I Verenigingsinfo Gemeentehuis gesloten Bekendmakingen gemeente Venray Gemeente Venray Verkoop bi] inschrijving TAXATIES I fahrooyuh AAksJ Vergadering gemeenteraad Snelheids controles Wet milieubeheer ln H Uitvoerings avond fase 3 herinrichting Burggraaf Kap- vergunninge verleen Rincón Espanol St. Theobaldus Gilde Jeugd natuurwacht FNV Bouw afd. Venray Rode Kruis Zij-Actief Oostrum De Hakkespits Confetti Aostrumse Zangkompeneej De Bandelieren Chrisko Tomorrow People MMSK St. Petrus'Banden Harmonie- Orkest Euterpe Venray's Gregoriaans Koor Venray's Mannenkoor Symfonie Orkest Venray Venrode Zangers van St. Frans De Springplan Den Hoender Op 't Nipperk Wijkverenigin Veltum Wijk Zuid PEEL EN MAAS Donderdag 21 maart 2002 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het plaatsen van een anten- ne-opstelpunt aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt tnv Dutchtone, Postbus 16206 te Den Haag; - het vergroten van de eerste verdieping aan de Paterslaan 24 te Venray tnv J.L.M. op het Veld, Paterslaan 24; - het bouwen van een garage bedrijf aan Nieuweina 36 te Venray tnv Holding Control B.V., Nieuweind 36; - het verbouwen van de woning aan de Merselose- weg 167 te Merselo tnv H. Arts, Kleindorp 6; - het vergroten van de woning en de plaatsing van aluminium kozijnen aan de Hardeweg 3a te Venray tnv A. Jenniskens, Hardeweg 3a; - het bouwen van een tuin huis en het plaatsen van een schotelantenne aan de Wil- helmina Sangersstraat 26 te Venray tnv H.J.C.E. Jochijms, Oudeheerweg 21 te Blitterswijck; - het verbouwen/vergroten van de woning aan de Tim- mermannsweg 40 te Yssel- steyn tnv G. van Dijck, Tim- mermannsweg 40; - het veranderen van een bedrijfsgebouw aan de Veu- lenseweg 20 te Veulen tnv Nijssen Granico B.V., Veu- lenseweg 20; Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestem ming afgegeven. het bouwen van een duiven hok aan de Beemdkroon I te Venray tnv J.M.P. Gou- mans, Maasheseweg 72; Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het verbouwen van de woning aan de Stationsweg 4 te Venray tnv T.F. Eibers, Stationsweg 4; - het vergroten van de woning aan de Mgr. Nolens- straat 30 te Venray tnv G.H.H. Pennings, Mgr. Nolensstraat 30; - het vergroten van het club gebouw aan de Sportlaan 6 te Venray tnv S.V. Venray, Postbus 110; - het bouwen van bergruimte aan de Smakterveldweg 20 te Venray tnv R. Feenstra, Smakterveldweg 20; - het bouwen van een loods aan de Veldstraat 21 te Merselo tnv J. Verhoeven, Veldstraat 21 - het vergroten van de ber ging met een caravanstalling aan de Gildestraat 12 te Oostrum tnv P.J.J. Rongen, Gildestraat 12; - het bouwen van een woning aan de Merseloseweg 160 te Venray tnv R.J. de Graaf, Suze Robertsonstraat 3; - het plaatsen van een contai ner aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46; het bouwen van een tuin huis aan de ZwartekJef la te Venray tnv A.E.P. van Hees- wijk- Janssen, Oude Oos- trumseweg 10; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden.of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 Het gemeentehuis is op vrijdag 29 maart fGoede Vrijdag) en maandag I april (Tweede Paasdag) gesloten. Vanaf dinsdag 2 april kunt U weer terecht op de gebruikelijke openingstijden: Publieks diensten van 09.00-13.00 uur; Archief van 09.00-12.30 en van 13.00-16.30 uur; telefonisch van 08.30- 17.00 uur. Perceel, kadastraal bekend femeente Venray, sectie R nr. 5, ter grootte van circa 9650 m2, inclusief de op het perceel aanwezige opstal (zijnde het voormalige korfbalveld Casten- ray). De huidige bestemming van het perceel is sportdoeleinden. Bij de lopende herziening van het bestemmingplan Buitenge bied is aan het perceel de bestemming "agrarisch gebied" toebedacht. Inschrijvingsbiljet ten, verkoopvoorwaarden, als mede een situatietekening zijn verkrijgbaar bij de afdeling Publieksdiensten van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I, Venray of telefonisch aan te vra gen (0478-523333). Gegadigden kunnen zich onder het doen van een bod, enkel via genoemde inschrijvingsbiljetten, bij burge meester en wethouders melden op 15 april 2002 tussen 09.30 en 10.00 uur. De opening van de biedingen vindt aansluitend plaats. Het perceel en de opstal kunnen bezichtigd worden op donder dag 28 maart 2002 tussen 10.00 uur en 12.00 uur en op donder dag 4 aprij 2002 tussen 14.00 uur en 16.00 uur.C SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fa* 0478-512768 De gemeenteraad vergadert op dinsdag 26 maart 2002, aan vang 19.00 uur, in het gemeen tehuis van Venray. Belangstel lenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1Opening. 2. Vaststelling agenda. 3. Mededelingen. 4. Spreekrecht publiek. 5. Vaststelling notulen van de raadsvergadering van 26 februari jl. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B: 1Raadsvoorstel Engelse tuin. 2. Regionaal Vokshuisvestings- plan. 3. Subsidieregeling onderhoud molens en subsidieverorde ning gemeentelijke monu menten. 4. Vragen WD inzake Indycar- accommodatie, met daarop het antwoord van het colle ge- Onderdeel C: 1Aanvulling ISV-programma. 2. Bijdrage provinciale studie diensten en locaties. 3. Vaststellen subsidieplafonds Wet Rea en het laten vallen van de Rea-verordening. 4. Zelfstandige projectproce dure en delegatiebesluit ex art. 19.1 WRO tbv uitbrei ding hotel Asteria. 5. Verdeelbesluit woningge bonden subsidies 2002 (BWS). 6. Sluiting. Op de Ovedoonseweg in Ven ray zijn maandag 34 automobilis ten bekeurd. De hoogstgemeten snelheid van de 193 gecontroleerde voertuigen bedroeg 78 km/uur, waar maxi maal 50 km/uur is toegestaan. Dit levert een boete op van 115 euro. Op de Maasheseweg zijn maandagmorgen negen automobi listen bekeurd. De hoogstgemeten snelheid van de 105 gecontroleerde voertuigen bedroeg 99 km/uur, waar maxi maal 80 km/uur is toegestaan. Dit levert: een boete op van 63 euro. weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. het slopen van een woning met werkplaats, machine- loods en opslagruimte aan de Veldstraat 28 te Merselo tnv J.M.P.M. Poels, Veld straat 28; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het verbouwen van een supermarkt aan de Veltum- se Kleffen 48 te Venray tnv Schuitema Vastgoed B.V., Postbus 325 te Amersfoort; het vergroten van de keu ken en berging aan de Vica- rieweg 16 te Leunen tnv A.K.M. Smits, Vicarieweg 16; het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof 6 te Leunen tnv F.A.P.M. Mar cellis, Pascherhof 6; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 22 maart 2002 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Openbare kennisgeving Monumentenwet Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: de beschikking van de staats secretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen tot het verlenen van vergun ning ex artikel I I van de Monumentenwet 1988 voor de restauratie van rijksmo nument St. Matthiaskerk, Horsterweg 55, 5811 AB Castenray. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang recht streeks bij dit besluit is betrok ken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze openba re kennis-geving is gepubliceerd een bezwaarschrift indienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Een der gelijk bezwaarschrift dient u te adresseren aan: Ministerie van Onderwijs, Cul tuur en Wetenschappen, Cfi Hoofdafdeling Financiën/JZ, t.a.v. Bezwaarschriftencommis sie OCenW (Cultuur), Postbus 606, 2700 ML Zoetermeer. Openbare kennisgeving Monumentenwet Met verwijzing naar artikel 12 van de Monumentenwet 1988 brengen burgemeester en wet houders van Venray het volgen de ter algemene kennis. Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: de aanvraag om vergunning volgens artikel I I van de Monumentenwet voor bouwkundige aanpassingen van rijksmonument St. Anna- laan 15804 AJ Venray. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naar voren te brengen. Venray, 21 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: P. van Raay, Langstraat 90 te Venray voor een revisiever gunning voor een fietsen- zaak, gelegen aan de Langstraat 90 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 21 maart 2002 tot en met 18 april 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Café Dolle Jan, Mevrouw v.d. Voort, P.a. Savendonks- estraat 2 te Liempe krach tens het Besluit horeca-, sport- en recreatieinrichtin gen millieubeheer voor de inrichting Café Dolle Jan, gelegen aan de Hoender straat 2a te Venray. Het ontwerp van het besluit ligt ter inzage van 21 maart 2002 tot en met 4 april 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde fjeriode kan een ieder schrifte- ijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Zalencentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Ven ray krachtens het Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieube heer voor een inrichting, gelegen aan de Gasstraat 5 te Venray. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 21 maart 2002 tot en met 2 mei 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. - an; tu A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethoui van Venray maken bekend er krachtens artikel 8.40 van Wet milieubeheer A.M.v.B.-n dingen zijn binnengekomen1, PTT Post, Panovenwegl Helmond voor het van passing worden van Besluit opslag en trans bedrijven millieubeheei de inrichting, gelegen Hulst 17 te Oostrum. - Gebr. Oostendorp Bei BV, Oude Udenseweg Uden voor het verant van de inrichting ingev het Besluit inrichtingen motorvoertuigen miliei heer, gelegen aan het) zersvela 67769 te Venray De meldingen kunnen won ingezien van 21 maart 2002 en met 4 april 2002 (2 wel in het gemeentehuis. Venray, 21 maart 2002 Burgemeester en wethoui van Venray, namens dei hoofd afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen De gemeente Venray heeft het voornemen om de 3e fase (Landweertweg en een stukje Bongerdstraat en De Boog) van de herinrichting Burggraaf aan te leggen. Een toelichting op het uitvoe ringsplan zal worden geven op dinsdag 26 maart 2002 om 19.30 uur in het gemeentehuis van Venray. Er zal worden ingegaan op de uitvoering van de werkzaamhe den. Betreffende tekeningen lig gen vanaf heden ter inzage bij de publieksbalie 2 van de gemeente Venray. De gemeente Venray nodigt alle betrokkenen en belangstel lenden hierbij graag uit om deze avond bij te wonen. Door het college van bui ?oü' meester en wethouders kapvergunningen verleend de volgende locaties: 1W. v.d. Vlasakker, Desk ven 3, Merselo voor kastanjes en drie eiken. 2. Gemeente Venray twee esdoorns, een t een cornus i.v.m. heriw ting Oranjebuurt. Voor nadere informatie km contact opnemen met ling Publieksdiensten via te jjesfr, 523333, die bereikbaar istiji iarga de openingstijden op maai 803 C van 12.00 tot 20.00 uur en 104' dinsdag tot en met vrijdag pee 09.00-13.00 uur. Bezwi wjm tegen verleende vergun las kunnen worden ingediend mel: het college van Burgemee en wethouders tot uiterlijk weken na publicatie. den LVV Op^ ucln' pis j,% del 1 fin e rger aria ns nii nu i mo .00- Ya Uegamos a la primavera por lo tanto los dias han aumentado y ya empiezan las fiestas a realizarse, tal es el caso del DLA del PADRE, como sabemos en Espafia es el dia 19 de marzo, dia de San José, y aqul dentro de la Colonia Espanola se celebrara el proximo 24 de marzo a partir de las 14 horas, los padres recibiran de las organizadoras, en este caso las mamas, una gran sorpresa, y claro esta si la participación es buena, también la actividad lo sera pues los hijos de estos, también estan invita- dos, deseamos a todos un feliz dia ante todo a los PAPAS que ya se van haciendo abuelos. Un saludo de HACE Afgelopen vrijdag werd de algeme ne jaarvergadering van het St Theo- baldusgilde gehouden in het Gilde- huus. Bij de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredende bestuursleden Henk de Wit en Ton Meijer met ruime meerderheid van stemmen herkozen voor een periode van drie jaar. Piet Hendriks had te kennen gegeven om tussentijds af te treden en stelde zich niet meer beschikbaar voor een bestuursfunc tie. Piet had te kennen gegeven dat hij na 20 jaar een bestuursfunctie te hebben vervuld het wat rustiger aan wil gaan doen. De voorzitter bedankte Piet harte lijk voor al het werk en z'n inzet voor het gilde. Niet alleen als bestuurslid, maar ook als gildenlid en als vakman. In het nieuwe gildenhuis had hij toch vele uurtjes gewerkt om het te krij gen zoals het nu is. Hij overhandigde hem een cadeau als blijvend aanden ken. Ook z'n vrouw Joke werd in de bloemetjes gezet. In de 20 jaar had ze Piet toch ook vaak vele uurtjes aan het gilde moeten afstaan en waar schijnlijk dat hij nu wat vaker thuis kan zijn. Op voorstel van het bestuur werd in deze vacature met algemene stemmen Theo Hendriks gekozen. Deze week hebben jullie het pakketje ontvangen voor het maken van een nestkastje. Door het zachte voorjaar is het nu zeer belangrijk om het nest kastje zo snel mogelijk in elkaar te zet ten en vervolgens op te hangen. De vogels zijn namelijk al druk bezig met het zoeken van een plaatsje om een nest te gaan bouwen en eieren te leg gen. De FNV Bouw afdeling Venray houdt op dinsdag 26 maart om 20.00 haar jaarvergadering in wijkgebouw 't Schöpke in Veltum, Veltumse Kleffen 62b. Na verschillende agendapunten doet Hans Wijers, regio medewerker, nog een spreekbeurt. Daarna is er nog een huldiging van 46 jubilarissen. Na de huldiging wordt dit op gepaste wijze voortgezet,. daarom worden al de leden hiervoor uitgenodigd. Jeugd en jongeren werk Op maandag 25 maart is er geen les voor de jongeren. Om 19.00 tiur is er teamoverleg bij Johan Pouwels. Daar na is er overleg voor Johan P., Nicol en Maria i.v.m. afsluiting seizoen. De leden van Zij-Actief gaan op woensdag 27 maan op excursie naar De Limburger. Bijeenkomst uiterlijk om 09-30 uur op het station. Maandag 25 maart: Oefenavond in de Kiosk. Maandag 15 april: Oefenavond in De Kiosk, 20.30 uur. Nieuwe leden beginnen om 19.45 uur. Contactadres: dhr. O. Pijpker, tel. 0478-586260. Woensdag 27 maart: 20.15 uur repeti tie galmhut. Woensdag 3 april: 20.15 uur repetitie galmhut, Voor afmelding, Gerti tel: 631306. Voor informatie: Henk Mijnster, tel: 512082. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom, Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. 21 en 28 maart en 4 april: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk van 18,00 tot 19.00 uur. 24 maart. Palmpasen: zingen in de Grote Kerk om 11.00 uur. 31 maart, Pasen: zingen in de Grote Kerk om 11.00 uur. Kinderkoor de Bandelieren is een kin derkoor voor kinderen vanaf 8 jaar. Zij repeteren op donderdag van 18.00 uur tot 19 00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Heb jij eventueel interes se om mee te zingen kom dan eens gerust kijken op zo'n avond. Voor informatie kun je contact opnemen met Hannie Ghielen tel.: 0478- 587142. Tevens zoeken zij mensen die muzikaal kunnen begeleiden, gedacht wordt aan b.v. keyboard, piano. 21 en 28 maart en 4 april: repetitie in het zaaltje van de Paterskerk van 19.30 tot 21.00 uur. 31 maart, Pasen: zingen om 11.00 uur in de Grote Kerk. Jeugdkoor Tomorrow People is een koor voor de jeugd vanaf 12 jaar. Zij repeteren op donderdag van 19.30 tot 21.00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Heb jij eventueel interesse om mee te zingen kom dan eens gerust kijken op zo'n avond. Voor informatie kun je contact opne men met Annette Bouten tel: 0478- 588327. Tevens zoeken zij mensen die muzi kaal kunnen begeleiden, gedacht wordt aan b.v. keyboard, piano. Repetities op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur, De repetities op woensdag vinden plaats in de Opmaat, de repetities op zondag in de sporthal van het Vincent van Gogh Instituut. Het opleidingsor kest oefent op woensdag extra van 18.45-19.30 uur. Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding. Dit kan telefonisch gemeld op num mer 580418, of uiterlijk een half uur. voor aanvang van de repetitie in de Opmaat. Hebt u interesse, kom kijken en lui steren tijdens de repetities in clubge bouw de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray. Zaterdag 23 maart 19.15 uur Viering Grote Kerk. Zaterdag 6 april: 18.00 uur Viering Paterskerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Chrisko bestaat uit een kleine enthou siaste groep jonge dames en kunnen nog steeds versterking gebruiken. Kom eens luisteren bij één van de uit voeringen of bezoek een repetitie Deze is wekelijks op maandagavond van 19.30-21.00 uur. Voor meer infor matie kun je terecht bij Marly Dries- sen tel. 0478-588176 of Norma Ansin- ger tel: 0478-585234. Harmonie-Orkest Noord-Limburg heeft iedere woensdag om ^0.00 uur repetitie in 't Kruuspunt. Het volgende concert is op 21 april bij de Duboisstichting in Venlo. Harmonieorkest: 21 maart: 20.00 uur repetitie; afmel den 582539. 23 maart: 18.30 uur repetitie houtgroep; 19.45 uur repeti tie kopergroep. 28 maart en 4 april: 20.00 uur repetitie gemeenschaps huis Overloon. 30 maart 18.30 uur repetitie tutti. 6 april: Concert met Horst; 19-15 uur aanwezig Raayland- zuid. 13 april: Concert in Aarle-Rix- tel, vertrek 18.30 uur. 17 april: 20.00 uur repetitie tutti. 20 april: 20.00 uur openbare generale repetitie. 21 april: Concours. Jeugdorkest: 21 maart: 18,45 uur repetitie; afmel den 588545. Drumband: 26 maart: 20.30 uur repetitie; afmel den 514415. 13 april: Concert met Aarle-Rixtel, vertrek 18.30 uur. Zondag 24 maart: uitvoering Palmzon dag Beukenrode (10.30 uur), om 10.00 uur in uniform inzingen. Donderdag 28 maart: uitvoering Witte Donderdag Schuttersveld (16,30 uur), om 16.00 uur in uniform inzingen. Afmelden bij: J. v. Loon, secretaris, telefoon 0478-585422, Repetities: Donderdag 21 maart: 19.30 uur bas en bariton; 20.00 uur repetitie gehele koor. Donderdag 28 maart: 19.30 uur repetitie tenor 1+2; .20.00 uur repetitie gehele koor. Programma: 11 april: algemene leden vergadering in de Witte Hoeve Afmelden bij Cêes van Kreij, telefoon 589775. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molen hofweg. Repetitielokaal partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat in Venray Website: http://listen.to/VMK Info PR/kooropleidingen: a.v.d.boom@hccnet.nl of venraysman- nenkoor@hotmail.com Tel. 0487- 587668. Kooropleiding start maandag 25 maart 20.00 uur, in de Witte Hoeve, gratis en zonder verplichting! Repetitie op woensdag 20.00 uur, onder leiding van Laurens Boogaarts, in De Hommel. Afmelden bij familie Grootemaat, 580358. Concert op zondag 2 juni, 11.30 uur. Programma. P. van Anrooy, B. Marti- nu en C. Saint-Saens. Aula Raayland C, Eerstvolgende repetitie woensdag 27 maart bij zaal Thielen op het Kenne- dyplein. Voorafgaande aan de repeti tie om 19.15 uur slemvorming. Afmel dingen bij Marjo Weijers, telefoon 58 47 68. In verband met het voorjaars concert op zondag 24 maart in het Kunstencentrum van Jerusalem aan de Heuvelstraat in Venray worden de leden verzocht om 10.45 uur aanwe zig te zijn. Het concert begint om 11.30 uur. Agenda: 27 maart: Stemvorming. 24 maart: Voorjaarsconcert. 12 en 14 april: Regionale Koordagen. Wil je meer weten over de vereni ging, neem dan gerust contact op met Dora Garson, telefoon 585371 of bezoek website www.venrode.nl. Vrijdag 22 maart: 19.00 uur repetitie jongens 20.00 uur repetitie hele koor. Zaterdag 23 maart: tussen 10.00-12.00 uur oud papier inleveren in de papier- container bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg. Zondag 24 maart: 10.45 uur mis in de Paterskerk (Palm zondag in uniform), Dinsdag 26 maart: 19.00 uur repetitie jongens. Zaterdag 30 maart: 19. i 5 uur Paaswa ke in de Paterskerk (in uniform). Zondag 31 maart: 11.00 uur mis in de Paterskerk (in uniform). Nieuwe leden zijn van harte welkom, Kom eens kijken op de repetitie van dinsdag of vrijdag in de Galmhut, gelegen aan de Langeweg 92, tel, 512001. Donderdag 21 maart (vanavc Knutselen voor de kinderen vi groepen 5 en 6. Van 18,30 tot.1 uur gaan. we een kijkdoos Voor dozen zorgen wij, de pli |,rjs moet je zelf meebrengen. Maandag 25 maart: Van 18J jj] 20.00 uur club voor de kindera ,j de groepen 3 en 4. c]|0 Op het programma staat knutsck e|ls^ Dinsdag 26 maart: Clubavond vc jeugd van de groepen 7 en 8 pl schoolverlaters, Van 18,30 tot 20.00 uur staat er! selen op het programma. Donderdag 28 maart: Eieren voor de kinderen van de groef en 6. Hoe doel Haa HON geb< 13 n ieny leegl C'ilV. I 1131 04 Donderdag 21 maart. Oml4.0) Ijone activiteitenmiddag ouderen» farce ging; 20.00 uur vijfde kaartavo» hea serie van zes, Vrijdag 22 maart: Om 20.00 paranormale avond door Mieto Theo de Hoog. Maandag 25 maart: Om 20.00 clubavond sjoelclub Den Hoendti Dinsdag 26 maart: Om 13.15 handwerken Vlijtige Liesjes. Wijkcentrum Den Hoender is aan de St. Ursulastraat 2 in Venn? u.z,an 1 uiten arrv 525' Maandag 25 maart: Om 10,30 Volksdansen; 19.00 uur Biljartclul 't Nipperke. Dinsdag 26 maart: Van 14.00 17.00 uur Vereniging voor Oudt Ons Genoegen: kaarten en blijf 20.00 uur Country- en dansp Green River met Country-dansl® Woensdag 27 maart: Om 09.00 Beter bewegen, daarna koer IEN5 20.00 uur Country- en dansgf lubei Green River met Country-danslft Donderdag 28 maart: Van 19.00 jteg 23.00 uur Kaarten en biljarten Zaterdagmiddag 30 maart; tocht voor de jeugd tot en met? vertrek 14,45 uur vanaf wijkc® Veltum. Zaterdagavond 30 maart:u eenkomst voor de jeugd vanatp 7 aanvang 19.00 uur- Woensdag 17 april: jeugdclub middag in wijkcentrum Veltum,1 14.00 uur. Vrijdag 22 maart is er weer kl het wijkgebouw aan de Beuk Aanvang 20.00 uur. Er zijn pf? prijzen en een superkien. De kaart- en biljartavonden vrijdag 5, 12 en 19 april vanaf Iedereen is welkom. C011 Doe Wij gebi zooi ENS o/.ef 15 r Van laria teler: Heter: laria 2.00 100 Dol gebi 151 lout- Ar 803, 04 'ïj n 5.00 lens lack l wiii

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24