ubilarissen Venrayse ichutterij gehuldigd Sport- Verenigingsinfo Junioren AV Venray derde in finale t Schuttershutje winaaar ;chietwedsstrijd Spio Zestiende Straten loop Triathlon Midgetgolfer Jan Engels vierde op NK Ruiterdub St. Jan Merselo Mustangs winnen streekderby Bridge Rincón Espanol Toerclub Ysselsteyn De Roerdomp De Rooyse Schuuvers EEL EN MAAS Donderdag 27 juni 2002 - Pagina 19 Tijdens hei jaarlijkse Sim Jansfeest 2gïcfi de Venrayse Schutterij 't Zan- ikker Gilde Sint Jan drie jubilarissen Jigd. Dt gebeurde door bonds- lorzilter van de Schuttersbond Julia- de heer Louis Litjcns. De eerste bilaris is John Schutte, lid geworden in de Schutterij in het jaar 1977 en is inmiddels 25 jaar lid van de schut- :rij. John Schutte heeft in de beginjaren ili verdienstelijk gemaakt voor de ihutterij. Zijn vrouw. Riek Schutte- Bcnen, hacj toen de leiding over de tuken in de oude keten op de schut- irsweide en John reed altijd met de tnhangwagcn om de drank en de lenswaren te vervoeren. In 1984 1st John Schutte de koningsvogcl af schieten en dat jaar was hij teza- en met zijn vrouw het Koningspaar in de Schutterij en verder bemande jarenlang de functie van luitenant, laatste jaren heeft John Schutte noor gekozen om zijn actieve schut- tersleven in te ruilen voor een terug getrokken functie binnen de schutte rij en inmiddels is hij al jaren een niet- actief lid van de schutterij. De tweede jubilaris is Marian Hens- sen-Coersen. 32 jaar jong en vanaf 1977 lid van de schutterij, inmiddels dus 25 jaar. Op 7-jarige leeftijd kwam Marian bij de schutterij als bruids meisje van het Koningspaar, Hans en Ceciel van der Laar-Minnema. Via haar vader, Rob Coersen, werd het schuttersbloed overgedragen en dit bloed zit nog steeds in haar aderen. Na dit jaar als bruidsmeisje werd al snel de fluit ter mond genomen en blies zij jarenlang mee binnen het muziekkorps van de schutterij Nadat de schutterij had besloten om van het muziekkorps een trommelkorps te maken, werd Marian Henssen-Coer- sen dameslid van de vereniging om vervolgens in 1993 de functie van marketentster te gaan vervullen, iets wat zij altijd nog doet bij de vereni ging. Marian Henssen-Coersen vond bij de schutterij haar huidige man, Peter Henssen, en zij samen schon ken het leven aan één zoon en één dochter, die ook bij de vereniging betrokken zijn. En last-but-not-least Guus Stiphout, reeds 40 jaren lid van de schutterij. In 1962 werd het lidmaatschap aan vaardt bij café Volleberg en dat het Guus bevalt binnen de schutterij is wel duidelijk getuigende zijn jarenlan ge lidmaatschap. Guus Stiphout is een van de dragende krachten binnen de schutterij geweest, jarenlang werden de loden proppen in zijn schuur gego ten, was hij jarenlang bestuurslid. Bovendien was hij tijdens de bouw van het schuttersgebouw van de Schutterij aan de Loonsedijk, de man die de troepen aanvoerde en hij mag dan ook beschouwd worden als de projectleider van deze bouw. Verder maakt Guus Stiphout al jaren de koningsvogel van de schutterij, ech- De jubilarissen van de Venrayse schutterij. ter wist hij deze zelf nog nooit naar onderen te schieten en was hij jaren lang buksmeester. Enkele jaren gele den legde hij zijn functie van bestuurslid neer om de jeugd de kans te geven om de vereniging nog verder uit te bouwen. Naast de functie van commandant binnen de vereniging is hij ook de paradecommandant van de schuttersbond Juliana', de overkoe pelende schuttersbond in Noord- en Middenlimburg. Naast Guus is ook zijn vrouw, Mary Stiphout-Graat en zijn dochter, Monica Stiphout, lid van de Venrayse schutterij. Natuurlijk hoopt de schutterij ook dat zij deze familie nog lang in hun midden mogen hebben. Voor zijn verdiensten voor de Schutterij werd Guus Stip hout benoemd tot erelid van de Schutterij 't ZandakkerGilde Sintjan uit Venray, De Venrayse Schutterij 't Zandakker lilde Sintjan kan terugkijken op een ïslaagd familie- en verenigingsschie- 'n mei deelname van drieënzestig rictallen. Op deze middag waren er :1e personen te gast op de schutters- i'eide, van politieke partijen, zoals de VI.) en Samenwerking Venray, tot de ichtbuksvercniging de Roos uit Leu- cn, Rowannis en vele belangstellen- ïn voor de Venrayse schutterij, Na en leuke wedstrijd onder genot van 7 en stralende zon, waren er na de ischietrondes maar liefst vijftien kaar- en, die zich voor de finale hadden eten te kwalificeren. De luchtbuks eren iging de Roos en de Rowannis Bonden zich de grootste deelnemers an de kaveling met ieder vijf kaarten, de eerste finaleronde vielen er vele anshebbers af en toen waren er nog ier teams in de strijd. Driemaal de owannis en eenmaal het drietal, dat nder ile naam Schuttershutje de strijd anbond Door deze tussenstand was et dus duidelijk dat de wedstrijd dit ar een nieuwe winnaar zou krijgen, ingezien de schutters van de lucht- uksvereniging de Roos al allemaal waren gesneuveld. Na enkele rondes viel de beslissing. Het eerste drietal van het Schuttershutje had de negen blokjes naar onderen geschoten en het woord was aan de RoWannis. Voorop- schutter, Hugo, faalde niet en leider van de Rowannis Jarno kwam onder de buks en zoals, hij de hele middag, nog geen schot had gemist, sloeg het noodlot toe. Hij mistte zijn doel en de Rowannis haalden niet wat hun doel stelling was, niet de eerste prijs, maar de tweede, de derde en de vierde prijs waren toch leuke resultaten voor de Rowannis, die op de schuttersweide een plezierige middag meemaakten. De eindzege ging dus naar het Schut tershutje, een drietal bestaande uit Carla Hut - Paul Koeter en Bianca van Dorrestein. Dit drietal mag het. komen de jaar de wisselbeken van de Schutte rij in hun bezit houden om het volgen de jaar op de zaterdag voor het Sint Jansfeest deze titel wederom te komen verdedigen. Wie enkele foto's van het verenigingsschieten wil bekijken, kan dit doen op de website van de Schutte rij, te bereiken onder, www.zandak- litslagen van de clubkampioenschap en; categorie zonder diploma: 1. Veerle enten; 2. Ashley Wijnhoven, 3 Babet uereboom; 4. Daphne Knoops Met H- iploma: 1 Sharon Creemers; 2 Marieke tnssen; 3- Emy IIermens; 4. Marijke ireijdanus; 5. Christel Verdeuzeldonk; Naomi Fleurkens, Maud Vissers; 8. Jlja Hendrix; 9. Crhissy de Bree; 10. mnc Verdeuzeldonk. Met (kliploma: I Belle Schaminec; 2. Els v.d, Gicsen; 3. 'cssa Runge; 4. JosienJanssen; 5, Eline v lijck; 6. Joyce Hendriks; 7. Melissa Bou rn, Age 11. Imke Hofmans; 2. Petra leven; 3. Shannon v. Sambcek; 4. Kim- erly Goemans; 5 Janne Driessen, Age 2: Dian Wellen; 2. Suzan Ploegmakers; 3 tetanic v.d. Wijst; -i. Marcha Toonen; 5 lelanie Goeman,s;6. Sylvic-Elise Schami- Fieke Classens; 8. Miranda Cree mers. Age 3 1 Dorien Geven; 2. Linda ITofmans; 3 Bea Wellen. Fina junioren: 1. Celine v.d. Ven, 2. Cinderella Goe mans; 3. Amandine v.d, Ven; 4. Moniek Classens; 5. Tetske Peeters; 6. Melanie v. Sambeek; 7 Manneke Peeters; 8. Petra v. Benthum; 9. Lara Voemians. Fina senio ren: I. Kelly Swinkels; 2, Antionctte Nelissen; 3. Anja v. Leuken; 4. Trudy Aerts; 5 Karin v.d Heuvel; 6. Rianne Geven. Clubkampioen van 2002 is Kelly Swinkels. Vorige week zondag werden de volgende diploma's behaald. Het Hl- diploma voor Veerle Centen, Yvonne Botterhuis en Marieke Stevens. Het G- diploma voor Emy Hermens en Christel, Verdeuzeldonk; het F-diploma voor Els v.d Giesen, Jitske v, Groenland, Eline v. Dijck, Joyce Hendriks, Joelle Sch;imincc, Josien Janssen en Tessa Runge. Op woensdag 3 juli wordt de zes tiende editie van de jaarlijkse Straten- loop gehouden in het centrum van Sevenum. De organisatie is in handen van Lopersgroep de Peelrunners in samenwerking met Stichting Wieler sport Promotie Sevenum. Zij begin nen in de namiddag al met de eerste wielerwedstrijden. Dit jaar is gekozen het evenement niet in de vakantiepe riode te laten vallen. Zo kan een nog groter aantal lopers, vorig jaar al zo'n driehonderd, in de gelegenheid gesteld worden deel te nemen aan dit sportieve gebeuren. En laten we wel wezenalleen al voor de muesli- broodjes na afloop is het de moeite waard om het stof van je lopersschoe nen te kuisen en het op een lopen te zetten. Voordat de benen onder tafel kunnen voor de broodjes zal er echter eerst gestart moeten worden. Dit gebeurt onder de fleurige leiding van Simone, zij zal het startschot door de Raadhuisstraat van Sevenum laten .knallen. De lopers die wat meer wil len dan het mueslibroodje, kunnen hun beste beentje voor zetten om de premie voor het verbreken van het parcoursrecord binnen te halen. Op de 5 km staat een prijs van 25,00 euro en voor de 10 km 50,00 euro. Bij de 10 km heren staat het parcoursre cord sinds 1998 op naam staat van Marco Gielen en bij de dames al sinds 1991 op naam van Franka Janssen De records op de 5 km zijn ook al enkele jaren niet meer verbroken. Dat van de dames staat sinds 1996 op naam van Sandra Hofmans en bij de heren sinds 1994 op naam van Henk Raassens. Genoeg uitdaging dus voor de regio nale top, of beter de Nederlandse top uit de regio, gescheiden starten van de 5km en de 10 km sinds twee jaar is de organisatie goed bevallen Het publiek kan aan de nummers van de lopers zien in welke categorie en welke afstand ze lopen. Startplaats van 10 km is ook dit jaar weer in de Raadhuisstraat om exact 20.00 uur en de 5 km om 20.03 uur. Finishplaats is voor beide afstanden eveneens in de Raadhuisstraat, Inschrijving in sport hal De Stapakker, Wilhelm inastraat 5. vanaf 18.30 uur. Tot een half uur voor de start kunnen deelnemers zich inschrijven. Voor meer informatie: Huub Raassens, telefoon 077- ,3983311. Frank Timmermans uit Broekhuizen- vorst, en lid van Triathlon Vereniging Regio Venray, is als snelste Limburger gefinishte tijdens de 3/4 triathlon (3 km zwemmen, 110 km fietsen, 30 km lopen) van Stem. Timmermans die dit jaar voor het eerst in de veteranen- klasse uitkomt wisselde tijdens het looponderdeel een paar maal stuiver tje met Dennis Geraedts uit Swalmen voor de positie als snelste Limburger maar trok in de laatste ronde aan het kortste eind, Overall werd Timmer mans dertiende en in het veteranen- klassement tweede, achter ex-prof Richard van Diessen, in een tijd van 06 uur 03 min 14 sec. De wedstrijd werd gewonnen door Gerrit. Schel lens uit Lommei (B) voor Casper van de Burgh uit Leiden. Marcel Meulen- dijks uit America, evenals Timmer mans lid van TV Venray, eindigde na een 24e plek vorig jaar, nu in de mid- Ya se acercan las vacaciones y también la hora de empezar a hacer las maletas para ir a visitar a nuestros seres queridos o amigos, otros muy ilusionados se pre- paran para ir a contraer matrimonio en Espana eomo es el caso de Robert vim de Laar que cl dia 19 de Julio a las 17,30 horas se casara con la Sita. Clara López. Vazquez, en la Iglcsia de San Mamed de Melad, Lugo Galiciadespués de la cere- monia la pareja invitan a tornar un ribei- ro a su salud, en la Casa Grande de Nade- la, a todo el que tenga la oportunitlad de pasar por aquel lugar. Deseamos a la pareja que scan muy felices, esperamos saludarlcs y darles la bienvenida, ya que después tendran su residencia en Ven ray, Uri saludo de Hace. denmoot met een tijd van 06.54.56 door hooikoortsproblemen in de aan loop naar en tijdens de wedstrijd. Na een zware wedstrijd afgelopen zater dag in Lelystad behaalde Jo Klerken, lid van TV Venray, weer 202 punten in het Timex Duathlon Circuit Hij staat nu met 1017 punten nog steeds aan de leiding als eerste in dit circuit. Op de tweede plaats staat nu Paul Kleinegris uit Hengelo met 940 pun ten en als derde staat nu Karei Tinne mans uit Nederweert met 710 pun ten. De afstanden in Lelystad waren: 10 km lopen - 40 km. Fietsen en weer 5 km lopen. Klerken haalde hier een 10de plaats in een tijd van 2.40.42 toch iets snel ler dan in Dedemsvaart. De finale wedstrijd wordt gehouden in Valken burg op 6 oktober 2002 Programma, zaterdag 15.00-16.00 mountainbiken, 16.00-17.30 lopen in schadijker bossen: zondag 09.00- 10.00 zwemmen in de Sprank, 10.15- 12.15 fietsen vanaf de Sprank; dins dag 19.15-20.15 zwemmen in de Sprank; woensdag 19.00-20.45 baan- training in Venray; donderdag 19.00- 20.00 zwemmen kasteelse bossen. Info: www.geocities.com/twenray. Komende zondag rijden ze de Bevrij- dingsrit in Overloon. Ze vertrekken bij Herberg de Peel om 08:00 uur. De Venrayse leden kunnen het beste op eigen gelegenheid naar Overloon gaan. Ze gaan om ongeveer 8.45 uur in Overloon van start. In Friesland werden afgelopen weekend de Nederlandse midgetgolf- kampioenschappen voor senioren gespeeld. Voor Jan Engels en Harrie Lenssen van MGC Buitenlust een mooie gelegenheid zich weer is de schijnwerpers te spelen en een proe ve van bekwaamheid af te leggen met als uiteindelijke doel om een plaatsje in het EK-team voor 2003 in Praag te bemachtigen, Zaterdag had Jan Engels een flitsende start met een rondje 19 Gevolgd door een matige 26 en weer uitstekend vervolg gevend met 22 - 20 en 22, wat uiteindelijk na de eerste dag 109 holeslagen opleverde, goed voor de tweede plaats na de eerste dag achter Tiny Klarenbeek (Gel drop) met 108 holeslagen. Harrie Lenssen had het zaterdag moeilijk en sloot de eerste dag met 120, wat een elfde plaats in de tusssenstand bete kende. Zondag verging het hem veel beter. Na een mindere (27) openings ronde. kwam hij sterk terug met 20- 22-22-24, waarmee zijn eindtotaal op 235 holeslagen kwam. Dat leverde hem uiteindelijk de achtste plaats op en bereikte daarmee zijn doelstelling, namelijk een plaats in de toptien. Jan Engels kon de eerste drie ronden zijn draai niet vinden (25-26-27) en zakte daardoor naar de zevende plaats, maar de in de laatste twee herstelde hij voortreffelijk met 23 en 22 en kwam daardoor op een totaal van 232 holeslagen en miste op slechts één slag het podium en werd dus vierde. Winnaar werd de ongenaakbare Tiny Klarenbeek met 214 slagen (21.4 gemiddeld), gevolgd door Feitse Slin gerland (Ridderkerk) met 230 slagen en Martin Blokker (Voorthuizen) met 231 slagen. Aad de Jong (Ridderkerk) en Hans van der Aa (Leende) scoor den beiden 233 en Arnold Hartjes (Hoenderloo) 234. Het was een NK, dat tot de allerlaatste slag ontzettend spannend bleef, wie na Tiny Klaren beek de resterende podiumplaatsen zou bezetten. Bovendien slaagde Jan Engels er tijdens dit NK in drie per soonlijke records te verbeteren, namelijk 87 over vier ronden, 109 over vijf ronden (21,8 gemiddeld), tevens een nieuw clubrecord (dat sinds 1987 op naam stond van Gerrit Vermeulen met 111 slagen!) en 232 over tien ronden (evenneens een nieuw clubrecord). Komend week end worden in Eindhoven de districts- kampioenschappen gehouden. Ver trektijden worden donderdag bekend gemaakt. Tijdens de tweede selectiewedstrijd het afgelopen weekend in Meerlo werden door de leden van St. Jan de volgende resultaten behaald: dressuur zaterdag: Ellen van Dijck die voor het eerst startte met Rozette, won met de eer ste proef een vijfde prijs met 162 punten en de tweede proef een hele mooie eerste prijs met maar liefst 177 punten. Beide proeven reed zij in de klasse B. In de klasse L2 was het Bian ca Arts die een prijs behaalde. Met Olaf won zij de zevende prijs met 164 punten. De zusjes van Ooi wonnen allebei een derde prijs. Janine van Ooi won deze prijs met Katinka H. In de klasse Mi met de tweede proef met 168 punten. Eva won de derde prijs (eerste proef) met Nevada in de klas se M2 met 162 punten. Springen: Rick Janssen en zijn paard Little Misterv waren goed in vorm. Zij behaalden een keurige eerste prijs in de klasse M. Petra van Dijck won met paard Ilivia een zesde prijs in de klas se Z. In de klasse L won Jan Janssen met Narlando de negende prijs. Dressuur zondag: Esther Boumans werd met beide proeven tweede. Voor de eerste proef kreeg ze 171 punten en voor de tweede proef 173 punten. Esther won deze prijzen met Hain in de klasse B. Karin Winnen won met haar tweede proef met Sis ter Bean een vierde prijs met 162 punten, ook in de klasse B Karin reed ook in de klasse L2 in de prijzen. Met Oline werd ze vijfde met 166 punten in de eerste proef. In de klasse LI behaalde Jolanda Willems met Alexa nder een vierde prijs met 170 punten in de tweede proef, Marie-José reed twee keer in de prijzen in de klasse LI met Nathalie. Met de eerste proef won zij een mooie tweede prijs met 166 punten en met de tweede proef Programma jeugd: 5 juli vissen voor de IT.v/d Fleuvel beker. Bijeenkomst 18.00 vissen van 18.30 tot 20.30, er wordt gevist aan de Ballonzuil. Uitsla gen Jeugd: na drie spannende koningswedstrijden bij de jeugd is Emiel van de Hoogenhof de nieuwe jeugdkoning van de "Roerdomp" Hij wist in 3 wedstrijden liefst 1107 cm vis te vangen, iets wat de senioren hem niet zo gemakkelijk na zullen doen; tweede werd Tom Bonands met 690 cm; derde Nick Tunnissen met 629 cm; vierde Tom Tunnissen met 509 cm; vijfde Mark Bonands met 198 cm. Uitslagen senioren: bij een wedstrijd in Venlo wist de heer A.de Klein zich in de prijzen te vissen. Uitslag zeven de zomeravondwedstrijd: 1. A.van Mill; 2. Sj.Philipsen; 3,J.Tunnissen; 4. G.Robben; 5 R.Bex- kens. Programma senioren: 26 juni: achtste zomeravond competitie. 30 juni; Venray-Vierlingsbeek op de maas vissen van 08.00 tot 11.30 uur. Dit is een vrije wedstrijd. Opgeven wedstrijdenH.Hendriks Tel:0478-582994.Voor donderdags 19 00 uur. Nieuwe vergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Groot- el Stationsweg 21 te Venray en bij secretaris H.Hendriks pastoor v/d. Gaetstraat 48 Venray.Tel.0478- 582994.Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver "De Ballonzuil '.Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Sjoelclub de Rooyse Schuuvers uit Ven ray bestaat dit jaar veertig jaar. Ter ere daarvan is was zaterdag een toernooi. Bij de DC werd Mien Classens negen de, Marie Aarts vijfde en Toos Montijn derde. Bij de HC werd Hans Montijn derde. Vijftigplussers die willen gaan sjoelen kunnen zich melden, indien dat in augustus gebeurt, kunnen zij nog deelnemen aan de Limburgse Kam- pioenschappeni n oktober. Voor inlich tingen kunt u terecht bij secretaris Hans Montijn, tel. 582831. werd ze derde met 172 punten. Ook Ingrid Bonneux viel twee maal in de prijzen Haar eerste proef werd beloond met een tweede prijs met 175 punten en met haar tweede proef werd ze derde met 162 punten. Ingrid reed in de klasse LI met haar paard Plato. J:inine van Ooi behaalde ook zondag een derde prijs in de klas se Ml met Katinka H. Dit keer kreeg zij ook 168 punten van de jury in de klasse Ml. Springen: Jan Janssen was in de klasse L met Narlando iedereen te snel af. Hiermee werd hij eerste. Ook met Liberty reed Jan in de prijzen. In de klasse Z behaalde hij een mooie tweede prijs, Petra van Dijck won met Ivestor de zevende prijs ook in de klasse Z en met O'Quick werd zij nog negende in de springklasse M Tenslotte won Mark Janssen met Rio de Janairo een negende prijs in de klasse B. Enkele ponyruiters hebben het afgelo pen weekeind in Mariahout een wed strijd gereden. Alleen Susan Hendriks met Nina viel in de prijzen. Met dres suur won ze een vierde prijs met 163 punten in de klasse DL1Met sprin gen won ze in de klasse DB ook een vierde prijs. Ze kreeg 47 punten voor de rijstijl. Komend weekend staan de vereni gingkampioenschappen gepland en door de ponyruiters wordt de tweede selectiewedstrijd gereden. Beide wed strijden vinden plaats in Meerlo. De honkbalsenioren van de Mustangs hebben een 7-13 overwinning behaald op het tweede team van Red Caps Venray. Ondanks een goede start van Venray, waarbij het de eer ste twee inningen volledig domineer de en een 6-0 voorsprong nam. bleek Red Caps niet in staat om de prestatie van april dit jaar te herhalen. Gehol pen door enkele fouten aan de kant van Venray en diverse goede honksla- gen konden de Mustangs vanaf de derde inning met grote schreden terugkomen en in de vijfde inning een 7-8 voorsprong nemen. De zesde inning gaf de Mustangs de gelegen heid om de voorsprong te consolide ren en zelfs uit te breiden. Döor het onvermogen van Red Caps Venray om nog te scoren was de 7-13 over winning voor de gasten daarmee een feit.De honkbalsenioren 1 kwamen door een niet verwerkte wijziging van de competitie niet in actie tegen DVS. De softbalsenioren kregen zaterdag al te horen dat hun tegenstander voor een dubbele wedstrijd, de Starlight uit Schijndel. niet genoeg speelsters zou hebben. Op zondag werd dus maar een training belegd om toch bezig te zijn. Het niet opkomen van de Starlights betekenen twee eenvou dige 2-0 overwinningen voor Red Caps Venray die meer dan welkom zijn.Op zaterdag heeft de jeugd van Red Caps Venray gespeeld. Ondanks het goede weer moesten de jeugd- teams van Venray grote verliezen incasseren. De pupillen verloren kansloos van de Mustangs met 0-11. de aspiranten deden het niet veel beter tegen PSV: 2-21De junioren tot slot moesten hun meerdere in Maast richt erkennen: 3-19. Programma 29 juni Pupillen-Mustangs a 11.00 Aspiranten-Cheetahs al 3:30 Junioren-Indians a 11 ;00 Programma 30 juni Softbal: Roef - Red Caps al 1:00 12:45 (dub bel te Moergestel) Honkbal 1-Cheetahs a 14:00 Knuppelaars - Honkbal 2 al0;30& 13:00 (dubbel te 's Hertogenbosch) Recreanten: 26/6 Gemert - Red Caps 1 Red Caps - Red Sox a 19:00 Bridgeclub Venray Common Sense Met nog een avond te spelen voor de zomertrofee staan Ds. Delsing-Jeuris- sen boven aan op de ranglijst, gevolgd door FIr, v. Lieshout- Manders en Bender- van Gaal. Wanneer de laatste avond echter een van hen niet komt spelen en anderen uit de top tien, dan kunnen ook ande ren nog met de uiteindelijke eer gaan strijken. Op de voorlaatste avond was er in de gele lijn een eerste plaats voor Hr. Bender- van Gaal, gevolgd door Hr. Jaegers- Verschuyten en Mw, Camps- Hr. Corzilius In de rode groep waren de eerste drie plattesn voor Ep. Wil- lemsen, Ep. Gielen en Ep. v. Hooft. Vanavond de laatste clubavond van dit seizoen. NR Bridgeclub Achttien paren in twee lijnen speel den op de zesde en laatste avond van de eindladder. In de gele lijn wonnen Mia Koopman en Jo Sijbers met 58,33%, tweede weren Toon den Brok en Theo van Raay met 53,47% en derde Annie Boekholt en Mia Lom men met 52,78%. In de rode lijn scoorden Piet Hanen en Huub Thuvls 68,75%, Ilona Orosz en Karei Jagers 63,02% en Mientje en Toon Jakobs 61,98%. Hiermede is de eindstand van de ladder bereikt. De vier beste avon den tellen en daarin hebben Frans van Lieshout en André Poels 237,65% bij elkaar gespeeld. Tweede werden Piet Hanen en Huub Thuyls met 237,10, derde Annie Boekholt en Mia Lommen met 235,18, vierde Hay Houwen en Joop van Hooft met 231,83 en vijfde Jac queline en Jan van der Slik met 229,03 (nog bijna gemiddeld 56%!) Nu nog de einddrive op 25 juni. Afgelopen maandag werd het seizoen 2001-2002 afgesloten. De uitslagen zijn als volgt: Geel: 1. Ds. Overbeek- Peters 63.54%; 2. Mw. Aarts-hr. v.d. Linden en mw. Bistervels-hr. Koop man 62.50%. rood: 1. Hr. Huys-Karag- ozvan 63.75%; 2. Ds. Cremers-Verha- egii 59.17% 3. Ds. v. Ham-Korsmit 57.03%. Het nieuwe seizoen start in septem ber en er is nog plaats voor nieuwe leden. Klavertje Vier De uitslag van de een na laatste bridgeavond is als volgt: Geel: 1. Ds. Creemers-Peeters en hr. Canli-Come- lissen 58.33%; 3- Ds. Aartsl-Linders en v Ham-Korsmit 55.83%. groen: 1. Mw. Claasens-Hr. Hermans 76.56%; 2. Hr. Faas-Linders 61.98%; 3- Ds. Poels- Vermeulen 60.94%. Bridge NR Op dinsdag 25 juni namen 26 paren deel aan de slotdrive van dit seizoen. Het scoren was een zaak van eer, voor prijzen hoefde niet gespeeld te worden: er waren als kleurige afslui ting van het speelprogramma aardbei en voor alle deelnemers. In de gele lijn wonnen Hay Houwen en Joop van Hooft met 63,47%, tweede wer den Jacqueline en Jan van der Slik met 60,35% en derde Annemarie Boe laars en Thorn Kuypers met 57,57%. In de rode lijn scoorden Ans Slagter en Gemma van Winkel het best met 56,67%, gevolgd door Jopie en Jan Emmen met 55,83% en Netty Sonne- mans en Annie Visser met 54,58%. Nu de zomercompetitie en 20 augustus beginnen we weer aan een nieuw sei zoen. -CU II -f Tijdens de gcbicdsfmalc van de compe titie voor C-mcisjes in Helmond, heblien de Venrayse junioren zich van de goede kant laten zien. De vijf Venrayse atletes hadden het niet gemakkelijk tegen enke le gerenommeerde verenigingen die met meerdere leden de lasten beter kon den verdelen. Het Venrayse vijftal liet zich niet kennen en wisten zich tot het laatst toe te verweren met schitterende prestaties. De einduitslag gaf aan dat de Venrayse atletes goed waren voor een bronzen plak in deze belangrijke finale. De uitslagen: 4 x 80 m Suzan van Dijck, Hanneke van Oosterhout, Garcia Ste gen, Gceke Blenk 43,10 sec.; 80 m Suzan van Dijck 10,76 sec.: 80 m hor den Geeke Blenk 13.44 sec,; 1000 m Lisa van Ligt 3.38,80 min.; ver Geeke Blenk 4.7"" nv. hoog Garcia Stegen 1.45 m; kogel Hanneke van Oosterhout 6.3.3 m; discus Garcia Stegen 16.79 m; speer Suzan van Dijck 36.94. AV Venray-Regio hoopt op verborgen talent wat zich in de regio Venray mogelijk nog schuil houdt. Door met meer deelneemsters aan deze competitie wedstrijd deel te nemen ontstaat er wat meer ruimte voor rust omdat de atletes dan ingezet kunnen worden op hun specialisme. Heb je interesse kom dan eens kijken tij dens de trainingen vim AV Venray-Regio of kom 4 keer gratis mee trainen bij deze fantastische sport. Zie lijst baan trai ningen verder in dit artikel. Kijk ook eens op onze website: www.av-ven- ray.nl. In het Belgische Gotem is Twan Lenssen zevende geworden in een sterk Belgisch atletenveld. Belgische toppers als I.igneel(winnaar in 30.36), van Hel den en Rudy Walem voerden al snel een schifting door. Twan kon de top lang volgen maar moest tenslotte buigen op het lastige met 300m ware Franse kas seien gelardeerde parcours. Hij werd 7e in de tijd van 32.41. Bij de veteranen legde Paul Coppus beslag op de 13e plaats bij de M40 en was in totaal 18e in 38.04, Ook hij kwam door de omstan digheden niet tot een echt scherpe tijd. De baantrainingen in het zomerseizoen zijn als volgt: pupillen op dinsdag 18.30- I9.3O en op donderdag 18.30-19 30. C/D junioren dinsdag 18.45-20.30 en op donderdag 19.00-20.30. A/B junioren op dinsdag 19-15-20.45 en donderdag 19.15-20.45. NSG atleten vrijdag 19.00- 20.00. Lopersgroep alle niveaus dinsdag 19.00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen wor den op de kunststofatletiekbaan gehou den op sportpark de Wieën. Telefoon tijdens trainingen: 58 55 22. Informatie bij de trainers of tel. 58 82 17. Zie ook. wwwav-venray.nlLedenadministratie tel. 58 28 42. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray - Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg krui sing Veltumse Kleftën, geopend van 09.00-13-00 uur. Toezicht van 10.00- 13 00. Programma: 29/30 juni Venrayse meerkampen alle categorieën; 30 juni Gebiedsfinale competitie pupillen te Kerkrade.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19