V Kampioenstitels voor Inge Lenssen en Robert Peeters Jeugdkampioenschap bowlen Gemeenteraadsvergadering Sloopvergunning verleend TAXATIES dcROÖNl Jumpers'76 Oostrum TC Venray Manual Yoga voor volwassenen PEEL EN MAAS Donderdag 23 januari 2003 - Pagina IJ; De genoemde aanvragen, nadere eis en meldingen en alle op de aanvragen, nadere eis en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven- ray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken, ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: E. Hendriks, Beekweg 64 te Merselo voor een revisiever gunning voor een straalinrich- ting annex verfspuiterij, gele gen aan de Smakterweg 25 te Venray. Maatschap Verheijen-Van den Oever, Puttenweg 120 te Ysselsteyn voor een revisie vergunning voor een melk- rundvee- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Puttenweg 120 te Ysselsteyn. M.H.M. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkenshoude rij. gelegen aan de Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn. - F. Arts, Timmermannsweg 110 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een vleesvarkens- en schapenhou derij, gelegen aan de Timmer mannsweg 110 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 23 januari 2003 tot en met 20 februari 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indie nen bij Burgemeester en wethou ders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbren gen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve wijzigen van een nadere eis voor: Feestcafé De Koets, Schou tenstraatje 20 te Venray krachtens het Besluit horeca- sport- en recreatie-inrichtin gen milieubeheer inhoudende de verplichting tot het aan brengen van geluidbegrenzers op alle binnen de inrichting van Feestcafé de Koets, gele gen aan Schoutenstraatje 20 te Venray, aanwezige muziek installaties opgelegd aan de beheerder c.q. exploitant van de inrichting die zodanig zijn afgesteld dat het geluidniveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 102 dB(A) gedu rende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur). 107 dB(A) gedurende de avondperiode (19.00 uur-23.00 uur) en 112 dB(A) gedurende de dagpe riode 07.00 uur-19.00 uur). Indien voornoemde geluidbe grenzer niet afregelbaar is per genoemde perioden, dan dient de geluidbegrenzer te zijn afgeregeld op het geluids niveau voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperiode) en derhalve op een waarde van 102 dB(A). Bij deze geluidsniveaus dienen deuren en ramen gesloten te zijn. Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking heb bende stukken liggen ter inza ge (6 weken) van 23 januari 2003 tot en met 6 maart 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenha- ge- Na afloop van de beroepstermijn wordt de nadere eis van kracht, tenzij vóór deie datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenha- ge- Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieube heer zijn geaccepteerd: - Jansop BV, Heesweg 9 te Meerlo voor het slopen van oude stallen en het bouwen van een machineloods bij de inrichting, gelegen aan Steeg- kamp 5 te Casten ray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 23 januari 2003 tot en met 6 maart 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbende schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbren gen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieu beheer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester én wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: Maatschap Drabbels-Martens, Ysselsteynseweg 2 te Heide voor het van toepassing wor den van het Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan Ysselsteynseweg 2 te Heide. Maatschap Maas-Jenniskens, Molenhoek 12 te Oirlo voor het oprichten van een inrich ting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer, gelegen aan Molenhoek 12 te Oirlo. De meldingen kunnen worden ingezien van 23 januari 2003 tot en met 6 februari 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 23 januari 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeenteraad vergadert op dinsdag 28 januari 2003, aan vang 19.30 uur, in het gemeentehuis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelin ingen. sent pul 'aststelling van de agenda. Spreekrecht publiek. Va Notulen van de openbare vergadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 29 oktober 2002 en voortgezet op woensdag 30 oktober 2002. 6. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 8. ETIL rapport multifunctioneel autosport- en testcenter. 9. Handhavingsprogramma 2003 en 2004. 10. Samenstelling bestuurscommissie begraafplaats Boschhuizen. 11Benoeming commissielid namens de fractie Samenwerking Venray. ONDERDEEL D 12. Lokaal Gezondheidsbeleid gemeente Venray 2002-2006. 13. Schadeafwikkeling Merselo. 14. Vaststelling verordening leerlingenvervoer. 15. Planschadeverzoek "De Boog". 16. Pensioenvoorziening (gewezen) wethouders. 17. Vaststelling verordening klachtenprocedure ongewenste omgangsvormen. 18. Vaststelling verordening vertrouwenscommissie herbenoe ming burgemeester. 19. Voorbereidingsbesluit Pare De Witte Vennen. 20. Mandatering benoeming ambtenaren raadsgriffie. 21Sluiting. Burgemeester en wethouders hebben in de de vergadering van 17 december 2002 voor onder staande sloopaanvragen sloop vergunning verleend. - het slopen van een woning met bijgebouwen aan de Langeweg 26 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; het slopen van een woning met bijgebouwen aan de Langeweg 24 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publi catie wordt ingediend. Venray, 23 januari 2003 De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De secretaris, P.M.H. Lucassen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vervangen van de gara gedeur door pui aan de Marjolein 12 te Venray tnv F.P.M. Vermeulen, Marjolein 12; - het gedeeltelijk vernieuwen van buitenkozijnen aan de Eindstraat 20 e.v. te Venray tnv Van Haren Auto Beheer B.V., Eindstraat 44. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van varkensstal len en veldschuur aan de Wanssumseweg 8 yr Oos trum tnv M.M.C. Janssen, Wanssumseweg 8; - het vervangen van dakbe dekking aan de St Jozeflaan 2 te Smakt tnv V.O.F. Gou- mans- Hermus, St. Jozeflaan 2. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. het vernieuwen van de blokhut aan de Vendel 7a te Venray tnv T.P.C. Nooijen, Vendel 7a; - het bouwen van carports aan de Mgr. Hanssenstraat 20 te Oostrum tnv Kerkbe stuur O.L. Vrouw Geboor te, p/a Buitenhof 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vernieuwen van de dak constructie aan de St Odas traat 6 te Venray tnv G.P.J. Vullings, St. Odastraat 6; - het vernieuwen van de dak constructie aan de St Odas traat 2 te Venray tnv L.A.M. Arts, St. Odastraat 2; - het vernieuwen van de dak constructie aan de St Odas traat 4 te Venray tnv H.A.M. van den Hurk, St. Odastraat 4; - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 25 te Venray tnv H.C.J.M. Ver rijdt, Lavendelheide 25; - het vergroten van het kan toor aan de Julianasingel 41a te Venray tnv L. Nooijen Beheer B.V., Julianasingel 41a; - het verplaatsen van de trap aan de Microstraat 20 te Venray tnv Herbalife Inter national, Microstraat 20; - het bouwen van een zout- opslagloods aan de Ripse- weg I te Vredepeel tnv D.G.W. T., directie Zuid, Postbus 90195 te Breda; - het bouwen van een bedrijfswoning met bedrijfs ruimte aan de Ysselsteynse weg 48 te Ysselsteyn tnv J.A. Schepers, Rouwkuilen- weg 35a; - het bouwen van een var kensstal aan de Ysselsteyn seweg 78 te Ysselsteyn tnv Houbensteijn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69; - het vergroten van de machi neloods aan De Hoef 18 te Leunen tnv M. van den Big- gelaar, De Hoef 18; - het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 32 te Venray tnv J. Baars, p/a Bis schopstraat 18; - het plaatsen van een onder- frondse container aan de lempweg te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het vergroten van de rund veestal aan de Timmerman nsweg 130 te Ysselsteyn tnv Maatschap Peters, Timmer mannsweg 90; - het bouwen van een vlees varkensstal aan de Zeilberg- seweg 11 te Ysselsteyn tnv Maatschap Derikx, Zeilberg- seweg 11 - het verbouwen van het kan toor aan de Plataanstraat 15 te Venray tnv Wonen Noord-Limburg, Plataan straat 15; - het bouwen van een dakka pel aan de Weegbree 3 te Venray tnv J.P.A. Nijs, Weegbree 3; - het vergroten/verbouwen van de woning aan de Laura- hof 3 te Venray tnv P.L.L. Selder, Laurahot 3; - het vergroten van de woning aan de Allegrostraat 28 te Venray tnv GJ.P.E. Koenen, Allegrostraat 28; - het vergroten van de woning aan de Deurnese- weg 104 te Ysselsteyn tnv Maatschap Wilmsen-Peelen, Deurneseweg 104; - het bouwen van negen woningen aan de Kardinaal van Rossumstraat 30, 36 en 40 en de Mgr. Nolensstraat 15 t/m 25 (oneven) te Ven ray tnv Janssen De Jong Plancoördinatie B.V., Post bus 131 te Son en Breugel; - het veranderen van de accommodatie aan het Ken- nedyplein I te Venray tnv St. Centrum voor ouderen "De Kemphaan", Kennedy- plein I. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van een varkens stal aan de Ysselsteynseweg 2 te Heide tnv W.P. Drab- bels, Ysselsteynseweg 2; - het slopen van varkensstal len aan Pas I te Merselo tnv Maatschap Arts-Hellegers, Pas I; - het slopen van twee var kensstallen/werktuigen- loods annex schapenloods aan de Ericaweg 4 te Oirlo tnv Steeghs C.V., Ericaweg 4. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht een bezwaarschrift weken na publicatie Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethoude zijn in beginsel voornemens a de volgende ingekomen bou aanvragen en gebruiksverzc ken, voor zover nodig met to passing van art. 15, 17, 19 19.2 of 19.3 van de Wet op Ruimtelijke Ordening en artil 50, lid 4, 5 of 6 van de Wonit wet, medewerking te verlem - het bouwen van een sei aan de Overloonseweg 8 Venray tnv Alcast B.V., H( sterweg 10a; - het bouwen van een carpc aan de Ranonkel 22 te Vt ray tnv L.J.A. Boom, Rana kei 22; - het veranderen van woning aan de Castenrays li weg 16 te Oirlo tnv F.JJpe Rongen, Castenrayseweg het gewijzigd uitvoeren 1 bouwvergunning 2002.05536 (garagebedri aan het Keizersveld 12 Venray tnv Holding Conti B.V., Nieuweind 36; het vervangen van de gara deur en pui aan de Marjol 12 te Venray tnv F.P.M. Vtj>ï meulen. Marjolein 12; £r De op de verzoeken betrekki e hebbende stukken liggen m oi ingang van 24 januari 201 ie gedurende 4 weken voor eenitriJ der ter inzage bij afdeli 3, Publieksdiensten. Voor het volgen van een artil 15 procedure ligt onderstaan bouwaanvraag vanaf 23 janu 2003 twee weken ter inzage de afdeling Publieksdiensten: het bouwen van een worn i B.P. De Brabander, ka*r te Venray tnv G.G.F. v de Oetelaar, Mgr. V.d. Ve V' straat 59 te Wijbosch; 8' Gedurende deze termijnen ku{£i nen eventuele bedenkingen! burgemeester en wethoude i worden ingediend. I Venray, 23 januari 2003 Burgemeester en wethoude van Venray, namens dezen, h -e hoofd van afdeling Bouwem Milieu, C.Th. van Velzen Nieuws uit Venra{[. en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Afgelopen week werden de Venrayse Jeugdkampioenschap pen gehouden in de categorieën junioren, aspiranten en pupillen. Voor aanvang van de finales wer den alle finalisten voorgesteld aan het talrijk opgekomen publiek, dat zich de handen blauw klapte en de kelen schor schreeuwde om de jeugd aan te moedigen.Hier streden vier leden om de titel kampioen 2003. Bart van Rens nam van meet af aan de leiding en na de voorronde leidde hij de dans met 1101 pins vóór Martijn Magermans (1042), Mic key Bindewalt (922) en Violette Vallen (887). Opvallend was dat Violette Vallen een zodanige fina le speelde, dat ze slechts 2 pins minder scoorde dan de latere winnaar Bart van Rens (1034- 1032). Desondanks bleef ze vier de omdat ook Mickey Bindewalt zijn finale naar behoren afwerkte (1021 pins). Martijn Magermans beleefde dit jaar een moeilijk kam pioenschap, toch kwam zijn tweede plek niet in gevaar, al kwamen zijn achtervolgers wel dichterbij. Eindstand: 1 en kam pioen Bart van Rens 2135 pins (177,92 gemiddeld), 2. Martijn Magermans 1980 pins, 3- Mickey Bindewalt 1943 pins en 4. Violet te Vallen 1919 pins, waarbij Vio lette de titel bij de meisjes in de wacht sleepte, waardoor zij samen met Bart gerechtigd zijn deel te nemen aan de Dag der Jeugdkampioenen, dat eind maart in Tilburg gehouden zal worden. ASPIRANTEN Niet de oudste jeugdleden, maar wel met het meeste vuur en passie, die ook in scores vertaald werden. Hier twaalf deelnemers hun kunsten. Na de voorronde prijkte Jochem Magermans met 755 pins bovenaan. Verrassend was de tweede plek van Sander Broers met 725, die daarmee gevestigde namen als Lars Lens sen (705) en Nicky Claessens (677) achter zich liet. In de finale werd weer vuur werk geleverd. Lars Lenssen start te met een 202 en naderde Jochem daarmee op 11 pins, ten wijl Nicky tot op 14 Sander nader de. In de tweede game rukte Nick)' op naar de derde plaats. In de derde game scoorden alle drie matadoren een 200-game: Nickv 223, Lars 222 en Jochem 209, waardoor Jochem als koploper (1298) door Lars (1299) werd afgelost. Nick)' volgde met 1266. De spanning naderde het kook punt. Nicky was als eerste klaar met een 223 game. Jochem had een misser in het begin van de laatste game en moest een dubbe le strike gooien in de tiende frame. Helaas voor hem bleef er één pin staan. Lars had de pech drie spits op de laatste lijn voor zijn -neus getoverd te krijgen, waardoor hij achterstand opliep en die niet meer kon goedmaken. Het verhaal van de twee vechten de honden, waarmee een derde er met de buit van door gaat, deed hier opgeld. Winnaar en kam pioen werd dus toch Nick)' Claes sens met 1487 pins (185,88 gemiddeld), die daarmee zijn titel prolongeerde. Op slechts 4 pins werd Jochem Magermans tweede (1483) en Lars Lenssen bezette de derde plaats op het podium met een score van 1457 pins. De resul taten van de overige finalisten: Sander Broers (1369), Henri Val len (1334), Tim van Houdt (1261), Antoon Camps (1217), Paula Jansen (1208), tevens kam pioene bij de meisjes en Dennis Voesten (1008). PUPILLEN In deze jongste leeftijdsklasse deden 11 deelnemers een gooi naar de titel. Stef Billekens (565 pins) was tijdens de' voorronde verrassend de sterkste gebleken met Eric Minten in zijn kielzog (543) en Patricia Camps (493) Ook Kjeld van Wieren (470) ver raste met de vierde finaleplaats. Niels de la Roy was de zevende en laatste gelukkige, die zich verras send in de finale speelde. Eric Minten sloeg in de finale al meteen zijn slag met een 171- game, waardoor hij zijn achters tand omboog in een voorsprong. In de tweede game krabbelde Stef iets van zijn achterstand af, maar meer zat er voor hem niet in, hoe wel ook Eric de juiste lijn niet te pakken kreeg. Maar in de laatste game (180) liet hij er geen twijfel over bestaan, wie het meeste recht had op het kampioenschap. Met een score van 1128 pins (141 gemiddeld) werd Eric Minten kampioen en mocht de hoogste trede op het podium beklimmen. Stef Billekens (1020 pins) kon zich ternauwernood de sterk oprukkende Patricia Camps (993 pins) van het lijf houden en stelde daarmee zijn tweede plaats veilig. De resultaten van de overige fina listen: Lisa Jansen (934), Kjeld van Wieren (931), Kevin Litjens (927) en Niels de la Roy (892). Net als Violette en Bart (Junio ren), hebben ook Paula en Nick)' (Aspiranten) en Patricia en Eric (Pupillen) recht op een startbe wijs op de Dag der Jeugdkampioe nen in Tilburg. Zaterdag a.s. wordt de vijfde Tio-League gespeeld in Heerlen. De bijeenkomst in de bowling is om 08.45 uur. De overige leden spelen Harrie Claessens-League om 11.30 uur. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN £en J Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Afgelopen week werd in Res taurant Bowling Venray door 68 spelers en speelsters gestreden om het Venrayse Kampioenschap in verschillende categorieën. De Heren waren verdeeld op basis van hun gemiddelde in 3 klassen, de Dames in twee. De speciaal voor dit kampioen schap uil Engeland overgekomen Robert Peeters stelde in de Heren- A-Klasse al in de voorronde zijn kandidatuur, ging met 35 pins voorsprong de finale in. Met zijn openingsgame van 225 vergrootte hij zijn voorsprong verder op de rest van het veld en soepel en ont spannen bowlend greep hij de titel. Zijn totaal van 3365 pins betekende een gemiddelde van 210.31 over 16 games. Jaap Jonge- jan speelde ook een goed kam pioenschap; met een totaal van 3312 (gemiddeld 207.00) pakte hij de tweede plaats. Twan Claes sens mocht op de derde tree van het erepodium plaatsnemen met een totaal van 3235 (202.19 gem..). Tony Hall scoorde in de voorronde de hoogste game van deze kampioensstrijd met 279 pins Bij de Dames-A werd de strijd om de titel pas in de laatste finale- game beslist. Inge Lenssen mocht zich uiteindelijk uit laten roepen tot Kampioene van Venray en prolongeerde hiermee haar titel van vorig jaar. Om haar titel meer glans bij te zetten vestigde zij ook nog twee nieuwe baanrecords voor dames met een 256 en 267 game. Met een totaal van 2884 (gemiddelde 180.25) bleef zij de vooral in de finale sterk spelende Fien Jenniskens 10 pins voor. De spannende strijd om de derde plaats werd met 2 pins voor sprong op Gerty Arts gewonnen Schouwburg Venray Theater Concert Raymond van het Groenewoud Kaartjes telefoon 0478 530999 door Marlies Thijssen, die een pin- fall haalde van 2791 pins. In de B-Klasse (gemiddelden tussen 160 en 175) was na de voorronde Gerard Stroecken de te kloppen man, maar in de finale kwam Henk Janssen, stoïcijns bowlend, zo stevig opzetten, dat hij zich met een totaal van 2952 mocht laten uitroepen tot kam pioen van Venray in deze Klasse. Math Offermans steeg in de finale boven zichzelf uit en was zeer tevreden over zijn totaal van 2907 en de tweede plaats. Gerard Stroecken moest met een pinfall van 2897 genoegen nemen met de derde plaats. In de B-klasse bij de Dames (gemiddelden onder 155.00) liet Kim Pelzer zich niet meer verdrin gen van de in de voorronde vero verde eerste plaats en met een totaal van 2441 werd zij de Kam pioene in deze klasse. De hevige strijd om de tweed en derde plaats werd door Nicole Peters in haar voordeel beslecht. Met een totaal van 2418 bleef zij Riek v.d. Berkmortel 45 pins voor. George Brenkman behaalde met overmacht de titel in de Heren-C-klasse. Met een totaal van 2756 gem. 172.25) bleef hij nummer twee, Ger Hubbers, pre cies 100 pins voor. Hans Bonants mocht het derde trapje van het ereschavot bezetten met zijn 2567 pins. Voor het eerst werd ook een kampioenschap voor Doubles gespeeld in 3 klassen. In de A-Klasse was het kam pioenschap voor het koppel Jaap Jongejan en Chris Koreman. Met een totaal over 4 games van 1658 bleven zij René Geurts en Twan Claessens 10 pins voor. De derde plaats was voor Inge Lenssen en Mark Mijling, die een totaal behaalden van 1621 pins. In de B-klasse ging de titel naar Gerard Stroecken en Henk Jans sen met een totaal van 1490 pins. De tweede plaats was voor het echtpaar Marlies en Frits Thijssen, die in totaal 1439 pins scoorden. De derde plaats ging naar Heino Derks en Toon Fleurkens met een totaal van 1422 pins. Ger Hubbers en Erik Loven waren de besten in de C-klasse. Met een totaal van 1409 pins ble ven zij het duo Hans Bonants/Wim Minten precies 30 pins voor. Maria en Theo Siebers bezetten met 1370 pins de eervol le derde plaats. Uitslagen: Aspiranten 1-BSW Weert 85-35 Kadetten 1-BSW Ween 93-68 Meisjes Jun.-Vido 76-38 Heren 1-Jumping Giants 59-78 Programma zaterdag 25 jan.: Benjamins-Graphiset/Rush 14.00 Programma zondag 26 jan.: Aspiranten 2-BC Heeze 13-00 Mini's 1 -SIamdunk'97 13.00 Aspiranten l-Yellow Sox 14.00 Meisjes jun.-Bladel 14.00 Jongens jun.-BV Rooi 14.00 Kadetten 1-Wizards Helmond 16.15 Kadetten 2-BC Heeze 2 16.15 Heren 1-Aetemitas 16.15 Voor meer informatie kijk naar de website: http://www.jum- pers76.nl Korfbalvereniging Uitslagen: Oostrum-Peelkorf 0-2 Oostrum-Oranjewit 0-2 Oostrum-Peelkorf 2 Pup.Fl 0-1 Oostrum-DES 1 Pup.Fl 1-1 DES-Oostrum Pup.F2 0-2 SVOC-Oostrum Pup.F2 1-5 De Treffers-Oostrum Asp.C 4-2 Programma 25 en 26 jan.: MKV-Oostrum Asp.C a. 12.50 MKV-Oostrum Sen.l a.12.10 Programma woensdag 29 jan.: Oostrum-Erica midw.d. a.21.30 De jaarlijkse algemene leden vergadering is gepland op dinsdag 28 januari. Aanvang om 20.00 uur in het clubgebouw aan de Kemp- weg. Naast een terugblik en het financiële verslag over 2002 zul len de begroting en activiteiten voor 2003 worden besproken. Er wordt afscheid genomen van aftredende bestuursleden en com- misieleden en de nieuwe leden worden verwelkomd. Voor het seizoen 2003 zijn alle activiteiten weer gepland. Naast de externe/interne competitie zijn dit de diverse toernooien, racket wissel, mix-league, clubkam pioenschappen en nog veel meer. In Lobje 1 wordt dit alles weer opgenomen en ook op de website is alles nog eens na te lezen. Nieuwe leden kunnen zich aan melden bij de ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 584876. Alle informatie over de activitei ten van de tennisclub contribu tie etc is bij de ledenadministratie op te vragen en op website www.tcvenray.nl te vinden. Handbalvereniging Uitslagen: Hsen.: Manual 1-Merefeldia 2 16-16 Bj: Loreal 2-Manual 1 15-24 Bj: Manual 2-BSAC 1 9-17 Bm: Manual 1-Blerick 2 11-3 Bm: Manual 2-Loreal 3 0-20 Cj: Manual 1-Explosion '71 12-17 Cm: Ospel 2-Manual 1 16-5 Drecr.: Manual 2-BSAC 1 8-8 Programma zaterdag 25 jan.: Bm: Leudal 2-Manual 1 14.00 Cj: Loreal 1-Manual 1 12.35 Programma zondag 26 jan.: De Wetteling: Djeugd: Manual 1-BCAC 1 10.00 Cm: Manual 1-BSAC 1 10.55 Bj: Manual 1-Bevo 2 11.50 Hsen.: Merefeldia 3-Manual 1 18.00 Voor meer informatie over hand balvereniging Manual: www.hvmanual.nl of www.senio- ren-manual.tk Vrijwilligersweii Heeft u al eens nagedacht o vrijwilligerswerk. Iets doen ii vrije tijd met en voor anderen? Ijl SPD (Sociaal Pedagogisc' Dienst) zoekt vrijwilligers vd eetcafé 't Onderonsje in Vend Het eetcafé is een plek waar n sen met een verstandelijke bep^ king een keer in de veert dagen op zaterdag komen etei Naast het 'gezamenlijk eten v een goede en gezonde maaltijd het onderlinge contact ei belangrijk aandachtspunt. Et praatje maken, een spelletje doe gezellig samen een kopje theet koffie drinken zijn activiteiten d daar bij horen. Samen met een groep vrijwil gers zorgt u voor een lekke maaltijd en een goede sfeer. Vo meer inlichtingen kunt u conti opnemen met de SPD, Ingrid v Sigtenhorst, tel. 077-3961515. Yoga is een manier om een vt binding te vinden tussen de geel 'het denken' en het lichaam: 'li doen'. Dat kan positief werken t de gezondheid en het geesteli welbevinden. Dat is de redt waarom het Pluspakket Groei Kruis deze cursus heeft opgen men in het cursusaanbod. Yoga bevordert de gezondhe en kan kwaaltjes voorkome Daarnaast is yoga ook heel he zaam voor mensen met lichamei ke of geestelijke klachten. Daarl kunt u denken aan slapelooshei vermoeidheid, hoofdpijn of b voorbeeld rugklachten. Yoga ki deze klachten verminderen dot bepaalde oefeningen en ontspa ning. Iedereen kan aan de cursi deelnemen. Meer informatie ov deze cursus kunt u opvragen v telefoonnummer 077-3209595- Schouwburg Venray Familie Theater Route Manouche wo. 29 janui Kaartjes telefoon 0478 530999

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24