met overmacht winnaar voor clubge noot Robin Bruggink. De bare-bow klasse bij de dames werd beheerst door twee Tienrayse dames Heidie Peeters en Maria v. Vechel. Dave v.d. Coelen moest in de herenklasse recurve alleen Xander Poll uit Eerde voor zich dulden. Aan de start van deze zonnige seizoenstart stonden 115 sporters waaronder een twaalftal Belgen die vooral in de compoundklassen sterk scoorden. De voornaamste uitslagen: Bare Bow Dames: 1. Heidi Peeters Tienray 269p 2. Maria v. Vechel Tienray 259; 3 Maria Vercauteren Mecheien 256. Bare Bow Heren: 1. Henk Jespers Alphen 307; 2. Twan Cleeven Tienray 306; 3 Hans v. Hout Zeelst 305. Compound Dames: 1. Linda Pintjes Mecheien 333; 2. Diana Bruurs Zeelst 313: 3- Ellis v. Grafeiland Roosendaal 309 Compound Heren: 1. Jef Genijn Mecheien 350; 2. Renec Aarts Baar- schot 349; 3. Johan v. Dongen Veulen 348. Recurve Dames: 1Jose Vogels Boekei 290; 2. Gerly v.d. Vleuten Eerde 281; 3. Chantal Noest Den Haag 254. Recurve Heren: 1Xander Holl Eerde 331; 2. Dave v.d. Coelen America 321; 3. Ed Willems Venlo 316. Recurve Junioren: 1. Rick Philipsen Venray 309; 2. Robin Bruggink Venlo 239; 3. {tender Gatzen Venlo 219. Recurve Veteranen: 1 Jan Fransen Zeelst 294; 2. Theo v.d. Hurk Merselo 263; 3- Arlo Bakker Hilversum 257p. Nadat het vorige week erg druk was waren er afgelopen zondag wat minder Mudhunters op de training. Was het de zomertijd die mensen in verwarring bracht. Mooi weer, is korte broeken weer Lekker door de bossen op je moun tainbike is een hele mooie manier om je zondag te beginnen. Omdat ze redelijk op tijd beginnen ben je ook weer op tijd thuis en blijft er dus tijd voor de familie over. De tijd is verzet en dus begint voor de mudhunters ook de dinsdagavondtrai ning weer. Een training die in de buurt van Venray blijft en waarin naast lekker fietsen ook aandacht is voor de tech niek van het mountainbiken. We heb ben dan wel geen bergen in de omge ving maar op smalle slingerpaadjes rij den behoeft ook wat techniek. Dat geldt ook voor het op en afrijden van de kleine heuveltjes die we hier heb ben. Omdat het op dinsdag nog trainin gen van ongeveer 1 uur zijn de ideale kans voor mensen om zich aan te slui ten bij onze vereniging. Vooral jeugdi gen zijn welkom. Je bent al welkom wanneer je 1 tot 1.5 uufin de benen hebt zitten. Verder is een mountainbi ke en een helm noodzakelijk. Planning Zondag 6 april: tocht in Berlicum, ver trek 8.00 uur per auto. Zondag 13 april: training rond Venray vertrek 9.00 uur. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrai- nen, bel Piet Dupont. tel. 0478- >80880 Horst staat in het weekeinde van 12 en 13 april weer helemaal in het teken van de paardensport. De ope ning van het nieuwe menseizoen is traditioneel in Horst op het terrein van de Kasteelse Bossen. Op zaterdag 12 april vinden van 8.30uur tot 15.30uur de dressuurwedstrijden plaats. Eveneens op de zaterdag is er van 1 l.OOuur tot ló.OOuur een vaar- digheidsproef. Op zondag 13 april wordt de marathon verreden. De eer ste combinatie start om 9.30 voor de rit van 16 k.m. De laatste combina tie zal om ongeveer 16.00 uur weer het terrein van de Kasteelse Bossen opdraaien om daar nog een zestal uiterst moeilijke hindernissen te nemen. De waterhindemis is hiervan natuurlijk het meest spectaculair, maar hindemissen als de schaapskooi en het kruispunt zijn ook zeker het aankijken waard. De prijsuitreiking van deze menwedstrijden zal om ongeveer 17.00 uur plaatsvinden in de grote publiekstent Was het in de afgelopen jaren zo dat voor het grote publiek de marathon moeilijk te vol gen was omdat het traject van Horst richting Tienrayse bossen liep en dan over de diverse landweggetjes weer terug richting Horst is er nu een totaal nieuw traject uitgezet. Het nieuwe traject loopt ruwweg rondom het hele terrein van de Kasteelse Bossen Men kan dus al wandelend of fietsend over het terrein, de combinaties in stap of draf voorbij zien komen. Een prachtig gezicht natuurlijk zo'n vier span in draf met een geconcentreerde menner met de grooms op de wagen. Hindemissen komen we niet graag tegen in ons leven. Bij de mensport is het er juist om te doen. Het is een hele kunst om de paarden en de rijtui gen door de vaak spectaculair gebouwde hindernissen te leiden. Om het voor het publiek zo interes sant mogelijk te maken zijn alle hin dernissen gebouwd op het terrein van de Kasteelse Bossen. Dat maakt het mogelijk om elke deelnemer hele maal te volgen. In totaal zullen er zo'n 60 tal menners aan de start verschij nen. Allemaal van nationaal niveau. Ook wereldkampioen Ysbrand Char- don is weer van de partij evenals Harry de Ruiter die zich vorig jaar tij dens de wereldkampioenschappen in Spanje danig in de kijker reed. Op zondag 13 april vinden er tal van nevenactiviteiten plaats. Er is een herder met zijn schaapskudde De honden zullen laten zien hoe je zo'n kudde bijeen houdt. Er is een valke nier die de valkenjacht demonstreert. Tussendoor is ook nog het mooie car rousel rijden te zien. Er is verder een leerbewerker die demonstraties geeft. Voor de jeugd is er van alles te doen en te beleven. Ook aan de inwendige mens is gedacht. In de grote publiek stent is bij live muziek een champig- nonpreuverie van grote klasse Bij de tent van de peelkabouters kan men zich laten informeren over het con tact wat de peelkabouters hebben met de CliniClowns. Dankzij de inten sieve samenwerking zijn er in de zie kenhuizen van Venlo, Boxmeer en Nijmegen CliniClowns aan het werk om ernstig zieke kinderen een beetje op te vrolijken. De toegang en zelfs het parkeren tot dit sport en recre atie-evenement op nationaal topni veau is gratis. Met het ingaan van de zomertijd is ook het baanseizoen van start gegaan. Het winterseizoen is afgerond met de voorjaarsvergadering, waarin als belangrijkste besluit de instemming van de leden met de privatisering is genomen. Het heeft lang geduurd, maar niets lijkt het tekenen van de overeenkomst met de gemeente nu nog in de weg te staan. In het winter seizoen heeft de nadruk gelegen op het crossen. Voor de zomer zijn de meerkampen in competitieverband het belangrijkste. De meerkampen gaan komende zondag om 10.30 uur van start met de traditionele schoolat- letiekwedstrijden, een ideale gelegen heid voor de lagere schooljeugd om kennis te maken met de atletiek. Inschrijven via je school. Een week later is er de quatro-meeting, een trai ningsmeerkamp van AV-Venray met drie naburige atletiekverenigingen. Trainingen: Per 1 april is het baansei zoen 2003 gestart. Vanaf die datum zijn de trainingstijden als volgt: Pupil len en D-junioren; woensdag 18.00- 19.00 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur. ABC junioren/senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag: 19.00- 20.30 uur' NSG-atleten: donderdag 1,9.00-20.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantrai- ning; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen' 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: telefoon 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Ven- ray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-13-00 uur. Wedstrijdagenda: 6 april: Venray Schoolatletiekwedstrijden voor leer lingen basisscholen. 13 april: Venray Quatro-meeting pupillen en C/D juni oren. Bij Taekwon-do vereniging Oh Do Kwan de Kup zijn graad examens afgenomen. Dit examen bestaat uit vaste onderdelen te weten: tul(s), stap sparring, vrij sparren, breektest en eventueel bevrijdingstechnieken. De geslaagden zijn: Voor 9e Kup (witgele band): Samir Elyagine, Ste ven Ge, Sandeep Sanichar. Meivin Saris, Denise Saris, Tonnie Coumans, Daisy Derks, en Kendra Jacobs. Voor 8e Kup (gele band): Danny Okwaisie, Sohayla Bendaoud en Wassima Benda- oud. Voor 7e Kup (geelgroene band): Nawfal Aaddouz. Eddie Brussaard, Mitchell Fleurkens, Mylan Fleurkens, Irfaan Hohmarow, Siraadj Hohmarow, en Mitchell Verbeek. Voor 6e Kup (groene band): Bahar Nawabi, Bahara Nawabi en Zobin Nawabi. Voor 5e Kup (groenblauwe band):Tom Heide veld en Joey Peeters. Afgelopen zondag nam Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray deel aan de eerste schietwedstrijd rondom de Schutterscombinatie Noord-Lim burg. De A behaalde met 70 punten (18-17-18-17) een gedeelde vijfde plaats, de B behaalde met eveneens 70 punten (17-18-18-17) een derde prijs, de Cl behaalde met 67 punten (17-16-17-17) een gedeelde derde plaats en de C2 behaalde met 65 pun ten (16-15-17-17) een zevende plaats. Ook de collega-schutterijen hadden duidelijk moeite met de seizoenope ning. Zo moest Sint Lambertus Hel den (de titelverdediger) maar liefst drie missers incasseren en zij kunnen hun titelaspiraties voorlopig opber gen. Zondag 6 april wordt er weder om geoefend op de schuttersweide, aanvang 10.30 uur. Zondag 13 april nemen zij deel aan de tweede schiet wedstrijd rondom de Schutterscombi natie Noord-Limburg, die wordt geor ganiseerd door de Schutterij Sint Jan uit Grubbenvorst. Maandag 14 april vindt de algemene ledenvergadering plaats in het gildenhuis café d'n Old- Modelvliegclub de Pioniers heeft vanaf deze week een nieuw internet adres. Het oude adres was zo moeilijk te onthouden dat de club op zoek is gegaan naar een alternatief. Via club lid Koen van Cuijck heeft de club de beschikking gekregen over een nieu we locatie op het internet inclusief een lekker makkelijk adres n.l. www.pioniers-venray.nlVoor geïn teresseerden is een bezoekje aan het veld aan de Sinnenstraat zeker de moeite waard. Op zondag 6 april houdt Atletiek vereniging Venray-Regio haar jaarlijk se Schoolatletickdag voor de leerlin gen van de basisscholen. Jongens en meisjes van groep 3 tot en met 8 kun nen dan hun officiële schoolatletiek- diploma (J.A.N.S-diploma) behalen. De wedstrijden worden gehouden op de kunststof atletiekbaan, Sportlaan 1 sportpark De Wieën. Op de wed strijddag bestaat van 10.00 - 10.30 uur nog de gelegenheid tot na-inschrij- ven. De kosten bedragen 1.50 euro. Iedere deelnemer ontvangt dus een diploma en voor de beste van iedere schoolgroep, zijn er ook nog ereprij zen Daarnaast is er voor de school die het beste presteert een wisselbe ker beschikbaar en deze beker is thans in bezit van basisschool de Kruudwis. AV Venray-Regio hoopt dat weer veel jongens en meisjes zullen mee doen aan deze Schoolatletiekdag die ook een mooie gelegenheid is om kennismaken met de atletieksport waarvan het zomerseizoen deze week is gestart. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, KastiJlse Baan. Donderdag: duurloop, 19:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Met het ingaan van de zomertijd zijn de aan vangstijden van de donderdag- en zaterdagtrainingen gewijzigd. Wedstrijdkalender: 5 april: Elmpt 10 EM 6 april: Weert IJzeren Man Volks loop 13 april: Rotterdam marathon 16 april: Heythuysen Avondloopcrite- rium 5-10 km 21 april: Vleuten Leids- cherijn marathon De Stratenloop in Sevenum gaat dit jaar helaas niet door. Uitslagen: Wedstrijduitslagen doorge ven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch, 077-1678240. Afgelopen weekend is de zomertijd ingegaan. Dit houdt in dat de looptrai ningen op zaterdag weer om 16.00 uur beginnen. Zondag na de zwem- training gaan we weer op de weg fiet sen. Hierbij zijn meerdere niveaugroe pen aanwezig, dus je kunt altijd je eigen tempo fietsen! Programma: Zaterdag: 16.00-17.30 uur lopen in Schadijker bossen. Zon dag: 09.00-10.00 uur zwemmen in de Sprank; 10.15-12.00 uur fietsen vanaf de Sprank. Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 uur baantraining in Ven ray. Info: www.geocities.com/twen- ray Esther van Dongen won in Haps een mooie eerste prijs in de dressuurklas- se Ml met haar paard Prince. De jury gaf voor haar proef 172 punten. Ook dit weekend reed Esther in de prijzen. Ze werd in Overasselt derde met prince, eveneens in de klasse Ml en deze keer met 170 punten. In Overasselt reed ook Ellen van Dijck succesvol. Met Power startte ze in de klasse L2. Ze behaalde een vijfde prijs met 163 punten. Met haar paard Rozette werd ze in de klasse B twee- ich Samengestelde wedstrijd in Ysselsteyn 00-1 icei ouv Uil P lit ra> inn if ai Dit jaar worden er in Ysselsteyn weer samengestelde wedstrijden gehouden op zaterdag 10 en zondag 11 mei. Pal aan de Middenpeelweg, op de kruising met de ontginnings- weg, ligt het wedstrijdterrein in het natuurgebied De Marke. Een paarden sportspektakel dat langzamerhand een paradepaardje wordt binnen de samengestelde wedstrijdsport in Nederland. Drie disciplines uit de paardensport worden in de samenge stelde wedstrijden beheerst namelijk: dressuur, crosscountry en springen. Er zijn diverse combinaties van inter nationaal niveau zowel bij de paarden als de pony's. De Nederlandse ponve- quipe zal deze wedstrijd benutten om zich te klasseren voor de Europese kampioenschappen. De cross wordt verreden op vaste zandgrond, over brede paden door bos en door weiland. Het is zowel voor ruiter als paard een technisch hoogstandje. De crosscountry gaat over vaste, natuurlijke hindernissen zoals de waterbak, Ierse wal, coffin, bosuitsprong en een reuze champig non. Er is veel ervaring en een grote dosis moed voor nodig. De adrenaline stroomt door het lijf, niet alleen bij de deelnemers maar ook bij het publiek. De combinaties van ruiter en paard moeten zich ook op het gebied van dressuur en springen goed kwalifice ren. Voor te toeschouwers is het een afwisselend en aantrekkelijk schouw spel van echte paardensport waarbij men de hele dat in de vrij natuur De Marke doorbrengt. De dressuurproe- ven, de start en finish van de cross en het springen vinden plaats op een centraal terrein waar het tevens gezel lig toeven is in de consumptictent. Voor kinderen is er de mogelijkheid om een ritje op een pony te maken. Bekende ruiters en amazones uit de- Nederlandse samengestelde wed strijdsport zullen aan de start verschij nen en hebben zich organisatorisch ingezet. Namen als Huub Janssen die in 1978 met zijn paard Kimbel werd uitgezonden naar de wereldkam pioenschappen military in Amerika verschijnt aan de start; bekende locals zoals Fried van Stiphout en Gerald Arts zijn niet alleen fervent rijders maar ook crossbouwers in Ysselsteyn Patricia Smulders maakt deel uit van de Nederlandse equipe voor de Euro- ms ;nenp c naaü 11 het it H pese kampioenschappen. Tijdens dit tweedaags ev<j kunnen de deelnemers over. in eigen behuizing op het wt terrein. Voor de paarden en er boxing mogelijk in de ving. De wedstrijd staat in het het regioproduct de champij 'de champignon' zal promini wezig zijn op het wedstri|dio wordt in elke paardenklasx den om de zilveren champij de winnaar van de klasse Zwe champignon Wisselbokaal vangst kunnen nemen. Vo werd deze gewonnen doorAa i Plass. Op zaterdag 10 en 2011 mei is er weer een nieuwe ber Leopold van Asten uit Ysselsteyn maakt de komende twee jaar deel uit van het commerciële ruiterteam VDL Groep Team. Het nieuwe team staat onder leiding van topruiter Jan Tops uit Valkenswaard Naast de 26-jarige Van Asten krijgt Tops de beschikking over nog drie talentvolle springruiters die afkomstig zijn uit Bulgarije, Zwit serland en Engeland. De nieuwe ploeg werd vorige week in Den Bosch tijdens Indoor Brabant gepre senteerd. Coach Tops, viervoudig deelnemer aan de Olympische Spe len. wil de jonge ruiters naar de top te brengen. Leopold van Asten hoopt onder Jan Tops meer progressie te boeken. Ook krijgt de Ysselsteyner nu de kans vaker aan grote buiten landse concoursen deel te nemen. Op zaterdag 12 april presenteert de afdeling synchroonzwemmen van Spio een grote synchroonzwemshow met als thema Water. Alle synchroon- zwemsters van de afdeling (52 leden in de leeftijd van 7 tot 30) zullen tij dens deze show hun kunnen laten zien. Op een zeer gevarieerde muziek zullen de leden (waaronder medaille winnaars op de Limburgse kampioen schappen en nationale jeugdkam pioenschappen) hun solo's, duetten en groepsdansen uitvoeren. De show- vindt plaats om 17.00 en 19 30 uur in zwembad De Sprank. Entreekaarten (drie euro) zijn verkrijgbaar bij de synchroonzwemsters en aan de kassa van zwembad de Sprank. Het tennispark is weer open. Voor de komende periode zijn vele activi teiten gepland. Voor de nieuwe leden zijn een viertal maandagavonden gepland in april en mei om onder begeleiding de kneepjes van het vak te leren. De indeling is te vinden in het clubhuis en op onze website. Het openingstoemooi voor de junioren is op zaterdag 5 april, voor de senioren op zondag 6 april. De interne compe titie begint op dinsdag 8 april Dege ne die zich hiervoor hebben opgege ven zullen via hun captains worden geïnformeerd. Het racketwissel begint op donderdag 10 april. De externe competitie zal vanaf volgen de week ook beginnen: dinsdag 8 april, woensdag 9 april, zaterdag 12 april en zondag 13 april zijn de eerste speeldagen voor de diverse competi tiesoorten. Het mini-tennis begint op donderdag 17 april. De Mix-league zal beginnen op vrijdag 18 april. De inde ling zal in het clubhuis worden opge hangen. Op de website zal alle infor matie, ook het verloop van de exteme competitie te volgen zijn. De website is te vinden onder www.tcvenray.nl Nieuwe leden kun nen zich aanmelden bij de ledenadmi nistratie Telefonisch te bereiken op 584876. Het inschrijfformulier staat ook op de website. Vrijdag 11 april is het openingstoer- nooi Opgave bij Ton v Hoof. tel. 546682 of bij Harry de Mulder, tel. 546542. Wie de contributie nog niet heeft betaald wordt verzocht dit zo spoedig mogelijk over te maken met de toege zonden acceptgiro, dit kan veel moei lijkheden aan de waterkant voorko men. HSV De Roerdomp heeft voortaan ook een eigen website te weten www.hsvderoerdomp.nl hier op zal in de toekomst alles wat met de vereniging te maken heeft staan vermeld zoals laatste nieuws info wedstrijden senioren en junioren enz. Wedstrijden jeugd: Voorselectie Lim burgs kampioenschap op 3 en 17 mei te Nederweert op de noordervaart. Opgeven tot 8 april bij de secretaris. Wedstrijden senioren: Zaterdag 5 april: Vrije koppel op de maas te Sie- bengewald vissen van 10.00 tot 15.00 uur Zondag 6 april: Eerste 5-dorpen te Oostrum op de vijver, vissen van 08.00 tot 11.30 uur. Uitslagen: Op een wedstrijd te Zee- wolde wist het koppel J.van Schaaik en A.de Klein een eerste plaats te behalen. Opgeven 5-dorpen wedstrij den: Je kunt je opgeven tot donder dags voor de wedstrijd tot 19.00 uur op het bekende adres. Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootel, Sta tionsweg 21 te Venray en bij secreta ris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48 Venray. tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris Op zondag 20 april. Eerste Paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buiten-toer nooi van het nieuwe seizoen. Er wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Lit jens beschikbaar gestelde wisselbekers. Vorig jaar over leed Piet op de dag van zijn toernooi, 1 april 2002 Het toernooi zal voor altijd een mooie nagedachtenis blij ven. Doordat op sterkte wordt inge deeld kan iedereen spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 euro per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine of telefonisch bij Frans van Soest (541922). De inschrijving sluit op zondag 6 april. De organisatie van dit toernooi is in handen van Frans en Marleen. Zaterdag 3 mei wordt het Introducee Toernooi gespeeld en dus niet zoals gebruike lijk op zondag laat in het seizoen. Het toernooi wordt gespeeld in de namid dag vanaf 12.00 uur. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een part ner, die liefst geen lid is van onze ver eniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegen heid om een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven als mix-dub bel middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 euro per persoon. De inschrij ving sluit op zondag 20 april. De orga nisatie is in handen van Frans (541922) en Marleen. Eind april wil len de dames weer gaan tennissen op de woensdagochtend. Dames die belangstelling hebben kunnen zich opgeven tot 20 april bij Gonny van Dijck, tel. 541784. Op donderdag 3 april is er een bij eenkomst voor alle deelnemers van de dorpencompetitie. De avond begint om 20.30 uur in de kantine. Programma dorpencompetitie Zaterdag 5 april: TVY Cl-TVY C2 17.30 TVY Al- 't Lobke Al 18.30 TC America Bl-TVY BI 18.00 Programma KNLTB-competitie Dinsdag 8 april: Schinveld 1- Dames 1 09.30 De opening van het clubgebouw staat gepland voor vrijdag 6 juni. Op zater dagmiddag 7 juni krijgen ze vervol gens de ASICS Tennis Academy op bezoek, waarna een spetterende feestavond volgt. Tijdens de Individuele Selectiewed strijden Regio Limburg hebben ver schillende spelers van Sjoelclub De Schuivers zich geplaatst voor de Nederlandse kampioenschappen sjoe len op zaterdag 5 april in Bameveld. Namens de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray nemen Hendra van Sinderen, Koen Heide veld, Frans van Soest en Mat Klaas- sens deel. Ook dit jaar organiseerde MSV Overloon een motorcrossweekend op circuit de Duivenbosch te Overloon Zaterdags was het de MON-jeugd die mocht aantreden en zondags waren het de nationale rijders die aan de start verschenen. Bij de Quads 51 t/m 88cc liet Gemma Lindner wat ze waard was. Ze reed een sterke manche door na twee manches beslag te leggen op een twaalfde plaats in de daguitslag. Bij de 65 automaten wist Bryan Ker sten met de vijfde plaats huiswaarts te keren door de manches op een prach tige vierde en een vijfde plaats af te sluiten. Voor eigen publiek wist Tommy de Bruyn bij de 85 A na een elfde en een twaalfde plek in de dag- Ad: Jtf) in de daguitslag opleverde Bj hebbers wist Niek van jm beide manches winnend af k en hij bezette dan ook de li L trede van het podium. Martij pakte een achtste plaats. Eet plaats in dezelfde klasse weal gesteld door Peter Stiphout, Rob Munsters algemeen H m,il werd en Dave Vermeulen neg end de werd na het rijden van rot :cn ches. Bij de veteranen was de plaats voor Ferdy Kersten nog net voor Andre Cox dies m( negende plaats aan de haal gu Bij de wedstrijd van zon<fa| Jim Janssen bij de Inters 125 plek op en kwam de 26c pb naam te staan van Ad Coent N't Nci liel Op de zondagen 6 en 13 april houdt de Landelijke Rijvereniging St. Joris en Ponyclub de Bosrui- terkes in Overloon een concours hippique op eigen bodem. Ze mogen per dag ruim 700 combina ties verwelkomen op het mooie con coursterrein, gelegen aan de Vier- lingsbeekseweg in Overloon (ter hoogte van Hofmans Aardappelen). Op zondag 6 april verschijnen de paardencombinaties aan de start in de disciplines vier- en achtallendrcssuur. individuele dressuur en springen. Op zondag 13 april starten de pony combinaties in de disciplines vier- en achttallendressuur, bixie, individuele dressuur en springen. Tevens zal er die dag een menwedstrijd plaatsvin den, bestaande uit een dressuurproef en aansluitend een vaardigheidsproef met een spectaculaire barrage. Op beide dagen zal de familie Band uit Maashees een verrassende show LR St. Joris en de BosruiM Overloon mochten onlangs» ki wedshijddekjes met logo onltt |l verzorgen met op zondag 6ap 13.30 uur Tennessee Walkingl CM en op zondag 13 april om 15; J® Shetlanders onder het damoai Het programma van zondag6g 09 30 uur Acht- en viertallen* ih Individuele dressuur ochtB gramma jq Springen klasse B 12.00 uurSp klasse M 13.30 uur Individu! suur middagprogramma Show 13 45 uur Springen klas ZZ 14.45 uur Springen klasse] uurPrijsuitreiking ochtendproj dressuur 17.30 uur PrijsuitrdÜ middagprogramma dressuur. Bent u geïnteresseerd in mcfl matie over de paardensport! .i lidmaatschap van de vertui U Neem dan contact op niet het' riaat, Ine Peeters tel. 04"86tl? Dp Wedstrijdzwem- men Uitslagen van de derde 3 Provinciïn wedstrijd in Bergen. 50m Rugslag: Minke Janssen 0.45.44 Ie plStan Gorree 0.55.25 le pl. 100m Rugslag: Rob Arts 1.28.72. 200m Rugslag: Yvonne Swinkels Op maandag 7 april komt Hendrik Steeger, conservator van het Nieder- rheinische Museum in Kevelaer spre ken over Wat is Gelders/Neder- rijns/Maaslands? Cultuurgeografische problemen in hel Gelders Overkwar- tier. In de laatste jaren is -gedeeltelijk bevorderd door subsidies- een verba zingwekkende inflatie van regio-litera tuur waarneembaar. Er is nauwelijks een cultureel of landschappelijk feno meen dat niet als Ncdcrrijns, Maas- lands of Gelders wordt gekwalificeerd en ook zo op de markt wordt gebracht. De voordracht handelt over de cultuurgeografische theorievor ming rond het gebied van het oude Gelderse Overkwartier. Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom op deze voor de regio bijzon der boeiende voordracht om 20.15 uur in de bezoekerszaal van Beuken rode. *lt 2.51.00 3e plRenske Nielenï Els v.d. giessen 3-44.05 dis 100m Vlinderslag: MariskaVa ïg 1.28.73 3e pl.; job v. Duijrü rsi< 1.12.32 le pl. 1 OC 100m vrije slag: Yvonne Sti t[( 1.10.06 3e pl.; Lisa Dreesensfl le pl.; Inge Arts 1.16.62 2epL v.d Bekerom 1.23.09; DanifiW ter 1.28.03; Els v.d. Giessen ff Minke Janssen 1.32.66 lepL* v.d. Bekerom 1 52.9": Andm' 2.00.90; Dion Dreesens 1 H pl Rob Arts 119.04, JellcCn» ak 1.24.04; Sjors Thomassen I' na Sjoerd Bouwmans 1.29. 95; Itt ree 1.36.88 le pl.; HansWesW 1.52.57; Guus Kersten 2,03 Kersten 2.21.36. 100m Schoolslag: Lisa Dt 1.29 81 le pl.; Mariska VeP 1.31.74 3e pl., Rcnskc Nielenf Inge Arts 1.4060 3e pl.; S® Bekerom 1.45.10; Daniïlledj 1.47.14; Andrea Nijssen 1 Rowena v.d. Bekerom 1.5"1M Job v. Duijnhoven 1.24-13 Dion Dreesens 1 38.06 3e P Crooijmans 1.51.60; Sjoerd I mans 2.01.47 A; Sjors Tho# 2.01 47 B; Hans WcsterkafliM Teun Kersten 2.21.50; Guus» 2.27.81. 4x 50m vrije slag estafette: Brcc, Lisa Dreesens, Kimberlp sen, Inge Arts 2.23.081e pl.;' Nijssen, Susan v.d. Bekcronuj d Pagter, Rowena v.d 8» 3.07.11Alec Ebskamp, M Dijk. lelie Crooijmans. DionH 2.26.57 le pl.; Geoff Ebskamp Bouwmans, Sjors Thomas® Westerkamp 2.50.53 2e pl. en lM am edl

Peel en Maas | 2003 | | pagina 22