tieten behalen edailles in Deurne Sport- Verenigingsinfo OPRUIMING Hermine de Graaf eschamende zege Manual ielijkspel ockeyheren ')e Peeldancers Dames Rooyse VK winnen van Aspargos Nipte overwinning Rooyse VK Judoka's op het podium Mike Teunissen tweede op NK Peelrunners 'Mijn moeder en de duif' KW Venray VVB ZijActief Oostrum Venrode Menwedstrijd AV Venray KBO Venray Ars Musica Chrisko Collegium Vocale Aostrumse Zangkompeneej De Bandelieren Tomorrow People Euterpe Kasteelloop Jeugd- natuurwacht Seniorservice Venray D'n Oldtimer Rode Kruis Rincón Espariol iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniii EN MAAS Donderdag 12 december 2002 - Pagina 23 jdens de winderige en zeer Ie Zandboscross in Deurne heeft rote delegatie atleten van AV Ven- j Regio een aantal leuke resultaten aid. A eerste plaats, drie tweede isen en twee derde plaatsen, ine van de Boomen werd voor de maal eerste bij de meisjes Hen C. Suzan Stevens werd twee- i| de meisjes pupillen B. ok een tweede plaats behaalden d Lensen bij de mannen en Robin lissen bij de Jongens D. Een c plaats was er voor Bob Keijzers Je jongens pupillen B en Peter schen bij de mannen. e volledige uitslagen nioren 9631 meter: 2 Twan Len- 32.56 min 3 Peter Heusschen 12 min ingens C 3282 meter 5 Robin ibergen 13.59 min 13 Pim Stevens jO min 15 Stan van Merkenstein ingens D 2196 meter 2 Robin nissen 8.41 min 16 Erik Stevens min 19 Loek Matthijssen 9 57 25 Jolan Knol 10.31 min 26 Pie- Jriessen 11.44 min 28 Bart Neg- 13-00 min 29 Wout Janssen 13.01 ingens Pupillen A 1086 meter 8 Keijzers 4.36 min 10 Kevin Teu- :n 5 07 min 13 Stan van de Boom- 33 min 17 Joris Terhaag 6.15 min ingens Pupillen B 1086 meter3 Keijzers 4.49 min osjes C 2196 meter: 11 Diana van t pl 1.07 min 0 Icisjes D 1086 meter: 16 Birgit van kenstein 4.58 min cisjes Pupillen A1086 meter 11 line Bombala 5.17 min 20 Brigitte fliet 5.53 min leisjes Pupillen B 1086 meter 2 Stevens 5.19 min 5 Lyrtn Vier- nins 5.45 min 6 Kim van Waaijen- [6.15 min Meisjes Pupillen C 1086 meter 1 Lisanne van de Boomen 5.29 min 4 Nicky Teunissen 5-52 min 6 Ilse van de Boomen 6.42 min De pupillen Niek Aarts en An Leen- ders hebben bij de pupillen tijdens de Steegbergcross een overwinning behaald in hun categorie. Zij legden de 930 meter af in respectievelijk 3.23 min en 3 40 min. Hierdoor zijn zij winnaar geworden in het eindklas sement van de Dagbladcrosscup. Bij de vrouwen eindigde Gerda Top op AHek Aarts en An Leenders zijn winnaar geworden van de Dagblad crosscup. de 5 km als derde en Paul Coppus bij de veteranen als tweede. Zijn tijd over de 5 km was 19.42 min. Ie handbalheren van Manual heb- tegen de hekkensluiter, Vilt Be ck, een 11-15 zege behaald. Manu- 1 egon slecht tegen de jonge ploeg Berg en Terblijt. Pas in de tiende orö mut was het 'Stijn Schrambergen na zijn derde schotpoging doel te treffen en de hatelijke nul van orebord haalde. Het belabberde llende spel had ook zijn uitwer- op de verdediging, Vilt kwam loor makkelijk tot scoren en gaf Jonge, die het Venrayse doel ai verdedigen vanwege een knie- isure van Mark Jeuken, vaak het Ijken. Vilt Be Quick kwam steeds cr in de wedstrijd en liep zelfs uit vier doelpunten verschil. Het engen van enkele ervaren spelers dit dara vooralsnog geen verande- in, al wist Manual uit een snelle naanval en doelpunt van Joost erbach wel dichterbij te komen. verdedigende fouten aan lualzijde werden beloond met fworpen die gelukkig werden list door de thuisploeg. In de slot- van de eerste helft kwam Manual g, overigens niet overtuigend, ir opnieuw een doelpunt van it Ueberbach gingen beide ploe- met een gelijke stand rusten: 7-7. 1 het tweede bedrijf werd het er niet beter op. Het spel liep niet. alles ging traag en zonder concentratie werd er op goal gegooid. Na enkele wissels wist Manual de draad weer op te pakken en werd ook het vijandelij ke net gevonden. Een achterstand werd zelfs voor het eerst omgezet in een voorsprong. De ervaren spelers aan Venrayse zijde, zoals Erik Weijzen en Antoine Hawinkels, de laatste maakte tegen Wijnandia nog dertien goals, presteerden dit keer weinig. Beide waren niet in staat om hun jonge ploeg die steun te geven die het nodig had. Ook Bennie Beekers kon niet aanknopen aan zijn gebruikelijke vorm. Manual moest het in Berg en Terblijt vooral hebben van Dirk Ueberback, die twee maal scorde uit een breakout, en Hendrik Wismans die doeltreffend uithaalde. Vilt Be Quick rook de eerste competitiepun- ten en kwam door tijdstraffen aan Venrayse zijde zelfs terug tot 11-12. In de laatste minuten hield Manual hel hoofd koel en kon Paul Klomp een persoonlijk feestje vieren want in de zevende competitiewedstrijd scoorde hij zijn eerste treffer. Volgende week moet er aangetreden worden tegen Vios uit Heythuizen een gerenom meerde ploeg die het Manual ook niet makkelijk zal maken. Ui; LU n Eindhoven speelden de hoc- heren van Venray tegen het ter spelende Don Quishoot tye 1-1. lCI k Venrayse defensie had in de eer- helft behoorlijk wat werk te ver- ,aifiten. Maar ze voerden het werk goed uit, want de ruststand was Hoewel gezegd moet worden dat iray het geluk ook wel een beetje had, want Don Quishoot schoot e keer vanuit kansrijke positie op taal. Het grootste deel van het spel elde zich af op de Venrayse helft, iray wist maar heel sporadisch zelf aanval op te zetten en van kansen al helemaal geen sprake. In de tde helft was het speibeeld, op de te tien minuten na, hetzelfde. Al scoorde Don Quishoot de 1-0. Daarna hadden ze ook nog steeds het betere van het spel. Maar tot een doelpunt leidde dit niet meer. Ook uit de vele strafcomers die Don Quishoot kreeg wisten ze niet te scoren. Dit was vooral te danken aan het goede uitloopwerk van de snelle Mare Janssen. De laatste tien minuten begon Venray toch nog een beetje in eigen kunnen te geloven. Er ontstond zelfs een beetje druk op het doel van de Eindhovense ploeg. Dit leidde in de slotminuten tot de gelijkmaker, die van de stick kwam van de goed spelende Teun Maessen. Het punt dat Venray uit Eindhoven meenam was misschien niet helemaal terecht, maar het werd logischerwijs graag in ontvangst genomen. Zondag speelt Venray haar laatste wedstrijd voor de winterstop in en tegen Nuth. Zaterdag 14 december vindt bet jaarlijkse Sportgala Venray plaats. De toeing Stars van Dansvereniging De Peeldancers zijn genomineerd als idploeg van het jaar 2002. Zij zijn het afgelopen jaar en het jaar daar- or Nederlands kampioen geyjorden in de klasse jeugdgarde le divisie. De toeing Stars staan onder leiding van Jolanda Poels. Zij trainen tweemaal IE r week bij Zaal Forest in Ysselsteyn. De avond begint om 19.30 uur in de bouwburg in Venray. De Dancing Stars zullen optreden in hun nieuwe LE en met een nieuwe dans. Ondanks een matig gespeelde wed strijd hebben de volleybaldames van Rooyse VK vier punten uit Grubben- vorst mee naar Venray genomen: 1-3 Waar in de eerste set al meteen een voorsprong van zeven punten werd opgebouwd, werd deze voorsprong ook weer net zo snel uit handen gege ven. Zelfs kwamen de dames met 16- 15 achter. Dat de set uiteindelijk met 25-23 werd gewonnen was niet zozeer een eigen verdienste als dat het kwam door de vele fouten van de tegenstander. Er werd veel te weinig gescoord uit de eigen aanval. De tweede set was van eenzelfde matig niveau en begon met maar liefst vier foute servises op rij. Tot 8-8 wisten de Rooyse dames bij te blijven, maar het vervolg was dramatisch, verlies 25-16. In het ver loop van de derde set ging het beter lopen. Wilma begon te scoren en Marij serveerde de laatste zes punten in haar eentje uit. Hoewel in de vier de set ook bij vlagen wisselvallig werd gespeeld, was het niveau toch aanzienlijk hoger. Jeanine viel goed in cn hoewel er toch ook een aantal dames onder hun niveau speelde werd er toch overtuigend gewonnen. Komend weekend zal er tegen de koploper uit een ander vaatje moeten worden getapt. De volleybalheren van Rooyse VK hebben in Well tegen directe concur rent Tornado/W een nipte zege behaald: 2-3. Voor de wedstrijd was het puntverschil drie in het voordeel van Rooyse VK. De wedstrijd moest gespeeld worden zonder buitenaan valler Björn, die andere verplichtin gen had. In de koude hal van Tornado was een goede warming up van groot beland. De mannen uit Venray begon nen de wedstrijd voortvarend. De openingsset werd met 20-25 binnen gehaald. De volgende twee sets lieten met vlagen volleybal van een zeer beden kelijk niveau zien. De kwaliteit die er in de eerste set nog duidelijk in zat was ver te zoeken Rooyse verloor deze twee sets met 25-16 en 25-18. duidelijke cijfers dus. Een 2-1 achters tand in sets was geen goed vooruit zicht. Gelukkig wist de ploeg uit Ven ray zich te herstellen, met setupper Rob Schoeber als diagonaal-aanvaller. er werd weer wat brutaler gespeeld en een mooie 20-25 stond aan het eind van de set weer op het score bord. De belangrijke vijfde set werd uiteindelijk gewonnen. Met brutaal en goed spel begon de ploeg van trai ner/coach Ton Scholten aan de laatste set. De ploeg uit Well kon Rooyse met moeite bijhouden. Op het laatst ging de leeftijd van de tegenstander toch meespelen, vanaf negen punten maakten de Venrayse heren geen fout meer: 9-15 was het resultaat. Zo werd de koppositie veiliggesteld, maar helaas niet verder uitgebreid. Concur rent Civitas won met maar liefst 4-0 en staat nu nog maar een puntje onder de Venraynaren. Zaterdag staat om 18.00 uur in de Wetteling de derby tegen Hovoc 4 op het program ma. Hovoc begon het seizoen niet geweldig, maar is bezig aan een goede opmars en wist zelfs met 3-1 te winnen van Euroase Tupos, de tegen stander van vorige week. Dinsdag 17 december de kerstavond. Wc beginnen met een H. Mis om 18.30 uur. Daarna gezellig samenzijn in de Kemphaan. De avond zal inge vuld worden door een toneelgroep uit Horst, alom bekend bij onze ver eniging. ZijActief Oostrum heeft op donder dag 19 december vanaf 19-30 uur een kerstviering in de parochiekerk in Oostrum. Ze beginnen de kerstavond met een heilige mis is. Aansluitend gaan ze naar Den Oesterham, gemeenschapshuis in Oostrum, waar de kerstviering wordt voortgezet met een sfeervolle koffietafel Ze besluiten de avond met een gezellig samen zijn met een intermezzo. Voor deze avond vragen zij een eigen bijdrage van 7,- euro. Opgeven tot 15 december bij Truus Janssen, van Broekhuizenstraat 61. telefoon 581293 en Ine v.d Mor tel Buitenhof 3, telefoon 580513. Als afsluiting van dit jaar de Advent- kerstviering, op 17 december om 19.00 uur in De Witte Hoeve. Kape laan Crasbom zal op deze avond aan wezig zijn. Samen zullen wij genieten van een lekker diner en tot slot is er een kleine loterij. Zondag 15 december geeft het koor een concert bij de Kerst-in in de schouwburg van Venray om 14.20 uur. De leden worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. Woensdag 18 december kerstviering met huldi ging van de 25-jarige jubilarissen Wilma Mulders en Jeanet Jansen, Eerstvolgende repetitie woensdag 8 januari 2003- Afmeldingen bij Anne- mie Vousten, telefoon 513135 Agenda: 15 december Kerst-In (aanwezig 14.00 uur); 18 december: Kerstvie ring. Wil je meer weten over de ver eniging. neem dan gerust contact met Dora Garson tel. 585371 of bezoek website www.venrode.nl Mannenmode voor elke dag Venray Grotestraat 27, tel: 0478 583938 Op het judo toernooi van Judo Club Maastricht werden door de wed strijdjudoka's van Judo Vereniging Venray goede resultaten geboekt.In totaal namen 500 judoka's uit het gehele land deel aan dit toernooi. Judo Vereniging Venray had twaalf jeugd sporters ingeschreven. Zeven van hen presteerden zo goed, dat zij op het ereschavot een prijs in ontvangst mochten nemen. Er waren eerste plaatsen voor Bas Philip- sen en Dion Dreesens en zilveren medailles voor Rick Philipsen, Noud Bouwmans, Sil Driessen. Jesse Rent- rop en Roel Maas. Komende zondag zijn voor alle jeugdleden weer de jaarlijkse club kampioenschappen. Voor iedereen die belangstelling heeft om ook de judosport te gaan beoefenen een prima gelegenheid om te komen kij ken naar de jeugdjudoka's vanaf 4 jaar die hier zullen strijden om de clubti- tels. Voor nadere informatie tel. 0478- 586046 of mobiel 065109583" Mike Teunissen uit Ysselsteyn is afgelopen weekend tweede gewor den bij het Nederlands kampioen schap veldrijden voor 10-jarigen in Emmen. Plaatselijk favoriet Elmar Reinders werd voor de derde keer op rij Nederlands kampioen veldrijden. Op 25 seconden achterstand eindigde Mike op een verdienstelijke en knap pe tweede plaats. Derde op 55 secon den achterstand werd Erwin Broers. Deze medaille betekende voor Mike Teunissen, na zijn zilveren medaille in juni tijdens het Nederlands Kam pioenschap op de weg, zijn tweede zilveren medaille in 2002. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19-00 uur bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheids straat 2 in Horst, naar Sevenum, v.d. Beele, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19.30 uur richting Horst. Zater dag: bostraining, 15.30 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 15 dec.: Tegelen Scopiascross. 22 dec.: Weert IJzeren Man Cross. 26 dec Horst Kasteel loop. 28 dec.: Meterik Oliebollen- cross. 5 jan. 2003 Boekend Nieuw jaarsloop. Uitslagen: De ijzige wind die vanaf Kronenberg over het evenementen terrein waaide deed wellicht de ijs meesters in het noorden deugd, publiek en deelnemers waren er tij dens de 29e Steegberg Cross niet echt blij mee. In de jeugdcategorieën waren als gevolg van het weer wat minder inschrijvingen, maar de senio ren en veteranen, voor de duivel nog niet bang, waren massaal opgeko men. Met 266 deelnemers en span nende wedstrijden kan ook deze afle vering van de Steegberg Cross als zeer geslaagd de geschiedenis in gaan. Bij de jeugd tot 12 jaar, die 930 m te lopen hadden, won de Sevenumse An Lenders bij de meisjes en Niek Aarts uit Vierlingsbeek bij de jongens. In de categorie 12 t/m 15 jaar (1835 m) won bij de meisjes, zoals ver wacht, Richelle Vlenterie uit Velden, terwijl bij de jongens Sjors Teeuwen uit Tegelen de snelste was. In de cross over 5 km won de Duitse Birgit Brauckmann met royale voorsprong op de achtervolgende veteranen Lies- beth Thurlings uit Tegelen en de Ven- lose Sabine Schuwer. Snelste Peelrun- ner werd Ria van den Goor, voor Petra Mooren. De 5 km mannen werd een mooie overwinning voor Ron Beurskens, zijn 2e in de crosscup, die daarmee de eindzege in het klasse ment veilig stelde. Bij de veteranen I won Huub Brueren uit Venlo. Joop Zanders eindigde in deze klasse als snelste Peelrunner en we zagen Sraar Smits een sterke wedstrijd lopen. Bij de veteranen II greep Huub Aben de overwinning voor Paul Coppus, die de soepel lopende Piet Aarts van de titel "snelste Peelrunner" in deze klas se afhield. Michel Billekens nam voor de 29e keer deel aan de Steegberg Cross - hij miste er niet een - en werd beste 60er. De lange cross (10 km) werd gewonnen door Sylvain Gasperz uit Venlo, voor Martin Hazebosch uit Roermond. Hein Hoeijmakers won in de klasse veteranen I, na een tactisch gelopen race, waarin hij zijn eeuwige rivaal Jack Niessen uil Swalmen op zo'n 150 m liep. Hij hoefde slecht de nummers 1 en 2 van de senioren voor te laten gaan. Arno Jeurissen en Jan Peeters vielen op door hun soepele tred, maar moesten de top 3 toch een flinke voorsprong toestaan. De 10 km voor veteranen II werd gewonnen door Bert Muris uit Blerick, met Wim Ebisch als snelste Peelrunner op de 3e plaats. Snelste Peelrunner bij de senioren werd de weer herstelde Leon Mooren. Graag tot ziens bij de Stratenloop op 16 juli 2003. Wed strijduitslagen doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch, 077- 4678240. Iedere derde woensdag van de maand houdt de KBO een (bos)wan- deling in de omgeving van Venray. Duur circa twee uur, incl. pauze (afstand 6-7 km). De kosten zijn 2,50 euro p.p. (koffie inbegrepen). Deelna me is opengesteld voor alle ouderen. De eerstvolgende wandeling is op woensdag 18 december. De wande ling is in kerstsfeer en gaat door de bossen bij de Ballonzuil. Bijeenkomst om 13-30 uur in De Kemphaan. Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren zij in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte welkom. Zij hebben het repertoire een bredere wending gegeven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voorzitter) tel 0478-513191. Agenda: 22 december: kerstviering. 7 januari 2003 nieuws- jaarsreceptie. Afmelding repetitie: Marjo Kuypers, tel 04~8-513191, dins dag tussen 18.00-19.00 uur. Papier- container is van maandag t/m zater dag geopend van 9.00-18.00 uur. Parkeerplaats Vincent van Gogh Insti tuut locatie St. Anna. Zondag 22 december. 10.30 uur H. Mis Paterskerk. Dinsdag 24 decem ber: 18.30 uur Gezinsmis Paterskerk. Donderdag 26 december: 10.30 uur H Mis Paterskerk. Gelieve een kwar tier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhin dering s.v.p. tijdig afmelden. Informa tie of afmeldingen bij Marlv Driessen, tel. 0478-5881"6 of Norma Ansinger, tel. 0478-585234. 15 december kerstconcert in Venlo in de St. Joriskerk om 15.00 uur; 19.30 uur kerstconcert op Bronlaak. De concerten worden o.a. ondersteund door piano- en hobobegeleiding. 22 december kerstconcert in Milsbeek om 15.00 uur i.s.m. solisten en ande re koren. Kerstconcert in Venray, Grote Kerk om 20.00 uur o.a, Weih- nachtscantate met piano en hobobe geleiding. De werken die gezongen worden zijn o.a. van Byrd, Palestrina, Practorius en Sweeiinck. Verder wordt uitgevoerd de Weihnachtscan- tate van Armin Knab. Het geheel staat onder leiding van dirigente Marca Kusters. Inlichtingen: bel dan: 569412 of 584986. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in t Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. Iedere donderdag repetitie van 18.00 uur tot 19 00 uur. waama we gezellig wat drinken. Kinderen die graag een kijkje komen nemen kunnen vrijblij vend binnen lopen. Zit je op de basis school en kun je lezen kom gezellig langs in de nieuwe repetitieruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 15 december: Kerst-in Schouw burg, 14.30 uur verzamelen bij de Vrolijke noot. 24 december: 16.45 uur aanwezig .17.00 uur Kindeke wie gen. Waarna broodjes eten. Om 18.30 uur voorprogramma. 19-00 uur gezins viering. 30 december zijn ze te gast bij Beukenrode, verzamelen om 18.30 uur. Afmelden bij Jacintha. 580802 Iedere donderdag repetitie van 19.30 uur tot 21.00 uur. Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen in de nieuwe repetitieruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 15 decem ber: Kerst-in. Schouwburg 14.30 uur verzamelen bij de Vrolijke Noot. 24 december: 18.15 uur aanwezig ter ondersteuning kinderkoor. Waarna we broodjes eten. 20.30 uur voorpro gramma. 21 00 uur jongerenviering. 30 december zijn we te gast bij Beu kenrode, verzamelen om 18.30 uur. Afmelden bij Jacintha: 580802 Harmonieorkest: 12 en 19 december en 2 januari 2003: 20.00 uur repetitie. 28 dec.: 18.30 uur repetitie (zater dag). Afmelden tel. 589363. Jeugdor kest: 12 en 19 december en 2 januari 2003: Repetitie, Afmelden tel. 588545. Drumband: 17 december en 7 januari 2003: 19.00 uur les, aanslui tend repetitie. Afmelden, tel. 589550 of 06-12614198. Algemene activitei ten: 12 december: 19 30 uur aanpass ingen uniformen. 12 december: ALV 22.15 uur. 16 december: AB 20.00 uur bij H. Thomassen. 5 januari 2003: Nieuwjaarsconcert. De recreatiemenners Ysselsteyn e.o houden zaterdag 14 december de eer ste indoor menwedstrijd samen met de Noord-Limburgse aanspanning in Panningen, manege De Vosberg, van 16.00 tot 21.30 uur. Deze populaire indoor menwedstrijden gaan op hoog tempo op tijd en hindernisfouten. Kegelrijden met hindemissen: specta culaire wedstrijden afwisselend paar den. pony's, enkel- en dubbelspan wedstrijd en recreatierijders. In totaal doen een 45-tal aanspanningen mee en strijden om de NLA trofee. Dagprij zen in natura te winnen. In een prachtig verwarmde kantine kunt u daar genieten van de mooie mensport. Toegang is gratis. Na negen succesvolle voorgaande edities houdt Scheidsrechtersvereni- ging Horst -Venray op donderdag 26 december (Tweede Kerstdag) voor de tiende maal de Inter Chalet Kasteel loop. In de afgelopen jaren heeft de Kasteelloop zichzelf bewezen en een eigen gezicht gekregen. Gezien de trend van de laatste jaren verwacht de organisatie een opkomst van enkele honderden deelnemers. Opnieuw vindt een en ander plaats in het recre atiegebied De Kasteelse Bossen in Horst, op een vlak en goed te over zien parcours. De organisatie heeft niets aan het toeval overgelaten. Er is gezorgd voor een programma voor jong en oud. Iedereen is welkom, zowel trimmers, liefhebbers als wed strijdlopers. In verband met het jubi leum zal op de 4800 meter de burge meester van Horst aan de Maas, dhr. L. Frissen het startschot lossen en op de 9600 meter zal dhr. L. Clabbers, directeur van Inter Chalet het start schot lossen Zo te zien twee promi nenten bij de Inter Chalet kasteel loop. Het programma begint om 10.00 uur. De prijsuitreikingen vin den plaats na afloop van ieder catego rie in de kantine van clublokaal Tref- hove. Tevens wordt een gratis tombola gehouden met schitterende prijzen. Start en finish zijn bij clubge bouw Trefhove van Scheidsrechters- vereniging Horst - Venray (entree naast de ingang van de voetbalvelden van RKSV Wittenhorst). Hier is ook het secretariaat gevestigd, alwaar men zich vanaf 09.30 uur, en tot een kwartier voor aanvang van de betreffende loop kan inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 voor junioren cn 3.50 voor senioren. Een uitslagenlijst is voor iedereen gratis beschikbaar. Iedere deelnemer ont vangt na afloop een mooie herinne ring, en voor elke categorie zijn ere prijzen beschikbaar. Lopers die voor de vijfde maal en of tiende maal deel nemen ontvangen een oorkonde. Bij het sportpark bestaat een ruime par keergelegenheid. Kleedruimte en warme douches zijn in voldoende mate aanwezig. Voor eventuele vra gen of informatie kan men bellen met Mart/n Cortenbach, telefoon 0478 - 691450. Op donderdag 26 december, Twee de Kerstdag, houden ze de laatste puzzeltocht van dit seizoen. Het is inmiddels al een vaste gewoonte geworden. dat ze dan gaan wandelen in het Odapark en de directe omge ving daarvan. Volgende week zullen ze wat meer gaan vertellen over deze tocht. Verder krijgen jullie deze week op school de winteruitgave van De Natuurvriend met daarin weer een aantal interessante verhaaltjes en wetenswaardigheden over de natuur. En tenslotte: denken jullie ook aan de hyacint? Blijf de groeistengel in de gaten houden en als deze groot genoeg is moet je de hyacint lang zaam naar het licht en de warmte halen. Seniorservice Venray houdt don derdag 2 januari 2003 van 14.00 tot 1~.00 uur in het Hobby en Creativitei- tencentrum. Pr. Bernhardstraat 12 in Venray haar nieuwjaarsreceptie. In verband met kerstavond en oud jaar, worden de trainingen op de dins dagen 24 en 31 december verplaatst naar de maandagen 23 en 30 decem ber. Dit geldt voor alle categorieën Op vrijdag 13 december houdt AV Venray-Regio een algemene ledenver gadering. De aanvang van de vergade ring is om 19-30 uur. Op de agenda staan o.a. de verkiezing van bestuurs leden, de privatisering van de atletiek- accommodatie en de aanpassing van de accommodatie Sportlaan 1. Ook zullen enkele huldigingen plaatsvin den. De vergadering wordt met een gezellig samenzijn afgesloten. In het winterseizoen zijn de trai ningen als volgt: Pupillen en D-junioren: Woensdag zaal De Weert 18.00-19.00 uur; zater dag 11.00-12.15 uur. ABC junioren/senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag (looptrai ning) 19 00-20.30 uur; vrijdag (techni sche training) 18.30-20.00 uur. NSG-atleten: donderdag (zaal Raav- Iand) 19.00-20.00 uur Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan. bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522 Informatie, bij de trainers of tel. 58821"7. Zie ook; www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: telefoon 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen, geopend van 09.00-13.00 uur. Wedstrijden: 14 december: Uden Indoor NSG-atleten. 15 december: Arnhem Indoorwedstrijden pupillen en C/D junioren. 15 december: Tege len Scopiascross DBCC). 22 decem ber: Weert De IJzeren Man Cross (LimBracross). 31 december: Pfalz- dorf oudjaarcross. De drie teams van Dartclub D'n Oldti mer kwamen in de derde ronde van de beker in actie. De uitslagen: Wal halla Warriors (2d) - The Outsiders 3-10 bijzonderheden: The Outsiders spelers, Mike Tahmasebi, Peter Hend riks en Nico Thissen gooiden allen 1 x 180 score. Koekebakkers (2a) - De Apostelen (3c) 8-5 bijzonderheden: Arno Verhaegen speler van de Koeke bakkers gooide 1 x 180. Music Darts (2c) - De Wegwerpers (30 5-8 Jeugd en jongeren werk Op zaterdag 14 december gaan wij een kleine kerstattentie aanbieden aan de bewoners van de verzorgings flat van het Schuttersveld. We verza melen ons in uniform om 10.30 uur in de kelder van de Clockert. Degenen die een polo trui thuis hebben s.v.p. één aantrekken en de andere meebrengen-zodat wij deze even aan de nieuwe leden kunnen geven. Na de tijd krijg je ze weer mee naar huis. Wij hebben geen reservematen lig gen. Na zaterdag gaan we voor de nieuwe leden ook passende spullen bestellen. Deze morgen duurt tot ongeveer 12.00 uur. Na afloop gaan degenen die boodschappen moeten doen voor de kerstviering, dit doen. Op maandag 16 december is er een kerstviering. De organisatie is om 17.30 uur aanwezig, de rest om 18.30 uur. De avond duurt tot 20.30 uur. Heb je interesse in het Rode Kruis, Jeugd- en Jongerenwerk, neem dan contact op met Maria. tel. 06- 44682101. Queremos recordar de que el Sabado proximo celebraremos Ia ultima Kina de este ano. Vengan todos. Trabajos Manuales Navidenos: Domingo 15 de Diciembre a las 14.00 horas comenza- mos con el primer grupo y Miercoles dia 18 a las 19.00 horas con el segun- do. Mas interesados rogamos inscri- banse antes del 13 de Diciembre. Gra- cias. Un saludo ALCE. MIMI 11 I I M 1111 I I I 11 11 I 11 11 I Signeert in Venray haar nieuwste boek Zaterdag 14 december van 1500 tot 1700 u. I I I II IIII I IIII I IIIIIIIIIIII I IIII MIIII III martin cuypers boekhandel martin cuypers passage 17 telefoon 0478 58 40 07

Peel en Maas | 2002 | | pagina 23