Vegio Topschutters Klassement Végio Oostrum kleurt rood Sjek Wilmsen vloert alweer zijn oude club De schijnwei Volharding wint topper Venray maatje te groot voor SVC Spreekverbod in Oostrum Benauwde zege SSS'18 SPORT SV Meerlo SVV Veteranen VV Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 17 oktober 2002 - Pagir Geurt Clevers van SV Meerlo moest Wn de afgcïSj^n weekTto afleggen tegen de voetbalkenners opjK redactie van Peefr^ijAlaas.^ speler van SV Meerlo wist vier puoien te vergaren met zijn vo lingen, tegen vijf punten voor dpredactie. De bal voor de jeugdafdelin^an SV Meerlo ging dus helaas aan zij: neus voorbij. Tot nu toe wipten alleen Dirk van de Ven van SVOC'Ol 'i Denny van N eghel vai^rolharding een bal te winnen. Het korae weekeinde is er geen/ömpetitieprogramma en dus ook geen Schi werper. Tussenstand: 1) Dirk vaj/tle Ven (SVOC'Ol) 8 punten 2) Denpf i-an Veghel (Volharding) 7 punten 3) Geurt Clevers (SV Meerlo) 4 punten, Mark Maassen (Merselo punten 5) Peter van Osch (Venrav) 2 punten 6) Sana Boumasmoud (dames SV Venrav) 1 punt Denny van Veghel van Volharding neemt van Ger Schlooz van Olympic Sport een bal voor de jeugdafdeling van de Vierlingsbeekse club in ontvangst Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Volharding heeft afgelopen zondag tegen Blauw Geel'38 revanche genomen voor de beslissingswedstrijden van vijf maanden geleden, waardoor de Vierlingsbekenaren degradeerden van de eerste naar de tweede klas se. De equipe van trainer Chris Burhenne won de boeiende top per (de nummer 2 tegen de num mer 1) in Veghel met 2-3. De wedstrijd was het predikaat "topper alleszins waardig. Het duel had alles in zich wat zo n wedstrijd nodig heeft: spanning, strijd, gele en rode kaarten en bij tijd en wijle ook goed voetbal van beide kanten. Voor aanvang van hei duel werd er al het nodige olie op het vuur gegooid. Zo werd een uitspraak in het dagblad v an twee weken geleden van coach Bur henne 'Volharding gaat over lijken' in het wedstrijdbulletin van Blauw Geel'38 nog eens fijntjes aangehaald. Voor de supporters van Blauw Geer38 aanleiding op de tribune een beladen sfeertje te creëren. Voor de Volharding-spelers bleek dit echter de perfecte motivatie om vol de strijd aan te gaan met de titelfa- voriet nummer één. De roodwitten deden dat met verve en voor Blauw Geel'38 pakte deze vorm van aanmoe diging uiteindelijk helemaal averechts uit. De ploeg uit Veghel begon sterk aan het duel zonder dat men zich ech ter kansen wist te scheppen. Na een half uur was alleen Richard van der Heijden (ex-prof bij Willem II) dicht bij een treffer, maar alleen voor Vol harding-goalie Gert Custers raakte hij de bal maar half. Vier minuten later deed Richard van Daal het aan de andere kant beter. Hij trapte een vrije schop vanaf 25 meter haarfijn voorbij de Veghelse keeper Bart Wijnen: 0-1 Vijf minuten voor rust was opnieuw een standaardsituatie de aanleiding tot een doelpunt. Patrick Korsten tikte de bal breed op centrumspits Maikel Fransman en die haalde ver woestend uit voor z'n vijfde seizoens treffer: 0-2. Vlak voor rust incasseer den de Vierlingsbekenaren totaal onnodig een tegentreffer. Uit een voorzet vanaf links kon Rob Vaessen geheel ongehinderd inkoppen bij de eerste paal: 1-2. Volharding ving deze tegenslag echter prima op Met in de tweede Dennis Barten en Koen Willems voor Patrick Korsten en Harm Litjens gin gen de Soetendaalbewoners op jacht naar een hernieuwde marge van twee- goals. Die marge kwam er al na zeven minuten. Het was Erik Ermers die een afgeslagen bal prachtig in de kruising mikte. 1-3 Direct na de aftrap waren de gastheren dicht bij de aansluitings treffer, maar Gert Custers was op z'n post bij een inzet van Harm Vissers. Blauw Geel ging meer en meer tegen zichzelf voetballen en toen Harrie Russens twintig minuten voor tijd z'n tweede gele kaart kreeg voorgescho teld van arbiter van Heugten uit Gras- hoek leken de Veghelnaren rijp voor de slacht, maar omdat Volharding ver zuimde een aantal riante mogelijkhe den te benutten bleef het team van trainer Pieter Tuns in de wedstrijd Twee minuten voor tijd bracht inval ler N'iek Jans de spanning terug door een voorzet van rechts bij de tweede paal binnen te lopen: 2-3. Gelijk daarop leek Blauw Geel ook nog gelijk te gaan maken, maar doel man Custers bewees weer eens z'n waarde voor Volharding door in extremis met z'n voeten de inzet van Rob Vaessen te keren. In blessuretijd hadden de gasten het duel helemaal op slot kunnen doen, maar achtereen volgens Erik Ermers en Dannv Blenc- kers profiteerden niet van de enorme ruimte, die Blauw Geel op het laatst weggaf Veel maakte het niet uit. want de zeer belangrijke drie punten gingen uiteindelijk toch mee naar Vierlingsbeek. Komende zondag staat er voor Vol harding bekervoetbal op het pro gramma. De roodwitten treden dan thuis aan tegen derdeklasser VVN "03 uit Venlo. Uitslagen: Meerlo 1-Hegelsom 1 gestaakt Oostrum 3-Meerlo 2 1-0 Meerlo 3-Oostrum 5 1-0 RKDEV Da-Meerlo Da 8-2 EWC vet.-Meerlo vet. 2-1 Programma zaterdag 19 okt.: Meerlo vet.-BW vet. 16.30 Programma zondag 20 okt.: DSV-Meerlo 1 14.30 Programma zaterdag 19 okt.: SVV-Neerkandia a.16 00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swrolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2002-2003. In het verenigingsklassement ver stevigde Swolgense Boys, dat afgelo pen weekend vijf keer scoorde, de koppositie Met 22 doelpunten heb ben de boys' een voorsprong van vijf doelpunten op nummmer twee, SV Venray, en zes doelpunten op num mer drie. BW. In het individuele klassement is Bas Heijnen (Swolgense Boys) de nieuwe koploper Hij scoorde afgelopen weekend drie treffers en staat nu op een totaal van acht. Ploeggenoot Kevin Thissen deelt de tweede positie met Marcel Lucassen (BW'27) en Niels de Klerk (SV Venray). Deze drie spelers hebben zes doelpunten op hun naam staan. Het trio Rob Wilms (Holthees), Bart Rütten (Swolgense Boys) en Maikel Fransman (Volhar ding) volgt met vijf treffers op een gedeelde vijfde plaats. De stand in het verenigingsklasse ment: 1. Swolgense Boys 22 doelpun ten 2. SV Venrav 17 3. BW'27 16 4. Volharding 10 5. Ysselsteyn en SVOC'Ol 10 7. Merselo. Holthees en Wans sum 9 10. TOP 7 11. Meerlo, Oostrum en SSS'18 5 14.Leunen Het individuele klassement: 1Bas Heijnen (Swolgense Bovs) 8 2. Kevin Tissen (Swolgense Bovs). Marcel Lucassen (BW'27). Niels de Klerk (SV Venray) 6 doelpunten 5. Rob Wilms (Holthees). Ban Rütten (Swolgense Boys), Mai kel Fransman (Volharding) 5 8. Tom Joosten (SSS'18), Roger Wolters (BW). Hans Weijers (Wanssum), Rony Bovee (Ysselsteyn), Ivo van der Weerden en Wout Gommers (beiden SV Venray) 3 14. Zestien spelers scoorden twee keer 30. 39 spelers scoorden een keer. i G R O E VERZEKERINGS Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 Ol 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 I 05 Afgelopen zondag heeft Venray een nuttige en zeer zeker dik verdiende overwinning behaald op SVC 2000 uit Roermond. Met 3-1 was Venray een maatje te groot voor de Swift Victoria Combinatie. Venray trad deze middag aan zonder de geblesseerde spelers Willem Peeters. Ivo van der Weerden en Eric Troisfontaine. Ondanks deze- blessures lukte het trainer Andre Koolhof en diens assistent Peter van Osch weer een goed presterend elftal binnen de lijnen te brengen dat inmiddels de laatste vijf duels ongesla gen is. De eerste twintig minuten van de wedstrijd was Venray heer en meester en SVC moest werkelijk alle zeilen bijzetten om de Venrayse for matie van scoren af te houden. Niels de Klerk draaide zich knap vrij in het strafschopgebied en vuurde een venij nig schot af op SVC goalie Peeters Deze kon de bal niet klemvast hou den en Niels Hermsen had de bal zo voor het intikken Echter het aller moeilijkste lukte Hermsen; hij joeg de bal over het doel. Na ruim twintig minuten luwde het Venrayoffensief en kon SVC terug in de wedstrijd komen echter zonder gevaarlijk te worden. De achterhoede en het mid denveld van SV Venray stonden deze- middag beter dan de voorgaande weken en dat was dan ook een winst punt. De rust brak aan met een dub- belblanke stand. Na de rust gaf Ven ray aan toch wel degelijk voor de- overwinning te willen gaan. Ruim tien minuten na de rust haalde Niels de Klerk uit vanaf de rechterkant en de bal verdween tot ieders verbazing in de linkerbenedenhoek in het doel De Klerk gaf aan gezien te hebben dat keeper Peeters erkeerd stond opge steld. Na de 1-0 moest SVC meer risi co s nemen om een beter resultaat te behalen. In de 65e minuut was het weer raak en ditmaal was Alex de Swart de gelukkige die de treffer op z 'n naam kon schrijven maar ook hier ging keeper Peeters niet geheel vrijuit. Venray ging gewoon door met druk zetten en in de 78e minuut was het Wout Gommers die Niels de Klerk in stelling bracht. Hij omspeel de doelman Peeters en met een beke ken actie maakte hij 3-0. zijn tweede treffer deze middag. Dat SVC in de slotminuten nog tegenscoorde lijkt alleen voor de sta tistieken belangrijk. Ralph Kessels ondanks blessure in het doel Arbiter Ruinard deelde zondag in de derby tegen Wanssum twee rode kaarten uit aan Oostrum. De eerste voor doelman Jules Kreutz was heel wat minder omstreden dan de tweede rode prent die Alex Peerlings ontving. Om met de laatste te beginnen. Er waren nog twintig minuten te spelen toen hei gedecimeerde Oostnim met man en macht probeerde de 0-1 ach terstand ongedaan te maken. Wans- sum-rechtsachter André Rutten ruim de de bal weg. De inlopende Alex Peerlings was net te laat en liep Rüt ten omver. Arbiter Ruinard draaide zich om en ziet de kermende Wanssu- mer op de grond liggen. De leidsman twijfelde even. Wanssum-spelers wezen hem op de ernst van de over treding. En de Blerickse arbiter trok rood. Marcel Holtackers was woe dend. "Dat heb je niet gezien. Dat kun je nooit gezien hebben." Aanvoerder Bob van Mil kwam aanstormen. "Ver rekte waus. Je bent helemaal niet wijs", roept hij. Ruinard hield zich stoicijns en bespaarde Oostrum nog meer ellende Volgens 'boosdoener' Alex Peer lings was er weinig aan de hand. "Er was geen enkele opzet bij. Ik kwam te laat voor de bal en liep nog een stap door. Toen botste ik tegen die speler aan en die begon te kwaken en te blèren. De scheidsrechter stond er met de rug naar toe. Dat hoor ik ook van de andere spelers. Pech voor mij dat ik toch rood kreeg." De overtreding vlak voor rust van Jules Kreutz op de doorgebroken Wanssum-spits Hans Weijers was wel rijp voor rood. Alhoewel er een bui tenspelluchtje aan vooraf ging. Maar Ruinard wuifde het Oostrumse vlag- signaal weg. Vaste doelman Ralph Kessels staat al drie weken buitenspel vanwege een scheurtje in een pees in het bovenbeen. Maar toch verdedigde Kessels na rust het doel nadat veld spelerjan van de Ven de laatste minu ten tot aan het rustsignaal keepte. "Ik stond als supporter langs de kant", vertelt Ralph Kessels. "Nadat Jules rood kreeg ben ik meteen naar trainer Marcel Lenssen gelopen. Toen ben ik halsoverkop naar huis gegaan om mijn keepcrsspullen te halen. Geluk kig kon ik met iemand meerijden zodat ik me in de auto al half kon omkleden." Vlak voor het begin van de tweede helft kon wisselspeler Marcel Holtac kers hem nog net even inschieten, "Het ging best goed. Alleen jammer dat we zo verloren hebben. Zaterdag had ik bij de training al weinig last meer. Maar ik wilde pas over twee weken weer spelen. Zondag zijn we vrij en dan hebben we een oefenwed strijd. Dan zou ik alvast één helft kee pen. De rentree kwam eerder dan gepland. En die had ik me toch wel anders voorgesteld." Oostrum met negen man ten onder tegen Wanssum Oostrum-Wanssum 0-2 (0-0) Doelpunten: 47. Hans Weijers 0-1; 86. Sjek Wilmsen 0-2. Scheids rechter: Ruinard (Blerick). Toe schouwers: 150. Rode kaart: 40. Jules Kreutz (doelman Oostrum) vanwege neerhalen doorgebro ken speler en 72. Alex Peerlings (Oostrum) vanwege hard door gaan op tegenstander. Gele kaart: Maurice van Mil, Jan van de Ven en Rik Schlepers (Oostrum) en André Rutten (Wanssum). Oostrum: Kreutz; Verheijen, B. van Mil, Van Dijck en S. Janssen (38. Vollenberg); Van de Ven, Sch lepers en Schoenmakers (62. Hol tackers); M. van Mil (46. R. Kes sels), Peerlings en D. Janssen. Wanssum: Philips; Rutten, Clab bers, P. Beterams en Rambags; J. Beterams, Wilmsen en P. Wijnho ven (88. M. Beterams); R. Wijnho ven, Weijers en Pingen (88. Lens sen). (Door Henk Willemssen) Donkere wolken pakken zich samen boven Oostrum. De con frontatie met buurman Wanssum bleef niet alleen beperkt tot de 0-2 nederlaag. Doelman Jules Kreutz en aanvaller Alex Peerlings moes ten met een rode kaart voortijdig het strijdperk verlaten. Wanssum hield daarentegen het hoofd koel. Aan de hand van spelbepaler Sjek Wilmsen werd de spartelende thuisploeg naar de slachtbank geleid. Sjek Wilmsen voelde zich als een vis in het water op zijn geboorte grond. Als een veldheer dirigeerde hij zijn ploeg geroutineerd naar de 0-2 zege. Zoals hij dat zeven maanden geleden ook al deed In de vorige derby, op 1~ maart, won Wanssum voor eigen publiek met 2-1 en scoor de hij beide treffers. Zondagmiddag gaf Wilmsen de assist voor de 0-1 en scoorde zelf vlak voor lijd de winnen de treffer. Met een brede grijns nam Wilmsen na afloop de felicitaties van zijn voor malige clubgenoten in ontvangst. Ook zwager én Oostrum-trainer Mar cel Lenssen druke hem de hand "We staan nu stevig in de middenmoot", stelde Sjek Wilmsen tevreden vast. Na een matige competitiestart kende Wanssum in de laatste twee duels geen pardon met zijn beide buren. Eerst moest EWC uit Well er al aan geloven (2-1en zondag volgde Oos trum "Die zes punten tellen lekker aan. In de tweede helft zijn we rustig gebleven en hebben het goed uitge speeld. En na de tweede rode kaart was het gebeurd niet Oostrumaldus Wilmsen die de nederlaag sneu vond voor de thuisclub. Maar meer ook niet. "Het is vooral jammer voor de jonge Oostrumse spelers. Natuurlijk spelen er bij mij sentimenten mee. Maar ik voetbal nu in het shirt van Wanssum. En we zijn hier toch geko men om te winnen." Wanssum kreeg inderdaad waar voor het was gekomen. De derby ver liep voor de bezoekers in een perfect scenario. Alhoewel het er aanvankelijk hele maal niet naar uitzag dat de bezoekers met drie punten huiswaarts zouden keren. Oostrum voetbalde fel en fris van de lever. Na de perikelen tussen trainer Lenssen en drie spelers heeft de overgebleven formatie de draad goed opgepakt. Van Wanssum is het bekend dat krachtvoetbal en inzet de- sterkste wapens zijn, Het publiek kreeg dan ook een echte derby te- zien. Dick Janssen dook in de openings minuten twee keer voor het Wans- sumse doel op Aan de overzijde omzeilde aanvoerder Rob Wijnhoven de buitenspelval maar invaller-doel man Jules Kreutz was op zijn post. Acht minuten voor rust werd een doelpunt van Oostrum afgekeurd, l il een voorzet van Alex Peerlings scoor de Dick Janssen vanuit buitenspelpo- silie. Twee minuten later negeerde arbi ter Ruinard het vlagsignaal van de Oostrumse grensrechter Frits Dupont. Spits Hans Weijers kon alleen doorgaan en werd getorpe deerd door de uitgelopen goalie Kreutz die met rood kon vertre i Met Jan van de Ven in het doell de t huisclub ongeschonden ik Éénmaal werd de jonge gelcgc p keeper op de proef gesteld te* Wilmsen van dichtbij inkopte. j( Na de hervatting ver dtd«h geblesseerde Ralph Kessels», dwongen het doel. AanvallerK van Mil bleef in het kleedlola n, ter. In de tweede minuut i André Rutten de bal uit een vte pp bij de tweede paal. Daar ston oni Wilmsen die de bal met het panklaar legde voor Hans NVc? ffe 1 Vijf minuten later ontfutseld m Peerlings de bal bij de grabb; Wanssumse doelman Brian B e Maar de Oostrumse spits sch bal vlak naast het lege doel. Iin g minuut ging Peerlings te fel 4 'a de Wanssumse rechtsachter m Rutten. Ook hij kreeg rood j minuten voor tijd werd de oa strijd beslist. Uit een corns Jocliem Pingen kopte Sjek Wik r|, 2 binnen "Een heerlijk doei glundert de matchwinnaar *"ïi |UI ben het slim gespeeld dooroitf 1(j door te schuiven naar hun I ï0 man. Daardoor stagneerde Hr opbouw bij Oostrum. En wek ör, ons vandaag vrij rustig ge honds hebben slechts één gele kaart; Dal mag ook wel eens gezegd? naar al die negatieve publicity ons harde spel." "We willen niet dat je vandaag met de trainer praat. We hebben al genoeg problemen gehad. Ieder woord wat er over gezegd wordt is er één teveel. Intern ligt de zaak duidelijk. We lossen dit verder binnenskamers op", zegt Oos- trum-voorzitter Ton Broeren zon dagmiddag voor aanvang van de derby tegen Wanssum tegen de verslaggever van Peel en Maas. En als je toch met Marcel Lenssen praat dan ben je hier niet meer wel kom", voegt Broeren eraan toe, Niet helemaal duidelijk is of deze laatste zin serieus bedoeld is. Wat wel duide lijk is dat 'dé kwestie' de Oostrumse voetbalclub zwaar op de maag ligt. Als na afloop doelman Ralph Kessels deze krant te woord staat, komt Ton Broeren toegesneld. "Je mag alleen maar over de wedstrijd praten", onderbreekt hij. "Ja. ja Ik weet het", antwoordt Kessels die daarna zijn relaas vervolgt Ook trainer Marcel Lenssen is geïnstrueerd dat hij de pers niet meer te woord mag staan Drie weken gele den barstte de bom bij Oostrum. Na afloop van het met 0-2 verloren duel tegen Meerlo hekelde Lenssen de instelling van vooral zijn dragende- spelers. Bram Broeren en Roy Wil lems werden als zondebokken aange wezen. Beide spelers pikten de open lijke kritiek van hun trainer niet. Sjors NVillems, broer van Roy, sloot zich bij het tweetal aan. De drie spelers wei geren sindsdien nog onder Marcel Lenssen te trainen en te spelen. Er was immers afgesproken dat proble men intern gehouden zouden wor den. De broers Willems voetballen nu in het derde elftal en Broeren trapt in hel vierde team tegen een bal. Uitslagen: Oostrum vet.-Maashees vet. 0-5 Swolgense Boys A1 -Oostrum Al 10-2 Oostrum BI-America BI 0-5 IJsselsteijn B2-Oostrum B2 4-1 Öostrum Cl-TOP'27 Cl CO 2-9 Vitessc'08 D2-Oostrum Dl 5-3 Venray E2-Oostrum El 2-0 Oost rum E2-BW27 El 1-2 Oostrum E3-Amcrica E2 4-1 Oostrum E4-Wittenhorste7 16-2 Wittenhorst Fl-Oostrum F1 4-2 Oostrum F2-Sparta F3 3-0 IJsselsteijn F3-Oostrum F3 4-2 Venlose Boys F8-Oostrum F4 5-0 Oostrum 1-Wanssum 1 0-2 Volharding 4-Oostrum 2 3-1 Oostrum 3-Meerlo 2 1-0 Oostnim 4-Venray 9 t.n.o Meerlo 3-Oostrum 5 1-0 Volharding 6-Oostmm 6 6-1 Oostrum Da 1-Vrij. Programma donderdag 17 okt.: Stormvogels El-Oostntm El v. 18.00 Programma zaterdag 19 okt.: SVS vet -Oostrum vet. v. 16.10 NWC 1-Oostrum 1 (vr.) a,18.00 NWC 2-Oostrum 2 (vr.) a. 18.00 Programma woensdag 23 okt.: Sen io-Oostrum vet. v. 18.30 Afgelopen zondag heeft SSS'18 uit Overloon een uitstekend resultaat geboekt tegen Achates. De uitwed strijd in Ottersum werd met 0-1 gewonnen en dat betekent dat Over loon na een moeizame stan van deze competitie, langzaam naar de midden moot begint op te klimmen In de beginfase zag het er zeker niet naar uit dat Overloon de volle buit mee naar huis zou nemen want Achates ging voortvarend van start en na de eerste de beste aanval had de thuis ploeg al op voorsprong moeten staan toen Cocn de Jager, na goed voorbe reidend werk van de snelle Sendric Seva, van dichtbij over schoot. Tien minuten later was John Schouten dicht bij een treffer maar SSS-doelman Paul Clacs kan met de voeten redding brengen. Doordat deze aanvalsdriften van Achates allemaal op niets uitlie pen en SSS wat meer grip op de wed strijd ging krijgen, werden de duels pittiger en greep de Achates-verdedi- ging vaak hard in Scheidsrechter Reddy uil Helmond trad daartegen niet resoluut genoeg op waardoor de- wedstrijd na een half uur even uit de hand lcc-k te lopen. Gelukkig konden de gemoederen nog tijdig worden gesust. Vlak voor de pauze was Acha tes weer dicht bij de openingstreffer maar ook nu reageerde Clacs attent. Aan de andere kant kwam Paul Joos ten net een teenlengtc tekort om voor echt gevaar voor doelman Jacobs te zorgen. Even leek liet in de tweede helft dat Achates het initiatief weer naar zich toe zou trekken maar dat was maar van korte duur want naarmate de tweede helft vorderde viel de ploeg van trainer Dick Regelis k\ terug en waren de kansen w sa bezoekende Overloon. Naeenl n lier in de tweede helft kopte Ik Joosten uit een voorzet nu» ju over. Acht minuten later wasf ari succes. Achates-verdediger, B Sa ten Haaf raakte de bal helenifl keerd en met een hoge boog' mi de bal terug bij zijn eigen d« in; Deze durfde geen risico en proli ui de bal met de borst op tc je waardoor hij Paul Joosten in su> i s de om eenvoudig binnen te sein id 0-1. Twintig minuten voortijds j, Paul Janssen, de derde brofl v tweeling Lue en Rob, zijn opw* ioi maken om met zijn lengte no? gevaar te stichten voor liet Ad eb doel. Door het vele oponthoud jc diverse blessures leek de wed jSI wat rommelig. Toch had SSS it fase een overwicht en Achaio gc beerde hel aker met uitvallen m voor tijd mocht jeugdspeler (C Rooymans zijn debuut maken1 lc een van zijn eerste acties kon v direct kennis maken met hetl ingrijpen van de Achates-defen g de tiende minuut van de bless kroop Overloon nog door liet o* 3ri de naald toen een inzet van dc tot grote opluchting van de Ovd n( aanhang nog net de paal schtf )r Uiteindelijk, op basis van eent* |R tweede helft en de werklust t[ gehele ploeg, een verdiende ovfl ning voor SSS'18, Zondag is er een inhaalprogfl en wordt er in deze klasse C gespeeld. Op zondag, 2" oï wacht dan de interessante derft tegen Olympia'18 uit Boxmeer

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18