Jumpers'76 uit de malaise Sport- Verenigingsinfo Internationale quadcross in Venray MACHINE- Rick Philipsen Limburgs kampioen Miron en Roel clubkampioenen Christoffel Basketbalclub heeft nieuw bestuur en kader Jeugd Natuurwacht Fietsavond Confetti Zangers van St. Frans Lourdescomité Venray Aostrumse Zangkompeneej Crescendo Ars Musica Piet Martens kampioen Triathlon Vereniging Computerclub Venray Schutterij 't Zandakker Euterpe Venray's Mannenkoor Harmonieorkest De Springplank Nelipak in Venray zoekt kwaliteitsmedewerkers. Rommelmarkt Blitterswijck Zeskamp Landweert Collecte Harstichting Midzomer wandeling Peelrunners TV Ysselsteyn Mudhunters PEEL EN MAAS Donderdag 4 juli 2002 - Pagina 19 Het voortbestaan van Jum pers'76 hing een paar weken gele den aan een zijden draadje. Zowel op bestuurlijk als op het sportieve vlak verkeerde de Venrayse bas ketbalvereniging in grote proble men. Het gehele dagelijks bestuur (voorzitter, secretaris en pen ningmeester) stopt, er is een gebrek aan jeugdkader en het eer ste team degradeerde uit de over gangsklasse. Afgelopen vrijdag was er een extra ledenvergadering. Daarvoor werden al twee bijeenkomsten gehouden om leden en ouders van de stand van zaken op de hoogte te brengen. De 160 leden tellende vereniging is uit de bestuurlijke malaise gekomen Vooral het opstappen van secretaris Kees Spitters, de grote man achter Jumpers'76, was een gevoelige aderla ting. Spitters blijft overigens wel als scheidsrechter en op de achtergrond bij de club betrokken Dat vertelt Bal der Lamers die de voorzittershamer overneemt van John Oosterbeek. "Als er niemand was opgestaan dan was het wellicht afgelopen geweest. Dan was er geen draagvlak meer om door te gaan." Na de vakantie wordt in een extra ledenvergadering het nieuwe bestuur gekozen Secretaris wordt Mariëlle Achten, wedstrijdsecretaris Sinpat Kapriloglu en penningmeester Mare Deegens. Oud-speler en bestuurslid Balder Lamers is vooral blij dat het voortbestaan van de club nu niet meer in het geding is. "Gelukkig is er een aantal mensen uit de club die nu de kar gaat trekken. En misschien trok ik mij alles wel het meeste aan. Want mijn vader (Jacques Lamers, red.) is ook jarenlang voorzitter geweest. Ik wilde voorkomen dat Jumpers naar de knoppen zou gaan." Het gebrek aan kader bij de jeugd- teams is inmiddels ook opgelost. Diverse ouders hebben zich als vrij williger aangemeld om komend sei zoen een team te coachen en te trai nen. Ze gaan daarvoor binnenkort een trainersopleiding volgen. De bas ketbalclub wil meer investeren in de junioren en proberen de jeugdteams op een zo hoog mogelijk niveau te Een week na behalen van de titel kringkampioen outdoor heeft Rick Philipsen van handboogsportvereni ging Diana de titel Limburgs kam pioen behaald. Rick was deze zomer volop bezig om de limietscores te behalen voor uitzending naar Tsje chië en Italië en zegevierde op alle outdoorwedstrijden in zijn klasse. Almere, Grand prix de Pays Bas, Goir- le, Asten, Liemde. alles en iedereen werd aan de zegekar gehangen. Ech ter steeds met enkele punten te wei nig op de kwalificatiewedstrijden Voor jullie gaat binnen enkele dagen de vakantie beginnen en dat betekent ook, dat het bestuur van de JNW-Ven- ray even er tussenuit gaan. Dit wordt dus voorlopig het laatste berichtje. De begonia's zullen inmiddels wel volop in bloei staan en deze kunnen jullie meenemen naar school om te laten beoordelen. Je kunt daarvoor maximaal drie stempels verdienen. Denk ook aan je sierkalabas. Geef deze regelmatig water. De verdere nieuwtjes tijdens de vakantie komen op de website, dus surf daar maar eens regelmatig naar toe. Leden van OVB en Zij Actief gaan op dinsdag 9 juli fietsen richting Kasteel- se Bossen. Ze vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank Oostrum. Bij erg slecht weer gaat de tocht niet door. Woensdag: geen repetitie in verband met de vakantieperiode. Confetti is een koor dat bestaat uit vijf sopranen, vijf alten, vijf tenoren en vijf bassen. Zij streven ernaar om voor elke stern- partij een extra stem te hebben, dus zes stemmen per partij. Het repertoire is afwisselend, van close harmony tot pop. Ze repeteren op woensdagavond. Bekijk voor informatie ook website www.confetti.zingt.nl of neem con tact op secretaris: Henk Mijnster tel. 512082. Voor afmelding: Gerti tel: 631306. Vrijdag 5 juli: 20.00 repetitie hele koor, zaterdag 6 juli tussen 10.00 en 12.00 oud papier inleveren in de bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg: dinsdag 9 en 18 juli: 20.00 repetitie hele koor! Woensdag 10 juli: 07.00 vertrek naar Lyon; maandag 15 juli: terug komst in Venray wordt geschat om 23-00 Nieuwe leden zijn van harte welkom! Kom eens kijken op de repe titie van dinsdag dinsdag of vrijdag in de Galmhut, gelegen aan de Lange- weg 92, tel. 512001. Rick in actie tijdens het kring kampioenschap in Asten. (1225), de supervorm was er niet. Inmiddels waren de kwalificatiewed strijden achter de mg en was er ruim te voor technische aanpassingen. De resultaten mochten er zijn en dit ver taalde zich in het behalen van de kringkampioenstitel met liefst 1238 punten. Afgelopen zondag werd op het Limburgs kampioenschap ook deze titel behaald bij de junioren met een score van 460 punten. De jaarlijkse foto/diamiddag van de juni-bedevaart is zondag juli om 14.00 uur. U kunt dan ook foto's bij bestellen en napraten over de bede vaart. Voor de septemberbedevaart zijn nog plaatsen beschikbaar, zowel voor de treinreis als vliegreis. Alleen voor de treinreis moet u zich met spoed opgeven, liefst voor maandag 8 juli. Voor de vliegreis zijn nog meer dere plaatsen beschikbaar. Opgeven bij de heer G. Philipsen. telefoon 0478-583575 en mevrouw J.van Stip- houi-Pennings, telefoon 0478- 586721. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur, Zijn er mannen die belangstelling hebben óm ook eens zo'n repetitieavond mee te maken li bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. De eerste repetitie na de vakantiepe riode is op woensdag 21 augustus in De Kemphaan. Cresendo vraagt haar leden in deze periode zich wel beschikbaar te stellen voor eventuele uitvaarten Zaterdag 24 augustus 18.00 H.Mis in de Paterskerk; woens dag 18 september: opluisteren eucha ristieviering 50:jarig huwelijk. Afmeldingen uitsluitend bij mw. Van Dijck, tel. 581955. Repetitie op dinsdagavond van 20.15 tot 22.30 uur. in de Opmaat, Oostsin gel 37. Afmelden bij Marjo Kuvpers. tel 513191. Nieuwsgierig naar koor zang? Ars Musica nodigt geïnteres seerden uit om vrijblijvend te komen luisteren naar het nieuwe bredere repertoire. Zij hebben een nieuwe weg ingeslagen en zingen met veel plezier. Informatie: Marjo Kuypers, voorzitter, tel 51.3191'Op het terrein van Vincent van Gogh, locatie Noord singel, is de oud-papier container iedere dag open van 9.00 tot 18.00 uur en op zondag is de container gesloten. Informatie, www.arsmusi- ca.nl Piet Mariens van handboogschut- tcrij St. Joris uit Leunen is afgelopen zondag in Sittard Limbufgs kampioen handboogschtcten geworden. Mar tens won de titel in de eerste vetera- nenklasse. Afgelopen zaterdag vond in Oud-Gas tel een kwarttriathlon plaats over de afstand 1500m zwemmen. 40km fiet sen en 10km lopen in het kader van het nationale Triathlon Circuit Dave Ewalts nam hieraan deel namens TV Venray en werd heel verdienstelijk zesde in een tijd van 2.06.20. Tijdens de zomermaanden vindt er een lichte verschuiving in de trainingen plaats. Op zondag is tot het najaar geen zwemmen meer in De Sprank. Voor taan wordt op deze dag om 09.00 uur gefietst, vertrek vanaf De Sprank. De extra zwemtraining vindt plaats in het natuurwater van de Kasteelse Bossen elke donderdag om 19.00 uur. Kijk in de Tripost voor het exacte program ma. Programma zaterdag 15.00-16.00 mountainbiken, 16.00-17.30 lopen in schadijker bossen: zondag 09 00- 10.00 fietsen vanaf de Sprank: dins dag 1915-20.15 zwemmen in de Sprank; woensdag 19.00-20.45 baan- training in Venray; donderdag 19.00- 20.00 zwemmen kasteelse bossen. Info: www.geocities.com/twenray Computerclub Regio Venray houdt op vrijdag 5 juli weer een bijeen komst voor al haar leden De avond vindt plaats in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b te Vel tum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wan neer u geen lid bent van de computer club en met vragen of problemen zit omtrent uw PC. kunt u onze cluba vond bezoeken. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met tel. 0478-54l666 of per e-mail: crv@ison- zeclub.nl De CRV-homepage (met o.a. de clubdata) is te bereiken via het adres: crv.isonzeclub.nl Vanavond wordt er vanaf 19.30 uur geoefend op de Venrayse schutters- weide Zaterdag wordt de generale repetitie gehouden voor de Venrayse schutters. Vanaf 17.00 uur tot 19.00 uur zal tevens de mogelijkheid zijn tot het inladen van de materiaalwagen ten behoeve van het Oud Limburgs Schuttersfeest. Zorg ervoor dat U al uw attributen in de materiaalwagen plaatst, want de onderlinge afstanden tussen de feestweide. opstelterrein en de parkeerplaats van de materiaalwa gens zijn redelijk ruim te noemen. Na het OLS gaat de schutterij een'vakan tieperiode tegemoet, maar wordt er wel geoefend in de oefenwedstrijden. Harmonieorkest. 4 juli laatste repeti tie van het seizoen afmelden: 582539. 7 juli seizoensafsluiting. 15 augustus eerste repetitie na de vakantie; Jeugdorkest; 4 juli laatste repetitie van het seizoen, afmelden: 588545. 7 juli seizoensafsluiting. 21 augustus eerste repetitie na de vakantie; Drumband: 7 juli namiddag seizoens afsluiting. 13 augustus eerste repetitie na de vakantie. Bestuur: 7 juli seizoensafsluiting; 26 AB 20.00 Perdstal. Repetities donderdag 4 en 11 juli gehele koor in Witte Hoeve Koorva kantie op 8, 15 en 22 augustus. Extra repetities 8. 15, 22 en 29 september van 11.00 tot 13-00 uur in De Witte Hoeve. Programma 1 augustus kwar- taaltoepen na afloop repetitie (alleen voor leden). Afmelden bij Cees van Kreij, telefoon 589""75. Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal partycentrum De Witte Hoeve Web site: http://Iisten.to/VMK. Info PR/kooropIeidingen: a.v.d.boom@ hccnet.nl, of venrays- mannenkoor@hotmail.com Tel. 0487- 587668. Repetities: Elke woensdag om 20.00 uur in 't Kruuspunt. Website. http://www.harmonie-orkest.nl. Donderdag 4 juli (vanavond), laatste avond van het seizoen, van 18.30 tot 20.00 is er een grote talentenjacht voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Alles op het gebied van zang. dans of voordracht mag opgevoerd wor den. Vergeet niet je spullen mee te brengen. De nieuwe seizoenstart staat gepland op zaterdag 24 augustus. Vrijwilligers In de week daarna beginnen de club avonden. Er zijn echter wel proble men, doordat enkele vrijwilligers zijn gestopt of hun activiteiten voor de club op een lager pitje hebben moeten zetten, is er op de maandag en dinsdaggroep een onderbezetting in de leiding. Vandaar deze oproep onder de ouders of andere familiele den belangstellenden zijn om de groep mee te gaan draaien. Voor inlichtingen kan men terecht bij Anne Mie van Ochten, tel. 587837. Neiipak maakt producten uit kunststof. Blisterverpakkingen. Lichtbakken Tentpanelen. Zonnebankhemels. Trays. Gereedschapskisten, Koffers. We maken verpakkingen voor pacemakers, bltisdekens, schokdempers, spelletjes, afstandsbedieningen en operatiemesjes. Om maar een!, wat te noemen. i luchtdml machines. In onze thermovorm- technieken zetten wij zowel flinterdunne folie eb Nelipak if, non internationaal opererend medewerkers en een f geweldig gevarieerd aanbod, .towel naar producten als naar werk. We hebben machinestellers nodig. Om onze machines om te bouwen en in te stellen. Die zich -binnen zes maanden- tot specifieke Nelipak- machinesteiiers willen laten optelden. Kort gezegd: mensen met belang stelling voor techniek. Bei ons vóór meer informatie of een afspraak: 0478 529000 en vraag naar afdeling P O. Voor alle functies geldt dat zowel mannen als vrouwen kunnen reageren. Neiipak bv Postbus 37 5800 AA Venray De gemengde zangvereniging Erato uit Blitterswijck houdt zondag 7 juli vanaf 9.30 uur voor dc zeventiende maal haar jaarlijkse rommelmarkt. Meu bels, kleding, huishoudelijke- en elek trische artikelen en spelgoed maken ondermeer deel uit van het grote aan bod. Voor kinderen zijn er speciale activiteiten. De markt speelt zich af op het schoolplein in Blitterswijck. Het wijkfeesi van de Landweert zit er weer op. Afgelopen vrijdag werd gestart met de denkronde, een behen digheid spel van deze avond was spij kerbroek hangen. Na de denkronde stond het team Doe der mar elf op de eerste plaats. Op zaterdag begon de zeskamp op het terrein bij de Rozema rijn. Na een spannende strijd werd de dag afgesloten, s Avonds kwam ieder een weer in de feesttent bij elkaar, om deze zeskamp af te sluiten met een groot feest, met live muziek van Eclips Daar werden ook de prijzen bekend gemaakt van de zeskamp. Eerste wer den Doe der mar elf: tweede Jonge Belegen en derde (de winnaars van vorig jaar) Melisjes. De opbrengst van de collecte van de Hartstichting was ook dit jaar weer een succes: 14.096,60 euro (in guldens: 31.064,99). In Venray waren ruim 400 collectanten actief. De opbrengsten waren als volgt verdeeld: Ysselstevn 745,88 euro; Leunen 622,99 euro; Oos- trum 574,41 euro; Oirlo 496.50 euro; Mërselo 482.84 euro; Castenray 195.46 euro: Heide 244 euro; Veulen 178,57 euro; Smakt 90.29 euro; Vredepecl 128,14 euro (de dorpen tezamen 3759,08 euro) Venray centrum 9318,40 euro en aan giften 1109.12 euro. Heeft u interesse om het werk van de Hartstichting te steunen, dan kunt u bellen of schrijven naar Henriër- te Poels-Peters, Dr. Poelsstraat 16 in Venray. Staatsbosbeheer organiseert óp woensdag 10 juli een zomeravondwan deling door Nationaal Park De Groote Peel. De wandeling start om 19.00 uur bij bezoekerscentrum Mijl op Zeven in Ospel en is voor volwassenen en kinde ren. De zomeravondwandeling duurt ongeveer twee uur en de deelname is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. Voor de kinderen zijn er gidsen die hen die avond speciaal begeleiden. Dit betekent een spannende tocht met onderweg veel spelletjes, veel zelf doen en ontdekken. Het bezoekerscen trum Mijl op Zeven is geopend van dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur. De horeca is tot zekqr 18 (H) uur geopend Het centrum ligt aan de Moostdijk 15 te Ospel. telefoonnum mer: 0495-641497. De toegang is gra tis. laten spelen. Voor de hoofdmacht zoekt Jumpers'76 nog wel een trai ner-coach. Patrick Klomp uit Gennep vertrok naar zijn oude club Mogelijk dat ex-speler en oud-preses John Oos terbeek de technische leiding in han den gaat nemen. Balder Lamers, die ruim een jaar geleden vanwege een blessure noodgedwongen moest stop pen, hoopt dat het eerste team met een mix van jong en oud kan terugke ren naar de overgangsklasse. "De toe komst ziet er weer hartstikke goed uit", aldus Lamers. "Financieel stond de club er al goed voor. We hebben geen schulden en er is voldoende geld in kas. De problemen met het bestuur en kader zijn nu gelukkig ook uit de wereld." Trainingen, dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, Sevenum, 18.30 uur, pick nickplaats Helcnaveenseweg. Mcterik. 19.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur. parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 7 juli Weert IJzeren Man Volksloop, 17 juli Roggel Mozaïekloop 4-8-12 km Wedstrijduit slagen doorgeven via E-mail. rpvdg- oor@plex.nl of telefonisch. 077- 4678240. Donderdag, 4 juli, starten ze met de dubbelcompetitie, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draai en. De poule-indeling en wedstrijd schema's hangen bij de baan. De eer ste ronde wordt afgesloten op donderdag 18 juli Om in de pas te lopen met de Jeugd is de inschrijving voor de clubdag verlengd tot zondag 7 juli. Dus heb je je nog niet opgegeven, doe het dan vandaag. Je kunt voor keur opgeven voor voor- of namiddag. Op zondag 28 juli wordt het thuisblij vers toernooi gespeeld voor diegenen, die niet met vakantie gaan of nog moe ten gaan of zelfs al terug zijn. Je leunt je hiervoor opgeven middels de inschrijf- kaarten in de kantine. Het inschrijfgeld bedraagt 1 50 euro. De inschrijving sluit op zondag 21 juli. De organisatie van dit toernooi is in handen van Math en Leon. De komende weken is er ook in de vakantieperiode op de woensdag avond van 20 00 tot 22.00 uur weer gewoon rackettossen. Dus wil je eens een keer een balletje slaan, zorg dan dat je op tijd aanwezig bent, dan kun je vanaf het begin meedoen. Mountainbiken bij de Mudhunters is voor iedereen bereikbaar. Met de zomer in de bol is het heerlijk fietsen. Lekker in de kort broek en niet bang zijn dat je het koud gaat krijgen. Dat is natuurlijk het grote voordeel wan ner je de hele zomer door gaart met mountainbiken. Ook bij de mudhun ters kun je dan optimaal terecht Een leuke vereniging met zowel dames ais heren in de gelederen. Programma: 7 juli vertrek 9.00 uur voor een training in Horst. 14 juli ver trek 8.00 uur. per auto, voor een trai ning door gids Jos in Herongen (D) vlak bij Venlo. Iedere dinsdagavond om 19 00 uur training. Vooral geschikt voor nieuwe leden. Ze ver trekken altijd vanaf zwembad de Sprank Voor informatie bel je met de trainer. Piet Dupont op 04'78-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Afgelopen zondag vonden in sporthal de Wetteling de jaarlijkse clubkam pioenschappen plaats. In de diverse klassen werd weer op het scherpst van de snede om de hoogste eer gestreden. Zowel bij de jongens als meisjes, wedstrijd of recreant. Onderstand volgend de uitslagen van de eerste drie in elke categorie: meis jes recreanten ó-"7 jaar: 1 Nikki Bou- weriks: 2. Luca Naus en 3- Sara Arts. Meisjes recreanten 8-9 jaar: 1, Celine Hendriks; 2. Renee Duijghuisen en 3- Tamara van Broekhoven. Meisjes recreanten 10-11 jaar: 1. Melanie Wilmsen; 2. Rosan van Haren en Evie Jongmans. Meisjes recreanten 12-13 jaar: 1. Malou Arts; 2. Dung Ly en 3 Beauty Buko. Dames 14 jaar en ouder: 1 Lotte Niens; 2. Monique Bouten en 3. Ivon Schenkels. Jongens recrean ten: 1. Roy Hendrix; 2. Davy Aeimans en 3 Wout op 't Veld. Wedstrijd- groep meisjes instap: 1. Loes van Osch; 2. Sara Na'us en 3 Lisa Dassen. Wedstrijdgroep meisjes instap Los 6 1 Lotte Dirkx; 2. Josien Raedts en 3- Maud Verstappen. Wedstrijdgroep meisjes pupillen Los 4: 1 Kim Ver stappen: 2. Geertje Bakens en 3 Lynn van Kessel. Wedstrijdgroep meisjes jeugd Los 3: 1. Mechteld Grootemaat; 2. Michelle Franssen en 3. Nicole Rouwette Wedstrijdgroep Dames: 1 Miron van Rijswijck; 2 Lesley Barents en 3 Kim Coppus. Wedstrijdgroep jongens Los. 1. Sjoerd Maihijsen; 2 Janick van de Brand en 3- Jeffrey Bex Wedstrijdgroep jongens NWS: 1Nico Baltussen: 2. Gregory Mensinga en 3 Stan Classens. Wedstrijdgroep heren 1. Roei Arts; 2. Bart Killaars en 3- Tjeerd Hermkes. Als gevolg van deze uitslagen zijn Miron van Rijswijck bij de Dames en Roel Arts bij de heren algemeen club kampioen 2002 geworden. Tevens kregen op het eind van de dag Nico Baltussen en Lotte Dirkx de aanmoe digingsprijs. In het weekend van zaterdag 6 en zondag 7 juli staat circuit De Peel in Vredepeel in het teken van een inter nationale quadcross. Van zeer klein tot zeer groot, van piepjong tot al wat ouder, komen ruim 180 quadcrossers naar Venray. Verdeeld over klassen van 50cc tot 500cc komen de crossers uit zes verschillende landen naar het quadmekka op circuit Dc Peel. De klassen worden onderver deeld in cilinderinhoud en ervaring van de crossers. Zo is de klasse 250 cc verdeeld in junioren en senioren. Voor de eer ste maal zullen er ook rijders uit Let land aan de start komen. Twee rijders komen speciaal naar Venray met hun 50cc machines. Naast Letland komen er rijders uit België, Duits land, Engeland, Luxemburg en natuurlijk uit Nederland. In de klasse 50cc zullen Bart Gijsbers (Landhorst) en Michelle Janssen (Nijmegen) het opnemen tegen diverse buitenlandse deelnemers. Vanaf 6 jaar kan men al in deze klasse deelne men. Bij de 80cc zijn maar liefst 60 aanmeldingen. Gemma Linder (Wans- sum), Kelly Donders (Horst) en Davv Verstappen zullen hun gashandel geheel open zetten om de bekers in eigen huis te houden. Veel tegen stand zal er komen van de Belgische en Engelse delegatie die naar Venray komt. Bij de 200cc klassen komt bij de junioren Dirk-Jan v/d Dikkenberg (Ede) samen met Michael en Ricky Jansen (Baten burg) aan de start. Zij zullen proberen om Richard Wortington (Engeland) goed partij te geven. Echter Richard komt al vele jaren naar Venray en kent het circuit op zijn duimpje. Bij de 200cc senioren zal Natasja Haesen- donckx (België) net zoals zo vaak gedurende het lopende seizoen haar mannelijke tegenstanders de baas wil len blijven. Vaak zien de heren alleen bij de start en finish de voorzijde van haar quad, voor de rest van de wed strijd kunnen ze in de demper blijven kijken. De heren zullen beslist trach ten deze dame van de quadsport voor te blijven. Joe Maessen (Ysselsteyn) komt uit in de koningsklasse van de quads, de 500cc Inters. Naast Alex Brusslers (Box tel) en de quad familie van Delft (vader en twee zonen) uit Elshout komen hier ook sterke kanonnen uit België, Duitsland en Engeland aan de start. Hevig zal de strijd zeker wor den. Als Alex Brussclcrs met zijn grote inzet een foutje maakt zal Joe Maessen hiervan direct willen profite ren. De wedstrijd voor alle rijders gaat over zes manches verdeeld over beide dagen. Zaterdag starten om 9-30 uur de trainingen waarna om 11 30 uur de eerste wedstrijd van start zal gaan met de 50cc klassen. Circuit De Peel met zijn vele spring- schansen en grote overzichtelijkheid biedt volop spektakel voor de aanwe zig toeschouwers. Het weekend is Joe Maessen is komend weekend de lokale favoriet. een mooie gelegenheid om nader kennis te maken met deze jonge sport met vierwielers. Circuit De Peel is gelegen aan de N277 (Middenpeel- weg) nabij de basis van Groep Gelei de Wapens.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19