Fietsvierdaagse over de grens Open dag bij Alcast BV Zoo Pare Overloon Oud papier Successen slagwerkers Bekendmakingen gemeente Venray 10 geurende zomerzegels Primeur in Nederland DIRKX VAN SOEST Woningwet Wet ruimtelijke ordening TAXATIES Commissies Honden controle Wet milieubeheer Kap- vergunningen verleend Audicien aan huis Foster Parents Omroep Venray Nederlandse Hartstichting Paashaas in 't Brukske Den Hoender De Springplank Wi Ve jkvereniging Itum Venrode Zangers van St. Frans Het Zonnelied^ PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart 2002 - Pagina jfl Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het uitbreiden van de woning aan De Hoef 18 te Leunen tnv M. v.d. Biggelaar, De Hoef 18; het uitbreiden woning aan de Nicolaashof 4 te Venray tnv W.J.P. Arts, Nicolaashof 4; - het vergroten van de woning aan de Kuiperstraat 15 te Venray tnv J.M.T.A. Goumans, Kuiperstraat 15; het uitbreiden van de Venray tnv G. Vullings, woning aan de Zandbleek 14 te Venray tn Zandbleek 14; het bouwen van een machi- ne-opslag-sorteerloods aan de Jan Poelsweg 2 te Yssel- steyn tnv H. van Lipzig, Jan Poelsweg 2; het plaatsen van sheds aan snelle service PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 de Twistweg I4c te Vrede- peel tnv Deve B.V. Fuik 3 te Handel; - het bouwen van een bedrijfswoning naast de Rouwkuilenweg 11 te Yssel- steyn tnv Direct Gazon, Rouwkuilenweg I I - het verbouwen van de woning aan de Tatralaan I te Venray tnv J. Pieterse, Tatralaan I; - het plaatsen van een hek werk aanbrengen recla mebord aan de Grote Markt 23 te Venray tnv H.P.J. Franssen, Grote Markt 23; - het bouwen van twee ter rasoverkappingen aan de Timmermannsweg 14 te Ysselsteyn tnv G.L.H. Lin- ders, Timmermannsweg 14. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen sloopaan vraag. - het slopen van een bedrijfs gebouw aan de Vredeweg 7 té Vredepeel tnv Vreba Melkvee B.V., Vredeweg 6 te Vredepeel. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een tuin- berging aan de Hoogakker 2 te Venray tnv A.J.M. Theeu- wen, Hoogakker 2; - het bouwen van een pluim veestal aan de Timmerman nsweg 56 te Ysselsteyn tnv H.M. Hubers, Timmerman nsweg 56; - het plaatsen van twee kozij nen in garage aan de Fagot straat 20 te Venray tnv P.A.M. Houdijk, Fagotstraat 20; - het bouwen bedrijfsgebouw met showroom aan het Kei- zersveld te Venray tnv Otex Beheer B.V., Beugenseweg 47 te Boxmeer. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray verzoek om vrijstelling bestem mingsplanvoorschriften ex artikel 19.1 Wet op de Ruimte lijke Ordening Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend dat een verzoek is ont vangen van VOF Strijbos-Jennis- kens voor het realiseren van een mestverwerkingsinstallatie aan de Deurneseweg I76 te Ysselsteyn. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gege ven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het collegebesluit liggen de op het verzoek betrekking hebbende stukken met ingang van 29 maart 2002 voor een periode van twee weken ter inzage op het gemeentehuis van Venray. Inwoners en personen die een belang hebben in onze gemeen te kunnen gedurende de inza- genlegging schriftelijk hun ziens wijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 24 mei 2002 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM te Venray Openingstijden gemeentehuis; maandag 12.00-20.00; dinsdag tot en met vrijdag 9.00-13.00. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw- meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, I9.I, 19.2 of I9.3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewer king te verlenen. - het verbouwen pand aan de Hardeweg 3a te Venray A. Jenniskens, Hardeweg 3a; - het bouwen kantoren met bedrijfsruimte aan De Spurkt te Venray tnv Van der Horst Vastgoed B.V., Graafschedijk 63 te Escha- ren. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 maart 2002 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 28 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Gemeentelijke begraafplaats De bestuurscommissie gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen vergadert op maandag 8 april 2002, 19.00 uur in het gemeentehuis. Belangstel lenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: 1Opening. 2. Spreekrecht van de burgers. 3. Commissie 2002-2006. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Verslag vergadering 21 janu ari 2002. 6. Stand van zaken herstel administratie. 7. Nadere afspraak voor bezoek en rondgang begraaf plaats met Terebinth. 8. Grafmonumenten: eigen dom, aansprakelijkheid en verzekering. 9. Tarievenvergelijking gemeenten. 10. Omschrijving legesverorde ning. I IBudget 2002. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. Binnenkort start de jaarlijkse controle op hondenbezit. Eige naren van honden moeten hon denbelasting betalen. Ook moe ten zij in het bezit zijn van een hondenpenning. Met de contro le kan de gemeente achterhalen of hondenbezitters aan hun ver plichtingen voldoen. Wie nog geen aangifte heeft gedaan kan het bezit van één of meer hon den melden bij de publieksbalie. Voor meer informatie kunt u ook bellen met de afdeling Publieksdiensten, tel. 0478- 523333. De genoemde meldingen en alle op de meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.I9 van de Door het college van burge meester en wethouders zijn kapvergunningen verleend voor de volgende locaties: V. Nieuwenhuizen, plan rond Vredeskerk; kapvergunning voor twee kastanjebomen t.b.v. nieuwbouw twee woningen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afde ling Publieksdiensten via tel.nr. 523333, die bereikbaar is tijdens de openingstijden op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00-13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden inge diend bij het college van Burge meester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - J.C.A. Romme, Puttenweg 52 te Ysselsteyn voor het bouwen van een loods ten behoeve van de inrichting, felegen aan de Puttenweg 2 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 28 maart 2002 tot en met 9 mei 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. AM.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: H. van Lipzig, Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 28 maart 2002 tot en met 11 april 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 28 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens de; hoofd afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen Publicatie kennisgevi ontheffing individui dagen horeca Te 12 g R. individuele dagen Burgemeester en wetli ders van Venray maken be dat er op basis van artikel van de Algemene Plaatseii Verordening ontheffing van 'e voorschriften I.I.I, 1.1.5, Ij^S en 11.8 uit de bijlage ondeicn van het Besluit horeca-, spa recreatie-inrichtinj jjj I Café De Bonte Koe, Ho derstraat 4 te Venray, v; ,fr zondag 31 maart 2002 nd 14.00 uur tot maandag april 2002 om 01.00 uur. e 2. ÓJC Dingus Hoend )l straat 10 te Venray, v .0- zaterdag 13 april 2Ó02i He 14.00 uur tot zondagl4? i£ 2002 om 01.00 uur. Het bovenstaande betekent! 5$ gedurende voornoemde pe mij de de normale eisen voor ha Me ca-inrichtingen volgens I lalt Besluit niet gelden. Da De horeca-exploitant is 05. rende voornoemde perio Mi, verplicht te doen en na tel? M hetgeen redelijkerwijs geve fn kan worden om overmai hinder te voorkomen. G( daarop zijn voorschriften Itui 01 Venray, 28 maart 2002 O Burgemeester en wethouii ,t van Venray, namens de: hoofd afdeling Bouwen Milieu, 21 C.Th. van Velzen {je| Gr De lente hangt in de lucht. Alles wordt weer mooi groen en fiets- liefhebbers staan alweer te pope len om er op uit te trekken. Zo rond deze dagen is-het bij de orga nisatie van de Fietsvierdaagse Venray weer een drukte van belang. De uitnodigingsfolder is verstuurd en de inschrijfbureaus (VW-kantoren) staan zogezegd 'op scherp' om al deze mensen van informatie te voorzien en natuurlijk in te schrijven. Naast Nederland hebben inmiddels de Duitsers en de Belgen ook met dit fenomeen kennis gemaakt en het gaat er alleszins op lijken dat hier vandaan de nodige deelnemers naar Venray zullen komen. Hoe kan het ook anders, Noord- Limburg en Zuid-Oost-Brabant zijn natuurlijk fietsgebieden bij uitstek, de nationale parken De Peel en De Maasduinen staan hier voor garant. Inmiddels zijn er door de betreffende instanties weer meer fietspaden aangelegd en worden voorzieningen in de natuurgebieden, op fietsgebied, steeds meer verbeterd. De route commissie van de Fietsvierdaagse Venray heeft daar natuurlijk gretig gebruik van gemaakt en zal menig fietser verrassen met telkens weer uitdagende en verrassende routes. Alle routes zijn zodanig uitgestip peld dat ze voor iedereen goed begaanbaar zijn. Obstakels voor de wat minder bedreven of min der valide Fietser zijn er niet. Ook de mooie vlakke wegen en fiets paden dragen-hieraan natuurlijk hun steentje bij. 'Gemak dient de mens' is een oud gezegde, maar voor de deel nemers van de Fietsvierdaagse nog zeer actueel. Naast een duide lijke uitleg op papier zijn alle rou tes per dag nog eens door duide lijke richtingspijlen precies aangegeven. Zo heeft de fietser nóg meer tijd voor ontspanning en om te genieten van de fraaie omgeving. Inschrijven voor de Fietsvierdaagse Venray kan men op de plaatselijke en regionale VVV-kantoren. Mocht men vooraf nog eerst meer informatie wen sen, dan kan dat ook bij de VW's. Zij zullen u graag te woord staan. Noteert u de data alvast in uw agenda: De Fietsvierdaagse Ven ray vindt plaats van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 juli 2002. Als u regelmatig het idee hebt dat u niet meer alles verstaat, dan is de kans groot dat u slechtho rend bent. U zou eigenblijk naar de audi cien moeten, maar u bent niet meer zo mobiel of u denkt dat u daar nog niet aan toe bent. Als lid van het Groene Kruis kunt u pro fiteren van der service Audicien aan huis. GRATIS De diensten die de audicien aan huis biedt, zijn vergelijkbaar met die van een 'gewone' audicien. De audicien komt gratis bij u thuis, test uw gehoor en bespreekt samen met u de moge lijkheden en adviseert over welk hoortoestel uit het uitgebreide assortiment het beste bij u past. Indien u dat wenst, stelt de audi cien u in de gelegenheid om geheel vrijblijvend hoortoestellen e.d. uit te proberen. SERVICE Wilt u meer informatie over deze service? Neem. dan contact op met Bureau Klantenservice van het Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren tel. 077- 3209595. Op dinsdag 2 april zal de info- stand van Foster Parents Plan van 11.00 tot 13.00 uur in de biblio theek Venray te bereiken zijn voor onder andere het inleveren van een pakje of brief, informatie over het werk van FPP, adopte ren van een FP-kind. Vrijwillig ster Diny van Haperen zal u graag te woord staan. Foster Parents Plan is op werkdagen van 09.00 tot 21.00 uur telefonisch bereik baar: tel. 0774651019. Hebt u vragen bel ons dan gerust. In Waar zijn de troubadours gebleven? is donderdag Jan Rid- derbeekx uit Geleen te gast van 20.00 tot 22.00 uur. Jan Ridder- beekx nam een democd op met niet zo heel bekende liedjes van Harry Bordon en Frits Radema- cher. Jan zal live ook het een en ander brengen. Vrijdag 29 maart (Goede Vrij dag) zal Omroep Venray de Kruis weg uitzenden. De live uitzending vanuit de Grote kerk begint om 15.00 uur. Zondag zenden zij de heilige mis uit vanaf 09.30 uur, vooraf gaand door Moments to Rembem- ber van 08.00 tot 09.00 uur. Na de mis gezellige paasmuziek. Programma tweede paasdag: 08.00-09.00 uur Moments to Remember; 09.00-12.00 uur: Non stop muziek; 12.00-14.00 uur Ver zoekjes op Zondag; 14.00-17.00 uur Stopwatch. Op tweede paasdag houdt Alcast BV in Leunen - één van de veertien Reynaers Diamond Part ners in Nederland - een open dag. Iedereen is van 10.00 tot 17.00 uur welkom aan de Horsterweg 10a in Leunen. U doet er leuke (woon)ideeën op, inclusief een goed advies over de mogelijkhe den van aluminium. Bijvoorbeeld de bouw van een serre. Onder de bezoekers worden vijf ballonvaar ten verloot. Voor de kinderen is er een kleurwedstrijd met als hoofdprijs een Playstation II. Aluminium is zeer geschikt voor de bouw van een serre. Het materiaal zelf is onopvallend aan wezig en heeft toch een grote draagkracht. Het uiteindelijke PEEL EN MAAS een abonnement waard De collecte van de Nederlandse Hartstichting is van 21 tot 27 april, dus tijd om aan de collecte- voorbereidingen te beginnen. Daarom worden alle wijkhoofden van de afdeling Venray op maan dag 8 april om 13.45 uur bij mevr. Poels-Peters thuis verwacht voor een bijeenkomst. doel is een zo groot mogelijk glas oppervlak, waardoor u maximaal geniet van ruimte, warmte, zon en licht. Overigens is het duurza me aluminium ook ideaal voor ramen, deuren en schuifpuien, anders dan kunststof, ademt alu minium een authentieke sfeer uit. En vergeleken met hout is het vele malen duurzamer en onder- houdsvriendelijker. Bezoekers van de open dag bij Alcast maken kans op een gratis ballonvaart (er worden maar liefst vijf ballonvaarten verloot). Om deze dag ook voor de kinderen tot een feest te maken, is er voor hen een kleurwedstrijd. Voor iedere bezoeker een gratis exemplaar van het informatieboek 'Waarom aluminium?'. Alcast in Leunen is een Dia mond Partner van Reynaers Alu minium. Reynaers is één van de grootste producenten in Europa van aluminium profielsystemen voor nieuwbouw en renovatie. Producten van Reynaers zijn uniek, omdat ze voldoen aan de strengste normen voor wat betreft isolatie, veiligheid en stabi liteit. In Nederland werkt Reyna ers nauw samen met nog veertien Diamond Partners: geselecteerde bedrijven die voor de consument het aanspreekpunt zijn voor advies, offerte en realisatie van aluminiumproducten. Het gaat om een totaalproduct; van teke ning en hulp bij de aanvraag van een vergunning tot bouw en afwerking. Vanaf dinsdag 2 april zijn de nieuwe naar bloemen geurende Zomerzegels verkrijgbaar in Ven ray. Hel zijn de eerste postzegels in Nederland die zijn voorzien van een echte geurlaag. De plaatselij ke afdeling verkoopt de Zomerze gels samen met een nieuwe zeer billijk geprijsde collectie (wens)kaarten op de verkooppun ten: van 2 t/m 4 april bij Albert Heijn, Plusmarkt, Edali en C1000 Veltum en 5, 6, 12 en 13 april bij Intratuin Venray. Zomerzegels geven kleur aan uw post; de bloe men met op de achtergrond de Floriade zijn heel bijzonder. Maar Zomerzegels geven ook kleur aan het leven van ouderen, want van elk velletje met tien Zomerzegels (5,80 euro) gaat een derde deel naar het goede doel: eenzame ouderen in Nederland. Jaarlijks helpt het Nationaal Fonds Oude- renhulp vele mensen die eenzaam zijn. Het financiert projecten die de verschillende vormen van een zaamheid onder ouderen tegen gaan. Bijvoorbeeld huisbezoek projecten, vrijwillige thuiszorg en projecten die het gevoel van samenzijn bevorderen. Het Fonds is houder van het CBP-keur en behoort daarmee tot de betrouw bare organisaties voor goede doe len. Vorig jaar zijn in onze gemeente door dit Fonds twee door ons aangevraagde projecten gefinancierd, te weten: Katholie ke Bond van Ouderen Oostrum met 523,21 euro voor een jeu de boules baan en de Katholieke Bond van Ouderen Ysselsteyn 2268,90 euro voor een computer project. Gerealiseerd mede door dat u bij de stands zo ruimhartig de Ouderenzegels en kaartencol- lecties heeft gekocht. Zoo Pare Overloon heeft er weer twee zeer bijzondere bewo ners bij. De twee boomstekelvar kens Eric en Thirza struinen vanaf vandaag hun splinternieuwe leef gebied voor het eerst door. Boom- stekelvarkens zijn echte klim mers, Eric en Thirza zullen dan ook veel te zien zijn boven in de bomen die in hun verblijf volop aanwezig zijn. Boomstekelvarkens komen voor in de bosrijke gebieden van Noord-Amerika en zijn bedekt met meer dan 30.000 stekels, bij gevaar slaat het boomstekelvar ken zijn vijand met zijn staart, de stekels blijven dan in de huid van de belager hangen. Boomstekel varkens worden met stekels en al geboren, maar gelukkig voor de moeder zijn deze dan nog zacht. Pa na de geboorte verharden de stekels met hét uur. Zoo Pare Overloon nodigt alle kinderen uit om mee te doen met de Paaseieren-zoekwedstrijd op eerste en tweede paasdag. Voor de wiqnaars staat een paaszakje met chocolade-eieren klaar! Met Pasen is er nog veel meer te beleven in Zoo Pare Overloon. In het park loopt een echte paas haas rond met wie iedereen op de foto kan. Om 12.30 en om 14.30 uur speelt 'Het sprekende Paasei' de hoofdrol in de poppenkast voorstelling. Zelf ook rondhuppe len als paashaas of je laten versie ren als een paasei? Dat kan in Zoo Pare Overloon! de schminkmei- den kunnen iedereen in een mum omtoveren tot paasei, paashaas, kip of ander eierleggend dier. Het schminken is van 12.00 tot 16.00 uur. dig aan de straatkant te zetten. 'T DESSELKE LANDWEER! III Vrijdag 29 maart wordt er papier opgehaald in de route 't Desselke: het gebied gelegen tus sen Langeweg, St. Jozefweg, Noordsingel, Westsingel, Merselo- seweg en alle tussenliggende stra ten. Aanvang 18.00 uur. Wilt u het oud papier goed gebundeld aan de straat plaatsen. VELTUM Vrijdag 29 maart wordt er door leden van DOS Venray oud papier opgehaald in de wijk Veltum (gedeelte omsloten door de stra ten Westsingel, Langstraat, Weg in den Berg en Kempweg). Om 13.30 uur wordt met het inzame len begonnen wordt iedereen verzocht het papier in dozen tij- Dinsdag 2 april wordt er in Landweert III door leden van DOS Venray het oud papier opgehaald. Verzocht wordt om het papier om uiterlijk 09 00 uur gebundeld aan de straatkant gereed te zetten. VREDESKERK Woensdag 3 april wordt er vanaf 18.00 uur papier opgehaald route Vredeskerk: Langeweg, Merseloseweg, Westsingel, Lang straat en de tussenliggende stra ten. Wilt u het papier goed gebundeld aan de straat plaatsen. De container aan de Westsingel, is elke zaterdag open van 08.30 tot 17.00 uur. Hier kan iedereen papier deponeren ten bate van Heil der Zieken. Op paaszaterdag 30 maart komst de paashaas weer naar 't Brukske in Venray. Om 10.30 uur verzamelen de kinderen zich bij wijkcentrum De Kiosk om daarna samen met de paashaas eieren te gaan zoeken. Voor elk gouden ei dat er gevonden wordt heeft de paashaas een extra verrassing. Alleen kinderen tot 10 jaar mogen deelnemen aan de zoektocht. Donderdag 28 maart: 14.00 uur activiteitenmiddag ouderenver eniging; 20.00 uur 6e kaartavond uit serie van zes. Dinsdag 2 april: 1315 uur handwerken Vlijtige Liesjes. Wijkcentrum Den Hoen der is gelegen aan de St. Ursulas- traat 2 in Venray. Donderdag 28 maart (vanavond): Avond in het kader van Pasen. De kinderen van de groepen 5 en 6 gaan van 18.30 tot 20.00 uur eieren zoeken. Omdat de klok nog niet vooruit is verzet, valt de duisternis gaandeweg dé avond in. Breng daarom een zaklamp mee. Aansluitend, programmaver gadering voor de leiding van de donderdaggroep. Maandag 1 april: Geen club voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Dit i.v.m. 2e paasdag. Dinsdag 2 april: Club avond voor de jeugd van de groe pen 7 en 8 plus de schoolverla ters. Vanavond een over levingstocht. Iedereen om 18.15 uur aanwezig, met de fiets. We zijn om 20.00 uur weer terug. Donderdag 4 april: Oriëntatie- tocht voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Ouders: denk aan de betaling van het kamp. De wijkvereniging houdt zater dag 30 maart weer haar jaarlijkse paasei-zoektocht voor de jeugd tot 10 jaar. Degenen die hieraan mee willen doen kunnen zich tus sen 14.45 en 15.00 uur inschrij ven in het wijkcentrum Veltum. Zaterdag vindt ook weer een jeugdtref plaats in het wijkcen trum. Deze is bedoeld voor de jeugd vanaf groep 7 en vindt plaats van 19.15-21.15 uur in het wijkcentrum. De jeugd kan hier onder toezicht muziek draaien, dansen en deelnemen aan een kleine spelcompetitie. Eerstvolgende repetitie woensdag 3 april bij zaal Thielen op het Ken- nedyplein.. Afmeldingen bij Marjo Weijers, telefoon 58 47 68. Agenda: 12 en 14 april: Regio nale Koordagen Wil je meer weten over de vereniging, neem dan genist contact met Dora Gars- on, telefoon 585371 of bezoek website www.venrode.ni Taxaties Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 ms) gelegen op een perceel van 3000 m*. Perfecte omsluiting. Koopsom: €522.000,- k.k. lid nrvT LMV Via kantoor Venray 0478- 586408 Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Per celen vanaf 1320 m'. Koopsom: €250,- per m1 Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a, 2 ruime spreek kamers, 2 behandelkamers en ruimtr,, wachtruimte, Totale oppervl. 115 r ',;Y Huursom: €858,- per maand brc ;ir! Op 3 februari sleepten enkele slagwerkers van St. Petrus' Ban den in Grubbenvorst diverse prij zen in de wacht. Jasper Geurts, uitkomend in de eerste divisie, behaalde met 51 punten de eerste prijs en promoveerde naar de klasse Uitmuntend. Door dit resultaat mocht Jasper vorige week zondag deelnemen aan de Limburgse kampioen schappen in Melick, waar hij 101 punten wist te behalen. Vrijdag 29 maart: 19.00 uur repe titie jongens; 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 30 maart: Tussen 10.00-12.00 uur oud papier inleveren in de papiercon tainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg; 18.45 uur aanwezig zijn voor de dienst; 19-15 uur Paaswake in de Paters kerk (in uniform). Zondag 31 maart: 10.30 uur aan wezig zijn; 11.00 uur mis in de Paterskerk (in uniform). Nieuwe leden zijn van harte wel kom! Kom eens kijken op de repetitie van dinsdag of vrijdag in de Galm- hut, gelegen aan de Langeweg 92, tel. 512001. Twee van de vier succes slaeiverkers van St. Petrus'El den. jjj Dit betekende opnieuw i t|' j eerste prijs. TT Ook Paul Gielen behaalde o( „a februari 48 punten in de divisie; goed voor de eerste pi 23 Jelle v.d. Ligt behaalde in den* i?|. de divisie met 50 punten eenf ste prijs. Tenslotte had Roy Ti» tl|j met 48 punten in de derde din jU] ook een eerste prijs. jo: j£ Repetities: Maandag om 20.001 5. in het Parochiehuis Paterske Vc Leunseweg 5, Venray. op Zondag 31 maart: Hoogfeest leU Pasen; 11.00. uur Grote Kfl y£ f Maandag 1 april: 2e paasd co 10.30 uur Paterskerk. mi el. Zondag 7 en 21 april: 1O.301 Paterskerk. Bij verhindering afmelden bijl Kuypers, tel. 585226. Bij ieder optreden gelieve t kwartier voor aanvang aanwin te zijn. U bent altijd welkom op repetitieavonden voor een keu making. i hi In Voor meer informatie, aam» Ki\ ding, afmelding kunt u bel' KL Trees Douwes, tel. 0478-5^ TE of Toos v.d. Heuvel, tel. d 583884. te 1 gc S, Gro

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24