IVOAIustema erliest in rood lekleurd duel laalvoetbalduel !VV Leunen ntspoort oca Juniors vindt eg omhoog Sportnieuws -info Dames 1 Red Stars maatje te groot voor dames 2 Monsterscore Trepke Venray Grote nederlaag De Peelkorf Rooyse VK blijft op titelkoers Ruime winst Manual Programma zaalvoetbal Lake Valley/ 't Podium makkelijk naar winst Oranje Wit Hockeyclub Venray TV Merselo Rooyse VK MEL EN MAAS Donderdag 30 januari 2003 - Pagina In de uitwedstrijd tegen SK Koni- i/Primeur in Goirle wist HVC/Alus- g tma de lijn van twee opeen volgende 4 tdcrlagen helaas niet om te buigen: I j voor de gastheren. De thuisploeg artte met een flink overwicht met me qua balbezit. Kansen gaven de len uit Venray in het eerste kwar- nauweiijks weg. Langzaam maar ;er ging de strijd ook meer gelijk en kwam HVC vaker en gevaarlij- door Toch was het de thuisploeg het eerste doelpunt scoorde, -topscorer Frank van Kempen geen geluk Bij een prima actie ;te hij de bal voorbij de doelman, :h via de binnenkant van de paal ing de weer terug in het veld. Direct ia profiteerde de thuisclub van onnodige fout in de verdediging HVC en bracht zo de ruststand 0 op het scorebord. Overigens l de scheidsrechter in de eerste dft ruim twee minuten te kort spe- d, hetgeen door zowel de assistent- bridsrechter als ook door de thuis- bcg en de gasten werd tonstateerd. De scheids bleef ech ter bij zijn waarneming. Na de rust was het al snel 2-1. Ruud Brands maakte goed gebruik van de afleiden de beweging over de vleugels en schoot de bal hard binnen. Dit nadat een overtalsituatie niet in doelpunten door het Venray's team was omgezet. Diezelfde gestrafte speler van de thuisploeg, beging een onnodige overtreding op doelman Raymond Janssen en kreeg uiteindelijk zijn tweede gele kaart, dus rood. Als reac tie op de overtreding duwde HVC- aanvoerder Ruud Brands de speler weg. Geheel door het lint kwam daar op een speler van SK Konica vanaf de bank het veld in. Hij begon wild om zich heen te slaan en kon slechts met de grootste moeite enigszins tot bed aren worden gebracht. Na overleg met zijn assistent, gaf de scheids tot grote verbazing niet alleen de laatst genoemde speler rood. Ook Ruud Brands moest van hem met rood weg wegens slaan. Zelfs tot lang na de wedstrijd kon geen van de andere aanwezigen de mening van de scheids delen dat het slaan zou zijn geweest. Na een behoorlijk opont houd werd er ook nog verder gevoet bald. Beide teams moesten vijf minu ten met elk drie veldspelers verder Zeer slechte onderlinge communica tie tussen beide leidsmannen gaf bij herhaling chaotische taferelen bij veel te vroeg weer terugkerende spelers. Dit alles had de concentratie bij de anders zo betrouwbare HVC-verdedi- ging geen goed gedaan. De thuisclub strafte opnieuw deze fout goed af en het stond 3-1 Jurgen Omloo, soleerde op rechts en verkleinde het verschil tot 3-2. De thuisploeg wankelde, doch onnodig balverlies gaf hun de gelegenheid om de 4-2 op het bord te zetten. Even leek HVC zijn karakter verloren te hebben. De thuisploeg profiteerde razendsnel en scoorde 5- en 6-2. HVC/Alustema had inmiddels Frank Brands als meespelende doel man ingezet. Via Fred Jeuken en Roel Mocking werd de stand nog terug gebracht tot 6-4. De nedcerlaag was echter niet meer af te wenden. Vrij dag 31 januari zal HVC/Alustema zich voor eigen publiek moeten revanche ren, tegenstander is dan 't Kesjotje uit Swalmen Afkoelingsperiode en twee rode kaarten |Het zaalvoetbalduel ZW Leu- n-Altweerterheide is vrijdag- kond uit de hand gelopen. Negen Inuten voor tijd bij een 3-3 itand blies arbiter Subadar de fftocht. Het leek erop dat hij jilde staken maar na een afkoe- gsperiode, die bijna een kwar- r duurde, werd de wedstrijd j>ch nog uitgespeeld. Tot de 4 le minuut was er weinig de hand in dit sportieve duel. Het lult ontstond toen Marco Berden weg naar het vijandelijke doel ten il werd gebracht door twee tegen- landers. Berden kreeg de vrije trap nee terwijl de leidsman de kaarten n zak op zak hield. Marco Berden, wt (tend op de grond, maakte met een aan fbaar duidelijk dat een gele kaart op IS|n plaats was geweest. Subadar was Iiel gediend van de provocaties van e Leunse aanvaller en trakteerde *s. tm op geel. Toen sloeg de vlam in ,a e pan. ZW Leunen protesteerde evig en vooral" aanvoerder Edwin erden beklaagde zich luid bij de innc iheidsrechter. Toen de Leunse aan- *r 2 berder eveneens geel kreeg sloegen c stoppen door. "Je bent gek man", lep Edwin Berden terwijl hij op zijn voorhoofd wees. Voor deze beledi ging kreeg hij zijn tweede gele prent en dus rood. Daarna was het chaos troef. Bidons vlogen door de zaal en deuren werden hard dicht geslagen. De Leunse doelman Bart Baken had inmiddels zijn doel helemaal omge draaid. Subadar keek rond, zag dat verder, spelen weinig zin meer had en blies de aftocht. Tierend zochten de Leunse zaalvoetballers het kleedlokaal op. Terwijl de spelers zich al aan het omkleden waren merkte de arbiter op dat hij een afkoelingsperiode wilde. Hij vertrok met tijdwaamemer Harric Linders en de beide aanvoerders naar zijn lokaal voor overleg. Mischa Nab- ben nam als reserve-aanvoerder de honneurs waar voor Edwin Berden die over de 'rooie' was. Een paar minuten later keerde het gezelschap terug en werd het duel hervat. Naast doelman Baken stonden alleen Rob Willems en Mischa Nabben in het veld terwijl Marco Berden op het strafbankje zat. Al snel kreeg ook een speler van Altweerterheide geel waar door ZW Leunen nog slechts één speler minder op het veld had. Het Leunse drietal hield knap stand en toen de twee minuten om waren mocht Marco Berden ook weer mee doen. Toch nam Altweerterheide, dat ook twee keer de paal trof. een 3-4 voorsprong. ZW Leunen was weer compleet maar de beide wissels John Litjens en Freek Thoone stapten uit onvrede op van de bank en gingen zich voortijdig douchen. Zij zagen niet meer dat Bart Baken buiten zijn doelgebied hands moest maken om de 3-5 te voorkomen. Baken kreeg de rode kaart, Altweerterheide hield het hoofd koel en ,scoorde nog 3-5. "Zoiets hebben we nog nooit meege maakt", reageerden de Leunse spelers vol onbegrip op het optreden van de scheidsrechter. Na een aftastende beginfase nam Altweerterheide een 0- 1 voorsprong. Halverwege de eerste helft boog ZW Leunen de achters tand binnen een minuut om. Rob Wjl- lems scoorde uit een vrije trap de 1-1 gelijkmaker. Freek Thoone zette het Leunse team na een prachtige indivi duele actie op een 2-1 voorsprong. Vlak na rust kwamen de bezoekers weer op gelijke hoogte: 2-2. Leunen nam weer snel de leiding door een fraai stiftballetje van John Litjens: 3-2. Uit een vrije trap trok Altweerterhei de de stand weer gelijk: 3-3. Waarna de tumultueuze slotfase aanbrak die ZW Leunen duur kwam te staan: 3-5. Boca Juniors is nog ongeslagen reik in het nieuwe jaar. Na de 6-3 zege n *p MVC werd maandag met 4-4 /en gelijkgespeeld tegen Domu. Sinds ofi k dramatische nederlagenserie hort van eind 2002 heeft Boca Juni- rdt RR/Andalucia met zeven punten jeu: *it drie duels weer behoorlijk lert gfstand genomen van de degrada- ir i Üezone in de eerste klasse A. lig! V' •eft iZW Leunen boekte maandag in 1 Jusbree eindelijk weer een overwin- Daising 0-2. Het gehavende tweede V 2 kam va HVC/Alustema had geen intf bns bij titelkandidaat AJ Deurne en ging met 9-2 kansloos onderuit. BocaJuniors-MVC 6-3. rai s Boca Juniors/Andalucia boekte vrij- t eii Wg in het belangrijke degradatieduel kgen MVC zijn tweede overwinning ere >p rij. Door de 6-3 winst nam het wal fenrayse team verder afstand van de id v ledreigde zone in de eerste klasse A. eert W in de eerste minuut opende Pascal Klisters de score. 1-0. Nadat MVC met 1-2 de leiding had genomen trok Vin cent Smith de stand weer gelijk: 2-2 Bc bezoekers namen opnieuw een voorsprong (2-3) maar op slag van Mst scoorde Benito Oosterwolde de B gelijkmaker. Ook na de pauze ging het duel gcli|k op. Een MVC-speler en later °ok Stanley Filon troffen de paal. Elf minuten voor tijd wist Pascal Kusters I net wel te vinden: 4-3- In de span- In j&e s'ot^ase joe8en de bezoekers J Maasbree op de gelijkmaker maar Ul Juniors gaf niets meer weg. In voorlaatste minuut ging Benito ■efl Oosterwolde alleen op avontuur en r Li hij rondde zijn actie schitterend af: 5- ns 8; Bayram Durgun bepaalde even tiet atcr de eindstand op 6-3. In blessure- olg tijd werd het duel nog ontsierd door spi ftn rode kaart voor Pascal Kusters. dui m Venrayse aanvaller werd vlak voor □otJ net vijandelijke doel neergelegd. Arbi- in(terlinders zag er geen overtreding in aniSBliet doorspelen. Kusters protes tor/ f5tr('c hevig en kreeg de gele kaart. Joen hij bleef protesteren trok Lin- nerf' opnieuw geel waarna de Boca- )0iK fpdcr met rood kon vertrekken. DOMU-Boca Juniors 4-4. erin ^r'e dagen na de winst op MVC elw rst Boca Juniors/Andalucia in Pan egen aantreden tegen DOMU. Stan ley Filon opende uit een vrije trap de score: 0-1. Na de 1-1 gelijkmaker zette Vincent Smith de Venrayse ploeg opnieuw op voorsprong: 1-2. De rust ging in met een 2-2 stand. Na de her- vartting kwam DOMU voor het eerst aan de leiding: 3-2. Het was opnieuw Stanley Filon die uit een mooie vrije trap scoorde: 3-3- De Venraynaren kregen de beste kansen maar door fouten in de defensie gaf Boca onno dige tegendoelpunten weg. Zo nam de thuisploeg een 4-3 voorsprong maar vijf minuten voor tijd bezorgde Bayram Durgun zijn team het dikver diende punt: 4-4. MVC-ZW Leunen 0-2. Na drie nederlagen boeke ZW Leu nen weer eens overwinning Alhoe wel het er maandag in Maasbree lange tijd naar uitzag dat het duel in een remise zou eindigen. Vijf minuten voor het einde stond nog steeds de 0- 0 stand op het scorebord. Beide ploe gen hadden kansen genoeg gehad om te scoren maar deze werden niet benut. Zo trof ZW Leunen drie keer de paal. In de 45e minuut draaide Freek Thoone goed weg van zijn tegenstander en brak de score einde lijk open: 0-1. Drie minuten later rukte verdediger Rob Willems op vanaf eigen helft. Hij ging een een tweetje aan met Freek Thoone en ver scheen vrij voor het doel. Het schot van Willems werd in eerste instantie gekeerd door de MVC-doelman maar in de rebound wist Freek Thoone toch te scoren: 0-2. Met twee treffers werd de jongste aanwinst van ZW Leunen de matchwinnaar. AJ Deume-HVC/Alustema 2 9-2. Het reserveteam van HVC/Aluste ma moest maandag met drie invallers aantreden tegen koploper AJ Deurne De Brabanders waren dan ook een maatje te groot voor de Venrayse ploeg. Door persoonlijke fouten gat HVC 2 in de beginfase erg makkelijk de doelpunten weg waardoor de thuisploeg een 4-0 voorsprong kon nemen. Leon Vievermans bepaalde de ruststand op 4-1. Na de pauze bleef AJ Deurne domineren en bouwde de voorsprong verder uit. Tussendoor scoorde Leon Vievermans zijn tweede doelpunt: 6-2. Uiteindelijk bleef de teller op 9-2 steken. Vrijdag 31 januari Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Alustema-'t Kesjotje 21.45 HVC/Alustema 4-BDZ Venray 2 22.45 Trepke Venray 3-Lake Valley 3 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-ZW Mari 21.00 ZW Leunen 3-AC VW 2 22.00 BDZ Venray 4-Beringe 5 Zaterdag 1 februari Sporthal De Weert 16.00 Trepke Venray 2-HVC/Aluste- ma 3 17.00 Trepke Venray 4-Domu 2 18.00 ZW Leunen-H77/Village (dames) 19.00 Trepke Venray-Sp.Maluka (dames) 20.00 Trepke Venray 2-ZV/Serum (dames) Maandag 3 februari Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke Venrav-Altw'heide 21.30 Boca Juniors 2-Beringe 3 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 5-ZW Leunen 4 21.30 Lake Vallev 4-Beringe 4 22.30 ZW Leunen 3-ZVCO 2 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-Herberg de Peel Woensdag 5 februari Sporthal De Weert 19.00 HVC/Alustema 3-Venrode Zonder de geblesseerde Stefan de Klerk maar met Geert Lenssen in de gelederen begon Lake Valley/'t Podi um de thuiswedstrijd tegen ZVCO uit Oostrum. Opnieuw puntverlies kon men zich niet veroorloven zodat men zeer agressief ten strijde trok tegen het laag geklasseerde ZVCO. Na acht minuten hebben liggen beuken op de verdediging van ZVCO was het Bas Fleuren die de openingstreffer voor zijn rekening nam. Twee minuten later was het weer raak. Uit een goed uitgevoerde corner was het Geert Lenssen die voor 2-0 zorgde. Lake Valley/'t Podium gaf achter geen kans weg en ZVCO kwam maar zeer mond jesmaat op de speelhelft van de tegen stander. Door prachtig combinatie spel scoorde Tarlk Imoudine de 3-0 en even later 4-1. Lake Valley nam hierna gas terug en gaf de tegenstan der gelegenheid om door onoplet tendheid nog voor rust de 4-2 binnen te schieten. Na rust dicteerde Lake Valley/'t Podium de wedstrijd en gaf geen kans weg. Het was dan ook niet verwonderlijk dat Bas Fleuren en Geert Lenssen nog twee maal scoor den voor Lake Valley/'t Podium zon der zich al teveel in te hoeven span nen voor deze tweede wedstrijd in drie dagen tijd. Een verdiende win naar met een eindstand van 6-2 op het scorebord aan het einde van de wed strijd. Korfbalclub Uitslagen: Wittenhorst I-Recreanten 1 8-2 Aspiranten B2-Vitesse BI 2-1 De Treffers C 1-Aspiranten C1 4-4 Ajola Cl-Aspiranten C2 2-3 Jes D2-Pupillen Dl 1-2 De Peelkorf 2-Senioren 1 6-8 Odos 2-Senioren 2 11-10 Programma zaterdag 1 febr.: Lottum Al-Junioren Al wit Lottum BI-Aspiranten BI Mariarade BI-Aspiranten B2 Des (V) Cl-Aspiranten Cl Des (V) C2-Aspiranten C2 SVOC Dl -Pupillen Dl Peelkorf 1 -Pupillen F1 SVOC 1-Pupillen F1 Peelkorf 3-Welpen 1 Welpen 1-SVOC 1 Welpen 2-Oostrum 1 Peelkorf 7-Welpen 3 Welpen 3-SVOC 3 17.20 16.20 17.00 11.10 10.15 10.45 13-10 14.40 14.50 1540 15.40 1310 14.00 Programma zondag 2 febr.: Senioren 1-Vios (O) 1 16.10 Senioren 2-Vonckel girls 15.00 Programma woensdag 5 febr.: Midweek 1-De Eendracht 21.10 Korfbalvereniging Oostrum Uitslagen: MKV-Oostrum Asp. MKV-Oostrum Sen.l Programma 1 en 2 febr.: Oostrum-Merselo Welp. Oostrum-Oranjewit Welp. Oostrum 1-Merselol Pup.F 1 Oostrum l-DES Pup.F 1 Oostrum-DES Pup.F2 Oostrum 2-Merselo 1 Pup.F2 EMOS-Oostrum Asp Oostnim-ONA Sen.l Programma woensdag 5 De Peelkorf-Oostrum Midw.d 2-4 18-1 a.15.15 a. 15.40 a. 13.40 a.15.10 a.14.10 a.15.10 a. 13.50 a. 12.00 febr.: 2030 Trepke Venray boekte maan dagavond een recordscore. Het arme Haelen 2 werd door de oppermachtige Venrayse ploeg met een 14-2 nederlaag naar huis gestuurd. Trepke Venray passeer de ook de magische grens van honderd competitietreffers. Voor het vijftiende duel stond de teller al op 91. Het negende doelpunt, gescoord door Danny Fasen, maakte de honderd vol. Het team van speler-coach Jos van Gerven is in een felle titelstrijd gewik keld met AJ Deurne. Het laaggeklas seerde Haelen 2 keek maandag al bin nen vier minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Trepke Venray speel de in een hoog tempo en liet de bal snel rondgaan Uit de vele fraai uitgespeelde aan vallen vielen de doelpunten als rijpe appels van de boom Daar hadden de geroutineerde bezoekers geen enkel antwoord op. Na 67 seconden verzlverde Dennis Snijder een dieptepass van Danny Fasen: 1-0. Gen-Jan Wismans onder schepte een Haelense aanval en ging een een-tweetje aan met Dennis Snij der die Wismans beheerst afrondde: 2-0. Even later onderbrak de fel sto rende Dennis Snijder een aanval en bediende Danny Fasen op maat: 3-0. In de tiende minuut verhoogde Moha- med El-Ghoul de stand naar 4-0. Hafid Azarfane legde de bal terug op Gert- Jan Wismans die 5-0 binnenschoot. Mohamed El-Ghoul verruimde de voorsprong tot 6-0. Er waren toen zeventien minuten gespeeld. Trepke Venray nam wat gas terug maar ver waarloosde tegelijkertijd ook de ver dedigende taken. Daardoor konden de bezoekers terugkomen tot 6-2. Op slag van rust bereikte doelman Martijn Houwen met een verre uit worp Danny Fasen die koeltjes 7-2 scoorde. Na de pauze duurde het even voor dat de doelpuntenmachine weer op gang kwam. Gert-Jan Wismans passte naar Hafid Azarfane: 8-2. Nog in dezelfde minuut opende Wismans met een dieptepass op Danny Fasen die 9-2 binnenschoot. Op aangeven van Fasen bepaalde aanvoerder Wis mans de stand op 10-2. Met een beke ken afstandschot tilde Danny Fasen de score naar 11-2. Gert-Jan Wismans nam 12-2 voor zijn rekening waarna Mohammed Aoussar zijn eerste com petitietreffer scoorde: 13-2. Dennis Snijder maakte de cirkel rond. Hij opende de score en bepaal de tevens de eindstand. Uit een pass van Edwin Sengers werd het 14-2. Het was de zesde overwinning op rij voor Trepke Venray. Het standaard damesteam van TTV Red Stars startte afgelopen zaterdag de nieuwe competitie met een ruime overwinning op het tweede dames team van Red Stars. Aan de Kiosk la werd het 8-2 voor Dames 1. Marijn Verburg wist in dit treffen ongeslagen te blijven. Sabina Larmené en Kelly Willems moesten eenmaal buigen (voor respectievelijk Sandra Oostrom en Ellen Ras). Zij wisten samen echter wel het dubbelspel te winnen. Het werd een wedstrijd met twee gezichten. Enerzijds bleef de echte spanning uit, doordat Dames 1 snel uitliep naar een 6-0 voorsprong. Dit liet overigens niet onverlet dat enkele partijen over de volle vijf games gin gen. Anderszijds zorgde de wedstrijd voor enige ambivalentie: voor wie moest er geapplaudiseerd worden? De dames waren na afloop in ieder geval blij dat de komende wedstrijden tegen andere clubs gespeeld moeten worden. Qua spel was er echter wei nig af te dingen op het resultaat. Marijn Verburg speelde sterk en voor al gecontroleerd. Dat leverde drie overwinningen op, hoewel ze met name tegen Angéle Wientjens voluit moest gaan om de vijfde game te pak ken. Angéle bleef steeds net aan de verkeerde kant van de score: ook tegen Kelly Willems verloor ze de vijf de met twee punten verschil. Kelly had korte metten gemaakt met Sandra Oostrom, maar moest het onderspit delven tegen de slimheid van Ellen Ras. Sabina liet alleen een steekje val len tegen Sandra, die heel slim het tempo uit Sabina's spel haalde. Het herenteam snoepte tijdens de eerste wedstrijd van vorig seizoen een gelijkspel af van de latere kam pioen Brandersstad. Zaterdag zorgden de heren weer voor een verrassing door Offermans Joosten/Kluis (Geleen) op 5-5 te houden. De Geleense degradant uit de eredivisie, weliswaar niet op volledige sterkte, moest de dadendrang van met name Frank van der Vleuten ontgelden: hij won al zijn enkelpartijen. Het resultaat mag gerust verrassend genoemd worden. Met de routinier Peter Heister (een taaie verdediger) en de alleskunner Leon Houben is Kluis de belangrijkste kandidaat voor de titel. Met het jeugdige talent Anthony van Beurden is de ploeg eigenlijk een maatje te groot. Daarom is de prestatie van Red Stars des te opvallender, hoewel na de seizoens start van vorig jaar (de 5-5 tegen Bran dersstad) misschien niet verrassend meer. Frank van der Meuten stak zaterdag in grote vorm en nam de rol van de geblesseerde Ronald Bogaard waar. Hoewel hij in elke partij tot vijf games gedwongen werd, zorgde zijn vechtlust en tactiek voor het kleine verschil. Daarbij kroop hij zowel tegen Heister als tegen invaller Gam- zaev door het oog van de naald Jeroen Renkens speelde ondanks zijn trainingsachterstand een puike wed strijd, hoewel hij slechts van Gamza- ev wist te winnen. Patrick miste deze dag de scherpte. De korfbalsters van De Peelkorf hadden afgelopen zondag geen schijn van kans tegen het ijzersterke Spes. Het werd uiteindelijk 22-1 voor de ploeg uit Milsbeek. De Peelkorf kreeg tegen titelfavo- riet Spes geen enkele kans om druk te zetten en de aanvalsmachine van deze ploeg een halt toe te roepen. Ook kon de Ysselsteynse aanval geen vuist maken en de kansen werden niet afgemaakt. In de eerste helft werd al duidelijk dat De Peelkorf de grote achterstand niet meer kon verkleinen. Er werd wel gevochten door de thuisspelende ploeg en de juiste mentaliteit werd getoond in de momenten dat de scheidsrechter het liet afweten. De Peelkorf keek steeds tegen een grote re achterstand aan en de spanning in de wedstrijd was weg. Spes speelde de wedstrijd met gemak uit en kon met 22-1 de overwinning behalen. Voor De Peelkorf scoorde Nicole Tie- len de eretreffer Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS De Peelkorf Uitslagen: MKV Al-Junioren Al 5-3 Aspiranten Bl-Des BI 0-9 Roka CI-Aspiranten Cl 1-3 Wittenhorst Dl-Pupillen Dl 0-4 Roka El-Pupillen El 0-2 De Peelkorf 1-Spes 1 1-22 De Peelkorf 2-Oranje Wit 1 De Peelkorf 3-Erica 1 2-4 Blauwwit-Midweek 1 12-3 Merselo-Midweek 2 9-4 Programma zaterdag 1 febr.: SVOC Al-Junioren Al v.12.45 SVOC Cl-Aspiranten Cl v.10.45 Swift Dl-Pupillen Dl hesjes v. 10.45 SVOC El-Pupillen El v.09-15 Welpen 1-Oranje Wit 1 v. 12.30 Des 1-Welpen 1 a.14.10 Welpen 2-Des 2 v. 12.30 Welpen 2-SVOC 2 a. 14.40 Welpen 3-Oranje Wit 1 v. 14.00 Welpen 3-Des 3 a. 16.05 Welpen 4-SVOC 2 v.12.45 Welpen 5-Welpen 4 a.14.25 Welpen 5-Des 4 v. 12.30 Welpen 5-Welpen 4 a. 14.25 Welpen 6-Oranje Wit 2 v. 14.00 Welpen 6-MerseIo 1 a. 16.05 Welpen 7-Oranje Wit 3 v. 12.30 Welpen 7-Des 5 a. 14.25 Extra training Senioren 1zaterdag 1 februari in de Kubus in Deurne van 17.00 tot 18.00 uur. Programma zondag 2 febr.: Swift (V) 1-De Peelkorf 1 v. 13-00 Astrantia 1-De Peelkorf 2 v.13.45 Programma woensdag 5 febr.: ZSV-Midweek 1 a. 19-30 Midweek 2-Oostrum v. 19.45 v. 19.45 Programma zaterdag 1 febr.: Wintercompetitie JA: Venray-Geldrop a. 1130 JB: Venray-Deume a. 10.00 JC: Nuenen-Venray a. 12.00 JD: Venray-Geldrop a. 10.00 MA:Venrav-Geldrop a. 12.00 MB: Horst-Venrav a. 12.20 MC: HCAS-Venray a. 11.00 MD: HCAS-Venray a. 10.00 MD8/3: Helden-Venray a.09.30 Afgelastingen tijdens de wintercom petitie worden door gegeven via W. Staal, tel. 0478-581546. Voor overige gegevens: Kijk op www.MHCV.nl Handbalvereniging Manual Uitslagen: Hsen: Merefeldia 3-Manual 1 12-22 Bj: Manual 1-BevoHeldia 2 12-15 Bm: Leudal 2-Manual 1 13-10 Cj: Loreal 1-Manual 1 11-16 Cm: Manual 1-BSAC 1 1-19 Djeugd: Manual 1-BSAC 1 0-19 Programma zaterdag 1 febr.: Djeugd: S2000 1-Manual 1 13.00 Cm: Wittenhorst 1-Manual 1 13-00 Programma zondag 2 febr.: Bm: Leudal 3-Manual 1 14.45 Wetteling: Drecr: Manual 1-Breeton Sport 2 13.00 HSen: Manual 1-Bevo 4 13-50 Voor meer info over handbalvereni ging Manual; bezoek de site: www.hvmanual.nl of www.senioren- manual.tk Het Wintertoernooi zal bij geschikte weersomstandigheden op zondag 16 februari gespeeld worden. Deelne mers kunnen zich tot en met 7 febm- ari opgeven bij Joke Peeters, tel. 546619 of Christien Zwitserlood, tel. 548010. Afgelopen zaterdag wisten de heren van Rooyse VK weer eens een vijfpunter te pakken: 4-0. In een span nende wedstrijd tegen Athos 3, de nummer zes op de ranglijst met negentien punten minder, was het klasseverschil niet groot. De eerste set eindigde in een krappe 25-23 in het voordeel van de Venrayse volley ballers. De hele wedstrijd had een Programma zaterdag 1 febr.: Reuver-Dl a.15.15 Nuenen-D2 a. 19.30 Venlo-D3 v. 13.00 Venlo-Hl a.16.15 Velden-H2 a. 15.00 Reuver-MAl v. 15.45 HVC-MB1 v.14.00 Baarlo-MB2 v.13.30 H-America-MCl v.14.00 Velden-JBl v. 14.00 Programma zondag2 febr.: Wetteling: HVl-Noabere a. 10.00 HV2-Tupos 3 a. 10.00 Programma maandag 3 febr.: Revoc 5-DV2 a.21.30 mager karakter, aan Rooyse zijde haal de bijna niemand zijn normale niveau. Op de momenten dat het echt nodig was stond het team er echter en wer den de punten eenvoudig binnenge haald. Bjom Emonts gebruikte het hoofd van een tegenstander om de bal snoeihard tegen het plafond te werken. Het blok functioneerde naar behoren en pikte menig puntje mee. Set twee en drie werden beide met 25-21 gewonnen. De beruchte derde set was weer eens met winst afgeslo ten, de vierde set moest en zou het^ zelfde gaan, wilden de heren de voor sprong op Civitas minimaal gelijk houden In deze set was het met name het blok dat zijn werk goed ver richtte. Aan het einde van de set scoorde de blokkering maar liefst vijf keer achter elkaar. Athos had niets meer in te brengen en verloor deze laatste set met 25-18. Zaterdag 1 februari spelen de mannen de zeer belangrijke match tegen Civitas uit en in Venlo. Om 16.15 uur begint de wedstrijd. Alle steun is welkom en broodnodig want de enige verliespar- tij dit seizoen was in eigen hal tegen dit team. Op www.rooysevk.nl vind je onder andere nog meer wedstrijd verslagen. De handballers van Manual hebben afgelopen zondag de uitwedstrijd tegen Merefeldia 3 in Nederweert ruim gewonnen: 12-22. De Venrayse ploeg gaf daarmee een vervolg aan het knappe gelijkspel vorige week tegen de koploper, het tweede team van dezelfde vereniging. Na het beginsignaal was het Antoine Hawin- kels die de score opende voor Manual en al snel stonden de Venraynaren met 0-3 voor. De Midden-Limburgse ploeg speelde met een nieuwe links handige opbouwer, die de Venrayse verdediging telkens opnieuw verras te. Met zijn bovenhands dreigen en onderhandse schoten bracht hij zijn team weer dichterbij: 2-3. Het duurde lang voordat Manual weer enige grip kreeg op het duel. Manual bleef steeds een voorsprong houden, maar de Nederweertenaren vonden steeds weer de aansluiting. Op die momen ten hield doelman Hans Kersten zijn PEEL EN MAAS een abonnement waard ploeg op de been door goed keepers werk en het aanspelen van enkele strakke break-outs. Pas in de laatste zeven minuten voor het einde van de eerste helft stelde Manual zijn rust stand veilig door een goed gescoorde break-out en een aan de cirkel afge rond doelpunt door Paul Klomp. Een hard schot van Sander Barents bracht de ruststand op 7-11Tijdens de rust werd door de coach nog eens bena drukt dat het afgelopen moest zijn met het nonchalante spel De spelers waren het met hem eens dat vier pun ten verschil veel te weinig is voor een veilige voorsprong. Het offensief van de zijde Manual pakte goed uit. Antoi ne Hawinkels zat goed in de wedstrijd en bracht zijn team in korte tijd met drie goals de broodnodige zekerheid Daarna was het voor de rest van het team noodzaak om de score op te voeren. Zo scoorde Sander Barents nog enkele keren vanuit een straf- worp en Bennie Beekers dikte het nog even aan met mooie afstandscho ten van uit een sprongschot. De ver dediging stond ook beter en Merefel dia wist na de pauze nog maar vijf keer te scoren. Manual trok met 12-22 verdiend aan het langste einde.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21