Sportnieuws -info Ferry Greevink wint Europese titel ed Stars snel uit eker rijzenregen uiterdub St. Jan liljartdames (ampioen Finale LK jeugdtennis Red Caps verslaat Cheetahs Janny Barents debuteert op NK bodybuilding Emile Cox dagwinnaar Toernooizeges Jan Engels en Harrie Lenssen Nel Selten tweede in Ringenloop TV Ysselsteyn feelrunners De Roerdomp Iranje Wit PEEL EN MAAS Sjoelclub Triathlon Vereniging De Peelkorf Biljarten Badmintonclub Venray Nipte overwinning De Peelkorf "Als ik win ga ik trouwen met Mirella" Rooyse VK TC Venray gi,EL EN MAAS Donderdag 16 mei 2002 - Pagina 23 gelopen zaterdag werd in Heer- Ie finale van de NTTB-Beker tafel is gespeeld. Het damesteam van Stars nam ook deel, maar werd uitgeschakeld. In de huidige t werd het Beker-toernooi in één gespeeld. Bij de dames was NAK Helder vrijgesteld tot de finale, yerige zes deelnemende teams Jen een kwartfinale te spelen. Stars trof meteen Fürst Kan- Heerlen, dat met 3-0 veel te sterk Zowel Danielle Poels, Sabina jené als Kelly Willems wisten enkele game te winnen. Uitein- werd NAK Den Helder winnaar dames De titel bij de heren naar FVT/de Keij (Rotterdam), idag werd in Panningen de fina le van de Nationale Jeugdmeerkam- pen gespeeld. Red Stars was met twee speelsters bij de meisjes Junio ren aanwezig, Kelly Willems en Sand ra Oostrom (die competitie speelt bij Red Stars, maar op toernooien uit komt voor haar club uit Wijchen). Op een dag die weinig hoogtepunten kende werden beiden respectievelijk 6e en 7e in de eindrangschikking. Komende zaterdag worden de clubkampioenschappen gehouden van TTV Red Stars. Om negen uur 's ochtends begint de jeugd aan haar partijen, later op de dag volgen de senioren. Uiteraard zal er na de spor tieve hoogtepunten gezellig na-geana lyseerd worden onder het genot van een hapje en drankje. ïgen: dinsdag: loopscholing en raltraining, aanvang 19.00 uur, iêlse Baan; donderdag: duurloop, num, aanvang 18.30 uur, pick- plaats Helenaveenseweg Meterik, rang 19.00 uur, parkeerplaats A idijker Bossen, rdag: bostraining, aanvang 16:00 parkeerplaats Schadijker Bossen crik. Istrijdkalender: 17/5 Beegden 1 jrs door Beegden; ll/6Clubkam- inschappen Peelrunners 3000- J jm Istrijduitslagen: Wim Boonhof te in de Maasmarathon in Visé, hij een tijd van 3-36:45 realiseer- Elf Peelrunners stonden aan de van de Ringenloop in Helden- lingen, de tweede wedstrijd van Midden-Limburgs Avondloop Cri- im. Er waren opvallende presta- van Ron Beurskens (3e) en Linda ns (4e), terwijl ook Wilma Jeuris- zich aanzienlijk verbeterde en Hendrik Koene op de terugweg is een langdurige liesblessure. 5 km: van den Goor - 21:25; Linda Lit- 22:22; Mieke van Enckevort - IJ; Wilma Jeurissen - 28:47; Ron fskens- 16:41; Jan-Hendrik Koene 19; John Weijs - 20:07. Een team, aande uit Wilma, Mieke en Linda, lalde nder de toepasselijke naam megjes' de eerste plaats in de vrouwenteams. 10 km: Arno issen - 40:51; Jochem Oversteeg - 16: Piet Jacobs - 46:56. Istrijduitslagen doorgeven via E- rpvdgoor@plex.nl of telefonisch 077-4678240. Jeugd: 17 mei: derde jeugdfederatie- cup te Venray. Bijeenkomst 18.15 aan de vijver, vissen van 19./00- 21.00. De jeugdleden worden alvast gewezen op de Nationale hengeldag op zaterdag 25 mei op de vijver. Ver dere inlichtingen bij de jeugdcom missie, tel. 0478-582235. Op de tweede wedstrijd van deze serie in Lomm wist Tom Tunnissen in de cat. B een 7e plaats te behalen en Leon Brauer in cat. A een 5e plaats. Senioren: uitslagen derde zomer avond compètitie: 1. G. Robben, 2. T. Weegcis. 3- C. Peters, 4. H. Goemans, 5. H. Coppus. Bij een wedstrijd op het Voorns kanaal wist B. Raafs voor de tweede keer een 2e plaats te behalen in zijn sector Programma senioren: leden die mee willen doen aan de voorselectie voor het Nederlands kampioenschap kun nen zich tot en met 20 mei aanmel den op het bekende adres. Deze selectie wordt dit jaar wederom gevist in het Lateraalkanaal in Hom op de zondagen 23 juni en 14 juli. Opgeven wedstrijden bij H. Hend riks, tel. 0478-582994 voor donder dags 1900. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij faunaland v. Grootel, Stationsweg 21 t4 Venray en bij secretaris H. Hend riks, Past. V d. Gaetstraat 48, Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag en weekvergunningen te verkrijgen voor de visvijver De BallonzuilBij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. uitslagen van het concours dat lopen weekend gehouden werd ell Ruiterclub St. Jan Merselo volop in de prijzen. Springen ''s: Rick Janssen won met James 1de derde prijs in de klasse DZ, 1 Hendriks werd eerste met Nina klasse Db met 47 punten voor jstijl. In de extra rubriek op tijd i) Susan ook nog de derde prijs Willems won met Sunny in de ra springrubriek klasse CL een eer- - prijs en Rianne Schellekens met Kiby de tweede prijs in de extra ingrubriek klasse DB, terwijl Rik ms met zijn pony Polleke de vijfde in het klassieke parcours behaal- iiarden zondag: Met springen won rid Willems de vijfde prijs met in de klasse B en Jan Janssen m maar liefst drie prijzen bij het ingen waarvan twee in de klasse ar, Met Liberty won hij de achtste ten met Kiopas werd hij nog tien- in de springklasse Z. Met Narlando won Jan ook nog de vierde prijs in de klasse L. Bij de dressuur werden acht prijzen gewonnen. Ingrid Bonneux niet Plato won met haar eerste proef de vijfde prijs met 159 punten en met de tweede proef werd ze vierde met 172 punten. Beide proeven reed zij in de klasse LIEllen van Dijck met Pou- wer kreeg voor haar eerste proef 173 punten en werd vierde. In de tweede proef won Ellen de tweede prijs. Hier voor kreeg ze van de jury 172 punten. Ellen reed ook beide proeven in de klasse LI. Ton Arts met Lola won de tweede prijs in de klasse Z1 met 378 punten, Janine van Ooi met Katinka werd derde in de klasse Ml met 163 punten, Esther Boumans met Hain werd eveneens derde in de klasse B met 167 punten en Karin Winnen reed met Sister Bean in de klasse B met 162 punten naar een vierde plaats. Op tweede pinksterdag gaan de ponyruiters naar Horst. Twee 4-tal- len zullen hier voor het eerst afde- lingsdressuur gaan rijden. orfbaldub Uitslagen: bPl-midw. 1 Iw. 2-Eendracht Jtcnh. 1-recr. Bl-SVOC BI B2-Dot BI Itenh. Cl-asp. C2 iftDl-pup. Dl p.El-SVOC El rselo 2-welpen 1 ripen 1-SVOC 3 OC 4-welpen 2 1-Lottum 1 2-Lottum 2 11-6 6-5 7-2 200 6-4 3-11 11-1 9-0 0-0 1-0 0-0 2-4 7-9 Programma donderdag 16 mei: ip Dl-MKV Dl 18.45 Dinsdag 21 mei: 1-sen. 220.00 (deze verplaatsing log niet definitief. Via de tel.-ket- 8 hoor je meer. Woensdag 22 mei: «opia Pl-midw. 2 20.00 Donderdag 23 mei: tos Cl-asp. Cl 19.00 Korfbalvereniging Oostrum Uitslagen: Welpen 1 SVOC1-Oostrum 0-1 Oostruml-DES 4 1-2 Senioren 2: Oostrum-korfrakkers 5-9 Senioren 1: Oostmm-ODOS 3 10-3 Programma 18 mei: Pupillen D: ODOS-Oostrum a. 11.00 Programma 25 en 26 mei: Welpen gezamenlijke afsluiting, aan vang 14.00 bij De Peelkorf Senioren 2: Vonckel Girls2-Oostmm a. 10.30 Senioren 1: ROKA-Oostrum a. 13.00 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in ht damesteam Venlo en omstreken, met de speelsters Nellie Dericks, v"da Roozeboom en Elke Godschalk allen van VOP) en Miep Poels (BV hel) zijn afgelopen zaterdag in Tilburg voor de tweede keer op rij Westelijk Kampioen geworden. Door dit resultaat mogen de 'golden girls' '14 juni aanstaande naar het Nederlands kampioenschap in Nieuwegein »ar afgelopen seizoen brons werd behaald. In het pinksterweekend worden de club Venray ook weer een aantal deel- Limburgse Jeugdkampioenschappen Tennis 2002 gespeeld. De selectie wedstrijden zijn al in de diverse Lim burgse kringen gespeeld. Op zaterdag 18 mei worden op diverse parken in Limburg de laatste voorrondes gespeeld. Op zondag 19 mei zullen op het park van Tennisclub Venray de halve finales en de finalewedstrijden wor den gespeeld. Het is voor het derde jaar dat deze finaledag op het tenni spark van Tennisclub Venray wordt gehouden. Op deze dag zullen de beste jeugdtennissers/sters van Lim burg met elkaar de strijd aangaan om de Limburgse titel in de wacht te sle pen. Net als het vorige jaar zal Tennis- nemers leveren. Dit resulteerde vorig jaar, evenals in het daaraan vooraf gaande jaar, al in enkele Limburgse titels. Er zal gespeeld worden in de leeftijdscategorieën t/m 10 - 12 - 14 en 16 jaar. Dit als enkelpartijen voor zowel meisjes als jongens. Men kan niet alleen genieten van het spel van de aanstormende talenten maar er zul len ook Nationale vedetten,van Lim burgse afkomst, komen om hun titel op te eisen. Al met al genoeg reden om te komen kijken op het schitte rend park van Tennisclub Venray (Vlakwater) aan de Kempweg De halve finales starten op zondag 19 mei 's ochtends, later op de dag gevolgd door de finales. Tijdens het vierde pinkstertoernooi in Weert zijn de volgende ereplaatsen behaald: da Rietje Goumans 4e; db Anny v d. Heyden 4e; dc Truus Jennis- kens 2e; dd Agnes v Dyk 3e; dd Regien Sanders 5e; hc Ben Rongen 5e; he Harrie Rongen 2e. Bij de jeugd werd Maik Weys tweede en Kevin Engels derde. Triathlon Vereniging Regio Venray houdt binnenkort een instuif triath lon. Iedereen die op een gezellige en ongedwongen manier wil kennisma ken met de trialhlonsport is deze dag welkom. De start is om 09.00 uur en begint met 250 of 500 meter zwem men. Vervolgens worden er enkele rondjes gefietst, waarna er afgesloten wordt met een stukje rennen (afstand naar keuze). Voor meer informatie of om jezelf op te geven kun je terecht bij Bert Viersma: 0478-513874. Op dinsdag 21 mei vindt de voorjaars ledenvergadering plaats. Aanvang om 20.30 uur aansluitend op de zwem- training in Sportcentrum De Sprank. Bij verhindering gaarne even afmel den bij het bestuur. Programma zaterdag 15.00-16.00 mountainbiken; 16.00-17.30 lopen in schadijker bossen; zondag09.00- 10.00 zwemmen in de Sprank; 10.15- 12.15 fietsen vanaf de Sprank; dins dag 19.15-20.15 zwemmen in de Sprank; woensdag 19.00-20.45 baan- training in Venray. Info: www.geoci- ties.com/twenray Korfbal Uitslagen: Boskant-sen. 1 7-8 Gazelle 1-sen. 2 66 Midw, 2-Odos 7-5 Programma woensdag 22 mek Midw. 1-DOS a. 20.00 spp. De Vlies Merselo 1-midw. 2 a. 20,00 v. 19-15 Jeugd Uitslagen asp. 1-AjolaBl Gazelle Cl-asp. 2 MKVDl-pup. 1 Lottum El-pup. 2 Welpen 1-Merselo 1 Des 4-welpen 3 Welpen 3-SVOC1 Welpen 5-SVOC 4 Des 7-welpen 5 Oranje Wit 2-welpen 6 Welpen 6des 7 14-1 4-3 1-10 08 0-1 4-1 60 46 2-1 1-1 04 Programma zaterdag 18 mei: Asp. Bl-MKV BI 11.00 Puo. 2-Wittenhorst El 14.00 Welpen 4-DES 5 Oostrum 2-welpen 4 Junior Fun Haarsteeg Aanstaande zaterdag en zondag nemen de junioren deel aan Juniorfum in Haar steeg. Ze vertrekken zaterdag om 11.00. Het toernooi start om 13-00, er wordt een alternatieve korfbalvorm gespeeld. De avond start met een barbecue en wordt daarna voortgezet in een discotheek. Zon dagmorgen rond 10.00 wordt de groep weer terug verwacht in Ysselsteyn. Ouder-kind wedstrijd In de week van 27-3 mei vindt de ouder kind wedstrijd plaats. Deze worden gehouden op de trainingsavond van uw kind. Dag van de jeugd Op 1 juni organiseert SV Ysselsteyn voor haar jeugdleden de jaarlijkse dag van de jeugd. DOS Op donderdag 16, vrijdag 17 en zater dag 18 mei organiseert DOS de finale fibre 3e klas. Namens DOS treden Theo Kronenberg en Jan Barents aan. Alle tellers en schrijvers worden ver zocht tijdig aanwezig te zijn. Aanvang op donderdag en vrijdag is om 19.00 uur, op zaterdag wordt om 11.00 uur gestart in D'n Oldtimer. Programma bandstootcompetitie: Dinsdag 2165 DOS A2-Tegelen DOS Bl-Tegelen Donderdag 23-05 Tegelen-DOS B3 DOS-lnaborg De Witte Hoeve Vandaag speelt Fr Bonants de finale van de 3e kl. Libre van de VBB. De finale duurt 3 dagen en is in d'n Oldti mer. De Peel Bandstoten: Het A2-team verloor thuis met 5-2 van Vriendenkring. Tonny Poels won zijn partij met 1.78 gem. Driebanden groot: het eerste team verloor in Dongen met 7-1 van Hul- termans. Het gelijkspel was voor Piet Volleberg met 1.000 gem. Het tweede team speelde thuis gelijk tegen Geld en Woning. Piet Volleberg won zijn partij met 0.740 gem. Het vijfde team speelde in Budcl gelijk tegen Het Wapen van Budel 2. Wilfried God schalk won zijn partij met 0.714 gem. Badmintonclub Venray heeft woensdag 22 mei de algemene leden vergadering in sportcafé De Wette- ling. Aanvang 21.30 uur. Op de agen da staan onder andere de tussenstand reorganisatie NBB (Ned. Badminton Bond), de verslagen van de verschil lende commissies, de begrotingen 2002 en 2003, voorstel contributie verhoging, huldiging kampioensteam senioren 1 en de bestuursverkiezing. Leden die zich voor een bestuursfunc tie beschikbaar willen stellen (er zijn drie vacatures voor algemene bestuursleden, waarbij de functie van ledenadministrateur sinds het voor jaar 2001 wordt waargenomen door de voorzitter), verzoekt het bestuur zich uiterlijk bij aanvang van de ALV kenbaar te maken bij het secretariaat, telefoon 513984. De Peelkorf heeft afgelopen zondag nipt met 7-8 weten te winnen tegen Boskant. Het begin van de wedstrijd was voor de thuisspelende ploeg Bos kant (26). De Peelkorf liet zich niet wegzetten en kon op gelijke hoogte komen. In de 33e minuut van de eer ste helft nam de Peelkorf met 2-3 een kleine voorsprong maar kon deze niet vasthouden tot de rust (3-3). Na de rust nam Boskant het initiatief en kon een voorsprong van 4-6 bewerkstelligen. De Peelkorf speelde mat en vooral tegen zichzelf. De mooi uitgespeelde kansen werden gemist. Dc kentering kwam in de 56e minuut waarin de Peelkorf zichzelf aanpakte en de kansen verzilverden. In tien minuten tijd werd een 4-6 achters tand omgebogen in een 8-6 voor sprong Deze werd niet meer uit han den gegeven en de Peelkorf won nipt met 7-8. Voor de Peelkorf scoorden: Evelien Arts 3 maal, Christel Derkx twee maal, Marianne Potten, Tinekek Vergeldt en Esther van dn Pas elk een maal. Ferry Greevink uit Venray heeft vrijdagavond in Turkije de Euro pese titel taekwondo in de wacht gesleept. In de finale won de zwaargewicht in de klasse 84+ van de lokale favoriet Ali Ozen. Pas vlak voor tijd wist Greevink in een verder gelijkopgaande partij de beslissende treffers te scoren. Eerder dit jaar wist de Venraynaar ook al de wereldtitel voor zich op te eisen. Dc Venraynaar had zich op stages in Frankrijk en op Papendal voorbe reid en maakte zijn wereldtitel waar. Greevink versloeg achtereenvolgens de Italiaan Luigi Andretti, de Rus Igo- rov, de Fin Teemu Heino en in de finale de Turk Ali Ozen. Tong-Il mocht in hel Turkse Samsun nog een tweede succes noteren. Ook Ylona van Deutekom uit Berghem, sinds vorig jaar onder de hoede van Rob Greevink, de vader van Ferry, wist in een prachtige finale de Europese titel in de wacht te slepen. Debutante Van Deutekom stond tegen de Griekse Eli- sabet Miastakidou zelfs met 0-5 achter maar wist na een fraaie inhaalrace in de slotseconden het winnende punt te scoren. Dc vereniging biedt beide kampioenen op donderdag 16 mei een receptie aan in café-snookercen trum Snoeks aan de Julianasingel. Iedereen kan de Europese kampioe nen Ferry en Ylona tussen 19.00 en 20.30 uur komen feliciteren. Na bet wereldtitel wist Ferry Greevink vrijdag ook de Europese titel voor zich op te eisen. De honkbaljunioren en -senioren 1 van Red Caps wisten hun wedstrijden het afgelopen weekeinde te winnen, honkbalsenioren 2 verloor. Het duel tussen de honkbaljunioren en Indians uit Weert werd tien minuten voor tijd bij een 9-3 stand in het voordeel van Red Caps gestaakt door de scheids rechter. De honkbalsenioren 2 zagen niet op tegen hun ontmoeting met de Kickers uit Waalwijk. Red Caps Ven ray stond een onaangename verras sing te wachten. Al snel liepen de punten binnen omdat de startende werper van Red Caps niet in de wed strijd zat De vervangende werper kreeg enkele goede honkslagen te venverken, zodat de voorsprong voor de gasten alleen maar toenam. Na Elke dag geopend van 12.00 uur tot 20.00 uur Ook op Zondag Janny Barents maakt komende zondag zijn debuut op het Neder lands kampioenschap dat gehou den wordt in Zaandam. De Ven- rayse bodybuilder dankt zijn deelname aan zijn overwinning vorig jaar in de kwalificatiereeks. Barents (25) acht zichzelf niet kans loos voor de Nederlandse titel. "Het is moeilijk om wat over de concurrentie te zeggen. Ik moet er zelf voor zorgen dat ik zondag goed piek. Ik heb er afgelopen jaar alles voor gedaan en geef mezelf goede kans om te win nen. En als ik win dan ga ik trouwen. Dat heb ik aan mijn vriendin Mirella beloofd." Janny Barents komt uit in de cate gorie tot zeventig kilogram. Mocht hij inderdaad de Nederlandse titel pak ken dat wordt hij mogelijk ook uitge zonden naar het Europees kampioen schap dat een week later plaatsvindt. Ik train hiervoor al tien jaar. Het kost met een heleboel tijd. Ik wil straks wel een keuze maken. Of me hele maal op de sport gooien of ermee stoppen." Iedere woensdag traint de Venraynaar in het fitnesscentrum van zijn trainer Cor van Rijn in Uden. Op de andere dagen oefent hij in zijn eigen sportschool Double Active in Venray. Op hemelvaartsdag namen de regiona le motorcrossers deel aan een wedstrijd in Neerijnen. Bij de 500 senioren kwam na twee manches de zevende stek in handen van Andre Cox en eiste Dirk Arts de 23e plaats op. Bij de 125 senioren kwam Rob van Benthum beide keren als 18e over de streep wat hem een 20e stek opleverde in de daguitslag. Tijdens een jeugdwedstrijd in Cuijk eindigde Bryan Kersten bij de 65 automaten op een veertiende plaats en wist Gemma Lindner op haar vierwieler bij de quads 80cc de dertiende plaats vei lig te stellen. Bij de 85 B wist Wilco Lind ner een zeer sterke wedstrijd te rijden en ging met de tweede beker huiswaarts, ter wijl bij de A-groep Emile Cox als dagwin naar gehuldigd werd. In dezelfde klasse werd Tommy de Bruyn twintigste in het algemeen klassement en bij de hoge wie len finishte Nicky de Bruyn nog net bin nen de top 10. Bij de 125 jeugd eiste Rob van Benthum de tiende stek op na het rij den van de twee manches en eindigde Paul Eickmans op een achtste stek, terwijl dc jarige Kevin Gielens de 28e plaats op zijn naam schreef. Bij de liefhebbers kwam de veertiende plek op na;un te staan van Rob Munsters en werd Piet de Bruyn 32e in de daguitslag. Bij de vetera nen was de vierde beker voor Andre Cox weggelegd. Bij de senioren schreef Maar ten van de Aa bij de Inters 500 een zesde plek op zijn naam en eindigde Niek van Benthum in de tweede manche op een 21e stek en moest hij in de eerste manche de strijd staken. In de finalemanche van de 250 junioren B eindigde Wilbur Kuenen op een zestiende plaats en wist Marc van Dijck de 20e plaats veilig te stel len. Bij de 125 junioren behaalde Mart- Josephs een negende plek na het rijden van twee manches, terwijl Stef van de Wouw 22e werd in de daguitslag en kwam Werner Kuenen als 38e over de meet Komende weekend is er een zater dags een jeugdwedstrijd in Venlo en zon dags zijn er wedstrijden in Venlo en Box meer en maandags is er ook nog een wedstrijd in Boxmeer. ongeveer anderhalf uur spelen kreeg een van de spelers van Red Caps Ven ray een epileptische aanval, waardoor de wedstrijd voor een tijdje onderbro ken werd. De speler is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij ter observatie werd opgenomen Na de onderbreking wist Red Caps Venray nog wel tenig te komen, maar in de resterende tijd konden er niet voldoende punten gescoord worden om de achterstand ook maar goed te maken. De eindstand werd bepaald op 4-13- Honkbalsenioren 1 trad in het Zuid-Limburgse Beek aan tegen de Cheetahs met in hun achterhoofd de afstraffing die het team daar het voorgaande jaar had gekregen. Dit jaar zou het anders uitpakken. Al in de eerste inning sloegen de Cheetahs toe en kregen ze mensen op de hon ken, echter door goede catcher pick- offs vielen de nullen' bijna automa tisch. Aan slag deed Red Caps het niet slecht. In bijna elke inning werden er wel punten gescoord, aangevuld met één goede inning waarin liefst zes punten werden ges coord. Nadat Red Caps een comforta bele voorsprong van meer dan tien punten had weten op te bouwen werd er van pitcher gewisseld. Hoe wel de gastgevers nog drie punten scoorden, kwam de overwinning voor de Venrayse ploeg niet meer in gevaar. Eindstand 5-17. Programma 18 mei: PupjRed Caps-Mustangs 2 a 1100 Asp. Sittard Condors-Red Caps al2:00 al 4:00 Jun. DVS Waalre-Red Caps al 1:00 Programma 20 mei: Softbal Red Caps-Kickers al 1:00 Honkbal 1 Red Caps-Indians a 14:00 Honkbal 2 Red Caps-Boosters al0:30 (onder voorbehoud) Programma 21 mei: Asp. Red Caps-Uden Red Sox a!9:00 Donderdag 16 mei Ledenvergadering Wijkgebouw Beukenlaan A.20.30 uur; notulen vorige ledenvergadering óp te vragen bij Hanny van Lare-Mandcrs. Woensdagmiddag van 15.00-16.00 uur circulatievolleybal voor basi- schooljeugd groepen 4-5-6 in sporthal "De Weert" aanmelden voor gratis proefmaand bij Frans Jenniskens, tel. 585814. De externe competitie en interne competitie zijn volop bezig.Elke don derdag avond is er racketwissel vanaf 18.15 uur. Dit is voor alle seniorleden van beginnend tot zeer gevorderd. Ook op donderdagochtend vanaf 09.00 uur. Op zondagavond vindt het zgn. husselen plaats. Begin om 19.00 uur. Dc eerste ronde van de mix league is ook van start gegaan. Op Pinksterzondag 19 mei vindt op het park de finaledag plaats van de Lim burgse Jeugdkampioenschappen. De Limburgse jeugdleden die zich hier voor geplaatst hebben, zullen op die zondag strijden om de eerste plaats in de diverse categorieën, Op zaterdag 8 juni heeft TCV een grandioze feest dag. Dit in verband met het 65-jarig bestaansfeest en verfraaiing van het clubhuis. Alle leden (senioren en juni oren), oudleden en iedereen die TCV een warm hart toedraagt, is welkom. TCV heeft ook een website waarop de nodige informatie te vinden is. Recentelijk is de site geheel ver nieuwd om de informatie nog beter toegankelijk te maken voor leden en andere belangstellenden. De site is te vinden onder tcvenray.myweb.nl Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij onze ledenadministratie. Tele fonisch te bereiken op 584876. Op een zonovergoten midgetgolf- baan De Kleine Wielen heeft Jan Engels van midgetgolfclub Buitenlust op Hemelvaartsdag in Leeuwarden voor een verrassing gezorgd door de eerste prijs in de wacht te slepen bij de Heren Senioren A met een sterk deelnemersveld, waarbij dit toernooi gebruikt werd als training voor de NK in Leeuwarden en Drachten in juni Ondanks een aanvankelijk trage start sloeg hij in de derde ronde toe met een rondje 21, waar de concurrentie steken liet vallen en kwam daarmee voor het eerst aan de leiding om deze in de laatste ronde niet meer af te staan, al was het verschil op het einde nog maar één slag. Met 99 holeslagen ging hij Tiny Klarenbeek (100 hsl) uit Geldrop en Martin Blokker (103 na barrage) uit Doorn vooraf. Harrie Lenssen kwam niet verder dan de 15e plaats. Daags daarna stond een toer nooi in Boskoop (ZH) op het pro gramma. Hier konden de onzen geen potten breken. Jan Engels werd nu vijftiende met 108 slagen en Harrie Lenssen (109 hs) eindigde net een plaatsje lager in het door Feitse Slin gerland (90 hsl) uit Ridderkerk gewonnen toernooi. Zondag werd Harrie Lenssen winnaar van het door MGC Heeze georganiseerde toernooi. Hij had hiervoor 94 holeslagen nodig, weliswaardnet zoveel als Tiny Klaren beek, maar toonde zich in dc barrage slagvaster, waardoor zijn overwinning verdiend mag worden genoemd. Voor de tweede maal moest de Gel- droppenaar buigen voor een Buiten- lustspeler. Jan Engels startte zwak, maar herstelde zich met 67 slagen over de laatste drie ronden voortreffe lijk en sloot op 97 slagen, maar viel daarmee als vierde net buiten het podium achter de thuisspelende Jos van Beek (96 hsl), maar was met 54 eentjes wel dik tevreden. Het jaarlijks door Restaurant Bui tenlust georganiseerde Aspergestoer- nooi (met 49 deelnemers) is een prooi geworden voor Gerrit Vermeu len met 91 holeslagen. Zijn teamge noot Gerrit Janssen (94 hsl) eiste de tweede plaats voor zich en Huub Straatman en de Eindhovenaar (ex- Buitenlust) Gerrit Voermans (beiden 97 slagen) eindigden ex-aequo als derde. Buitenlust 1 heeft de inhaalwed strijd van de bondscompetitie thuis tegen Du Commerce gemakkelijker gewonnen dan aanvankelijk werd gevreesd. Met uitblinker Harrie Lens sen (91 holeslagen) als gangmaker won de ploeg toch nog overtuigend, mede door een off-dav van één van de Leendenaren, met 8 - 0 (390 - 439). Vrijdag 17 mei houdt de vereniging voor de eerste keer een seniorentoer- nooi, waarbij om 9.30 uur gestart wordt. In het Pinksterweekend zullen een aantal spelers het toernooi van Zicht Nirve in Nuth bezoeken: Nel Selten van AV Venray-Regio heeft een fraaie tweede plaats behaald bij de Addecco Ringenloop in Panningen. In de veteranenklasse finishte zij op de 5 km in een prima tijd van 21.11 seconden. Haar clubge note van AV Venray-Regio, Gerda Top, finishte een halve minuut later dan Nel en behaalde de bronzen medaille op deze afstand. Twan Len- sen nam deel aan de Brunnenlauf in het Duitse Sonsbeck. Hij legde de 10 km af in een tijd van 31-10 minuten en werd daarmede achter 5 Kenia- nen, een Pool en een Duitser als acht ste geklasseerd. Paul Coppus liep in Sonsbech de 5 km in een tijd van 21.23 minuten. In de week van 17 t/m 23 juni wordt hel Open Dorpen Toernooi georgani seerd. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel in 2 sterktes, dus op elk niveau, U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen. Het inschrijf geld bedraagt vijf euro per persoon. De inschrijving sluit op zondag 2 juni of wanneer het maximum aantal deelne mers is bereikt. Uitslagen KNLTB-competitie: Dames 18+ 2e klasse Ysselsteyn 1-Rulec 2 4-2; Herenl8+ 3e klasse Ysselsteyn 1-Hel- den 3 66; Mix35+ 3e klasse Tonido 1- Ysselsteyn 1 3-2; Mix 6e Klasse Yssel steyn 1-Grubbenvorst 1 7-1; Her 7e Klasse Ysselsteyn l-Shaile 15-1; Jon gens 2e Klasse Grensmeppers 1-Yssel steyn 1 66; Meisjes 2e Klasse Telro 2- Ysselstevn 1 66. Programma KNLTB-competitie vrijdag 17 mei: FID 35+ Arcen 1-Ysseisteyn 19.00; HD 35+ Ysselsteyn 2-De Sprenk 5 19-00; Mix 35+ Ysselstevn 1 -Tvk Heerlen 1 19.00; Mix 35+'Helden 1- Ysselsteyn 2 19-00; Dinsdag 21 mei: Dames 18+Tonido l-Ysselsteyn 1 9.30. Elke woensdagavond, dus ook tijdens de trainingsavond, is er rackettossen voor de senioren Hiervoor zijn baan 1 en 2 gereserveerd van 20.00 tot 22.00 uur. Uitslagen en programma dorpencom petitie: LVH B-TVY B 64 LVHA-TVYA 64 TVY B-America B 8-2 LVHC-TVYC 9-1 Zaterdag 18 mei LVH D2-TVY D 17.00 TVY A-OICA A 18.00

Peel en Maas | 2002 | | pagina 23