Wennen aan 'The American way of life' Verenigingsinfc Confetti zingt in de Mariakapel Mexicaans en Texaans tafelen Van Gemert neemt Kneepkens Nederweert over Feest bij Goed Idee Meubelen Dier in/en Beel Demonstratie ooracupunctuu Vrijwilligers- centrale Missienaai- kring Oirlo Kinderkleding-, speelgoed- en babybeurs Filmkring Venray PLAN regio Noord-Limburg Kinderen ontwerpen schoenen bij Nimco Geslaagd De Bandelieren Tomorrow People Zangers van St. Frans Venrode Euterpe Gregoriaans Koor Chrisko Het Zonnelied Collegium Vocale Symfonie Orkest Venray MMSK St. Petrus'Banden Venray's Mannenkoor PEEL EN MAAS Donderdag 26 september 2002 - Pagina E Voor de eerste keer org; Zoo Pare Overloon de beek positie Dier in/en Beeld in sche tuin D n Hof in Zoo Overloon. Tot 1 november worden bezoekers van Zoo Pare Overk verrast door vele beelden die mooie plekjes door de hele lx nische tuin gepresenteerd n den. De beelden zijn gemaakti verschillende materialen 1 onder andere keramiek, brons hout. Voor de bijzondere combiiu kunst in het dierenpark is i bewuste keuze gemaakt: n, ontmoeten in een andere on ving als in bijvoorbeeld een g rie maakt kunst laagdrempelig De deelnemende kunstena p zijn: Frans Biemans uit Nijme$ Sias Fanoembi uit Cuijk, Theai Kessel uit Nijmegen, Adriennt Lange uit Cuijk, José Veugi Nijmegen, Marleen van der uit Oploo, Kitty Kengen uit i Juul Baltussen uit Westerb Theo Keurentjes en Havekes uit St. Anthonis. In het restaurant van sportn trum De Sprank, Kempweg Venray wordt op dinsdag 1 ber een demonstratie ooi punctuur gehouden. Ooi punctuur is een modi ontwikkeling binnen de acup tuur. De oorsprong is Chini maar dr. Paul Nogier, een Fi arts, was de eerste die uitgebi studie heeft gemaakt van de banden tussen aandoenin organen en punten op het oot Ooracupunctuur kan woni ingezet voor behandeling chronische en acute pijn, genezen van kwalen, het 01 steunen bij stoppen met rot drinken, drugs, bij afvallen verschillende psychische kb ten en bij slapeloosheid. De acupunctuur dankt zijn po| teit aan de soms spectacula snelle resultaten. Vanaf 18.30 uur kunt u en eventueel een vrijblij ooracupunctuurbehandeling gen. Voor meer informatie la bellen naar M C. Gootzen-lf' haak, acupuncturiste, NVA lid, 0478-503211. Anneke Steegh loopt stage op Mississippi State University (1) Anneke Steegh (20) uit Leu nen loopt momenteel voor haar opleiding Toegepaste Natuurwetenschappen vijf maanden stage op de Missis sippi State University in Stark- ville Mississippi. De komende maanden zal ze de lezers van Peel en Maas op de hoogte houden van haar activiteiten en belevenissen in Amerika. Deze week deel 1. '20 augustus 23.00 uur lokale tijd: Na een reis die alles bij elkaar meer dan 24 uur duurde, stap ik uit de auto. Het eerste dat me opvalt is de hitte, en dat om elf uur 's avonds! Mijn begeleider Shane en ik gaan eerst even naar de supermarkt om wat eten te halen voor de volgende mor gen Een bezoek aan de supermarkt kost me gemiddeld een uur, en dat is niet omdat ik het in de super zo gezellig vind, of lekker warm (de airco blaast hier overal op volle toeren, als je naar binnen gaat doe je je jas aan. Als je naar buiten gaat, doe je hem uit, logisch toch?), maar om andere redenen die ik hieronder graag voor jullie uit de doeken doe: -Als je binnen komt, pak je net als in Nederland natuurlijk een winkelwagentje. Een wagentje? Een wagen kun je wel zeggen! Het voordeel is, dat ik nog nooit het probleem heb gehad dat de wagen vol zat. Maar ik duw me dus wel het apenzuur. -Dan wil je gewoon appelmoes, je weet wel van appels. Je hebt de keuze uit twintig soorten en in drie daarvan zitten warempel echte appels. Hmmmm, wat zit er dan in de rest vraag je je af? Nou, daar zit altijd héél véél in. Wel vijf tig verschillende dingen, maar dus geen appels. Mij persoonlijk lijkt het veel eenvoudiger om er appels in te gooien, maar ik ben ook maar een Hollander. -Suiker: nou zou je denken, sui ker? Wat kan daar nou mis mee gaan? Inderdaad helemaal niks, behalve dan dat het overal in zit en ook nog heel veel. Gewoon brood (voor Nederlandse begrip pen) is light-brood. omdat er niet zoveel suiker in zit. Ook in drin ken gooien ze te veel, echt alles is zoet! -Zakje chips: nou, dat moet toch al helemaal geen moeite zijn, zou je denken. Het probleem is dat ze alleen megazakken hebben (gelukkig wel voor de helft gevuld met lucht). En ik ben maar alleen (snif, snif), dus het is voor mij een tien-stappen-plan om die zak leeg te krijgen voor de chips zacht is. Nou ja, het houdt me wel van de straat natuurlijk.... -De kassa: de kassa is nooit leuk, altijd wachten en zo, maar in Amerika is de kassa verschrikke lijk. Ieder middelmatig milieube wust persoon krijgt hier nacht merries. De cassière laadt de boodschappen namelijk voor je in! En dat is natuurlijk niet erg maar, waarin? Als je tien stuks boodschappen hebt, verpakt ze die in vijf plastic zakken, maar ik zou Anneke niet zijn als ik daar niet een stokje voor ging steken. De vorige keer dat ik boodschap pen ging doen, heb ik de cassière helemaal van streek gemaakt, door mijn eigen boodschappen in te pakken in mijn rugtas! Ze snap te er niks van, maar daar went ze wel aan. Ik doe er niet aan mee. Ja, je hoort wel dat ik er hard aan moet werken om mijn princi pes niet te laten varen hier. Maar ik geef niet op: volgende week ga ik op mijn werk aandra gen om hei papier te gaan recy clen, ik ben benieuwd.. Zondag 29 september is het weer tijd voor concertbezoek aan de Mariakapel in Holthees. Om 15.30 uur wordt het nieuwe sei zoen geopend met een vrolijke noot en in een optimistische stemming door de close harmony group Confetti en het dubbel mannenkwartet Octet-Nog, beide uit Venray. Confetti staat al vanaf haar oprichting in 1990 onder leiding van dirigente Gertie Cremers- Sikes, en heeft haar sporen op het gebied van close harmony inmid dels dik verdiend. Het koor ver leent regelmatig haar medewer king aan tal van manifestaties in Venray en omgeving, zoals de bekende Night of the Proms Ven ray, en is een bijzonder graag geziene gast tijdens de voorstellin gen van circus Mök in Venray. Naast de zo specifieke close har mony uit de Engelse en Ameri kaanse muziekliteratuur zingt het koor met even veel gemak en met grote welluidendheid Nederlands talige arrangementen. Het koor slaagt er steeds in een gevarieerd en sprankelend programma te brengen, het is de grote kracht van het koor haar publiek te ver rassen met haar muziekkeuze en haar enthousiasme, dat zeer aan stekelijk kan werken. Op het pro gramma van dit concert staan een aantal beroemde songs vermeld van gerenommeerde musici als Randy Newman, Paul Mc Cartney en Queen. Het ensemble Octet-Nog is een dubbel mannenkwartet, waarbij iedere stem bezet wordt door twee zangers. Juist zo n kleine groep is kwetsbaar, als er één zan ger ziek is, of als er één uit de toon valt, dan is dat direct te mer ken. Daar schuilt voor de zangers nu juist de uitdaging in. Het gezel schap komt uit Venray en omge ving, en ze zingen bij voorkeur barbershop-harmony. Dit is een vorm van close harmony, die vooral populair was in Amerika rond de jaren 1900. De acht man nen brengen het repertoire zeer enthousiast, en stralen een nostal gische sfeer uit tijdens hun optre den, waardoor zij de luisteraar mee terugnemen in de tijd. Het koor past dan ook uitstekend samen met Confetti in één optre den. Het belooft een vrolijke ope ning te worden van het concert- seizoen in de Mariakapel. De entreeprijs voor dit concert bedraagt acht euro per persoon, kinderen tot en met 12 jaar half geld. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de bekende voorverkoopadressen in het dorp: de fam. Ermers, Kapelstraat 3, tel. 0478 - 636480, en bij de fa. Wijenberg, Gilde- straat 6, tel. 0478 - 636390. Kaar ten kunnen ook besteld worden via de website van de Mariakapel, www.mariakapel.nl. Vanaf een half uur voor aanvang van het concert worden er tenslotte nog kaarten verkocht aan de ingang van de kapel. Eindelijk in Venray, de ontbre kende schakel: een Mexicaans/Texaans restaurant. Papa Chico's is gevestigd aan de Hoenderstraat 2. De keus uit gerechten die hun oorsprong vin den in het hart van Mexico, maar met uitstapjes naar Amerikaanse en Cubaanse keuken, zijn even verrassend als avontuurlijk. Tij dens deze prachtige nazomer kunt u reserveren op het Mexi caans terras achter het pand waar u nog volop van de zon kunt genieten en u zich verbeeldt op vakantie te zijn. En als het traditio neel regent zit u zonnig in de serre of op de boven etage met uitzicht op de bar en serre. Voor in de bar is de gelegenheid om kennis te maken met exotische cocktails of het uitgebreid assorti ment internationale bieren. Voor de kleine of gezellige honger beschikt Papa Chico's over een Tapas kaart voor een Mexicaanse snack aan de bar. Bij Papa Chico's bent u uit voor een scherpe prijs maar waant u zich in andere wereld. Vanaf 1 oktober 2002 kunt u voor verdere informatie terecht op website To get There restaurants, of rechtstreeks zoe ken naar Papa Chico's. Het nieuwe restaurant is bereik baar onder telefoonnummer 0478 512038, fax 0478 503255. Van Gemert Installatiegroep gaat installatiebedrijf Kneepkens in Nederweert overnemen. De heer en mevrouw Kneepkens, de eigenaars van het gelijknamige installatiebedrijf en M. van Gemert, directeur van Van Gemert zijn blij dat de overname rond is. Voor Van Gemert Installa tiegroep, met vestigingen in Over loon en Mill, betekent de overna me een verdere uitbreiding van haar werkgebied. Installatiebedrijf Kneepkens heeft zich als totaal installateur, met haar dertien medewerkers, met name gespe cialiseerd in het compleet aanleg gen van badkamers en beschikt over een moderne sanitair showroom. Naast alle voorkomen de installatiewerkzaamheden kun nen zij ook, indien gewenst, een plafond aanbrengen en het tim mer-, stuc-, en tegelwerk verzor gen. Voor zowel de werknemers als relaties van het installatiebe drijf in Nederweert zal er niet veel veranderen, het bedrijf blijft als zelfstandige vestiging opereren. De heer en mevrouw Kneep kens wensen M. van Gemert veel succes De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt vrijwilligers voor Asielzoe kerscentrum AVO Maashees voor het voorbereiden en uitvoeren van knutselactiviteiten voor kin deren in het centrum. Men moet zelfstandig kunnen werken; creatief zijn en affiniteit hebben met asielzoekers. De werktijden zijn op woens dagmiddag van 13.00 tot 15.30 uur. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8. 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcvenray@syn thesen 1. PEEL EN MAAS een abonnement waard Ook dit jaar organiseert Missie- naaikring Oirlo weer een hand- werk- en hobbytentoonstelling, die gehouden wordt in 't zaaltje van café De Terp (tegenover de kerk); ingang via het café. Er zijn weer vele mooie spullen gemaakt door de dames. Ook worden er mooie spullen verloot, o.a. kerststal, vogelkooitje, tafella ken, gehaakt kleed alfabet schilde rij, mand met levensmiddelen. De handwerk- en hobbyten toonstelling is zaterdag 12 okto ber van 13.00 tot 20.00 uur. De trekking van de loterij is om 20.00 uur. De toegang is gratis. Peuterspeelzaal 't Ukkenest uit Leunen houdt op zaterdag 28 sep tember van 10.00 tot 11.30 uur een kinderkleding- en speelgoed beurs in de Schakel, Kapelweg 4 in Leunen. De entree bedraagt 1 euro per volwassene. U kunt schone, niet kapotte winterkleding (max 30 stuks, maat 80 t/m 176; geen sokken, ondergoed en pyjama's e.d.) en speelgoed inleveren op boven staands adres op vrijdag 27 sep tember van 18.30 tot 21.00 uur. Tevens kunt u in goede staat ver kerende babybenodigdheden inle veren (b.v. box, fietsstoel, maxi cosy enz. Geen kleding beneden maat 80, luiers, flesjes e.d.) 70% van de opbrengst is voor u, 30% voor 't Ukkenest. Wilt u uw spullen thuis prijzen? U kunt hiervoor op maandag 23 en dinsdag 24 september een lijst, stickers en kaartjes afhalen bij Will Bartels, Vicarieweg 22 in Leu nen tussen 19.00 en 19.30 uur. U hoeft dan bij de inname op vrijdag niet te wachten. We zamelen ook kleding in voor de straatkinderen van Brazi lië. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS In het 38e jaar van haar bestaan biedt de Filmkring Venray in samenwerking met Luxor Theater u weer een serie films aan van hoge kwaliteit in een programma vol variatie. De laatste jaren steeg de belangstelling enorm en wer den er ruim 700 abonnementen verkocht. Niet verwonderlijk want naast de sterke films die u te zien krijgt, biedt de filmkaart nog meer voordelen: een lage prijs van 24 euro voor zes films; keuze uit vier avondvoorstellingen per film (do, en ma t/m wo); een bun del inleidingen op schrift die u voor de eerste voorstelling gratis wordt aangeboden; een uitge breid programma van acht films waarvan u er zes kunt uitkiezen (naast deze zes films kunt u de overige twee kijken met een fikse korting nl 3,60 euro per film i.p.v. 7 euro). Het programma van 2002-2003 bestaat dit jaar uit: 8 Femmes, een verfrissende krimi die op ironi sche wijze familieproblemen en ruzies toont; The Pledge, een belofte die hij niet kan breken, een moordenaar pakken die hij niet kan pakken, met Jack Nicholson; The man who wasn't there, aangenaam excentriek, een film met de 'Coen Brothers'; Gos- ford park, Robert Altman, drama, deels komedie, deels mysterie; In the bedroom, de vrede en rust in Maine wordt diep verstoord na een brute moord; Le Lait de la ten- dresse humaine, subtiele verwij zing naar het eenzame leven van Franse vrouwen in de buitenwij ken, die, nadat ze 's morgens hun man hebben uitgezwaaid, de dag als een gapend gat voor zich zien liggen. Naast deze zes films worden er op het einde van het seizoen nog twee toegevoegd. Titels kunnen we nog niet geven maar we hou den de markt goed in de gaten zodat we, zoals u dat van ons gewend bent, altijd de beste en nieuwste films kunnen laten zien. Films worden vertoond in de grote zaal van het theater. Plaat sen zijn op volgorde van binnen komst in de zaal. Kaarten zoals altijd verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg en uiteraard in de bioscoop zelf. Op dinsdag 1 oktober zal de infostand van PLAN in de biblio theek Venray van 11.00 tot 13.00 uur te bereiken zijn voor o.a. inle veren van een pakje of brief; alge hele informatie over het werk van PLAN; sponsoring van een kind en de leefomgeving. Vrijwilliger Henk Barthel zal u graag te woord staan. Ook zijn zij op werkdagen van 09 00 tot 21.00 uur telefonisch bereikbaar op tel. 077-4651019. Het is al weer vijf jaar geleden dat burgemeester Waals de meu belzaak aan de Plataanstraat 10 in Venray opende. 'Al weer vijf jaar', verzucht Frans van de Kamp. Wat gaat het toch ongelooflijk snel'. Onverwacht is hij in de meubel branche terecht gekomen. Van meet af aan was het duidelijk, dat om een plaats te veroveren in de meubelmarkt, je moet voldoen aan behoorlijk wat voorwaarden. Zo werd gekozen voor een winkel met sfeer en veel kleur. Om het geheel aantrekkelijk te maken voor het winkelend publiek, werd een kunstenares in vloer- en muurdecoraties uit Velp benaderd om muren en wanden een smaak vol aanzien te geven. 'Daarin is zij volkomen geslaagd, pikant detail, zij is na het voltooien van het werk maar meteen schoondoch ter geworden. Zo raar kan het in de wereld gaan', aldus V.d. Kamp. ASSORTIMENT Begonnen werd met veel gre nen en koloniale meubels. Gre nen zakte weg, daarvoor in de plaats kwam eiken, teak en loof hout. Eiken kwam in een modern jasje. Op het gebied van koloniale meubels is het streven om kwali teit en exclusiviteit te combine ren, waardoor je als consument niet bij iedere buur hetzelfde tegenkomt. 'Door eigen import uit Thailand, Indonesië en India wordt nog steeds gezorgd voor nieuwe producten'. Veel aandacht is besteed aan bankstellen en fauteuilles waarin een behoorlijke keuze in stof, alcantara en leer aanwezig is; zit- gemak en kwaliteit zijn daarbij voorop gesteld. 'Nieuw is sedert een aantal weken de afdeling tapijten bestaande uit Perzen, Berbers en modern geknoopte tapijten in vele maten en prijzen. Verder hebben wij een ruim aanbod in op haarden zonder rookkanaal. Deze open haarden stralen letter lijk en figuurlijk warmte uit en kunnen een woonkamer totaal veranderen. Service staat hoog aangeschre ven en door het lidmaatschap van de Centrale Branche Vereniging Wonen zijn de klanten verzekerd van garantie, kwaliteit en vol doende nazorg. 5-JARIG BESTAAN 'Het 5-jarig bestaan wordt gevierd door de hele maand een super korting van 20% op alles te geven. Daarnaast zijn er diverse aanbiedingen. Het absolute hoog tepunt van de viering is op zon dag 29 september met een groots feest. Vanaf 12.00 uur speelt het Venrayse muziekgezelschap Band Op Bezoek. Er zijn twee optre dens van Banda Topa Tinga, een Braziliaanse percussieband uit Reuver en twee optredens van Geert Pelzer. Ook voor de kids is gezorgd, zo is er een springkussen aanwezig', aldus Frans v.d. Kamp. OP INSCHRIJVING Een alleraardigste actie is het kopen op inschrijving. Dat kan vanaf donderdag 26 september. Het gaat als volgt: op diverse bankstellen, fauteuilles en meu bels ligt een inschrijfformulier. Klanten kunnen hierop een prijs invullen waarvoor ze het zouden willen kopen. Zondag 29 septem ber wordt het hoogste bod bekendgemaakt en kan iedereen nog een hoger bod uitbrengen, wordt niet hoger geboden, dan is het verkocht aan de hoogste inschrijver, mits het bod door Goed Idee Meubelen acceptabel is. De hoogste bieder kan op deze manier heel goedkoop meubelen kopen. Het belooft een drukke, gezelli ge en spannende middag te wor den. De reeds bestaande klanten van de afgelopen vijf jaar hebben een persoonlijke uitnodiging gekregen. Nimco House of Shoes heeft een unieke schoenontwerpwedstrijd uitgeschreven voor al haar klanten t/m 12 jaar. De jonge ontwerpers maken kans op prachtige prijzen, met als hoofdprijs een paar zelfont worpen schoenen. De wedstrijd loopt van 1 september tot 1 novem ber 2002. Wat vinden kinderen 'cool', 'kei-gaaf of 'vet'? Nimco luistert graag naar de wensen van haar klanten, juist ook naar haar jonge klan ten. Niet voor niets is Nimco gespecialiseerd in kinderschoenen. Daar om kunnen kinderen nu zelf ideeën aandragen voor de schoenencol lectie - door mee te doen aan de schoenontwerpwedstrijd. Iedereen die tussen 0 en 12 jaar is en voor eind oktober een paar kinderschoe nen koopt bij Nimco in Venray aan de Grotestraat 74, kan meedoen. In de winkel liggen kleurplaten klaar waar de jonge ontwerper zich hele maal op kan uitleven: stiksels, glitters, gekke prints, alles mag. Het ont werp moet uiterlijk 31 oktober ingeleverd worden bij de Nimco win kel in de buurt Alle ontwerpen worden ingedeeld in drie leeftijdsgroepen: 0 tot 6 jaar, 7 tot 9 jaar en 10 tot 12 jaar. Voor elke leeftijdscategorie wordt per Nimco winkel een winnaar uitgekozen. De prijzen variëren van een leuke videofilm tot een pre-pay mobiele telefoon. Landelijk worden de drie beste ontwerpen bepaald. Deze worden uitgewerkt en de winnaars krijgen een paar originele handge maakte schoenen naar eigen ontwerp. Si Nieuws uit Venra en omgeving leest U in PEEL EN MAM Serge Koenen uit Venrat geslaagd aan het Conservatori te Maastricht voor leraar le gnf1 schoolmuziek. 4 Kinderkoor Zondag 29 september gezinsviering in de Grote Kerk. Om 10.30 uur aan wezig zijn. Kun je niet meld je even af bij Jacintha, tel. 580802. Jeugdkoor Zondag 29 september gezinsviering in de Grote Kerk. Om 10.30 uur aan wezig zijn. Afmelden bij Jacintha, tel. 580802 Kun je zingen en houd je van gezel ligheid loop gerust eens binnen. Kin deren uit groep 4 t/m 8 zijn welkom bij het kinderkoor. Vanaf groep 8 kun je naar het jeugdkoor. Repetities vin den plaats bij de pastorie van de Paterskerk. Vrijdag 27 september: 19.00 uur repe titie jongens; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 28 september: Tussen 10.00 en 12. 00 uur oud papier inleveren bij de papiercontainer aan de Nieuwhuis- weg. Dinsdag 1 oktober: 19.00 uur repeti tie sopranen/alten. Woensdag 2 oktober om 20.00 uur bij zaal Thielen, Kennedvplein. Afmel dingen bij Marjo Weijers. telefoon 58 47 68. Agenda: 12 oktober: Sjaloom Venlo. 26 oktober concert Irma Golden- beldt. Wil je meer weten over de vereni ging, neem dan gerust contact op met Dora Garson tel. 585371 of bezoek website www.venrode.nl Harmonieorkest: 29 september: Concert De Waan, 16.00 uur St. Anna. 3 en 10 oktober: Repetitie, afmelden tel. 582539. 16 nov.: Concert met MMSK en Oirlo. Jeugdorkest: 3 en 10 oktober: Repetitie, afmelden tel. 582539. Drumband: 29 september: Concert De Waan, 16.00 uur St. Anna. 1 en 8 oktober; Repetitie, afmelden tel. 589550 of 06-12614198. Bestuur: 30 september: AB, 20.00 De Perdstal. Maandag 30 september: 19.00 uur repetitie Beukenrode. Zondag 20 oktober: 11.00 uur repeti tie Annakapel. Zaterdag 2 november: Allerzielen, Paterskerk, 18.00uur, uitvoering in uniform, 15.15 aanwezig zijn. Afmelden bij J. v. Loon, secretaris, telefoon 0478-585422. PEEL EN MAAS een abonnement waard Zaterdag 28 september: 18.00 uur Gezinsmis in de Paterskerk. Zaterdag 12 oktober: Feestavond. Zaterdag 26 oktober: 18.00 uur H. Mis in de Paterskerk. Woensdag 30 oktober: 19-00 uur Ont spanningsavond Beukenrode. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 0478-588176 of Norma Ansinger, tel. 0478-585234. Repetities: 's maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leun- seweg 5, Venray. Zondag 29 september: 10.30 uur Paterskerk. Zondag 6 oktober feest van de H. Franciscus: 10.30 uur Paterskerk. Bij verhindering afmelden Iny Kuy- pers, tel. 585226. Bij ieder optreden gelieve een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd wel kom op onze repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer infor matie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: Trees Douwes, tel. 0478- 584494 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478- 583884. Vanaf oktober 2002 repetities in het gebouw van de Zangers van St. Frans aan de Langeweg (op de hoek rich ting Edah). Elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Repetities: 30 september, 7, 14 en 21 oktober. Na de grote vakantie een prima moment om als nieuweling in te stap pen Kamerkoormuziek van alle tij den. Zingen is goed voor je lijf en leden. Dat doen we in een gezellige sfeer en voldoende aandacht voor stemvor- ming zodat je stem groeit Kom eens luisteren op maandagavond en je hoort het. Ben je een tenor en spreekt je deze formule aan? Neem gerust contact op: inlichtingen: bel dan: 569412 of 584986. Woensdag 2 oktober repetitie in de Hommel olv Laurens Boogaarts. Afmelden bij fam. Grootemaat, tel. 580358. De repetitie van het korps is woensdag van 19-30 tot 21.30 op zondag van 10.30 tot 12.00 u De repetities op woensdag viM plaats in De Opmaat, op z< wordt, bij goed weer, buiten fend op het sportveld tegenoiff Opmaat. Bij verhindering dient men zichi melden bij de korpsleiding. Dill telefonisch gemeld op nums 580418, of uiterlijk een half uur* aanvang van de repetitie in Opmaat. Heeft u interesse in ons korps., eens kijken en luisteren tijdens repetities in het clubgebouw aia n Oostsingel 37 in Venray. Donderdag 26 september 19.00' Lj repetitie barrepertoire 19.30 repetitie tenor 1 en 2; 20.00 uurrt| titie gehele koor. Extra Repetitie: Zondag 29 septeml Ul van 10.30-13.00 uur in De Vf^e Hoeve. Donderdag 3 oktober 19.00 uur tq titie barrepertoire 19 30 uur repetf jjr, bas en bariton; 20.00 uur repeti gehele koor. Programma: 11 oktober: 19.00 uur: Huldiging jd laris 40-jarig dienst jubileum. 13 oktober: Concert te Helmond 1 Slavisch koor. Vertrek 13-13 uur« gemeentehuis. 26 oktober: Deelname concoui» Voerendaal. Vertrek 15.00 üurv* [|r gemeentehuis. Afmelden bij Cees van Kreij, telefo 589775. Oud papier kunt u afleveren bilj^ VM K-container aan de Molenhof^® Repetitielokaal: Partycentrum Witte Hoeve. Websi http://listen.to/VMK. Info PR/koo® leidingen: a.v.d.boom@hccneti venraysmannenkoor@hotmail.cott Tel. 0487-587668.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 22