.eunen en Ysselsteyn errassend uit interpauze rijspraak voor a ui Peters Sportnieuws -info Resia op weg naar titel Trepke Venray snel op winst ieflatteerde nederlaag Merselo lolthees schenkt lunten aan GFC Opnieuw puntverlies heren Rooyse VK <3.1 Makkie voor Geijsteren Programma zaalvoetbal SSS'18 speelt gelijk TOP'27 buigt voor Lottum SV Merselo Trainer Swolgen gis Gilde 3 T Hockeyclub Venray Rooyse V.K. ina cel en maas Donderdag 23 januari 2003 - Pagina 19 vorstperiode van begin ^uari ging zonder veel regen in dooi. Vandaar dat de este velden afgelopen zondag, tper een week na de stenge Vt, alweer goed bespeelbaar ren. Alhoewel de meeste clubs Sliet op gerekend hadden al op IJjanuari de competitie te moe- 'l hervatten. Dat verklaart wel- [ht de vele verrassende uitsla- r (n de vierde klasse F deden de laag- fgers Ysselsteyn en Leunen uitste- e zaken. Vooral de 2-1 overwin- g van Ysselsteyn op HBSV, dat H de ranglijst aanvoert, zal velen iben verrast Met strijdlust als rkste wapen hielden de mannen I trainer Mart Verlijsdonk de drie t punten in eigen huis. Hetzelfde d voor Leunen dat tegen het veel ger geklasseerde FCV met 3-2 aan goede kant van de score bleef. Het Ti van trainer Noud Janssen werd |e slotfase beloond voor zijn inzet oen. en vooral Ysselsteyn. kunnen l|cr wat ruimer ademhalen maar de tradatiestrijd is nog lang niet gelo- fc in 4F. Hekkensluiter RKDEV wist [international Stan Valckx te strik- fcvoor een rentree. Met de 39-jari- loud-speler van VVV en PSV in het jt van de defensie boekten de Arce- Ircn prompt hun eerste zege. De Immer vier Kessel werd met een 5-0 Uerlaag naar huis gestuurd. Ksselsteyn. dat op de zevende pats staat, gaat op bezoek bij de mer tien RKMSV. De ranglijst is enigszins vertekend omdat dc Meijel- se ploeg slechts tien duels heeft gespeeld terwijl alle andere clubs al twaalf of dertien keer in actie kwa men Dit wordt weer een heel belang rijk duel voor Ysselsteyn. De'nummer acht Leunen treedt in Broekhuizen- vorst aan tegen SVEB dat een plaatsje hoger staat. Maar qua puntenaantal staan beide clubs exact gelijk. Thuis verloor Leunen eind september nog kansloos van de Broekhuizense fusie club met 0-2. Dat was nog in de dra matische beginfase van de oranje-wit ten die de eerste zes competitieduels verloren. Venray leed zondag een ontluiste rende 1-6 nederlaag tegen titelkandi daat Oss'20. Een klassering in de top drie is nu heel ver w eg. Wellicht dat het verlies verklaard kan worden door het ontbreken van vier verdedi gers. Geert-Jan Drabbels en Loek van Schijndel waren geschorst terwijl Hicham Hlimi en Eric Troisfontaine nog steeds geblesseerd zijn. De Ven- rayse ziekenboeg werd zondag uitge breid met Niels de Klerk die met een zware voetblessure al na twaalf minu ten uitviel. Dit weekeinde treedt de ploeg van trainer Koolhof in Baexem aan tegen de verrassende debutant RKVB In de vijfde klasse F treffen de voet balclubs uit Venray en Meerlo-Wans- sum allen een Brabantse opponent. SVOC'Of speelt uit tegen de nummer twee Hapse Boys. SVOC heeft dan geen last van de bouwperikelen op sportpark Heesakker. Doordat er geen kleedlokalen beschikbaar waren moest afgelopen weekeinde de ont moeting tegen Stormvogels worden afgeblazen Middenmoter Mecrlo hoopt zich thuis tegen laagvlieger DSV te herstellen van de 3-2 neder laag die tegen Oostrum werd geleden Oosirum verliet door deze overwin ning de degradatiezone en passeerde ook Wanssum op de ranglijst. Oos trum staat nu negende en bezoekt zondag subtopper Constantia. Wans sum maakt een moeilijk seizoen door en staat nog net boven de rode streep. De bewoners van sportpark Broekberg hebben dringend behoefte aan een succesje Het is de vraag of dat er zondag al inzit als lijstaanvoer der De Zwaluw op bezoek komt. Swolgense Boys hoeft een week na de verloren topper in de zesde klasse E tegen Resia niet in actie te komen. Want tegenstander ACVW is door de voetbalbond uit de competitie gezet De vrije zondag zal de ploeg van trai ner Jan Loock niet ongelegen komen want de talloze geblesseerden krijgen nu kans te herstellen .Ook BW is zon dag vrij. Daar zal trainer Pieter Delauw minder blij mee zijn. De mooie 1-4 zege bij het hoger geklas seerde VCH kan nu geen vervolg krij gen. Hekkensluiter TOP komt wel in actie De Tienrayse ploeg speelt het uitduel tegen GFC in Grubbenvorst Holthees krijgt een zware dobber aan het bezoek aan koploper Resia in Wellerlooi Merselo ontvangt VCH op sportpark de Vloet. jJNVB handhaaft andere zware straffen Meerlose voetbalclub commissie van beroep heeft ipraak gedaan. In drie van de ^^r strafzaken kreeg SV Meerlo il op rekest en worden de eer- ir door de KNVB uitgesproken taffen gehandhaafd. Alleen Paul iters werd vrijgesproken. De horsing van vier duels voor de cerlose verdediger werd door nt beroepscommissie vernietigd. ^■Op zondag 13 oktober maakte arbi- ^^rVrenken halverwege de tweede lift éen einde aan de wedstrijd JSlccrlo-Hegelsom Nadat de bezoe- jers op 1-2 kwamen gebeurde er van es. De lezingen lopen nogal uiteen, f arbiter voelde zich zo bedreigd or het protesterende Meerlo dat hij wedstrijd staakte. Grensrechter Roel van de Pasch kwam er het slechtste vanaf met een uitsluiting van acht wedstrijden. Vol gens de KNVB heeft hij handtastelijk opgetreden tegenover de scheids rechter door het geven van een flinke slag of een stoot in de rug. Doelman Arjan Cleven, waarvan trainer Han Friesen bij hoog en laag beweert dat hij onschuldig is, kreeg vijf duels aan zijn broek. Ook Cleven wordt hand tastelijk optreden verweten in de vorm van het trekken aan het lichaam of kleding en/of het wegduwen van de arbiter. Beide straffen werden door de beroepscommissie overgenomen Evenals de geldboete van 118 euro die de voetbalclub kreeg. Ook de aftrek van één winstpunt blijft gehandhaafd omdat Meerlo schuldig was aan het staken dat gepaard ging met protesten en handtastelijkheden. Verdediger Paul Peters kreeg eer der in dc wedstrijd een rode kaart na een duel met de Hegelsomse aanval ler Sandor Verhaeg. De twee spelers kwamen ten val waarna Vrenken bei den op rood' trakteerde vanwege het trappen van de tegenstander. De KNVB schorste in eerste instantie zowel Peters als Verhaeg voor vier wedstrijden. In hoger beroep is Paul Peters vrijgesproken in tegenstelling tot de Hegelsom-speler die zijn straf behield. Merselo heeft in de eerste wed- jrijd na de winterstop een geflatteer- ijfti-1 nederlaag geleden in de uit- RBedstrijd tegen Melderslo: 4-1. Het IHas weer even wennen voor beide ^Boegen om in het spelritme te 4®mcn. De thuisploeg slaagde daar als I «tste in. Men vond elkaar wat beter t |P; ook de onderlinge duels werden .'Wonnen, daardoor had Merselo oeite om in hun spel te komen. Mel- rrslo had een duidelijk veldover- Hcht, maar het duurde tot de 23e Jünuut voordat de thuisploeg dit wist y'tdit ie drukken in een doelpunt. Bij Vn hoekschop kwam de bal hoog bor en Roel Wijnen kon de bal Jnhoudbaar onder de lat fraai tegen Bet net koppen. Merselo leek al vroeg een kansloze positie te komen idat vijf minuten later al een twee- treffer werd gescoord. In het vijf- :ter gebied kon de bal niet weg :eld worden en bij de daaropvol- ide doelworsteling kwam Rob riessen van Melderslo als winnaar it de scrimmage. Hij schoof de bal onder Merselo-doelman Stefan Wilms door: 2-0. Merselo zette na deze domper de thuisploeg op eigen helft vast. De druk werd op gevoerd en dat leverde in de 35ste minuut de geelzwarten een hoekschop op. Voor- stopper Mark Maassen was mee op gekomen en met een halve draai joeg hij de bal volley tegen het net: 2-1Dit was tevens de ruststand In het twee de bedrijf was het Merselo dat als beste uit de kleedkamer was geko men. De gelijkmaker hing in de lucht, maar de gasten ontbeerden het grein tje geluk om het overwicht in een treffer uit te drukken. Door een snel uitgevoerde counter werd de Merse- lo-achterhoede op het verkeerde been gezet en het was Mario Hermans die een mooie voorzet op maat bin nen kopte: 3-1. De bezoekers wilden nog wel een poging wagen om de bakens te verzetten maar meer zat er niet in. Dat Mario Hermans van Mel derslo in de 88e minuut de stand via een lucky goal nog op 4-1 bracht is leuk voor de statistiek. Zondag ont vangt Merselo VCH dat meedoet in de bovenste regionen. Holthees heeft op eigen veld zijn rdere moeten erkennen in GFC Grubbenvorst: 2-5. In een matige >te helft waren de gasten de bete- ploeg. maar er werden slechts irzaam kansen gecreeerd. In de ide minuut kreeg GFC zijn eerste toen de Holthees-defensie een itie verkeerd inschatte en de GFC- Its alleen op de goal af. In plaats zelf te scoren speelde hij de bal af een buitenspel staande medespe- Jos Pingen moest twee maal ach- cr elkaar redden toen uit een vrije in werd gekopt en de rebound in ferd geschoten. In de 19c minuut g Holthees zijn eerste kans en het as meteen raak. Loek Zegers krulde en directe vrije trap achter de keep- rvan GFC: 1-0 GFC bleef de betere loeg en kreeg in de 29e minuut een cnalty toen bij een lijf aan lijf duel de FC-spiis zich liet vallen en de Jieidsrechter de bal op de stip igde. Edwin Verhofstadt benutte dit liitenkansje feilloos: 1-1. GFC kreeg c eerste helft nog twee goede sco- ngskansen maar de keeper en een echte afwerking stonden doelpun- m in de weg. In de 45e minuüt was et aan de andere kant Loek Zegers ie een fraaie passeeractie met een ■hot afsloot maar de keeper redde, 'n de counter verkeek de Holthees- defensie zich op een diepe bal waar door Ralf Wolk op Jos Pingen af kon gaan en deze kansloos liet: 1-2. De tweede helft was de wedstrijd spannender, maar ook nu bleef GFC de technisch betere ploeg. Afstands schoten konden de beide keepers echter niet verrassen. Na een uur voetballen kwamen er pas weer echte kansen. Voor GFC stond eerst de paal nog een treffer in de weg maar in de 64e minuut werd de diep gestuurde spits van GFC aangetikt door Jos Pin gen. Edwin Verhofstadt benutte de toegekende penalty opnieuw: 1-3. In de 67e minuut kwam de spanning in de wedstrijd weer helemaal terug toen Loek Zegers zijn directe tegen stander de verkeerde kant opstuurde en hij van achttien meter de bal in de kruising schoot: 2-3. Holthees kreeg vervolgens twee goede kansen op de gelijkmaker maar de GFC-goalie redde met evenzovele fraaie reacties. In de 75e minuut verspeelde Holthees zelf ,de wedstrijd toen een bal te kort terug werd gespeeld op de keeper. Jelle Vriens was er als de kippen bij om dit buitenkansje af te ronden: 2-4 Hiermee was de wedstrijd gelopen. Jos Roggeveen maakte er met een fraaie solo in de 80e minuut nog 2-5 van. In de eerste wedstrijd na de winter stop heeft Geijsteren een eenvoudige 4-0 zege behaald in de thuiswedstrijd tegen Oostrum 5. Geijsteren was van meet af aan de betere ploeg. Al na tien minuten wist Tacettin Altunyuva de Oostrum-doelman met een beke ken schot te verrassen. Geijsteren bleef hierna het heft in handen hou den en de roodhemden uit Oostrum konden slechts sporadisch gevaar stichten voor doelman Stan Kunen. Na precies een half uur spelen scoor de de, evenals Mathijs Cuijpers van een langdurige blessure herstelde Pas cal Kleeven de verdiende 2-0. Diverse prima mogelijkheden werden nog ongebruikt gelaten, het is dan ook nog niet duidelijk wie bij Geijsteren Bram Derikx als topscorer zal gaan verdringen nu die als gevolg van werkzaamheden in het buitenland de tweede seizoenhelft verstek moet laten gaan. Ook in de tweede helft van deze wedstrijd kwam Geijsteren niet in de problemen, er werd welis waar wat slordiger met het balbezit omgesprongen maar de gasten waren niet bij machte het blad te doen wen den. Het was invaller Ralf Boom die na goed doorzetten van Pierre Litjens de derde treffer scoorde. Hiermee was de wedstrijd definitief beslist. De laatste treffer, op naam van Jacco van der Kuit. was dan ook alleen nog van statistisch belang. Zondag staat de uit wedstrijd tegen BW 2 op het pro gramma. ongetwijfeld zullen de man nen uit Blitterswijk meer tegenstand bieden. Schouwburg Venray Categorie Toneel Eten met vrienden, wo. 9 april Kaartjes tel. 0478 530999 Vrijdag 24 januari Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Letmen-Altweerterheide 21.30 Boca Juniors-MVC 22,30 Lake Valley 2-Roerdalen 2 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray 2-Trepke Venray 4 21.00 BDZ Venray 3-Wittenhorst 2 22.00 FC Hcnto-Beringe 4 Zaterdag 25 januari Sporthal De Weert 17.00 OBR-Kronenberg 18.00 Venrode 2-Meterik 19.00 Venrode-Lake Valley Maandag 27 januari Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke Venrav-Haelen 2 21.30 Lake Valley 6-inter 5 Sporthal De Weert 20.30 ZW Leunen 2-Venrode 2 21.30 Lake Valley-ZVCO Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-Lake Vallev 4 SSS'18 heeft tegen Erp de goede lijn van voor de winterstop weten voort te zetten. Weliswaar werd er in Erp dan wel niet gewonnen zoals de geel-zwarten dat in de afgelopen drie wedstrijden deden maar met de 1-1, het eerste gelijkspel van deze compe titie, was iedereen uiteindelijk tevre den. Het stugge en fysiek sterke Erp geldt nog steeds als een van de titel kandidaten in deze klasse. In een aan trekkelijke wedstrijd hadden de Over- loners in de eerste helft een Ücht overwicht. SSS'18 probeerde zich mogelijkheden te creëren met goed combinatievoetbal. Erp daarentegen probeerde het wat meer vanuit de tweede lijn. Na twintig minuten kwam het eerste gevaar van Erp. Aan voerder Claus Foederer probeerde het van afstand maar doelman Paul Claes was attent evenals bij een schot van de gevaarlijkste Erp- aanvaller Patrick van de Linden Direct daarna was de beste mogelijkheid voor SSS toen Coen Janssen met een schitte rende beweging de Erp verdediging omzeilde maar zijn schot werd door invaller doelman Rob Arts tot hoek schop verwerkt. Vlak voor de pauze leek Dave Leenders de thuisploeg als nog op voorsprong te zetten maar zijn schuiver ging gevaarlijk voor langs Na de pauze een attenter Erp dat na tien minuten een schuiver van Ton Goorts door de paal gekeerd zag. In de daaropvolgende situatie moest Claes zich voor het schot van Leen ders werpen om erger te voorkomen. In de 60e minuut was hij echter machteloos. Een hoekschop van links werd hoog voorgebracht en Roy Bouw sprong boven de verdediging uit en kopte onhoudbaar binnen: 1-0. SSS liet zich echter niet uit het evenwicht brengen en vijf minuten later was de stand alweer gelijk. Voor- stopper Rob Janssen zette vanaf eigen helft een solo in om vervolgens nog net het laatste tikje te kunnen geven om doelman Arts te passeren: 1-1. Tien minuten voor tijd leek SSS zelfs nog de volle winst mee naar huis te nemen toen Rob Janssen uit een hoekschop binnen kopte maar via de onderkant van de lat stuitte de bal terug in het veld. Uiteindelijk bleef het bij dit verdiend gelijkspel waar mee beide ploegen tevreden konden zijn. Zondag speelt Overloon thuis tegen Odiliapeel. In de eerste ont moeting werd SSS in een uitermate slechte wedstrijd met een verdiende 2-0 nederlaag naar huis gestuurd. Inmiddels heeft de ploeg van Hans Willems een duidelijke progressie doorgemaakt en mag verwacht wor den dat Odiliapeel deze keer een ander SSS zal ontmoeten. In de eerste wedstrijd na de winter stop stond het duel TOP '27-Lottum op het affiche. De gasten gingen met de zege en de drie punten aan de haal: 1-3. Dat de welverdiende rust nog in de benen zat was wel te blij ken gezien het vertoonde spel. Beide teams wisten zich amper een kans te creëren. Lottum had wel het betere spel maar kwam niet door de stugge verdediging van de Tienraynaren. TOP hanteerde voor al de lange bal en een enkele keer wisten ze ook gevaarlijk te worden. Een goal kwam hier echter niet uit voort. Na de rust had TOP meer moei lijkheden met de lange bal vanwege de wind. Sterker nog, Lottum kwam op een 0-1 voorsprong dankzij een penalty die benut werd door Nick Clevers. Deze werd gegeven na een domme handsbal in de 16-meter van TOP, Na dit doelpunt veranderde er niet veel. het spel bleef niet al te best om aan te zien. Totdat een kwartier voor tijd de 16-jarige Ralph van Essen zijn debuut maakte. Enige minuten hierna liet hij de gelijkmaker aanteke nen. jubel alom en de kleine speler werd bedolven. Niet lang hierna ech ter liet Nick Clevers zijn tweede treffer aantekenen," een doelpunt dat ondanks de dreiging van de gelijkma ker in de lucht hing Het doek viel definitief voor TOP toen in de slotminuut Marco Clevis de 1-3 maakte. Dit alles onder een toeziend oog van de uitstekend leidende scheidsrechter Ottenheym uit Reu ver. Zondag gaat TOP naar GFC uit Grubbenvorst. Schouwburg Venray Komisch Muziek Theater De Nieuwe Snaar.28 29 januari Kaartjes telefoon 0478 530999 Korfbal Uitslagen: Merselo-Oranje Wit welpen 2-1 De Peelkorf-Merselo welpen 0-1 SVOC-Merselo F-pup. 5-0 Merselo-De Peelkorf F-pup1-2 De Peelkorf-Merselo pup.D 3-1 Oranje Wit-Swift asp.Cl 3-8 Merselo-Oranje Wit sen. 10-4 Programma zaterdag 25 jan.: De welpen, F-pupillen, D-pupillen en B-aspiranten zijn vrij. Treffers-Oranje Wit asp.Cl 14.55 Oranje Wit-OEC jun.A 10.50 Programma zondag 26 jan.: Merselo-Swift sen 11.10 Trainer Jan Loock uit Siebenge- wald tekent bij voetbalvereniging SV Swolgense Boys een jaartje bij. Jan Loock is momenteel na een korte tussenpauze van enkele jaren voor het derde jaar actief bij de Swolgense zesdeklasser. Swolgense Boys verliest opnieuw van Welieriooise ploeg Swolgense Boys-Resia 1-2 (1-1) Doelpunten: 7. Nick Fransman 0-1; 41. Bas Heijnen 1-1; 89- Ralf Mulders 1-2. Scheidsrechter: Albers (Deurne). Toeschouwers: 90. Rode kaart: 42. Bas Heijnen (Swolgense Boys) vanwege een trappende beweging. Gele kaart: Ralf Steegh (Resia). Swolgense Boys: Custers; Chris- tiaens (88. J. Thijssen), Kerstjens, Kursten en R. Puyn; S. Thijssen, Perry en Lemmen (52. Martens); Heijnen, Rütten en K. Tissen. Resia: Houwen; R. Koenen, P. Koenen, Laumen en Ralf Steegh (56. Michiels); Dura, A. Mulders en Roy Steegh (88. Van de Ven); R. Mulders, Hendriks (83. Wijnho ven) en Fransman. (Door Henk Willemssen) Resia heeft zondagmiddag in Swolgen een optie genomen op de titel in de zesde klasse E. Voor de tweede keer dit seizoen trok de Welieriooise formatie in de top per aan het langste eind. Na de 1- 0 thuiswinst klopte Resia de Swol- genaren nu op eigen terrein met 1-2. De Swolgense aanvaller Bas Heijnen vertolkte een dubbelrol. Een minuut nadat hij voor rust de 1-1 gelijkmaker scoorde moest hij met rood het veld verlaten. Het was een dure nederlaag voor de thuisploeg die de achterstand op de Welieriooise koploper zag oplo pen tot vier punten. Verliezend trai ner Jan Loock baalde na afloop als een stekker. Met arbiter Albers liep hij van het veld af. De Swolgense trai ner vroeg om uitleg want hij snapte niet waarom Bas Heijnen met een rode kaart was weggestuurd. "Hij ver telde mij net dat Bas een trappende beweging had gemaakt", aldus Loock die de veldverwijzing van Heijnen het breekpunt in de wedstrijd vond. Het voorval gebeurde in de 42e minuut Eén minuut nadat Bas Heijnen na een schitterende aanval de 1-1 gelijkma ker had gescoord. Heijnen kwam vlak daarna in aanraking met Resia-doel- man Martijn Houwen. Beiden vielen over elkaar heen waarna Houwen wat theater maakte. Vanaf de kant was moeilijk te zien wat er precies gebeurde. Arbiter Albers kende geen twijfel en trok de rode kaart voor de Swolgense aanvaller. Trainer Loock vond dat zijn ploeg zes punten heeft weggegooid tegen Resia. "In Wellerlooi waren we ook al de betere ploeg. Resia is een degelijk team maar voetbaltechnisch zijn wij sterker. En vandaag kregen we met tien man nog de beste kansen. Maar helaas liet het geluk ons in de steek." Swolgense Boys begon zwaar gehandicapt aan de topper want Mar cel Puyn, Thijs van Mierlo, Harald Beurskens, Lex van Leeuwen en Robin Tissen waren vanwege bles sures niet inzetbaar. Ook Resia trad gehavend aan want Marcel Martens, vorige week uitgeroepen tot prins van Wellerlooi, en zijn adjudant Dirk Hagens ontbraken omdat zij bij het jeugdprinsenbal aanwezig moesten zijn. Resia kwam op het goed bespeel bare veld het beste uit de startblok ken en nam al snel een voorsprong. De Swolgense doelman Custers ging bij hoge bal uit een hoekschop niet vrijuit waardoor Nick Fransman 0-1 kon binnenschieten. Resia dicteerde de topper met de weer teruggekeerde spelbepaler Arno Mulders in een belangrijke rol. Swolgense Boys kwam duidelijk slechter uit de winter- pauze. Maar één vloeiende aanval was voldoende voor de gelijkmaker. Libe ro Sjoerd Kerstjens opende over de linkerkant waar Robin Tissen zich handig van zijn tegenstander ontd eed. Tissen sneed naar binnen, hield het overzicht en bediende de inlopen de Bas Heijnen precies op maat. 1-1 Een minuut later moest de thuisploeg met tien man verder. Op slag van rust zette Resia-aan- voerder Frank Dura spits Robbie Hendriks vrij voor het doel maar goalie Marcel Custers voorkwam een achterstand. Na de hervatting behield Resia het initiatief maar de beste kansen waren voor Swolgense Boys. Zo schoot aan voerder Bart Rütten na een fraaie indi viduele actie op de paal. Later dook Kevin Tissen nog twee keer kansrijk voor het domein van keeper Houwen op. Vlak voor tijd ging Resia toch met de overwinning aan de haal. Uit een hoekschop van Sjoerd Wijnhoven scoorde Ralf Mulders bij de eerste paal: 1-2. Ondanks het verlies maakte Jan Loock een compliment aan zijn jonge ploeg. "De jongens hebben met een geweldige inzet gestreden. Alleen het geluk ontbrak. We begonnen inder daad slecht en waren in het begin niet fel genoeg. Maar na mst hadden we de kansen moeten benutten. Resia is nauwelijks gevaarlijk geweest", aldus de Swolgense coach die meent dat de titelstrijd nog niet gelopen is. Trepke Venray is het nieuwe jaar uitstekend begonnen. Het las tige uitduel tegen ZW Beringe werd met 1-4 gewonnen door een bliksemstart van de Venayse zaal voetballers. HVC/Alustema 2 speelde in een doelpuntrijk duel met 6-6 gelijk tegen het derde team van Fermonia Boys. Door deze remise én het verlies van ZW Beringe spitst de titelstrijd in de eerste klasse A zich toe tussen kop loper AJ Deurne en Trepke Venray dat op één punt volgt. Trepke Venray was maandag niet met een gerust hart naar de sporthal in Panningen afgereisd. Want de Ven- raynaren hebben het vaak lastig tegen ZW Beringe. In het openingsduel van dit seizoen eindigde de thuisontmoe- ting in een 5-5 gelijkspel. Maar maan dagavond was er al heel snel geen vuiltje meer aan de lucht. Want door een overdonderende openingsfase leidde Trepke Venray binnen vijf minuten al met 0-3. Mohamed El- Ghoul. Danny Fasen en Dennis Snij der - uit een schitterende aanval - tekenden voor de drie snelle treffers. Halverwege de eerste helft zette Danny Fasen zijn team op een riante 0-4 voorsprong. Daarna namen dc bezoekers gas terug maar de machte loze thuisploeg slaagde er niet in iets aan de achterstand te doen Pas drie minuten voor tijd scoorde ZW Berin ge de enige tegentreffer: 1-4. HVC/Alustema 2 kende maandag eveneens een bliksemstart. Na een kwartier spelen leidde het Venrayse team al met 5-2 tegen Fermonia Boys 3. Uiteindelijk mochten de Venrayna- ren nog het meest tevreden zijn met de 6-6 remise want in de slotminuten verzuimden de Roermondenaren de winst naar zich toe te trekken. Mare Linskens opende de score (1- 0). Na de 1-1 gelijkmaker zette Fred Jeuken de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Wederom kwam het derde team van Fermonia Boys op gelijke hoogte: 2-2. Daarna trok HVC/Alustema de wedstrijd naar zich toe. Rob van Eist scoorde 3-2 waarna Ronnie Bovee met twee doelpunten de voorsprong vergrootte tot 5-2. De toeschouwers in sporthal de Wette ling zagen een heel aantrekkelijk en doelpuntrijk duel Uit een vrije trap kwamen de bezoekers terug tot 5-3. Na een prachtig uitgévoerde aanval die door Wouter van Hoek werd afge rond kwam de stand op 6-3. De Roer- montjse doelman moest vlak daarna voor twee minuten naar de kant omdat hij geregeld commentaar lever de op arbiter Van Schijndel. Binnen een minuut na rust stond de 6-4 stand op het scorebord. Het technisch vaardige team van Fermo nia Boys had in de tweede helft het beste van het spel. De geroutineerde Venrayse ploeg kwam conditioneel in de problemen. Na de 6-5 joegen de bezoekers op de gelijkmaker. Die viel zes minuten voor tijd toen HVC-doel- man Wilbert Sijbers werd verrast door een listig hakballetje: 6-6. Rob van Eist kreeg daarna eveneens vanwege praten een gele kaart. Het Venrayse team kwam de ondertalsituatie onge schonden door. In de slotminuten was het Roermondse team nog een paar keer heel dicht bij de winnende treffer maar HVC 2 wist het ene punt vast te houden. CONTRACTING Programma zaterdag 25 jan.: Wintercompetitie JA. Geldrop-Venray a. 14.20 JB: Venray-N'uenen a.13.30 JC: Venray-Horst a. 11.30 JD: Deume-Venrav a. 10.40 MA.Venray-Helden a.13.30 MB: Venray-Blerick a. 11.30 MC: Venray-Deume a. 10.00 MD: Mierlo-Venray a. 1110 MD8/3: Venrav-Helden a. 10.00 Voor overige gegevens: Kijk op www.MHCV.nl Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Programma vrijdag 24 jan.: Ysselsteyn 1-DV2 a.20.00 Athos 2-DV3 a. 20.30 Programma zaterdag 25 jan.: Thuiswedstrijden Sporthal De Wette ling 14.00-20.00 uur MB2-Holyoke 14.30 MBl-Activia 2 14.30 MAl-Olsredlem 14.30 MC2-AVOC 16.15 H2-Holyoke 2 16.15 JBl-Activia 16.15 D2-Liessel 2 18.00 Dl-Civitas 3 18.00 Hl-Athos 3 18.00 Half uur voor aanvang wedstrijd in de zaal aanwezig zijn. In de thuiswedstrijd tegen Meterik hebben de volleybalheren van Rooyse VK een kostbaar puntje laten liggen in de strijd om het kampioenschap. 3- 1De gasten lieten met vlagen goed spel zien en dwongen de Venravna- ren een puntje af te staan. De eerste set werd begonnen met de sterkste opstelling. Spelverdeler Ger Vervoort deed vanwege een griepje niet mee Met vijf aanvallers en een spelverde ler werd de tegenstander bedwon gen. Een niet mis te verstane 25-1" stond binnen relatief korte tijd op het scorebord Met dezelfde concentratie werd de tweede set net zo eenvoudig binnengehaald: 25-19. De beruchte derde set: vorige week speelden de Rooyse heren misschien wel de slechtste derde set van het seizoen en verloren deze dik. Dit keer werd de set ook verloren, maar daarin hadden de mannen uit Meterik ook een groot aandeel. Vechtend voor ieder punt sleepten zij met 21-25 de set binnen: 2-1. Met goed en geconcentreerd spel werd de laatste set door Rooyse VK met 25-22 gewonnen. Een kleine marge, maar voldoende voor vier belangrijke punten. Concurrentie Civitas 4 deed wat het doen moest en won met 4-0 van Hovoc 3, de tegen stander van vorige week. Komend weekend komen de man nen uit Sevenum op bezoek in de Wetteling. Publiek is van harte wel kom. de wedstrijd begint om 18:00 uur. Op www.rooysevk.nl vind je onder andere nog meer wedstrijdver slagen. Barto's broodjes De Bleek 52 5801 MDVenray Tel (Q478) 58 20 92 Fax (0478) SS 75 1 7 broodjés'® Broodjes - pistèrtetjes - baguettes - croissants - Provencettes - Salades - Catering - bezorging - Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19