•I Geelaagd Mpioma L a Raayland College Scholen gemeenschap Stevensbeek Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST TAXATIES Wet milieubeheer Informatieavonden politie keurmerk veilig wonen Raads vergadering Geslaagd PEEL EN MAAS Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van de woning aan de Aubadestraat 7 te Venray tnv P.W.G.M. van den Munckhof, Aubade straat 7; - het vergroten van de woning aan de Alexanderhof 3 te Venray tnv H. Hermans- Creemers, Alexanderhof 3; - het bouwen van een woning aan de Meersloseweg te Oirlo tnv G. Seuren, Ooij- enseweg 16 te Broekhuizen- vorst; - het vergroten van de woning aan de Kempweg 27 te Ven ray tnv S.M.H. van Haren, Kempweg 27; - het bouwen van een tuinhuis aan de Gerrit Artsstraat 6 te Castenray tnv P.G.M. Dinghs, Gerrit Artsstraat 6; - het bouwen van twee wonin gen aan de het Molenpad te Venray tnv Van Nieuwen- huizen Jongen, Van Coe- hoornstraat 10 te Venlo; Ingekomen sloopaan vragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van de garage aan de Kempweg 27 te Venray tnv S.M.H. van Haren, Kempweg 27; Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuis je aan de Gentiaan 27 te Venray tnv R.P.G. Mossou, Gentiaan 27; - het bouwen van een tuinhuis je aan de Rooseveltstraat 11 te Venray tnv P.A. van Riet, Rooseveltstraat II; - het bouwen van een dakkapel aan de Eisenhowerstraat 2 te Venray tnv J.W.P.H. van Geenen, Eisenhowerstraat 2; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Rozemarijn 10 te Venray tnv L.J.A. Jansen, Rozemarijn 10; - het bouwen van een zeugen- stal aan de Twistweg 4a te Vredepeel tnv Maatschap Marcellis, Twistweg 4a; - het vergroten van de woning van de bouw van dakkapel len aan de Kruisstraat 36 te Venray tnv J.L.M. op het Veld, Paterslaan 24; - het bouwen van een woning aan de Mandenmakerstraat 2 te Venray tnv P.M.J. Voer man, Heidseweg 49 te Heide; - het bouwen van een varkens stal aan de Tim merman ns- weg 103 te Ysselsteyn tnv G.F.H. In 't Hulst, Timmer- mannsweg 103; - het bouwen van twee terras overkappingen aan de Tim- mermannsweg 14 te Yssel steyn tnv G.L.H. Linders, Timmermannsweg 14; - het bouwen van een woning met garage aan Haag 38 te Merselo tnv J.J.M> Arts, Haag 38; - het bouwen van een dakkapel aan Nieuweind 18 te Venray tnv G.P. van Duijnhoven, Nieuweind 18; - het bouwen van een serre aan de Steegse Peelweg 17 te Leunen tnv J.W.A.H. Claes- sens, Steegse Peelweg 17; - het vergroten van de woning aan De Vlies 22 te Veulen tnv M.W. Janssen, De Vlies 22; - het bouwen van een tuinhuis je aan de Pascherhof 31 te Leunen tnv T.W.P. Pijpers, Pascherhof 31 Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van een bedrijfsge bouw aan de Vredeweg te Vredepeel tnv Vreba Melk vee B.V., Vredeweg 6; - het gedeeltelijk slopen van het pand (na calamiteit door brand) aan de Gasstraat 5 te Venray tnv Verhoeven Vast goed B.V., Postbus 67; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wórdt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan Spiekert I te Heide tnv C.H. Erben, Spiekert I; - het bouwen van een tuinhuis aan de Pascherhof 5 te Leu nen tnv F.L.P. Lipman, Pascherhof 5; De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 juni 2002 gedurende 4 weken voor eenie der ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter algeme ne kennis, dat vanaf heden bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage ligt: 1. de "Subsidieverordening Gemeentelijke Monumenten Venray"; 2. de "Subsidieregeling Onderhoud Molens in de Gemeente Venray". Deze verordeningen zijn bij besluit van de gemeenteraad d.d. 26 maart 2002 vastgesteld. Op dit besluit is de Tijdelijke Referendumwet van toepassing. Dit houdt in dat het besluit zes weken na deze bekendmaking met terugwerkende kracht per I januari 2002 in werking treedt, tenzij binnen drie weken een inleidend verzoek tot het houden van een referendum wordt ingediend. Een dergelijk verzoek dient door ten minste 200 kiesgerechtigden onder steund te worden en dient met het bij de informatiebalie ver krijgbare formulier te gebeuren. Uiteindelijk kan dit via een definitiefverzoek tot [iet houden van een referendum, leiden tot een voor de gemeenteraad niet bindende standpuntbepaling (van kiesgerechtigden) over het besluit. Tijdens die procedure wordt de inwerkingtreding van het besluit opgeschort. Nadere inlichtingen over een verzoek tot een referendum kunnen worden verkregen bij de informatiebalie, telefoon 523333. Venray, 20 juni 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu. C.Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplan nen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een moskee aan de Kiosk, sectie T no. 4419 en 1658 ged. te Venray tnv Stichting Islamitiscn Marokkaans Centrum, Klari netstraat 20; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Venray, 20 juni 2002 Burgemeester en Wethouders van Venray, de burgemeester, J.F.H.A.B. Waals de gemeentesecretaris, P. Lucassen, mmXE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING PE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieks diensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijd stip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Ned- Oil Tankstations B.V., Grote Kerkstraat 29a te Roermond voor een revisie vergunning voor een opslag en verkooppunt van motor brandstoffen (inclusief LPG) en shopartikelen, gelegen aan de Ripseweg 8 te Vredepeel. - Houbensteyn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69 te Yssel steyn voor een revisiever gunning voor een fokzeugen- nouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 3a te Yssel steyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 20 juni 2002 tot en met 18 juli 2002 in het gemeen tehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkin gen inbrengen waarbij u gelegen heid krijgt tot een geaacntenwis- seling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen ciïe bedenkin- fen hebben ingebracht op de ovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-mel dingen zijn binnengekomen van: - H. v.d. Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het oprich ten van de inrichting ingevol ge het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer, felegen aan de Jan Poelsweg te Ysselsteyn. - H. v.d. Ven, Jan Poelsweg 4 te Ysselsteyn voor het opri ten van een inrichting in volge het Besluit opslag transportbedrijven milieul heer, gelegen aan de Poelsweg 4 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen wort ingezien van 20 juni 2002 tol met 4 juli 2002 (2 weken) in gemeentehuis. Venray, 20 juni 2002 Burgemeester en wethoudi van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen r<L Milieu, C.Th. van Velzen. tie over "Veilig wonen" kunt u uw vragen betreffende beveili ging van uw eigen woning stellen en een afspraak maken voor een gratis en geheel vrijblijvend beveiligingsadvies voor uw woning. De bijeenkomsten vin den plaats op de volgende data en locaties: dinsdag 18 juni aan vang 20.00 uur; Gemeenschaps huis, Puttenweg 2 Ysselsteyn; Woensdag 26 juni aanvang 20.00 uur De Witte Hoeve, Gasstraat 5 Venray; Donderdag 27 juni aanvang 20.00 uur 't Anker, Grootdorp 73 Merselo. Tijdens een aantal informatie avonden zullen medewerkers van Politie Limburg Noord (pre ventieteam) een voorlichting geven over inbraakpreventie en het Politie keurmerk veilig wonen. Tijdens deze bijeenkomsten zal ook de Brandweer Venray een presentatie verzorgen omtrent brandveiligheid. De Gemeente Venray ondersteunt dit initiatief in het kader van de gezamelijke verantwoordelijk heid voor crimininaliteitspre- ventie. Naast algemene informa- De gemeenteraad vergadi op dinsdag 25 juni 2002, aanv; 19.30 uur,in net gemeenteh van Venray. Belangstellenden van harte welkom. ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbj vergadering van de raad i gemeente Venray, gehouden dinsdag 28 mei 200z. 6. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 8. Beschikbaar stellen van t aanvullend krediet ten behof van de renovatie van de bas school De Meent in Leunen. 9. Beschikbaar stellen van e aanvullend krediet ten behoi van de herziening van bestemmingsplan Buitengebied 10. Sluitingsuur horecabedi ven. I IVaststelling exploitat overeenkomst met Bouwbed Fleuren b.v. 12. Vaststelling van de "Veri dening gemeentelijke basisadr nistratie persoonsgegevens. 13. Benoeming (plv-)lïd Reg raad Noord- en Midden-ü burg/Gewestraad van het gewi Noord-Limburg. ONDERDEEL D 14. Nemen van een voorbei dingsbesluit voor het terrein de voormalige KTS. 15. Reglement van orde vo het seniorenconvent 16. Sluiting. Tl "7 Het Raayland College in Venray heeft ook dit jaar een hoog per centage geslaagden. Procentueel ligt het aantal geslaagden in de diverse studierichtingen tussen ruim 80 en iels meer dan 95 pro cent. Van de 72 leerlingen van het VWO slaagden er 64 en krijgen er acht een herkansing. Het slagings percentage ligt op bijna 90 pro cent. Van de 94 HAVO-Ieerlingen slaagden er 75, veertien krijgen een herkansing en vijf eindexa menkandidaten werden afgewe zen. Ruim 80 procent slaagde in eerste instantie. Van de 134 MAVO-eindexamenkandidaten slaagden er maar liefst 125 (95,5 procent!), vier leerlingen werden afgewezen en vijf krijgen een her kansing. Ook het VBO had een fraai slagingspercentage van 94,4 procent. Van de 160 kandidaten slaagden er 151, zes krijgen een herkansing en drie zijn er afgewe zen. ATHENEUM ïngrid Bellemakers, Venray; Suzanne Bouten, Venray; Simone Camps, Heide; Corien Clermonts, Leunen; Jacqueline Coenen, Ven ray; Daan Coumans, Venray; Mar- loes Cox, Wanssum; Mieke Cup pen, Wanssum; Wouter Derks, Oostrum; Willem Dittrich, Geijste ren; Wendy Driessen, Venray; Ste fan Duijn, Oostrum; Jelle Faber, Venray; Genevieve van Gemert, Venray; Inge Gielens, Heide; Joeri Gilissen, Venray; Erna Gooren, Oostrum; Luuk Goumans, Venray; Jasper Hetterschijt, Overloon; Wouter Jansen, Venray; Kim Jans sen, Venray; Susanne Jenniskens, Leunen; Hugo Keijzer, Ysselsteyn; Mamix Koekkoek, Venray; Tristan Kunen, Venray; Frank Kusters, Oirlo; Loes Van Langen, Venray; Marieke Martens, Oostrum; Richard Mulders, Veulen; Joris van den Munckhof, Venray; Han- neke Nabben, Venray; Kirstin Nil- lesen, Venray; Stan Oome, Ven ray; Janneke van Oppenraaij, Venray; Bas Reuwer, Venray; Jes- per Scherpenhuijsen, Merselo; Su/anne Schraven, Venray; Flo rence Schreinemachers, Venray; Judith Smits, Wanssum; Joris Sprunken, Venray; Marieke Swin- kels, Venray; Vincent Verlinden, Venray; Susanne Versleijen, Ven ray; Ben Voermans, Leunen; Rob de Weert, Ysselsteyn; Marijn de Wit, Venray. GYMNASIUM Jesper Bexkens, Venray; Mark Blomsma, Venray; Gijs Dupont, Oostrum; Saskia Grootemaat, Ven ray; Marlies Herraets, Venray; Mariska Hudales, Venray; Juul Jas pers, Venray; Silvia van Kempen, Venray; Esther van Lin, Afferden; Martijn Lomme, Blitterswijck; Inge Lucassen, Leunen; Marijke Martens, Well; Mariëlle Poels, Merselo; Loes Rouwette, Oos trum; Inga Schobben, Venray; Nicole Schreuder, Blitterswijck; Danielle Stevens, Wanssum; Tom Stevens, Well; Floor Swinkels, Oostrum; Stijn Verstralen, Venray; Nienke de Waal, Venray; Hanneke Wittgen, Venray. HAVO Kristie Ambrosius, Oirlo; Inge Baltissen, Wanssum; Marijke Bal- tissen, Wanssum; Maarten Bete- rams, Wanssum; Coen de Boer, Oostrum; Pascal Boot, Venray; Lizzy Bradley, Venray; Tamara van der Broek, Venray; Ruben de Bruijn, Venray; Rik Camps, Ven ray; Anneke Christians, Oostrum; Sanne Claessens, Venray; Niels Classens, Ysselsteyn; Niels Cre- mers, Wanssum; Boudewijn van Dee, Venray; Willem Dierijck, Wanssum; Heieen Dittrich, Geijs- teren; Mieke Emons, Oostrum; Robbert van Empel, Ysselsteyn; Mieke Frederix, Wanssum; Nicky Geijbels, Venray; Koen van Gemert, Venray; Paul Geven, Ven ray; Wanita Gogar, Venray; Den nis Gorree, Venray; Marquerite- Mari Groen, Venray; Bram van de Groes, Venray; Willem-Jan Heb ben, Well; Judith Heidens, Well; Lieke Heidens, Venray; Dennis Hellegers, Venray; Remco Helle gers, Leunen; Wesley van Her waarden, Venray; Herm Hoex, Oostrum; Roy Hüning, Well; Mark Janssen, Venray; Merel Janssen, Venray; Roel Janssen, Venray; Yvon Kallen, Maashees; Roy Keijs- ers, Leunen; Bart Keijzers, Ven ray; Anouk Kleeven, Geijsteren; Bart Kleeven, Venray; Danny de Koning, Venray; Nard Lenssen, Wanssum; Paul Linders, Venray; Louis-Paul Linssen, Venray; Sjef Manders, Venray; Frank Martens, Venray; Saskia Mitchell, Venray; Yvonne de Mulder, Venray; Nam Nguyen, Venray; Dagmar Nijboer, Venray; Martijn Nuijten, Veulen; Christopher O'Brien, Venray; Est her Oomen, Venray; Loes van Osch, Venray; Mirthe van Osch, Venray; Brechtje Peters, Wans sum; Ralf Peters, Wanssum; Jessi ca Philipsen, Ysselsteyn; Luc Rein- tjes, Ysselsteyn; Yvonne Robben, Venray; Pouneh Samadi, Venray; Chris Schaekens, Meerlo; Jan Slui ters, Blitterswijck; Anke Spee, Heide; Ben Spreeuwenberg, Ysselsteyn; Géke Spreeuwers, Wanssum; Desirée Traanman, Venray; Ivo van der Veen, Maas hees; Sil van Vegchel, Venray; Kim Veldpaus, Venray; Kees van de Ven, Oostrum: Niels Verbaan- dert, Venray; Marleen Vergeldt, Ysselsteyn; Danny Verhalle, Ven ray; Michelle Verkoelen, Venray; Marlie Vermazeren, Well; Bart Versteegen, Venray; Lara Voer mans, Venray; Mark Vogel, Well; Klaartje Vollenberg, Oostrum; Teun Vorst, Venray; Edwin van der Weide. Venray; Paulien Weijs, Venray; Wouter Wester, Venray; Daan Wijdeveld, Venray; Clemens Wijers, Well; Danielle Wijnen, Oostrum; Daan Wijnhoven, Ven ray; Loes Wilmer, Blitterswijck; Tamara Yapru, Venray; Eomer Zwijnenberg, Venray. MAVO Saloua Adarghal, Venray; Gijs van Asten, Westerbeek; Pieter Bel lemakers, Venray; Peter van Ber- kum, Oostrum; Wouter Biezenaar, Venray; Hanneke de Bijl, Venray; Danielle Bistervelts, Leunen; Jessi ca Blok, Venray; Danielle van Bommel, Venray; Lieke Boshoven, Venray; Willem Bouwman, Yssel steyn; Erik Bovee, Heide; Mieke van Bracht, Oostrum; Annemiek Brauers, Well; Erik Broeren, Ven ray; Tatjana De Bruijn, Venray; Jan-Willem Bruijsten, Oostrum; Loes de Bruin, Venray; Wendy Busser, Venray; Imke Claassens, Leunen; Thijs Claessens, Venray; Bram Cox, Wanssum; Linda Cox, Ysselsteyn; Freek Crienen, Yssel steyn; Rianne Cuppen, Wanssum; Anneke Denissen, Oostrum; Lian- ne Derks, Veulen; Camillia Dupont, Venray; Leroy van Elk, Venray; Bianca Erkens, Venray; Siham El Fechtali, Venray; Desiree Franssen, Wanssum; Loes Frede rix, Wanssum; Stefanie Gommers, Ysselsteyn; Paul Gooren, Oos trum; Chrissy Gorree, Venray; Diana Groenen, Well; Jessica Hanen, Venray; Frank Heidens, Venray; Friedus Heidens, Venray; Niek van den Heuvel, Venray; Linda Hoedemakers, Merselo; Marlisa Hoeijmakers, Oostrum; Jessica Horstermans, Blitterswij ck, Job Hortulanus, Venray; Linda Houben, Leunen; Chérel van Houdt. Holthees; Liesbeth Jacobs, Geijsteren; Jordy Jans, Well; José Jans, Venray; Desirée Janssen, Venray; Jeroen Janssen, Leunen; Mieke Janssen, Venray; Sanne Janssen, Well; Susan Janssen, Ven ray; Karin Kallen, Maashees; Bram Kessels, Heide; Jorn Kessels, Oos trum; Lars Kessels, Oostrum; Stijn Kraaijkamp, Venray; Iris Lange, Oostrum; Anouk van Leeuwen, Venray; Tom Linders, Venray; Wil lem-Jan van Lipzig, Meerlq; Anni- ka Loonen, Maashees; Stijn Mar tens, Oostrum; Jacomijn Megens, Venray; Jeroen Megens, Venray; Caroline Michels, Heide; Anke Muijsers, Venray; Stephanie Muijs- ers, Oirlo; Martijn de Mulder, Ven ray; Mitchel van Muiken, Merselo; Babette van den Munckhof, Ven ray; Coen Nelissen, Leunen; Etien- ne Nijs, Venray; Magna Otten- heim. Venray; Christian Pania, Venray; Angela Peeters, Venray; Carmen Peeters, Venray; Linda Peeters, Venray; Alexander Peters, Venray; Frank Reijnders, Maashees; Inge Reijnders, Venray; Bart van Rens, Venray; Joyce van Rhee, Well; Louis Rijs. Well; Deb bie Roffers, Venray; Danielle Ron gen, Venray; Marcel Ruyten, Ven ray; Ying Saelai, Venray; Ebru Saka, Venray; Tim-Tijn Scherpen huijsen, Merselo; Jim van Schijn- del, Venray; Niels Scholten, Wans sum; Marijke Schoo, Venray: Tom Siebers, Venray; Mariska van Stel ten, Venray; Sandra Stevens, Ven ray; Leslie Swinkels, Venray; Mar- gje Swinkels, Heide; Bram Taks, Venray; Wouter den Teuling, Leu nen; Marleen Theeuwen, Venray; Bart Thissen, Venray; Violette Val len, Venray; Carlos Venancio, Leu nen; Anouk Verberkt, Venray; Luuk Vergeldt, Ysselsteyn; Edwin Verhalle, Venray; Vincent Ver stappen, Oirlo; Floor Verstegen, xMaashees; Thijs Vogels, Yssel steyn; Claire Voss, Venray; Andy Vosse, Venray; Rik Wienen, Ven ray; Ivo Wijers, Well; Marco Wij- nands, Venray; Lisette Willemars, Venray; Rik Wilmsen, Venray; Susanne Wolf, Venray; Elian Wyn- tjes, Venray; Marian van der Zan den, Heide; Daisy Zegers, Maas hees; LANDBOUW EN NATUURLIJKE OMGEVING Paul Arts, Blitterswijck; Perpa- rim Bislimi, Venray; Maudv Cox, Wanssum; Kirsten van Donzel, Venray; Wout Geurts, Oostrum; Elle Hellegers, Leunen; Marly van Leeuwen, Venray Johan Loonen, Merselo; Saskia Nieuwold, Ven ray; Jos Poels, Blitterswijck; Kim Verstegen, Venray;Leontien van der Voorn, Venray. METAALTECHNIEK Marcel Arts, Venray; Frank Cor- nelissen, Wanssum; Rick Crom- mentuijn, Venray; Tom Geurts, Overloon; Luuk Gielens, Oos trum; Rick Gommans, Venray; Rick van Louvezijn, Venray; Jos Ploegmakers, Venray; Clint Reijn ders, Maashees; Rob Schellekens, Venray; Wesley Schlechtriem, yenray;Peter Direks, Holthees. VERZORGING Karlijn Alkemade, Venray; Danielle Beckers, Venray; Loes Bouten, Wanssum; Laurine van Breemen, Venray; Moniek Claas- sen, Ysselsteyn; Mayke Claessens, Venray; Loes de Cock, Well; Deni- se Connor, Venray; Tineke Cop pers, Meterik; Wendy Cox, Ven ray; Freda Dawommase, Venray; Linda Engels, Merselo; Zeynep Eris, Venray; Susan Felder, Oos trum; Lisa Franssen, Venray; Danielle Geraedts, Oostrum; Mau- die Giellen, Venray; Moniek Hendriks, Venray; Shirley Hend riks, Venray; Zeineb Imekssar, Venray; Janneke Jacobs, Maas hees; Yvonne van Kempen, Veu len; Michou de Krom, Venray; Elke Linders, Geijsteren; Maud Linssen, Venray; Linda Mommen, Venray, Rianne van Osch, Merse lo; Derya Parlar, Venray; Sjardee Peijs, Blitterswijck; Chantal Pel- zers, Venray; Gamze Poyraz, Ven ray; Claudia van Rhee, Venray; Hawa Simsek, Venray; Magura Sreetharan, Venray; Marco Stra ling, Venray; Presilla Teffer, Ven ray; Jeanne Theunis, Leunen; Ank Verhaegh, Wanssum; Kim Verhe- ijen, Leunen; Kim Vermeulen, Venray; Sanne van der Weiden. Venray; Robbie Wijnhoven. Ven ray; Chariot Wilms, Venray;Amel Barahdoun, Venray; Blerinda Berisha, Venray; Shkodrane Bugu- jevci, Venray; Femke Caniëls, Venray; Jeanine van Hagen, Ven ray; Hiske Heidens, Well; Denise Van der Heyden, Venray; Gerty van Hoof, Venray; Nazrana Ilahi- baks, Venray; Patricia de Kruijff, Venray; Clazina Pauwels, Venray; Samire Peci, Venray; Monique Rutten, Oostrum; Miriam van Steen, Venray: Joanita Stoc, Ven ray. VOERTUIGENTECHNIEK Tom Arts, Maashees; Quincy van Dam, Venray; Vic van Dijck, Smakt; Willem Flos, Blitterswijck; Sam de Geest, Venray; Patrick Hendriks, Venray; Rick Jennis kens, Leunen; Guurt van Kem pen, Sevenum; Patrick Lenssen, Oostrum; Behzad Mehrabi, Oos trum; Tom Poels, Venray; Dennis Pouwels, Venray; Stef Rijbroek, Blitterswijck; Phil Versteegen, Ysselsteyn; Dave Wijnhoven, Broekhuizen;Jamal EI Bazi, Ven ray; Martijn Kuenen, Leunen; Benny ter Weele, Venray; Earl Cairo, Venray; Björn Evers, Ven- ray;Niels Cupido, Deume. BOUWTECHNIEK Stefan van de Bekerom, Ven ray; Jan van der Burgt, Venray; Eduardo Garcia van Rooijen, Ven ray; Marieke Jacobs, Blitterswijck; Leroy Kranenburg, Venray; Teun Pouwels, Leunen; Nick van der Putten, Venray; René Wijnhoven, Oostrum; Bart Willems, Venray. ADMINISTRATIE Cüneyd Ak^a, Venray; Naziha Assakkali, Venray; Karim Bargou- al, Venray; Daisy de Boer, Venray; Wendy Bonants, Venray; Bas Cox, Geijsteren; Ruud Custers, Oos trum; Dennis Flinsenberg, Ven ray; Karim Fourkour, Venray; Wendy Gaal, Venray; Florian van Gastel, Venray; Roy van Gooi, Heide; Stephanie Hartog, Venray; Melissa van Hek, Venray; Redou- an Hlimi, Venray; Esther Jacobs, Venray; Jeroen Janssen, Venray; Willem Janssen, Venray; Görkan Kahraman, Venray; Chantal Kemp, Venray; Michael Koek, Venray; Mohamed Lamhamdi, Venray; Sandra Leenders, Venray; Martijn Magermans, Oostrum; Iris Merken, Venray; Harry van de Mortel, Heide; Daniëlle Ngo, Ven ray; Bahadir Peker, Venray; René Poels, Ysselsteyn; Elvy Rongen, Venray; Aboutalieb Salhi, Venray; Aiché Seifeddine, Venray; Hays- sam Seifeddine, Venray; Ramon Verkoeijen, Venray; Germain Ver stegen, Venray; Jim Voesten, Ven ray, Mirna Voesten, Venray; Loek Vullings, Maashees; Joost Wol- ters, Blitterswijck. De percentages geslaagden van het eerste tijdvak zijn als volgt: VWO (Atheneum) 93,8%; Havo 93,3%; Mavo 99%; VBO (Stevens beek) 98,8%; LWOO en VBO (Bopsmeer) 92,8%. Het gemiddel de slagingspercentage is 96,2%. VWO Arts, Patricia, Merselo, NG; Gerrits, Rolf, Overloon, NG: Hubers, Roy, Overloon, CM; Wel len, Karin, Overloon, EM. HAVO Cremers, Marjon, Overloon,EM; Cuenen, Krisja, Overloon, CM; Gerrits, Yvon, Overloon,EM; Hoog, Linda de, Overloon, EM; Janssen, Coen, Overloon, EM; Lans, Vanity, Overloon, CM; Lem- mens, Susan, Oveloon, CM; Ver beek, Thomas, Overloon, EM; Ver- straaten, Huub, Overloon, EM; Willems, Roel, Overloon, CM; Branje, Karin, Vierlingsbeek, NG; Martens, Bart, Vierlingsbeek, NT; Meulepas, José, Vierlingsbeek, NG; Swirikels, Nicole, Vierlings beek, CM; Heuvel, Karin van den, Vredepeel, CM. MAVO Achten, Lars, Overloon; Bens, Karei, Overloon; Esch, Ruud van, Overloon; Hof- mans, Marleen, Overloon; Jans- Lisa Janssen uit Venray is op 29 mei 2002 cum laude afgestu deerd aan de Universiteit van Utrecht in de theater-, film- en televisiewetenschappen met als specialisatie kunstbeleid en management, film- en televisie wetenschap en dramaturgie. SJ sen, Wim, Overloon: Kempi Rob van, Overloon; Verstraati Teun, Overloon; Wellen, Ingr Overloon; Kirkoryan, Anri, Vi ray; Siebers, Kevin, Venray; Blei kers, Mark, Vierlingsbeek; Boo Simone, Vierlingsbeek; Den< Mandy. Vierlingsbeek; Dip Niels, Vierlingsbeek; Hont, K lien cle, Vierlingsbeek; Linde Elske, Vierlingsbeek; Pijls, Mai Vi ke, Vierlingsbeek; Swinkels, Ma Vierlingsbeek; Wijse, Monique Vierlingsbeek; Wouw, Ron i der, Vierlingsbeek; Zanden,Ku van der, Vredepeel. be VBO administral Arts, Wendy, Overloon; 2i den, Ankie van der, O verloc Jager, Jeroen, Venray. VBO, Grol Toonen, Harm, Overloon: ren, Marijn, Vierlingsbeek. VBO, verkol Kempen,Paul van,Overloo Bouwmans, Thomas, Venn Heesbeen, Daan, Venray; Geldt Stefan, Vierlingsbeek. R VBO, Verzorgii te Koopmans, Lieke, Holthei Abels, Hilde, Overloon; Jans» Maidy, Overloon; Geurts, Berna ette, Smakt; Berkvens, Marly, Vil lingsbeek; Hoog, Marjan de, Vil lingsbeek. VBO bouwtechnli Dekkers, Bram, Overloon. VBO elektrotechnii Dooren, Martijn van, Mersel Killaars, Bart, Venray. LWOO metaal Boothe, Sascha, Venray. Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 m?) gelegen op een perceel van 3000 m!. Perfecte omsluiting. Koopsom: €522.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Per celen vanaf 1320 m'. Koopsom: €250,- per m' ld T «aw nrvl L/viV Via kantoor Venray 0478- 586408 7e huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers, 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 m' Huursom: €858,- per maand

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18