Vegio Topschutters Klassement Végio Eerste nederlaag Volharding Sportnieuws -inf< Swolgense Boys in blakende vorm Venray overklast Helden: 0-5 Verlies machteloos SSS'18 Eric Pingen, Merselo gewillig slachtoffer BW i SVOC'01 mazzelt tegen EWC SPORT SSS'18 SV Leunen SV Merselo SV Meerlo SV Geijsteren PEEL EN MAAS □onderdag 6 november 2002 - Pagj 1 r; De schijnwerper op: De redactie van nieuwsblad PeoTen Maas gaat wekelijks een spel trainer of ander 'voetbaldier'een amateurclub uit de regio in schijnwerper zetten. Deze wrek staat Eric Pingen van Holth( es centraal. Zondag speelt hjjsamen met zijn ploeggenoten thuis teg ?n VCH. Naam: Eric Pingen, Leeftijd: 27 GcboorteplaauffVenray Woonplaaurtlolthees BurgerljjKe staat: Ongehuwd Kinderen: Nee Beroep: Medewerker intensieve vee houderij Speler van: Holthees Vorige clubs. Alleen Holthees Positie: Voorstopper of mid-half Sportief hoogtepunt: Nacompetitie twee jaar terug Sportief dieptepunt: Blessure tijdens nacompetitie Favoriete club: PSV Favoriete speler: André Ooijer Lievelingseten Koude schotel Drank: Pils Favoriete tv-programma: Studio Sport Ambitie: Fit blijven Wie wordt kampioen?: Swolgen Verwachting voor zondag: Een gelijk spel tegen VCH zou een mooie presta tie zijn Venray-Margriet RKVB-Yolharding RKDEV-Leunen Ysselstevn-RKDSO SSS'18-Milsbeek SVOC'Ol-Oostrum Hapse Boys-Meerlo Wanssum-Hegelsom Holthees-VCH Swolgense B.-TOP Eric 3-1 0-3 03) 1-2 2-0 3-1 33) 2-0 1-1 4-0 redactie 2-1 1-2 0-2 2-1 2-2 33) 2-1 1-2 1-3 6-1 Vincent Buwalda, doelman van Leunen, wist met zijn voorspellingen drie pun ten te scoren, de redactie acht. Daarbij moet worden aangetekend dat de wed strijden Leunen-Ysselsteyn en Top'2" -America werden afgelast. In de voorlo pige tussenstand staat Buwalda op de vijfde plaats, maar hij kan dus nog stijgen op de ranglijst. Tussenstand: 1Dirk van de Ven (SVOC'018 punten 2. Denny van Veghel (Volharding) 7 punten 3. Geurt Clevers (SV Meerlo). Mark Maassen (Merselo) 4 punten 5. Vincent Buwalda (Leunen) 6. Peter van Osch (Venray) 2 punten 7. Sana Boumasmoud (dames SV Venray) en Geert van Dijck 1 punt Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorers- rubriek Vegio Topschutters Klas sement' voor alle voetbalvereni gingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo. Wans- sum, Blitterswijck. Tienrav, Swol gen, Vierlingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpun ten hebben gescoord in de ama teurvoetbalcompetitie 2002-2003. In het verenigingsklassement heeft koploper Swolgense Boys goede zaken gedaan door zes keer te scoren. De "Boys' blijven aan kop met 31 doelpunten. SV Ven ray scoorde vijf keer en staat nu gedeeld tweede met BW dat afge lopen weekend vier keer doel trof. Beide teams hebben 22 treffers achter hun naam. In het individuele klassement is Kevin Thissen (Swolgense Boys) dankzij drie treffers afgelopen zondag de nieuwe leider met tien treffers. Hij blijft zijn teamgenoten Bas Heijen en Bart Rütten (ieder acht treffers) voor in het klassement. De stand in het verenigingsklasse ment: 1 Swolgense Boys 31 doelpunten 2. BW en SV Venray 22 4. Volharding 17 5 SVOC'Ol 12 6. Ysselsteyn 11 Holthees en Merselo 10 9- Wanssum 9 10. TOP en Leunen 7 12. Meerlo en Oostrum 6 14. SSS'18 5 Het individuele klassement: 1. Kevin 'Fissen (Swolgense Boys) 10 doelpunten 2. Bas Heijnen en Bart Rütten (bei den Swolgense Boys) 8 3. Maikel Fransman (Volharding) 7 5. Marcel Lucassen (BW'27) en Niels de Klerk (SV Venray) 6 7. Rob Wilms (Holthees) en Wout Gommcrs (SV Venray) 5 9 Roger Wolters en Johan Speyken (beiden BW) 4 8. Tom Joosten (SSS'18). Hans Weijers (Wanssum), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Freddie Kuenen (Leunen), Ivo van der Weerden (SV Venray), Jelle van Tilburg (Holthees), Leon Strijbos (SVOC'Ol) en Rik Schlepers (Oos trum) 3- i g r o e verzekerings Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 Ol 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 I 05 Merselo heeft op eigen veld een gevoelige nederlaag geleden tegen BW uit Blitterswijck: 1-4. De omstan digheden waren zondag goed, wat Koploper Volharding leed afgelo pen zondag haar eerste nederlaag. Op eigen veld was OSS'20 te sterk: 1-2. Drie minuten voor tijd maakten de Ossenaren de winnende treffer, op basis van de tweede helft verdiend. En passant miste het team van trainer Chris Burhenne ook nog de eerste periodetitel, welke bij een gelijkspel wel in Vierlingsbeekse handen zou zijn gekomen. Volharding behoudt overigens de koppositie en heeft nog altijd kans op die periodetitel, maar OSS'20 heeft nu de beste papieren. De Bekenaren zijn uitgespeeld en OSS'20 heeft nog twee duels tegoed. Ook SV Venray en RKVB zijn nog kansrijk. In de aanloop naar het duel tegen OSS'20 - waarin de roodwitten dus de eerste periodetitel konden pakken- had Volharding de nodige problemen. Keeper Gert Custers raakte afgelopen donderdag op de training geblesseerd aan een buikspier. Het was aan de medische staf. bestaande uit Math Hendrikx en Herman Evers, te dan ken dat de sluitpost uit Swolgen aan de wedstrijd kon beginnen. Ook Richard van Daal was verre van fit, maar ook hij raakte speelklaar door de inspanningen van de beide verzor gers. Daarenboven bleek vlak voor de wedstrijd de aanjager op het midden veld Joris van de Weegh grieperig, maar ook hij begon desondanks in de basis. In de eerste helft bleken beide ploegen aan elkaar gewaagd. De eer ste tien minuten lieten een scherp Volharding zien. Dennis Barten was al na vier minuten dicht bij de openings treffer, maar zijn volley verdween via een Osse verdediger naast het doel. Daarna waren de Ossenaren dreigend via Bas van Grunsven en Roland van Gaal. De gasten -getraind door oud prof Hans Groenendijk- bleken defen sief kwetsbaar, maar goed en snel in de omschakeling naar de aanval niet de zeer gevaarlijke spitsen Bas van Grunsven en aanvoerder Arnoud Savie. Volharding slaagde er onvol doende in de achterhoede van OSS'20 onder druk te zetten. De eerste keer dat dit echt goed gebeurde was het gelijk raak. Dennis Barten speelde zich vrij en schoot op doel, maar zijn inzet was niet al te hard. Gelukkig voor hem en Volharding stond cen trumspits Maikel Fransman in de baan van het schot en de veel scorende Wellerlooienaar veranderde de bal knap van richting waardoor OSS'20- doelman Rob van Loon op slag kans loos werd: 1-0. Het was voor Frans man al z'n zevende treffer in acht duels. Lang mocht Volharding niet genieten van de voorsprong. Zeven minuten later was het alweer gelijk. Het was Bas van Grunsven. die zwak verdedigend werk van Vierlingsbeek se kant genadeloos afstrafte: 1-1. Vlak voor rust behoedde Gert Custers zijn ploeg zelfs voor een achterstand door een fraaie schuiver van opnieuw Bas van Grunsven corner te likken. Tijdens de rust bleek Richard van Daal toch teveel last te hebben \an een opspelende lies, waardoor hij niet meer aan de tweede helft kon beginnen. Daarmee verdween meteen de man voor de opbouw aan Volharding-zijde van. het toneel. De roodwitten slaagden er na de thee niet meer in om de bal in de ploeg te houden en stonden dientengevolge bijna constant onder zware druk. De bezoekers creëerden echter nauwe lijks goede kansen. Alleen Roland van Gaal had na een uur spelen moeten scoren, maar alleen voor Gert Custers schoot hij hopeloos over. Uit een van de spaarzame uitvallen had Maikel Fransman even daarvoor de lat geraakt. Coach Chris Burhenne zag al vrij snel dat een gelijkspel het maxi maal haalbare was deze middag en posteerde invaller Ralph Wolters als extra slot op de deur achter zijn ver dediging. Dit bleek lange tijd succes vol. Zes minuten voor tijd was het bij weer een uitval een andere Volhar ding-invaller. Erik Erniers die zich langs z'n directe tegenstander wurm de en de 2-1 op de schoen had, maar de voormalig NEC-'er vond keeper Van Loon op zijn weg. In de 87e minuut viel de beslissing aan de ande re kant. Een voorzet vanaf rechts werd onderweg van richting veran derd, waarna Ralf Timmermans opeens helemaal vrijstaand de bal bin nen kon lopen: 1-2. In blessuretijd was Volharding nog dicht bij een gelijkspel en dus de periodetitel, maar de meegekomen verdediger Bas Derkx kon in een woud van benen het benodigde gaatje net niet vinden. Komende zondag staat er voor Vol harding een uitwedstrijd bij RKVB in Baexem op het programma. De pro movendus uit de derde klasse, getraind door Neerke Munnecom doet het tot dusverre uitstekend. RKVB staat zesde op de ranglijst, maar heeft net zo veel verliespunten als koploper Volharding De Midden- Limburgers hebben weliswaar zes punten minder, maar ook twee duels minder afgewerkt. Het zal derhalve dan ook een zware kluif worden voor de roodwitten. Programma zondag 10 nov.: SSS 18 l-Milsbeek 1 14.30 SSS'18 2-Wittenhorst 3 12.00 Meerlo 2-SSS'18 3 11.00 SSS'18 4-MVC 3 10.00 Ysselsteyn 6-SSS" 18 5 10.30 Reuver ds l-SSS'18 ds 1 12.00 SSS'18 heeft de vierde nederlaag van dit seizoen moeten incasseren. In Heijen was de Overloonse ploeg niet bij machte om een positief resultaat neer te zetten en verloor uiteindelijk met 1-0. Na eerst enkele vrije trap pen in het voordeel van de bezoekers nam Heijen het heft in handen en mocht SSS'18 zich hoofdzakelijk beperken tot verdedigen. Na twintig minuten gaf Erwin Jansen de eerste waarschuwing maar zijn geplaatst schot van zo n twintig meter ging maar net over. Vijf minuten later was het wel raak. Een vrije trap van Dirk Kropman vanaf de 16-meier kon door doelman Paul Claes nog wel naast het doel worden gewerkt maar uit de daaropvolgende indraaiende hoek schop kon Erwin Jansen van dichtbij inkoppen. 1-0. Even leek het dat SSS direct terug zou komen maar de inzet van Paul Joosten ging vanuit buiten spel positie in het zijnet. Heijen bleef de meest gevaarlijke ploeg en een gevaarlijke combinatie tussen Gijs- bers en Kropman kon maar ternau wernood door de SSS-goalie worden gekeerd. Tien minuten voor de pauze kwam er even een opleving in de ploeg van Hans Willems en moest de Heijen-verdediging alle zeilen bijzet ten om de gelijkmaker te voorkomen. Bij een onoverzichtelijke situatie voor het doel leek de bal zelfs de doellijn te zijn gepasseerd maar scheidsrech ter Hoogenkamp wilde van geen treffer weten. De tweede helft begon met twee gevaarlijke situaties voor beide doe len. SSS leek meer gedreven en pro beerde het spel naar zich toe te trek ken, Dit lukte maar gedeeltelijk. Na tien minuten ontstond een uitsteken de combinatie tussen de gebroeders Janssen en uit de daaropvolgende voorzet kopte Tom Joosten maar net over. Daarna zakte het spel van beide teams terug naar een bedenkelijk niveau. SSS was dan wel de meest aan vallende ploeg maar kon geen vuist maken waardoor ook geen echte kan sen werden afgedwongen. Naarmate de tweede helft vorderde beperkte Heijen zich tot verdedigen en was er alleen maar in geïnteresseerd om deze minimale voorsprong vast te houden. Vlak voor het einde leek Heijen de winst definitief veilig te stellen maar Patrick Borghs kon nog net voor de doellijn redding brengen. Zondag 10 november speelt de Overloonse ploeg thuis tegen Mils- beek. Deze ploeg is vorig jaar gede gradeerd uit de derde klasse en staat zesde op de ranglijst; een plaats boven SSS'18. het publiek betrof kon het- dus een mooie pot worden. BW was duidelijk in zijn bedoelingen: 90 minuten kei hard knokken voor een goed resul taat. Merselo kon daar weinig tegen over stellen. De instelling om voor een goed resultaat te gaan was er niet bij de thuisploeg. Als een team dan ook nog meteen na het eerste fluitsig naal op achterstand wordt gezet, dan is het duidelijk dat het een moeilijke pot voetbal wordt. In de eerste helft kon Merselo de gasten nog aardig bij benen en de schade beperkt houden tot 0-1. In de tweede helft liet BW zien hoe je snel en doeltreffend een gewillige ploeg oprolt, want de 0-1 werd in een regelmatig tempo opge voerd tot een niet meer in te halen 0- 4. Aan het einde van de wedstrijd, toen de Blitterswijckers het tempo wat lieten zakken, werden de geel zwarten wat brutaler en werden er een paar kansjes afgedwongen. Een van deze aanvallen leverde het doel punt op dat de pijn in het Mersclose kamp enigszins kon verzachten. Eric Baten gaf een diepe bal op Wim van Tilburg die na goed doorzetten in twee keer de vijandelijke doelman wist te verschalken. Komende zondag is Merselo vrij. en kan men zich wat op laden voor het vervolg van de competitie. Holthees kan slechts een half uur stand houden Holthees-Swolgense Boys 0-6 (0-3) 30. Kevin Tissen 0-1; 43. Kevin Tissen 0-2; 45. Bart Rütten 0-3; 60. Kevin Tissen 0-4; 85. Sander Thijs- sen 0-5; 92. Thijs van Mierlo 0-6. Scheidsrechter: Van Aerssen (Gennep). Toeschouwers: 90. Holthees: J. Pingen; Postina(46. Jeuken), Wijenberg, Heijl en Van de Winkel; Spil (77. Logtens), E. Pingen, Poels en Zegers; Van Til burg en Van Wees (46. Wilms). Swolgense Boys: Custers; R. Puyn, Kerstjens, Beurskens en Leramen; Van Leeuwen (72. R. Tis sen), Van Mierlo en M. Puyn; K. Tissen, Rütten (72. Thijssen),en Heijnen (72. Martens). (Door Henk Willemssen) Holthees wist de nummer twee Swolgense Boys een half uur in bedwang te houden. Nadat Kevin Tissen de openingstreffer scoorde was het snel gebeurd met de thuisploeg: 0-6. Swolgense Boys etaleerde een uitstekende vorm en gaat een serieuze gooi doen naar de titel in de zesde klasse E. Na de degradatie uit de vijfde klas se en het wegvallen van drie routi niers is de hoge positie van de Swol- genaren opvallend. De ploeg van trainer Jan Loock staat slechts één punt achter koploper Resia maar heeft nog een wedstrijd te goed. In Weilerlooi leed Swolgense Boys tot nu toe het enige puntenverlies. Resia won de topper met 13). "Maar ook die wedstrijd hadden we moeten win nen", zegt uitblinker Kevin Tissen die- met drie treffers een groot aandeel had in de 0-6 zege. De 19-jarige aan valler is de exponent van een uiterst talentvolle Swolgense lichting. Vanaf zijn elfde tot tot zijn zeventiende jaar speelde hij in de jeugd van VW. Daar na keerde de balvaardige aanvaller terug naar zijn oude club. Dit is zijn derde seizoen in de hoofdmacht van de rood-zwarten Dat een speler met zijn talenten weinig te zoeken heeft in de zesde klasse deert hem niet. Kevin Tissen heeft weer lol in het spel. "Dat komt vooral door de nieuwe trainer, Jan Loock is gewoon een fijne vent en het klikt goed met de groep. Dat was vorig seizoen een stuk minder. Nu wordt er veel meer gewerkt voor elkaar. Alhoewel ik niet verwacht had dat het zo gemakkelijk zou gaan." In de openingsminuten.lieten de Swolgenaren twee kansen onbenut. Het laaggeklasseerde Holthees zat in de verdrukking maar wist het eerste half uur ongeschonden door te komen. Kevin Tissen, die met Bas Heijnen en aanvoerder Bart Rütten een uiterst beweeglijk en schotvaar dig aanvalstrio vormt, brak de score- open: 0-1. Vijf minuten voor rust was Rob Poels dichtbij de 1-1 gelijkmaker maar hij strandde op doelman Marcel Custers, een neef van Volharding- keeper Gert. Kevin Tissen verdubbelde de voor sprong naar 0-2. In de' blessuretijd verspeelde Steve Spil de bal op het middenveld en ging Bart Rütten alleen op avontuur: 0-3. Na een kwartier in de tweede helft scoorde Kevin Tissen zijn derde maar ook zijn mooiste treffer. Met een prachtige boogbal vanaf zo n 25 meter verschalkte hij doelman Jos Pingen: 0-4. "Maar dat was helemaal niet mijn bedoeling", bekent 1 had wel gezien dat de keepen voor zijn doel stond maar ik eigenlijk een voorzet geven.' laatste twintig minuten bracht! c Loock nog drie talentvolle jq Iers in. Na een goede actie van Tissen scoorde invaller Sandet sen fraai 0-5. In de blessuretijd! Thijs van Mierlo de stand opO was de eerste competitietrefiicn de Swolgense middenhalf died door het publiek extra luid bc werd. Voor Kevin Tissen hoeft Sw Boys dit jaar niet per sé te pro en. "Want er komen volgendi nog meer jeugdspelers over. gen we weer een beter elftal, het nu niet halen dan lukt het; het komend jaar. Het belan{ dat we leuk meespelen. En m ben er met z'n allen veel schik Op donderdag 19 december zal cr weer onze jaarlijkse sfeeravond gehouden worden. Deze avond begint zoals gebruikelijk mer een trai ning o.l.v. onze selectietrainer. Aan vang training is 19:30 uur. Deze avond is er voor A-jeugd, senioren, veteranen en steunende leden Nieuwe jeugdspelers Als je voor 10 november jezelf aan meld. dan kun je vanaf die datum meeirainen. Na de winterstop kun je dan mee gaan voetballen. Voor verde re informatie en aanmeldingen: Bert de Groot, Boodenstraat 6, tel 583022. Kaartcnaktie E- en F-jeugd Jullie kunnen dit jaar weer een trai ningspak verdienen door het verko pen van wenskaarten. Verdere infor matie krijg je van je leider. Uitslagen: Leunen A1 -Meerlo A1 afg. Mierlo Hout B2-Leunen B2 7-0 Lierop C2-Lcunen C2 4-3 S.V.O.C. Dl-Leunen Dl 0-5 Venray D^-Lcuncn D2 0-1 Leunen D3-Volharding D3 afg. Merselo El-Leunen E2 14-2 Leunen E4-SVOC E4 2-4 Wittenhorst F1-Leunen F1 4-1 Leunen F2-Oostrum F2 0-3 GFC F2-Leuncn F3 113) Leunen F4-H.R.C. F2 93) Ysselsteyn F3-Lcunen F5 1-1 Leunen F(>Meldcrslo F2 1-11 Leunen F7-Wittenhorst F8 1-2 ONA-Veteranen 0-1 Alle wedstrijden van de senioren wer den afgelast. Programma zaterdag 9 nov.: Leunen Al-Swolg. Boys A1 14.30 Leunen Bl-Moniagnards BI 15.00 Leunen B2-Someren B3 14.30 Leunen C1 -IVO C2 12 30 Venray C9-Leunen C2 11.45 Vitesse Dl-Leunen Dl 13-00 Leunen D2-Merselo D1 12.00 Leunen D3-Yssclsteyn D2 13.00 Leunen El vrij Leunen E2-Mecrlo El 11.00 SSS E2-Leunen E3 09.30 Wittenhorst E7-Leunen E4 09.00 Volharding Fl-Leunen FI 10.00 Leunen F2-GFC F2 09-00 Wittenhorst F6-Leunen F3 11.00 Leunen F4-Volharding F3 09.00 Volharding F5-Leunen F5 11.00 Leunen F6-Ysselsteyn F3 09.00 SVOC F4-Leunen F" 10.45 SVOC-Veteranen zie opst. Programma zondag 10 nov.: RKDEV 1-Lcunen 1 14.30 SVEB 2-Leunen 2 14.30 Leunen 334ostrum 2 11.00 Leunen 4-Wanssum 3 11 00 Swolg. Bovs 3-Leunen 5 10.30 Leunen 6-SVOC 6 10 30 Holthees 3-Lcuncn 7 11.00 S.V. Leunen op internet. www.Leu- nen.nl\svLeunen Afgelastingennummcr: 0900-90190~4 Uitslagen: Merselo El-Leunen E2 14-2 Merselo E2-SVOC E2 3-8 Merselo F1-SVOC F2 5-1 Merselo F2-SVOC F3 3-2 Merselo F3-SVOC F4 6-1 Merselo 1-BYV 1 1-4 Mersleo 2-Meterik 4 23) Sparta 6-Merselo 3 afg. SJW-Veteranen 2-3 Programma zaterdag 9 nov.: Sparta Alco-SSS'18 Al 14.30 VW Blco-SSS 18 Blco 13 30 SSS 18 B2co-Witlenhorst B2 13 30 SSS'18 Cl co-Mulo Cl 14.00 VCA Cl-SSS' 18 C2co 10.30 Leunen D2-Merselo Dl v. 11.00 SVEB El-Merselo El v.0930 Merselo E2 vrij Sparta F3-Merselo F l v 10.00 Mcterik F2-Merselo F2 v. 10 15 SVEB F2-Mcrselo F3 v.08 30 Veteranen-SV Venray 15.30 Programma zondag 10 nov.: Merselo 1 vrij Merselo 2-Bavos 5 13.00 Merselo 3-Wittenhorst 10 11.00 Korfbal Programma zaterdag 9 nov.: De welpen vertrekken om 12.30 uur naar Oostrum De F-pupillen vertrekken om 12.30 uur naar Overloon. Merselo Dl-Vonckel Girls D-pup. 09.00 Oranje Wit-DES asp.C 1 12.20 Oranje Wit-Lottum asp.BI 17.30 Oranje Wit-Lottum jun.Al 18.25 ii SV Venray heeft afgelopen zondag goede zaken gedaan en in Helden een meer dan dik verdiende overwinning behaald: 0-5- Met name in de tweede helft was Venray oppermachtig en had de score ook op dubbele cijfers uit kunnen komen. Doordat de direc te concurrenten, op OSS'20 na. alle punten verloren bezet Venray nu een prima plaats in de bovenste regionen in de tweede klasse. Venray startte de confrontatie met hel altijd lastige Helden overtuigend en het leek alleen maar een kwestie- van tijd wanneer het eerste doelpunt zou vallen. Dit duurde echter tot een kwartier voor de rust. Wout Gom- mers mocht twee maal aanzetten om z'n eerste doeltpunt van deze wed strijd te scoren nadat z 'n eerste inzet door een Fielden verdediger werd geblokt. In deze periode liep Helden- aanvoerder Eric Beumers wegens her haaldelijke opmerkingen aan het adres van de scheidsrechter tegen een gele kaart aan. Ook Rob Scholten van Venray, die Beumers onreglemen tair onderuit haalde, kreeg van scheidsrechter Van der Doelen uit Vinkei geel. Vlak voor de rust werd Venray tot twee maal toe verrast door counters van Helden en met wat meer geluk en precisie hadden de gas theren zelfs langszij kunnen komen. De rust brak echter aan met een'ver- diende 0-1 voorsprong voor Venray. Meteen na de pauze was hel Wout Gommcrs die z" n tweede treffer deze middag kon laten aantekenen en Ven ray op een geruststellende 0-2 voor sprong zette. Helden gaf echter nog niet op zette nog eenmaal aan om de bakens te verzetten. Het was echter Rob Scholten die met een hekeken vrije trap de score voor Venray op 0-3 bracht en het definitieve vonnis over Helden velde. De wedstrijd werd ruwer en Eric Beumers en Joep Hus- kens van Helden zagen na twee gele kaarten rood en konden vroegtijdig de kleedkamer opzoeken. Venray had inmiddels Brian Verhulst, Daniel Pec- ters en Wout Gommcrs (geblesseerd na een kopstoot van Joep Huskens) gewisseld voor Niels Hermsen. Nico Mihoglu en Al-speler Branie Groes. Zowel Mihoglu als M Groes konden het laatste jb f nog scoren en met name dei van de jeugdspeler was er tf overtuiging. Hij passeerde drie digers in het Helden strafschop K en liet vervolgens de doelman loos. Een mooi debuut voc jonge Venrayspeler. Dat de gi het laatste kwartier de score ha nen verdubbelen, maalde ac ulj niemand meer om in het kamp. Een 0-5 overwinning b a! den was al lang niet meer vod men en geeft vertrouwen vo u toekomst. Zondag komt Margriet opï il in Venray en staan de mannt trainer André Koolhof voor eet st; we krachtproef tegen een Bni k' tegenstander die tot op hedfl st verdienstelijk debuteert in det :ji klasse. Uitslagen: Meerlo I-Stormvogels 1 13) SVEB 3-MeerIo 2 1-1 Meerlo 3-MeIderslo 4 1-3 Excellent Da-Mcerlo Da 8-0 Meerlo Vet.-Geyste'ren Vet 2-2 Programma donderdag 7 nov.: Meerlo Da-Hapse Boys Da 20.00 Programma zaterdag 9 nov.: Meerlo Vet.-RKDEV Vet16.30 Prgramma zondag 10 nov.: Hapse Boys 1-Meerlo I 14.30 Meerlo 2-SSS 3 11.00 Hegelsom 4-Mcerlo 3 10.00 Programma zaterdag 9 nov.: Veteranen Geijsteren-Lottum 15.00 Diezelfde dag neemt Jan Litjens na achttien jaren en op 65-jarige leeftijd, officieel afscheid als actief lid van de veteranen. Ze vieren dit dan samen met de dames in café 't Trefpunt vanaf 18.30 uur- Programma zondag 10 nov.: SV Geijstercn-TOP 2 a.l 1.00 In de vijfde klasse heeft SVOC'Ol de uitwedstrijd tegen EWC met 0-2 gewonnen. Het was niet fraai afgelo pen zondag, maar drie zeer belangrij ke punten werden door de fusieclub aan het conto toegevoegd. De thuis ploeg was in de eerste helft duidelijk de betere ploeg en wist zich diverse kansen te creëren. Met name bij stan daardsituaties kwam SVOC'Ol telkens in de problemen. Uit een viertal cor ners konden evcnzovele Wellse spe lers vrij inkoppen Gelukkig wisten zij geen raad met de buitenkansjes cn belandden de ingekopte ballen tel kens over het doel van Ruud de Mul der. In de eerste 45 minuten werd cr aan de zijde van de gasten slap gespeeld, de duels werden verloren en ook voorin kon SVOC geen potten breken. In de tweede speelhelft kreeg SVOC meer grip op de wedstrijd. Rick Voermans was Niels Arts komen ver vangen en zorgde cr met een puike invalbeurt voor dat het evenwicht op het middenveld werd hersteld. Rick was de aanjager die in de eerste helft werd gemist. Er werden achterin geen kansen meer weggegeven en voorin ging er meer dreiging uit van het spitsenkoppel Ivan Maes/Arjan Tijssen, dat in het tweede werd ondersteund door Leon Sc 0l die na de pauze een plaat# voren was geschoven. Slrijbo het ook die tien minuten na dc de openingstreffer liet aantel Hij joeg op een schijnbaar kfl a dicptcbal en werd vervolgen handje geholpen door de EWC jjc man. In plaats van de bal naar kant te schoppen, knalde dels de bal tegen de SVOC-spelerï ;0 daarop geen moeite had om dc ol bal in het lege doel te tikken. Hf werd aan de zijde van de gasti U| vlagen iels beter, maar de dn q van een gelijkmaker bleef Ik Peter Verlinden, die na zijn blessure weer voor het eer! opwachting maakte, was als H man echter een rots een brac Kl EWC drong wel aan, maar konf) enkel kansje na geen potten mri ken. Tien minuten voor tijdbfl tc| Arjan Tijssen het duel doorü Ct! rebound dc bal hard binnen tri te, ten. Zondag 10 november SVOC'Ol thuis de derby tegen rj, trum. Het duel op sportpark Dc akker begint om 14.30 uur.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18