^OAIustema op eg naar record (HVC-keeper erdient standbeeld iVC-spelers in de iet ure Sportnieuws -info Ons Genot Leunen wint kampioenschap Dames Red Stars vast aan kop Opnieuw bekerstunt Lake Valley Iris Jeurissen weer in de prijzen Sponsors HVC/Alustema Programma zaalvoetbal Boca Juniors dichtbij stunt X Jeugdsport De Schuivers Biljarten Bridge Spio 'agi. EN MAAS Donderdag 13 maart 2003 - Pagina 15 (ayse zaalvoetballers boeken grootste seizoenzege: 6-0 astema-SPP/Tonny Fre- Sö-0). anten: 5- Frank van Kem- 8. Fred Jeuken 2-0; 18. g 3-0; 49. Frank Beer- ^50. Frank van Kempen Frank van Kempen 6-0. echter: Bennace (Etten- schouwers: 90. Kfostema: Janssen; Beer- Brands, Van Eist, Jeuken, Ijnpen en Mocking. (Door Henk Willemssen) Instema is hard op weg record te verbreken, ■zéven duels voor de boeg roetbalclub slechts één ijderd van het hoogste ital (35) dat ooit door iys team werd behaald ie divisie. Ook de hoog- iitie ooit, de zevende in deze voetbaljaargang :n. Vrijdagavond boek- (Alustema in eigen hal iSPP/Tonny Freriks de ^overwinning van dit sei- Iua! isultaat was een puike presta- Dede gehavende Venrayse ploeg. ICDK Ie langdurig geblesseerde Step- to kon coach Paul Janssen eroep doen op Ruud Brands. 04 [aanvoerder is naar aanleiding j rode kaart tegen SK/Konica P 3wedstrijden geschorst. Ook le Konica-spelers die betrok- ,r^ iren bij het opstootje kregen 1 if van vier duels. HVC/Aluste- ft besloten niet in beroep te agen Omloo was vrijdag even- «van de partij. De nieuwe s is door coach Janssen dis- lflï ir gestraft. Wat precies de l is wilde Janssen niet zeggen wdik intern'. Evenmin wilde [coach aangeven wanneer de ng weer wordt opgeheven. zat Omloo wel op de tribu- de ontmoeting tegen de club jwoonplaats Eindhoven, beschikte HVC/Alustema over twee wissels waaronder jnict geheel fitte Rob van Eist. ote voordeel was dat de verde- wel intact was. Want dat is jfundament", verklaarde Jans- itdivisionist Tonny Freriks had compleet team (een keeper iveldspelers) op de bank zit- ivpelerslijst van de Eindhoven- nelde indrukwekkende namen lieti to die zowel op het veld als gen ui op het allerhoogste niveau geacteerd hebben of nog actief zijn. Toch blijken klinkende namen geen garantie voor succes. SPP/Tonny Fre riks is bezig aan een uiterst teleurstel lend seizoen met een bescheiden positie in de middenmoot. In Eindhoven had HVC/Alustema ook al met 0-2 gewonnen. En vrijdag avond hoefde de gedreven thuisclub werderom geen tegentreffer te incas seren. De excellerende goalie Ray mond Janssen en de oerdegelijke defensie hielden de 'nul' vast. Na vijf minuten zette Frank van Kempen de thuisclub op een 1-0 voorsprong. Vlak daarna tikte Frank Beerkens een vrije trap breed naar aanvoerder Fred Jeuken die met een daverende knal doel trof: 2-0. Die vroege voorsprong betekende de nek slag voor de Eindhovense bezoekers. De kopjes gingen omlaag en opnieuw speelde de zo ambitieuze club een verloren wedstrijd. Coach Eric van der Palen probeerde zijn team nog aan te sporen tot meer daden maar hij was een roepende in de woestijn. HVC/Alustema daarentegen werd alsmaar sterker en groeide in de wed strijd. Daarbij kwam de thuisploeg vrij gemakkelijk aan haar doelpunten. Zo rolde een schuiver van Roel Moc king in het doel: 3-0. Na rust beperkte het Venrayse team zich tot verdedigen. Het doel was de comfortabele voorsprong zo lang mogelijk door de tweede helft te loodsen en te loeren op de bevrijden de vierde treffer. SPP/Tonny Freriks had wel een groot optisch overwicht maar de ploeg leek niet meer in een goede afloop te geloven. De Eindho- venaren kregen wel kansen maar tel kens vonden zij de uitblinkende doel man Janssen op hun weg. HVC/Alustema opereerde veel meer als een team. Illustratief was dat topscorer Frank van Kempen het 'vuile' werk niet schuwde en na rust meer op de eigen dan op dc vijandelij ke helft te vinden was. Paul Janssen: "Dat heb ik ook tegen hem gezegd. Want Frank houdt het niet vol in zijn eentje in de spits. Hij moet zich wel laten terugzakken om op adem te komen. Dan kan hij van achteruit coachen en zijn momenten uitzoeken om naar voren te gaan." Na een perfect uitgevoerde coun ter trof Frank Brands de paal. In de voorlaatste minuut viel eindelijk de 4- 0. Vanaf eigen helft lepelde Frank Beerkens uit een vrije trap de bal in het verlaten Eindhovense doel. Uit twee vlijmscherpe counters in de slot minuut schroefde Frank van Kempen de score op tot 6-0. Paul Janssen was na afloop dik tevreden. "Een perfecte prestatie van iedereen. Puur op,fel heid hebben we dit bereikt. We onderschepten vrijwel alle ballen van de tegenstander en wonnen steeds meer duels. Dan krijgen de spelers iets onoverwinnelijks over zich." luo t avis- Trading International bv I Kcizersveld. 19 Venray Venroy wwv/.vanden muncklwl.nl mg mi ia klik arde Pa ofdschuddend bekeek opp gerTiny Timmermans vrij- trfct rond de zoveelste afgang van erh dub SPP/Freriks. uIk word ii> 2 ran die Venrayse doelman, looflijk wat die er vanavond aal heeft uitgehouden. Ze "arifc voor hem wel een stand- oprichten." ijdr «•mond Janssen moet glimlachen ïouii toveel lof. "Het ging inderdaad Jkkcr. Als mijn eerste redding iig'"|goed is. Dan keep ik meestal lerke wedstrijd." Dc 28-jarige ik lanuit Wychen heeft soms van sndi ip. Dan staat hij als een kat in ïakfi joel grijpt alles klemvast en ten perfecte timing met uitko- Radeloos worden de tegenstan- ton van hem. Vrijdag was het tens zijn avond. Hij dreef de Oïcnse zaalvoetballers tot wan- De HVC-doelman speelde een 1 foutloze wedstrijd. "Dat zal coach Vic Hermans op de tribu it wel hebben gezien", merkte Paul Janssen op die de doelman twee jaar geleden wist te 'red- foor het zaalvoetbal Nadat Jur- Nellissen was gestopt zat Uustema medio 2001 zonder keeper. Een lange zoektocht Ie geen enkel resultaat op. 'an [Janssen uit Malden kwam toen Raymond Janssen op het spoor. Die was gestopt bij Mawi Funtime en wilde alleen nog op het veld verder gaan bij vierdeklasser Alverna uit zijn woonplaats Wychen. 'Ik kreeg een telefoontje van Paul. Ik kende hem als coach van Oriënt Plaza. Dat is ook een club uit Wychen. Toen hij mij vroeg begon het toch weer te kriebe len. Maar vanwege een operatie aan mijn schouder kon ik er niet vanaf het begin bij zijn." Naar een paar maan den maakte Raymond Janssen vorig seizoen zijn opwachting in het doel van HVC/Alustema. "Het is mij uitste kend bevallen. HVC heeft een fantas tisch leuke ploeg. Het zijn allemaal heel gewone jongens. En dat ligt mij wel. Ik houd niet zo van die spelers met vedetteneigingen. HVC is een gewoon een vriendenploeg." Hij keepte voorheen in de eerste divisie bij Mawi Funtime en Voorwaarts. Bij Mawi, tegenwoordig Kronenburg/ Funtime, verloor hij de concurrentie strijd van Wim de Bruin en hij leek verloren voor het zaalvoetbal Bij HVC/Alustema is de Wychense doel man helemaal opgeleefd en verkeert momenteel in bloedvorm. Alhoewel hij ook wel eens zijn mindere dagen heeft. "Maar dat worden er steeds minder", oordeelt Raymond Janssen. "Mijn prestaties zijn nu veel minder wisselvallig. Ik ben wat ouder én wat rustiger geworden Hij zegt het beste tot zijn recht te komen als het er cha otisch aan toe gaat. "Dat vind ik heer lijk keepen. Hoe hectischer hoe lie ver. Ik zou eigenlijk het liefst de helè wedstrijd mei een man minder willen spelen. Maar het moeilijkste is het als je maar weinig ballen krijgt", aldus de HVC-doelman die alle eer wil delen met zijn defensie. "De samenwerking met de verdedigers loopt echt per fect." Maandag 17 maart Sporthal De Wetteling 20.30 HVC/Alustema 2-Boca Juniors 21.30 Boca Juniors 2-Beringe 5 Sporthal De Weert 20.00 Lake Valley 3-BDZ Venrav 2 21 00 Lake Valley-ZV/Serum Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-GFC Dinsdag 18 maart Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 4-Kroncnbcrg 2 Woensdag 19 maart Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 5-FC Hento nkvan Kempen en Raymond Janssen weg? In of tak Recessen van HVC/Aluste- evc J"iven niet onopgemerkt. Er gts 'taan enkele spelers van de eld; ape zaalvoetbalclub getrok- Miió '°°ral de makkelijk scoren- ycö van Kempen en de ster- Luö Mman Raymond Janssen en! lln^e picture, vrë "enaien zit jonkie Frank Brands 8'de selectie van Jong Oranje. l5fi *oach Vic Hermans zat vrijdag Kf ,dlJCl tegen SPP/Tonny Freriks gri« voor hem op de tribune, linp dinsdag moest Brands °aar Zeist voor een testwed- (TKl <j( M van Kempen had er vrijdag ■baif Eindhovense club weer drie doi! &en en schroefde zijn seizoento- chffi 'P,.naar 21 treffers. Daarmee ikek "U heel hoog op de schutters- - an^e eerste divisie C. "Die Van ee goeie. Die speelt vol- jisli ^zoen voor ons", beweerde 'od ler T'ny Timmermans van °nny Freriks. "Ik heb al een gesprek met hem gehad. Wij gaan volgend jaar rigoureus verjongen. De oudjes moeten er alle maal uit en daar komen jongens van midden twintig voor terug. Frank van Kempen past daar uitstekend bij. Het maakt niet uit dat hij al deriig geweest is. Hij is jeugdtrainer van PSV Al en kan volgend seizoen onze nieuwe spelers coachen. Bovendien pikt hij ook nog zijn doelpuntjes mee. Ik heb zijn mobiele nummer. Ik bel hem bin nenkort weer", aldus Timmermans. Volgens vice-voorzitter John van van Munckhof zal de Sevenumsc spits HVC niet inruilen voor een andere club uit de eerste divisie. "Wat heeft Frank eraan om naar Tonny Freriks te gaan? Die staan lager dan wij. Nee, daar gaat hij echt niet naar toe. Als hij vertrekt dan is het naar een club uit de ere divisie. Zo niet, dan speelt hij volgend seizoen gewoon weer hier. Daarvoor heeft hij het veel te goed naar de zin", denkt Van den Munck hof. Doelman Raymond Janssen twijfelt nog. Hij heeft een aanbieding op zak van Kronenburg/Funtime uit zijn woonplaats Wychen. Kronenburg is momenteel koploper in de eerste divi sie B en aast op promotie naar het allerhoogste zaalvoetbalniveau. "Als zij inderdaad promoveren dan wordt het een heel lastige keuze", bekent Raymond Janssen. "Ik ben 28 en krijg dan dc kans om in de ere divisie tc spelen. En dat wil ik best eens mee maken." Dc Wychense goalie voegt er aan toe dat indien Kronenburg geen kam pioen wordt hij bij HVC/Alustema blijft. "Daarvoor heb ik het veel te goed naar de zin in Venray. Het is weliswaar een half uur rijden terwijl Kronenburg voor mij twee minuten met de fiets is. Maar de gezelligheid vind ik veel belangrijker, Maar als ik op het allerhoogste niveau kan gaan keepen dan wordt het toch iets anders Dan maar een tijdje wat min der gezelligheid maar dan heb ik wel de ere divisie meegemaakt." Titelkandidaat AJ Deurne ontsnapte vrijdag op de valreep in sporthal De Wetteling. Pas in de laatste minuut trok de Deurnese zaalvoetbalploeg de overwinning (2-3) naar zich toe, Bijna had Boca Juniors voor een stunt gezorgd en plaatsgenoot Trepke Ven ray, dat met AJ Deurne in een felle titelstrijd gewikkeld is, een goede dienst bewezen. Maar tegen de dave rende knal van een Deurne-speler in de slotminuut was Boca-doelman Aoussar volslagen kansloos. Zo kwam AJ Deurne met de schrik vrij. Aanvan kelijk namen de Brabanders een 0-2 voorsprong. Pascal Klisters verklein- de nog in de eerste helft de achters tand tot 1-2. Ook na rust kon de Deur nese ploeg niet overtuigen. Uit een schitterende vrije trap scoorde Pascal Kusters de 2-2 gelijkmaker. Dat leek ook lange tijd de eindstand te wor den. Totdat dc laatste minuut aanbrak en Boca Juniors met lege handen ach terbleef: 2-3. Tweedeklasser Lake Valley/'t Podi um heeft opnieuw voor een beker- stunt gezorgd door hoofdklasser Hae- len met 6-4 te verslaan. Na de uitschakeling van Altweerderheide en AJ Deume/GP Batteries, allebei eerste klasse in de voorgaande ronden in de KNVB-beker. was men bij voorbaat niet uitgeschakeld tegen het laag geklasseerde Haelen. De eerste helft was een aftastende fase waarin de Venrayse zaalvoetballers niet konden en Haelen niet wilde aanvallen. Een saaie avond liep echter uit tot een waar spektakel. Uit een vrije trap scoorde Haelen na tien minuten de eerste goal, enigszins tegen de ver houding in maar de goals tellen nu eenmaal. Uit een terechte vrije trap wist Daan Wijnands drie minuten later de gelijkmaker te scoren: 1-1. Luttele seconden later door onnodig balverlies van Haelen, counterde Lake Valley/'t Podium vlijmscherp en via Frank van Daal kwam men op een voorsprong: 2-1 Deze wist men te behouden tot enkele seconden voor het rustsignaal toen plotseling een van richting ver anderde bal de goed keepende goalie kansloos liet en de bal rolde gelukkig in het doel: 2-2. Vijf minuten na rust was het Paul Rutten die via een zeer snelle aanval met Bas Fleuren en Frank van Daal schitterend de ver diende voorsprong aantekende voor Lake Valley/'t Podium. Enkele minu ten later na aandringen van Haelen en diverse goede reddingen van Vincent Buwalda, goalie van Lake Valley/'t Podium was het toch A. Kremers die de gelijkmaker binnenschoot na een defensieve fout in de achterhoede van Lake Valley: 3-3- Nadat er een dikke tien minuten over en weer was gegaan, waarvan uit de kansen best een voorsprong had mogen ontstaan voor Lake Valley/'t Podium, zes zeven keer stonden de paal en lat in de weg, begon men steeds meer te geloven in hun eigen kansen. Dat knap verdedigen en goed keepers werk alle kansen van Haelen om zeep hielp mogen we hier niet onvermeld laten. Dat vervolgens zes minuten voor het einde van de wedstrijd Lake Valley genadeloos toe sloeg had het Lake Valley legioen niet kunnen ver moeden. Via snel en agressief voetbal coun terde men zo snel, dat binnen drie minuten de voorsprong was uitge bouwd tot 6-3- De grote winnaar was het collectief dat de defensie van Hae len verslagen, had. Een nieuwe droom werd werkelijkheid. Dat in de laatste seconde Haelen nog scoorde, was leuk voor de statistiek. Barto's broodjes De Bleek 52 5801 MDVenray Tel (Q478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 1 7 h>roodje?s'"*' Broodjes - pistoletjes - bagj&ettes - croissants - Provencettes - Salades - Catering - bezorging - Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl De Jeugdsport kennismakingsda- gen in maan zien er als volgt uit: Sjoelclub Venray, iedere vrijdag avond van l8.3O-i9.3O uur Wijkge- bouw Veltum. Tennisclub Venray, start dinsdag 25 maart van 18.00- 20.00 uur De Schaapskooi. ISBV sport voor mensen met een handi cap), iedere dinsdag tafeltennissen bij Red Stars van 20.00-22.00 uur. Rooyse Volleybal Kombinatie, iedere woens dagmiddag van 17.00-18.00 uur circu latievolleybal Sporthal Dc Weert. Red Stars Start donderdag 27 maart om 15.45-17.00 uur tafeltennishalJong Nederland op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag voor verschil lende leeftijdsgroepen in het clubge bouw. Tennisclub Rodhe Start woens dag 12 maart van 13.00-14.00 uur tennispark. Badmintonclub BC Ven ray van 19.00 - 20.15 uur (maximaal twaalf deelnemers) Sporthal de Weert. Gymnastiekvereniging St. Christoffel op maandag, dinsdag, don derdag, vrijdag en zaterdag voor ver schillende leeftijdsgroepen, gymzaal Langeweg. Er zijn nog enkele infoboekjes - even bellen Synthese tel. 517317 of afhalen Bergweg 4. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Afgelopen zaterdag hebben de leden van Sjoelclub De Schuivers zeer succesvol deelgenomen aan de derde en tevens laatste Individuele Selectie wedstrijd Regio Limburg voor de Nederlandse Kampioenschappen Sjoelen op zaterdag 12 april in Bame- veld. Uit de daguitslag bleek dat Hendra van Sinderen als nieuwkomer in de klasse Dames-E al meteen mei een medaille huiswaarts keertje door een fraaie derde plaats en een gemid delde van 104,45. Bij de heren was de eerste plaats van Koen Heideveld in de klasse C en een gemiddelde van 127,55 fraai. Niet veel minder was de tweede plaats van Piet Hermans in de klasse E met een gemiddelde van 108,30. Ook de derde plaats van Mat Klaas- sens in dc klasse B met een gemiddel de van 131,20 was uitstekend. Door de uitstekende resultaten tijdens de afgelopen selectiewedstrijden mogen de volgende leden van De Schuivers naar het NK. Hendra van Sinderen plaatste zich in de klasse Dames-E met een tweede plaats en een gemiddelde van 106,43 rechtstreeks. Dit geldt ook voor Koen Heideveld met een tweede plaats in de klasse Heren-C en een gemiddelde van 126.73. Verras send was de plaatsing van Frans van Soest met een derde plaats in dc klas se Heren-E en een gemiddelde van 106,30. Uiteindelijk plaatste ook Mat Klaassens zich voor het NK in dc klas se Fleren-B met de hoogste dagscore van 131,18 gemiddeld. de Nederlandse kampioen schappen voor pony's in Ermelo werd de 11-jarige Iris Jeurissen uit Oirlo, lid van PC De Jumpers uit Oirlo, vierde met Presley J. Iris was de enige die in de prijzen viel van alle amazones die uit Limburg kwamen. Zus Esther die met Kirnula in de cate gorie D-midden sprong, tikte er een balk af in de eerste ronde. Een paar weken waren de zusjes allebei Limburgs springkampioenc: Iris met Presley J. en Esther met Kirnula. Op de internationale springwed- strijd vorige week in België sprongen de zusjes Jeurissen alle drie in dc prij zen. Katja Jeurissen behaalde met Ratina een vierde prijs: Esther werd met Nadanna J. vijfde en Iris met Neon Star zesde. Deze uitslag lever den nog extra prijzen op. Afgelopen zondag wist het viertal van rijvereniging Ons Genot Leunen in het Brabantse Wanroij het kam pioenschap Kur op muziek klasse L in de wacht te slepen In de voorrondes voor dit kampioenschap hadden zowel Ons Genot Leunen als St. Jan uit Merselo een keer beslag weten te leggen op een eerste plaats. Bij aan vang van de finaleronde in Wanroij ging de strijd dus min of meer tussen Merselo en Leunen. De ruiters van Merselo reden een keurige kür maar konden niet voorkomen dat de Leun- se ruiters uiteindelijk toch met een duidelijk overwicht het kampioen schap in de wacht wisten te slepen. Op de foto het viertal van Rijvereni ging Ons Genot Leunen met van links naar rechts: Gertie Peeters met Pablo Jan Hendrikx met Marco. Marie-Louis- se Philipsen met Rex, Ellen Claessens met Sinea en commandant Jan Claes sens. Afgelopen zaterdag won Dames 1 van TTV Red Stars met 8-2 van Toren- stad Daarmee werd het 10-0 verlies vorige week van dames 2 tegen dat zelfde Torenstad weggepoetst. Bovendien verstevigt dames 1 de kop positie. Hoonhorst is op zeven pun ten achterstand gezet, Torenstad op zes (maar met al een wedstrijd meer gespeeld). Zaterdag bleek Sabina Lar- mené de goede weg vastgehouden te hebben. Na de drie overwinningen tegen Hoonhorst bleef ze ook nu ongeslagen. Haar overwinningen kw;amen overtuigend tot stand. Met Kelly Willems won ze ook het dubbel spel. maar hier moesten ze in de vijf de game een grote achterstand weg poetsen. Kelly won twee enkelspelen. Marijn Verburg won er eveneens twee Beiden verloren van Monique Eemes. Dames 2 verloor uit met 6~i van Maasbree. Ellen Ras won tweemaal, Angëlc Wientjens en Sand ra Oostrom wonnen beiden eenmaal. Dames 2 staat nu onderaan in de eer ste divisie en zal alle zeilen bij moeten zetten om handhaving te bewerkstel ligen. Komende zaterdag spelen ze de return tegen dames 1 en gezien de vorige uitslag (2-8) biedt dit voorals nog weinig perspectief. Het herenteam verloor thuis met 6- 4 van SKF Veenendaal. Evenals in de wedstrijd tegen Bit.nl verloor Jeroen Renkens al zijn enkelspelen. Daar door bleken de twee winstpartijen van zowel Ronald Bogaard als Frank van der Vleuten niet genoeg. Door dit verlies staat Red Stars nu gedeeld vier de in de eerste divisie, naast SKF. Behalve de slechte reeks van Jeroen (hij verloor tegen Bit.nl ook al zijn enkelspelen) tobt ook Ronald nog met een schouderblessure, waardoor hij niet op volle kracht kan spelen. Alleen Frank is blessurevrij en inmid dels is ook Patrick Zwiers weer terug in het land De komende wedstrijden zullen de heren vol aan de bak moe ten, want de concurrentie in deze poule is erg groot en de verschillen heel erg klein. Robert van den Bosch en Peter Freij hebben zich zondag geplaatst voor de halve finales van de senioren C-Meerkampen. Robert werd vierde in zijn poule na telling, Peter werd na telling derde in zijn poule. Voor bei den was dit net genoeg voor plaat sing. Zondag werd in de hal van Red Stars ook een jeugd bekertoernooi voor de afdeling Limburg gespeeld Hier werd door de volop aanwezige Red Stars-jeugd goed gepresteerd. Rob Aben en Tom Thijssen werden in dit teamtoernooi zelfs eerste in de welpenklasse. Verder kwamen Ernest Cruysberg en Deni Spahic in de halve finale bij de kadetten. Martijn Hou wen en Ben Hortulanus deden het zelfde bij de junioren. DOS Clubkampioenschappen 3-ban- den: Op donderdag 13 maart en dinsdag 18 maart worden de volgende ronden gespeeld. Aanvang 19.30 uur. Uitslagen VBB: DOS 3-RLZ 3 4-10 Ondanks de prima partij van Wim Schillings, die in 15 beurten klaar was (gem. 2,33) en het andere punt van Frits van der Wacrden (1,14) moest men de zege afgaven. Anker 3-DOS 4 11-2 Theo Mertens behaalde door zijn gemiddelde een punt (0,833) en Jenny Kusters behaalde met haar gelijkspel eveneens een punt. Uitslagen KNBB: DOS C2-Maasbree 2-5 Bert Suilen redde de eer voor DOS met 2,25 gemiddeld. Programma VBB: Vrijdag 14 maart: OBK 1-DOS 1 Programma KNBB: Dinsdag 18 maart: DOS Cl-VOP BC De Peel Het Cl-team won in Blerick met ""-0 van SSV. Met een slotserie van 16" wist Jo Poels zijn partij in slechts vier beurten winnend af te sluiten. Dit betekennde een zeer sterk gemiddel de van 50.00. Driebanden groot: UC Apollo2/De Peel, nummer 2 in de stand, speelde thuis gelijk tegen num mer 3 GorissennFurnitures. Theo Dericks won zijn partij, na een 18-11 achterstend, met 25-23. Theo speelde 0.484 gemiddeld. UC Apollo 3/De Peel won thuis met 8- 0 van Sis/Ona 2 Wilfried Godschalk won zijn partij met 0.344 gemiddeld. Programma: Vrijdag 14 maart: 3b 3e dïv: Apoilo3/Peel-Hazelaar 3b 2e div: J Tilburg 1-Well./Apollo Zaterdag 15 maart: 3b le div: M.Bovo-Apollo/Peel 3b 3e div: Esch Bilj.-Apollo 2/Peel Maandag 17 maart: Cl: Pruuvers-Dc Peel 3b 3e div: v. Hulst-v. Esch Biljarts Dinsdag 18 maart: k: Moira 2-UC Apollo/de Peel Woensdag 19 maart: 3b k: Coba-De Peel 1 3b k: De Aaj Mert-De Peel 2 Donderdag 20 maart: k: VOP-v. Esch Biljarts 3b 3e div: Apollo 2/Peel-Carambole Harten Drie Met de start van de eerste zitting van dc vierde ronde is de eindstrijd om het clubkampioenschap begonnen. Door promotie en degradatie is de samenstelling van de groepen weer geheel anders. Andere tegenstanders waardoor deze laatste ronde toch een totaal andere spanning heeft gekre gen. De hoogste zaalscore is behaald door dc heren Haegens-Steeghs 68.33% die hiermee htm bedoelingen (promoveren naar de hoogste groep) duidelijk kenbaar hebben gemaakt. De uitslag: Geel: 1. mw. Spekhorst-hr. Simons 57.64%: 2. mw. Delsing-hr. De Groot 55 56%; 3- hr. Fiers-Wikkers 53.47%. Rood: 1. hr. Haegens-Steeghs 68.33%; 2 ds. Nollen-Poels 59.17%: 3 ds. Keijsers-Peeters 50.00%. Groen: 1 ep. De Backer 59.03%; 2. ep. Eibers en ds. Orosz-Philipsen 54.1796; 3- ds. Janscn-Verschuyten 52.08%. Volgen de week de tweede zitting van de vierde ronde. Klavertje Vier In geel wint het team van Tonny van Ham, Jeanne Korsmit, Leentje Faas en Annier Siroen van het team Riet Aarts, Jo Linders. Hélène Morree en Leny Spekhorst met 25-3; het team van Marijke van den Boom, Aike van Glab- beek. Tonny Claessens en Wim Her mans wint van Tiny van Goinga. Annelies Rooyakkers. Marlien Verhe- ijen en Jan Versleijen met 18-12; In groen wint het team van Truus van den Heuvel, Door Vermeulen, Frieda Kalkman en Thom Kalkman van Thea Peters, Henk de Vries, W'ilma Dik en Paul Faas met 17-13, terwijl het team van Ria van Son, Kees van Son, Nel Frederix en Ilse Tummers wint van het team van Bets Bistervels, Corry van Meijel, Zus van Meyel en Carla Menger eveneens met 17-13 In blauw spelen zes paren in vijf ronden met vijf spellen. Op de eerste plaats eindigden Jan Aarts en Jo Kok met 64%; 2e zijn Tonny van den Heuvel en Ak van Glabbeek met 56% en 3e, Adèle van Leuken en Wiel Vogels met 55%. Vanavond wrordt er weer com petitie gespeeld. Common Sense Afgelopen maandag was de vijfde ronde van de tweede competitie. Er werd gespeeld in twee lijnen met de volgende uitslag: Rood: 1. ds. Bister- vels-Lagarde 65.50%; 2. ep. Arts en ep. Michels 59%. Geel: 1 mw. Rooy- akkers-hr. Verheven 61.46%: 2. ds. Van Ham-Korsmit 60.94%; 3. hr. Elle- mers-Mertens 55.73%. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag zevende Laddercompetitie: Oranje: 1 hr. Janssen-Mertens 65-63%: 2. ep. Tiggeloven 58.33%; 3- ds. Janssen-Overbeek 50.52% Rood: 1. ds. Bistervcls-Driessen 63.02%; 2. mw. Claessens-hr. Hermans 55.73%; 3- ds. V. Meijel-Michels 55.21%.'. Groen: 1. ds. Tummers-Verschuiten 64.58%; 2. mw. Tockook-hr. Linders, 64.06%; 3. ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 55.73%. Afgelopen zondag is de tweede wedstrijd in de serie drie provinciën- wedsrtrijd gezwommen Lisa Dree- sens zwom op de 200m vrije slag een Limburgs limiet. Zij legde de afstand afin 2. 37.98. Dit was maar liefst 23.46 sec. snel ler als haar beste tijd. Uitslagen: lOOrn shoolslag: Mariska Verstegen 1.32.46; Renske Nielen 1.38.88; Tessa Quaedvlieg 1.48.69; Claudia Cree- mers 1.52.86. 100m rugslag: Yvonne Swinkels 1.21.06; Renske Nielen 1.2.3.70; Inge Arts 1.27.49; Tessa Quaedvlieg 1.37.66; Daphne v. Gabain 1.41.73: Kelly Agterberg 1.49.06; Dion Dree- sens 1.27.44; Rob Arts 1.28.86; Sjoerd Bouwmans 1.47.94; Thijs Quaedvlieg 1 55.79: Hans Westerkamp 2.08.56; Teun Kersten 2.17.09; Mare v. Gabain 2 17.94. 100m vrije slag: Lisa Dreesens 1.13-68; Inge Arts 1.20.75; Daphne v. Gabain 1.24.11; Kelly Agterberg 1.38.58: Minke Janssen 1.55.19; Dion Dreesens 1 16.65: Rob Arts 1.19.08: Sjoerd Bouwmans 1.34.38; Thijs Quaedvlieg 1.35.93; Stan Gorree 1.56.18; Hans Westerkamp 1.56.70; Mare v. Gabain 2.09.59. 200m vrije slag; Lisa Dreesens 2.37.98; Yvonne Swinkels 2.38.75. 50m vlinderslag: Minke Janssen 0.46.82; Claudia Creemers i.02.91; Stan Gorree 1.00.17 dis VC. 200m wisselslag: Mariska Verstegen 2.55.0; Claudia Creemers 4.08.04.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 15