"Paars heeft er een puinhoop van gemaakt "CDA meest regionale partij van Nederland" Onderhoud wegen heeft geen last van bezuinigingen Indycarbaan: spanningen en tweespalt Samen sterk deskundige partner Ongevallen door gladheid Inbraak in parfumerie Actieborden omgezaagd Provincie houdt toezicht op begroting Voetganger gewond A&A a PEEL EN MAAS Donderdag 16 januari 2003 - Pagina 7 Horstenaar Paul Geurts 25e op verkiezingslijst SP ff Wat Jan Maijnissen is voor de landelijke partij dat is Paul Geurts voor de Horster afde- jling van de SP. De 50-jarige Horstenaar is hét boegbeeld van de lokale SP die hij naar grote hoogte stuwde. Sinds 1990 zitten de socialisten in de gemeenteraad waar felle maar gedegen oppositie wordt gevoerd. Volgende week woensdag doet Geurts een gooi naar een plek in de Twee- jde Kamer. Paul Geurts deed al vaker aan jde Kamerverkiezingen mee maar jnu staat hij voor het eerst op de idelijke lijst. Alhoewel hij beseft j dat 25 zetels wel erg hoog gegre pen is voor de SP. "Ik kan er geen peil meer op trekken. De peilin gen zijn iedere keer weer anders. We hebben ooit één keer op 24 zetels gestaan. Dus wie weet. Ik ben altijd optimistisch." Er is geen man overboord indien hij na 22 januari niet tot het selecte groepje van 150 volksvertegenwoordigers behoort. Dan gaat hij onverdroten verder met zijn werk in de gemeenteraad en, wat zeker zo belangrijk is, zich inzetten voor burgers. Paul Geurts is sinds eind 1999 werkzaam op TBS-kliniek de ooyse Wissel in Oostrum. Daar egeleidt hij bijna uitbehandelde 'BS'ers bij het vinden van werk en tijdsbesteding. Mocht hij in de Tweede Kamer gekozen worden dan zal hij naast het raadswerk ook zijn baan moeten opzeggen. Het verkleinen van inkomens- erschillen, veel aandacht voor atuur en milieu en alles herstel- n wat onder het paarse kabinet is misgegaan zijn speerpunten van de SP. "Paars heeft er een puin hoop van gemaakt. Vooral bij nderwijs, zorg, openbaar ver- oer en veiligheid. Wij vinden dat het openbaar vervoer weer terug moet bij de overheid." Hij is al dertig jaar politiek ctief. Paul Geurts werd begin iren zeventig in Horst lid van het Ghili-comité dat werd opgericht na de moord op president Allende n de komst van dictator Pino chet. Daaruit voort kwam het PAS Progressief Aksie Sentrum). Bij de raadsverkiezingen kreeg PAS één zetel die werd ingenomen oor de huidige PvdA-wethouder irie Stas. Het was een verzame- ïng van progressieve krachten. De PvdA ging later alleen verder en Geurts sloot zich aan bij de SP die in 1972 was opgericht. De Horster SP richtte zich in de beginjaren vooral op het actievoe ren en het naar de mensen toe gaan om hen te helpen bij proble men. "De mensen leerden ons ten de socialisten constant drie zetels. "Twintig procent van de kiezers uit de oude gemeente Horst stemt op ons", weet hij. Al dertien jaar voert Geurts de SP aan in de Horster raad. Hij is nog niet uitgekeken op het raads werk alhoewel het soms lastig steeds beter kennen en kregen zo vertrouwen in de SP. We waren actief en gingen met ons blad Tri bune deur-aan-deur om ons gedachtegoed te verspreiden. In het begin werden we lang niet altijd geaccepteerd. De politie heeft zelfs een keer al ons materi aal in beslag genomen. Onze manier van werken is intensief en het was een lange weg. Maar wel de beste manier om de mensen te bereiken. We hebben daarom ook een vaste aanhang. Wie eenmaal voor de SP gekozen heeft blijft de partij trouw." Pas in 1990 deed de SP haar intrede in de gemeente raad als een eenmansfractie. Sinds de verkiezingen van 1994 bezet- oppositievoeren is tegenover het machtsblok rondom het CDA. Toch boekte de SP enkele opmer kelijke successen zoals het tegen houden van het afvalsysteem dif- tar. De SP heeft in Horst respect verworven maar de partij werd wel telkens buiten de coalitie gehouden. "We kiezen andere uit gangspunten zoals milieu, leef baarheid en sociale zaken. In Horst wordt teveel ingezet op grote economische projecten. Chinapark, de Floriade en het tuinbouwgebied Californië. Gelukkig was het Indycarcircuit weer snel van de baan. Kleinscha ligheid, en rust passen veel beter bij deze gemeente." Paul Geurts vindt het belangrijk dat zijn partij herkenbaar blijft voor de burgers. Deelname aan het college mag niet ten koste gaan van de identiteit. "We willen graag in het college maar niet ten koste van alles. Natuurlijk zullen we dan compromissen moeten sluiten maar het mag niet meer water worden dan wijn." Sinds het SP-congres van november 2002 is hij nauw betrokken bij de landelijke poli tiek. "We hebben een program ma, met een evenwichtige begro ting, dat binnen vier jaar realiseerbaar is. Dat het zo goed gaat met de SP komt ook door de media. Jan Marijnissen spreekt veel mensen aan. Hij kan heel dui delijk maken waar het om gaat." Sinds een jaar leeft de politiek weer. Dat komt volgens Geurts niet alleen door de invloed van Pim Fortuyn. "Die belangstelling kwam vooral voort uit onvrede. De burgers kregen last van het falende paarse beleid bij onder wijs, gezondheidszorg, integratie en openbaar vervoer. Het is de politiek die de beslissingen neemt en daarom gingen de mensen zich er mee bemoeien. De SP en For tuyn hebben de misstanden aan de kaak gesteld. Met de analyse van Pim Fortuyn zijn wij het eens maar niet met z'n oplossingen. Vrijwel iedere dag is Paul Geurts nu in touw voor de verkie zingscampagne. Zaterdag bezoekt de partij Horst en de kerkdorpen. Dinsdag, daags voor de verkiezin gen, is de SP 's ochtends te vinden op de weekmarkt en 's middags gaat de partij naar de mensen toe. Een van de leukste onderdelen van de campagne vindt Geurts het bezoek aan scholen. "Mij valt op dat de leerlingen enorm enthou siast en goed voorbereid zijn. Vorige week in Sittard zat de aula bomvol en dat was buiten de les sen om. Er werd fanatiek gedis cussieerd en er kwamen goede gesprekken op gang met soms heel specifieke punten. Bijvoor beeld de naderende oorlog in Irak houdt de leerlingen bezig maar ook onderwijs en veiligheid." Komende zondag is Paul Geurts een van de gasten in het program ma Praatcafé van Omroep Venray dat vanaf 11.00 live wordt uitge zonden vanuit theatercafé de Artiest. De aangekondigde gladheid ver oorzaakte in de regio Limburg- Noord maandagmorgen tussen ,00 uur en 8.30 uur in totaal 26 erkeersongevallen. Bij een onge val op de Europaweg in Venlo wam een automobilist om het even. Op verschillende plaatsen ntstonden files en Rijkswaters taat heeft rond 8.30 uur de zuid lus van de A67 en de oprit van de A73 in Blerick afgesloten voor erkeer. Vanaf 2.30 uur werd er door de (liverse strooieenheden gestrooid op de wegen. De ochtendspits Ondervond desondanks het strooi- Én veel hinder van de gladheid. Met name op de A73 rondom enray en Venlo en op de A67 pndom Venlo concentreerde ich de problemen. Om 8.20 uur fond er op .de A2 ter hoogte van Ide afrit Boshoven een aanrijding klaats waarbij zes personenauto's Betrokken waren. De spanningen rond de mogelijke komst van een Indycarbaan in Oirlo zijn hoog opgelopen.Werkgroep de Blakt, actief in Oirlo en Oostrum, voelt zich door uit spraken van initiatiefnemer Maessen ten onrechte beschuldigd van het verkondi gen van leugens en stemming makerij. De actieborden in beide dorpen zijn afgelopen weekeinde door onbekenden omgezaagd. In Oirlo is een anonieme groep actief die zich 'positieve werkgroep de Blakt zegt JA' noemt. In folders die huis-aan-huis zijn verspreid spreken de voorstanders van een tin de nacht van vrijdag op zaterdag is er ingebroken in een parfume- in de Passage in Venray. Dankzij een oplettende getuige kon de >qlitie enkele uren later twee verdachten van de inbraak aanhouden. Zondagmorgen zijn nogmaals twee verdachten aangehouden. Rond 1.30 uur kreeg de politie de melding van een getuige dat hij een auto erdacht zag rijden en stilstaan in de buurt van de Passage. Even later >leek dat er was ingebroken in een parfumerie. Toegang tot de zaak verschaft door het ingooien van een ruit. Er werden diverse fles- parfum ontvreemd. Dankzij de oplettendheid van de getuige ïschikte de politie over het kenteken van de betreffende auto. Met ïhulp van de politie uit Nijmegen werd de auto in die plaats get- iceerd. In de auto was een duidelijke parfumlueht ruikbaar. In de woning waarvoor de auto geparkeerd stond trof de politie twee ver- tchte personen aan; een 24-jarige Nijmegenaar en een 18-jarige iuw uit Nijmegen. Ook trof de politie er een aantal flesjes parfum ie voorzien waren van de stickers van de gedupeerde parfumerie. ;ide verdachten zijn door de politie aangehouden en overgebracht iar het politiebureau. Uit het opgestarte onderzoek bleek dat de 18- jjarige vrouw niet bij de inbraak betrokken was geweest. Zij is zater dagmiddag in vrijheid gesteld. Zondagmorgen heeft de politie een 19- - jarige man en een 19-jarige vrouw uit Nijmegen aangehouden op pi Verdenking van betrokken heid bij deze inbraak. Indycarbaan krasse taal uit en leveren felle kritiek op de Oirlose dorpsraad. Werkgroep de Blakt wil voorko men dat het dorp in twee kampen verdeeld wordt. De spanningen en tweespalt wijt de werkgroep aan de gemeente die beticht wordt van slechte communicatie met de burgers. De werkgroep vindt de communicatiestop tot 28 januari volkomen onterecht. Op die datum neemt de gemeente raad een beslissing. "Communica tie wordt daarna een propaganda machine die bij het publiek draagvlak moet forceren van een reeds genomen besluit. Van B en W en de ambtenaren hadden we meer respect voor de burgers ver wacht", zo schrijft de werkgroep aan wethouder Ruyten en aan alle fractievoorzitters. De politiek wordt gevraagd de Indycarbaan te verwerpen om eerst de burgers fatsoenlijk en objectief te informe ren. Ze stonden er amper een week, de actieborden van de werkgroep Indycarcircuit-Nee! Maar vanda len hebben vrijdagavond de twee borden langs de Stationsweg in Venray en de Oirloseweg bij Oirlo omgezaagd en geheel vernield. Eerder deze week verschenen er via internet oproepen om de bor den om te zagen. De werkgroep heeft van deze vernielingen mel ding gedaan bij de politie. De provincie Limburg houdt de financiële situatie van Venray nauwlettend in de gaten. De begroting 2003 kreeg het voor deel van de twijfel. Ondanks enkele punten van kritiek wordt de gemeente nog niet onder pre ventief toezicht geplaatst. Wel wil de provincie dit jaar regelmatig overleg met het colle ge over de zorgelijke financiële situatie. Ook gaat de provincie in Venray een diepgaand onderzoek naar de gemeentefinanciën instel len. Dat de begroting 2003 toch wordt goedgekeurd komt omdat Venray een reorganisatie is gestart waarin het bestaande beleid tegen het licht wordt gehouden. De pro vincie keurt het af dat de begro ting met incidentele middelen (verkoop oud raadhuis, plukken uit reserves) sluitend is gemaakt. Ook worden kritisch kanttekenin gen geplaatst bij de bezuinigingen op wegen. Bovendien toont het meerjarenperspectief een tekort. Een 30-jarige man uit Oostrum raakte maandagmiddag gewond bij een ongeval. Net na het mid daguur parkeerde een 60-jarige automobilist uit Oostrum zijn auto op een oprit aan de Water molenstraat. Hij zag daarbij een voetganger die over het trottoir liep over het hoofd. Een aanrij ding was het gevolg en de voet ganger kwam ten val. De man is met diverse kneuzingen aan knieën, arm en schouder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Raymond Knops wil Limburgse belangen verdedigen in Tweede kamer Woensdag 22 januari zijn de verkiezingen voor de Tweede Kamer. Namens het CDA staat Raymond Knops (31) op num mer 56 van de kandidatenlijst. De in Hegelsom geboren maar nu in Meterik woonachtige politicus hoopt die dag genoeg steunbetuigingen te ontvan gen om de komende vier jaar de belangen van Limburg, en de regio Horst-Venray in het bijzonder, te kunnen verdedi gen. Nieuwsblad Peel en Maas stelt de ambitieuze CDA'er aan u voor. Raymond Knops maakt een bliksemcarrière door in de poli tiek. In april 1999 werd de politi cus op 27-jarige leeftijd voor het CDA wethouder in de toen malige gemeente Horst. Na de verkiezingen in november 2000, als gevolg van de herindeling tot Horst aan de Maas, werd hij al loco-burgemeester met in zijn portefeuille onder meer economi sche zaken en agribusiness, grondzaken en strategische pro jecten. En nu richt hij zijn pijlen op de landelijke politiek. Raymond Knops heeft een reële kans om in de Tweede Kamer te komen, vindt hij zelf. "Daarvoor moet ik 15.000 voor keurstemmen hebben. Omdat mensen vaak op mensen die ze kennen stemmen ben ik de komende tijd vooral op campagne in de regio Horst-Venray. Want als volksvertegenwoordiger uit Lim burg wil ik me voor de belangen van onze regio natuurlijk extra inspannen. In Horst kennen de mensen me wel, maar het is ook belangrijk dat de rest van Limburg weet wie Raymond Knops is, wat zijn standpunten zijn en wat hij voor de mensen kan doen." Raymond Knops is een bezig mannetje. Want naast zijn wet houderschap bekleedt de CDA'er nog diverse andere bestuursfunc ties. Zo is hij bijvoorbeeld vice- voorzitter van het CDA-Limburg, voorzitter van de stuurgroep natuur- en recreatiepark Peelber- gen, lid van de raad van toezicht van de werkgroep Dynamisch Platteland en voorzitter van de werkgroep Reconstructie Platte land Horst aan de Maas-Sevenum. Maar daarnaast laat de loco-bur gemeester van de gemeente Horst aan de Maas zijn gezicht ook nog regelmatig in de gemeenschap zien, want het verenigingsleven draagt hij een warm hart toe. Zelf speelt hij trombone bij fanfare St. Hubertus in Hegelsom en ook is hij lid van de Ronde Tafel 160 Venray-Horst. En was hij ook jeugdleider en -trainer bij de plaat selijke voetbaltrots. "Het contact met de mensen vind ik enorm belangrijk. Je moet als volksvertegenwoordiger weten wat er leeft onder de bevolking en je oor regelmatig te luister leggen. Aan de tap hoor je vaak het beste wat de mening van de burger is over bepaalde the ma's. Mocht ik gekozen worden in de Tweede Kamer, dan ben ik van plan om in de regio regelma- In april 1999 werd aan Knops door Defensie politiek verlof ver leend om voor het CDA wethou der te kunnen worden in de toen malige gemeente Horst. Ook rondde hij dat jaar de studie bestuurskunde af aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam. "Ik was tig spreekuren te houden. Want de mensen moeten Raymond Knops weten te vinden en met hem over allerhande zaken kun nen discussiëren. Als politicus wil ik midden tussen de mensen staan." MILITAIRE LOOPBAAN Raymond Knops werd na het behalen van zijn gymnasium B- diploma aan het Boschveld Colle ge in Venray geselecteerd voor de opleiding tot beroepsofficier bij de Koninklijke Luchtmacht aan de Koninklijke Militaire Academie (KMA) in Breda. "Na afronding van die opleiding werd ik in 1995 als tweede luitenant geplaatst bij de Groep Geleide Wapens De Peel als Tactical Officer Hawk." Grijnzend: "Zat ik daar als jong broekie tussen al die ervaren mili tairen. In die tijd woonde ik ook in Venray (Landweert). Na diverse operationele functies volgde in 1998 overplaatsing naar de KMA, waar ik plaatsvervangend squadroncommandant van het cadettensquadron werd". 27 jaar, wethouder en zowat de jongste in het gemeentehuis. Natuurlijk is dat in het begin even wennen, voor iedereen. Maar als blijkt dat je toch wat in je mars hebt, heb je zo het vertrouwen van iedereen gewonnen. Laatst zei een ambtenaar nog schertsend tegen me: 'Ik stem niet op jou, want dan zijn we je hier kwijt'. Ik ben iemand van 'ik zeg wat ik denk en doe wat ik zeg' en hou van een duidelijk en rechtvaardig beleid. Ik denk dat de mensen die houding wel waarderen, ook al zijn ze het natuurlijk niet altijd met me eens." NORMEN EN WAARDEN Met zijn militaire achtergrond is het natuurlijk niet verwonderlijk dat Knops zich helemaal kan vin den in de discussie over waarden en normen die door CDA-lijsttrek- ker Jan Peter Balkenende is aange zwengeld. "Dat is het begin van alles. Normen en waarden in de opvoeding, op school, in vereni gingsverband. Iedereen doet maar net of het normaal is dat je je niet meer veilig voelt op straat, of dat zwartrijders in de trein een con ducteur molesteren. Nee, dat is zeker niet normaal en mag zeker niet de norm zijn. Discipline, respect voor elkaar en voor eikaars ideeën, dat moet de norm zijn." Speerpunten van het CDA zijn leefbaarheid, economie, ruimtelij ke ordening maar vooral ook vei ligheid. "De mensen moeten zich weer veilig voelen. Daarom vind ik bijvoorbeeld ook dat de zoge naamde draaideurcriminelen, de veelplegers, veel harder aange pakt moeten worden. Nederland moet veiliger worden, onder andere door meer aandacht te geven aan preventie en repressie. Er is volgens het CDA de laatste jaren te veel gedoogd. Het moet duidelijk zijn dat het de maat schappij menens is. Misdaad mag niet Ionen." Tevens wil de CDA'er het ver enigingsleven als sociaal cement blijven faciliteren en moet de overheid vrijwilligers actiever ondersteunen door hen fiscale voordelen te bieden. Ook wil hij bezuinigen op overbodige bureaucratie (onder andere bij de ministeries) en moet woning bouw- op het platteland mogelijk blijven. Ook de reconstructie van het buitengebied is voor Knops, voorzitter van de werkgroep Reconstructie Platteland Horst aan de Maas-Sevenum, een belang rijk item, evenals zorg voor ons allemaal, voldoende handen aan het bed en meer woon-zorgpro- jecten op het platteland. "Het CDA is de meest regionale partij van Nederland, een partij die bestaat uit betrouwbare men sen die het gebied op hun duim pje kennen en weten wat er in de regio leeft. Het is een partij die doet wat ze zegt en zo ben ik ook: rechtlijnig, eerlijk en duidelijk. Een stem op Raymond Knops is een stem voor de regio." Raymond Knops is samen met een aantal andere CDA-kopstuk- ken (zie elders in dit blad) op don derdag 16 januari van de partij op de verkiezingsavond van het CDA- Venray, in zaal Roelanzia in Yssel- steyn. Aanvang: 20.00 uur. Op 18 januari schuift hij aan bij het werkbezoek van CDA-lijsttrek- ker Jan Peter Balkenende aan Horst (Dendroncollege Horst, van 12.00 tot 15.00 uur) en op zon dagmorgen 19 januari is hij te gast in het programma Praatcafé van Omroep Venray (theatercafé De Artiest, 11.00 uur). Op maandag 20 januari is hij met een CDA- delegatie op de markt in Venray actief. Wilt meer weten over Ray mond Knops, zijn standpunten en ideeën, dan kunt u ook zijn websi te bezoeken: www.raymond- knops.nl. Vorig jaar 250.000 euro bespaard door lagere offertes Het onderhoud van de Ven- rayse wegen raakt dit jaar niet in de knel door de bezuiniging van 300.000 euro. In 2002 hield de gemeente 250.000 euro over op het wegenonder- houd. Desondanks werd het volledige jaarprogramma uit gevoerd. De afdeling Openba re Werken merkt dat aanne mers om werk staan te springen en daardoor de offertes verlagen. Het overschot van 250.000 euro wordt gestort in de algeme ne reserve. Dit betekent een mooie meevaller voor de gemeen te Venray. Voor het planmatig wegenonderhoud is in 2003 in totaal 1.177.000 euro beschik baar. Dit is voor grote onder houdswerkzaamheden om de kwaliteit en veiligheid van de wegen te handhaven. Daarnaast is er nog een budget van 300.000 euro voor het dage lijkse klein onderhoud zoals het rechtleggen van tegels en het opknappen van weggedeeltes. De gemeente krijgt jaarlijks 800 tele foontjes van burgers met klachten over wegen of verzakte trottoirs Op vragen in de commissie Ste delijk Beheer antwoordde wet houder Driessen (CDA) dat deze budgetten door een nieuwe bezuinigingsronde mogelijk opnieuw verlaagd kunnen wor den. Alle wegen worden eens in de twee jaar geinspecteerd en krij- Krachten worden gebundeld. bepaalt u de strategie. vrtny QIIPPPQ kennen het spel, 1 de regels. Weten dat winnen or verliezen afhangt van een nauwe samenwerking. Het resultaat: uw bedrijf op voorsprong. GROEP ACCOUNTANTS EN ADVISEURS ACCOUNTANCY - BEDRIJFSKUNDIGE ADVISERING - FISCAAL ADVIES - JURIDISCH ADVIES - LOONSERVICE - PZ-CONSULTANCY AUTOMATISERING REGIOKANTOOR VENRAY LEUNSEWEGSI. POSTBUS60. SS00 AB VENRAY. TEL. (0478) 51 7230. FAX. (0478) SI IS 66 OVERIGE KANTOREN: HEERLEN - HORST MAASTRICHT PANNINGEN - ROERMOND - SITTARD VALKENBURG VENLO - WEERT Limburgs grootste! gen een kwaliteitscijfer. De wegen voldoen momenteel ruim schoots aan de vereiste kwaliteit die in 1996 werd vastgesteld. Dit komt ook door de grote infrast ructurele projecten (Burggraaf, Oranjebuurt) waarbij complete buurten onderhanden zijn geno men. Nieuwe wegen behoeven in de eerste vijf jaar geen groot onderhoud. Gerrit Verkoeijen (Samenwer king) ergerde zich dat hij nu pas hoorde dat er in 2002 een kwart miljoen euro bespaard is. "Dat hadden we veel eerder moeten weten. Het is nu mosterd na de maaltijd." Ambtenaar Wil van den Heuvel meldde dat dit overschot halverwege het jaar al zichtbaar werd. Harrie Holtackers (CDA) merkte op dat de fietspaden er niet zo rooskleurig bijliggen dan de meeste wegen. John Niessen (WD) vroeg aan dacht voor de Henri Dunantstraat. Het gedeelte tussen de rotonde Brukske-Antoniusveld en het NS- station verkeert in slechte staat. De gemeente wil deze weg nog niet renoveren omdat bedrijven terrein de Hulst II eerst ontwik keld moet worden. Bouwverkeer zou de weg teveel schade toe brengen. Niessen drong daarom aan op tijdelijke qiaatregelen vooral tegen de diepe sporen in het wegdek. Door bezuinigingen op de openbare verlichting wordt in de derde fase van Brukske de vervan ging van de lichtmasten achterwe ge gelaten. In de eerste twee fases werd naast wegen, verkeer en groen de verlichting nog wel mee genomen. Elly van Dijck (PvdA) sprak van 'een gemiste kans'. Zij pleitte ervoor om vanwege de sociale en fysieke veiligheid in Brukske bij de derde en vierde fase ook de verlichting te vernieu wen. Onderhoudsprogramma 2003 - Brukske 3e fase: Klarinetstraat, Luitstraat, Marimbastraat, Spinet straat en Tamboerijnstraat herbe- straten plus aanpak verkeer en groen 255.000 euro. - Pater Tulpstraat (Ysselsteyn) trottoir en rijbaan 70.000 euro. - Van Beurdenstraat (Ysselsteyn) trottoir en rijbaan 30.000 euro. - St. Ursulastraat rijbaan, groen en verkeersmaatregelen 250.000 euro. - St. Jozeflaan (Smakt) gedeeltelijk herstraten kinderkoppen parkeer terrein 30.000 euro. Kruidenlaan herstraten trottoir.snelheidsremmende maat regelen en groen 76.500 euro. Zeilbergseweg (Ysselsteyn) asfaltwerkzaamheden 55.000 euro. - Pastoor Jacobspeel (Ysselsteyn) asfaltwerkzaamheden 29.000 euro. - Heidseschoolweg (Heide) asfalt werkzaamheden 37.500 euro. - Weverslo (Heide) wegvak huis nummer Tier 9000 euro - Kievitsweg (Ysselsteyn) nieuwe deklaag 30.000 euro - Zuidsingel tussen Leunseweg en Henri Dunantstraat veiligheids maatregelen 55000 euro. - Zandhoek (Oirlo) herstel rand- schade en wegdek 35 000 euro. - Paul Burgmanstraat nieuwe aan sluiting op Maashese weg 65.000 euro. - Inspectie en actualiseren pro gramma 50.000 euro. - Overige verkeersmaatregelen 100.000 euro. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur

Peel en Maas | 2003 | | pagina 7