Vegio Topschutters Klassement Sportnieuws -inf Pak slaag voor SV Venray Rick Voer (SVOC'O Ysselsteyn verrast koploper HBSV Ed Teunissen nieuwe trainer Ysselsteyn Gevoelige nederlaag Volharding Leunen vloert FCV SPORT VV Holthees SVV Veteranen Monsterscore dames SV Leunen SV Meerlo VV Oostrum SSS'18 Trainer Swolgen SVOC '01 SV Ysselsteyn SV Geijsteren SV Venray SVV Jeugd PEEL EN MAAS Donderdag 23 januari 2003 - Pagina ij De schijnwerper op: De redactie van nieuwsjriad Peel en Maas gaat wekelijks een spel -r, trainer of ander •voettarfdier' van een amateurclub uit de regio in schijnwerper zetteryoeze week staat Rick Voermans van vijfdeklas SVOC'Ol. Hij gaaytondag met zijn ploeg op bezoek bij Hapse Boys. nummer twee vim de ranglijst. Naam; Rid Leeftijd^ Geboorteplaats: Oirlo Woonplaats: Meterik Burgerlijke staat: samenwonend Kinderen: Tom. zes maanden oud Beroep: constructie bankwerker Speler van SVOC'Ol Vorige clubs DIS Positie: middenvelder of laatste man Sportief hoogtepunt: handhaving vorig seizoen in een thriller tegen Toxandria Sportief dieptepunt: een 6-0, nederlaag met DIS tegen Castenray in 1999 favoriete club: PSV Favoriete speler: Paul Gascofgne en Ruud van Nistelrooy Lievelingseten: Grieks/Mexicaans Drank: bier. koffie Favoriete tv-programma: Kopspijkers Wie wordt kampioen?: De Zwaluw Waar eindigt SVOC'Ol?: vierde Verwachting voor zondag': lk gok op een gelijkspel. 2-2 Rick Voermans Redactie 0-2 1-0 2-1 0-2 3-1 1-1 1-1 1-2 3-1 1-3 0:2 2-2 1-0 1-3 4-1 RKYB-Venray Volhard ing-Blerick RKMSV-Ysselsteyn SVEB-Leunen Hapse Bovs-SVOCOl Wanssum-De Zwaluw Constantia-Oostrum Mecrlo-DSV Merselo-VCH GFC'33-TOP"2" Tussenstand: 1 Roger Wolters (BW'27) 10 punten 2. Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten 3 Dènny van Veghel (Volharding) 7 punten 4. Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- hees) 4 punten Vincent Buwalda (Leunen) en Geen van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten 9. Manja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (Venray) 2 pun- ten 11Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt 12. Patrick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ysselsteyn heeft tegen koploper HBSV uit Hout Blerick een stunt uitge haald door de drie punten in eigen huis te houden. 2-1Ysselsteyn begon zeer fel en gaf de gasten geen ruimte om te voetballen Al na zes minuten kreeg dc thuisploeg loon naar werken en het was Jeffrey Versteegen die zijn voorzet of doelpoging wonderwel in het doei zag belanden en zo de 1-0 liet aantekenen. HBSV was duidelijk aangeslagen door deze vroege tegen treffer en Ysselsteyn had gedurende de eerste 35 minuten weinig moeite- met de tegenstander De laatste 10 minuten van de eerste helft deden dc gasten er een schepje bovenop en Ysselsteyn werd ver teruggedrongen in de verdediging. Echt gevaarlijk werd de ploeg uit Hout-Blerick voor alsnog niet. Toch werd het voor dt- rust nog gelijk, maar het is tekenend voor de koploper dat het hiervoor een vrije trap nodig had die pas in tweede instantie een doelpunt ople verde. Het was Stefan Raedts die liet laatste tikje gaf. De 1-1 was tevens de ruststand. Na de thee hetzelfde beeld als voor de rust. Een agressiever Yssel steyn, dat met veel inzet de tekortko mingen tegenover de koploper wist te compenseren en zodoende goed in de wedstrijd bleef. Het verschil tus sen de kop en de staart van de vierde klasse was deze middag niet te zien. Na 60 minuten kwam Ysselsteyn opnieuw op voorsprong door Sjoerd Slangen die simpel kon'intikken na een voorzet van Geert van Dijck. Hierna beleefde Ysselsteyn nog een angstig laatste half uur, want HBSV wenste zich niet zomaar bij een nederlaag neer te leggen. Naarmate de wedstrijd vorderde werd de wedstrijd grimmiger, maar men ging niet over het randje en de goed leidende scheidsrechter Rij broek uit Merselo hield alles onder controle. Ysselsteyn bleef deze middag met inzet en vechtlust overeind en HBSV probeerde van alles maar het enige gevaar kwam uit een drietal vrije trap pen. Die zagen er gevaarlijker uit dan dat ze waren, want de Ysselsteyn- doelman werd nauwelijks op de proef gesteld. Zo won Ysselsteyn verras send maar verdiend de eerste wed strijd na de winterstop en gezien de andere uitslagen was dit ook brood nodig. Ed Teunissen uit Vlodrop wordt de nieuwe trainer van Ysselsteyn. De 37- jarige Teunissen heeft het diploma trainer-coach II waarmee hij tot in de tweede klasse mag trainen. Hij volgt komend seizoen Man Verlijsdonk op bij de vierdeklasser. Ed Teunissen traint nu voor het derde seizoen Brachterbeek uit Maasbracht dat uitkomt in de zesde klasse. Voorheen as hij ondermeer werkzaam bij Grashoek en SWH. Ysselsteyn-voorzitter Peter Koopmans is blij dat de zoektocht nu ten einde is. De club voerde diverse gesprekken met kandidaattrainers maar om uiteenlopende redenen leidde dit niet tot resul taat. Via de trainersvakbond WON kwam Ysselsteyn onlangs in contact met Teunissen. Algelopen maandag volgde het eerste gesprek. Twee dagen later adviseerden bestuur en leiders positief waarmee de zaak snel kon worden beklonken. "Teunissen heeft voorheen al in de vierde klasse getraind en hij wil graag hogerop", aldus Koopmans. Uitslagen: Holthees-GFC 2-5 ZSV 4-Holthees 2 7-1 Holthees 3-Merselo 3 1-7 Programma komend weekend Resia-Holthees 14.30 Holthees 2-Volharding 6 11.30 Venray 11-Holthees 3 09.30 •Veteranen: zaalvoetbal zondagmor gen 09.00 uur in de sporthal in Maas hees Programma zaterdag 25 jan.: gewijzigd): SW-Merselo 15.00 Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill. tel. 5823-46. De voetbaldames van Venray heb ben op eigen veld een monsterscore behaald tegen De Ster uit Stein: 9-1. De gasten waren maar met negen speelsters naar Venray afgereisd en hielden tot aan de rust redelijk stand: 3-1Na de pauze kregen ze alle hoe ken van het veld te zien Voor Venray scoorden Patty Dinghs (5x). Lonncke van Eist (2x), janine Rongen en Jessie Pelzer. Zondag speelt Venray in en tegen medekoplopcr Someren. Schouwburg Venray Operettentheater Strauss Gala, 27 januari Kaartjes telefoon 0478 530999 Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwer king met Vegio Verzekerings groep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorersrubriek 'Vegio Top schutters Klassement' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voet balclubs Meerlo. Wanssum, Blit- terswijek. Tienray, Swolgen, Vierlingsbeek. Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftal len en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2002-2003- In verband met de winterstop zijn we er enkele weken uitgeweest. Afgelopen zondag hebben de meeste clubs de draad weer opgepakt. In het verenigingsklassement blijft Swolgense Boys aan kop met 49 treffers voor Venray (32), BW (30) en Volharding (25). In het persoonlijk klassement blijft Kevin Thissen van Swolgense Boys koploper met zestien treffers voor clubgenoot Bas Heijnen (13) en Maikel Frans man (Volharding, 12). Stand in veren igingsklassement: 1Swolgense Boys 49 doelpunten 2. SV Venray 32 3. BW 30 4. Volharding 25 5 Ysselstevn en Leunen 20 - SVOC Oi en Holthees 19 9. Oostrum 17 10. Merselo en Wanssum 16 12. SS'18 15 13 Meerlo 14 14 TOP 10 Het individuele klassement: 1. Kevin Tissen (Swolgense Bovs) 16 2. Bas Heijnen (Swolgense Boys) 13 3. Maikel Fransman (Volharding) 12 4. Bart Rütten (Swolgense Boys) en Niels de Klerk (SV Venray) 10 6. Rik Schlepers (Oostrum) 8 Rob Wilms (Holthees) 7 8. Marcel Lucassen en Roger Wol ters (BW'27), Ivo van der Weer den (SV Venrav) en Tom Joosten (SSS 18)6 12. Wout Gommers (SV Venray), Mare Kusters (Meerlo). Johan Speyken (BW). Hans Weijers (Wanssum) en Arjan Tijssen (SVOC'Ol) 5 17. Jochem Pingen (Wanssum), Ron nie Bovee (Ysselsteyn), Leon Strij- bos (SVOC'Ol). Freddie Kuenen (Leunen) en Jelle van Tilburg (Holthees) 4. verzekeringsgroe Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 i oi 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 i 05 Dertien bleek afgelopen zondag voor Volharding het ongeluksgetal. Twaalf wedstrijden lang waren de Vierlingsbekenaren de trotse koplo per in de tweede klasse H, maar op de dertiende speeldag ging het mis. De Roodwitteh verloren in Oss met 1-0 van middenmoter Margriet en moes ten daardoor de koppositie afstaan aan een andere Ossc ploeg OSS'20 Ook Blauw Geel 38 uit Veghel pas seerde Volharding nog op de ranglijst waardoor de Bekenaren zelfs ineens zakten naar de derde plaats cn daar door voorlopig in de wachtkamer plaats moeten nemen in de strijd om de titel. De voorbereiding op de wedstrijd in Oss was voor beide ploegen verre- van ideaal. De oorspronkelijk aange stelde scheidsrechter Van Neerven uit Helmond kwam niet opdagen, waar door in allerijl een nieuwe leidsman moest worden opgetrommeld. De uit eindelijke vervanger Roy Theeuwen moest echter uit Meterik komen waardoor het duel uiteindelijk pas om kwart over drie een aanvang nam. Margriet wist het beste met de vertra ging om te gaan De Ossenaren begonnen scherp. Volharding daaren tegen leek door het latere aanvangs- tijdstip volledig in slaap gesust. Wat de equipe van trainer Chris Burhenne met name de eerste twintig minuten liet zien was een koploper onwaar dig. De Soetendaalbewoners verloren werkelijk elk duel en maakten voort durend de verkeerde keuzes in het veld. waardoor het niet vreemd was dat Margriet al binnen het kwartier de leiding nam. Na zwak verdedigend werk aan de linkerkant dook Maikel Aragon ineens helemaal vrij op voor Volharding-goalie Gert Custers en deze had geen enkele moeite om de bal binnen te schieten 1-0. Voor de Roodwitten was de achterstand een nieuwe ervaring. Immers, alle twaalf voorgaande duels kwamen zij eerst met 1-0 voor. Het was nu aan de Beke naren om te laten zien hoe men met een achterstand om zou gaan. Het antwoord bleven de gasten echter schuldig. De hele wedstrijd liep men achter de feiten aan. In het vervolg van de eerste helft kon Volharding hoegenaamd geen vuist maken. Na rust met Richard van Daal (terug na twee maanden blessure leed) en Kevin Willems voor Harm Litjens en Ralph Wolters ging het een stuk beter, succes leverde dat echter niet op. De bezoekers controleerden het duel volledig, maar echt iets for ceren lukte niet. tot een kwartier voor tijd. Een solo van Maikel Frans man werd door een Margriet-verdedi ger onreglementair gestuit in de zes tien, waardoor de invaller-scheidsrechter Roy Theeu wen (die uitstekend floot) niets anders kon doen dan de bal op de stip leggen. Richard van Daal -normaal een zekerheidje vanaf elf meter- trap te de penalty echter op Margriet-doel man Bob van der Star. wellicht een gebrek aan wedstrijdritme. Indien Van Daal wel zou hebben gescoord, had er wellicht zelfs nog meer ingeze ten dan een gelijkspel Nu probeerde Volharding nog wei van alles. Met dc moed der wanhoop vielen de gasten aan, waardoor er achterin veel ruimte werd weggegeven. Margriet was ver volgens dan ook dichter bij 2-0 dan Volharding bij 1-1. Gescoord werd er in Oss echter niet meer, zodat "Volhar ding uiteindelijk voor de eerste keer zonder goals bleef in een competitie wedstrijd en voor de tweede keer een nederlaag leed Het eerste verlies was ook al tegen een ploeg uit Oss en laat dat nu net vanaf heden de nieuwe koploper OSS'20 zijn. Komende zondag speelt Volhar ding thuis tegen een andere midden moter SV Blerick Eerder dit seizoen kwamen de Vierlingsbekenaren in Blerick niet verder dan een 1-1 gelijk spel Leunen is goed uit de winterstop gekomen. In eigen huis werd met 3-2 gewonnen van FCV uit V'enlo De pioeg uit "t Ven kan door deze neder laag ook dit seizoen de gewenste pro motie zo goed als zeker vergeten. Leu nen begon sterk aan de wedstrijd en de verdedigers van FCV werden vroegtijdig opgejaagd in de opbouw. Dit resulteerde in een aantal kleine kansjes voor de Leunse voorwaartsen die jammer genoeg op dat moment niet tot de terechte openingstreffer leidden. De openingstreffer viel zoals zo vaak aan de overzijde. Leunen was zich er van bewust dat FCV sterk is in de standaardsituaties, maar kon des ondanks niet voorkomen dat na een half uur spelen de eerste corner meteen werd binnengekopt: 0-1 Voor rust veranderde er weinig aan het spelbeeld en was het FCV dat met een goed gevoel kon gaan rusten. Leunen begon ijzersterk aan de twee de helft en er werd gestreden om iedere meter. De beloning volgde al §nel. Na een weergaloze actie van jon kie Freek Thoone legde hij de bal, nadat hij drie tegenstanders gedold' had, terug naar de mee opgekomen Edwin Berden. Die schoot de bal vanaf een meter of vijf binnen: 1-1 Ongeveer twintig minuten voor tijd kwam de ploeg uit t Ven toch weer op voorsprong. Een middenvelder van FCV kon ongehinderd doorlopen, speelde doelman Vincent Buwalda uit en scoorde vervolgens 1-2 Het geloof in een goede afloop bleef echter aan wezig op sportpark t Klaverblad. Iedereen bleef voor iedere bal gaan en de Leunse ploeg werd fanatiek aangemoedigd vanaf de kant Een kwartier voor tijd werd een schot van Thoone met de hand van de lijn gehaald door een verdediger. De goed leidende scheidsrechter twijfel de geen moment en gaf de terechte penalty. Deze werd binnengeschoten door Frank Brands: 2-2. Leunen volc- de dat er meer in zat en bleef vol op de aanval spelen. Na een actie in de voorhoede kwam de bal terecht bij Marco Berden. Die kapte een speler uit en schoot daarna dc bal ongenadig hard in de kruising. De keeper van FCV was kansloos: 3-2. Met nog vijf minuten op de klok zou het nog span nend worden, maar de terechte over winning. zeker gezien de werklust, kwam niet meer in gevaar. Omdat de andere ploegen uit de degradatiezone ook wonnen, betekende dit een erg belangrijke overwinning voor de ploeg van trainer Noud Janssen. Zon dag gaat Leunen op bezoek bij SVEB. Beide ploegen hebben dertien punten en zijn dus directe concurrenten in dc vierde klasse. In de eerste wedstrijd na de winterstop heeft S V Venray zich zelf een slechte dienst bewezen. Met maar liefst 1-6 werd Venray op eigen veld verslagen door een goed voetballend Oss'20. Dat Ven ray dit grote verlies voornamelijk aan zichzelf te wijten heeft staat buiten iedere discussie. Scheids rechter Sauve uit Someren drukte deze middag echter toch wel een zware stempel op dit duel. Het eerste half uur ging de westrijd min of meer gelijk op waarbij Venray een licht veldoverwicht en Oss 20 de beste mogelijkheden kreeg. Venray had de pech dat aanvaller Niels de Klerk al na twaalf minuten gebles seerd uitviel. Ondanks dat Joost Keijzers hem verdienstelijk kwam ver vangen is Venray met of zonder een litte Niels de Klerk een heel verschil. In de 22e minuut werd Venray op achterstand gezet door een foutieve uittrap van keeper Niels Nielen. Dc bal belandde in de voeten van een Oss aanvaller die de bal razendsnel naar dc opkomende Dick van den Akker plaatste. Die had vervolgens geen moeite om Nielen te passeren. Ondanks deze tegentreffer bleef Ven ray op dat moment redelijk voetbal len maar raakten de Venray spelers wel steeds meer geïrriteerd door de zwak leidende scheidsrechter Sauve. Vroeg in de wedstrijd deelde Sauve aan Wout Gommers van Venray een gele kaart uit nadat een Oss-speler na een botsing met de Venraynaar wel erg theatraal bleef liggen. Vrij snel daarna was het Willem Peeters van Venray die z'n mond niet kon hou den tegen de scheidsrechter en ook hi) verdween in het boekje van-Sauve. Vervolgens voltrok zich in heel rap tempo, naar later bleek, het beslissen de drama voor.Venray. In een duel rond de middcncircel was het Wout Gommers die door de scheidrechter werd teruggefloten terwijl het leek alsof juist een Oss-speler hem het spe len van de bal belette door met z 'n elleboog de doortocht te beletten. Gommers liep daarop richting scheidsrechter en maakte in nette bewoordingen kenbaar dat juist hij door een elleboog werd tegengehou den en niet andersom. Hierop kreeg Wouters z'n tweede gele prent. De scheidsrechter had echter absoluut geen idee dat dit de tweede kaart voor Gommers was deze wedstrijd en dus rood had moe ten trekken. Gommers zelf besefte dit wel en maakte aanstalten om te vertrekken. Echter aan de zijlijn werd Gommers er op gewezen dat er geen rood was getrokken en dat hij weer het veld in kon. Toen de Oss-spelers scheidsrech ter Sauve hierop aanspraken, kon de Venraynaar alsnog met rood vertrek ken. Dat Venray na de veld verwijzing van Gommers terugkwam op 1-1 was een mooi wapenfeit en de manier waarop helemaal. Sjoerd van der Coe- len haalde met links, nagenoeg uit stand, prachtig uit en de bal ver dween in de rechterbovenhoek, onbereikbaar voor de Oss-goalie. Een persoonlijke fout werd Venray uitein delijk opnieuw fataal. In de 37e minuut was het Edwin van Brakel die een fout afstrafte en de gasten wi aan de leiding bracht: 1-2 Ven speelde in deze fase van de wedsu ongeorganiseerd en dit brak de pk voor de rust vervolgens nog t maal op. Doelpuntenmaker 1 Oss'20 was twee maal topscorer Si De rust brak aan met een hopeloze 4 achterstand. Na de pauze weerde Venray 2 kranig met tien man tegen een go voetballend Oss'20. Roel werd nog gewisseld voor Nico Mil lu en Ruud van Ooi kwam tien mi ten voor tijd in het veld voor Alex Swart. Sjoerd van der Coelen liepl tegen een gele kaart op wegens a mentaar op de leiding. Uiteinde werd de stand 1-6 in het voordeel 1 Oss'20 en kan Venray de titelasp ties voorlopig wel vergeten. Ech de periodetitel en een tweede derde plek kan ook nog het nod perspectief bieden voor een leuk s van de competitie. Zondag spe Venray uit tegen RKVB uit Bacxem S.V Leunen op internet: www.Leu- nen.nl\svLeunen Afgelastingennummer: 0900- 9019074. 4()-jarig bestaan S.V. Leunen. S.V. Leu nen bestond jl. 7 december 2002 alweer 40 jaar. Dit jubileum willen we vieren in het weekend na Hemel vaart en wel op 30, 31 mei. Zet deze data alvast op de-kalender. Trainingen E- en F- jeugd. De eerste trainingen voor de E- en F- jeugd zijn in de week van 3 februari. Leiders gevraagd voor de B2. We zijn nog op zoek naar leiders voor onze B2 Interesse, neem contact op met Michel Baltussen. Catharinastraat 15a. tel 511312. Gevonden voorwerpen. Er zijn voor de winterstop nogal wat spullen blij ven liggen op ons sportpark. Haal ze op. anders worden ze in februari opgeruimd. Uitslagen: Veteranen-EWC 4-1 Leunen 1-FCV 1 3-2 Leunen 2-SSS 2 3-0 Meterik 2-Leunen 3 afg. Leunen 4-Volharding 5 1-1 Rcsia 3-Leunen 5 0-5 GFC 4-Leunen 6 1-7 Leunen "-Sparta 6 1-4 Programma zaterdag 25 jan.: Kessel Al-Leunen Al 14.30 Leunen BI-Blerick B3 15.00 Leunen B2-Wittenhorst B2 14.30 RKDEV Cl-Leunen Cl 14.00 Leunen C2-NWC C4 14.00 Hegel som-Veteranen zie opst. Programma zondag 26 jan.: SVEB 1-Leunen 1 14.30 Wittenhorst 3-Leunen 2 11.30 Leunen 3-Swolg. Boys 2 11.00 Oostrum 5-Leunen 4 10.30 Leunen 5-VCH 6 11.30 Leunen 6-MVC 5 10.30 Wittenhorst 10-Leunen 7 10.00 Uitslagen: Oostrum 1-Meerlo 1 Wellcrlooi 2-Meerlo 2 Meerlo 2-America 2 Meerlo Da-MVC Da 3-2 2-1 0-3 2-1 Programma 25 en 26 jan.: Meerlo 1-DSV 1 14.30 Meerlo 2-Sambeek 2 11.00 Meterik 3-Mecrlo 3 10.30 Vianen V Da-Meerlo Da 10.00 Uitslagen: Oost rum 1-Meerlo 1 3-2 Swolg. B. 2-Gostrum 2 afg. Oostmm 3-SVOC 3 7-0 Oostrum 4-Deume 4 1-5 Geystcren 1-Oostrum 5 4-0 Wittenhorst 8-Oostrum 6 1-1 Oostrum Da 1-SVS Da 1 3-0 Programma zaterdag 25 jan.: Oostrum Al-Swolg. Boys Al a.15.00 Venray B3-Oostrum BI a 14.45 Oostrum B2 vrij Wittenhorst C2-Oostrum Cl a. 12.45 Programma woensdag 29 jan.: SSS'18 Cl-Oostrum Cl a.19.00 Zaalvoetbal: Gymzaal Oostrum: K) 00-11 00 Oostrum F4 11 00-12.00 Oostrum El 12 00-13 00 Oostrum E2 Vincent van Gogh: 18.00-19 00 Oostrum Cl 19.00-20.00 Oostmm BI Oostrum Dl toernooi Baarlo v.09.00 Oostrum F1 toernooi Bergen v.09.15 Programma zondag 26 jan.: Constantia 1-Oostrum 1 a. 14.30 Oostrum 2-Melderslo 2 a.l2.00 Wanssum 2-Oostmm 3 a.ll.00 Venhorst 2-Oostrum 4 a. 11.00 Oostrum 5-Leunen 4 a. 10.30 Oostmm 6-Bavos 5 a. 10 00 America Da 1-Qostmm Da 1 a. 10.00 Programma donderdag 30 jan.: Jeugdleidervergadering in de kantine aanvang 20-30 uur. Programma zondag 26 jan.: SSS'18 1-OdiliapeeI 1 14.30 SSS'18 2-GFC 2 12.00 SSS' 18 3-Rcsia 2 10 00 Deurne 4-SSS' 18 4 11.00 Sparta'18 6-SSST8 5 10.00 Sport Club'25 ds 1-SSS' 18 ds 1 14.30 Trainer Jan Loock uit Siebenge- wakl tekent bij voetbalvereniging SV Swolgense Boys een jaartje bij. Jan Loock is momenteel na een korte tussenpauze van enkele jaren voor het derde jaar actief bij de Swolgense zesdeklasser Voetbal Programma zondag 26 jan. Hapse Bovs 1-SVOC 1 14.30 Olympia'is 2-SVOC 2 11.30 SVOC 3-EWC 3 12.30 Merselo 3-SVOC 4 11.00 SVOC 5-VW03 7 10.30 SVOC 6-I,ottum 3 09.30 Korfbal Uitslagen: SVOC Al-Gazelle Al 54 SVOC A2-Odos Al 5-3 SVOC B1- De Peelkorf B1 5-0 SVOC B2-Gazelle BI afg. SVOC C2-Odos C2 24 SVOC Dl-TOG Dl 54) SVOC El-SPES El 2-0 SVOC F1-Merselo F1 5-0 SVOC F 1-Oostrum F2 5-1 De Peelkorf F1 -SVOC F2 2-2 Oranje Wit Fl-SVOC F2 0-2 Peelkorf 5-Welpen 1 2-2 Welpen 2-Peclkorf 3 1-0 Welpen 2-Oranje Wit 1 0-0 Welpen 3-Peelkorf 6 0-0 Welpen 3-Oranje Wit 2 1-3 SVOC 1-Gazelle 1 10-8 Programma zaterdag 25 jan.: Lottum Al-SVOC Al 10.50 Vonckcl Girls Al-SVOC A2 11.55 Lottum BI-SVOC BI 09.55 Mariaradc B 1-SVOC B2 10 25 Swift C2-SVOC C1 12.35 Swift C3-SVOC C2 11.40 DES El-SVOC El 10.00 Programma zondag 26 jan.: SVOC 1-De Merels 3 12.00 Programma woensdag 29 jan.: Wittenhorst 2-SVOC 3 20.00 Uitslagen: Ysselstevn 1-HBSV 1 SVEB 2-Ysselsteyn 2 Volharding 6-Ysselstevn -i Ysselsteyn 6-Venray 11 Programma zaterdag 25 jan.: Ysselsteyn Bl-EWC co BI 15.00 Ysselsteyn B2 vrij SVEB C1 -Ysselsteyn Cl 13-00 Programma zondag 26 jan.: RKMSV-Ysselsteyn 1 14.30 Ysselsteyn 2-Sparta 2 13.00 IVO 4-Yssclsteyn 3 10.00 Ysselsteyn 4-Merselo 10.30 IVO 8-Ysselstevn 5 10.00 EW'C 4-Ysselsteyn 6 10.30 U2 Uitslagen: Geijsteren-Oostmm 5 Programma zondag 26 jan.: BW 2-Gcijsteren Algemene ledenvergadering. Zoals afgesproken op de algemf jaarvergadering in augustus 2002 den we begin 2003 een jaarverga ring houden met als onderwerp toekomst van s.v. Geijsteren. Inm dels is de werkgroep die hiervoor het leven is geroepen volop bc geweest om een en ander voor bereiden. Als datum voor de jaar gadering is gepland: woensdag maart om 20.00 uur Programma zondag 26 jan. RKVB 1-Venrav 1 a. Venray 2-fVC 2 a ll Venray 3-HVCH 2 a.ll RKDEV2-Venra) i a.ll MVC4-Venray5 a.lOJ Venray 6-Meterik 2 a. 11 Venray 7-HBSV 5 a.09 Olympia 4-Venray 8 a. 12. Stormvogels 2-Venray 10 a.ll Venray 11-Holthees 3 a.09 Venray 12-VCH 7 a.09' Someren Dal-Vcnrav Dal Venray 12-VCH 7 Uitslagen: TOP A2-Venray Al i Venray A2-Stiphout A1 NEC B2-Venray BI Venray C1-Volharding C1 MULO Cl-Venrav C2 UDT19 Dl-Venray Dl Programma zaterdag 25 jan.: Venrav Al-Rood Wit Al a. 15 HBSV Al-Venray A2 v 13 Venrav A3-SV Meerlo Al a. 13 Venray BI-AWC BI a.13- Licssei B1 -Venray B2 v.l3 Venray B3-Oostmm BI a. 14 Venray B4-Sp. Irene B3 a. 14. Bocrdonk BI-Venray B5 v 13. TOP C2-Venray Cl v.ïq Venray C2-ASV33 Cl a.13. Sp. Irene C2-Venray C3 v. 12. Milh. Boys Cl-Venray C4 v.ll. Venray C5-Sp. Irene C4 a. 14. FC Stcyl Cl-Venray C6 v.ll Rood Wit'62 C4-Venray C7 v. 11. Venray C9M-01ympia Boys Cl a.ll Venray D1 -VVV D1 a. 13.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16