Bereikbaarheid Politie Limburg-Noord krijgt een zeven De Flierefluit schenkt 635 euro T Wandeling water en veen Emonts heeft moeite met dialect Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST Commissies Wet milieubeheer Goedkeuring Voorbereidingsbesluit gebied KTS/MBO te Venray PEEL EN MAAS BEZORGEN? TAXATIES j falcrooyvh PEEL EN MAAS Donderdag 4 juli 2002 - Pagina 20 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onder staand aan een overzicht van dë in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouw aanvragen. - het bouwen van een tuinhuis Maan de Randenrade 40 te ;Oostrum tnv H.C.M. Hoe- demakers, Randenrade 40; - het bouwen van een dakkapel aan de Pavanestraat 72 te Venray tnv G.F.M. Claassen, Pavanestraat 72; - het bouwen van een schuifpui aan de Witte Vrouwen straat 2 te Oostrum tnv H.P.M. Lange, Witfi^Vrou- wenstraat 2; - het vergroten van de woning en stallingsruimte aan de Lorbaan 12a te Veulen tnv J. Litjens, Lorbaan 12a; - het bouwen van een bedrijfs- stoffenloods (gebouw 304) aan de Ripseweg I te Vre- depeel tnv D.G.W. T., Dienstkring Volkel/De Peel, Postbus 41 te Volkel; - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 18 te Venray tnv J. Molenaar, Marga Klompéstraat 12; - het vergroten van de woning aan de Pater Tulpstraat 21 te Ysselsteyn tnv R. Arts, Pater Tulpstraat 21 het wijzigen van de woning/loopdeur met pui aan de Herik 4 te Venray tnv H.J. Aelmans, Herik 4; - het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat I te Venray tnv O.S. Sait, Rosa Manusstraat 17; - het bouwen van twee dakka pellen aan de Puttenweg 80 te Ysselsteyn tnv M.M.A. Smits, Puttenweg 80; - het bouwen van een opslag loods op het Agrarisch Bedrijventerrein Ysselsteyn tnv Coöp. Boerenbond Ysselsteyn U.A., Peter Jans- senweg I I - het bouwen van een woning aan de Korte Drilweg te Venray tnv J.J.A. Gillissen, Vliegop I te Milsbeek; Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het verbouwen van de woning aan de Meerloseweg 12 te Oirlo tnv T.G.J.M. Peeters, Meerloseweg 12; - het aanpassen van de gevel aan de Steegse Peelweg 51 te Leunen tnv Maatschap Weijs, Steegse Peelweg 51; - het vergroten van de woning aan de Pavanestraat 66 te Venray tnv J.P.C. van Mil- Dechnar, Pavannestraat 66; - het bouwen van een autobe drijf op het Agrarisch Bedrijventerrein te Yssel steyn, sectie M no. 1268 gea. tnv Autobedrijf P. Peters, Kievitsweg 3; - het bouwen van een woning aan de Lollebeekweg 61 te Castenray tnv Jansop B.V., Heesweg 9 te Meerlo. - het vergroten van de woning aan de Sterremuur 15 te Venray tnv S.G.F. Nabuurs, Sterremuur 15; - het verhogen/renoveren van het bedrijfsgebouw aan de Deurneseweg 90 te Heide tnv V.O.F. Couwenberg- Lamers, Deurneseweg 90; - het vergroten van de woning aan de Matterhornlaan 2 te Venray tnv J.A.M. Houwen, St. Antoniusstraat 30; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hün belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt inge diend. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray inge- men sloopaanvraag. het slopen van een komen sloop het sic woning/boerderij met bijge- bacnt- bouwen aan de Ambacn straat I te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van een bijgebouw met bijkomende werken aan de Spurkterweg te Ven ray tnv Nijbod Consultancy, Postbus 7904 te Eindhoven; - het slopen van opslagruimte aan de Kerkweg 19 te Ysselsteyn tnv H.P.J. Lin- ders, Kerkweg 19; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wan neer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt inge diend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiks verzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.119.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een tuinhuis je aan de Timmermannsweg 18 te Ysselsteyn tnv H.H.R. Wismans, Timmermanns weg 18; - het vergroten/verbouwen van de woning en de bouw van een tuinhuisje aan het Sneeuwklokje I te Venray tnv R.A. Kilsdonk, Sneeuw klokje I; - het bouwen van een bedrijfs- febouw aan het Keizersveld I te Venray tnv S.J.E. Cla- essens, Spurkt 5a; - het vergroten van de woning aan de Aubadestraat 7 te Venray tnv P.W.G.M. van den Munckhof, Aubade straat 7; - het bouwen van een tuinhuis aan de Akelei 140 te Venray tnv M.H.S. Wilmsen, Akelei 140; De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 juli 2002 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. Venray, 4 juli 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De commissie Stedelijke Ontwik keling vergadert op woensdag 10 juli 2002, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I, alhier. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt; ONDERDEEL A I. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststel ling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikke ling gehouden op 6 februari 2002. lotulen van de openbare ver van de commissie Stede- Mjke Ontwikkeling gehouden op 12 juni 2002. 7. Gewestzaken. 8. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 9. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 10. Subsidieverordening stedelijke vernieuwing. I IBeleidskader huisvesting buitenlandse werkne mers. 12. Bezwaarschrift tegen het voorbereidingsbesluit Gouden Leeuw. 13. Voorontwerp bestem mingsplan Gouden Leeuw. 14. Jaarverslag Venray 2001.15. Eer ste algemene aanpassing van de productbegroting 2002. 16. Lijst aandachtspunten. 17. Rondvraag. 18. Sluiting. De commissie Stedelijk Beheer vergadert op maandag 8 juli 2002, aanvang 19.30 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I, alhier. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: ONDERDEEL A I. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststel ling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijk Beheer fehouden op 10 juni 2002. 6. Inge- omen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 8. Gevolgen nieuwe ammoniare- gelgeving voor milieuvergunnin gen. 9. Districtelijke driehoek 13 maart 2002. 10. Samenwerkings- convenant handhaving project "legale arbeid: adequate handha ving en goede huisvesting". I I Jaarverslag 2001 (voor zover van toepassing op het werkterrein van de Commissie SB). 12. I e algeme ne aanpassing van de begroting 2002. 13. Gewestzaken. 14. Rond vraag. 15. Sluiting. "wijziging bestemmingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek" en uitwerkingsplan "Industrieterrein Smakterheide, uitwerking kleine bedrijven 2001 De genoemde aanvragen'en meldingen en alle op dé aan vragen en meldingerr'"betrek king hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - Maatschap J. en G. Derikx- Verkuijlen, Volen 6 te Heide voor een revisiever gunning voor een paarden- en schapenhouderij, gele gen aan Volen 6 te Heide - Gebroeders Willems, Zand hoek I I te Oirlo voor een ve ra nderings vergunning voor een fokzeugenhoude- rij. gelegen aan de Zand hoek 11 te Oirlo - Maatschap Mulders, Eijken- hofweg 16 te Veulen voor een revisievergunning voor een varkenshouderij en akkerbouwbedriif, gelegen aan de Eijkenhotweg 16 te Veulen Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 juli 2002 tot en met I augustus 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrif telijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een de gedachtewisseling c ontwerp-beschikking. Alleen degenen die beden kingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs-niet in staat te zijn geweest^zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. Melding Burgemeester en wethouders van Venray maken, ter voldoening aan artikel II lid 5 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 28 mei 2002 (kenmerk 2002/21184), het wijzigingsplan "Wijziging bestem mingsplan De Hulst 2 - vestiging discotheek" alsmede bij besluit van 4 juni 2002 (kenmerk 2002/22266) het uitwerkingsplan "Industrieterrein Smakterheide, uitwerking kleine bedrijven 2001 hebben goedgekeurd. Het wijzi gingsplan 'Wijziging bestemmings plan De Hulst 2 - vestiging disco theek" maakt de vestiging van een discotheek op een perceel op het bedrijvenpark De Hulst 2 moge lijk. De discotheek, thans geves tigd in Leunen, krijgt een capaci teit van 3.500 bezoekers en wordt en twee bouwlagen uitge voerd. De vestiging in Leunen zal na de verplaatsing worden geslo ten. Het uitwerkingsplan "Industrie terrein Smakterheide, uitwerking kleine bedrijven 2001vormt het planologisch - juridische kader voor de realisatie van een klein schalig bedrijventerrein met bedrijfswoningen aan de Spurkter weg. De goedkeuringsbesluiten en net wijzigïngs- en uitwerkings plan liggen vanaf vrijdag 5 juli 2002 tot en met donderdag 15 augustus 2002 ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling is geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Buiten deze tij den kunnen de stukken worden ingezien na een afspraak met de afdeling publieksdiensten, tele foonnummer (0478) 523333. Binnen de genoemde termijn kan door belanghebbenden tegen de besluiten van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist Venray, 4 juli 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.F.HAB. Waals, burgemeester. dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 juni 2002 heeft besloten te verkla ren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied KTS/MBO te Venray, globaal omsloten door de St. Jozefweg, de Hemonystraat en de Tolstraat. Dit terrein komt vrij in verband met de realisatie van de unilocatie van het Raay- landcollege en wordt opnieuw ingericht. Hierbij wordt gedacht aan de realisatie van (zorg)woningen met daarbij behorende voorzieningen (ont moetingsruimte, horeca, etc.) Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op vrijdag 5 juli 2002 en ligt met ingang van die datum van inwerkingtreding voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten, tele foonnummer 0478-523333. Tegen bovengenoemd beslui ten kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de datum van inwerkingtreding ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzieningen- rechter van de Rechtbank te Roermond, Sector Bestuurs recht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 4 juli 2002. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende mel ding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheeiMS geac cepteerd: - Maatschap Kooter-Manders, Vredeweg 2a te Vredepeel voor het wijzigen van stal 3 met verdiepingsvloer nr. 4, gelegen aan de Vredeweg 2a te Vredepeel De verklaring en alle overi ge op de melding betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 4 juli 2002 tot en met 15 augustus 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belangheb bende schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. A.M.v.B.-melding Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens arti kel 8.40 van de Wet milieube heer een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: - Sportstiching Oirlo-Casten- ray, p/a Castelostraat 4 te Castenray voor het veran deren van de inrichting ingevolge het Besluit hore ca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer, gelegen aan de Heesakker 4 te Oirlo De melding kan worden ingezien van 4 juli 2002 tot en met 18 juli 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 4 juli 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Het evaluatierapport Lande lijk Toegangsnummer Politie - afgekort LTP - geeft aan dat de bereikbaarheid van de politie Limburg-Noord voldoende is. De technische bereikbaarheid van de politie in Noord- en Midden-Limburg scoort zelfs hoger dan het landelijke gemiddelde (96%) namelijk 98,8%. Hiermee behoort het korps tot de vier technisch best bereikbare politiekorp sen in Nederland. De uitkomsten van het landelijk onderzoek in opdracht van het korpsbeheerdersberaad zijn woensdag bekendgemaakt. Het gemiddelde rapportcijfer is een zeven en daar sluit Limburg- Noord bij aan. Het Servicecen trum van het politiekorps Lim burg-Noord beantwoordt 97% van de binnenkomende informatieve vragen (landelijke gemiddelde 89%). Dit betekent dus dat nage noeg alle gesprekken met een informatieve vraag door de mede werkers van het centrale Service centrum worden afgehandeld. Uit de meting blijkt verder dat vakbe kwaam en hulpvaardig geholpen worden een ruime acht scoort in Limburg-Noord. Vanzelfsprekend zijn er ook aspecten waarop Limburg-Noord nog kan en moet verbeteren. De tijdige beantwoording blijkt uit het onderzoek nog niet aan de norm te voldoen. 68% Van de gesprekken werd binnen 20 seconden beantwoord terwijl de norm 80% aangeeft. Andere ver- beterpunten zijn het tijdsbestek waarbinnen moet worden door verbonden, het stellen van gerich te tegenvragen en het samenvat ten van het gesprek. De bereikbaarheid en de infor matievoorziening van de politie Limburg-Noord zijn sterk toege nomen. Daarnaast is er een aantal ontwikkelingen te noemen die voor het publiek een gunstige uit werking hebben. Aangifte op afspraak heeft zijn intrede gedaan in de gehele politieregio waarbij de afspraak telefonisch via het Servicecentrum wordt gemaakt. Door het publiek wordt hierop positief gereageerd zijn de eerste ervaringen. Verder is er de moge lijkheid voor het publiek om tele fonisch danwel per e-mail een vakantiemelding door te geven. De verwerking van deze meldin gen vindt eveneens plaats bij het Servicecentrum., Verder zijn in ontwikkeling de centrale afhande ling van het e-mailverkeer en de mogelijkheid van aangifte via internet. Tenslotte blijkt dat sinds de wijziging van het gespreksta rief van het LTP (van 13 eurocent naar lokaal tarief) per 1 mei jongstleden het aantal telefoonge sprekken met 7,5% is toegeno men. De gcspreksduur per tele foongesprek is sinds die tijd met 10% toegenomen. Taxaties Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 m') gelegen op een perceel van 3000 m!. Perfecte omsluiting. Koopsom: €522.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op hel mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Per celen vanaf 1320 m®. Koopsom: €250,- per m* LMV ltd nn T Via kantoor Venray 0478-586408 MTrYW. rtirkx- vansoes t. n 1 Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a 2 ruime spreek kamers. 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 m® Huursom: €858,- per maand Staatsbosbeheer houdt op zon dag 14 juli om 9-30 uur een wan deling, waarin een deskundige Peelgids ingaat op de ontwikke ling van de Mariapeel tot hoog veengebied. Hij neemt u mee langs mooie moerassen, vennen en heidevelden. Hij vertelt over de turfstekerij in de Peel: een bewogen tijd. Ook het beheer van al deze gebieden komt hierbij aan dé orde. Hoogveengebieden als de Mariapeel herbergen vaak erg bijzondere planten- en diersoor ten. Kortom, er valt veel te ont dekken! De wandeling duurt ongeveer twee uur. Het is raad zaam om goede (wandelschoe nen mee te nemen. U kunt zich voor deze excursie aanmelden bij Bezoekerscentrum "Mijl op Zeven", Moostdijk 15 te Ospel, Telefoon: 0495-641497. Volwas senen betalen 1,59 euro en kinde ren tot 12 jaar 1,13 euro. Het startpunt van de excursie is het Biologisch Station Mariapeel, Kooiweg 36a, Helenaveen. "Goh, dat valt me best tegen. Ik ben het niet gewend om in een officiële vergadering dialect te praten", bekende Mathieu Emonts nadat hij maandag enkele zinnen had uitgesproken in het dorpsra- denoverleg. Het platform van de tien Venrayse dorpsraden had de nieuwe wethouders Emonts (PvdA) en Ruyten (fractie Van de Vorle) uitgenodigd voor een ken nismaking. Dialect is zoals gewoonlijk de voertaal in de maandelijkse vergadering. "Ik merk nu dat ik heel andere woor den moet gebruiken dan normaal in het Nederlands. Ik vind het daarom knap hoe de voorzitter zich zo gemakkelijk in het dialect uitdrukt", zei de in Merselo gebo ren en getogen Emonts. Voorzit ter Harrie Holtackers glunderde: "Het zal voor jou in het begin inderdaad even wennen zijn." Frits Ruyten waagde zich er hele maal niet aan. "Mijn vader komt uit Roermond en mijn moeder uit Den Haag. Thuis werd altijd Nederlands gesproken. Dus daar houd ik me nu ook maar aan." PEEL EN MAAS een abonnement waard Tijdens de studiereis naar Turkije in de herfstvakantie, zijn leerkrachten van de openbare basisschool De Flie refluit op bezoek geweest bij een school voor speciaal onderwijs. Deze school, met de naam Umut (Hoop) moet met minimale middelen rond komen. De kinderen en leer krachten op deze school toonden zich aangenaam ver rast door het bezoek uit Nederland en boden de leer krachten kleine presentjes aan. Deze gastvrijheid werd door De Flierefluit zeer op prijs gesteld. Eenmaal terug in Nederland nam leerkracht Theo Geer- lings het initiatief voor een inzamelingsactie. De leer krachten, ouderraad en de medezeggenschapsraad lever den spontaan een bijdrage voor de school in Turkije. Daarnaast zorgden de groe pen twee en vijf nog voor een kleine bijdrage. De totale inzamelingsactie leverde een bedrag op van 635 euro. Dit bedrag werd afgelopen week overhandigd aan de Turkse leerkracht Kahir Parlar. Deze zal tijdens zijn vakantie in Turkije sporttoestellen aan schaffen voor een gedeelte van dit bedrag en de rest in contanten aanbieden. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE| TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768

Peel en Maas | 2002 | | pagina 20