fwee echte derby's >p inhaalzondag Sportnieuws -info "BW is een warme en gezellige club" forse nederlaag lolthees i/leerlo laat )unten liggen ubilarissen V Ysselsteyn Tienklapper Swolgense Boys Winst voor SV Geijsteren SVOC'01 met de schrik vrij TOP kan VCH één helft bijbenen VV Holthees SV Ysselsteyn SV Meerlo 't Alvertje DC De Piëlhaas Mudhunters De Roos AV Venray TV Ysselsteyn St. Jan Merselo SV Leunen agi EL EN MAAS Donderdag 28 november 2002 - Pagina 1S unen-Ysselsteyn en Wanssum-Meerlo opnieuw op de rol )p zondag 1 december staan de elaste voetbalduels van eind lober en begin november nieuw op de rol. Op 27 oktober nden veel wedstrijden geen organg of werden voortijdig ëindigd vanwege de hevige rm. Hen week later, op 3 pember, gooide de regenval op nmige velden roet in het eten. bals op sportpark 't Klaverblad in men waar toen de derby tegen jlsteyn geen doorgang kon vin- Vier weken later zal dit beladen i vermoedelijk wel gespeeld kun- worden. Voor Ysselstevn-trainer Verlijsdonk heeft de derby een lading want het betekent voor het weerzien met zijn vorige Verlijsdonk had Leunen van tot 2001 onder zijn hoede. De ten zijn zondag duur want beide vertoeven in de onderste regio- van de vierde klasse F. Ysselsteyn voorlaatste met acht punten ter- Leunen met één punt meer twee :s hoger staat. De ploeg van trai- foud Janssen was na een dramati- start - de eerste zes duels gingen iren - aan een inhaalrace begon- Er volgden drie zeges op rij maar afgelopen zondag werd de opmars in Egchel gestuit toen Leunen tegen een 1-3 nederlaag opliep. Ook Ysselsteyn verloor zondag weer. Vlak voor tijd trok FCV de 0-1 overwinning naar zich toe. De Ysselsteynse club beland de daardoor weer onder de rode streep. Er moeten aan het einde van de rit twee ploegen afdalen naar de vijfde klasse. De benarde positie van zowel Leunen als Ysselsteyn geeft de derby van zondag een bijzondere spanning. Want een nieuwe neder laag kunnen beide ploegen zich eigenlijk niet permitteren Venray heeft zondag vrijaf. De man schappen van trainer Koolhof kunnen zich in alle rust voorbereiden op de kraker tegen Volharding die nu al zijn schaduw vooruitwerpt. Want Venray heeft op zondag 8 december nog heel wat goed te maken tegen de koploper van de tweede klasse H. In de sei zoensouverture leden de Venrayna- ren een smadelijke 0-3 nederlaag in Vierlingsbeek. Vanwege de storm werd Wanssum tegen Meerlo afgelast op 27 oktober. Ook dit is zondag een gewichtige derby. Meerlo bevindt zich na een goede serie in de kop groep van de vijfde klasse F. Terwijl Wanssum vlak boven de degradatiezo ne bivakkeert. Oostrum treft voor de derde week op rij een topploeg. Dit weekeinde treden de roodwitten in Siebengewald aan tegen de nummer twee Stormvogels. SVOC'01 heeft na de winst op Constantia verder afstand genomen van de staartclubs. Zondag wacht een zware dobber want koplo per De Zwaluw uit Ocffelt komt op sportpark Heesakker op bezoek. Van dit duel moeten nog 82 minuten gespeeld worden omdat arbiter De Graaf in de storm en regen van eind oktober de ontmoetng al na acht minuten afblies. Ook Swolgense Boys en VCH kwamen op 27 oktober slechts een paar minuten in actie. Zij spelen zondag eveneens het restant uit. Na de klinkende 10-0 winst op het zwakke Merselo moet de Swol gense koploper uit de zesde klasse E op zijn tellen passen tegen de num mer vier VCH. Merselo heeft in de uit wedstrijd tegen Kronenberg wat recht te zetten na de nederlaag met dubbele cijfers. Van dit duel worden nog 73 minuten uitgespeeld. Midden moter BW'27 ontvangt de nummer drie Melderslo. En hekkensluiter TOP'27 krijgt America op bezoek. Uitslagen: Holthees-Melderslo 1-7 Westerbeek 2-Holthees 2 0-5 Holthees 3-Griendtsveen 3 5-3 Merselo-Veteranen 2-1 Programma komend weekend Holthees 1, 2 en 3 vrij Veteranen-Oostrum 17 00 Uitslagen: Leunen Bl-Ysselsteyn BI 1-8 Boekei Sport C1 -Ysselsteyn C1 63) Ysselsteyn Dl-Vitesse'08 Dl 0-9 Ysselsteyn D2-Venray D9 5-0 Ysselsteyn El-Venray E2 1-4 Meterik E2-Ysselsteyn E2 2-10 Montagnards E5-Ysselsteyn E3 1-9 Ysselsteyn F 1-Wanssum F1 9-0 GFC'33 F2-Ysselsteyn F2 5-2 Ysselsteyn F3-Venray F12 3-0 Ysselsteyn MF1-2-BW27 MF1-2 18-2 Ysselsteyn 1-FCV 1 0-1 SSS'18 2-Ysselsteyn 2 3-1 Ysselsteyn 3-HBSV 5 2-1 Wittenhorst 8-Ysselsteyn 4 0-6 SVEB 5-Ysselsteyn 5 1-4 Ysselsteyn 6-Sparta'18 6 14 America-Ysselsteyn vet. 00 Programma zaterdag 30 nov.: America Bl-Ysselsteyn BI v. 13-15 Bavos Cl-Ysselsteyn Cl v. 13-30 Leunen D3-Ysselstevn D2 v 12 00 Leunen F6-Ysselsteyn F3 v.08.15 Ysselsteyn MF1-2-BVVMF1-2 a.09.30 Olympia MF54>Ysselst MF34 v.08.30 Veteranen geen wedstrijd Programma zondag 1 dec.: Leunen 1-Ysselsteyn 1 14.30 Ysselsteyn 2-IVO 2 12.00 Leunen 7-Ysselsteyn 6 10.30 lolthees heeft zondag het rrspit moeten delven in de ■edstrijd tegen een veel ster- Melderslo: 1-7. Grote man bij rlderslo was Marcel van Kuyck, liefst zes treffers wist te sco- lelderslo speelde een eenvoudig zeer effectief aanvalsspel. Met ge ballen werden de voorhoede- :lers gezocht die direct kaatsten de opkomende middenvelders, op hun beurt weer snel de diepte rhtcn. Op momenten dat er veel mte achter de Holthees-defensie s. werd ook vaak de diepe bal tns gespeeld. In de beginfase Holthees al goed weg toen een :et werd weggekopte en een lende speler de bal tegen de lat it. In de zevende minuut kwam ;Io op voorsprong toen na een over rechts de bal werd voor tel en goaltjesdief Marcel van gek kon scoren. In de veertiende luut ging keeper Jos Pingen in de toen hij een diepe bal aan de zij- onderschepte en hij een tegen- ider wilde passeren. Die actie mis- le echter waarna de bal op Marcel Kuyck werd gespeeld die de bal een lob in het lege doel plaatste: Pas halverwege de eerste helft lJr0 eg Steve Spil namens Holthees de "nn rste kans, maar zijn kopbal was te ïk om de keeper te verrassen In de 26e minuut kreeg Melderslo een penalty toen Jos van de Winkel met een sliding zijn tegenstander het sco ren wilde beletten. Tot zijn grote ver bijstering trok de scheidsrechter ech ter ook nog rood. Jos Pingen stopte de penalty echter. In de 31e minuut kreeg Melderslo opnieuw een penal ty. Marcel van Kuyck benutte de pin gel- 0-3- In de 42e minuut werd wederom Marcel van Kuyck diep gestuurd, na knullig balverlies in de opbouw, en hij schoot fraai de 0-4 binnen. PAUZE Ook na de thee was Melderslo de betere ploeg, maar Holthees vocht goed terug Nadat Melderslo twee goede mogelijkheden om zeep had geholpen, was het in de 55e minuut Loek Zegers die uit een directe vrije trap fraai de 1-4 binnenschoot. Een minuut later ging Loek Zegers diep en hij was tegelijk met de keeper bij de bal: De bal kaatste echter langs het doel. In de 58e minuut deed Marcel van Kuyck wat Loek Zegers even tevoren deed. Hij schoot een directe vrije trap fraai in de kruising: 1-5. Mel derslo kreeg nog steeds kansen, maar het was opnieuw Marcel van Kuyk die na een aanval een klutsbal voor zijn voeten kreeg en zijn zesde doel punt scoorde. Roel Wijnen maakte er uiteindelijk 1-7 van met een streep van zeker 25 meter in de kruising. k uitwedstrijd van Meerlo L-rd pn Excellent uit Oploo was er k d van de gemiste kansen. De ni sten hadden een veldoverwicht zeker in de tweede helft het )ej (ere van het spel. Toch moest ir' erlo zich tevreden stellen met ia'ld puntje: 1-1. k di lte iooral de Mecrlosc voorhoede toe! eg zondagmiddag vele wonder- cn(j lone kansen Dit in tegenstelling de ploeg uit Oploo, En kwam Exel- i vri 1 vervaar'ijk opzetten, dan was if nog altijd doelman Tom Smits, mag terugkijken op een uitste- nd debuut. Beide teams begonnen wedstrijd afwachtend Het duurde Jde twaalfde minuut voordat het oml rste Meerlose schot op doel te note- 1 M h viel. Geurt Clevers zag zijn bal ut® hter in handen van de doelman landen Direct daarop was Meerlo Is1 j dat doelman Tom Smits goede s n [dekking kreeg van laatste man ■eltfwin van de Winkel, zodat de nul Hndhaafd bleef Even later was het er hectisch voor het doel van de uwwitten. Een schot belandde bui- bereik van doelman Smits tegen De terugspringende bal werd Her keihard voorlangs geschoten. Vervolgens veroverde Arjaan de lipper de bal op het middenveld, stuurde Johan Coenders goed de pte in over rechts, maar diens >rzet werd door Geurt Clevers net w gekopt. Net voor het rustsignaal lte Mare Kusters zijn medespits Bob ®ers vrij voor de doelman van de fheren. maar ook deze Meerlonaar st de kans niet te verzilveren, ■eet daarop ontving Bob Cremers goede pas van Johan Coenders. ai nbe a lat. lec Hij gaf een afgemeten voorzet op Hans Sijbers, die de bal maar binnen hoefde te tikken. Maar helaas miste hij de bal waardoor ook deze grote mogelijkheid verloren ging. KANS OP KANS De tweede helft bracht nog meer doelrijpe mogelijkheden. In de 48ste minuut voerden Mare Kusters en Hans Sijbers enkele een-tweetjes uit in de linker verdedigingshoek. De prima voorzet van Hans belandde pre cies op het hoofd van Geurt Clevers: 0-1Excellent schakelde nu een tand je bij en Meerlo moest terug. Toch was het juist in deze fase, die ruim twintig minuten duurde, dat Meerlo, op de counter loerend, schitterende kansen kreeg. Die echter keer op keer gemist werden. Bij een corner voor de gastheren werd de lange spits Dennis Wemcn over het hoofd gezien. Geheel vrijstaand kon hij ongehinderd koppen: 1-1. Gezien het veldspel een terechte stand. Gezien het aantal kansen echter geen juiste weergave van de wedstrijd. Vond ook trainer Han Friesen, die nadat hij Geurt Clevers al noodgedwongen met een blessure had moeten wisselen, kort voor het einde ook nog zijn beide andere spitsen Mare Kusters en Bob Cremers voor de verdedigers Ramon'Jansen en Piet Peters verving. Zij konden echter geen wijziging meer in de stand aanbrengen, hoewel Piet Peters nog eenmaal zijn snelheid demonstreerde en de complete ach terhoede van Oploo de hakken liet zien. Zijn schot was echter te onge vaarlijk om de doelman te verrassen. Beide ploegen moesten genoegen nemen met een gelijkspel. feu Versteegen en Jeu Marcellis ii donderdagavond tijdens de «vergadering door het bestuur "i SV Ysselsteyn in het zonnetje zet feu Versteegen is veertig jaar lid de voetbalclub en Jeu Marcellis fog jaar feu Versteegen is onder andere v kele jaren leider bij de senioren en v Uuurslid geweest en heeft bij de tanen gevoetbald. Ook in de hij een-aantal jaren de v free bij thuiswedstrijden van het fste elftal, feu Marcel lis heeft gevoetbald bij feugd, senioren en veteranen en is 1 taien jaar jeugdleider geweest. was hij drie jaar leider van het eerste elftal en was hij jarenlang con sul. Daarnaast is hij al twaalf jaar ter reinknecht en tevens voorman van Vut Actief. Uitslagen: Excellent 1-Meerlo 1 1-1 Meerlo 2-SVOC 3 6-1 Leunen 4-Meerlo 3 2-3 Meerlo Da-Toxandria Da 1-2 Meerlo Vet.-EEV Vet. (Spana) 0-0 Programma zaterdag 30 nov.: Meerlo Vet .-Hegelsom Vet16.30 Programma zondag 1 dec.: Wanssum 1-Meerlo 1 14.30 Koploper Swolgense Boys had een makkelijke middag in de 6e klasse E. Het kreeg Merselo op bezoek maar had geen kind aan de gasten en scoor de er lustig op los: het werd maar liefst 10-0 op Sportpark Kerkebos. Er is eigenlijk nooit sprake geweest van een echte wedstrijd. Al na 28 seconden scoorde Kevin Tissen voor Swolgen en daarna heeft Merselo nooit de indruk kunnen wekken om voor een goed resultaat naar Swolgen gekomen te zijn. De gastheren waren fel en geconcentreerd aan de wed strijd begonnen Ze kregen alle ruim te en konden naar hartelust aanvallen en combineren. Dit leverde aan de lopende band kansen op die meestal goed uitgespeeld werden. In de 10e minuut was het Bas Heijnen die een voorzet van Bart Rütten inknikte, 2-0. In de 21e minuut was het Bart Rütten zelf die de keeper opnieuw kansloos liet. De goedspelende jeugdspeler Robin Tissen (jongere broer van Kevin) maakte er in de 32e minuut 4- 0 van doordat de keeper een vrije trap van Thijs van Mierlo niet goed verwerkte. Voor de rust werd het nog 5-0 door de tweede treffer van Kevin Tissen. Na de rust gebeurde hetgeen wat te verwachten viel. De spirit was ver te zoeken bij de Boys en Merselo kreeg iets meer lucht, zonder ook maar één kans af te kunnen dwingen overigens. Het was de tweede gele kaart voor aanvoerder R. Denissen in de 74e minuut waardoor de wedstrijd weer op gang kwam. Kevin Tissen benutte de terechte strafschop koel, en de numerieke meerderheid werd door Swolgense Boys goed uitgebuit Er volgde nog een productief kwar tiertje. Kevin Tissen scoorde nog twee maal (waaronder nog een pin gel). Ook Bas Heijnen en Bart Rütten scoorden elk nog één maal. Zeker het doelpunt van Bas Heijnen was er eén om in te lijsten. Een stiftje van Kevin Tissen werd in eens door de gretige aanvaller over de uitlopende keeper gelobt. Het bleef uiteindelijk bij 10-0, een ongekend hoge uitslag, maar zeker niet geflatteerd. Merselo liet zich gewillig naar de slachtbank lei den en de schotvaardige koploper maakte daar dankbaar gebruik van Volgende week speelt Swolgense Boys weer thuis op het eigen Sport park Kerkebos. De afgelaste wedstrijd tegen VCH staat dan op het program ma. SV Geijsteren heeft de thuiswed strijd tegen America omgezet in een 2-1 zege. Dankzij de medewerking van de gasten uit America werd reeds om half tien begonnen aan de wedstrijd tussen twee subtoppers uit de 6e klas se. Nadat Geijsteren verleden week drie kostbare punten had laten liggen in Meerlo was het noodzakelijk deze thuiswedstrijd winnend af te sluiten om mee te blijven doen met de strijd om de bovenste plaatsen. Misschien wel doordat het zicht ernstig beperkt werd als gevolg van de dichte mist begon de wedstrijd vrij tam met klei ne mogelijkheden over en weer. Na 34 minuten spelen was het Gijs Wijn hoven die na goed voorbereidend werk van Tacettin Altunyuva de ban wist te breken en Geijsteren op een 1- 0 voorsprong zette. Enkele minuten voor rust raakte Ger Poels met een bekeken schot de buitenkant van de paal, terwijl uit de daarop volgende uitval een America aanvaller slechts ternauwernood door de Geijsteren doelman van scoren afgehouden kon worden. Ook in de tweede helft ont stonden aan beide zijden uitstekende scoringskansen en moesten paal en lat enkele malen redding brengen. In de 55e minuut echter omzeilde Ame rica handig de buitenspelval en was de gelijkmaker een feit. Nadat de thuisploeg nog enkele malen op indrukwekkende wijze door keeper Stan Kunen voor een achterstand behoed was, viel 20 minuten voor tijd de 2-1. De America-keeper verkeek zich geweldig op een scherpe voorzet van Gijs Wijnhoven en zag de bal ach ter zich in het doel verdwijnen. Tij dens de resterende periode bleef de thuisploeg dankzij grote inzet op de been tegen het sterk aandringende America. Een grote tegenvaller voor Geijsteren was het geblesseerd uitval len de sterk spelende Jeroen Venne- kens, na een botsing met een tegen stander moest hij met een teenblessure het veld verlaten. Het kostte uiteindelijk bloed, zweet en tranen, maar de punten ble ven op sportpark De Heesakker. In een spannend duel stuurde SVOC'01 afgelopen zondag Constantia met een 3-2 nederlaag naar Wanroy. In de eerste helft waren beide par tijen aan elkaar gewaagd en waren de doelrijpe kansen op de vingers van een hand te tellen De rust ging dan ook in met een dubbelblanke stand. Na de pauze domineerde SVOC'01 en werd het overwicht in doelpunten uitgedrukt. Ivan Maes zette na een kwartier een van zijn solo's in en na goed doorzetten wist hij de Constan- tia-doelman met een zacht rollertje te verslaan. Voor spits Maes betekende dit het eerste competitiedoelpunt. Een kleine tien minuten later stond hij ook aan de basis van de tweede treffer. Met een splijtende pass zette hij Arjan Tijssen alleen voor de keep- er die vervolgens koel afrondde. Er leek geen vuiltje aan de lucht voor de thuisploeg. Een geruststellende 2-0 voorsprong werd echter in de laatste tien minuten uit handen gegeven. Constantia strafte twee individuele fouten van Ruud Coppus en Ruud de Mulder keihard af en leek onverwacht nog met een puntje huiswaarts te keren. Waarin niemand meer geloof de gebeurde alsnog. In blessuretijd legde opnieuw Ivan Maes de bal pan klaar neer voor collega-spits Arjan Tijssen die nu echter niet doel treffend wist uit te halen. Een verde diger van Constantia bracht op de doellijn redding maar zag zijn inzet via Harm Büddiger alsnog in het doel belanden. Een lucky goal maar het leverde SVOC'01 uiteindelijk een ver diende zege op. Zondag wordt de eer der gestaakte wedstrijd tegen koplo per De Zwaluw gespeeld. Het duel op sportpark de Heesakker begint om 14.30 uur. arto's broodjes De Bleek 52 5801 MD Venray Tel (Q478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 1 7 r o o dj ds'*' Broodjes - pistöteljes - baïj&ettes - croissants Provencettes - Salades - Catering - bezorging - Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl Pieter Delauw keert terug als hoofdtrainer Na 2,5 jaar heeft Pieter Delauw weer een hoofdmacht onder zijn hoede. Vorige week ging de Ven- rayse voetbaltrainer aan de slag bij BW'27 uit Blitterswijck. De zesdeklasser zat dringend om een trainer verlegen nadat Toon Arts in oktober vanwege drukke werk zaamheden moest afhaken. Delauw kon zondag zijn debuut niet met een zege bekronen want het thuisduel tegen Resia ging met 1-2 verloren. Begin deze maand plaatste de Blit- terswijekse voetbalclub een adverten tie in enkele huis-aan-huis bladen. Pie ter Delauw kreeg de vacature onder ogen en belde direct met voorzitter Hans Speijcken. Een afspraak was snel gemaakt. "Hij was de enige die gereageerd heeft op de advertentie zegt Speijcken. "En wij waren na een eerste gesprek vrij snel accoord. Het enige waar wij vraagtekens bij zetten was dat hij altijd op een vrij hoog niveau getraind heeft. Terwijl BW' slechts een zesdeklasser is Maar wij zijn uiteraard heel blij dat Delauw nu onze trainer is. En hopelijk blijft hij ook nog volgend seizoen. Want hij past hier wel." Het bestuur hoopt dat na de vele tussentijdse trainerswis.se- lingen en de degradatie uit de vijfde klasse de club nu in een rustiger vaar water komt. Pieter Delauw op zijn beurt is in zijn nopjes met BW'27. Waar de spelers Richard Wismans en Marcel Lucassen de afgelopen tijd de trainingen tijdelijk verzorgden. "De sfeer en gezelligheid vielen me direct op. Er is veel beleving en BW is een warme club", oordeelt Delauw die het niveau van de zesde klasse niet te laag vindt. "Qua tijd maakt het niets uit of je een tweede- een vierde- of een zesdeklasser traint. Bovendien is deze zesde klasse redelijk sterk Want er staan veel clubs in die een paar jaar geleden nog in de vierde klasse ston den. Zoals Lottum, Resia, VCH, GFC en Melderslo." De 44-jarige Delauw is een voetbalman in hart en nieren. Hij speelde voor Venray, Helmond Sport en Wittenhorst. Op zijn 28e werd hij al hoofdtrainer van Wittenhorst waar hij drie jaar bleef. Vervolgens trainde hij - telkens voor drie seizoenen - EWC, Ysselsteyn en Egchel. Zijn laat ste club was SSS" 18 waar hij twee sei zoenen aan het roer stond. Daarna nam hij een jaartje rust en had vorig seizoen Venray 2 onder zijn hoede. Na de jaarwisseling zou Delauw bij de jeugd van Venray aan de slag gaan. De Venravse oefenmeester zag BW in actie tegen Lottum (0-1 verlies) en een week later tegen GFC (1-1). Op dinsdag 19 november leidde hij de eerste training op sportpark t Hoog veld "Er waren negentien man aan wezig en op donderdag waren er evenveel", vertelt Delauw enthousiast die het wel een vreemde ervaring vindt om middenin een seizoen in te stappen. "Het is even aanpassen want je mist nu de voorbereidingsperiode. Ik ben op dinsdag begonnen en zon dag stond direct de volgende compe titiewedstrijd voor de deur." Het debuut verliep afgelopen zondag in mineur want BW verloor thuis met 1- 2 van de Resia. "Alhoewel Resia twee de staat waren wij niet de mindere. We hebben best aardig gespeeld. Ik vind dat er meer inzit dan de midden- mootpositie die de club nu inneemt. Er zitten een paar talentvolle spelers Uitslagen: Vierde Winterkoning: 1. Jan Sanders, 2. Peter Cuppen, 3- Sjaak Theeuwen. Eindstand: 1. Jan Sanders. 2. Harrv Theeuwen, 3. Toon Langenkamp, 4. Toon Sanders, 5 Wil Schwachofer Eindstand Clubkampioenschap 2002 1 Henk Theeuwen. 2. Toon Sanders, 3. Sjaak Theeuwen, 4 Harry Theeu wen, 5. Peter Cuppen. Vergunningen 2003: Adreswijzigingen, aan- of afmel den van Het Visblad en nachtvisver gunning voor 2003 dienen voor 1 december door te worden gegeven bij de secretaris Hay Lenssen. Voor vergunningen voor Het Wanssums Ven kunt u terecht bij V. Grootel Hen gelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V.d. Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen, de Houskuil- straat 38 en het Shell tankstation in Wanssum, alle drie in Wanssum tevens bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lens sen, telefoon (0478)587606. Zaterdag 30 november wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 58218^. Het toernooi begint om 20.30 uur. Op zondag 1 december wordt voor de honoraire leden en adverteerders een dartmiddag gehouden in café De Piëlhaas. Deze middag begint om 14.00 uur. Er zullen deze middag wat dartspellen worden gehouden waar iedereen aan kan meedoen. Het was prachtig mountainbike weer afgelopen zaterdag. Gezien dat er niet teveel regen was gevallen kon er hard gereden worden op de tocht van Vierlingsbeek. De opkomst van Mudhunters was echter wat mager De Mudhunters is een leuke kleine vereniging met leden van verschillen de niveaus Van echte bikkel tot recre ant. Kom een keer een maand vrijblij vend meetrainen. In de herfst en winterperiode worden er veel georga niseerde tochten bezocht. Voor even tuele suggesties voor de planning 2003 bellen naar Hans. Programma Zondag 1 december een tocht in Hel mond, afstanden 30-45 km, vertrek om 8.00 uur per auto. Zondag 8 december een tocht in Boe kei, afstanden 20-40 km, vertrek om 8.00 uur per auto. Ze vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet Dupont op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trai ningen of tochten. Uitslagen: De Roos 1-EMS 1 786B32 Beste schutter: J. v. Ass, 26~p. De Roos 2-Korrel 3 779-763 Beste schutter: R. Troisfontaine, 269p. De Roos 3-'t Wapen 2 726-767 Beste schutter: W. Smeets, 256p Heeft u interesse in deze schietsport, dan kunt u contact opnemen met H. Hermans, tel. 581483- TOP heeft het afgelopen zondag op eigen veld niet kunnen bolwerken tegen VCH: 0-4. Ondanks de ruime nederlaag was Top beslist niet de mindere van de gasten uit Blerick. Vooral in de eerste helft kreeg TOP, na een stevig bcgin- offensief van VCH, de nodige kansen Een goal leek dan ook in de lucht te hangen, maar uitstekend keepers werk van de goalie van VCH voor kwam een treffer. Omdat TOP dan ook meerdere kan sen creëerde zou een voorsprong meer dan terecht zijn geweest. VCH kwam echter door een typisch zon dagsschot van Ruud Joosten op voor sprong. Met de 0-1 voorsprong voor de gasten gingen beide ploegen de rust in. TOP had na de pauze nog alle kansen op een beter resultaat, maar toen opnieuw Ruud Joosten in de 55e en de 60e minuut de marge vergroot te door fouten in de verdediging van TOP was de strijd gestreden VCH beheerste het restant van het duel maar kon ook geen echte druk zetten. Dat Dave Habets in de 70e minuut nog de 04 liet aantekenen was alleen belangrijk voor de statistieken. Een terechte zege voor VCH tegen TOP dat schijnbaar alleen in de eerste helft overeind weet te blijven. In de tweede bedrijf is de concen tratie meestal zoek bij de Tienrayse ploeg. Zondag wordt in Tienray het inhaalduel gespeeld tegen America, aanvang 14.30 uur. Op vrijdag 13 december wordt een algemene ledenvergadering gehou den van 19-30-21 00 uur Naast een terugblik over 2002. worden de plan nen voor 2003 besproken. Ook zullen enkele huldigingen plaatsvinden Trainingen: In het winterseizoen zijn de trainin gen als volgt: Pupillen en D-junioren: woensdag zaal De Weert 18.00-19.00 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur ABC junioren/senioren: dinsdag 19.00- 20.30 uur; donderdag (looptraining) 19.00-20.30 uur; vrijdag (technische training) 18.30-20.00 uur. NSG-atle- ten: donderdag (zaal Raavland) 19.00- 20.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining;don- derdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrai- ningen worden op de kunststofatle tiekbaan gehouden (sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-ven- ray.nl. Ledenadministratie: telefoon 582842. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Ven- ray-Regio. geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen. geopend van 09.00-13-00 uur. Wedstrijden: 8 december- Deurne Zandboscross. 8 december Sevenum Steegbergcross. 14 december: Uden Indoor NSG-atleten. 15 december Amhem Indoorwedstrijden Komende vrijdag wordt de laatste wedstrijd in de dubbelcompetitie gespeeld van deze ronde. De wedstrij den van eerdere dagen, die door de regen niet konden worden gespeeld, worden volgens reglement op don derdag 28 november gespeeld Voor eventuele vragen of opmerkingen kunt u terecht bij Dirk (541428) of Theo (541330). Op de selectiewedstrijd dressuur voor pony's reden Chantal Ouds hoorn en Esther Goumans in de prij zen. Chantal werd tweede met haar pony Mandeel in de klasse DL2 met 1~2 punten. Esther werd vijfde met Peggy Sue in de klasse CB ook met •172 punten. Jan Janssen reed met Pointer twee maal in de prijzen. In Asten -Heusden werd hij tiende en op de selectiewedstrijd springen in Vel den werd hij tweede prijs met Pointer beiden in de klasse L. Petra van Dijck was in de klasse Z met Uivia iedereen te snel af in Velden en hiermee won zij wederom een fantastische eerste prijs. van 17 jaar bij. Ik hoop dit seizoef nog om een periodetitel mee te gaai doen." Voordat hij aan de slag ging heelr Delauw zijn ogen goed de kost gegt ven. "Ik ga vooral trainen op balvaai digheid. Daar ben ik vorige week a. mee begonnen. Door in kleine groep jes te werken komen de spelers vee aan de bal. Ook het vasthouden vai de bal, het bijsluiten en de combina tie zoeken zijn aspecten die verbeten moeten worden." Over een maan<i vindt de eerste evaluatie plaats. Mej het bestuur wordt dan bekeken of d< samenwerking in het seizoei 2003/04 wordt gecontinueerd. Pieter Delauw heeft Sjef Keijzers voorzitter van SV Venray, laten weten dat hij de interne jeugdleiderscursu gewoon gaat geven. "Die cursu) begint in februari en is voor jeugdlef ders van Venray. Het zijn acht avon. den en het lijkt me leuk om zoiets eei keer te doen. Mijn zoontje speelt ii de D's. En ik zie daarom regelmatij trainingen en wedstrijden van d< jeugd. Ik heb wel zin ook wat bij d< jeugdafdeling te gaan doen." Voorlopig richt Delauw zich hek maal op zijn nieuwe club. Komend» zondag treft BW'27 opnieuw een las tige opponent als de nummer dri< Melderslo op bezoek komt. 'Ik rekei erop dat we minstens een pun, halen." Uitslagen: Leunen Al-Quick Boys Al 2- Leunen Bl-Ysselstevn BI 14 Leunen Cl-EWC Cl 0-; Meterik Dl-Leunen Dl 2- Leunen D2-Wittenhorst D3 3-1 Leunen D3-Montagnards D2 0-1* Montagnards El-Leunen El 2- Leunen E2-Montagnards E2 2-. Wittenhorst E4-Leunen E3 6-: Sparta F1 -Leunen F1 84 Leunen F2-Merselo F1 0-( SVOC F2-Leunen F3 64 Leunen F4-Heijen F2 14 SVOC F3-Leunen F5 6-1 Leunen F6-Merselo F2 Egchel 1-Leunen 1 3-1 Leunen 2-Sparta 2 Venray 6-Leunen 3 0-1 Leunen 4-Meerlo 3 SVEB 4-Leunen 5 Leunen 6-Venray 12 EEN'1-Leunen 7 24 Programma zaterdag 30 nov.: Leunen Al-Swolg. Boys Al 14.3> Leunen Bl-Heijen BI 15 0( Leunen B2-Someren B3 14.31 Leunen Cl-IVO C2 12.3( Venray C9-Leunen C2 11.4' Leunen D2-Merselo Dl 12.01 Leunen D3-Ysselsteyn D2 13.01 Leunen E2-Meerlo El 10.4' SSS E2-Leunen E3 09,?( Wittenhorst E7-Leunen E4 09.(X Leunen F2-G.F.C. F2 09.(X Wittenhorst F6-Leunen F3 11.0( Leunen F4-Volharding F3 09.01 Leunen F6-Ysselstevn F3 09.0< SVOC F4-Leunen F7 10.4; SVCB-Veteranen zie opst. Programma zondag 1 dec.: Leunen 1-Ysselsteyn 1 14.31 Wittenhorst 4-Leunen 3 10.01 Leunen 7-Ysselsteyn 6 10.31 S.V, Leunen op internet. www.Leui nen.nl\svLeunen Afgclastingennummer. 0900-9019074 Sfeeravond. Op donderdag 19 december zal ei weer onze jaarlijkse sfeeravont gehouden worden. Deze avont. begint zoals gebruikelijk met een trai ning o.l.v. onze selectietrainer. Aant vang training is 19:30 uur. Deze avond is er voor A-jeugd, senioren veteranen en steunende leden. 40-jarig bestaan S.V. Leunen S.V. Leunen bestaat 7 decembei 2002 alweer 40 jaar. Dit jubileum wi4 len we vieren in het weekend n; Hemelvaart en wel op 30, 31 mei en l' juni. Zet deze data alvast op de nieu we kalender.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19