inde aan titelaspiraties Venray Volharding hard onderuit tegen SVB Sportnieuws -info Wanssum zakt dieper in het moeras Bas Heijnei SwolgepSe Boys] Vegio Topschutters Klassement SSS'18 zet opmars voort Ysselsteyn kan niet opnieuw stunten Effectief Leunen wint ruim 'ZZlczsi to -J SPORT Cor Berkers gaat Wanssum trainen SVV Veteranen VV Holthees SV Geijsteren ,vde\eis PC Jumpers Oirlo De Roos 20(j?EEL EN MAAS Donderdag 30 januari 2003 - Pagina 19 )e schijnwerper op: De redactie van nieuwp&lad Peel en Maas gaat wekelijks een spelfcr, ■ainer of ander 'voeüraldier' van een amateurclub uit de regio in le :hijnwerper zetten/Deze week staat Bas Heijnen, spits van zesdekl is er Swolgense Bj^s, centraaL liam: Bas I reftijd:20 eboorteplaats: Swolgen Woonplaats: Swolgen urgerlijke staat: ongehuwd, vriendin nne inderen: Nee eroep: Medewerker boomkwekerij ij Jonkers Zn Kier van: Swolgense Boys orige clubs: Alleen Swolgen ositie: Spits jortief hoogtepunt: Moet nog komen jortief dieptepunt' Degradatie naar sde klasse ivoriete club: Ajax ivoriete speler: Van der Vaart evelingseten: Friet rank: Bier ivoriete tv-programma: Ik kijk weinig tv 5e wordt kampioen': Swolgense Boys erwachting voor zondag?: Een overwinning tegen GFC'33 Bas Heijnen redactie jtesse'08-Venray 1-1 1-2 essel-Ysselsteyn 0-2 2-1 [Y'C.'19-Leunen 2-1 2-1 'anssum-SVOC'Ol 1-3 1-2 leerlo-EWC 2-2 3-1 ostrum-DSV 4-2 1-2 op'27-Merselo 0-2 2-1 olthees-Lottum 0-3 0-2 dolgense Boys-GFC'33 3-1 4-1 W'27-Kronenberg 2-2 3-0 "ussenstand: Roger Wolters (BW 27) 10 punten Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten Denny van Veghel (Volharding) 7 punten Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holthees) 4 punten Vincent Buwalda (leunen) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten Manja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (Venray) 2 pun ten Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt Patrick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten tck Voermans (SVOC'Ol) acht punten, redactie drie punten - een afgelaste wedstrijd: Hapse Boys-SVOC'Ol Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorersrubriek "Vegio Top schutters Klassement' voor alle voet balverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo, Wanssum, Blitterswijck. Tienray, Swolgen, Vierlingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spe lers die de meeste doelpunten heb ben gescoord in de amateurvoetbal competitie 2002-2003. In het verenigingsklassement liep Venray (33 treffers) een doelpuntje in op koploper Swolgense Boys (49) dat niet in actie kwam. In het individueel klassement bleef de top drie onveran derd en leiden de 'boys' Kevin Tissen (16) en Bas Heijnen (13) voor Maikel Fransman (Volharding, 12). De stand in het verenigings klassement: 1) Swolgense Boys 49 doelpunten 2) SV Venray 33 3) BW 30 4) Volharding 25 5) Leunen 24 6) Ysselsteyn 20 7) SVOC'Ol en Holthees 19 9) Oostrum, SSS' 18 en Merselo 18 12) Wanssum 16 13) Meerlo 15 14) TOP 10 Het individuele klassement: 1Kevin Tissen (Swolgense Boys) 16 2) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 13 3) Maikel Fransman (Volharding) 12 4) Bart Rütten (Swolgense Boys) en NieLs de Klerk (SV Venray) 10 6) Rik Schlepers (Oostrum) 8 7) Rob Wilms (Holthees) 7 8) Marcel Lucassen en Roger Wolters (BW'27), Marco Berden (Leunen). Ivo van der Weerden (SV Venray) en Tom Joosten (SSS'18) 6 13) Wout Goramers (SV Venray), Mare Kusters (Meerlo), Johan Spey- ken (BW), Hans Weijers (Wanssum) en Arjan Tijssen (SVOC'Ol) 5 18) Jochem Pingen (Wanssum), Ron nie Bovee (Ysselstevn), Leon Strijbos (SVOC'Ol), Freddie Kuenen (Leu nen), Geurt Clevers (Meerlo) en Jelle van Tilburg (Holthees) 4. verzekeringsgroep Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 Ol 5808 BB Oirlo FAX: 0478*57 8 I 05 SSS'18 is, na de blamerende 5-0 nederlaag tegen Toxandria, bezig aan een opmerkelijk herstel. Uit de vijf daaropvolgende wedstrijden werden maar liefst dertien punten vergaard. Afgelopen zondag werd Odiliapeel met 3-1 verslagen. In Odiliapeel verl oor Overloon destijds in een slechte wedstrijd nog volkomen verdiend met 2-0. Deze keer waren de rollen omgedraaid. Het publiek werd getrakteerd op een aantrekkelijke wedstrijd onder uitstekende leiding van de Belgische scheidsrechter Voorjans. Beide ploe gen kozen voor de aanval en in de 10e minuut was de eerste mogelijk- In een zeer matige wedstrijd heeft enray verdiend verloren van een )ber maar effectief spelend Baexem. uitslag werd uiteindelijk 3-1 in het Hirdeel van de thuisploeg en Venray ite zijn wonden. Door dit verlies is enray wel heel erg ver achterop .■raakt op koploper Oss'20 en kun- :n de kampioensaspiraties worden igeborgen voor dit seizoen. Waar enray nog wel uitzichten op heeft is periodetitel en met het bereiken larvan recht op de nacompetitie. seizoen kan dus nog best aardig ndigen maar dan zal Venray toch uit nader vaatje moeten gaan tappen, is zaak dat trainer Andre Koolhof diens assistent Peter van Osch het k (of lekken) boven water krijgen >ordat de cruciale wedstrijd op 9 bruari in Venray tegen Blauw Geel )or de eerste periode gespeeld moet orden. Venray speelde in Baexem et een licht veldoverwicht maar vong nauwelijks een kans af. Enkele standsschoten gingen naast of mis- kracht. De Venray verdediging stond ook deze middag, net als vorige week tegen Oss'20, niet goed en regelmatig glipte er een Baexem aan valler langs de Venray verdedigers. Dit door niet goed opstellen, onge concentreerd dekken, en slordig bal verlies door foutieve passes. Baexem kon hierdoor bij vlagen naar hartelust combineren en snel het vijandelijke doel opzoeken. Dit resulteerde in enkele aardige kansen maar ook de afwerking bij Baexem was in aanvang niet secuur. Niels Nielen, goalie aan Venray-zijde, was matig op dreef en had moeite met de spelhervattingen, terwijl dit toch normaal een van z'n sterkere eigenschappen is. Het was vijf minuten voor rust toen Baexem uit een vrije trap vanuit het midden veld kon scoren. De Venray achter hoede dekte onvoldoende en Eddy Janssen van Baexem kon ongehinderd de bal doorkoppen en Nielen was ver volgens kansloos. De 2-0 was weder om een dekkingsfout en spits Ruud Verhagen kon vervolgens alleen op Niels Nielen afstevenen en ook deze kans werd genadeloos afgestraft. Ven ray ging op zoek naar de aansluitings treffer en het was Bart Linders die Venray een kwartier voor tijd op 2-1 kon zetten na een scrimage voor de goal. Venray deed wel z'n best maar effectief was het allemaal geenszins. Zowel Daniel Peeters als Rob Schol ten kwamen op links enkele malen goed door maar de voortzetting was telkenmale onvoldoende. Ook Nico Mihoglu miste daarna nog oog in oog met de Baexem goalie. En wat je dan ook aan voelde komen gebeurde ook. De goal viel aan de andere kant en Baexem kwam daarmee op 3-1 en de westrijd was gespeeld. Een excuus dat Venray aan kan dragen voor deze nederlaag is het feit dat er een aantal basisspelers niet beschikbaar waren. Neemt niet weg dat er toch nog steeds een zeker acceptabele spelers groep af kon reizen naar Baexem en dat de nederlaag daar zeker niet alleen op af te schuiven is. Volharding zit op dit moment uidelijk in een mindere fase. ondag verloren de roodwitten oor de tweede achtereenvolgen- e keer. Thuis tegen middenmo- tSV Blerick werd het maar liefst 3. Uit de laatste vier duels ehaalde het team van trainer hris Burhenne slechts twee hamele puntjes. De laatste over toiling in de competitie dateert middels van 17 november vorig ar (2-0 tegen VOS). Toch was er wat verbetering zicht- iar in het spel van de Vierlingsbeke- iren Er werd duidelijk beter gevoet- ild dan in de laatste drie wedstrijden aarin weinig tot niets lukte. Sneu >or de Soetendaalbewoners was het ;hter dat men binnen tien minuten legen een 0-2 achterstand aankeek 1 daardoor de hele wedstrijd achter -'feiten aanliep. Dodelijk balverlies van Koen Wil ms en Richard van Daal werd even vaak afgestraft door de snelle Ble- ek-spitsen Dirk Gielen en Gary >umimper. Het pleitte voor Volhar- ng dat men na deze snelle tegensla- sn vol in de achtervolging ging, met instelling was derhalve weinig mis. "e goede wil ten spijt, echte kansen gisten de roodwitten in de eerste Jielft niet te creëren, fc Blerick, dat na de snelle voor drong lekker achterover kon leunen !-n natuurlijk ruimte kreeg van Volhar- ^"g. kreeg wel enkele uitgelezen '°gclijkheden om het duel al voor jst definitief te beslissen. Zafer kbal en Kevin Keunen faalden ech- T vrij voor Volharding-doelman Gert Custers. Ook werd Blerick nog een strafschop onthouden. Na rust speelde de wedstrijd zich voornamelijk af op de helft van Ble rick. De gasten werden teruggedron gen door Volharding, maar de Beke- naren slaagden er niet in veel gevaar te stichten. Zelfs een achttal hoek schoppen leverde niks op. Een kwartier voor tijd was het aan de andere kant Zafer Akbal die vrij voor Gert Custers opdook, maar de technisch begaafde en balvaste cen trumspits van Blerick vond de Swol gense goalie op zijn weg. Direct ging Volharding één op één spelen. Chris Burhenne dirigeerde Koen Willems naar voren. Deze zet van de Valkenswaardse oefenmeester leverde een viertal uit stekende mogelijkheden op, maar Maikel Fransman (2x) en Koen Wil lems (2x) hadden geen greintje geluk. Een oude voetbalwet zegt dat als je zelf de kansen niet benut, de tegen stander dat wel doet. Zafer Akbal bevestigde die wetmatigheid nog maar eens. Vijf minuten voor tijd bepaalde hij de eindstand op 0-3. Coach Chris Burhenne was na afloop teleurgesteld, maar realistisch: "De eerste tien wedstrijden zat het allemaal erg mee, nu zit het een aantal duels achtereen wat tegen en we zijn niet in staat om de zaak dan weer om te draaien. Toch heb ik voetballend vandaag enige verbetering gezien en daar moe ten we op verder borduren." Komende zondag speelt Volhar ding opnieuw een thuiswedstrijd. De roodwitten ontvangen dan op sport park Soetendaal de nummer voor laatst Helden. De Vierlingsbekenaren zullen geha vend aan de start komen. Topscorer Maikel Fransman en Koen Willems zagen tegen Blerick hun derde gele kaart en zijn tegen Helden derhalve geschorst Ook Denny van Veghel zit nog een schorsing uit. Daarnaast viel Erik Ermers afgelopen zondag gebles seerd uit en het is nog maar de vraag of hij wel van de partij zal zijn. Eerder dit seizoen won Volharding in Helden met 3-0. Cor Berkers uit Deurne wordt de nieuwe trainer van Wanssum. Hij volgt Rick Bonten op die de vijfde- klasser na twee seizoenen gaat verla ten. Berkers heeft nu voor het eerste seizoen BEVO, dat uitkomt in de zesde klasse, onder zijn hoede. De Deurnese oefenmeester is geen onbekende in deze regio want hij trainde eerder achtereenvolgens Geijstercn, DIS en Swolgense Boys. Twan Bloemen blijft bij Hegelsom, De Venrayse trainer begint straks aan zijn vierde seizoen bij de Hegelsom- sc voetbalclub. Bloemen voerde onlangs enkele gesprekken met andere clubs maar hij besloot toch nog een jaar op sportpark Wienus actief te blijven. heid voor de thuisploeg toen Luuk van Laake uit de draai naast schoot. Na een kwartier moest SSS een tegen valler incasseren. Voorstopper Rob Janssen, die de laatste tijd goed in vorm is, moest met een liesblessure afhaken. Even leek de verdediging daardoor van slag waardoor de gevaarlijkste Odiliapeel-aanvaller Wil lem Opsteen plotseling voor het SSS- doel kon opduiken en gevaarlijk mocht inkoppen. Ook Stefan van Roosmalen kreeg gelegenheid om uit te halen. Daarna herstelde de geel zwarten zich weer en in de 26e minuut was er succes. Middenvelder Hans Janssen bediende Paul Joosten op maat en deze omzeilde een verde diger en tikte op het juiste moment binnen: 1-0. Direct na de pauze leek Odiliapeel orde op zaken te zetten toen Opsteen vrij voor doel kon inschieten maar Bart van der Kroon kon op de doellijn nog redding brengen. In de 52e minuut leek de beslissing te vallen. Luuk van Laake werd de ruimte inge stuurd en leek aan een uitzichtloze sprint te beginnen maar was toch net iets eerder bij de bal dan doelman Raaymakers en kon alsnog verrassend binnentikken: 2-0. Nog geen drie minuten later kwam Odiliapeel weer terug in de wedstrijd. Een ongelukki ge stuiterbal verdween langs de ver dediging en kwam voor de voeten van Willem Opsteen die geen moment aarzelde en hard uithaalde: 2-1. Ook na deze tegentreffer bleef de Over- loonse ploeg gecontroleerd voetbal len maar een kwartier voor tijd brak voor hen een moeilijke periode aan. De gasten kregen meer grip op de wedstrijd en kregen enkele goede mogelijkheden. Het bleef daardoor spannend want de gelijkmaker hing in de lucht. Toch was het juist SSS dat in de 87e minuut toesloeg met het mooi ste doelpunt van de wedstrijd. De aan val werd vanaf het middenveld opge zet. Bas Joosten gaf door op Wout Janssen en deze prikte de bal binnen door op Rolf Gerrits die achter de ver dediger uit kwam, hem op snelheid klopte en beheerst de eindstand bin nenschoof: 3-1. Met deze overwin ning heeft SSS'18 de vijfde plaats op de ranglijst weer heroverd. Zondag gaat SSS'18 de moeilijke strijd aan met SES. De ploeg uit Langenboom staat inmiddels op een derde plaats en heeft er in de laatste wedstrijden een gewoonte van gemaakt om in de laat ste minuten de winnende treffer te Programma zondag 2 febr.: SES l-SSS'18 1 14.30 Heijen 2-SSS'18 2 11.30 SSS'18 3-EWC 3 10.00 SSS'18 4 vrij SSS'18 5-EEV1 10.00 SSS'18 ds 1-SV Venray ds 1 12.00 Uitslag: SW-Merselo 5-0 Programma zaterdag 1 febr.: Volharding-S W 1530 vertrek vanaf De Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Uitslagen: Resia-Holthees Holthees 2-Volharding 6 Venray 11-Holthees 3 afg. 0-3 4-2 Programma komend weekend Holthees-Lottum 14.30 Holthees 2-Bavos 5 11.00 Wittenhorst 10-Holthees 3 10.00 Bergen-Veteranen 16.00 Programma zondag 2 febr.: Volharding 5-SV Geijsteren. a. 10.00 Op woensdag 12 maart vindt de alge mene ledenvergadering plaats met als onderwerp de toekomst van SV Geijs teren. Aanvang 20.00 uur. Koploper De Zwaluw een maatje te groot Wanssum-De Zwaluw 0-4 (0-1) Doelpunten: 42. Jeroen de Wit 0-1; 73- Bas van de Boogaard 0-2; 89- Stan Cuppen (strafschop) 0-3; 93- Theo Theunissen (eigen doel) 0-4. Scheidsrechter: Derks (Mel- derslo). Toeschouwers: 75. Wanssum: Philips; Lenssen (80. Theunissen), Wilmsen, P. Bete- rams en Van Kempen; Pingen, R. Wijnhoven, J. Beterams en P. Wijnhoven (46. Clabbers); Weijers en Van der Heijden. Wanssum leed zondag een kansloze 0-4 nederlaag tegen kop loper De Zwaluw uit Oeffelt. Door dit verlies én de zeges van de staartploegen EWC en DSV belandde de Wanssumse ploeg op de allerlaatste plaats in de vijfde F. De prestatiecurve van Wanssum vertoont al een paar jaar een neer waartse spiraal. Dat de blauw-witten ooit in de tweede klasse uitkwamen dat weten alleen nog de oudere sup porters. De laatste decennia speelde Wanssum afwisselend in de derde of vierde klasse. Eind jaren negentig lie pen de prestaties terug en belandde de ploeg in de onderste regionen van de vierde klasse. In 2001 volgde de onvermijdelijke degradatie. Vorig sei zoen eindigde de club in de midden moot van de vijfde klasse. Deze voet baljaargang moet Wanssum alle zeilen bijzetten om niet nog verder weg te zakken. Het ontbreken van voldoende aan was breekt de Wanssumse voetbal club op. Jarenlang teerde de vereni ging op enkele uitstekende lichtingen bij de jeugd. Maar die tijd is nu voor bij. Het gevolg is dat er geen waardige opvolgers klaarstaan om de stoppen de routiniers op te volgen. Voor de vertrekkende trainer Rick Bonten telt in de resterende maanden alleen maar handhaving. Mocht Wanssum degra datie kunnen afwenden dan is het sportieve verval zeker geen halt toe geroepen. Want het team wordt gedragen door de dertigers Sjek Wilmsen en Rob Wijnhoven die ook niet meer het eeuwige leven hebben. Op het zwaar bespeelbare hoofd terrein van sportpark Broekberg kwam De Zwaluw het beste uit de startblokken. De Oeffeltse koploper zette de thuisploeg direct onder druk. Doelman Brian Philips voorkwam met enkele knappe reddingen een vroege tegentreffer. Wanssum wist af en toe gevaarlijk uit te breken. Zo ging een fraai afstandschot van linksachter Martijn van Kempen rakelings over het doel. Tien minuten voor rust beging Jurién Beterams een overtre ding tegen een doorgebroken tegen stander. Arbiter Derks wees naar de stip maar hield de kaarten op zak. Libero Robert Kersten kwam naar voren om het vonnis te voltrekken maar de Oeffelste aanvoerder schoot de bal een meter over het Wanssumse doel. Toch wist de thuisploeg niet onge schonden het rustsignaal te halen. Goalie Philips kreeg nog wel een hand tegen een voorzet vanaf de lin kerkant. Maar tegen de inzet van Jeroen de Wit was hij kansloos: 0-1. Wanssum kende zijn beste periode pal na rust. Pascal Clabbers, vanwege een disciplinaire maatregel buiten de basis gelaten, loste linkshalf Patrick Wijnhoven af. Hans Weijers strandde na een solo op de doelman. Aanvoer der Rob Wijnhoven zag zijn schot op de lat belanden. Gaandeweg nam De Zwaluw weer het heft in handen Omdat de marge lange tijd tot één treffer beperkt bleef mocht Wanssum hoop blijven koesteren. Ruim een kwartier voor tijd vervloog die hoop. Doelman Philips aarzelde bij een voorzet van links en ook verdediger Van Kempen kon de bal niet wegwer ken. Waardoor Bas van de Boogaard vrij kon inschieten: 0-2. Theo Theunissen kende daarna een heel ongelukkige invalbeurt. Vlak voor tijd trok hij een tegenstander aan het shirt waardoor de bal opnieuw op de stip ging. Stan Cuppen toonde zich wel trefzeker vanaf elf meter: 0-3. In de blessuretijd werd het nog erger voor Wanssum. Uit een scherpe voor zet werkte Theunissen de bal in het verlaten doel: 0-4. Ysselsteyn heeft in Meijel een onnodige 2-0 nederlaag geleden tegen RKMSV en is weer met beide voeten op de grond na de stunt een week eerder tegen HBSV. Wat je vaak ziet in de sport was ook deze wreek bij Ysselsteyn te zien en dat is dat een goed resultaat vaak word gevolgd door een slechte voorstelling. Toch had Ysselsteyn dit voornamelijk aan zichzelf te danken want de tegen stander uit Meijel speelde ook maar een matte partijtje voetbal. Alhoewel men aan inzet van beide kanten niet hoefde te klagen, was het voetbal van beide zijden rommelig en de eerste goal van RKMSV paste precies in het beeld van de wedstrijd. Een van rich ting veranderend schot liet de Yssel- steyn-doelman in de 20e minuut kans loos: 1-0. Hierna was Ysselsteyn wel de betere ploeg maar aan echte uit gespeelde kansen kwam men niet toe en zo bleef de stand tot aan de rust 1- 0 in het voordeel van de thuisploeg. Het eerste kwartier na de rust speelde Ysselsteyn het bes(e voetbal en het kreeg ook enkele kleine kansjes op de gelijkmaker maar scoren bleek deze middag moeilijk. Naarmate de wed strijd vorderde kreeg de Meijelse ploeg meer grip op de wedstrijd en ondanks enkele omzettingen in de Ysselsteynse ploeg bleef de mede degradatiekandidaat makkelijk over eind. Toen de thuisploeg tien minu ten voor tijd 2-0 liet aantekenen was de wedstrijd gelopen. Door de neder laag blijft Ysselsteyn in de onderste regionen bengelen. e# Eindstraat 12, tel. tTö!553 Afgelopen weekend vielen Esther en Katja Jeurissen in de prijzen met springen in Roggel. Katja behaalde met Tinka's Boy een derde en achtste prijst in de categorie DB. Esther behaalde een eerste prijs met Nadan- na in de categorie EM; met Kimula behaalde zij een vijfde prijs in de cate gorie DM. Komend weekend gaan de dressuuramazones strijden voor de Limburgse titel in Helden: JaleeSa v.d. Hof met Bonito, cat. DL2; Robin Stolk, Barinda, DL2; Pearly Stolk, Blac ky, BL2; Dcnise Camps, Yosha. EM2 en Anneloes Masselink, Sven, EM1 Uitslagen: Leunen 1-Sevenum 2 805-821 Beste schutter: R. Troisfontaine, 270p. Leunen 2-Belfeld 3 781-^83 Beste schutter: L. Battels, 269p. Heeft u interesse in deze schietsport, dan kunt u contact opnemen met H. Hermans, tel. 581483. In Broekhuizenvorst heeft Leunen gastheer SVEB een lesje in effectiviteit geleeerd. De ploeg van trainer Noud Janssen won met 0-4. Leunen en SVEB waren goed uit hun winterslaap ont waakt. Leunen won de eerste wed strijd na de winterstop met 3-2 van FCV en SVEB zegevierde eveneens met 3-2. maar de Broekhuizenvorste- naren klaarde dat klusje in en tegen Meterik. Afgelopen zondag stonden de twee rivalen tegenover elkaar. Beide ploegen hadden voorafgaand aan de wedstrijd dertien punten uit dertien duels en bivakkeerden in de onderste regionen van klasse 4F. De wedstrijd begon met een minuut stil te voor de overleden Piet Spee (SVEB). Leunen begon daarna scherp aan de wedstrijd Het eerste kwartier was dan ook voor de gasten. Het klei ne veldoverwicht resulteerde echter niet in kansen. Na dat kwartiertje gaf Leunen het veldoverwicht een beetje weg en werden de gastheren iets ster ker. Het overwicht bracht SVEB ech ter niet echt gevaarlijk voor het Leun- se doel. In de 22e minuut kwam Leunen er met een messcherpe coun ter uit. Freek Thoone gaf een perfec- PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bei 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Barto's broodjes De Bleek 52 5801 MDVenray Tel (0478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 1 7 broodje's" Broodjes - pistóietjes - baguettes - croissants Provencettes - Salades - Catering - bezorging - Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl te, splijtende pass op Marco Berden. Berden, die tegen FCV de winnende treffer maakte, speelde de laatste ver dediger uit en schoot de bal onder de sluitpost van SVEB in het netje: 0-1. Vijf minuten later was het weer raak voor de gasten uit Leunen. Freddie Keunen onderschepte een slechte pass van de aanvoerder van de thuis ploeg en stond alleen voor de keeper van SVEB. Deze redde in eerste instantie. De bal belandde echter weer in de voeten ran Keunen die de vrijstaande Edwin Berden aanspeelde. Berden wist met die kans wel raad en schoof de bal feilloos in het doel: 0-2. Het initiatief was daarna weer voor de gasten en dat resulteerde in een paar kleine kansjes voor de Leunena- ren. Net voor rust was er echter nog een goeie kans voor SVEB, maar de inzet van de Broekhuisense aanvaller werd gepareerd door Leunen doel man Vincent Buwalda, Na rust kwam SVEB erg fel en scherp uit de start blokken. De thuisploeg kw7am daar door af en toe gevaarlijk voor de Leunse goal, maar het leidde niet tot echt grote kansen. Spaarzaam kwam Leunen er uit, maar verder dan wat kleine kansjes kwamen ook zij niet. Een kwartier voor tijd besliste Leu nen het duel echter in zijn voordeel. Joris van Lierop legde een voorzet goed breed. Berden stapte over de bal, waarna Thoone de bal kreeg. Hij schoot de bal perfect door de benen van een zwart-blauwe verdediger dia gonaal in het doel: 0-3. De 0-4 volgde snel. want in de 78e minuut gooide Marco Berden het duel helemaal op slot Een verkeerde pass in de Broek huisense verdediging belandde bij Berden. Berden dolde de laatste man en de keeper. wraama hij zijn tweede treffer van de middag liet aantekenen Deze stand bleef op het scorebord staan, zodat Leunen drie zeer belang rijke punten pakte. Leunen was zeer effectief in de afronding, want het veldoverwicht was voor SVEB. Leu nen gaf echter weinig kansen weg en profiteerde goed van fouten in de ver dediging van de gastheren. De over winning was uiteindelijk wel ver diend en Leunen kan zich gaan voorbereiden op de confrontatie aan komende zondag tegen MVC'19 in Maasbree.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19