Sportnieuws -info Mini-veld- voetbaltoernooi onnodige ederlaag Holthees iugdbowlers laar finale Jan Litjens wint in Doorwerth Pieter Janssen wint 21e Oranjetoernooi Jeugdteams Venray winnen regiobeker Bridge Emile Cox crost naar eerste plek Seizoen bijna ten einde voor Red Stars Ijarten Hemelvaarttoer- nooi Sportivo Jumpers'76 Atletiek Vereniging Jumping Made TV Ysselsteyn Korfbal Oostrum HSV 't Alvertje- Oostrum St. Jan Merselo Mudhunters Nobel Oostrum gin Woensdag 8 mei 2002 - Pagina 17 EN jeklasser Holthees heeft ook de wedstrijd van het seizoen niet te winnen. In de thuiswed- egen VIOS werd een onnodige aag geleden: 0-3. lliees begon feller aan de wed- jan VIOS en kreeg ook de eer- gelijkheden. Jos van de Winkel n afstandsschot in de beginfase wedstrijd via een been van een gander naast gaan en in de minuut kon Jelle van Tilburg loofd net niet vol tegen de bal Wij, om de bal binnen te werken. --- je eerste gevaarlijke counter I0S begon de Brabantse ploeg n haar spel te komen, maar ook ces bleef gevaarlijk. In de 21e it kwam Jelle van Tilburg bij- eeld een teenlengte tekort om nge bal van Jos van de Winkel j te tikken. de andere kant werd even later 'linksbuiten van VIOS diep jurd, maar zijn schot werd door an Jos Pingen met de vingertop- gen de paal gewerkt, waarmee ces goed weg kwam. spel ging op en neer. Zo werd 27e minuut een corner van voorlangs gekopt en zag Coen nberg vijf minuten later zijn ver via de buitenkant van de laast gaan. Na de thee was het uw Holthees dat beter begon. In minuut werkte de keeper van de bal slecht weg: Jelle van Til- ii l burg schoot direct van 40 meter op het lege doel, maar de bal ging naast. Een minuut later gaf Paul Postma een fraaie steekpass op Jelle van Tilburg, maar zijn inzet ging via de keeper net naast. In de 54e minuut reddeJos Pin gen aan de andere kant bij een directe vrije trap van VIOS. In de directe tegenstoot werd Paul Postma diep gestuurd maar zijn stift over de keeper ging ook over het doel. In de 67e minuut was het weer Holthees dat aanviel, maar Paul Post ma zag zijn schuiver door de keeper tot corner getikt worden. Een minuut later was het de linksbuiten van VIOS die vrij op doel af kon gaan, maar doordat Jos Pingen hem naar builen dwong schoof hij naast. In de 76e minuut zag Rob Poels zijn afstandsschot op de handen van de keeper uiteen spatten en werd Rob Wilms volledig ten onrechte wegens buitenspel teruggefloten. Een minuut later speelde Holthees op bui tenspel, maar de scheidsrechter negeerde het vlagsignaal en commen taar van de spelers waardoor VIOS- speler Robert van Dijk de 0-1 kon sco ren, mede doordat ook keeper Jos Pingen niet doorging vanwege het buitenspelgeval. Door deze tegenslag knapte er iets bij Holthees waardoor VIOS in de 85e minuut 0-2 kon maken door Marco Groot en in de 88e minuut maakte André Peeters er zelfs 0-3 van. Tilburg vond één van drie halve (naast Apeldoorn en Haarlem- Ie) plaats, waarvoor ook het yse team als kampioen van Lim- jch geplaatst had. In de eerste rijd kon men zich lekker inspe- angezien tegenstander Maast- üet kwam opdagen en daardoor :n de eerste twee winstpunten lins) worden bijgeschreven. De Ie opponent heette Den Bosch r favoriet) en dat is heel andere Desondanks vocht men voor waard waren en daarom was en schande, dal deze wedstrijd «n (0-2) ging, maar de score 8?a 587) gaf goede hoop op meer. pnche kwam in de derde match Spijkenisse: 2-0 (585-524). ia was R'dam/IJsselmonde aan urt. Zenuwslopend tot de laatste c laatste twee spelers misten in itste frame allebei pin 10) en na een kleine voorsprong te ;n opgebouwd slechts één pin om alsnog met 2-0 (514-513) «langste eind te trekken. Dan de wedstrijd tegen een onder- te, maar niet geweldige tegen- er uit Delft. Het scoren wilde op maar niet lukken en de Hollanders pakten helaas voor ewinst: 0-2 (487-500). De wed- tegen Eindhoven (vooraf als aar van de landelijke Stedenont- ing toch tot de favorieten gere- leverde veel minder problemen in vooraf verwacht en werd dan ^nict 2-0 (621-506) overtuigend "mnnen. Deze game van 621 bete- JBcde hoogde game van de dag ^186, Marlijn 232 en invaller Bart De zevende en laatste wedstrijd tde beslissing brengen en Goes :erde nu als tegenstander. Met overwinning zou de tweede definitief zijn en daarmee is plaatsing voor de finale. En liep het na een goede wedstrijd fen hielpen daarmee de Zeeu- in het zadel en werd deze wed- met 0-2 (501-513) verloren en nee leek de halve finale het eind- hoewel er nog een kleine moge- :id was om zich via hoogste pin- 1c beste twee teams qua pinfall en naast de reguliere nummers :n twee van de halve finales toe- Iicgd worden voor de finale om tchttal finalisten te completeren) )R te plaatsen. Er kwam echter uit onverwachte hoek Het Idels kansloze Eindhovense team 0-7 )S maandag 13 mei om 20.00 uur M de ledenvergadering, waarin itandere de nieuwe teamindeling korde komt. tslagen bandstootcompetitie: cd-DOS A2 7-0 •DOS BI 5-2 Ida Voesten wist haar partij te W •DOS B3 5-2 Rcnkens wist de punten uit Reu- lce naar huis te nemen. Hij won 'beurten, gem. 0,81. '2-KOT anima itootcompetitie: 14 mei: •nkring-DOS A2 ■DOS BI :rdag 16 mei: BJ-Pmuvers ic-DOS C2 föe Peel lerteam verloor in Horst met 2- tyvan BC De Jordaan Gerrit v won zijn partij met 20.00 gem, kloten A2: In Broekhuizenvorst "Imet 5-2 verloren van BC Vors mTonny Poels won zijn partij '•92 gem. 'riebanden groot: eerste team verloor thuis met 7-1 Princesse Cornelisen. Het gelijk pas van Piet Volleberg die 0 865 1 speelde, René Dericks kwam inks een gem. van 1.131 niet tot Kveede team speelde in Tilburg Pierre de Jonge. Piet Vol- 1! won zijn partij met 0.816 gem derde team won thuis met 5-3 R^an Esch Biljarts. Theo Dericks partij met 0.543 gem, vi|fde team won thuis mét 6-2 van Groene Hart. Wilfried Godschalk partij met 0.454 gem. verraste de Delftse ploeg in de laatste wedstrijd, waarmee na winnaar Den Bosch (14 punten, de Brabantse ploeg won alle wedstrijden) drie teams met 8 punten eindigden, namelijk Venray (3775 pinfall). Goes (3417 pinfall) en Delft (3345 pinfall), waarmee Venray als beste nummer twee (hoogste pin fall) zich automatisch plaatste voor de finale op zaterdag 25 mei a.s. in Schie dam. Martijn Magermans was de grote uitblinker met 201 over 7 games (181- 232-223-194-170-223 en 186). Lars Lenssen scoorde 169 gemiddeld (7 games)Nicky Claessens 162 over 5 en invaller Bart van Rens 184 over 2, die zich daarmee uitstekend van zijn taak kweet. Zaterdag a.s. is er weer Huisleague om 11.30 uur. Beide verenigingen organiseren op zaterdag 8 juni het jaarlijkse Helder man Sport Miniveldvoetbaltoernooi op het sportpark van het Vincent van Gogh Instituut gelegen aan de Oost singel. Er zijn al een aantal inschrijvin gen binnen, maar om de poules vol te maken kunnen er nog enkele teams bij; zowel voor het jeugdtoernooi als voor het toernooi voor de senioren. Het inschrijfgeld bedraagt voor de jeugdteams 12 euro per team en voor de senioren 23 euro per team. Schrijf nu in voor 15 mei, dan kunnen we tij dig het toernooischema en het regle ment met spelregels naar alle deelne mers sturen. Het toernooi begint om 10.00 uur en de finales om 16.30 uur. De prijsuitreiking is om 17.00 uur. Enkele belangrijke gegevens: Het toernooi wordt gespeeld op speelvel den van 40x20m. Een team bestaat uit vier veldspelers, een keeper en wis selspelers. Het toernooi wordt op sportschoenen gespeeld, geen voet balschoenen. De inschrijving staat open voor een ieder: jeugdteams tot en met 14 jaar en het seniorentoer- nooi vanaf 15 jaar en ouder (familie-, straat-, wijk-, bedrijfs-, café-teams). Ook verenigingen en clubs kunnen deelnemen. Nadere informatie is te krijgen bij M. v.d. Sande, tel. 0478-631742 en M. v.d. Langenberg, tel. 0478-585271 De Venrayse midgetgolvers hebben zich in Doorwerth van hun goede kant laten zien. Vooral in de heren senioren B-categorie was het podium gevuld met Bui- tenlustspelers. Jan Litjens maakte de sterkste indruk en mocht zich met 109 holeslagen als winnaar laten huldigen en werd daarbij geflankeerd door zijn teamgeno ten Huub Straatman (111 hsl) en Leo Wilms (117 hsl), die respec- tievlijk als tweede en derde ein digden. Om het succes compleet te maken eiste Jan van Dijk (122 hsl) de vierde plaats voor zich op. Harrie Fleuren eindigde op de twaalfde plaats. Bij de heren senioren A miste Jan Engels door twee fatale fouten het erescha- vot en sloot dit toernooi op de vijfde plaats met 103 holeslagen. Harrie Lenssen (107 hsl) moest in dezelfde klasse genoegen nemen met de elfde plek. Bij de dames senioren B welis waar geen ereplaatsen, maar wel een drietal er net onder, Miet Clevers (130), Jo Litjens (139) en Riet Lem- mens (143) legden beslag op de respectievelijk vierde, vijfde en zesde plaats. Bets Wilms kwam niet verder dan de tiende plaats. In het met zestig deelnemers goed bezochte Koninginnetoernooi werd de voorzitter van Oranjecomité Ven ray, de heer Piet Kienhuis, voor aan vang van het toernooi gehuldigd en in de bloemetjes gezet, omdat hij voor Met 169 deelnemers was het door Bowlingvereniging Venray georgani seerde 21e Oranjetoernooi een van de best bezette in de laatste jaren. Na elf voorrondeseries had Frank Wilm- sen uit Krefeld een voorsprong van 23 pins op Han Wolbers uit Venlo en van 40 pins op Pieter Janssen. In de voorronde waren extra prijzen te winnen voor de hoogste game inclu sief handicap, zowel voor de beste dame als beste heer. Ria Latimer van de Venrayse bowlingvereniging scoorde het hoogst bij de dames 267) en Pieter Janssen bij de heren (284). De prijs voor de hoogste game scratch ging bij de dames ook naar Ria Latimer 237) en bij de heren naar Hans v.d. Eisen uit Boekei met 257 pins. Door de eigenaren van het bowlinghuis werd per strike een sinaasappel beschikbaar gesteld en in totaal werden 2532 zuidvruchten door de deelnemers gewonnen, In de halve finale, die in twee series met elk zestien spelers werd gespeeld, nestel de Pieter Janssen zich aan de kop en had een voorsprong van 29 pins op Frank Wilmsen. Mat van Houdt uit Venray, die zich als laatste klasseerde voor de halve finale, haalde daarin •geweldig uit en bezette daarin met een achterstand van 69 pins zeer ver rassend op de derde plaats. Ook Wes- sel van Schaijck uit St. Hubert, Richard Muskee uit Hei no, Twan Cla essens en Hay Lenssen, beiden uit Venray, waren nog kanshebbers op de ereplaatsten. In de finale liet Piter Janssen' er geen twijfel over bestaan, wie met de hoofdprijs zou gaan strijken want met games van 208 en 252 bereikte hij een totaal van 2340 pins, 116 pins meer dan de Duitser Frank Wilmsen, die beslag legde op de tweede prijs met games van 214 en 207. Wessel van Schaijck handhaafde zich in de top van het klassement en pakte met een totaal van 2143 pins de derde prijs. Ria Latimer, die een uitstekende finale speelde, werd met een totaal van 2142 pins de beste van de dames en van Bowlingvereniging Venray. Van de overige Venrayse deelnemers eindigde Hay Lenssen als 8e, Mat van Houdt als 12e, Eric Wong als 13e, Twan Claessens als 15e en Huub Pel- zer als 16e in de finale. Joos Peeters, Jos Emonts, Frank Peters, Peter Ge ven en Bert Tax haalden de halve fina le. Huisleagues. Dinsdagleague: Door de in de le en 2e klasse uitko mende teams werd de eerste beker ronde gespeeld. Rechtstreels voor de tweede ronde plaatsten zich de Sco res via 18.5 -1.5 tegen B.T. Hoeijma- kers, taxi-Touring Geerets via 18-2 tegen de Nitwits. Karklingel/Magic Line via 17 - 3 tegen BLS/Close, Stri- kers/Groeipunt via 12-8 tegen Club Up, Trefil Bouwstaal via 17-3 tegen VvGI/Van Rensch, Plus Van Dijck via 12-8 tegen Hit Miss en Red Arrows, dat Altijd Raak/Old Dutch met 13-7 versloeg. Drankenhandel Winters, dat La Mousse met 16 -4 klopte en Sigma's/Rest.Bowl.Venray, dat de Pinhunters met 12-8 achter zich hield, waren op basis van behaal de punten of totaalscore de "slechtste winnaars" en moesten strijden voor de laatste plaats m de 2e ronde en die werd overtuigend door Drankenhan del Winters met 19-1 gewonnen. Woensdagleague: Ook in de Trioleague werd de eer ste bekerronde afgewerkt. BT Mal- lnitz, de kampioen van vorig seizoen, kwalificeerde zich daardoor automa tisch voor de 2e ronde. Strikezone was met 8 - 7 te sterk voor BT Kijten, Crash won royaal van Hit Miss 12 - 3, Plus van Dijck wees Taxi-Touring Geerets met 10-5 terug, Bokual/Mij- Iinggaat via 10 - 5 tegen Nutrivisie door en Sigma's/RBV ontdeden zich met 13-3 van AWI Isolatie. Kuijten en Taxi-Touring Geerets mogen als beste verliezers mee naar de tweede ronde. Volleybalvereniging Sportivo uit Overloon houdt het jaarlijkse Hemcl- vaarttoemooi op donderdag 9 mei. Er is een mixtoernooi waarin minimaal twee dames mee moeten spelen. U kunt zich inschrijven in de volgende klasse: recreantenklassen, gezellig heidsklasse (geoefend en ongeoe fend). De recreantenklasse is bedoeld voor de iets meer dan geoefende vol- leyballers(sters). In de gezelligheids klasse kunt u kiezen tussen echte fun- volleyballers(sters), de ongeoefende klasse, en de iets meer geoefende fun- volleyballers(sters), de geoefende klasse. Het inschrijfgeld bedraagt twintig euro en dient bij aanmelding op het toernooi voldaan te worden. Aanmelden bij het wedstrijdsecreiari- aat graag voor 9.30 uur, zodat we op tijd kunnen beginnen (10.00 uur) Het toernooi vindt plaats op hel sportpark van Overloon bij de voetbalvelden van SSS' 18 aan de Raayweg. Hebt u ook interesse om deel te nemen aan ons volleybaltoernooi meld u dan aan bij het toernooisecretariaat: Liset Coopmans, telefoon 0478-642448 06-51613627). Uitslagen: Biks Shots-Aspiranten 2 59-60 Quo Vadis-Aspiranten 1 65-70 Het laatste thuisprogramma van dit seizoen Programma zaterdag 11 mei: Aspiranten 2-BC Heeze 2 16.30 Mini's 2-Quo Vadis 16.30 Kadetten-Vanilla 3 18,00 Aspiranten 1-B V Rush 18.00 Heren 1-Kepu Tracks 18.00 AA-Drink/Tigers-Jongens jun. 11.30 Einde van het seizoen. De competitie 2001-2002 zit er bijna op. Als er teams zijn die graag aan een toernooi mee willen doen laat dit dan weten, Het bestuur krijgt nl. regelmatig uitnodigingen voor een toernooi. De trainingen gaan door tot de zomervakantie. Stop je na dit seizoen met basket ballen, of wil je een team trainen of coachen of heb je een geweldig idee voor het komend seizoen of wil je op een andere manier actief zijn binnen Jumpers"76 laat dit dan zo snel moge lijk weten aan Balder Lamers. de vijftiende maal aanwezig was om de jaarlijkse openingsslag te verrich ten en het lukte hem voor tweede jaar op een rij om een hole-in-one te produceren. Bij de recreanten ging de titel naar Anneke Hendriks (Cuijk) met 75 slagen vóór Coby Barents (85)en Els Voorbij (92 slagen). Bij de heren wist Venraynaarjo Barents (53 slagen) beslag te leggen op de over winning en liet daarbij gevestigde namen als de ditmaal "gehandicapte" Michel van Dijk (73) en Henk Ver meulen (74) achter zich. Overigens hebben alle drie al in het verleden dit toernooi op hun naam geschreven. Bij de jeugdigen was Peter van den Bergh uit Helmond de sterkste met 70 slagen. Elke Vermeulen (92) en Linda Oomen (95) wisten Tom Faessen (96) net buiten het erepodium houden door als tweede en derde te finishen. Bij de sportleden werd Miel Clevers bij de dames eerste met 58 slagen met Fieke van Ham en Riet Lemmens (bei den 62 slagen) in haar kielzog. Bij de heren werd Jan Engels winnaar met 46 slagen, gevolgd door Gerrit Ver meulen (47) en Gerrit Janssen (49). Jan Engels miste in de tweede ronde een 'perfect' door na 17 eentjes op de laatste baan zijn enige misser te pro duceren, waardoor een overigens uit stekend rondje 19 toch op een kleine teleurstelling uitliep. De baantrainingen in het zomersei zoen zijn als volgt: Pupillen: dinsdag 18.30-19.30 uur; donderdag 18.30 -19.30 uur. C/D junioren: dinsdag 18.45-20.30 uur; donderdag 19 00-20.30 uur. A/B junioren: dinsdag 19-15-20.45 uur; donderdag 19.15-20.45 uur NSG atleten: vrijdag 19.00-20.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag. 19.00 uur baantraining; Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 582842. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V Venray- Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 09.00-13.00 uur. ®kopje:Programma: 9 mei: Kerkrade Euregiowedstrijd voor AB junioren en senioren. 11 mei: Panningen Ringenloop. 17 mei: Beegden Dwars door Beeg- denloop. 18/19 mei: Weert Pinkstermeerkam pen C/D junioren. 25 mei: Best 2e C/D competitiewed strijd. 26 mei: Venray 2e competitiewed strijd pupillen. In Made werd afgelopen weekend een nationale springwedstrijd voor pony's gehouden. De zusjes Jeurissen stonden weer in de startblokken. De uitslag was als volgt: Iris Jeurissen met Presley, cal. CL tweede prijs: met Finnesse, BL, twee de prijs; met Neon star, DL. vijfde prijs. Katja Jeurissen met Juul, CL, derde prijs; Esther Jeurissen met Kimula, DL, derde prijs en met Nad- anna, EL, tweede prijs. Door deze uitslagen namen ze veel extra prijzen aan waardebonnen mee huiswaarts. In de week van 17 t/m 23 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel in twee sterk tes, dus op elk niveau. U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine lig gen. Het inschrijfgeld bedraagt vijf euro per persoon. De inschrijving sluit op zondag 2 juni of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. De inschrijving voor het pinkstertoemooi is inmiddels geslo ten. De poule-indeling en wedstrijd schema hangen vanaf volgende week woensdag bij de baan. Elke woens dagavond, dus ook tijdens de trai ningsavond, is er rackettossen voor de senioren. Hiervoor zijn baan 1 en 2 gereserveerd van 20.00 tot 22.00 uur. Programma zaterdag 11 mei: SVO W-Welpen 1 a.13.30 Welpen 1-DES a.14.20 SVOC-Welpen 2 a.1355 Welpen 2-Peelkorf a.14.45 Senioren 1-Odos a. 13.00 Senioren 2-Korfrakkers a. 10.30 Uitslagen: Vrijdag 3 mei: eerste jeugdfederatie- cup wedstrijd te Afferden. Hier behaalde Kevin Voesten een tweede plaats. Zaterdag 4 mei: individuele-wedstrijd 't Alvertje. 1. Toon Sanders, 2 Sjaak Theeuwen, 3- Dieter Wagner, 7. Jos Hermans, 8. Pieter Kunen, 11. Rob Wijnhoven en 13- Petert Gerrats. Zondag 5 mei: tweede Lentekoning. 1. Wim Hendriks, 2. Henk Theeuwen, 3. Toon Sanders, 4. Rene Wijnhoven, 5. Sjaak Theeuwen. Programma: Zaterdag 11 mei: individuele-wed- strijd van 'Bliekske Horst aan de vij ver, Kasteelsebossen. Zondag 12 mei: derde Lentekoning, er wordt gevist aan de visvijver Het Wanssums Ven van 08.00-12.00 uur. Dinsdag 14 mei eerste vijverkoning aan Het Wanssums Ven er wordt gevist van 18.30-21.00 uur. Opgeven en info bij Pieter Kunen. Burg. van Kempenstr. 26, 5971 AC Grubbenvorst, telefoon 077-3662920 U heeft de acceptgiro voor de contri butie 2002 reeds geruime tijd in huis en nog niet betaald? doe dit dan zo spoedig mogelijk. Er zijn nog visblad- houders die de contributie voor 2002 nog niet hebben voldaan. Voor vergunningen voor Het Wans sums Ven kunt u terecht bij v. Groot- el Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum, alledrie in Wans- sum, tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H, Lenssen, telefoon (0478)587606. Opnieuw werden door leden van ruiterclub St. Jan Merselo diverse prij zen behaald. Esther Goumans won in de eigen wedstrijd een derde prijs met springen met haar pony Peggy Sue in de klasse CB. Op koninginne dag bezocht de familie Janssen een concours' in Vught. Zoon Rick won twee mooie prijzen in de springklasse M. Met Little Mistery won hij de M- ntbriek en met Melchior won hij de vijfde prijs. Jan Janssen sprong met Kiopas twee keer foutloos rond en met een snelle rijd eindigde hij daar mee op de tweede plaats. In Baexem hadden ze drie prijswinnaars bij het springen van de pony's. Rick Janssen reed ook hier in de prijzen. Hij werd derde in de klasse DZ met James Bond. Stefan Willems won de derde prijs met Sunny in de klasse CL. Susan Hendriks won de vierde prijs met Nina in de springklasse DB. Komend weekend staat er in Well een wed strijd gepland voor pony's en paar den. De competitie is afgelopen voor TTV Red Stars, met de mooie kam pioenschappen van de heren en de dames als resultaat. Nu is de tijd aangebroken van een aantal toernooien, die het einde van het seizoen inluiden. Afgelopen zater dag was er bijvoorbeeld het pupil- len/welpentoernooi in Wessem met een paar aardige resultaten. Red Stars was aanwezig met negen spelers: Ben Hortulanus, Rick Pou- wels, Bart ter Huurne, Deni Spahic en Jamal Daroui (pupillen), Wouter Schuwer, Rob Aben, Tom Thijssen en Max Thijssen (welpen). Ben Hortula nus werd eerste in de pupillen A-klas se, waar hij weinig te duchten had. Deni Spahic wist heel knap een eerste plaats te halen in de pupillen Begin nersklasse. Jamal Daroui werd daar vierde. Bij de welpen was het ook een en al Red Stars wat bovenin de klok sloeg. Wouter Schuwer werd onbe dreigd eerste. In de finale won hij makkelijk van Rob Aben, die daarmee een mooie tweede plaats behaalde, Er werd heel aardig gespeeld door de jonge talenten van Red Stars, hoe wel af en toe de aandacht nog wat beter op het spel gericht kan worden. Ook gaan sommigen nog te weinig uit van hun eigen kunnen (met name Rob Aben en Tom Thijssen vergeten weieens te doen, wat ze in de training wel doen). Deni Spahic liet wederom zien slim met het spelletje bezig te zijn, terwijl ook Max Thijssen veelal uitgekookt speelt. Voldoende per spectief voor de toekomst dus, al zal het hard werken blijven. Komend weekend staat er nog het een en ander op het programma. Zaterdag II mei wordt in Heerlen de finale om de NTTB-Beker gespeeld. Red Stars treedt aan bij de dames met Danielle Poels, Sabina Larmené en Kelly Willems. Kelly speelt een dag later nog de finale van de Nationale Jeugdmeerkampen in Panningen. Op 25 mei wordt dan nog het B/C- kwalificatietoernooi gespeeld in Hoofddorp en een dag later is er in Panningen de drielanden-ontmoeting van de NKS. Daar spelen Danielle Poels, Sabina Larmené (dames) en Kelly Willems (meisjes junioren) mee. Op koninginnedag wisten de El en C9m van SV Venray in Vierlingsbeek de regiobeker te winnen. Het El moest aantreden tegen Venlose Boys ElDe Venrayse voetballertjes wisten in 2x25 minuten maar liefst negen keer te scoren. Doordat de Venlona- ren maar twee keer hnet net wisten te vinden, werd het uiteindelijk een royale 9-2 zege voor SV Venray El De meiden van Venray mochten daarna aantreden tegen SSS'18. Hier liep het een stuk anders. Het begin was er voor Venray, maar toch wist Over loon de score te openen. Daarna begon Venray te voetballen en werd er al snel orde op zaken gesteld. De meiden liepen zelfs uit naar een 4-1 voorsprong, waarna SSS'18 terug kwam naar 4-2. Het laatste woord was toch weer voor Venray zodat de ver diende 5-2 eindstand werd bereikt. Beide teams mogen nu op I juni gaan spelen voor het Limburgskampioen schap in Stramproy. Mountainbike vereniging de Mud hunters is een vereniging waar varia tie hoog in het vaandel staat. Variatie in leden en in activiteiten Met nog een hele zomer voor de boeg ook een kans voor mensen die door de maatjes "in de steek gelaten zijn" Die maatjes fietsen nu op de weg. Kortom een goed moment om je bij onze gezellige vereniging aan te sluiten. En ben niet bang want onze vereniging bestaat uit zowel dames als heren, langzamere en snellere rij ders. Kom een keer uitproberen en breng een vriend of vriendin mee. Je kunt eerst een maand uitproberen alvorens je besluit of je lid wilt wor den. Planning: 12 mei: vertrek 9.00 uur voor een trai ning rond Venray. 19 mei: vertrek 9.00 uur voor een trai ning in Overloon Iedere dinsdagavond om 19.00 uur training. Vooral geschikt voor nieuwe leden. We vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor informatie bel je met Piet Dupont op 0478- 589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS De Peelrunners Trainingen: Dinsdag: loopscholing en intervaltrai- ning, aanvang 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, Sevenum, aan vang 18,30 uur, picknickplaats Hele- naveenseweg. Meterik, aanvang 19.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen. Zaterdag: bostraining, aanvang 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik, Wedstrijdkalender: 11 mei: Helden Ringenloop 5-10 km. 17 mei: Beegden Dwars door Beeg den. 11 juni: Clubkampioenschappen Peel- ntnners 3000-5000m. Wedstrijduitslagen: Paul Coppus nam deel aan de Obser vantloop in Maastricht. Hij finishte als 4e in de klasse M45 in 56,43 over 14,5 heuvelachtige kilometers. Jo Verlinden ging op 28/4 van start in de Schlotëpark Lauf in Moers, een wedstrijd over 10 km. Een 3e plaats in de klasse M70 in 49 .41 was het resul taat. Oranjeloop Lieshout op 30/4: 5 km: Joop Zanders 17.38; Peter Coenen 23-26; 10 km; Jacqueline Pouwels 53.58; Wilma Jeurissen 1.02.38; Twan Arts 40.28; Jac Geurts 40.58; Theo Pouwels 50 52; 15 km: Wim Ebisch 1-00.33; 21,1 km: Arno Jeurissen 1.45.14. Laatstgenoemde had in de ochtendu ren al een ATB-t.ocht afgewerkt en liep de wedstrijd in duurlooptempo. Op het door de regen zeer drassig geworden parcours bij de IJzeren Man in Weert op 5 mei was eveneens een 4-tal Peelrunners present. 3.5 km. Jacqueline Pouwels 18.16; Gertie Her- mkens 23.02; 7 km: Mieke van Encke- vort 38.41; Wilma Jeurissen 43.32. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Bridgeclub Klavertje Vier We speelden afgelopen donderdag de vierde ronde voor het clubkampioen schap van dit seizoen. Morgen (don derdag) geen bridge en volgende week donderdag de laatste ronde om het clubkampioenschap en dus de wisselbeker van dit seizoen in de wacht te slepen.Uitslagen afgelopen donderdag: Geel: 1. ds. Cremers-Peeters 62.50%; 2. mw. Willems-hr. Verheijen 57.92%; 3. ds. Faas-Seroen 54.17%. Groen: 1. mw. Rooijakkers-hr. Tigge- loven 61.46%; 2. ep. V. Kessel 59.90%; 3 hr. Aarts-Janssen 57.81%. Blauw: 1 ep. V. Son 64.06%; 2. mw. V.d. Heuvel-hr. V. Glabbeek 57.29%; 3- ds. Beversbergen-v.d. Munckhof 56.25%. Bridgeclub Venray Na de schrik van vorige week heeft het bestuur naarstig gezocht om toch zo snel mogelijk weer aan het kaarten te kunnen. De Kiosk in het Brukske kon de club zolang uit de nood, of uit de brand, helpen. In de gele groep eindigde ep. V. Hooft voor hr. Bender en Van Gaal en hr. V. Lieshout Man- ders. Vanuit de rode groep promover en mw. Baak-hr. Merckx. hr. Collin-de Vos en ds. Paris-Stappers. Vanuit de groene lijn mogen begin volgend sei zoen ds. Camps-Schaeffers, ds. Coe- nen-WoIfs en ds. Huisman-de Klerk een trapje hoger hun succes gaan beproeven. De rekenmeesters gaan nu alle uitslagen van het afgelopen jaar bij elkaar optellen om het paar aan te kunnen wijzen dat dit seizoen clubkampioen wordt. Op de vrije avond scoorden in de gele lijn hr. V. Jaarsveld-,Sijbers als eerste voor hr. Corver-v. Gaal en ep. Willern- sen. In de rode lijn behaalden mw Baak-hr. Merckx de zaaltop van Op een concours in Merselo behaalde Denise Creemers een zevende plaats bij het springen in de klasse DL; Jeani- ne Huybers behaalde in de klasse DB een vijfde plaats met 156 punten. Afgelopen weekend was er een con cours in Baexem. Jeanine Huybers behaalde hier in de klasse CM2 een tweede plaats met 161 punt. In de klasse DB behaalde ze een zesde plaats met 164 punten. e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Bij een motocrosswedstrijd in Den Dungen wist Gemma Lindner bij de quads 51 t/m 80cc in het zware zand een twaalfde stek voor zich veilig te stellen na het rijden van de twee manches. Bij de 85 B reetl Wilco Lindner een zeer sterke wedstrijd en ging met de vierde beker huiswaarts, terwijl bij de 85 A Emile Cox de hoogste trede van het erepodium voor zich veiligstelde. Een negende stek bij de 125 jeugd kwam op naam te staan van Paul Eick- mans en Kevin Gielens wist de 24e stek in de wacht te slepen, terwijl Marc Josephs 28e werd in de daguit slag. Bij de veteranen kwam de zesde plaats op naam te staan van Andre Cox, na de twee te rijden manches. Door de vele regenval in de nacht voorafgaande aan de wedstrijd van de nationale, eiste Maarten van de Aa bij de Inters 500cc een elfde plaats op, terwijl Niek van Benthem zeer ver dienstelijk reed en achttiende werd in het algemeen klassement. Bij de Inters 125cc moest Dennis van de Laar wegens problemen de strijd op een zeventiende stek staken en in de tweede manche kon hij ook niet meer starten. Bij de 125 senioren was de derde beker voor Peter Vcrstccgen weggelegd, terwijl Rob van Benthum zijn eerste wedstrijd bij de senioren reed en ook na een halverwege de manche de strijd moest opgeven wat hem een achttiende stek opleverde in de daguitslag. 65.83% gevolgd door ds. Appels-Oli- slagers en ds. Keizers-Martens In de groene lijn waren het drie paren die normaal flink scoren in de hoog ste groep. ep. V. Hooft, gevolgd door ep. Peetjens en ds. Jungslager-Verhe- ijen. Morgenavond vanwege Hemelvaart geen bridge en volgende week start de strijd óm de zomertrofee. Overloonse Bridgeclub Woensdag 4 september 2002 om 19.30 uur gaat de Overloonse Bridge club van start. Het is een niet rokers club. Woensdag 28 augustus is de eerste ledenvergadering. Aanvang 19.30 uur, in zaal Museumzicht te Overloon. Interesse... bel - voor info/opgave: dinsdag t/m donderdag, tussen 18.30 en 19-30 uur, Gerda Crooijmans, tel. 0478^641265. Bridgeclub Common Sense Uitslag van de vijfde avond van de clubkampioenschappen Geel: 1 mw Schaminee-hr. Oudenho ven 58.33%; 2. ds. Aarts-Linders 56.94%; 3- mw. Rooyakkers-hr. Ver- heyen 56.60%. Rood: 1. mw. Tummers-hr. Claessens 62.50%; 2. ep. Arts 55.63%; 3- ds. Gor- ree-Worst 54.69%. BC Doublet Op 1 mei, dag van de arbeid, werd er op Doublet extra hard gewerkt, want het einde van het seizoen nadert. Er restten nog slechts drie avonden om nog iets te doen aan het clubkam pioenschap. Vanavoncl gingen in de hoogste lijn Gert-Jan Brouwer en Harrie Thissen, Annie Clermonts en Mia Koopman en Agnes Bloemen en Jan Simons met 61.58, 58.92 en 55.67 als winnaars naar huis. In de rode lijn bleken deze keer Dick en Linda van de Vendel, Trees en Rob van de Beele en Toon den Brok en Jan Lcsschen de sterksten met 58.33. 55.83 en 54.17%. Daarmee staan in de lopende derde en laatste ronde Annie Clermonts en Mia Koopman in de gele lijn boven aan met 56.42 punten gevolgd door Thea Bicssels en Els Hendriks en Gen- Jan Brouwer en Harrie Thissen met 55,46 en 55.04% en in Rood voeren Toon den brok en Jan Lesschen, Greetje Brantjes en Jos van Rens en Dorie Driessen met Fieke Messemaec- kers de leiding met 59.70, 57.88 en 56.29%. In de gele lijn is het spannender dan in de rode maar we zullen zien. BC Doublet heeft een website waar. naast de uitslagen en standen vim de club, ook heel interessante andere zaken voor de bridgeliefhebbers zijn te vinden. Het adres is: www.bcdou- blet-venray.nl BC Harten drie De eerste ronde van de laddercompe titie is gespeeld. De hoogste zaalscore is behaald door de dames Fiers Hoogeveen met 60.42%. De uitslag: Geel: 1. ds. Fiers-Hoogeveen 60.42%; 2. mw. V.d. Bcclc-hr Teunissen 58.75%; 3- ds. V.d. Munckhof-Reintjes 57.29%. Rood: 1. ep. Penninx 57.99%: 2. hr. Nollen-Vercauteren 57.29%; 3. ep V.d. Slik 56.60%. Volgende week de tweede ronde van de laddercompetitie. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag van de Koninginnedrive: Oranje: 1. ep. Spreeuwenberg 63-54%; 2. ds. Goumans-Rongen 60.42%; 3- hr. Janssen-Mertens 53-65%. Rood: 1. ds. Koopman-Spekhorst 61,98%), 2. ds. Bistervels-Korsmit 59.90%: 3- mw. Gaessens-hr. Her mans 56.25%. Groen 1. ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 67,36%; 2. mw. V.d. Voorn-hr. Bolwerk 59.72%; 3- ds. Janssen-Schrooten 56.25%.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17