lubkampioenen M Venray-Regio bridge Sport- Verenigingsinfo Riet Lemmens en Gerrit Janssen clubkampioenen Pinhunters nemen leiding over Jeugdbowlen De Peelkorf wint van Celeritas Dames SV Venray in het nieuw gestoken PC Jumpers Mudhunters Podium- en marswedstrijd en ISBV 40 jaar TV Yssselsteyn Joe Maessen tweede in strandrace Peelrunners Sjoelclub Venray Oostrum Oranje Wit HSV 't Alvertje Dartclub D'n Oldtimer De Peelkorf Atletiek Vereniging DC De Piëlhaas Donderdag 17 oktober 2002 - Pagina 23 Ongeveer 70 wedstrijilatleten en leetjes hebben deelgenomen aan de irlijkse clubkampioenschappen [natletiek van AV Venray-Regio. Ct drie clubkampioenen was de nilie Stevens onbetwist het meest Kesvol. Nederlands kampioen wgspringen bij de O-jongens Pint evens behaalde ook nu weer op dit iderdeel veel punten bij de meer- mpen waaruit dit clubkampioen- ;hap bestond Naast Pim behaalde ook broer Erik ijn zus Suzan de clubtitel. Boven- behaalde zus Marleen een zilve- g medaille bij de NSG-meisjes bene- n 16 jaar De grote deelname van de atleten nde voor een fraaie titelstrijd waar in het talrijke publiek genoot De volgende atleten konden na afloop van de wedstrijden plaatsnemen op het ereschavotje: Jongens pupillen C. 1. Bob Keijzcrs: 2 Koen Evers; 3 Stef Smits. Meisjes pupillen C: 1Suzan Stevens 2. Lisannc v.d. Boomcn 3 Lynn Vie- vermans. Jongens pupillen B 1. Stan v.d. Boom cn; 2. Sjoerd Michiels; 3 Joris Ter- haag. Meisjes pupillen B: 1 Brigitte Wit vliet; 2. Rianne de Beer; 3 Lisanne Meulendijks Jongens pupillen A: 1Erik Stevens. 2. Bart Negrea; 3- Laurens Stam. Meisjes pupillen A 1 Mayke Rece- veur, 2. Jasmiene Bombala, 3 EUy van Osch NSg-atleten tot 16 jaar A: 1. Paulien De clubkampioenen. Camps; 2. Marleen Stevens. NSG-atleten boven 16 jr: 1. Loes van Mil; 2, Loes Hanssen; 3. Annemiek van Gend. Jongens D: 1. Pim Stevens; 2. Nick van Mil; 3 Robin Teunissen. Meisjes D: 1 Birgit v Merkestein; 2 Angelique van Gasselt; 3 Diane van Gorp. Jongens C Guus Smits; 2. Bcnoit Kaanen: 3 Stan van Merkestein. Meisjes C l Suzan van Dijck; 2 Car- cia Stegen; 3- Lisa van de Ligt Jongens B: 1 Geert Pel; Meisjes B: 1 Amandine v.d. Ven; 2 Ineke Hoex. Meisjes A: 1. Mariska Hudales: man nen 1 Renaal Casier; 2 Juli Smits; 3 Daan Jansen. liet-Rokers Bridge lErtraden 52 paren aan in het strijd- trkvoor de vierde wedstrijd van dc idclingsladdcr. Er werd gespeeld in lijnen. de gele lijn wonnen I-'rans van Lies- )ui en André Poels met 63.39%, recde werden Truus Bollen en Piet «smet 55,90% en derde Ron Gabe- en Piet Hafmans met 54,51%. dc rode lijn werden Hilde Kooien Joke Peeters eerste met 59.25%, reede werden Annie Bockholt en l Lommen met 58,1"% en derde en Michile Rutten met 56.92%. dc groene lijn scoorden Geertje mden Brink en Friede Kalkman het met 61.60%, gevolgd door hiriotte Olislagers en Bèr Pocls met 49% en Maria en Harrie Lenkens 158.78%. dc blauwe lijn wonnen Wies ppcls en Cisca Voss met 66.92%. «ecdc werden Annemarie A'isscr en K Pocls met 58.6""" en derde Riet Wit en Peter Scheerder met BlMi. BC 2002 RV oon den Brok en Theo van Raaij sta in deze weck met kop en schouder >ovcn de andere paren uit. Gezien tijn lengte zou je dat van Toon niet ertvachten maar met 71% liet hij imen met Theo iedereen achter ich. Op de tweede plaats het paar 'oortje van Melick en Riet Dobbe. lel heeft even geduurd voor deze we dames eikaars spel begrepen, nar nu stevenen ze onvervaard op r top af met hun 61,44%. Toon en hco zullen het moeilijk krijgen. Op Je derde plaats Toos en Wint Sprecu- cnberg met 59.79%. geweldig. De fcrkelijke winnaars zijn echter de cumenlijke paren, die er weer een Booie middag van gemaakt hebben. 'ommon Sense k uitslag van de vierde laddercom- ttnie M: ds Van Ham-Korsmil. mw. tbaminee-hr. Oudenhoven en ds. Inisman-Pas hadden een gedeelde erste plaats met 59.1 od 1 hr Aarts-Kok "2.92%; 2. ds. Meyel-Schacffcrs 59.1"%: 3 ds. torree-Worst 56.67% Doublet )c vierde ronde van het eerste club- «Hnpetitieblok is afgelopen woens- gespeeld. De vraag vooraf om cores goed te noteren had in de B- ijn een averechtse uitwerking. Er l'crd foutief en zelfs 1 x niet geno- cerd; tevens was er spraken van een phand. Voor de uitrekenaars dus •cn puzzel. De uitslag in deze lijn is Bin ook onder voorbehoud! dc A-lijn waren Jeanne van Haren Ethel Hilhorst met 65.10% eerste, Ifvolgd door Jacques Huys en Gerard lissen met 63.02% en derde Annie •Icrmonts en Mia Koopman met 469%. Deze lijn was snel uitgere ed. de B-lijn zijn tot nu toe eerste borden Hennie Alkemade en part- 'ermet 55 6"%, gevolgd door Kees jroons en llona Orosz met 5".81% en «fde Rob cn trees v.d Becle met 688%. komende vier weken - tot 13 gember - wordt er in verband met wictsvicrtallcn geladderd op de woensdagavonden; wellicht voor iieuwe leden een reden om aan te ""'cn. Zij kunnen zich melden bij Messemaeckcrs, tel. 585504: Klavertje Vier 1)11 uitslagen van de derde ladder- avond zijn als volgt: Geel: I. ds. V. Ham-Korsmil 62.46%: 2-3. Cremers-Peters en ds. Buvssen- Michels 56.77% Groen: 1. hr. Verheyen-Verslcycn 65'%; 2. ds. V. Goinga-Tiggeloven; 3. mw. Dick-hr. Stiphout 54.17%. Blauw: 1. mw. Hermans-hr. Clacsen 65%; 2. mw. V.d. Heuvel-hr. V. Glab- beek: 3 ds. Kempen-Kempen 5885%. Bridgeclub Venray Op de laatste speelavond van de eer ste competitieronde werd er weer flink op los geboden, gespeeld, ges coord en down gespeeld. Scores boven de 1000 werden veelvuldig gemaakt Ook waren sommigen van wege de laatste avond zo nerveus dat men op de verkeerde plek ging zitten en een deel van het speelschema in de war stuurde De rekenmeesters hebben er in het weekend nog flink aan moeten sleutelen om de juiste uit slag te vinden. Voorlopig is in de gele lijn dc zaaltop voor hr V Gaal-v.d. Wee, gevolgd door ds. Jungslager-Verheijen en ep. Peetjens. In dc rode lijn 1. ep. Willemscn, 2. ds. Blok-v.d. Brink en 3. ds. Rottgering- Willems. In de groene lijn 1ds. Darmsiadt- Wikkers, 2. ds Appels-Olislagers. 3- ds. Schrooten-d. Weert. Vanavond starten ze alweer met de eerste avond van het tweede blok en volgende week tijdens de herfstva kantie is er een viertallenavond en een of twee vrije lijnen De Kemphaan Uitslag tweede vrije bridgemiddag: Oranje: 1. hr Koopman-Wikkers 65.42%; 2 ds. Arts-Dobbe 61.17%; 3 hr. Janssen-Mertens 5~.92%. Rood: 1. ds. Buyssen-Tummcrs 61.25%; 2 ds Horneman-v Mil 60%: 3 ds V. Meijel-Michels 58.33%. Groen: 1. ds. Oudenhoven-Korsmit 64.06%; 2. ds. V. Bindsbergen-Borssen 63 02%; 3 ds. Loeffen-Schaeffers 53.13%. Na twee weken vrij bridgen, gaan wc vandaar serieus beginnen en gaan we de start maken van onze eerste lad dercompetitie. BC Harten Drie De vijfde en laatste zitting van dc eer ste ronde is gespeeld. Nu zullen de uitslagen nog goed gecontroleerd gaan worden zodat ze volgende week weten wie er naar promoveren of degraderen. Het was bijzonder span nend in de rode lijn waar zelfs vier paren op de vierde plaats eindigden mei alle dezelfde score. De hoogste zaalscore behaalden de dames Orosz-Philipsen met 64.06"" Dc uitslag: Geel: 1 hr. Nollen-Vercauteren 63-33%: 2. ds. Buysscn-Spekhorst 58.33%: 3- ep. Wientjens 5-4 86% Rood 1 mw Baak-hr. Merkx 5".29%. 2. ds V.d Munckhof-Reintjcs 56.""""; 3. ds. V. Haren-Schaeffers 52.08% Groen: 1. ds. Orosz-Philipsen 64.06%; 2. ds. Borssen-v. Well 56.77%,; 3- ds. Fiers-Hoogeveen 55.73%. Volgende week vrij bridgen. Overloonse Bridge Club Veertien paren wilden de laatste avond van de ladder op dc beste plaats eindigen want op basis van de eindstand in deze ladder wordt de definitieve indeling gemaakt voor de clubcompetitie Ze willen voortaan in twee lijnen gaan spelen. De beste van vanavond was het gelegenheidspaar Hanny Kerkhoff en Liesbeth Schaap met 59.22%, op de tweede plaats ein digden Gerry en Maria van Boekcl met 5".64% en op de derde plaats Lcnic Janssen en Riekv Henckens met 55.21%. Afgelopen weekend werd er een internationale springwed- strijd gehouden in Geldrop. Er werden prijzen en extra prijzen binnengehaald door de zusjes Jeurissen. Esther met Tinka's Boy in de cat. DB zesde prijs, met Lucky, DL, derde prijs en met Nadanna, EM. eerste prijs. Iris met Neon Star, DM, vijfde prijs en met Kimula, DB, tweede prijs Kat ja met Tinka's Boy, DB, zevende prijs, met Kadanz, BL, vierde prijs. Dit was haar laatste wedstrijd met Kadanz. In Meerlo werd er goed gedressuurd. Uitslag eerste selecliedressuurwed- strijd: Pearly Stolk, cat. BL2, eerste prijs, Denise Camps. EM2. tweede prijs; Anneloes Masselink, F.M, eerste prijs; Robin Stolk. DL2. tweede prijs. Nu is dc tijd om jc bij de verenging aan te sluiten Het is een gezellige club met leden van allerlei niveaus; van dc echte bikkel tot de gezellige recreant. Bel even van tevoren Planning: Zondag 20 oktober vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Nedcr- weert. 25 en 45 km. Zondag 27 oktober vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Puth, 25 cn 50 km (De Hel van Zuid-Limburg). Voor diegenen die nog niet naar de Op zondag 20 oktober vinden in sporthal De Haspel, Grobben- donckpark 42 te Goirle, de podi um- en marswedstrijden plaats van de Brabantse Muziekbond. De plaatselijke organisatie is in han den van muziekvereniging SOS uit Goirle. Dc wedstrijden beginnen 0111 10.00 uur en de laatste prijsuitreiking is om ongeveer 18.45 uur. Bij de marswedstrijden worden twee composities gespee ld waarbij de jury ook de marsdiscipline in liet veld beoordeelt. Tijdens de podium- wedstrijden verzorgen dc percussion- ensembles een miniconcert De jury bestaat uit de heren Anne Appelo, Óud-Beyerland: Rob Balfoort, Voorschoten: Jos van der Sijde, Nieu- werkerk a/d Yssel. Bij de percussionensembles die deelnemen aan deze wedstrijden zijn onder ander Theobaldus uit Overloon en De Peelklank uit Yssclstevn. Hel willen is er een alternatief op die dag namelijk vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Gennep 25-40 Km Ze vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piel Dupont op 04"8-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trai ningen of tochten De festiviteiten rond het 40-jarig jubileum van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. zitten er bijna op. In juni heeft de ISBV aan de inwoners van Venray en wijde omgeving laten zien waartoe de ver eniging in staat. Drie zaterdagen op rij zijn er sportactiviteiten geweest. Allereerst een zwemactiviteit voor de leden in de Sprank, vervolgens het Nederlands Kampioenschap Tafelten nis voor Gehandicapten in Sporthal de Wetleling en tot slot een groot sjoeltoernooi in café-zaal 't Veule in Veulen. De sportactiviteiten zijn gevolgd door een grootse receptie eind juni in Hotel Asteria. Dit jubi leumjaar wordt komende zaterdag in stijl afgesloten met een fantastische feestavond voor alle leden op een nog niet bekend gemaakte plaats. Dit blijft tot op het laatst moment een verras sing. Zondag 17 november wordt het jaar lijkse Indoor-Dorpen Toernooi gespeeld in tennishal De Maaskant in Bergen. Dc dubbelpartijcn (combina tie van deelnemers uit verschillende dorpen) worden ingepland vanaf 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt "*.50 euro per persoon, waarvoor ook een kleine warme versnapering wordt ge se nee rd. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) Opgave is mogelijk lot uiterlijk woensdag 23 oktober. De wedstrijden van de dubbelcompe- titie van donderdag 3 oktober, die niet door konden gaan vanwege de regen, zijn verschoven naar vrijdag 18 oktober. Vanaf nu zal de dubbelcompetitie op de vaste vrijdagavond worden gespeeld. Zondag 20 oktober wordt in Ysscl stevn de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Löbkc uit Swol- gcn. De poule-indeling en wedstrijd schema s hangen bij de baan. De wed strijden beginnen om 13-00 uur en de- prijsuitreiking is om ca. 18.00 uur Voor de tweede keer dit jaar orga niseerde MCC Meijel een motorcross wedstrijd op het circuit de Vossen- berg. Het seizoen loopt ten einde en in verschillende klassen werden de kampioenen in de bloemetjes gezet. De zijspannen hadden hun laatste uit wisselingswedstrijd met de KNMV en hierbij wist Pierre van de Venne/Mat Wijers in dc daguitslag de zestiende plaats veilig te stellen Peter Pijpers wist bij de 500 senioren beslag te leg gen op een twaalfde plaats in het alge mene klassement, terwijl Roel Ilerm- sen achttiende werd in de daguitslag. Bij dc wedstrijd te Prinsenbeek liet Rob van Benthum bij de 125 senioren zien wat hij in zijn pit had en wist beslag te leggen op een dertiende plek na het rijden van de twee man ches. Marc van Dijck eiste een vijf tiende plaats op bij de 250 junioren B. Afgelopen zaterdag reed Joe Maes sen mee met de strandrace in Dron- ten en wist de tweede beker in de wacht te slepen door de manches op een eerste en een tweede plaats af te sluiten. Tijdens de laatste EK 250/500 wed strijd in het Zwitserse Schonen- buchen eindigde Maarten van dc Aa op het prachtige circuit op een acht tiende plek na de drie manches Komende zondag is de laatste wed strijd van de EK zijspannen en zullen dc nieuwe kampioenen bekend wor den bij de Inters 250 en Inters 500 op het circuit Stanserhorn in Heeswijk- Dinther. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop. vertrek om 19:00 uur bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheidsstraat 2 in Horst, naar Sevenum, v.d Beele, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19:30 uur richting Horst. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Metcrik. M.i.v. 2 november vervroegde aan vangstijd van de zaterdagtraining i.v.m. de wintertijd. Wedstrijdkalender: 20 oktober: Boekendcross. 5-10 km 2" oktober. Velden Molendijkcross 5,4-9 km. 3 november: Tegelen Snelle Sprong- cross 2-4-64$ km. 10 november: Well Leukermeerloop 5-10 km Wedstrijduitslagen: Paul Coppus eindigde tijdens de goedbezette 22e Styrumer Straten- loop op 12 oktober als vierde in de klasse M50. Zijn tijd was 38:22. De gelopen afstand zal ca. 10 km zijn geweest. In Eindhoven kwamen op 12 oktober enkele Peelrunners aan de start van de halve marathon. Onder goede loopcondities finishte Geert Emons in 131 "59 en Guus Herraets in 1.47:05 Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch, 077-4678240. Sjoelclub Venray kan terugkijken op een zeer geslaagd eigen toernooi, afgelopen zaterdag in Leunen. Mede dankzij de medewerking van winke liers en bedrijven konden de ruim 85 deelnemers strijden om dc prijzen. Enkele jeugdleden van Sjoelciub Ven ray vielen in de prijzen JA: Inge Ver meulen lc 115.0 gcm.; Tanja Vermeu len 2e 108; JB: le Kevin Engels: 2e Maik Weijs. PEEL EN MAAS een abonnement waard De clubkampioenen van 2002 bij Midgetgolfclub Buitenlust zijn bekend Bij de dames werd Riet Lem mens na 23 wedstrijden kampioene. Zij prolongeerde daarmee haar titel cn bleef met 21 punten haar voor naamste rivale Truus van Dijk (21,5 punten) net een half puntje voor. Bovendien verbeterde ze haar gemid delde met 2,63% Truus van Dijk (ver betering van 7,77%) eindigde in dit klassement als winnares Op dc derde plaats belandde Fieke van Ham met 27 punten een en verbetering van 6,18%. Annie Litjens (30 punten) ein digde aids vierde net buiten de prij zen. Bij de heren ging het kampioen schap naar Gerrit Janssen met 8 punten (verbetering gemiddelde van 3.75%) en ging daarmee Henk van Leeuwen (9 punten, verbetering 6,50%) net vooraf. De kampioen van vorig jaar Gerrit Vermeulen handhaaf de zich fraai in de top de derde plaats voor zijn rekening te nemen met 12 punten en toch nog een verbetering van 2,19% Verrassend goed presteer den ook Ton Hendriks en Pierre Dean (beiden 14 punten) en Jan van Dijk (14.5 punten) als respectievelijk vier de, vijfde en zesde. De eerste indoorwedstrijd zit er op en op het eerste gezicht zijn de veran deringen aan de banen in de scores af te lezen. Desondanks was het bij de heren opnieuw Harrie Lenssen. die met 52 slagen iedereen aftroefde, gevolgd door Jan van Dijk (59) en Huub Straatman (60) Bij de dames was Riet Lemmens (63 slagen) ieder een de baas. Jo Litjens (68) en Truus van Dijk en Miet Clevers (beiden "9slagen) volgen al op gepaste afstand. Komend weekend wordt op de banen van Eckartdal het Eindho ven 770-toernooi gespeeld. De ver trektijd wordt donderdag bekendge maakt. Nationale Trioleague Afgelopen Zondag werd de tweede ronde gespeeld in de Nationale Trio- league. In de Hoofdklasse Heren boekte het Trefil Bouwstaaltrio drie van de mogelijk zeven overwinningen en wel op Advies Middelman. Le Congo en Strike Breda en bezet nu met 8 punten de zevende plaats In de le Klasse D trad het trio van Proshop R B Venray in Veghel aan voor hun tweede speeldag en klopte vier van de zeven tegenstanders: Sirtaki. Chandra, Utrecht Vechtse Banen cn Proshop Veghel en bezet met 12 pun ten de vijfde plaaats. Drie overwinnin gen waren er voor het trio van Tattoo en Piercing Just Do It in de 2e Klasse H. Op de eigen banen werden Artip- rint, Haarmode Lepoutre en Stardust 3 verslagen, waardoor de vijfde plaats met 12 punten wordt bezet. Het Kar- klingeltrio had in de 4e klasse na een succesvolle eerste speeldag, waarin alle tegenstanders werden geklopt, in Eindhoven meer moeite met diezelfde tegenstanders. Nu werd alleen gewonnen van Stardust 3 en BC. Venlo 7, maar de eerste plaats met nu 14 punten kwam nog niet in gevaar. De dames van Restaurant Bowling Venray reisden af naar Zevenbergen voor hun tweede speelronde en slechts een van de vijf wedstrijden werd gewonnen. Alleen Autobedrijf van Dongen werd aan de zegekar gebonden en met 6 wedstrijdpunten is de vijfde plaats hun deel. Huisleagues le Klasse: Pinhunters-Dr. Winters 23-5 Karklingel/ML-Trefil Bouwstaal 11-1" Scores-BT Jamin 10-18 Plus van Dijck-La Mousse 4-24 De Pinhunters hebben Trefil Bouw staal van de leiding verdrongen. Met hun grote overwinning op Dranken handel namen zij 2 punten voor sprong op Trefil. dat wel de baas bleef over Karklingel/Magic Line. La Mousse doet het goed in de lc klasse en door de grote overwinning op Plus van Dijck klom het team naar de derde plaats. Fien Jenniskens was in topvorm en verbeterde het damesre cord op baan 7 cn bracht het op 245 pins, Ook in de serie was zij met 645 de beste bij de dames. Dc Scores doen het ook niet onverdienstelijk in deze klasse al werd verloren van B.T. Jamin. René Geurts van de Scores was de beste bij de heren met een 257- game en 613-serie. Pinhunter Toon Flcurkens evenaarde de serie-presta tie van René. 2e Klasse: BT Hoeijmakers-Hit Miss 20-8 Close Encounters-Red Arrows 19-9 The Nitwits-Strikers/Groeipun13 5- 24 5 Altijd Raak/Old Dutch-Club Up95- 185 Koploper Strikers breidde via een monsterzege op de Nitwits zijn voor sprong op Close Encounters, dat Red Arrows versloeg, uit tot 6.5 punten. B.T. Hoeijmakers, dat in jeugdspeler Bart van Rens een uitstekende invaller had met de hoogste game en serie bij de heren met 21" en 605. nam in een rechtstreeks duel met Hit Miss de derde plaats van dat team over.Club Up versloeg in een strijd in de lagere regionen Altijd' Raak/Old Dutch, ondanks de hoogste game (185) en serie (470) bij de dames van Hetty Pelzer. .Angelique Dupont van de Stri kers kwam eveneens tot dat serieto taal. Trioleague: Nutrivisie-BT Jamin 19-2 Bokual/Mij!ing-Karklingel/ML 15-6 Proshop RB Venrav-AWT Isolatiel5.5- 5.5 Hit Miss-Sigma's/RB. 1-20 Crash-BT Kuijten Ass. 15-6 Bokual/Mijling liet duidelijk zien wie het meest recht heeft op de eerste plaats. Met Peter Cleven, die de hoog ste game bij de heren scoorde met 257 en Raymond Klaassens, die de hoogste herenserie op zijn naam bracht met liefst 679 Peter Cleven bleef daar maar een pin op achter werd het goed verzet biedende Kar- klingeltrio teruggewezen. De zeer ruim van Hit Miss winnende Sig ma's verkleinden hun achterstand op de koploper tot 3 punten. B.T. Jamin verloor verrassend en hoog van Nutri- visie, maar bleef derde, net voor Crash, dat met Fien Jenniskens de beste dame in het team had (game 204, serie 522). Sigma Inge Lenssen leverde in de serie dezelfde prestatie. Dubbelleague: Sigma's 1-Pinhunters 2 11-3 Strikezone-Sharpshooters 12-2 Hoeijmakers-Just Do It 3-11 Start BV-Aquastep 7-7 Pinhunters 1-Sigma s 2 3-11 Sigma's 2 presenteerde zich als dc nieuwe koploper in deze league door zelf te winnen van Pinhunters 1 en door de vrije avond, die ex-lijstaan voerder Red Arrows had. Het Hoe- ijmakers-duo kwam wel in punten gelijk aan de Red .Arrows, maar moest de winst laten aan Just Do It. Martijn Magermans scoorde voor Sigma's 1 met 266 de hoogste game en Davc Tijssen nam voor Just Do It met 607 de hoogste serie voor zijn rekening, nel voor zijn broer Michael, die tot 603 kwam. Bedrijfsbowlingcompetitie In de le Klasse werden de wedstrij den van de 2e ronde gespeeld. Ford van Haren won royaal van W.J. de la Roy B V. met 4-0. Vinc.v.Gogh 3 deed het goed tegen Inalfa en pakte met 3-1 de winst. Met dezelfde cijfers bleef het Jan Linders Supermarktteam baas over A.W.I. Iso latie. De wedstrijd tussen Vinc.v.Gogh 1 en Tecpool is uitge steld In de 2e Klasse versloeg Kar- klingel met 4-0 de Rabo Venray-heren, deelden Rabobank V-M-W-l en Vinc.v Gogh 4 de punten, won Vinc.v Gogh 2 met 4-0 van Geelen Beton 1 en klopte A an Rattingen met 3-1 Flextronics. Karklingel gaat met punten aan kop, op een punt gevolgd door Van Rattingen en op twee door Flextronics. Huisleague 't TEAM onder leidng van Bart van Rens moest alle zeilen bijzetten om tegen het onderaan staande Pinbom- bers een 15-13 overwinning uit het vuur te slepen. Maar het lukte o.a. door fabuleuze serie van 618 (214-201-203) van Bart van Rens, die met de hoogste game en serie bij de jongens de uitblinker van de dag was. Zijn ploegmaat San- der Broers kwam nog tot een game van 180 en bovendien deed Kjeld van Wieren als 3-puntenpakker eveneens een duit in het zakje. Bij Pinbombers scoorde Mickey Bindewalt o.a. een 184-game en Eric Mimen kwam tot 1"1 Bowlstrikers haalde fors uit tegen Brooklyn Bow lers. Met 21-" trokken de teamgenoten van Nicky Claesscns (serie 51") aan het langste eind. en dat Paula Jansen met 181 en 44" tevens de hoogste game en serie bij dc meisjes voor haar rekening zag nemen. Bovendien pakte Florien Hazeu, net als Nicky Claessens eveneens 3 persoonlijke punten voor haar team. Bij Brooklyn Boowlers scoorde alleen Antoon Camps met o.a een 172-game, boven zijn gemiddelde Flying Pins tegen The Drifters leek de eerste twee games wel een kat-en- muis-spelletje, alleen in de laatste game was het verschil kleiner, omdat de winnaar de teugels wat liet vieren. Met Lisa Jansen (o.a. 168) en Bram Snellen (o.a. 157) als beste spelers overvleugelden zij en hun maatjes The Drifters, dat geen enkele vuist kon maken, met 20-8. En alweer sneuvelde een koploper. Nu was Striketeam het slachtoffer van de dadendrang van de tegenstander, in dit geval Big Bowling Balls. Hoewel Lars Lenssen bij Striketeam nog tot een zeer acceptabele score kwam (519). werd de wedstrijd uit eindelijk toch met 9-19 verloren. Debet hieraan was met namejochem Magermans (201/529) die weer in goeden doen was en Dennis Voesten, die een fraaie 160-game produceerde In de stand heeft Bowlstrikers met 88 punten de leiding overgenomen. Big Bowling Balls (85 pt) en Strike team (80 pt) zijn de naaste concurren ten Vrijdag 18 oktober wordt Huisle ague gespeeld en wel van 1".00-19.00 uur Zaterdag wordt een uitwisseling in Boekei gehouden. De bijeenkomst in de bowling is om 9.30 uur In Schijndel stond de wedstrijd tus sen Celeritas en De Peelkorf op het programma In de beginfase van de wedstrijd bleek al snel dat de verdedi ging van Celeritas veel gaten vertoon de. De Peelkorf probeerde hierop in te spelen en kon een aantal toegewe zen strafworpen benutten. Toch lukte het de ploeg uit Ysselsteyn niet om juist een gat te slaan in de score. Cele ritas bleef aansluiting houden wat resulteerde in een magere 4-6 voor sprong voor De Peelkorf. vlak voor rust. Na de rust werd er door de Peel korf goed op de zwakke plakken var de tegenstander gespeeld en kon ver diend uitlopen naar 4-9 in de 40t minuut. De Peelkorf kon in deze fa>i totaal over Celeritas heenlopen, maai verzuimde dit en liet de tegenstandei openingen om te scoren. De Peelkon liet niet toe dat de ploeg uit Schijndc opnieuw kon aansluiten en sloot di wedstrijd met 8.12 winnend af. Voor de Peelkorf scoorden Evelicr Arts en Nicole Tielen 4x, Kim Kus ters. Cindv Mansvelder. Marian Potter en Tineke Vergeldt lx. Korfbalvereniging Uitslagen: Mw d: Ppeclkorf-Oostrum 0-2 Pup2: Oostrum 1-Peelkorf 2 54) Asp: De Treffers-Oostrum 2-3 Senl: Merselo-Oostrum 4-6 Programma zaterdag 19 okt.: Asp: Oostrum-MKV a. 1100 Korfbalclub Uitslagen: Quick Up Pi-Midweek 1-10 Wittenhorst 2-Recreanten 7-1 SVSH Al-Junioren Al 64 Aspiranten B1 -De Peelkorf BI 7-0 DOT (V) BI-Aspiranten B2 2-1 Aspiranten Cl-SVOC Cl 3-2 De Merels C I-Aspiranten C2 11-2 De Peelkorf Dl-Pupillen Dl 2-2 Lottum 1-Senioren 1 5-12 MKV I-Senioren 2 14-8 Programma donderdag 17 okt.: Swift-Senioren 1 (b) 20.00 Uitslagen. Vijfde Herfstkoning; 1. Henk Cox. 2 Toon v. Oven, 3- Pieter Kunen, 4. Jos Hermans, 5. Henk Theeuwen. Eindstand; 1Wim Hendriks. 2. Toon v. Oven. 3- Jos hermans, 4. Pieter Kunen en 5. Jac Koenen. Opgeven voor de Winterkoning kan nog tot uiterlijk 26 oktober. Opgeven en info bij Pieter Kunen. Burg. van Kempenstr. 26, 5971 AC Grubben- vorst. telefoon 077-3662920 Voor vergunningen voor Het Wans- sums Ven kunt U terecht bij v. Groot- el Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray. bij V.d. Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum. alledrie in Wans- sum tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (04"8)587606. De uitslagen van het eerste ranking dartstoemooi van afgelopen zaterdag: Winnaarsronde: 1. William Feijen: 2 Ron de Lauw; 3- Arno Verhaegen, 4 Jos Rovers. Verliezersronde: 1 Nico Thissen. 2. John Gijsbers. Beste dame: Linda Rovers: Hoogste finish: Peter Hendriks. Nico Thissen.Sjaak Essers en Anthony Oudenhoven allemaal 1 keer 180. Het tweede ranking dartstoemooi is op zaterdag 9 november. Uitslagen 3e speelweek: Ere-Div.: Outsiders-Snookertown 1 5-5 2e Div.A: Koekebakkers-"t Pandje 33- 5 3e Div.F: Wegwerpers-De Postel 1 8-2 Bijzonderheden: Nico Thissen en Mike Tahmasebi allebei 2 keer 180. Korfbal De Aspiranten Cl zijn afgelopen zaterdag na een spannende wedstrijc kampioen geworden! Uitslagen Junioren Al-SVOC A2 5-3 Oranje Wit-Aspiranten BI 7-0 Des Cl-Aspiranten Cl 1-2 Pupillen Dl-Oranje Wit Dl 2-2 Pupillen El-Lottum El 2-1 Merselo 1-Welpen 1 0-1 Oostrum 1-Welpen 2 541 Celeritas-Senioren 1 8-12 Treffers-Senioren 2 6-10 Senioren 3-Eendracht (L) 4-10 Midweek 1-Oostrum 0-2 Erica-Midweek 2 11-3 Programma woensdag 23 okt.: Recreanten-Wittenhorst a.20 30 Programma donderdag 24 okt.: Inhaalprogramma Senioren 1-Concordia a.20 30 Nederlands kampioenschap 100 km In Stein wordt zondag 20 oktober hei Nederlands kampioenschap 100 km hardlopen georganiseerd. Naméns AV Venrav-Regio zal ultraloper Herman Jakobs aan dit kampioenschap deelnc men. Daarnaast zal ook een wedstrijd over 50 km worden gehouden waar aan veteraan Jan Maessen zal dtelnc men. Trainingen: De trainingen op de kunststofbaan. Sport laan 1zijn als volgt: Pupillen: dinsdag 18.30-19.30 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D junioren: dinsdag 19.00j20.30 uur: donderdag 19.00-20.30. uur, A/B junioren en senioren: dinsdag 19.15-20.45 uur; donderdag 19.15 20.45 uur. NSG-atleten: vrijdag 19.00- 20.00 uur Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining: donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur'baan. bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522 Informatie bij de trainers of tel. 58821". Zie ook: wwwav-venray nlLedenadministra tie: telefoon 582842. Iedere zaterdag is de papiercontaincr van AA' Venrav-Regio. geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-13 00 uur. Wedstrijden 20 oktober: Stein Ned Kampioen schap 100 km en wedstrijd over 50 km. 20 oktober: Boekend Boekend-cross (DBCC-eup). 20 oktober- Amsterdam Marathon. 27 oktober: Velden Molendijkcross (DBCC-cup). 3 november: Tegelen Snelle Sprong- cross (LimBra-crosscompetitie). 10 november: Well 19e Leukermeer loop (DBCC-cup) Zaterdag 19 oktober wordt in café De Pielhaas weer whiskeydarten gehou den. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 58218". Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag clubkampioenschap Winnaarsronde: 1. Pascal Janssen; 2. Jos Heesen; 3- Dave v. Zeist; 4. Peter Thissen. Verliezersronde: 1. Dennie Plum: 2. Bart Thissen: 3. René Janssen: 1 Albert Moorrees. Pascal Janssen werd clubkampioen. Jolanda Gisberts beste dame. Plus Van Dijck in Lanciweevt beeft vorige week woensdag zijn nieuwe jasje gepresenteerd aan bet grote publiek. Eigenaar Gerard van Dijck van de Vetirayse supermarkt meende om ook de voetbaldames van SV' Venray hele maal in bet nieuw te steken. Tijdens de feestelijke openingsavond lieten de voetbaldames zich voor bet eerst zien in bun nieuwe outfit. Daarnaast kre gen zij ook nog eens nieuwe tassen van Plus Van Dijck. Op de foto bet dames van SV' Venray en de beer en mevrouw Van Dijck.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 23