Sportnieuws -info roortbestaan -IV Manual in gevaar ISBV Venray sluit jubileumjaar af Harold LENSSEN Tienkamp bij AV Venray AdeCCO ijspretb gratis* 'Wctctkercreci Ruud Pijpers tweede Jos Schaminee Memorialcup naar EK Schutter Ron van der Hoff V SVV veteranen Biljart Oranje Wit Receptie bowling jeugdteam HSV 't Alvertje TC Venray Sjoelclub venray PC Jumpers Peelrunners DC De Piëlhaas DC Halfweg Duivensport Mudhunters TV Ysselsteyn (0478)539020 vK Stayerhofweg 2b Wanssum Weekend 29 en 30 juni atletiekmeerkampen EN MAAS Het voortbestaan van handbal- ereniging Manual in Venray hangt an een zijden draadje. Als er voor iet begin van de nieuwe competi- p - ie niet voldoende nieuwe begelei- ""ling is gevonden, dan stapt het zit- p ende bestuur tijdens de algemene cdenvergadering in oktober en iloc op. HV Manual lijkt daarmee lachtoffer te worden van zijn igen succes. In 1997 was de Venrayse handbal- creniging. opgericht in 1975, op ster- en na dood. De club telde nog slechts actieve leden en bijna geen jeugd neer, Het toenmalige bestuur stapte ip, waarna een nieuwe groep liandba- enthousiastelingen de handschoen ippakte om de handbalvereniging van Ie ondergang te redden. Met succes I rant op dit moment telt HV Manual naar liefst 108 actieve leden en floreert 3 I Je jeugdafdeling als nooit te voren. "De rcreniging draait heel goed", zegt voor al itter Hans Kersten, "We zijn in Lim burgs zelfs de enige handbalvereniging die nog groeit, Alle andere clubs heb ben te maken met een terugloop van het ledenaantal." HV Manual heeft op dit moment drie seniorenteams en zeven jeugdteams en in het nieuwe sei zoen neemt een eerste herenteam, voor het eerst sinds tien haar, weer deel aan de competitie. Tevredenheid alom derhalve. "We hebben alles goed op de rails", \nlt An ja Boosten, secreta ris van de enige Venrayse handbalver eniging aan, "Financieel staat de vereni ging er goed voor, de organisatie klopt van alle kanten, de sponsoring en pr zijn prima voor elkaar, Tot zover kun nen we eigenlijk alleen maar tevreden zijn." Het succes van HV Manual kent ook zijn schaduwzijden Net als vele andere (sport)verenigingen heeft ook de handbalclub een schrijnend gebrek aan vrijwillig kader "De begeleiding van de teams is in handen van dertien mensen. Trainers, coaches, begelei ders, mensen die doordeweeks en in het weekend bij de jeugd- en de senio- Tbc sfeer van toen in een Materiaal van nu. Bij Rien van Mierlo Tuinen kunt u plaats nemen in een van de meest exclusieve series zitmeubelen voor tuin of serre. Alle modellen zijn met de hand gevlochten. Het resultaat is verbluffend. Zeer exclusief design voor buiten en binnen, comfortabel, absoluut weerbestendig, kleurvast en sfeervol. Tuinmeubelen zomer en winter buiten? Weathercraft, aluminium met vinyl is het antwoord. Bij Rien van Mierlo. I VAN MIERLO I Rien van Mierlo geeft uw tuin een eigen signatuur Helmondseweg 111 575 1 PH Deurne Tel. 0493 3 1 4593 Donderdag 27 juni 2002 - Pagina 17 Uitslagen jeugdwedstrijd Horst. Bij de 60 automaten werd Byran Kersten ticn- in de dagklassement. Bij de quads 51 ym 80cc was het Gemma Lindner die peslag legde op een twaalfde plaats in Be daguitslag. Bij de 85 A wist Emile Cox Beide keren op een tweede plaats over Be finish te gaan wat hem ook een twee- Be plek opleverde in het algemene klas sement, terwijl Wilco Lindner werd na tvvee manches vijftiende, terwijl Tommy de. Bruyn in de eerste manche ills dertiende over de streep ging en in |e tweede manche wegens problemen niet meer van start kon gaan. Bij de 85 boog kwam de achtste plaats op naam |r staan van Nick}' de Bruyn en bij de 125 jeugd wist Marc Josephs de negen- til.' plaats veilig te stellen en bezette Paul Eickmans de twaalfde stek na de het rij- tlen van twee manches De achttiende plaats ook bij de 125 jeugd kwam op haam te staan van Kevin Gielens, terwijl bij de veteranen Andre Cox de achtste plaats voor zich opeiste en wist Ferdy Kersten de vijftiende plek op zijn naam Ie schrijven. Bij de wedstrijd van zon dags wist Peter Versteegen in de eerste manche beslag te leggen op een zestien de stek, terwijl liij in de tweede manche wegens problemen vroegtijdig het ren nerskwartier moest opzoeken en ook voor Niek van Benthum zat het niet mee. In de eerste manche eiste hij de twintigste plek en in de tweede manche moest hij al na een ronde de strijd sta ken. Bij tie Inters 125 eindigde Rod Mul ders op een 22e plek en wist Jim Jans sen de 23e plaats op zijn naam te schrijven na het rijden van twee man ches. Bij de 250 senioren reed Ruud Pij pers een zeer sterke wedstrijd en ging met de tweede beker huiswaarts en was de 24e stek voor Edwin Logtens wegge legd. Tijdens de EK wedstrijd van de 250/50öcc in het Franse Brigueuil wist Maarten van de Aa een 27e plaats voor zich op te eisen na het rijden van de drie manches. Komend zaterdag is er een junioren, senioren wedstrijd in Mill en zondag is het aan de beurt van de Quads/Blasters, de 250 senioren, de 500 senioren en de Inter klassen om aan de startte verschijnen. renteams aanwezig zijn. Eén trainer neemt zelfs de trainingen van drie teams voor zijn rekening. We hebben gewoon veel te weinig kader", stelt preses Kersten. "We moeten er niet aan denken dat in dit geval die trainer voor langere tijd wegvalt. Dan heb je meteen bij drie teams een probleem. De begeleiding komt simpel gezegd op te weinig vrijwilligers neer", aldus Boosten. In de afgelopen tijd zijn vele mensen, en met name diegene met een handbalachtergrond, benaderd om HV Manual te versterken. Vooralsnog zon der succes. Het huidige bestuur wenst dan ook niet meer de verantwoorde lijkheid te nemen voor het wel en wee van de meer dan honderd leden. Alle zes bestuursleden hebben naast de bestuurstaken nog wel een of' meer functies binnen de handbalclub. Meer nog dan de vele uurtjes die in de ver eniging worden gestoken, is het juist die verantwoordelijkheid die de bestuurders niet meer willen dragen. Kersten: "Als bestuur blijven we ver antwoordelijk voor de kinderen die bij ons sporten. Tijdens trainingen en wedstrijden, maar ook gedurende de uren daaromheen. Dat risico durven we niet meer te nemen. Onlangs heb ben we zell's voor een jeugdtoernooi afgezegd omdat geen van de ouders wilde rijden. Dat zegt denk ik wel genoeg. We doen het voor de kinde ren. Maar ergens houdt liet op. In feite hebben we op dit moment een luxe- Vrijdag 28 juni zullen, na enkele weken van strijd, de kruisfinales van de zaalvoetbalwcdstrijden om de Jos Schaminee Memoral Cup plaatsvin den. Voor de kruisfinales hebben zich geplaatst: Lake Valley 1 en 2. De Bonte Koe en ZVC Boca Juniors. Deze avond zal een aantal mooie wedstrij den opleveren zeker gezien het niveau in de pouleronden. Een viertal leden van de Ysselsteynse handboogvereniging Ons Genoegen plaatsten zich de afgelopen weken voor diverse buitenlandse toernooien. Gerard Koonings, Dave van der Coelen en Mark Poels hadden 16 juni een inter landwedstrijd veldschieten in Cadier en Keer. Koonings won deze interland en plaatste zich definitief voor het WK in Canberra (Australië) dat van 14 tot 21 september gehouden wordt. Mark Poels, Martijn Arts en Ron van der Iloff dwongen een week eerder in Asten hun uitzending af naar de WK voor stu denten. van 10 tot 13 juli in Thailand. Na in diverse wedstrijden aan de gestel de limictscores, gebaseerd op de acht ste plaats van het WK, voldaan te heb ben, bleven zij als enigste over en vormen deze drie Ysselsteynse schut ters het Nederlandse Team. Voor Ron van der Hoff breken helemaal drukke tijden aan want op dit moment verblijft hij met de Nederlandse Pre-Olympi- sche ploeg in Antalya (Turkije) voor een trainingsstage en deelname aan een Grand Prix1 wedstrijd. Enkele dagen na terugkomst uit Tur kije vertrekt hij naar Thailand voor het WK studenten. Na terugkomst wacht hem nog de deelname aan de EK Olympische Afstand, 70 meter, welk van 27 juli tot 4 augustus verschoten wordt in Oulo (Finland). Voor deze wedstrijd kwalifi ceerde liij zich twee weken geleden in Eerde. probleem. Genoeg leden, een goede organisatie maar veel te weinig kader." Twee weken geleden werden tijdens een bijzondere ledenvergadering de leden op de hoogte gesteld van het voornemen van het bestuur om in oktober af te treden. Ook kregen alle leden een brief met dezelfde strekking waarin de noodzaak van meer vrijwilli gers nadrukkelijk aan de orde werd gesteld. "We hebben signalen ontvan gen dat er mensen zijn die interesse hebben om de club te helpen. Hopelijk zijn het er genoeg om over enkele maanden met frisse moed en met vol doende kader aan het nieuwe seizoen te beginnen. Zo niet, dan zullen wij als bestuur toch onze conclusies moeten trekken en tijdens de algemene leden vergadering onze zetels ter beschik king stellen. Hoe erg we dat ook vin den, want Manual ligt ons diep aan het hart", verwoordt Kersten de gedachte van beide bestuursleden. Nieuwe kaderleden worden niet meteen in het diepe gegooid. Boosten: "We hebben cursussen en draaiboeken klaarliggen voor de coaching en begeleiding van teams. Nieuwe vrijwilligers krijgen bij ons alle steun die nodig is om goed te kunnen functioneren." Handballieflieb- bers, ouders of andere belangstellen den die interesse hebben in een vrijwil lige functie bij HV Manual kunnen voor meer informatie contact opnemen met Hans Kersten, telefoon 588014, of Anja Boosten, telefoon 588740. Favorieten voor de JSM cup zijn titelverdediger ZVC Boca Juniors met hun nieuwe Coach Ben Bakens (die overigens ook al eens met de Bonte Koe deze beker wist te winnen) en het team van Lake Valley 2 dat zeer gemakkelijk door de poulewedstrij den heen liep. De aanvang van deze finalewed strijden is om 20.30 uur in sporthal de Wetteling. Veldwedstrijd Met negentig deelnemers hield Ons Genoegen afgelopen zondag een veld wedstrijd in natuurgebied De Paarde- kop in Ysselsteyn. De wedstrijd had een buitenlands tintje door deelname van een tiental Belgische deelnemers. Mark Poels behaalde in de compound- klasse de gouden prestatiespeld met 356 punten, vier punten beneden het maximum. Ook Gerard Koonings zege vierde in de recurveklasse. De uitslagen in de diverse klassen zijn als volgt: Heren recurve: 1. Gerard Koonings Ysselsteyn 326 p.; 2. Dave v.d. Coelen Ysselsteyn 316 p.; 3. Jozef Verhees Someren 313 p- Heren comp ound: 1. Mark Poels Ysselsteyn 356 p.; 2. Johan v. Dongen Ysselsteyn 350 p.: 3. Emiel Wetcrings Rijen 346 p. Heren Bare-bow 1. Hans v. Hout Zeelst 310 p.; 2. Maurice v.d. Heuvel Wanroy 292 p.; 3. Jan Koonings Ysselsteyn 277 p. Heren jun. Compound IMaikel Meyer Landsmeer 336 p 2. Dennis Stallen Waalre 318 p. Heren jun. Recurve 1. Roy Gererds Venlo 225 p.; 2. Ron Camps Tienray 223 p. Dames recurve 1. Liesbeth Koonings Ysselsteyn 277 p.; 2. Liane v. Hoof Ysselsteyn 209 p. Dames Compound 1Jolanda Willemse Tienray 345 p.: 2. Diana BTuurs Zeelst 318 p. Dames Bare-bow 1. Anita ele ven Tienray 268 p.; 2. Angela de Vroom Zeelst 268 p, Aspiranten: 1San der Gatzen Venlo 275 p.; 2. Jenny Bouwmans Ysselsteyn 220 p. Programma zaterdag 29 juni: SW-GFC 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel dingen uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill tel. 582346. DOS De nieuwe clubkampioen libre is Theo Mertens geworden met negen punten. Tweede werd Math Siebers met eveneens negen punten. Met acht punten eindigden Frits van der Waerden en Huub Kusters, waarbij Fits een beter percentage scoorde en de derde plaats opeiste. Korfbalclub Donderdag 4 juli is er in de kantine een ruilbeurs, kunt u korven bestellen en foto's bekijken en bijbestellen. Als je nog een rokje, oranje shirt of schoe nen hebt kun je die voor 4 juli inleve ren bij H. Swinkels, Trijnestraat 3 in Leunen. Ook het Korfbal Anders kamp was weer een succes, mede door de inzet van iedereen. Er zijn ook leden die iets kwijtgeraakt zijn. Als je per ongeluk iets teveel mee naar huis hebt genomen, lever dit dan in bij H. Swin kels, dan kan hel op 4 juli weer opge- - haald worden in de kantine. In het afgelopen seizoen behaalde een Venrays Jeugdteam. bestaande uit Nick)' Claessens, Raymond Klaassens. Lars Lenssen, Martijn Magermans en Bart van Rens de titels Kampioen van Limburg en daaropvolgend Kampioen van Nederland van de Nationale Jeugd Trio League. Het Bestuur van de Bow lingvereniging Venray biedt daarom het succesvolle team een receptie aan, die gehouden wordt op vrijdag 28 juni 2002 in Restaurant Bowling Venray. Mgr, Flanssenstraat 10 te Oostmm van 19 30-21.00 uur. Uitslagen jeugd: eindstand Jeugdko- ning 2002: 1 Leon Brauer, 2 Stephan Mulders. 3 Robert de Mulder, 4 Mar tijn Kusters, 5 Martijn Favier. Senioren: derde Lentekoning Korte Hengels; 1 Math Houwen, 2 Wil Ber den, 3 Peter Beelen, 4 Toon van Oven, 5 Dieter Wagner. Pickercompe- titie, vierde wedstrijd: A-klasse: 1 Rene Wijnhoven, 2 Harry Theeuwen, 3 Pieter Kunen. B-klasse, 1 Sjaak Theeuwen, 2 Toon Langenkamp, 3 Ton Deenen. Programma: zaterdag 29 juni vierde lentekoning aan de visvijver "Het Wanssums Ven. Zondag 30 juni, vijf de wedstrijd van de Pickercompetïtie. Opgeven en info bij Pieter Kunen, Burg. van Kempenstr. 26, 5971 AC Grubbenvorst, telefoon 077-3662920 Voor Vergunningen voor Flet Wans sums Ven kunt LI terecht bij v. Groot- el Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum, alledrie in Wans- sum tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (0478)587606. Deze week vindt het jaarlijks C/D/E- toemooi plaats. De poulewedstrijdcn zijn al gestreden en momenteel wordt via het afvalschema naar de finale toe gewerkt. Deze finalewedstrijden zijn gepland voor zondag 30 juni. Zoals voorgaande jaren start in hel begin van de schoolvakantie het K4 jeugdrang- lijst toernooi. Ze starten op maandag 15 juli en hopen op zaterdag 20 juli de finales te spelen.Er wordt gespeeld in zowel enkels als dubbels. Te verdie nen zijn ook punten voor de jeugd- ranglijst. Elke donderdag avond is er racketwissel. Dit is voor alle seniorle den ran beginnend tot zeer gevorderd. Onder leiding van Carla wordt er gespeeld in 4 blokken van 45 minuten te beginnen om 18.15 uur. Per 45 minuten kun je instappen om mee te doen. Deze week is er geen racketwis sel i.v.m. het A&S toernooi. Op zon dagavond vanaf 19.00 vindt het zgn. husselen plaats. Onder de aanwezigen worden de pasjes gehusseld zodat per uur steeds 4 verschillende mensen samen tennissen. De mix-league is volop bezig Voor de eerste ronde kan gespeeld worden tot 15 juli. Daarna wordt de indeling voor de tweede ronde gemaakt. In principe wordt gespeeld op de vrijdagavond. Kijk in het clubgebouw naar de indeling. De junioren zijn begonnen met het game- tennis. Op vrijdag 28 juni vindt de uit wisseling in en tegen Wanssum plaats, Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de ledenadministratie tel. 584876. Het inschrijfformulier is ook via de website te printen. Tijdens het jubileumtoernooi van de ISBV sjoelclub De Schuivers werden er de volgende resultaten behaald: DC Tnius Jenniskens le gem, 120.7; DD Agnes v. Dyk legem. 112.1 DETruus Schoeber 2e gcm. 100.0. Bij de jeugd werd Inge Vermeulen legem. 121.8; 2e Tanja Vermeulen 115.0; 3e Kevin Engels 104.3: 4c Maik Wevs 103.4. De overige leden werden als volgt DA Riet je Goumans 4e 134.8 DC 4e Wilma Peeters 117.6 DC 9e Mien Classens 111.6DD 4e Regien Sanders 98.6HC 4e Ben Rongen 120.7; HE 2e Ilarrie Rongen 110.5; HE 4e Sjeng Goumans 109.0; HE 6e Paul Bouten 105.7 Café-zaal 't Veule in Veulen vormde afgelopen weekend het schitterende decor voor de derde sportactiviteit van de Invaliden Sport- en Belangen vereniging Venray e.o.. die dit jaar het 40-jarig bestaan viert. Nadat eerder de zwemmers en de tafeltennissers actief waren geweest, waren nu de sjoelers van de Schuivers, de sjoelafdeling van de ISBV Venray e.o., aan de beurt om in actie te komen. In de zaal stonden twintig sjoelbak ken opgesteld en deze vormden het strijdtoneel voor deze dag. De sjoel verenigingen uit Limburg, die zijn aangesloten bij de Algemene Neder landse Sjoelbond, waren goed voor in totaal 70 inschrijvingen. Voor aan vang van het toernooi kon voorzitter Mat Klaassens van de ISBV Venray e.o. vol trots de nieuwe shirts presen teren. Toen Henk Colaris van de ANS en voorzitter Mat Klaassens het start sein gaven voor het toernooi, stonden de deelnemers in de verschillende klassen te popelen van ongeduld om hun kunnen te tonen. Na de eerste ronde tekende zich al af wie kans maakte op een ereplaats en wie daarvoor nog hard zou moeten werken in de tweede ronde. Dit lever de een spannende strijd op, waaraan ook de leden van de ISBV Venray e.o. volop deelnamen, met diverse uitste- Atletiek in Venray op een wijze zoals die door de oude Grieken al werd bedreven. Atletiek is de moeder der sporten en zal dat altijd zo blijven. Hoe veelzijdig deze sport is kunt u in het weekend van 29-30 juni zien op de kunststofatletiek accommodatie van de Venrayse atletiekvereniging aan de Sport- laan 1 te Venray. De accommoda tie maakt deel uit van het Venray se sportpark de Wieën. De atletiekwedstrijden beginnen op zaterdag 29 juni om 11.30 uur en op zondag om 11.00 uur. Voor aUe categorieën zijn er meerkam pen georganiseerd. Pupillen, junioren en senioren berei den zich momenteel voor op het Afgelopen zaterdag won Iris Jeurissen met springen twee categorieën. Het BI met Finesse en het DB met Mon Amie. Esther won het DM met Whu en behaalde ook nog een tweede plaats met Tinka's Boy in het DB. Katja werd tweede in het DL met Brammetje. Komend weekend gaan de ponyruiters naar Meerlo. Trainingen; dinsdag; loopscholing en intervaltraining, aanvang 19"00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, Sevenum, aanvang 18.30 uur, picknick plaats Helenaveenseweg. Meterik, aan vang 19.00 uur, parkeerplaats Schadij- ker Bossen. Zaterdag: bostraining, aanvang 16:00 uur, parkeerplaats Scha- dijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 30/6 Vaals-Venlo estafetteloop; 3/7 Sevenum Straten- loop 5-10 km; 7/7 Weert IJzeren Man Volksloop; 17/7 Roggel Mozaïekloop 4- 8-12 km. Wedstrijduitslagen: Jo Verlin den behaalde in het Duitse ICilkar een tweede plaats in de klasse M70. De tijd was 51.31 over 10 km heuvelachtige grind- en bospaden. Janine Keijsers nam in Mierlo deel aan een stratenloop over 10 km. Zij werd tweede bij de senioren in 44.35. Tijdens baanwed- strijden op Papendal verbeterde Ron Beurskens zijn pr over 5000 m met ruim 1,5 minuut. Hij realiseerde in de tweede serie een keurige 16.19,81. De uitslagen van de Weerter Stratenloop: 5 km: Jan-H Koene - 18.40; Ria van den Goor - 21.02; Piet van den Goor -21.13: Geert Tielen - 22.46; Rinie Ebisch - 23 33; Jacqueline Pouwels - 24.14: Wilma Jeurissen - 27.09; Gertie Herm- kens - 28.57. 10 km: Arno Jeurissen - 36.02; Jochem Oversteeg - 37.36. Twee Peelrunners stonden aan de start van de Steintorlauf in Goch. Jo Verlinden werd tweede op de 10 Ion in de klasse M70. De tijd was 51.07. Ron Beurskens eindigde als derde senior op de 5 km in 17.17 Paul Coppus nam in het warme Belgische Gotem nabij St. Truiden deel aan een stratenloop over 10 km. Op een heuvelachtig parcours met echte Franse kasseien erin werd hij dertiende in de M40 klasse en achttiende in totaal van de 73 lopers. Over zijn tijd (38.04) was hij niet helemaal tevreden. Wed- strijduitslagen doorgeven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Op zaterdag 29 juni is er om 20.30 weer het whiskeydarten. Inschrijven kan tot 20.15, ook via tel. 582187. Vrijdag 28 juni is er een single-dart- toernooi. Er wordt gestart om 21.00 uur Voor informatie Cafe Halfweg, Stationsweg 147, Venray, tel. 581510. kende resultaten. Een eerste plaats zat er uiteindelijk net niet in, maar er werden verschil lende tweede plaatsen behaald. Bij de heren werden de volgende resultaten behaald: Bas Pastors werd tweede in de D- klasse met een gemiddelde van 112,20. Mat Klaassens leverde in de C-klasse dezelfde prestatie met een gemiddel de van 130,80. Hij was slechts zes punten verwijderd van de eerste plaats. 9 Koen Heideveld werd tweede in de B-klasse met een gemiddelde van 124,40. Hij kwam slechts een punt tekort voor een le plaats!!! Bij de dames waren de prestaties eveneens uitstekend: Wilma Wismans stond in de C-klasse na de eerste ronde nog op de vijfde plaats, maar aan het einde van de dag was opgeklommen naar de tweede plaats met een gemiddelde van 119,40. Marijke Denissen werd in de B-klas se tweede met een gemiddelde van 127,05. ISBV Venray e.o. had ter gelegenheid van haar jubileum voor alle prijswin naars een bijzonder aandenken aan deze dag in de vorm van een elektro- zwaarste onderdeel van de atletiek- sport. De junioren en senioren starten hun meerkamp op zaterdag 29 juni en zetten hun strijd voort op zondag 30 juni. Naar gelang de leeftijd van de atleet zullen deze uitkomen op zes, zeven, acht. negen of tien atletiekon- derdelen. Met name bij de mannen en jongens junioren A, is de verwachting dat er een felle strijd nodig zal zijn om uit te maken wie zich tienkamp specialist 2002 in Venray mag noemen. Vooral op de laatste dag zullen de atleten, op deze 10-kamp, de man met de hamer tegen kunnen komen. De nummers hordelopen, polsstok hoog en het laatste nummer de 1500 meter zullen veel vragen van deze superatleten. Door de vele verschillende onderde- len en het tempo waarin de wedstrij- PDV De Zwaluw Wedvlucht Bordeaux 14 juni, 882 km. Hendriks-Arts 1 3 10 48 53: L Basten 2 6 7 17 22 52; H. Philipsen 4 16 67; L. Willems 5 13 14 28 29 30 34 38 39 41 51 59: V v Dijk 9 20 21 35 36 49 50 55 61; H. Strijbosch 9 23 54; P. Smits 11; Cuppen-Siebers 12 18 19 32 40 42 43 46 47 58 66. P. Strijbosch en zn. 15 56 57; H. Litjens 24 62 69; M. Bas ten 25 60; J Custers 26 33 44 45 64; A. Linssen 27; Th. Droesen 31; J. Vers- leven 37; N. v. Hoof 63; v. Haren-Stip hout 65; C. v. Vught 68. Wedvlucht Troves 16 juni, 383 km. M. Voesten en dochte 1 10 34 41 62 78; M. Basten 2 11 16 32 33 39 45 48 51 58 82 84; I. Sijbers 3 27 28 47 71; Chr. Gerrits 4 13 21 46 72 74 77; J. Verdeuzeldonk 5 29 31 80; H. Peeters 6; P. Loonen 7 26 56; G. v. Houdt 8 15 17 57 85; Henckens 9 19 22 25 66; H Vermeulen 12 37 64 70 87; J. Voes ten 14 24 36 68; C. v. Vught 18 30 38 40 89; J. Kerstens en zn. 20 6l 63 88; A. v.d. Munckhof 23 44 83; A. Sijbers 35, H. Litjens 42 55; J- v. Kessel 42 67: v. Haren-Stiphout 49 67; comb. Verd-' ellen 50 73 86; L. Snijders 52 75; P. Smits 53 59; L. Willems 54 81; M. v. Abel 60 69; V. v. Dijk 65; J. Verzeil- berg 79. PDV Ysselsteyn Wedvlucht La Souterraine 22 juni: Gelost: 07.00 uur, 670 km. eerste duif: 14.50.46 uur. 1-5 G. Linders; 2-3- 4 P. v. Asten. Wedvlucht St. Vincent 22 juni: gelost 13-00 uur 21 juni, afstand 1030 km. Eerste duif: 10.38.00. 1. G. Linders; 2- 3-4-5 G. Hendriks. Mountainbiken bij de Mudhunters is voor iedereen bereikbaar. Alles wat je nodig hebt is een mountainbike, een helm, wat conditionele basis en zin om en een club te fietsen. De zomer is een mooie tijd om lid te worden, niet te koud en af en toe doen ze hun naam toch goed eer aan. Kortom een goed moment om je bij een gezellige vereniging aan te sluiten. En ben niet bang want de vereniging bestaat uit zowel dames als heren, langzamere en snellere rijders. Kom een keer uitproberen en breng een vriend of vriendin mee. Je kunt eerst een maand uitproberen alvorens je besluit of je lid wilt worden. Planning: 30 juni Rheden vertrek om 8.00 uur bij de sprank, (vaste route op de Veluwe) Iedere dinsdagavond om 19-00 uur training. Vooral geschikt voor nieuwe leden. Ze vertrekken altijd vanaf zwembad dé Sprank. Voor informatie bel je met Piet Dupont op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. nische agenda. Ook de vier jeugdige deelnemers kre gen ieder een leuke prijs. De eerste prijswinnaars ontvingen daarnaast nog een mooie bos bloemen. Hetgeen ook te beurt viel aan de dames-ringlei- ders, het Rode Kruis en Henk Colaris zelf. Deze laatste kreeg uit handen van Mat Klaassens bovendien nog een mooi gegraveerd tinnen bord als dank voor al het werk dat hij in de voorbije maanden voor de organisatie van dit toernooi heeft gedaan. Voor de ver eniging was de prijsuitreiking niet het hoogtepunt van deze dag. Dit vormde de komst van Mariken Burger. Zij is al langere tijd gekluis terd aan bed en wilde o zo graag aan wezig zijn bij 'ons toernooi'. Dit leek een onmogelijke wens. Dankzij de belangeloze medewerking van het Rode Kruis is zij echter per ambulan ce naar het Veulen gebracht en aan het einde van het toernooi weer terug naar Venray. Zij heeft samen met haar vrienden en vriendinnen van de Schuivers en de andere sjoelers genoten van een heer lijke middag. Als sluitstuk van het 40- jarig jubileum houdt de ISBV Venray e.o. zaterdag 29 juni van 19.00 uur tot 20.30 uur receptie in Hotel Asteria in Venray. den elkaar opvolgen is het risico op blessures bijzonder groot als de atleet zich niet juist heeft voorbereidt. Het zal voor menig atleet een "her wor den. Maar opgeven Je moet het komen zien, het is gratis en wie weet krijg je ook zin in deze fantastische sport. De laatste dag zal het een ware drukte worden op de Venrayse atle tiekbaan. Naast de junioren en de senioren komen ook de pupillen in actie voor hun meerkampen op vier of vijf atletiekonderdelen. Deze aan komende tienkampers geven zich vol ledig want winnen kan er'maar eentje zijn en wie wil dat niet zijn. Voor elke categorie zijn er ere prijzen ter beschikking gesteld. Voor verdere informatie kunt u terecht op de web site van de vereniging: www.av-ven- ray.nl. Afgelopen week is het Keijsers-Man- ders Open Dorpen Toernooi gespeeld. In totaal 80 deelnemers verdeeld over 2 sterktes in zowel Dames- als Heren-categorie hebben gespeeld om de mooie prijzen, die door A&S/Intersport beschikbaar waren gesteld. Dit jaar speelden buiten de bekende koppels uit Hele- naveen en Meijel enkele koppels mee uit Wanssum en America. De uitloting van de loten werd uitge steld tot volgende week zondag na de prijsuitreiking van de Clubkam pioenschappen Jeugd en Mix Senio ren. De uitslagen: dames B; 1. Jean Peeters en Annelies van de Wegen TVY; 2. José Jaspers TVY en Truus Martens TC Meijel; Heren B: 1Bert Korstjaans en Marcel Verbers TC America; 2. Fons Emonts en Herman van Ass TVY; Dames A: 1. Anita Arts en José Gerrits TC Helenaveen; 2. Lindsey Pouwels en Kathelijn de Wit TVY; Heren A; 1. Ruud Vermeer en Erwin Dijkstra TVY; 2. Geert Franssen en Wim Peeters TC De Gagel (Wanssum). Deze week wor den de Ropa-computer clubkam pioenschappen Jeugd Mix senio ren gespeeld. De jeugd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren. Met een deelnemersveld van 54 bij de jeugd en 22 koppels bij de senio ren belooft het weer een leuk en spanned kampioenschap te worden. Op zaterdag worden de halve fina les gespeeld. Ze beginnen dan om 13-00 uur. De finales op zondag beginnen om 11.30 uur. Volgende week donderdag willen ze starten met de dubbelcompetitie. zodat ze voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf begin volgende week bij de baan. Op 14 juli wordt voor de eerste keer een clubdag georganiseerd voor zowel de jeugd- als de senio renleden. De bedoeling van deze dag is om gezellig samen bezig te zijn, zowel op de baan met tennis, als buiten de baan met andere acti viteiten/ spellen voor jong en oud. Tevens zullen op deze dag de kam pioenen van de KNLTB/Dorpen- competitie van dit jaar worden gehuldigd. De bedoeling is om op deze dag ook de nieuwe kantine in gebruik te nemen. Senioren leden kunnen zich hiervoor telefonisch opgeven bij Jan (541781) of Dirk (541428) met vermelding van evt. voorkeur voor voor- of namiddag. De inschrijving sluit op zondag 30 juni. De komende weken is er op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur weer gewoon rackettos- sen. Dus wil je eens een keer een balletje slaan, zorg dan dat je op tijd aanwezig bent, dan kun je vanaf het begin meedoen ■3. KEUKENINRICHTING uitsluitend op afspraak, -* fy ook 's avonds - bij inlevering van een ijs van 3 bollen *deze bon krijgt u bij inschrijving bij Adecco

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17