Taxi Verstraaten opent nieuw bedrijfspand Zakelijk bekeken Schenking voor goede doelen Specialisme op nieuwe bovenverdieping Kapé automatisering, voor al uw automatiseringsoplossingen Chris 1 uur foto's heropend PEEL EN MAAS Donderdag 4 juli 2002 - Pagina 17 M.K.B. branches kunnen zij naast de standaard softwarepakketten, ook maatwerk software leveren, speciaal op uw bedrijf en werk wijze geënt. Daarnaast maken zij zich sterk in systeembeheer en onderhoud van computersyste men en netwerken. Een taak die vaak binnen bedrijven onderschat wordt maar zeer noodzakelijk is. Daarbij wordt actief met de klant meegedacht. Elke vraag of elk probleem is voor KaPé automati sering een uitdaging. Wilt u meer over KaPé te weten komen, kijk dan op de website www.kape.nl of bel. Wijnruit 22 te Venray, tel. 0478-515361. Vrijdag 5 juli vindt de offi ciële opening plaats van het nieuwe bedrijfspand van Taxi Verstraaten op bedrijventer rein Smakterheide in Venray. "Vanaf deze plek sturen we voortaan alle bedrijfsactivitei ten en ontwikkelingen aan", vertelt directeur Geert-Jan Verstraaten. "Een nieuw pand was hard nodig, om ook in de toekomst vervoer op maat te kunnen leveren en om onze activiteiten te kunnen uitbrei den." Onlangs verhuisden alle bedrijfsactiviteiten van het Overloonse vervoersbedrijf naar Venray. Dat Verstraaten het bedrijventerrein Smakterheide koos als nieuwe bedrijfslocatie, is niet toevallig. "Venray ligt midden in ons werkgebied, de driehoek Venlo-Nijmegen-Eindhoven. Maar niet alleen dat, ook het feit dat Venray aan de A-73 en vlakbij Duitsland ligt, zijn voor ons belangrijke redenen. Want de bestemmingen van onze ritten rei ken natuurlijk ook tot buiten ons werkgebied." De locatie Overloon gaat als operationeel steunpunt fungeren, net zoals de bestaande steunpunten in Boxmeer en Bakel. "De steunpunten blijven gewoon bestaan om te allen tijde de snelheid van onze dienstverle ning te kunnen garanderen" merkt Verstraaten op. Taxi Verstraaten bestaat inmid dels ruim vijftig jaar. Vooral door de overnames van de laatste jaren, groeide het familiebedrijf uit tot een volwaardige organisatie met zo'n honderdvijftig full- en partti me medewerkers en een wagen park dat circa zeventig voertuigen telt. "We rijden in opdracht van bedrijven, instellingen, zieken fondsen, verzekeringsmaatschap pijen, overheden en particulie ren", vertelt Verstraaten. "We verzorgen het vervoer van groe pen en individuele personen maar ook koeriersdiensten. Denk aan directievervoer, ziekenve'rvoer en de trein- en straattaxi. Of het ver voer van klanten naar een school, dagbehandeling of werkplaats." Verstraaten is zich bewust van de toenemende vraag naar gespecia liseerd vervoer, "Het is voor ons een uitdaging om ook in de toe komst voor alle vervoersvragen een uitstekende oplossing te kun nen bieden. Niet voor niets luidt ons motto: 'vervoer op maat'." ISO-gecertificeerd Kwaliteit en klanttevredenheid zijn sleutelbegrippen in de dienst verlening van Taxi Verstraaten. "We zijn ISO-9002 gecertificeerd. Dat geeft onze klanten de zeker heid dat onze bedrijfsprocessen goed verlopen. Ons streven naar kwaliteit vind je overal terug. Gemiddeld verwerken we 800 tot 1000 ritten per dag. Ons plan ningssysteem moet een efficiënte en snelle dienstverlening kunnen garanderen. Maar het betekent bij voorbeeld ook dat we specifieke eisen stellen aan de ervaring, des kundigheid en eigenschappen van onze chauffeurs. Zij vormen de kern van onze dienstverlening en zijn daarmee natuurlijk beeld bepalend voor onze organisatie", benadrukt Verstraaten. "Zij zijn ons visitékaartje. Daarom zorgen we voor een goede opleiding van onze chauffeurs, van basisoplei ding tot opleidingen die zijn toe gespitst op het soort vervoer. Rolstoelvervoer bijvoorbeeld vraagt om een specifieke deskun digheid," Veiligheid van vervoer is eveneens een belangrijk aspect van de dienstverlening. "De chauffeurs zijn zich bewust van hun verantwoordelijkheid. In combinatie met een modern en goed geoutilleerd wagenpark dra gen zij zorg voor de veiligheid van onze passagiers." Uitbreiding van de activiteiten in de toekomst sluit Verstraaten zeker niet uit. "We gaan graag nieuwe uitdagin gen aan, zo lang het uitdagingen zijn die bij ons bedrijf passen. Want we willen geen concessies doen aan kwaliteit van ons bedrijf en onze dienstverlening." Roy en Ralf Kusters van Steenhandel Kosters overhandigen de che ques ter waarde van 2750 euro aan de heren Martens van de Toon Hennans Huizen en Bertrams van de CliniClowns. De klant is koning voor Steenhandel Kusters. Maar de leverancier van bouwmateria len uit Heide denkt ook aan anderen in de samenleving. Vorige week werd een bedrag van 5500 euro geschonken aan de Stichting CliniClowns en het Toon Hermans huis. Het geldbedrag was ingezameld bij de opening dit voorjaar van een nieuwe baksteenshowroom, Steenhandel Kuster Gallery genaamd. De Gallery, gebouwd aan de bestaande showroom, is een fraaie ruimte waarin architec ten, projectontwikkelaars en aan nemers elkaar ontmoeten voor zakelijk overleg. De bestaande showroom is sinds de uitbreiding helemaal ingericht op de particu lier, die kan kiezen uit een nog rij ker assortiment. Alles voor in en om huis bij nieuwbouw, verbou wing of renovatie is overzichtelijk gerangschikt. Behalve bakstenen in de meest verschillende forma ten, levert Steenhandel Kusters betonbestrating en gebakken materiaal voor bestrating om het huis, sierpleisters en keramische of betonnen dakpannen. Bijzonder is verder het ruime aan bod in tegels. Steenhandel Kusters verkoopt niet alleen tegels, maar zorgt desgewenst ook voor het zetwerk. Belangrijk is niet alleen om de klant een optimale keuze voor te schotelen. Het gaat om service en een gedegen advies. Meedenken en vooral betrokkenheid tonen. De goede doelen die gesteund werden naar aanleiding van de opening van de Gallery doen het zelfde en meer voor mensen die in minder prettige omstandighe den verkeren. Het ingezamelde bedrag ging naar de Stichting CliniClowns en het Toon Hermans Huis. De eerste organisa tie biedt met haar clowns ont spanning en vreugde aan kinde ren die in moeilijke situaties verkeren. Het Toon Hermans Huis is een ontmoetingsplaats en weg wijzer voor mensen met kanker en hun naasten. Sinds 1 september 2001 zijn John Philipsen en Ronald Kerkhoff een bedrijf begonnen dat zich specialist mag noemen in alle vormen van automatisering en dienstverlening op dit gebied. De twee heren hebben ruime ervaring in alles wat met pc's, sys teembeheer en aanverwante zaken te maken heeft. Een goed gevoel in deze tijd. waarin auto matisering niet meer weg te den ken is, maar ook steeds ingewik kelder wordt, zodat aanspraak kunnen maken op mensen met echte vakkennis een vereiste zijn. Dienstverlening is voor sommigen een toverwoord maar voor KaPé automatisering de normaalste zaak van de wereld. Een PC verko pen of een netwerk aanleggen is één, maar de service na de ver koop is nog veel belangrijker. Dat is het uitgangspunt van KaPé automatisering. KaPé automatise ring levert computers, laptops, netwerken maar ook de benodig de software. Maatwerk is daarbij van groot belang. Door de jaren lange ervaring in de diverse Helderman Sport in Venray Na elf jaar de zaak aan de Schoolstraat 5, was het tijd voor een facelift van Chris 1 uur foto's. Even deden de geruchten de ronde dat de zaak gesloten zou worden. Niets was gelukkig min der waar. De zaak onderging een complete metamorfose en met een geheel eigentijdse uitstraling waant men zich nu in een filmstu dio. Afgelopen vrijdag, tijdens Venray Muzikaal Totaal, heropen de Pierre Knoops officieel de nieuwe zaak. Als meervoudig buutkampioen wist hij het toegestroomde publiek te boeien met zijn carna valeske speech waarin hij het zakenleven van eigenaar Chris toelichtte. Na het officiële 'lintje doorknippen' kon de winkel bezichtigd worden. Van al het nieuwe is het oude ook bewaard gebleven. Men kan er nog steeds terecht voor kwaliteitsfoto's, zowel digitaal als traditioneel, pas foto's, portretfoto's en de collec tie lijsten en albums is uitgebreid. In november 1999 werd het winkelaanbod in Venray verr- ruimd met Helderman Sport, een franchiseketen met inmiddels 39 vestigingen in heel Nederland. De sportspe- ciaalzaak aan de Grotestraat heeft zich in betrekkelijk korte tijd ontwikkeld tot een aanwinst voor het Venrayse winkelcentrum. Niet in het minst door het voor uitstrevende denken van franchi senemer John Verkuijlen. Onlangs betrok hij de bovenverdieping van het pand aan de Grotestraat bij de toch al ruime winkelopper vlakte van 400 vierkante meter op de benedenverdieping. Op deze eerste etage met een oppervlakte van 150 vierkante meter staan de golfsport, tennis, hockey en 'run ning functioneel' centraal. "Specialisaties die tot de grootste sporten van ons land behoren. We zijn dus klaar voor de toe komst", aldus Verkuijlen. Tot het assortiment op de nieuwe afde ling behoren schoeisel, kleding en andere accessoires met betrek king tot genoemde sporten. De golfliefhebber kan zich zelfs uitle ven op een echte slagkooi om samen met de deskundige verko pers te komen tot een juiste keuze uit de clubs van erkende merken als Taylor Mode, Mizuno, Titleist, Dunlop en Donnay. Verkuijlen: "Onze service gaat zelfs zover dat mensen die niet tevreden zijn met hun club die kunnen ruilen. Voor ons staat de tevredenheid van de klant voor op." Specialisatie staat bij Helderman Sport met een grote S geschreven. Zo kunnen atleten en joggers via een voetspiegel analy se in de winkel de juiste keuze voor een nieuwe sportschoen bepalen. "Door de adviesproduc ten beneden weg te halen, kun nen we meer aandacht schenken aan de klanten die specifiek komen voor deze specialistische artikelen. Op een rustige manier kunnen we de tijd nemen om de klant voor te lichten. Doordat deze artikelen naar boven zijn ver huisd hebben we bovendien op de benedenverdieping meer ruim te om de andere collectie te pre senteren. Want we besteden ont zettend veel aandacht aan de presentatie in de winkel." Helderman Sport, de grootste sportzaak in Venray met een regionale uitstraling, heeft naast een uitgelezen collectie artikelen van functionele sporten een groot assortiment in sport casual (vrij- etijdskleding) en funartikelen. Geert-Jan en Piet Verstraaten, de beide directeuren van het gelijknamige vewoersbedrijf, voor het nieu we bedrijfspand..

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17