Dreadlocks bij Young Hair Shop Rabobank Nieuwsbrief Prijswinnares vroegboekactie Star Travel Izettersbedrijf Rongen een professionele aanpak Wijnhoven presenteert Bovenhuis Samen sterk voor succes A&A PEEL EN MAAS BEZORGEN? Internationale dans voor senioren Trade Mark presenteert nieuwe cd Rabobank Venray Meerlo-Wanssum GROEP L i m b u ri> s groot s t e Wiljij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Gaat u dit jaar op vakantie in Griekenland of Spanje? Als u nog niets gepland heeft is dat geen ramp. Wij maken iedere weck een dansreis over de hele wereld en zoeken 55-plussers om onze dansgroep te komen versterken. Bent u sportief en redelijk goed ter been dan bent u van harte welkom in De Kemphaan in Venray op dinsdag van 17.00 tot 18.00 uur of van 18.00 tot 19.00 uur. U kunt zich opgeven tot 1 april, of vrijblijvend een kijkje komen nemen in De Kemphaan. Sportactiviteiten zijn voor iedereen en zeker voor senioren van belang om zo lang als mogelijk gezond te blijven en om gezondheids klachten zoveel als mogelijk te beperken. Synthese organiseert daarom in de hele regio in dit kader een breed scala aan activiteiten. Voor inlichtingen en/of opgave: Synthese, tel. 517317 of Ans Versteegen. tel. 582623 in Venray. Het wordt wel eens tijd voor een groot feest. Met deze gedach te in het achterhoofd pakken de mannen van Trade Mark op Goede Vrijdag 18 april stevig uit. Op het terrein bij de kasteelruïne, nabij de Kasteelse Bossen in Horst, verrijst op deze datum een flinke tent waarin een feest wordt gehouden waar de vonken vanaf springen. Ongeveer duizend fans (en overige geïnteresseerden) zul len deze avond vermaakt worden met een aantal live optredens van onder andere Fishnet Stockings en De Heino's. Trade Mark zal tij dens haar optreden geassisteerd worden door verschillende gast muzikanten van onder andere Jovink en Normaal en vele regio nale artiesten. Het wordt kort gezegd een superavond waarbij het dak van de tent af zal gaan. Het is al weer vijftien jaar geleden dat de band voor het eerst op de bühne stond. De kwaliteit was toen, zeker naar de huidige maatstaven, redelijk belabberd. Met kleine prutsver- sterkertjes en goedkope gitaren werd er hard aan de weg getim merd. De optredens bleven komen, en zeker de laatste jaren, is Trade Mark een graag geziene gast op menig feest in de wijde regio. Het feit dat de band na vijf tien jaar nog bij elkaar is heeft vooral te maken met het feit dat het vooral een vriendengroep is. Lol maken met elkaar op het podi um én het publiek vermaken staan voor de band absoluut voor op. Dat ze hierin goed slagen blijkt wel tijdens de vele superge- zellige optredens waarbij de zaal vaak 'uit z'n dak gaat'. Ter gelegenheid van het jubi leum heeft de band een cd opge nomen, met als titel Goed hè?. Deze opvolger van de cd Aap- Neemt-Mies staat vol met num mers die de band zelf tijdens optredens het liefste speelt. De plaat is afgelopen winter opgeno men in de Loco Studio's in Horst en bevat twaalf echte Trade Mark liedjes. Of zoals de band het zelf zegt: "Voor het publiek leuk om thuis de ervaring te herleven, en voor ons eigen nageslacht leuk om te weten wat pappa vroeger allemaal uitspookte!" Op de avond zelf spelen alle gastmuzi kanten die op de cd staan ook live mee, wat het niveau en de sfeer flink zal verhogen. De avond staat bol van muziek. Als om 20.00 uur de tent open gaat zal Joekskapel Kleffe Zök uit Horst de gasten bij de ingang fees telijk verwelkomen. Om 20.45 begint de Horster rock roll for matie Fishnet Stockings, gevolgd door de Overijsselse feestband De Heino's. Vervolgens neemt Trade Mark het podium in om, samen met gastmuzikanten van onder andere Normaal en Jovink, de avond knappend voort te zetten tot het bittere eind. Tijdens dit optreden zal ook de grote Trade- Mark-Bierzoep-wedstrijd 2003 gehouden worden, wat bij de vorige editie in 2000 tot hilarische taferelen leidde. Tenslotte kan er op de avond een heuse auto gewonnen worden; de Zebra 2.0 Sport, een absoluut collectoritem met brede banden, dikke uitlaat en zeer verrassende striping. Kaarten zijn verkrijgbaar in Horst (Grand Café Coenders, Cambri- nus, Kasteelboerderij en De Beurs) en in Venray (café de Bonte Koe en café Hulsman). De Kaarten kosten in de voorverkoop €8,50 en aan de dagkassa €11,- euro. Krachten worden gebundeld. Samen met een deskundige partner bepaalt u de strategie. de regels. Weten dat winnen of verliezen afhangt van een nauwe samenwerking. Het resultaat: uw bedrijf op voorsprong. Donderdag 13 maart 2003 - Pagina 9 ACCOUNTANTS EN ADVISEURS en win een badkamer strandhuisje met frisse azuurblau we gordijnen, met daaroverheen een luchtige vitrage en bijpassen de houten jaloezieën in retro-stijl. En weer een stukje verderop waant u zich in de woonkamer van een sjiek landhuis, met zeer klassieke stoffen voor de ramen, compleet met draperieën en volants. Verder vervaardigen we alle gordijnen in ons eigen atelier waar een team van zeer kundige naaisters het beste uit iedere stof haalt, of het nu strak in de plooi moet vallen of juist lekker non chalant. Zij gebruiken het geheel eigen plooisysteem, waar Gebr. Wijnhoven om bekend staat. Om u te helpen bij het maken van de juiste keuze adviseren onze verko pers altijd om stalen rustig thuis te bekijken. In het eigen interieur, bij de meubels en de muren en zowel bij dag- als avondlicht. Het uitlenen van stalen is bij ons dan ook vanzelfsprekend en koste loos. Indien gewenst geeft een van onze medewerkers u met ple zier advies aan huis. Uiteraard geheel vrijblijvend. Naast de afde ling woninginrichting (vloerbe dekking, binnenzonwering, gor dijnen, enzovoorts.) heeft Gebr. Wijnhoven eveneens een afdeling buitenzonwering (markiezen, rol luiken, zonneschermen) en kunst stof kozijnen. Op deze afdeling krijgt u tot 1 april van dit jaar 10 korting op buitenzonwering en horramen. Gebr. Wijnhoven B.V. kan inmiddels terugkijken op 25 jaar ervaring en daar zijn we best trots op! In die periode hebben we ons geprofileerd als een bedrijf voor een breed publiek, van jong tot oud. en tegemoetkomend aan iedere wens. Het hele traject, van advies tot installatie, hebben wij in eigen huis zodat we kunnen zorgen voor een perfecte begelei ding en service. Kom gerust eens kijken en laat u inspireren door 'Het Bovenhuis'! Als voorproefje kunt u alvast onze website bezoe ken: www.gebrwijnhoven.nl. Star Travel Reisburo in Venray feliciteert de winnaars vroegboek actie, met als hoofdprijs een weekend Barcelona. Het team van Star Travel Reisburo, Monique van der Steen, Inge Beerkens en Tosca Zeegers mochten de prijs uitreiken aan een gelukkige mevrouw Zegers uit Holthees. Star Travel Reisburo is het reisbu- Monique van der Steen van Star Travel (links) overhandigt de prijs aan de winnares, mevrouw Zegers uit Holthees reau voor autovakanties, vliegva kanties en cruisevakanties. Het reisbureau ook vt»or een gedegen reis-advies op maat. Vandaar ook In Nederland zie je sinds enige tijd weer bekende Nederlanders op televisie met dreadlocks in hun haar. Dewie van Idols bijvoorbeeld, die een rage ontketende door zelf met dreads in het populaire tv-pro- gramma te verschijnen. alle mogelijke kleuren, diktes en lengtes. Ook kunt u bij Young Hair Shop terecht voor extensions in alle kleuren en maten. Zin in dreads, extensions of speciale effecten in uw haar? Voor inlich tingen. Young Hair Shop, tel: 0478-584831. tussen nu en 1 juni zich en van de VBO-makelaars enray voor een offerte, oopopdracht of bezichti- meldt, maakt nu kans op badkamer ter waarde van leuro. Ook als U bij Ron- Tegels Sanitair de lbezoekt kunt u naar deze prachtige startten de VBO-Make- te weten Makel- Joosten Vast- 3VM makelaars, samen deze loterij. Een actie voor Venray en "industrieterrein Keizers- zich Tegelzettersbe- vof. m die de lading nog dekt, want de laat op 475 m_ een tegels en sani- zowel in opstellingen als langs de muur. De ziet er gloednieuw uit, is opgeleverd. Harrie en Wim Ron- in 1985 Tegelzetters- longen op. In eerste instantie als tegelzettej-sbedrijf, maar in de loop der jaren werden de werkzaamheden meer en meer uitgebreid. In 1998 is Wim overle den. Vanaf 1990 runt Harrie het bedrijf samen met zijn vrouw Mieke. Ook de kinderen zijn werkzaam in het bedrijf en wor den opgeleid tot nieuwe genera tie managers. Inmiddels heeft Rongen zich ontwikkeld tot leverancier van tegels, tegelwerken en sanitair. In mei 1999 opende het bedrijf een nieuwe showroom met een oppervlakte van 475m_ met een breed scala aan tegels en sanitair. Op de eerste verdieping is een volledig huis ingericht van 75 m_, een inspiratiebron voor veel men sen. "Zo'n huis in de showroom was een weloverwogen keuze. Klanten krijgen zo een heel com pleet beeld, dat we ook waar kun nen maken. Zo kunnen we een totaalpakket aanbieden, van sloop tot ingebruikname. Alles in één hand. Eén aan spreekpunt. Dat scheelt voor velen een hoop gemaar... Consumenten willen graag oplossingen zien en verrast wor den met verschillende mogelijk heden. In onze showroom heb ben we afwijkende en bijzondere badkamers en tegelwerken gere aliseerd, waarbij we de klant een aantal opvallende combinaties kunnen laten zien." aldus Harrie Rongen. "Je moet wel constant trends volgen en daarin meegaan, zodat je de showroom up-to-date houdt. Dat maakt continu investering in de showroom noodzakelijk. Marketing, reclame en automa tisering zijn verder essentiële onderdelen om het bedrijf te pre senteren. Dat zijn zaken die je professioneel moet aanpakken, zodat je bedrijf boven de midden moot uitsteekt." Rongen heeft de afgelopen jaren zowel binnen als buiten het bedrijf zeer vooruitstrevend gewerkt heeft met het oog voor de ontwikkelingen in de branche. Zo maakt Harrie Rongen deel uit van het voorselectiecomité van de BOC-leerlingen (Bouw Opleidings Centrum Horst) en is hij praktijk examinator voor de Stichting Vak opleiding Bouwbedrijf. Binnen het bedrijf wordt veel aandacht besteed aan vakman schap en scholing van het perso- Rabobank geeft 'Blik op Wonen' cadeau bij een hypotheek adviesgesprek Mensen die op zoek zijn naar een andere koopwoning doen er goed aan om in ieder geval een afspraak te maken voor een adviesgesprek bij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum. En niet alleen omdat u dan een perfect advies krijgt van de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. U krijg name lijk ook een 'Blik op Wonen' cadeau. Inhoud Een 'Blik op Wonen' is een verfblik van 25 centimeter hoog. Het biedt infor matie die van pas komt bij de oriëntatie op de aankoop van een andere woning. Via een handig boekje krijgt u antwoord op vragen als 'Hoe vind ik het huis van mijn dromen?', 'Hoe voorkom ik dat ik een kat in de zak koop?' en 'Wat komt er kijken bij een financiering?' Dit alles is aangevuld met wat u moet weten over de notaris, de woonverzekering en de makelaar. Daar naast krijg u alle ruimte om uw eigen schetsen te maken van uw droomin- richting dankzij een handig tekensjabloon. In het blik zit ook informatie over bijvoorbeeld keukens en doe-het-zelf artikelen. Plus tal van interessante aanbiedingen een waardevolle kortingscoupons op producten waarmee u uw nieuwe huis kunt inrichten. Met dit blik kunt u met een gerust hart op huizenjacht gaan. Beste deal Uiteraard heeft Rabobank Venray Meerlo-Wanssum veel meer te bieden dan dit gratis 'Blik op Wonen'. De Rabobank heeft als nummer één op het gebied van hypotheken een naam hoog te houden. De hypotheekspecialisten van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum doen er alles aan om ervoor te zorgen dat iedere klant de 'beste deal' op hypotheekgebied krijgt. Het maakt daar bij niet uit om welke hypotheekvorm het gaat, Rabobank Venray Meerlo- Wanssum levert ze allemaal. Meer doen Met het 'Blik op Wonen' toont de Rabobank weer eens dat zij meer voor haar klanten wil doen dan alleen een hypotheek verkopen. Wie wil weten hoe zo'n blik er uitziet, kan overigens even langs de bank gaan, daar staan ze. Maar het is natuurlijk nog handigér om meteen een afspraak te maken. Want wie op zoek is naar een nieuwe woning kan eigenlijk niet zonder zo'n 'Blik op Wonen'. Maak een afspraak via (0478) 530 300 dat Star Travel desgewenst werkt op afspraak om alle tijd te nemen voor haar klanten. Wilt u met uw (personeels)vereniging op stap? Dan bent u bij Star Travel Reisbu ro ook aan het juiste adres, infor meer vrijblijvend bij het reisbu reau aan de Gouden Leeuw 19 in Venray. I Bij de Young Hair Shop hebben ze een systeem om dubbele dre adlocks van fiberhaar te creëren, als één van de weinige kappersza ken in Nederland. Met dit systeem wordt met een kleine vlecht een dubbele dread bevestigd. De dre ads kosten 4,95 euro per stuk. Er gaan ongeveer tussen de zestig en zeventig dreads op een heel hoofd. Een heftige bos dreads kost u tussen de 300 en 400 euro, afhankelijk van het aantal dread locks dat nodig is. Als speciale aanbieding in de maanden maart en april betaal je voor een hoofd vol dreadlocks 300 euro. Het,team van Young Hair Shop heeft de cursus dread locks gevolgd bij de Dreadlock- academy. Je kunt ook een paar dread locks laten maken, bijvoorbeeld voor een avondje-uit. Ze zijn er in u een beter beeld te van het enorme aanbod ijnstoffen, ophangsyste- binnenzonwering en 'verwante artikelen creëer- Gebr. Wijnhoven B.V. in een nieuwe showroom de eerste verdieping van t bedrijfspand. Daar kan bezoeker inspiratie opdoen (kennis maken met diverse ^stijlen. let Bovenhuis', dat is de naam de gloednieuwe showroom de eerste etage van Gebr. "hoven B.V. in Horst heeft In 'Het Bovenhuis' maakt u kennis met diverse woonstijlen, zoals deze slaapkamer in Ooster se sfeer. meegekregen. De showroom bestaat uit allerlei kleine kamers, die allemaal anders zijn aange kleed, van strak en modern tot zeer klassiek. In 'Het Bovenhuis' kunt u snel en op een leuke manier kennis maken met allerlei woonstijlen! De nieuwe showroom is ont worpen en ingericht door het eigen verkoopteam van Gebr. Ondernemend Venray e.o., houdt deze pagina de komende weken goed in de gaten! Wijnhoven. Vanuit het dagelijks contact met de klanten kwamen zij namelijk tot de conclusie dat het voor veel mensen moeilijk is om een keuze te maken uit het enorme aanbod van onder andere gordijnstoffen, ophangsystemen en binnenzonwering. Ook merk ten de verkopers dat veel klanten moeite hebben met zich een voor stelling te maken van de vele toe passingsmogelijkheden en van de manier waarop bepaalde stoffen komen te hangen. Zo zijn er stoffen die netjes in de plooi vallen, terwijl andere stoffen juist heel nonchalant horen te hangen. Als voorbeeld noemen we natuurlijke zijde. Een prachtige stof met een hele luxe uitstraling en verkrijgbaar in aller lei eigentijdse, krachtige kleuren, maar ook een materiaal dat op een geheel eigen manier komt te hangen. In 'Het Bovenhuis' vindt u de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van woninginrichting, zoals moderne stoffen op zeilrin- gen aan stoere roestvrij stalen roe den, paneelgordijnen als ruimte- verdelers en nog veel meer! Bovendien kunt u er de meest uit eenlopende ideeën opdoen. U betreedt onder andere een slaap kamer in Oosterse sfeer, met luxueuze stoften op en achter het bed, panelen met bamboeplanten erop afgebeeld en een hemel van gekleurde organza. U bezoekt een neel. Daarnaast worden alle trend die zich in de branche afspelen nauwlettend gevolgd en toepass ingen aan het personeel geïnstru eerd. Op die wijze is Harrie Ron gen uitgegroeid van tegelzetter tot manager van een bedrijf met een personeelsbestand van 18 personen. LOTERIJ De spelregels van de loterij zijn vrij eenvoudig. Iedereen die een bezichtiging doet, een opdracht verstrekt of offerte aanvraagt bij de deelnemende makelaars, of in de showroom van Rongen komt kijken naar tegels, sanitair of een badkamer, een offerte laat uit brengen of een order plaatst, krijgt een lot. Dat lot wordt op naam uitgeschreven en is niet overdraagbaar. Deelnemers mogen met maxi maal vijf loten aan de loterij deel nemen. Wilt u niet aan de loterij deelnemen dan geeft zo'n lot recht op vijftien procent korting op een opdracht die u bij de makelaars plaatst. De loterij loopt tot 1 juni. Op 14 juni vindt de trekking plaatst.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 9