lames Manual grijpen titel concours Ieslaagd concours ondanks ilecht weer Sportnieuws -info HVGAIustema schudt frustraties van zich af Coach Janssen wil geen 'broodvoetballers' Ie Roerdomp -Oenrode kampioen HVGAIustema 2 laat voorsprong schieten Synchroonzwemmers Spio in de prijzen SVCO'01 A1 kampioen Uitblinker Frank van Kempen leidt zijn team naar 7-1 zege HVC/Alustema op zoektocht naar versterkingen Sponsors HVC/Alustema Triathlon Vereniging Regio Venray HVGAIustema speelt tegen Jong Oranje Programma zaalvoetbal EEL EN MAAS Donderdag 8 mei 2002 - Pagina 19 Na een aantal jaren net naast het kampioenschap gevist te hebben, wist het eerste dames recreantenteam van Manual eindelijk de titel te grijpen. De punten waren al binnen, maar de handbaldames wilden ook ongeslagen kampioen worden. In een spannende eerste helft was het een gelijkopgaande strijd met l3n beide kanten prima .aanvallen, break-outs en uitstekend keeperswerk. Bij rust was het 6-7 in het voordeel van Bevo HC. Na de rust gingen de Venrayse dames er volle moed tegenaan en liet enthousiaste publiek zorgde voor de nodige support. Helaas mocht dat niet baten. Het lukte Manual niet meer om zijn eigen spel te %'en spelen en Bevo HC liep steeds verder op Manual uit. De eindstand werd uiteindelijk 10-14, maar dat mocht voor Manual de pret niet drukken. Met bloemen en Nttpagne werd er in de kleedkamer al een klein feestje gebouwd, waarna er in de kantine nog nagepraat en gedronken wfcrd tot in de late uurtjes. Uitslag van de vierde competitiewed strijd synchroonzwemmen Kring Lim burg te Sittard, Categorie 1: Emy Hermens, 42.813, 6e plaats. Categorie 2: Els van der Giessen, 44.426, 6e; Tessa Runge, 43.951, 7e; Joyce Hendriks, 40.074, 17e. Agegroup I: Kimberly Goemans, 47.509, 5e; Shannon van Sambeek, 46.697, 6e; Petra Geven, 46.549, 7e Agegroup II- Dian Wellen, 50.135. 3e; Suzan Ploegmakers, 49.405, 6e; Mela- nie Goemans, 47.548, 8e; Sylvie-Elise SchaminÈe, 47.449, 9e; Marcha Toonen, 46.688, lie; Fickc Classens, 45.974, 18e; Miranda Creemers, 45.370, 21e; Janne Driessen, 43.649, 24e. Sylvie-Elise, Marcha, Fieke en Miranda hebben hun D-diploma behaald. Dian, Suzan, Melanie en Syl vie-Elise hebben de limiet voor de NJK behaald. Agegroup IIT Dorien Geven, 50.984, 12e; Bea Wellen, 48.495, 20e; Stefa- nie van der Wijst, 44.580, 23e. Fina junioren: Moniek Classens, 56.152, 4e; Amandine van de Ven, 55.343, 6e; Tetske Peeters, 55.126, 7e; Melanie van Sambeek, 55.113, 8e; Hanneke Peeters, 52.880, 11e. Amandine, Tetske, Melanie en Hanne ke hebben hun B-diploma behaald. Moniek, Amandine, Tetske en Mela nie hebben de limiet behaald voor de NJK. Fina senioren: Anja van Leuken, 57.805, 2e; Kelly Swinkels, 57.376, 3e; Karin van den Heuvel, 52.321, 7e; Rianne Geven, 52.193, 8e; Kim Jans sen, 51.832, 9e. Anja heeft de limiet behaald voor de NK. In het weekend 11 en 12 mei is er geen training in verband met de mei vakantie; 18 en 19 mei is er wel weer gewoon training. Zoals afgelopen zaterdag bekend is gemaakt viert SPIO haar 40-jarig bestaansfeest in het weekend van 14 en 15 juni a.s. Houdt dit weekend dus vrij! Op zo'n slecht weer hadden rganisatie en deelnemers niet 'Cl crekend in Ysselsteyn, waar de V-GW voor pony's en paarden ilaatsvond dit afgelopen week- fl nd. Het was jammer, want het wofdterrein en de cross lagen er niirachtig bij voordat de eerste irailers vrijdagmiddag het terrein ipreden, maar vanaf dat moment «gon het te regenen en het hield liet op vóórdat de mensen van de rganisatie zondagavond naar mis toegingen. De KNHS had de organisatie evraagd om voor de Z-pony's uit de tlectie van bondscoach Jan Huizinga programma samen te stellen, loor de combinaties en de bege- lers al konden ruiken aan de situ- op een EK Vrijdagmiddag al ver melde het selectieteam zich op het ampeerterrein bij de wedstrijd, om iet parcours te verkennen en te icspreken. Zij kregen van de organi se en hun sponsor prachtige truien litgedeeld, waardoor zij het hele reekend goed te herkennen waren Op de truien was geborduurd: "enjoy eventing", en dat hebben zij zeker gedaan in Ysselsteyn. Er werd aan teambuilding gedaan en de sfeer was prima. Zaterdag moesten de combi naties de FEI-dressuurproef uit het hoofd rijden en in de middag lag de uitdagende cross op hen te wachten. Er was stevig gebouwd in Ysselsteyn met een grote variëteit auij. hindernis-, sen, en er werd van.de ruiters gezond verstand gevraagd. Bente Kuipers had al netjes gedressuurd met Enzo van de Zonnehoeve en legde nu ook de cross zonder fouten af, zij het met wat tijd- strafpunten, waardoor zij zaterdag avond als eerste in het klassement stond. Zondagochtend werden de pony's in alle vroegte officieel gekeurd door een FEI-dierenarts, waarna in omgekeerde volgorde van de tussenstand nog het onderdeel jaehtspringen werd afgelegd. Met alle balken in de lepels werd Bente Kuipers winnares van SGW- Ysselsteyn. De ervaren amazone Marie-José Galis met Fleurhoeve's Mermaid ein digde direct achter haar. Van deze combinatie kan gezegd worden, dat zij vloeiend en goed voorwaarts door cross en springparcours reden. Wolf- er de Jonge met Jordy eindigde op de derde plaats. Jan Huizinga heeft voor zijn team een goede mogelijkheid gehad om verder te selecteren, op weg naar het EK in Hagen, het eerste weekend in augustus. De organisatie (van SGW-Ysselsteyn heeft daar goed aan bij kunnen 'dragen. De klassen B paarden en L en M van de pony's werden ook op zater dag verreden. Voor Rob Janssen uit Nijmegen, die mede het C-kader van de selectie begeleidt, was er genoeg hoop op een gezonde aanwas voor het hogere niveau. Paarden Zondag werden de klasse Licht, Midden en Zwaar verreden. I.v.m. de aanhoudende regen werd door de wedstrijdleiding besloten een deel van de cross uit de wedstrijd te nemen en de snelheid met 20 m per minuut te verlagen. De ruiters die ondanks de barre omstan digheden toch ook in de cross-count ry aan de start verschenen, waren unaniem van mening dat de bodem van het parcours zich toch zo goed had gehouden, dat zij de hindernissen met plezier konden nemen. Met name in de klasse Zwaar kwamen veel deel nemers niet aan de start, waardoor uiteindelijk maar negen combinaties de IJ.TOSS het)bgn|ereden. J^ei^delijk werd Anrieriiielc^ass winnares* van de£jb rubriek en zij mocht'de Cham pignon Wisselbökaal' mee naar huis toe nemen. Adriaan Smeulders eindig de ex-aquo met Billy, maar greep net naast de titel, omdat hij strafpunten in de cross had. De plaatselijke favoriete Patricia Smulders met Iris, stond na de dressuur veruit aan kop, maar maakte een passeerfout op de sensa tionele waterbak waardoor zij niet tot de prijswinnaars behoorde. Edith Tuytelaars eindigde op de derde plaats met Rubana. Ondanks al het hemelwater conclu deerde de organisatie dat het evene ment geslaagd was en dat vooral de kenmerkende gezellige sfeer niet ver regend was! Nadat het eerste team van Venrode jrige week maandag al kampioen jar$ as geworden in een spannende uit- j tdstrijd in Meyel en hierdoor de mcurrenten Bonte Koe 1 en Senim op een niet in te halen achterstand ui gezet, is afgelopen za terdag op de jiwedstrijd van de competitie ook ;nrode 2 kampioen geworden Na een spannende competitiestrijd jarin ZW Leunen, alsmede Gastro- join lang meededen voor het kam- ioenschap is Venrode 2 dankzij het verlies van concurrent Leunen toch eerste geworden. Flet eerste "team, uitkomend in de derde klasse A, wist vorig jaar ook al het kampioenschap binnen te halen in de vierde klasse en zal volgend sei zoen als geduchte concurrent moeten worden gezien als tegenstander van de andere Venrayse teams, zoals Lake Valley 1, HVC 2 en 't Trepke 2. Het tweede zal komend seizoen uitkomen in de derde klasse en zal zeker'gaan meestrijden voor promotie. De nieuwe fusieclub SVOC'01 heeft het eerste seizoen zeer succesvol afgeslo ten. Het eerste team wist zich na een zenuwslopende partij tegen Toxandria te handhaven in de vijfde klasse F. De afdeling jeugdvoetbal deed het meer dan uitstekend met vier kampioenen: de Al (zie foto), E23, E3 en El. Daarnaast werden ook nog twee welpenteams van de korfbalafdeling kampioen in hun klasse. van 18.30 tot 21.30 uur Opgeven wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00 uur, VERGUNNINGEN Vergunningen: Gevraagd wordt de leden die dit nog tiiet gedaan hebben, hun contributie zo snel mogelijk te voldoen, dan worden de vergunnin gen zo snel mogelijk bij u bezorgd, dit kan veel narigheid aan de waterkant voorkomen. Nieuwe vergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland Van Grootel. Stationsweg 21 Venray en bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48 Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballon zuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Uitslag Jeugd: I de eerste wedstrijd van de jeugdfe- tatiecup in Afferden behaalde Tom missen in de categorie B een twee- 1 plaats. 1 Programma Jeugd: Imei: Tweede jéugdfederatiecup te jmm. Bijeenkomst om 18.15 uur aan I rijver; vissen van 19.00 tot 21.00 ■Uitslagen Senioren: cede zomeravondcompetitie: 1. H. Ir la Roy; 2. T. Weegels; 3- J. Philip- n; 4. H. Coppus; 5. A v. Mill. I Programma Senioren: 1] mei: Individueel te Horst op de iver. Vissen van 12.00 tot 16.00 uur. K mei: Vierde zomeravondcompeti- t bijeenkomst om 18.00 uur. Vissen HVC/Alustema-Heerlerheide 7-1 (3-1) Doelpunten: 3. Frank van Kempen 1- 0; 4. Frank van Kempen 2-0; 20. Paul Miseré 2-1; 21. Stephan Sijbers 3-1; 38. Frank Brands 4-1; 41. Frank van Kempen 5-1; 43- Frank van Kempen 6-1; 48. Ruud Brands 7-1. Scheidsrech ter: Van Dinter (Eersel). Toeschou wers: 50. Gele kaart: Stephan Sijbers en Raymond Janssen (HVC/Aluste- ma). HVC/Alustema: Janssen; Beer- kens, F. Brands, R. Brands, Jeuken, Van Kempen en Sijbers. (Door Henk Willemssen) Het koningskoppel was vrijdag weer in ere hersteld. Stephan Sij bers, in afwachting van een meniscusoperatie, trok tegen Heerlerheide zijn voetbalschoe nen weer eens aan. En prompt leefden zijn teamgenoten en vooral maatje Frank van Kempen helemaal op. De Sevenumse uit blinker wees met vier treffers HVC/Alustema naar een fraaie 7-1 zege op Heerlerheide. Na acht wedstrijden, die slechts drie punten opleverden, kon een getergd HVC/Alustema eindelijk weer eens juichen. De afgetekende 7-1 overwinning spreekt voor zich maar toch kreeg coach Paul Janssen het vlak na rust even flink benauwd. Bij een 3-1 stand kreeg Stephan Sijbers geel. Doelman Raymond Janssen wierp vervolgens de bal tegen een tegenstander aan. Ook hij kon voor twee minuten naar de kant. "Verdom me jongens, staan we eens met 3-1 voor en dan gebeurt dit", ergerde Janssen zich. Maar Frank van Kempen sleepte zijn ploeg door die moeilijke fase heen. De Sevenumse spits blijkt ook prima te kunnen keepen want met drie sublieme reddingen voor kwam hij de aansluitingstreffer. Daar na maakte HVC/Alustema het karwei bekwaam af. "Met Stephan Sijbers erbij loopt het een stuk beter. En van daag zat het ons eindelijk eens mee. Voor rust houdt Raymond Janssen ons op de been. En na rust waren die twee minuten met twee man minder cruciaal", zegt Frank van Kempen (30) die bezig is aan zijn allereerste seizoen op een hoog zaalvoetbalni veau. Op het veld kwam hij uit voor Sparta'18 en Geldrop. In de zaal speelde hij samen met zijn broer in het derde team van ZV/Serum. Daar werd hij een jaar geleden door de Venrayse eerstedivisionst wegge plukt. Met Stephan Sijbers is hij met negentien treffers clubtopscorer. Het duo neemt de helft van de doelpun tenproductie voor haar rekening. "Het is me goed bevallen bij HVC/Alustema", vertelt Van Kempen. "Ik heb plezier in het zaalvoetbal gekregen. We hebben een leuke groep die goed klikt. Als ik het kan blijven combineren dan ga ik volgend seizoen jteker door." Frank van Kem pen is namelijk fulltime jeugdtrainer bij PSV. Dit jaar heeft hij met René Eijer Jong PSV en het Cl-elftal onder zijn hoede. Volgend seizoen gaat hij samen met Willy van der Kuijlen PSV Al, het hoogste jeugdteam, trainen en coachen. Binnen vier minuten had Frank van Kempen de thuisploeg al op een 2-0 voorsprong gezet. Daarna ontwikkel de zich een attractief duel met veel kansen over en weer. Het was een klein wonder dat na een kwartier nog steeds de 2-0 stand op het scorebord stond want het had ook 4-4 kunnen staan. Maar Raymond Janssen, die sterke met zwakke duels afwisselt, keepte als een leeuw en was schier onklopbaar. De ene na de andere bal ranselde de Nijmeegse goalie uit zijn doel waarmee hij de Heerlense aan vallers tot wanhoop dreef. Maar vier minuten voor rust moest Janssen toch het hoofd buigen toen Paul Miseré na een verdedigingsfout vrij voor hem opdook: 2-1. Een minuut later herstel de Stephan Sijbers, uit een pass va Frank Beerkens, de marge weer: 3-1 - Aanvoerder Ruud Brands had zij i vizier niet op scherp staan want h i verzuimde in het begin van de twei de helft de voorsprong te vergrotei Nadat HVC/Alustema de dubbele tiji straf ongeschonden doorkwam bra het verzet bij Heerlerheide. Uit ee schot van Ruud Brands liet de doe man de bal even los waardoor tl attente Frank Brands 4-1 kon binnei schieten. Toen was het hek van d dam. HVC/Alustema kon zich in zij laatste thuisduel helemaal uitlevei Tweemaal stond Stephan Sijbers aa' de basis van de aanvallen waaru Frank van Kempen beide keren scoo de: 6-1. Twee minuten voor tijd pilo Ruud Brands toch zijn doelpuntj mee: 7-1. "Die overwinning zat eraa te komen", vond Paul Janssen. "Ee week eerder verspeelden we tege koploper JSB/Peters nog een 3-1 voo sprong. Maar ook toen speelden w goed. Het grote verschil was dat vai - daag de kansen benut werden. D: I heeft ons wekenlang tegen gezeten i Door de zege wisselden HVC/Alusr ma en Heerlerheide stuivertje op d ranglijst in de eerste divisie C. D Venrayse ploeg bezet nu de zevend plaats en besluit vrijdag de compefit: met de uitwedstrijd tegen De Kilo. HVC/Alustema is in deze regio de enige zaalvoetbalclub die op landelijk niveau speelt. Toch slaagt de Venrayse vereniging er met moeite in haar selectie te ver sterken. Zoals het er nu naar uit ziet gaat coach Paul Janssen met vrijwëf dezelfde-spelersgroep zijn derde seizoen in Venrayse dienst in. HVC/Alustema voert momenteel gesprekken met mogelijke nieuwe aanwinsten. Maar de contacten verlo pen moeizaam. Spelers die eerst heb ben toegezegd haken even later weer af. "Dan zeggen ze ineens dat ze geen vervoer hebben", zegt Paul Janssen die zijn 'team met vier nieuwe spelers wil aanvullen. De basis van de hoofd macht blijft intact. Doelman Raymond Janssen en Frank Beerkens, Frank Brands, Ruud Brands, Fred Jeuken, Frank van Kempen en Stephan Sijbers zijn ook volgend seizoen van de par tij. Daarbij kan ook nog Rob van Eist gevoegd worden die dit gehele sei zoen geblesseerd was. Maar deze basis is te smal om een woordje mee te spreken in de landelijke eerste divi sie. Bovendien zijn de meeste spelers de dertig al gepasseerd. HVC/Alüste- - ma is kwetsbaar want indien ér ëen óf twee voor langere tijd wegvallen dan gaat de prestatiecurve snel bergaf waarts. Dat was ook het beeld van de afgelopen twee seizoenen. Aanvulling vanuit het tweede team valt nauwelijks te verwachten. Want juist de talentvolle jongeren die dit seizoen al aan de hoofdmacht roken keren de club nu de rug toe. Frank van Daal en Paul Rutten vertrekken naar Lake Valley terwijl Rens van Veg- hel voor BDZ Venray gaat spelen en Stanley Filon naar ZVCBJ verkast. Volgens Paul Janssen speurt HVC/Alustema ook bij andere Venray se clubs naar goede zaalvoetballers. "Er loopt in Venray talent genoeg rond", weet Janssen. "Maar ze moeten er wel iels voor over hebben, Het schort vaak aan de mentaliteit. Op dit 'niveau hoort ook een keer per week trainen bij. Want wij willen investe ren in jónge spelers. Maar dat moeten ze zelf ook willen." Organisatorisch valt er weinig aan te merken en met Paul Janssen heeft HVC een deskundige trainer-coach in huis. De Maldenaar zegt dat HVC/Alustema er alles aan doet om zo correct en voorzichtig mogelijk met nieuwe spelers en hun clubs om te gaan., "Het moet toch ook een uit daging zijn om op een hoger nivea te spelen. Binnenkort oefenen we bi voorbeeld tegen Jong Oranje. Dat ziji toch mooie dingen om mee te maker De spelers moeten ook in zichzelf wi len investeren om in de eerste divisi goed te presteren." Coach Jansse kan zich vinden in het beleid van d club dat zaalvoetballers niet betaal worden. "Ik heb niets aan spelers di alleen voor de envelop komen.- Als z volgend seizoen ergens een paa euro's meer kunnen vangen dan zij: ze weer vertrokken. Wanneer er gel in het spel komt dan is de continuïtei weg. Het heeft voor mij geen zin or veel tijd en energie in iemand te st< ken die na een jaar weer vertrekt. I werk liever met spelers die met pk zier bij HVC/Alustema voetballen. I wil investeren in een team dat drie vier jaar vooruit kan. Vier minuten voor het einde leidde het tweede team van HVC/Alustema nog met 5-3. Maar in de slotminuten wisten de bezoekers uit Haelen toch nog langszij te komen: 5-5. Na drie nederlagen op rij leek HVC 2 weer een overwinning te behalen maar het werd slechts een remise tegen het laaggeklasseerde Haelen 2. De Midden-Limburgers konden de punten goed gebruiken in de degrada tiestrijd. Al binnen tien seconden schoot Mare Linskens op de paal. Maar de flitsende opening kreeg geen vervolg. HVC/Alustema 2 wist ook niet te profiteren van een tijdstraf bij de bezoekers. Halverwege de eerste helft nam Haelen 2 een 0-1 voor sprong. Maar binnen een minuut scoorde Mare Linskens de 1-1 gelijkmaker. Twee minuten later nam het Venrayse team een 2-1 voorsprong. Ralph Sanders zag zijn schot gekeerd door de doelman maar in de rebound kon Frank van Daal met een kopbal toch scoren: 2-1. Na de 2-2 ruststand nam Haelen 2 vlak na de pauze een 2-3 voorsprong. Dat was het sein voor de thuisploeg om er een schepje bovenop te doen. Aanvoer der Ralph Sanders bracht de stand weer in evenwicht: 3-3. Door twee treffers van Rens van Veghel leek de thuisploeg de zege op zak te hebben (5-3). Door een eigen doelpunt van Ralph Sanders kwam Haelen 2 terug tot 5-4. En in de voorlaatste minuut moest doelman Wilbert Sijbers nog een tegentreffer incasseren: 5-5. Trading International bv J j Keizersvekt 19 Venray Hwmtm kInsurance Group bv xV Xeeimtraal 4 Tel. 0478 53 00 35 Oude Kerkstraat 3 Wanssum TAXI VERSTRAATEN BV Grotestraat 56 Venray Groep MaVcluar in Patersslraat 35 Venray SPORTCAFE de Wette! ing TEL 0478-584854 De Qroen Aanpak Janslust 8, Heide ^nlPeelraoii Schoolstraat 25-a Venray Acadastraa 17 Venray Tel. 5210 00 BONNET EXPO STANO £N INTESIBJR30UW De Hulst 9, Oostrum sporlcaié -cafetaria LANDWEERT $öQ-Kruidenlaan mJèi 105 Venray Tel. (0478) 580480 Wf}€ Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray Afgelopen zondag hield TV Venray de eerste zwemloop van Venray. Het zwemmen vond plaats in De Sprank en het lopen in recreatiegebied Vlak water. De kleinste jeugd (jonger dan 12 jaar) moest 150 m zwemmen en 1500 m lopen. Overtuigend winnares was Pim Scheres, die een tijd liet noteren van 10.05. 2e Lyan v.d. Munckhof 12.25: 3e Astrid v.d. Kor- put 13.49; 4e Imke v.d. Munckhof 15.19; 5e Nina Pouls 17.21. De oude re jeugd moest 250m zwemmen en 2500m lopen. Robin de Pagter won overtuigend in 16.55. Verder waren er nog wedstrijden voor recreanten over een korte en een lange afstand. De korte afstand ging over 250m zwemmen en 2500m lopen. Uitslagen dames: le Paulien Hendrikx 25-54; 2e Lies Pouls 28.58. Uitslagen heren: le Martien Dupont 27.39; 2e Twan Keyzers 16.35; 3e Tom Alkim 27.39; 4e Jacques Janssen 27.46; 5e Jeroen van den Berg 29.49. De lange afstand ging over 500m zwemmen en 5000m lopen. Uitslagen dames: le Yvonne Pavicic 31-09; 2e Truus Hiddema 35,09; 3e Thea Ver stegen 36.10. Uitslagen heren: le Tonnie Rooyendijk 23.54; 2e Jolian Snijders 24.30; 3e Frank Timmermans 24.11, 4e Ludy Verstappen 25.58; 5e Dennis Fraters 26.35; 6e Marcel Mar tens 27.35; 7e Jan-Hindrik Mulder 28.01; 8e Milenko Pavicic 28.06; 9e Tjeerd Hiddema 28.26; 10e Niels Postma 29.03; lie Jos Hebben 29.56; 12e Heike Tondera 3119; 13e Jos Daverveld 33 26; 14e Tim Zoontjes 34.37; 15e Jo Klerken 34.49; lóejohn Patrick de Leeuw 35.30; 17e Hans Willems 35.36. Afgelopen zaterdag vond in Breu- kelen een kwarttriathlo'n plaats over dè afstand 1000m zwemmen, 40km fietsen en 10km lopen. Onder pittige weersomstandigheden nam Mariska van der Horst deel namens TV Ven ray, Ze won met overmacht in een mooie tijd van 2.27,06. Programma: Zaterdag: 15.00-16.00 uur mountain- biken; 16.00-17.30 uur lopen in Scha- dijker bossen. Zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in de Sprank; 10.15-12.15 uur fietsen vanaf de Sprank. Dinsdag: 19*15-20.15 uur zwemmen in de Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. Info: www.geodties.com/twenray Zaalvoetbalvereniging HVC/Aluste ma speelt ter afsluiting van het sei zoen een oefenwedstrijd tegen Jong Oranje. Deze wedstrijd zal plaatsvin den op dinsdag 21 mei a.s. in sporthal De Wetteling. Oorspronkelijk was het de bedoe ling dat HVC tegen het Nederlands Team zou spelen, maar door de tijds planning was dit niet mogelijk. Daar op heeft de Venrayse Eerste Divisio nist met de KNVB afgesproken om tegen Jong Oranje te spelen. Voor HVC/Alustema zal deze wed strijd de laatste activiteit zijn dit sei zoen, dat gekenmerkt werd door een goed begin, daarna een wat minder fase, maar nu in de eindfase van hc seizoen toch weer vrij goed spelerk De wedstrijd tegen Jong Oranje z:i het publiek zeker aanspreken, daar ii dit team veelal jeugdige spelers zuliei aantreden met een hoog niveau yai het huidige zaalvoetbal. De wedstrijd op dinsdag 21 mt begint om 20.00 uur. De entree voo deze wedstrijd is in de voorverkoop euro (verkrijgbaar bij A&S Buiter sport aan de Langstraat, A&S Binner sport aan het Schoutenstraatje en i: het sportcafé van De Wetteling.-O] de dag zelf is de entree 2,50 euro. Vrijdag 10 mei Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen-HVC/Alusiema 2 21.30 ZVCBJ-ZVSV 22.30 Lake Valtey-AJ Deume Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray 2-BDZ Venray 3 2 i .00 BDZ Vcmrjy-HVC/Alustcma 4 22 00 ZW Leunen 2-Herb.de Peel 2 Zaterdag 11 mei Sporthal De Weert 16.00 OBR-ZVCO 2 17.00 Trepke Venray 5-BDZ Venray^ 18.00 ZW Leunen-Sp. Maluk (dames) 19.00 Trepke Venray-Manait (dames)

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19