Végio Sportnieuws -info Knap herstel SV Venray Droomdebuut Ivo van der Weerden ei schijn we rj iy van Veghel Iharding) fsselsteyn kansloos onderuit Vegio Topschutters Klassement Droomstart van Volharding Nipt verlies SSS'18 Venrayse dames winnen derby WkWMAAÜ De SPORT >V Meerlo 5V Geijsteren SV Merselo VV Holthees SVOC'01 SVV veteranen Donderdag 19 september 2002 - Pagina 17 het De redactie van nieuwsblad Peel :wjö fl \iaas gaat wekelijks een speler, er R rainer of ander 'voetbaldier' van fa amateurclub uit de regio in de ijnwerper zetten. Deze week ii Dennv van Veghel, midden- 1 c'f< elder van Volharding, centraal, r gad cn Ct lam: Denny van Veghel ■IJ fcftijd: 2S jeboorteplaats: Venray, in het zieken- itiis 1101,0 Woonplaats: Vierlingsbeek was' turgerlijke staat: vrijgezel t)en'i ïnderen: geen e? mep: spo tinstructeur bij De Sprank i Venray peler van: Volharding *9 t jnhs; Volharding pottief hoogtepunt: titel in de tweede klasse portief dieptepunt: degradatie uit de eerste klasse lbcr' jvoriete club: Ajax avoriett speler: Beckham ievelingscten: pasta's tank. bier jvoriete tv-programma: sportprogramma's cn(' nibitie: Kampioen worden ^0|t sic wordt kampioen in 2H- Ik hoop Volharding "lrt cnvacliting voor zondag- Margriet is een sterke ploeg, maar ik denk dat we ''I cn kleine zege zullen behalen. We zijn sterk aan de competitie begonnen en IDI villen ongeslagen blijven. Denny Ifl/rfe van de Ven wist met zijn voorspellingen de redactie van PeeI en ims te verslaan, 8-.i De jeugdige middenvelder van SVOC'OI kreeg jsdagmorgen door C'er Scblooz een bal voor de jeugdafdeling van zijn niging overhandigd. Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ysselsteyn heeft de eerste thuis- a ïdstrijd tegen Kessel niet kunnen nponeren en heeft dan ook terecht sloren met 0-2. Vanaf het begin was essel de betere ploeg en Y sselstevn larcntegcn had veel onrust in zijn kien kwam dan ook niet aan voet- fa toe. Zo bouwde Kessel naarma- de wedstrijd vorderde aan een ferwicht en zag dit in de 26e minuut kloond met een doelpunt en al kon sselsteyn doelman John Lemmens in trste instantie het doel nog schoon ouden was hij in tweede instantie wsloos op het schot van Freek Hil- Hierna probeerde Ysselstevn nog 'dom iets terug te doen maar het fat deze middag niet lukken en oor de rust waren de beste kansen Inqöknog voor Kessel dat in deze "c onzorgvuldig in de afwerking en zo mocht Ysselsteyn nog open op een betere tweede helft en ras de wedstrijd nog zeker niet gelo- tn. Na de thee kwam Kessel opnieuw oed uit de startblokken en de Kessel- ploeg gaf achterin weinig weg. Na 59 minuten kreeg Kessel van de scheidsrechter een cadeautje en mocht een strafschop nemen. Roel Sieben wist daar wel raad mee en liet de Ysselstevn keeper kansloos 0-2. Hierna was Ysselstevn de betere ploeg en Kessel werd steeds verder terug op eigen helft gedrukt cn er waren mogelijkheden om de stand een beter aanzien te geven. De beste mogelijkheid was er voor Ronnie Bovce die vanaf 11 meter (de scheids rechter maakte zijn foutje goed mocht aanleggen maar zijn zwakke inzet werd door de Kessèlse keeper zonder veel moeite gekeerd en de kans om Ysselsteyn terug in de wed strijd te brengen was zo verkeken. Niet lang daarna kroop Kessel weer door het oog van de naald toen hun doelman een Ysselsteynse inzet ach ter de doellijn wist te keren maar tic scheidsrechter had dit echter niet gezien en zo bleef het uiteindelijk 0-2. Voor Ysselsteyn was er deze middag geen eer te behalen. Na twee wed strijden staat Ysselsteyn nog met lege- handen. Uitslagen: 80 Vet-Meerlo Vet 1-0 *C. 1-Mecrlo 1 0-1 letrlo 2-Olvmpia i gest 'Jnssum 3-Meerlo 3 Tl |terlo Da-SES Da 2-6 Programma zaterdag 21 september: krio Vet-SVEB Vet 16.30 programma zondag 22 september: Ccr'o 1-Oostrum 1 14.30 "ttrio 2-Resia 2 11.00 faca 2-Meerlo 3 12.00 N'C Da-Mcerlo Da 10.00 Uitslag: Geijsteren 13-3 .Programma, zaterdag 21 september *USwolgense Boys a 16.30 Programma zondag 22 september: P^rum 5-Geijstercn a'. 10.30 Uitslagen: VCH 1-Merselo 1 Merselo 2-Volharding 6 SVOC D2-Merselo Dl Hei jen E 1-Merselo El Wittenhorst E 4-Merselo E2 Merselo F2-Ysselstevn F3 Venl. B F8-Merselo F"3 Vet .-Reuver vet. 3-2 2-2 <)-- 2-6 91 3-4 9-0 1-2 Programma donderdag 19 septem ber: GFC F 1-Merselo F1 a. 18 30 Programma zaterdag 21 september: SSS A1 -Vitesse A1 co 14.30 ZSVBI-SSSB1 co 14 30 SSS B2 co-SVOC BI 13 30 Vitesse Cl-SSS Cl co 13.00 HRC c32 co-SSS C2 co 13 15 Oostrum vet-Merselo vet. 17.00 Programma zondag 22 september: Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorersrubriek 'Vegio Top schutters Klassement voor alle voet balverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo, Wanssum, Blitterswijck, Tienray, Swolgen, Vierlingsbeek. Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spe lers die de meeste doelpunten heb ben gescoord in dc amateurvoetbal competitie 2002-2003- Met een 9-1 zege op ACVW lijkt zesdeklasser Swolgense Boys al een vooschot te hebben genomen op de eindzege in het verenigingsklassement. In drie duels scoorden de 'Bovs' ai twaalf treffers en gaan daarmee riant aan kop. Volharding volgt met zes treffers op gepaste wijze. In het individuele klassement blijft Rob Wilms (Holt hees) met vier treffers eerste. Hij moet nu wel Kevin Tissen (Swolgense Boys) naast zich duiden die inmiddels ook vier keer doeltreffend uithaalde. De stand in het verenigingsklassc- ment: 1) Swolgense Boys 12 doelpunten: 2) Volharding 6; 3) BW cn Holthees; 5) TOP 4 6) Merselo. Ysselsteyn, Leu nen en Venray 3: 10) Meerlo en Oes trum 2; 12) Wanssum en SVOC'OI 1 14) SSS'18 0. Het individuele klassement: 1) Rob Wilms (Holthees) en Kevin Tissen (Swolgense Boys) 4 doelpun ten; 3) Bas Heijnen en Bart Rütten (beiden Swolgense Boys) en Marcel Lucassen (BW) 3: 6) Marcel Rongen (TOP), Maikcl Fransman (Volharding) en Ivo van der Weerden (SV Venray) allen 2; 9) 27 spelers scoorden één treffer. verzekerings Dep. Petersstraat 2 7 5808 BB Oirlo g r o e pkmmj o telefoon 0478-57 8 1 O I fax- 0478-57 8 I 05 Volharding slaagde er afgelopen zondag simpel in een goed vervolg te geven aan de openingswedstrijd tegen Venray. Een ontzettend nega tief Helden werd in eigen huis een voudig opzij gezet: 0-3 Door deze overwinning is Volharding na twee wedstrijden de trotse koploper en is men als enige ploeg nog zonder pun tenverlies Volharding kende in Hel den een droomstart. Al na vier minu ten lag de bal in het net. Na een mooie voorzei van Maikcl Fransman en een dito loopactie van Gijs Ermers belandde de hal net buiten de zestien bij Joris van de Weegh die met een bekeken lob Helden-doelman Frank Janssen kansloos liet: 0-1. Het defen sieve Helden had gehoopt om lang de nul te kunnen houden, maar zag zich nu ai snel gedwongen om wat meer naar voren te gaan voetballen. Veel kwam daar echter niet van terecht. Volharding pakte het initiatief, maar tot echte kansen leidde dat niet. Alleen Gijs Ermers had na een klein half uur de score kunnen verdubbe len. maar de diepste middenvelder van Volharding kreeg dc bal net iets te hard aangespeeld door Maikel Fransman, waardoor hij zijn voet niet goed onder hei leder kreeg. Het laat ste kwartier voor rust verslapte Vol harding om onbegrijpelijke redenen opeens en speelde men bijzonder chaotisch. Het zwakke Helden kon daarvan echter niet profiteren. De Noord-Limburgers waren alleen gevaarlijk met vrije trappen van grote afstand, die steevast werden geno men door Roel Janssen. Volharding- goalie Gert Custers had echter telkens goed het oog op de indraaiend getrap te ballen. Op slag van rust was Gijs Ermers dicht bij een tweede treffer voor Volharding, maar zijn poeier spatte uiteen op de vuisten van Jans sen. In de tweede helft was er maar een ploeg die probeerde te voetballen en dat. was Volharding. Maikel Frans man ontpopte zich na rust tot een belangrijke pion. Voor rust had hij het regelmatig aan de stok met zijn direc te tegenstander Joep Huskes en dat was niet bevorderlijk voor zijn spel. Na de hervatting nam hij sportief revanche. In de 53e minuut had de Wellerlooienaar moeten scoren, maar na een fraaie individuele actie stuitte hij op keeper Janssen. Vier minuten later draaide Fransman zich knap vrij van Huskes. waama aanvoerder Bram van Ravenstein niets anders kon doen dan hem te vloeren in de zestien. De toegekende strafschop werd door Richard van Daal koel benut' 0-2. Zes minuten voor tijd bepaalde Fransman zelf de eindstand op 0-3 middels een prima schuiver. Daarna verzuimde Volharding de score nog verder op te voeren. Invaller Patrick Korsten scoorde weliswaar, maar de Heidense grensrechter zag over het hoofd, dat Korstens inzet dc doellijn ruim had overschreden. In de allerlaatste minuut raakte Dennis Barten nog de paal, waardoor de score voor Helden uiteindelijk nog alleszins draaglijk uit viel. Komende zondag speelt Volhar ding een thuiswedstrijd tegen Mar griet uit Oss. De Ossenaren promo veerden het afgelopen seizoen vanuit de derde klasse en zijn tot nu toe nog ongeslagen. De eerste twee duels speelden de Brabanders gelijk tegen Blerick (4-4) en RFC Roermond (1-1). Volharding zal het tegen Margriet moeten doen zonder linkerspits Pie- ter Litjens, die tegen Helden uitviel met een ernstige blessure aan de ham strings. Erik Ermers daarentegen zal na zes weken afwezigheid wel weer acte-de-présenee geven. Ook dc tweede competitiewed strijd van dit seizoen heeft SSS 18 uit Overloon geen winstpunten opgele verd. Tegen hel gepromoveerde SES uit Langenboom werd met het kleinst mogelijke verschil verloren: 0-1. SSS startte met veel strijdlust en probeer de SES v an meet af aan onder druk te zetten. Dc Overloonsc formatie reali seerde zich terdege dat zij wat recht te zetten hadden na de slechte presta tie tegen Bockel Spon. Beide ploegen kozen voor de aanval en knokten voor elke meter waardoor het een levendige en aantrekkelijke wedstrijd werd. Toch waren de hetere kansen uiteindelijk voor SES. Maikel Bardoel had in de eerste helft enkele goede mogelijkheden en een schitterend genomen vrije trap door René de Klein werd even zo schitterend gekeerd door doelman Paul Claes. Bij een van de spaarzame mogelijkheden van SSS'18 had Tom Joosten te veel tijd nodig om zich in een goede posi tie te manoeuvreren zodat de steeds goed gepositioneerde verdediging van SES ook nu gemakkelijk kon ingrijpen. De beginfase na de pauze ging nog enigszins gelijk op en dc eerste moge lijkheid was voor SSS'18 maar doel man Paul Bardoel kon de inzet van Luc Janssen vrij gemakkelijk onder scheppen. Daarna moest SSS de tol betalen voor alle inspanningen. Zo attractief en afwisselend de eerste helft was zo eentonig werd hel na zo'n tien minuten in de tweede helft Langenboom kwam steeds beter in het spel. De passing was beter cn ook het positiespel was verzorgder dan bij de thuisploeg. SSS'18 kreeg het moei lijk en een doelpunt kon niet uitblij ven. Het doelpunt kwam inderdaad, maar niet zoals iedereen zou ver wachten uit een goede opgezette SES- aanval maar het was juist dc goed spe lende doelman Claes die in de fout ging. Dc Ovcrloonse sluitpost viel deze middag reeds meerde malen op door enkele knappe reddingen maar leverde in de 65e minuut een terug speelbal simpel in bij SES-aanvaller Wannes Vogels. Deze bedacht zich geen moment en schoot diagonaal binnen (0-1). Trainer Hans Wiliems probeerde daarna met enkele wissels nog een kentering in de wedstrijd te forceren maar de ploeg bad teveel moeten geven en dat begon vooral tegen het einde van de wedstrijd steeds nadrukkelijker op te breken. Uiteindelijk bleef SSS' 18 ook nu zon der punten achter maar wel met een beter gevoel dat na de wedstrijd tegen Boekei Sport. Het spel en de inzet waren in ieder geval een stuk beter. Zondag wacht dc geel-zwarten weer een moeilijke thuiswedstrijd. Deze keer tegen het vorig jaar uit de derde klasse gedegradeerde Erp, een fysiek sterke ploeg waarbij SSS weer alles uit de kast zal moeten halen om tot een positief resultaat te kunnen komen. Uitslagen: Holthces-Rcsia 0-4 Bavos 5-Holthees 2 2-3 Holthees 3-Wittenhorst 10 2-3 Holthees (vct.>Maashecs 1-1 Programma: ACVVV-Holthees 14.30 Holthees 2-SCV 4 11.30 Merselo 3-Holthees 3 11 00 SVS-Veleranen 17.00 I.otium 1-Merselo 14.30 SJW 3-Merselo 2 11.00 Merselo 3-Holthecs 3 co II .00 Merselo D. E en F Voetbalcircuit op het sportpark, bij eenkomst 9-00. iedereen kan zich in het normale voetbaltenue kleden. De geplande eindtijd is 12.30 Programma maandag 23 septem ber: Merselo DI-SVOC Dl b. 18.15 Senioren 0-5 1-5 Vitesse'08 komt er niet aan te pas op De Wieën Venray-Vitesse'08 3-1 (2-0). Doelpunten: 15- Ivo van der Weerden 1-0; 41. Daniël Peters 2- 0; 48. Ivo van der Weerden 3-0; 88. Peter Bitter 3-1. Scheidsrech ter: Van Neerven. Toeschouwers: 500. Gele kaart: Alex de Swart en Hicham Hlimi (Venray), Erik Blaauw en Paul Daemen (Vitesse). Venray: Nielen; Drabbels, Van Schijndel, Hlimi en Scholten; Van der Coelen, De Swart en Peters; Van der Weerden (89. Keijzers), Gommers en De Klerk (60. \lihog- lu). Vitesse'08: Eikholt: Daemen, Van Lendt (46. Voots), Jilisen en Jacobs (46. Wolff); Spanjers (65. Hendriks), Blaauw en Cillesen: Van As, Bitter en Reijnen. (Door Henk Willemssen) Venray heeft zich knap hersteld van de dreun in het openingsduel (3-0 verlies) tegen Volharding. Nieuwkomer Vitesse'08 kon zon dagmiddag weinig inbrengen tegen het gedreven spelende Ven ray dat duidelijk belust was op eerherstel. De nieuwe aanwinst Ivo van der Weerden had met twee treffers een groot aandeel in de 3-1 zege. "Dc gedrevenheid en de wil om te winnen straalden van de ploeg af. Daarvoor zijn we ook beloond", con stateerde de opgeluchte André Kool hof die veel minder te spreken was over dc eindfase. "Ik baal van het laat ste half uur", erkende de Venray-trai- ner. "Wc komen zo gemakkelijk op 3- 0 maar laten het daarna afweten. Dat moet er toch echt uit." Dinsdag voor de training had de Venrayse ploeg in alle rust het duel tegen Volharding geëvalueerd. Trai ner Koolhof ('van verliezen kun je leren') had zijn basiselftal op drie plaatsen gewijzigd. Geert-Jan Drab bels verving Eric Troisfontaine als rechtsachter en Niels de Klerk speel de voorin in plaats van Nico Mihoglu. Lock van Schijndel. die in Vierlings beek de geblesseerde Niels Hermsen al snel verving, mocht nu in de basis starten. Overigens herstellen Herm sen (enkel) en ook Willem Peeters (voet) voorspoedig van hun bles sures. Vanaf de aftrap belaagde de thuis ploeg het Gennepse doel. Dat leverde al snel een reeks hoekschoppen op. De openingstreffer viel na een kwar tier en was er eentje om in te lijsten. Wout Gommers passte naar Ivo van der Weerden die met een prachtige volley doeltreffend uithaalde: 1-0. Vitesse krabbelde overeind en nam het initiatief. Maar de Venrayse defen sie had geen enkele moeite om de Gennepse aanvalsgolven te weer staan. Doelman Niels Nielen. die Rick Ewalts op de bank houdt, werd niet echt op de proef gesteld "Niels is voetballend wat rustiger dan Rick", zo motiveerde André Koolhof zijn keuze voor de jonge Oostrummer. "Omdat we ver van het doel af voetballen is onze keeper vaak de elfde veldspeler. Bovendien heeft Niels meer lengte en is hij sterk in de één-tegen-één duels. Rick is een complete keeper en hij moet mijn ongelijk maar bewijzen.' Langzamerhand nam Venray weer het heft in handen. Vooral omdat Vitesse geen grootse indruk maakte. Alhoewel de Gennepenaren een week eerder nog verrassend met 2-0 wonnen van SVC 2000, "Ik heb die wedstrijd gezien en toen liet Vitesse wel een goede indruk na", vond Kool hof van zijn oude club waar hij vijf jaar werkzaam was. Na een klein half uur strandde Sjoerd van der Coelen op doelman Roy Eikholt. Vier minuten voor rust stuitte Niels de Klerk eveneens op de Gennepse sluitpost maar in de rebound knalde Daniël Peters toch 2- 0 binnen. Vitesse wankelde maar Ven ray weigerde nog voor het rustsignaal de genadeklap uit te delen. Alex de Swart, De Klerk en Van der Coelen lieten de kans op 3-0 liggen. Vitesse-trainer Henk Janssen paste in de rust een dubbele wissel toe. Het Daniël Peters rechtsscoorde zondag de tweede treffer voor Ven ray. Ploeggenoot Sjoerd van der Coe len (op de achtergrond) kijkt toe mocht niet baten want al na drie minuten had Venray het duel beslist. Ivo van der Weerden kreeg alle ruim te en schoot de bal in de kruising: 3-0. Het duel werd wat grimmiger en de goed leidende arbiter Van Neerven kon de kaarten niet langer op zak houden. Hij gaf aan beide teams twee keer geel Gaandeweg sloop er gemakzucht in de Venrayse ploeg. Het talrijke publiek en eén vrolijk zonnetje inspireerden de thuisploeg tot zomeravondvoetbal. Vooral de Venrayse verdedigers gingen geregeld in de fout en riepen zo het onheil over zich af. Omdat Vitesse zo beslui teloos was werd bleef de nonchalan ce lang zonder gevolgen. Naar het einde toe veerde Venray weer op. Wout Gommers. over wiens spel Koolhof zeer te spreken was. was dichtbij 4-0 maar zijn kopbal werd door een verdediger nog net van de doellijn gehaald. Vlak voor tijd werd centrumverdediger Loek van Schijn del afgetroefd door Peter Bitter. De lange spits krulde de bal over goalie Nielen- 3-1. Invaller Nico Mihoglu had in de blessuretijd nog een goede kans maar via een Vitesse-speler ging de bal naast. Twee treffers Cuijkse spits bij eerste optreden op De Wieën Twee minuten voor tijd kreeg hij een publiekswissel. Een applaus weerklonk op sportpark De Wieën waar het zondag weer eens ouderwets druk was. Met twee prachtige doelpunten zette Ivo van der Weerden zijn nieuwe club Venray op het spoor van de 3-1 zege op Vitesse'08. De jonge aanvaller uit Cuijk genoot zicht baar van het succes. Bij het competitiedebuut voor eigen publiek met 3-1 winnen en bovendien twee keer scoren Het was zondagmiddag een droomdebuut van de 22-jarige spits. 'Terwijl ik niet eens een echte aanvaller ben", bekent Ivo van der Weerden "Want ik heb altijd op het middenveld gespeeld. Als rechtshalf of linkshalf. Vorig seizoen speelde ik bij JVC 2 vlak achter de spitsen." De teleurstelling van de mis lukte seizoensouverture werd tegen Vitesse snel weggespoeld. Na een kwartier scoorde Van der Weerden het eerste Venrayse doelpunt in deze competitie. "En dat was ook mijn mooiste. Ik kreeg de bal aangespeeld van Wout en ik haalde ineens uit. De bal ging er mooi in. Bij het tweede doelpunt was bet wat gefriemel voor dat ik kon uithalen. Maar ik kreeg ook ruimte van de verdedigers om te sco ren. Dat was vorige week tegen Vol harding wel anders. Toen stond ik echt op een eiland Ik had daarom deze treffers hard nodig.' Ivo van der Weerden groeide op in de jeugd van JVC Cuijk Hij was talentvol want PSV plukte hem er als C-speler weg. Bij de Eindhovcnse profclub speelde hij ook nog in de B-jeugd. Totdat hij een zware knieblessure opliep en liefst twee jaar uit de roulatie was. Van der Weerden besloot terug te keren naar JVC Cuijk. De ambitieuze club was inmiddels met een vreemdelingenle gioen doorgestoten naar de hoofd klasse Voor spelers uit het eigen dorp was nauwelijks plaats in het keurkorps van trainer Ben Gerritsen. Twee seizoenen geleden leerde hij Willem Peeters kennen die toen een jaartje op de Groenendijkse Kampen speelde. Via Peeters kwam hij in con tact met SV Venray. "Voorzitter Sjef Keijzers werkt bij de ING-bank in Cuijk. Hij had me gebeld en ik ben toen een keer bij hem langs geweest." Uiteindelijk besloot Ivo van der Weer den zijn geluk in Venray te beproe ven. "Want ik wilde ook wel eens lek ker op zondagmiddag om half drie in een eerste elftal spelen. Ik heb deze kans met beide handen aangegrepen. Alhoewel ik het bij JVC ook naar de zin had. Daar kon ik met de fiets naar het sportpark." Spijt van zijn keuze heeft hij niet. Het bevalt me hartstik ke goed in Venray. Wc hebben een leuke groep waar veel voetbal in zit Ivo van de Weerden rechts scoorde twee keer tijdens de wed strijd tegen Vitesse '08. De sfeer is echt perfect. En alles is hier in dc club zo goed geregeld." Uitslagen: SVOC 1-Wanssum 1 SVOC 2-Lcunen 3 Venrav 8-SVOC 3 SVOC 4-Sparta 18 6 VCH 6-SVOC 5 6-0 VCH 7-SVOC 6 6-2 Programma zondag 22 september: Stormvogels 1-SVOC 1 14.30 Venray 6-SVOC 2 11.30 SVOC 3-Oostrum 3 11.30 Wittenhorst 10-SVOC 4 10.00 SVOC 5-RKDSO 3 10.30 SVOC 6-Ysselsteyn 5 09.30 Veteranen: Komende week zijn beide teams vrij. Jeugd Uitslagen: SVOC'01 Al-Venray A3 5-2 SVOC 'OI B1-Venray B4 0-4 SVOC '01 C1-SVEB C1 2-0 SVOC'01 Dl-Montagnards Dl 0-13 SVOC '01 D2-Merselo Dl 0-7 SVOC '01 E 1-Oostrum El 1-11 SVOC '01 E2-Meterik E2 14-0 SVOC '01 E3-Venray E10 13-0 SVOC'01 E4-Montagnards E5 10-0 SVOC 01 Fl -Venray SV F3 5-5 SVOC '01 F2-Griendtsveen Fl 0-4 SVOC'01 F3-SSS18F4 8-0 SVOC 01 F4-Wittenhorst F8 0-9 Programma donderdag 19 septem ber Venrav C5-SVOC '01 Cl a. 18.30 v 17.30 Programma zaterdag 21 september: Blauw'Geel A3-SVOC 01 Ala. 15 00 v. 13.45 SSS' 18 B2-SVOC '01 BI a. 13.30 v. 12.30 SVOC '01 jeugdtrainingsdag D-E-en F-teams i.p.v. 4 tegen 4 Op zaterdag 21 september zullen alle teams volgens onderstaand schema trainen en onderlinge wedstrijdjes voetballen op ons sportpark "de Heesakker" F-teams 09.00-10.00 E-teams 10.00-11.00 D-teams 11.00-12.00 Programma zaterdag 21 september: SW-Someren 17.00. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel 582346. PEEL EN MAAS een abonnement waard De dames van Venray wonnen afgelopen zondag de derby tegen Overloon: 5-1. Beide teams hadden de eerste wedstrijd gewonnen. In het begin was het vooral aftasten, waarbij de beste kansen voor Venray waren. Toch duurde het tot de 35e minuut voordat de eerste goal viel Petra Pee ters scoorde de bevrijdende eerste treffer. Vijf minuten later werd Lonne- ke van Eist de diepte ingestuurd en koelbloédig prikte zij de bal langs de keepster: 2-0. In de 44e minuut was Lonncke van Eist opnieuw zeer attent toen de keepster een schot van Jessie Pelzer niet vast kon houden en beheerst werd de bal ingetikt. Toen Jessie Pelzer er in dezelfde minuut 4-0 van maakte was de strijd gestreden Na de pauze probeerden de dames van SSS nog een keer aan te zetten Dat leek te lukken. wrant in de 60e minuut verdween de bal in het Ven rayse doel. In de eerste de beste tegenaanval werd Jessie Pelzer in het strafschopgebied gevloerd en zij benutte zelf de strafschop: 5-1. DU was tevens de eindstand. Een mooie overw inning die aantoonde dat Ven ray verder in de ontwikkeling is. dan een jaar geleden. Zondag spelen de dames tegen De Ster.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17