Venray verspeelt in de slotminuut punten Sportnieuws -inf "Mijn geduld is op" Meerlo de sterkste in derby tegen Oostrum Vegio Topschutters Klassement HBSV maatje te groot voor Ysselsteyn Sana Bouma Vlaggendief actief in Meerlo Hond legt wedstrijd stil SV Merselo SV Leunen SPORT PEEL EN MAAS Donderdag 26 september 2002 - Pagina Er is een vlaggendief actief op het Meerlose sportpark. Twee weken geleden werd de oranje KNVB-vlag, die de club bij het zestigjarig jubi leum had ontvangen, gestolen. Daar voor was al de eigen vlag van SV Meerlo ontvreemd. En afgelopen weekend verdween de nationale driekleur uit de vlaggenmast. Het bestuur van Meerlo heeft aangifte gedaan bij de politie. Vooral de laat ste diefstal kwam hard aan bij de club Want het rood-wit-blauw hing vanaf zaterdag halfstok vanwege het overlijden van Bl-jeugdspeler Hans Jenneskens die op die dag begraven werd. Tot overmaat van ramp was de vlag zondag verdwenen. Wie doet nou zoiets", vraagt bestuurslid Henk Peters zich af. Het duel Meerlo-Oostrum werd in de 56e minuut onderbroken. Nadat een hond het veld oprende en de bal afpakte bij Martijn Schoenmakers. De Oostrum-speler keek even vreemd op toen de kleine en aalvlugge tegenstan der er met de bal vandoor ging. Arbi ter Loukili floot direct af. Meerlonaar Hans Sijbers probeerde de hond naar de kant tc dirigeren, maar het beestje had tot grote hilariteit van het publiek alleen oog voor de bal. Terwijl de eigenaar al het veld opliep pakte Bob Cremers het hondje vast en gaf het over aan zijn vader Dat was mijn hond", lachte de Meerlo-speler. "Hij heet Loeke. Hij was even losgescho ten van de riem." Voetbal Uitslagen: Lottum 1-Merselo 2-2 SJW 3-Merselo 2 0-2 Merselo 3-Holthees 3co 4-2 Oostrum-Merselo vet. 1-2 Programma zaterdag 28 sept MVC A-SSS'18 Al 15-00 SSS'18 Blco-Venl.Boys B2 13-30 Meldcrslo Bl-SSS'18 B2co 14 00 SSS'18 Clco-Erp Cl 14.00 SSS'18'C2co-SVS Cl 13.45 Merselo D 1-Wittenhorst D3 b. 1115 Merselo El-Resia Elco b. 11.00 Merselo E2-Melderslo E2 b. 10.30 Merselo Fl-Top F2co b.09-30 Merselo F2-Oostrum F.3 b.09.00 Merselo F3-Oostrum F4 b.08.30 Merselo vet.-Leunen 17.00 Programma zondag 29 sept.' Merselo 1-GFC 1 14.30 Merselo 2-Ysselsteyn 4 11.00 SVOC 4-Merselo 3 11.00 Korfbal Uitslagen: Swift-Merselo midw 16-5 Wittenh. Dl-Merselo Dl D-pup. 0-8 Des Cl-Oranje Wit Cl asp.Cl 5-5 SVOC BI-Oranje Wit BI asp.Bl 8-6 Lottum 2-Merselo 1 sen. 9-5 Programma zaterdag 28 sept.. De welpen spelen in Merselo b. 13.00 F-pupillen zijn vrij Grubben-Merselo Dl D-pup. v.09.15 Oranje Wit Cl-Peelkorf asp.Cla.12.00 Oranje Wit Bl-Des BI asp BI a .14 00 OEC Al-Oranje Wit Al jun.Al v.13 30 Programma zondag 29 sept.: Merselo 1-Vitesse 1 sen b. 10.00 Programma woensdag 2 okt.: Odos Ml-Merselo Ml midw. v. 19.00 S V Venray heeft afgelopen zondag in de uitwedstrijd tegen titelkandidaat Oss'20 uit de gelijknamige plaats een verdienstelijk 1-1 gelijkspel behaald De doelpunten werden beide gemaakt in de tweede helft. Venray dat het deze middag moest stellen zonder de geblesseerde spe lers Willem Pecters en Niels Hermsen toonde in deze wedstrijd aan ook over de nodige vechtlust te beschik ken maar van goed voetbal en uitge speelde kansen was in de eerste helft geen sprake. De beste kansen waren voor de rust voor de thuisploeg en Venray kon van geluk spreken dat het na 45 minuten niet tegen een achters tand aankeek. Doelman Niels Nielen stak echter in een prima vorm en behoedde Venray voor een achters tand. Het middenveld werd door Ven- ra) vaak overgeslagen en zodoende ontstond er een rommelige wedstrijd met veel lange ballen op de spitsen. Zowel Niels de Klerk als Ivo van der Weerden hadden met kun kopballen weinig geluk. De Klerk liep in de eer ste helft in een van de felle duels een, naar het zich liet aanzien behoorlijke blessure op aan z 'n arm maar op wils kracht speelde de aanvaller het duel op enkele minuten na toch uil. Dat Venray trainer Andre Koolhof er geen spijt van hoefde te hebben De Klerk niet te hebben gewisseld, bleek bij aanvang van de tweede helft. Bij een aanval over rechts kwam de bal voor de voeten van De Klerk maar zijn hard ingeschoten bal ging rakelings over de lat. Tien minuten daarna ging Eric Troisfontaine goed door op het middenveld en gaf de bal mee aan de op snelheid liggende Niels De Klerk. Met een stiftballetje over de keeper belandde de bal tegen de paal. De Klerk was er zelf als de kippen bij de bal alsnog in het doel te werken. Na de 0-1 nam de druk op het Venray doel toe en de achterhoede gaf deze middag meer kansen weg .dan goed was Weliswaar zat de veelscorende Oss spits Savi goed opgeborgen bij Hicham Hlimi, maar druk vanuit het middenveld en soms goed lopende combinaties bij Oss maakten het Ven ray knap moeilijk Ook de tweede helft was het de 19-jarige keeper Nie len die Venray lang in de wedstrijd hield. Inmiddels waren er door de goed leidende scheidsrechter Arts uit Meeerssen vijf gele prenten uitge deeld. Aan Venray zijde werden Rob Scholten en Ivo van der Weerden op geel getrakteerd. De eerste voor de bal wegtrappen nadat er al gefloten was en Van der Weerden voor een onnodige overtreding op eigen helft. Inmiddels had trainer Hans Groenen dijk van Oss twee verse krachten het veld ingestuurd om de gelijkmaker te forceren. In enkele schaarse uitvallen was het Van der Weerden die met twee mooie individuele acties Venray op twee nul had kunnen zetten. Ech ter het zat Van der Weerden deze middag niet mee. Koolhof verving een kwartier voor tijd de leeggespeel- de Daniel Peeters voor Brian Verhulst en vlak voor tijd maakte Niels de Klerk plaats voor Joost Keijzers. Toen iedereen dacht dat Venray de drie punten mee naar huis zou gaan nemen sloeg het noodlot toe Via een steekballetje verscheen invaller Ralf Timmermans in de negentigste minuut oog in oog met keeper Nie len. Die redde opnieuw knap echter de afgeslagen bal belandde voor de voeten van de rechtsbuiten die op dat moment even was losgelaten door een van de Venray verdedigers. Zijn strakke voorzet werd keihard inge schoten door Timmermans en Oss maakt daarmee de verdiende gelijk maker. Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 I o I 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 i 05 Uitslagen: R.K.S.V.O. Al-Leunen Al 1-3 G.F.C BI-Leunen BI 1-0 Leunen B2-Liessel B2 1-5 Leunen C1 -Melderslo Cl 4-1 Leunen C2-Someren C5 0-2 Leunen F1-Oostrum F1 0-3 Leunen vet.-Venray vet. 1-3 F.C.V. 1-Leunen 1 3-1 S.S.S. 2-Leunen 2 1-3 Leunen 3-Meterik 2 8-0 Volharding 5-Leunen 4 1-0 Leunen 5-Resia 3 4-0 Leunen 6-G.F.C. 4 1-1 Sparta 6-Leunen 7 2-2 Programma zaterdag 28 sept.: Leunen Al-Tiglieja Al 15.00 Leunen Bl-E.W.C BI 15.00 Deume B3-Leunen B2 14.30 Tiglieja C 1-Leunen Cl 13 00 Mifano C3-Leunen C2 13.00 Venray D3-Leunen Dl 11.45 Leunen D3-Vitesse D3 13 00 Leunen El-S.S.S. El 11.00 S.V.E.B. El-Leunen E2 10.30 Leunen E3-Lottum E2 11.00 Leunen E4-T.O.P. E3 10.30 Venray F2-Leunen F1 10.00 Leunen F2-Wittenhorst F6 09.00 Ysselsteyn F2-Leunen F3 09-30 Leunen F4-Vitesse F3 09.00 Venray F12-LeunenF5 12.00 Leunen F6-Volharding F5 09.00 Venl. Boys F8-Leunen F7 09.00 Leunen D2-Venray D4 (oef.) 12.00 Merselo vet.-Leunen vet. 17.00 Programma zondag 29 sept.: Leunen 1-S.V.E.B. 1 14.30 Leunen 2-Wittenhorst 3 11 30 Swolgse Boys 2-Leunen 3 10.30 Leunen 4-Oostrum 5 11.00 V.C.H. 6-Leunen 5 10.00 Leunen 6 vrij Leunen 7-Wittenhorst 10 11.00 S.V Leunen op internet, www.Leu nen. rtl\svLeunen Afgelastingennummer: 0900- 9019074. Oostrum-trainer Lenssen hekelt instelling spelers: Aanvalsduo Kusters/Cremers maakt faam waar: 2-0 Ysselsteyn is er niet in geslaagd om tegen HBSV uit Hout Blerick de eerste punten te pakken en staat zo na drie wedstrijden nog puntloos in de vierde klasse F: 2-0. Vanaf de aftrap was de thuisploeg veruit de betere ploeg en vooral het eerste half uur had Yssel steyn het nodige kunst- en vliegwerk nodig om het doel schoon te houden. Daarna kwam Ysselsteyn iets beter voor de dag en voor de pauze waren er zelfs enkele kansjes om de score te openen. Als er een ploeg was om aan spraak te maken om op voorsprong te komen was dat HBSV, maar de afwer king liet te wensen over en was deze middag dan ook duidelijk het zwakste punt van de gastheren. Voor de pauze werd dan ook niet gescoord. Na de thee een heel ander Ysselsteyn dat verrassend sterk uit de kleedkamer kwam. HBSV had het er duidelijk moeilijk mee. De kanssen waren er nu voor Ysselsteyn en het gevaar kwam voornamelijk van Sjoerd Slan gen die een goede wedstrijd speelde. Maar het gevaar van HBSV bleef op de loer liggen .want de ploeg bleef met snelle combinaties gevaarlijk. Toch had men de hulp van de scheidsrech- temodig die een vlagsignaal van de grensrechter negeerde waardoor Rick Hendrikx vanuit buitenspel positie kon scoren: 1-0. Hierna probeerde Ysselsteyn om de gelijkmaker te for ceren, maar het zat ook deze middag niet mee en toen 20 minuten voor tijd de Ysselsteyn doelman John Lem- mens aan de noodrem moest trekken en zodoende het strijdperk moest ver laten was de wedstrijd eigenlijk beslist. Dat HBSV hierna toch nog in de problemen kwam was een plus punt voor Ysselsteyn, want de ploeg bleef voor iedere meter strijden. Toen zes minunten voor tijd Paul Huys gelegenheidsdoelman Ramon Kuun- ders kansloos passeerde, was dit de definitieve nekslag voor Ysselsteyn Zo incasseerde Ysselsteyn de derde nederlaag op rij. HBSV was deze mid dag ook een maatje te groot voor Ysselsteyn en de uitslag na 90 minu ten volkomen terecht. Het zit niet goed bij vijfdeklas- ser Oostrum. Na afloop van het met 2-0 verloren duel tegen Meer lo spuwde trainer Marcel Lenssen zijn gal over - een deel van - zijn spelersgroep. Lenssen reageerde boos en uitermate teleurgesteld. Hij verwijt zijn ploeg een gebrek aan inzet. Vooral de dragende spelers Bram Broeren en Roy Willems, die beiden werden gewisseld, kre gen ervan langs. "Het zegt toch genoeg dat ik de twee meest ervaren mensen moet wisselen om meer gretigheid in het elftal te krijgen. Het was een slap zooitje. En juist van de ervaren spe lers verwacht ik dat niet. Ze laten de jongeren gewoon zitten." Trainer Lenssen (39) is voor het vierde jaar in Oostrumse dienst. En nog nooit haalde hij zo fel uit naar zijn spelersgroep: Ook niet na de 1-2 nederlaag in het openingsduel tegen EWC. Toen zijn team ook al tam acteerde. "Ik heb de spelers altijd de hand boven het hoofd gehouden Maar mijn geduld is nu op. Er gaat wat veranderen. Ik heb niet voor niets een brede selectie. Wat er veran dert? Daar ga ik eens goed over nadenken.' Het tamme spel van Oostrum was volgens Lenssen een voortvloeisel van de laatste training. "Vrijdag ging het al zo slap bij het partijspel De meeste spelers vinden het blijk baar welletjes Ze hebben niet meer de intentie om nog wat te leren op de De schijnwerper op: De redactie van trainer of ander schijnwerper zetten Deze week staal^ana Bouinasmoud van de dames van SV centraal. De jeji^dige speelster heeft zondag de belangrijke strijd tegen/fiedekoploper Some ren op helpprogramma staan. Naam. Sana Boumasmoud Leeftijd: 15 jaar Geboorteplaats: Venray Woonplaats: Venray Burgerlijke staat: vrijgezel Kinderen: geen Beroep/studie: leerlinge van VW04 op het Raayland College Speler van: SV Venray Clubs: alleen SV Venray Sportief hoogtepunt: kampioen en bekerwinnaar met de meiden en vorig seizoen de bekerfinale met de dames Sportief dieptepunt: nog geen gehad Favoriete club: Manchester United Favoriete speler: David Beckham Lievelingseten: spaghetti met kip Drank: seven-up Favoriete tv-programma Friends .Ambitie zo goed mogelijk voetballen Wie wordt kampioen?: SV Venray Verwachting voor zondag het wordt moeilijk tegen Someren, maar we win nen wel Sana redactie Dames Venray-Someren 2-0 1-1 Venray-RKVB 1-0 2-1 Blerick-Volharding 1-3 0-2 Ysselsteyn-RKMSV 0-3 2-1 Leunen-SVEB 0-4 1-1 SVOC'Ol-Hapse Boys 1-1 3-1 Oostrum-Constantia 1-3 1-2 Swolgense Boys-BW'27 2-2 3-2 Holthees-Kroncnberg 1-0 2-0 Merselo-GFC'33 0-0 2-1 Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek. Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2002-2003- Na drie speelronden gaat zesdeklas- ser Swolgense Boys nog steeds aan de leiding in het verenigingsklassement. De 'Bovs scoorden inmiddels veer tien keer en staan daarmee vijf tellers voor op tweedeklasser Volharding. In het individuele klassement domi neren ook de spelers uit de zesde klasse. Moest Kevin Tissen (Swolgen se Boys) vorige week nog de leiding delen met Rob Wilms (Holthees), met een treffer in het weekend gaat hij nu alleen aan kop met vijf doelpunten. Rob Wilms krijgt op de tweede plaats gezelschap van Marcel Lucassen. Beide spelers hebben vier doelpunten op hun naam staan. De stand in het verenigingsklasse ment: 1) Swolgense Boys 14 doelpun ten 2) Volharding 9 3) BW 8 4) Holthees en Merselo 5 6) TOP. Meerlo. Venray en Leu nen 4 10)Wanssum. SVOC'Ol en Yssel steyn 3 13) Oostrum en SSS'18 2. Het individuele klassement: 1) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 5 doelpunten 2) Rob Wilms (Holthees) en Mar cel Lucassen (BW) 4 4) Bas Heijnen en Bart Rütten (beiden Swolgense Boys) en Maikel Fransman (Volharding) 3 7) Marcel Rongen (TOP), Roger Wolters (BW), Bas Litjens (Merselo), Bob Cremers (Meerlo) en Ivo van der Weer den (SV Venray) allen 2 12)37 spelers scoorden één treffer. Tussenstand: 1Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten 2) Dennv van Veghel (Volharding) 7 punten 3) Peter van Osch (Venray) 2 punten Ook Denny van Veghel wist de redactie van Peel en Maas te verslaan. Tegen over de zeven punten van Denny kon de redactie slechts twee schamele punt jes stellen. Dirk van de Ven (SVOC'Ol) blijft vooralsnog aan de leiding in de Schijnwerper. Meerlo-Oostrum 2-0 (1-0). Doelpunten: 26. Bob Cremers 1-0; 84. Mare Kusters 2-0. Scheidsrechter: Loukili (Venlo). Toeschouwers 125. Meerlo: Geven; Timmermans, Oe vers, Piet Peters en Paul Peters; Coen- ders, Steeghs, De Schipper en Sijbers; Cremers (88. Van Arensbergen) en Kusters. Oostrum: Kessels; Sjors Willems. Van Mil (71. Vollenberg). Van Dijck en Stefan Janssen; Schoenmakers. Ro\ Willems (62. Van der Ven) en Schle- pers: Berden, Broeren (62. Peerlings) en Dick Janssen. (Door Henk Willemssen) Twee minuten voor tijd kreeg hij een publiekswissel. Een applaus klonk op sportpark Bergsbos voor Meerlo-aanvaller Bob Cremers. Samen met zijn maatje Mare Kusters vloerde hij Oostrum vakkundig met 2-0. Meerlo won de derby omdat het scherper en veel doeltreffender was dan het fantasieloze Oos trum. Voor aanvang werd één minuut stilte gehouden vanwege het overlij den van Hans Jenneskens (14), speler van Meerlo BI. Beide ploegen speel den met rouwbanden om. Binnen een half uur nam de thuisploeg de leiding Oostrum-rechtsachter Sjors lems (links) in duel met Meerloj Mare Kusters Opnieuw waren de Meerlose ten tevergeefs. Invaller Alex lings, hij stond tien minuten veld. schoot de penalty cchtd goed in waardoor goalie Gevent 1 gelijkmaker kon voorkomen. M moed der wanhoop probeerde! trum alsnog langszij te komen, de rood-witte formatie had zi duidelijk haard dag niet Recht! Sjors Willems probeerde de spil bereiken, maar Meerlo ondei de aanval en schakelde razel om. Na een goede actie op reel Bob Cremers besliste Mare Kusti derby 2-0 Alex Peerlings wasl dichtbij de eretreffcr. maar doellijn bracht dc teruggekeerde! tinier John Steeghs redding Ui rebound trof de ongelukkige trumsc spits de buitenkant va paal. Opnieuw bleef Oostrum t< Meerlo met lege handen achter. laatste 25 jaar kwamen beide elkaar in drie voetbaljaargi tegen. En zes keer ging Meerloi een zege aan de haal. Afgelopen dag volgde de zevende oyerwini training", aldus Marcel Lenssen die zich niet serieus genomen voelt door een deel van de groep "Want als ik er iets van zeg dan wordt er gelachen PRAATJES Buiten het veld hebben ze praatjes genoeg. Maar in het veld hoor je ze niet Terwijl ze dan juist de jongeren moeten coachen. Vorige weck lieten ze Jan van de Ven zakken en vanmid dag lieten ze Martijn Schoenmakers, die voor het eerst in de basis stond, gewoon vallen. Ze gaven er ook niets om dat ze gewisseld werden. Dat zegt mij genoeg. Ik heb er de buik van vol", aldus de geplaagde Oostrum-traincr. Bram Broeren wil een dag later niet reageren op de kritiek van zijn trai- Henseniusplein 5c 5801 BB Venray uit een pfachtige aanval Mare Kus ters zette goed door over de rechterf lank en gaf een gave voorzet. Bij de tweede paal kopte Bob Cremers onberispelijk 1-0 binnen Zes minuten voor tijd werd de derby beslist Het Meerlose spitsenduo velde het von nis. Ditmaal was Cremers de aangever en kon Kusters zijn ploeg naar een 2-0 overwinning schieten. "Ja. ik heb wel lekker gevoetbald", zegt Bob Cremers (24). 'Dc eerste goal was een perfec te voorzet van Mare die ik mooi kon inkoppen. Bij het tweede doelpunt ging ik eerst twee nian voorbij en wilde eigenlijk zelf schieten. Maar ik zag nog net dat Mare helemaal vrij stond. En hij maakte hel goed af." Dit is het debuutseizoen van Bob Cremers in de Meerlose hoofdmacht. Vorige week scoorde hij al de win nende treffer tegen EWC. "Dit pas mijn vierde jaar in dc senioren. Ik was een tijdje gestopt en ben op m'n twin tigste met vrienden in het derde elftal gaan voetballen. Vorig seizoen speel de ik in het tweede en mocht af en tqe invallen bij het eerste. En dit jaar heb ik een kans gekregen en die heb ik gegrepen." Dc Meerlose aanval waaruit 1-0 ges coord werd was een van dc spaarza me hoogtepunten uit de eerste helft. Na de pauze kwam een veel fanatie ker Oostrum uit het kleedlokaal. STRAFSCHOP Na een uur spelen schreeuwde Meerlo om een strafschop. Uit een snelle aanval was doelman Ralph Kes sels al geklopt. Maar op de doellijn voorkwam laatste man Bob van Mil met zijn arm een treffer. Arbiter Lou kili wuifde de Meerlose protesten weg. Een klein kwartier later ging de bal toch op de stip. Maar nu wel aan de andere kant. Terwijl de bal uit een hoekschop onderweg was werd Rik Schlepers omver gelopen. Loukili, die de kaarten op zak hield, verbaasde vriend en vijand door Oostrum een strafschop te geven. Meerlo-traincr Han Friesen begreep er niets meer van. "En zojuist voor die handsbal fluit hij niet", zei hij hoofdschuddend. Marcel lenssen"Ik heb er van vol" ner. 'Want als ik er wat over wordt het toch maar van erger. Dan zijn de poppen hele® aan het dansen. Ik ben ouder en wijzer en reageer er daarom maar niet of Oostrum speelt zondag thuis Conitantia. Nadat doelman Arjan Cleven de bal los liet, kreeg Bram Broeren een vrije kans maar hij schoot ver naast. De voormalige libero toonde opnieuw aan geen echte spits te zijn. Maar ook van de vleugelaanvallers Johan Ber den en Dick Janssen kwam weinig dreiging. De Mëeriose defensie onder leiding van libero en ex-spits Geurt Gevers bleef eenvoudig overeind Het meeste gevaar kwam nog van afstandschoten van Kevin van Dijck De voorstopper was één van de wei nige Oostrummers die wel een vol doende haaide.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 16