iatja Jeurissen reservekampioene Sportnieuws -info Wielrenner Norbert Poels bij de 'grote jongens' lohn Koekkelkoren 89-game )ag der (ampioenen Bridge Rooyse scoort maximaal Biljarten Mhunters Kennismaking met atletiek Piet Hafmans wint lustrumbeker Atletiek Vereniging Venray-Regio Motorcrossers Spio St. Jan Merselo Geslaagden Tong-ll DC De Piëlhaas Peelrunners Korfbal De Peelkorf ina gEL EN MAAS Donderdag 21 maart 2002 - Pagina 23 Ti ltslagen le klasse: van Dijck-Sigma's/RBV 7-21 jfilBouwstaal-TI' Geerets 24-4 tklingel/MLinc-Red Arrows 26-2 Bpeijmakers-Pinhunters 7-21 instaande resultaten gaven wei verschuivingen in de ranglijst, ploper Sigma's, met Inge Lenssen •best bij de dames met een 202- itc en 589-serie, klopte Plus Van jcken nummer twee, Trefil Bouw- jl. met Ben van Rens als de man ti de hoogste serie (623) liet Taxi- pring Geerets maar 4 punten toe. iPinlnmters, met Han Rooi Jakkers tic beste heer in clc game (234). ven derde door hekkensluiter Hoe- ukers te verslaan, Karklingel/Magic irpletterde de Red Arrows, die istige degradatie-zorgen krijgen. i 2e klasse: idRaak/OD-VvG I/Van Rensch 22-6 &Miss-BLS./Close Ene. 25-3 ircs-Strikers/Groeipunt 8-20 Nitwits-Club Up 19.5-8.5 ik in deze klasse bleef bijna alles bij oude. Koploper La Mousse had p vrije avond en zag daardoor Hit ss dat in Dave Tijssen de man van ihoogstc serie had met 575 dichter- Jkonien via winst op B.L.S./Close. immer drie, V.v.G.I./van Rensch, icsi liet onderspit delven tegen lijd Raak, waarin Truus Claessens, [oudste lid van de Bowlingvereni- ig. schitterde met een game van cn een serie van 554, een knappe siatie voor een 78-jarige!Ondanks hoogste herengame van I-ieino rks (230) moesten de scores in de icrs hun meerdere erkennen en Nitwits bezorgden het steeds ver- rwegzakkende Club lip een bittere met een stevige nederlaag, llitslagen Trioleague: Jlallnitz-Taxi-Touring Geerets 14-7 itrivisie-Bok ual/M i j 1 ing 2-19 ikezone-BT Kuijten Ass. 7-14 Sigma's/RBV-Crash 7-14 Plus van Dijck-I lit Miss 6-15 John Koekkelkoren was de man van de avond met zijn 289-gamc en 659- serie. Weer bijna een 300-game, want na 10 strikes bleef in de elfde worp een pin op het pindeck staan. Zijn Mallnitztcam bleef via winst op Taxi- Touring in de race voor de titel, maar lijstaanvoerder Bokual/Mijling maakte ook geen fout door Nutrivisie met grote cijfers te verslaan en vergrootte zelfs de voorsprong tot 13 punten.Nummer drie. Sigma's/R.B.V. moesten een veer laten tegen Crash, dat in Fien Jenniskens de dame had met de hoogste serie met 593- Mede dankzij de hoogste game bij de dames van Gerty Arts (213) klom het van Plus van Dijck winnende Hit Miss naar de gedeelde 4e plaats. Piet van Dijck was met 3 200-games< de grote man bij Kuijten Ass., dat Strikezone aan de verkeerde kant van de score hield. Uitslagen Dubbelleague: Pinhunters-Sigma's 1 8-6 Start BV-D'n Terp 9-5 Strikezone-Sharpshooters 9-5 Karklingel-Dcmons 9.5-4.5 Sigma's 2-Hoeijmakers 4-10 Koploper Hoeijmakers blijft het goed doen. nu werd mede dankzij de hoog ste herengame van Sjaak Bergmans met 230, Sigma's2 aan de zegekar gebonden. Karkllngel blijft de race om de titel goed volhouden, want ondanks de winst op de Demons werd deachterstand toch en half puntje groter. Sigma's 1. met Inge Lenssen als beste bij de dames (game 188. serie 520) moest een veer laten tegen de Pinhunters, maar behield de derde plaats. Peter Geven bezorgde met zijn 606-serie, de hoogste bij de heren, zijn Startduo de winst op D n Terp lier van de zes jeugdkampioenen uien speelden in Hoofddorp (NH) jar de Dag de Kampioenen werd houden en gespeeld werd om het mpiocnschap der Kampioenen in categorieën junioren, aspiranten pupillen. Paula Jansen (pupillen) zich (als vijfde) met 627 pins de finale te plaatsen en keerde tr tevreden met een vijfde plaats swaarts. Haar score bedroeg 1244 een gemiddelde van 155,5. Bij jongens wist Bric Mintcn dit huza- sttikje niet te volbrengen, ondanks hij boven zijn gemiddelde scoor- en moest zich met een 16e plaats pins/147,25 gem.) tevreden stel- Bij de aspiranten wist Nickv Cla- zich wel (als tiende/736 pins) jde finale te plaatsen. In de finale le hij zich naar de vijfde plaats, o.a. een 258-game en een finale- Idelde van 202. Zijn totaalscore ftuntainbike vereniging de Mud- jtltcrs is erg druk bezig met nieuwe ligingskleding. Is je nog niet gepast hebt neem I) even contact op met Piel. De Jcrtijd komt er weer aan en dat Bekent dat ze weer op dinsdag- Mi gaan fietsen. fc beginnen hiermee op dinsdag i. ramma: [maart: 8.30 uur gids Hans Anders Jjc bossen van Helden. ■maart: paaszondag 9.00 uur rond Bray met een eitje na de training bij Ir Hans ■april: vertrek 8.00 uur voor een ntin Berlicum, 30 of 45 km, Pasen beginnen ze met de dins- Kavond training. Dinsdag 2 april 0 uur, ertrekken bijna altijd vanaf zwem- P de Sprank. Voor informatie bel je p Piet Dupont op 0478-589880 of woon een keer naar één van iirainingen of tochten. was 1544, een uitstekend gemiddelde van 193. Raymond Klaassens uitko mend bij de junioren, scoorde welis waar niet slecht 166 gemiddeld), maar meer dan plaats 21 zat er bij dit topgeweld niet in. De return van de uitwisseling met en in Boekei is een ruime nederlaag geëindigd. Na de opgelopen achters tand van 32 pins in de thuiswedstrijd, waren de thuisspelende Brabanders superieur en klopten onze youngsters met maar liefst 420 pins (Boekei 8651 /Venray 8231) De eindstand werd uiteindelijk Boekei 17732/Ven- ray 17280, zodat de wisseltrofee dit jaar weer ingeleverd moest worden en voor minimaal een jaar in Boekels prijzenkast staat te pronken. Toch werd er niet echt slecht gespeeld. Meer dan de helft van het team speel de boven zijn eigen gemiddelde, waarbij Stef Billekcns echter het hoogste boven zichzelf uitsteeg 21). Violette Vallen (144,6 gem.) en Eric Mintcn (138,3 gem.) waren ech ter de best scorende spelers. De hoogste game was voor Maarten Hazen met 159 pins. In de Harrie Claessens League werd er weer vrolijk op los gescoord, Mar- tijn Magernvans bowlde 190,12 gemiddeld met 254 als hoogste game. Ook Nicky Claessens (180,28 gem.) was in goede doen. Sander Broers had eindelijk zijn lijntje weer een gevon den met 168,14 gemiddeld. Bij de pupillen was Paula Jansen een klasse apart met 160 gemiddeld met 187 als hoogste game, hetgeen tevens een nieuw PR betekende. Voor een nieuw PR tekende ook Rob bert Jansen met een score van 113. In de stand steeg Marlijn (156 Pt) tien plaatsen en staat nu op de negende plaats. Sander (186 pt-) steeg elf plaat sen en bevindt zich nu op de zevende stek De klapper van de week was echter Paula 180 ptdie maar liefst 21 plaatsen klom en nu op de achtste plaats bivakkeert. Mitch Gommans (687 pt.) blijft echter onbedreigd aan de leiding. Common Sense De uitslag van de laatste wedstrijd van de tweede competitieronde. De eind uitslag worden dan volgende week vastgesteld. We speelden in drie lijnen met het volgende resultaat: Geel: 1. mw. Schaminee-hr. Oudenho ven 58.33%; 2. ds. Van Ham-Korsmit 57,50%; 3- mw. Rooyakkers-hr. Ver heven en ds. Koopman-Visser 54.17%. Rood: 1ds. Claessens-Wijnhoven 60.42%; 2. mw. V.d. Voorn-hr. Bol werk 54.17%; 3. ep. Michels en ds. Dobbe-Tacken 51.39%. Groen: 1ds. Bistervels-Lagarde en ds. Lamers-Wiegman 60.42%; 3. ep. V.d. Linden 56.94%. Harten Drie De laatste ronde is begonnen. De hoogste zaalscore behaalde het paar Valckx-Simons met 61.98% De uitslag van de eerste zitting: Geel: 1. hr. V.d. Beele-Tiggeloven 60.42%; 2. hr. Arts-mw. Schoonbeek 56.77%; 3- ep. Jansen-Lemmens 53.13%- Rood: 1. mw. Valekx-hr. Simons 61.98%; 2. mw. V.d. Beele-hr. Teunis- sen 57.29%: 3. ds. Darmstadt-Wikkers 56.25%. Groen: 1. mw Baak-hr. Merckx 60.94%; 2. ds. Keijsers-Peeters en ds. Orosz-Philipsen 53.65%; 3. ds. Bors- sen-Bouten 52.60%. Volgende week spelen ze de Paas- drive. Klavertje Vier De uitslagen van afgelopen donder dag: Geel: 1. ds. Aarts-Linders 60.53%; 2. ds. Faas-Siroen 60.42%; 3. ds. Moree- Spekhorst 55.83%. Groen: 1 hr. Hermans-mw. Claessens 67.19%; 2. hr. Verheyen-Versleyen; 3- ds. Dick-Willems; mw. Frederichs-hr. Vogeis. Blauw: 1, mw. Poels-hr. Arts 64,58%; 2. ds. Jansen-Smits 62.08%; 3- ep. V. Son 61.25%. Bridgeclub Venray Dal was even een verrassing voor de ds. Blok en V.d Brink. Op de valreep toch nog naar de rode groep gepro moveerd. Enig narekenwerk had ervoor gezorgd dat ze er alsnog een paar tienden van procenten bij kre gen. Met vierentachtig leden startten ze aan het laatste blok. Spanning alom omdat de komende promotie of degradatie iets meer gevolgen heeft dan normaal. Wanneer men over een paar weken aan de goede kant van de stand staat mag men die positie koes teren tot we al weer een heel eind in het nieuwe seizoen zitten. In de groene lijn wisten ds. Houben- Lindcrs een tweede plaats wisten te bemachtigen.gevolgd door ds. Fluis- man en De Klerk. In de rode lijn waren de eerste drie plaatsen voor hr. Collin-de Vos, mw. Baak-hr. Merckx en ds. Janssen-Tacken. In de gele lijn als tweede hr. Jaeger-ter. Horst die zich als promovendi goed staande Op zaterdag 23 maart vindt in het kader van het gemeentelijk kennis makingproject met de sport een spe ciale atletiektraining plaats voor jon gens en meisjes, vanaf 7 jaar. De training vindt plaats op de kunststo fatletiekbaan, Sportlaan 1. op sport park De Wieën en begint om 10.30 uur. Het is een mooie gelegenheid om kennis te maken met de moeder van alle sporten, de atletieksport. Op zondag 24 maart vindt de jaarlijkse schoolatletiekdag plaats voor jongens en meisjes van de basisscholen uit de gemeente Venray en omliggende gemeenten. Op de wedstrijddag kan nog worden ingeschreven van 10.00- 10.30 uur voor deelname aan deze wedstrijd. Iedere deelnemer ont vangt na afloop het officiële schoolat- letiekdiploma en bovendien zijn er een aantal ereprijzen te behalen. Info: telefoon 0478-582842 of www.av-venray.nl wisten te houden lussen de gevestig de orde in die groep. Een eerste en derde plek waren er dit keer voor ep. V, Hooft en ep. V.d. Wee. Mw. V. Hooft moet extra gemotiveerd zijn geweest omdat zij aan het begin van de avond het speldje en de oor konde overhandigd kreeg voor het behalen van 2000 meesterpunten en dus werd bevorderd tot districtsmees- ter. Vanavond de tweede speelavond van het laatste competitieblok. Bridqesoos De Kemphaan Uitslag achtste laddercompetitie: Oranje: 1. ds. Meertens-Poels 65.42%; 2. hr. Janssen-Mertens 56.67%; 3- ds. Buyssen-Tiggeloven 54.17%. Rood: 1. ds. Bistervels-Korsmit 64.17%; 2 hr. Gerrits-v. Ooi 61.17%; 3- ds. Verschuiten-Wijnhoven 58.75%. Groen: 1. ds. Goumans-Rongen 75.75%; 2. ds. Darmstadt-Wikkers 68.13%; 3- mv. V.d. Voorn-hr. Bol werk 57.00%. Niet-rokersbridge- dub Venray 54 paren traden aan voor de tweede competiticavorid van het laatste blok. In de gele lijn wonnen 'Hay Houwen en Joop van Hooft met 70,73%; twee de werden Frans van Lieshout en André Poels met 61,74% en derde Leon Bollen en Wim Verschuyten met 57,99%. In de rode lijn werden Ilona Orosz en Piet Hafmans eerste met 67,71%, Mientje en Toon Jakobs tweede met 58,18 en Tilly en Jan van der Heijden derde met 56,44%. In de groene lijn scoorden Riek-Bou- ten en Joke van Heumen het hoogst met 61,75%, gevolgd door Jopie en Jan Emmen met 59,42% en Netty Son- nemans en Annie Visser met 51,83%. In de blauwe lijn wonnnen Antoinet te Copppus en Lenie Jansen met 61,81%, tweede werden hier Tiny en Mïchiel Rutten met 59,03% en derde Riet de Wit en Peter Scheerder met 57,14% Zondag vieren ze het eerste lustrum van de vereniging. BC Doublet Negentien paren waren aanwezig voor de laddercompetitie. Huub op de Camp-Piet van de Ven, Jan en Tilly van de Heijden en Corry Flartong-Jan Heinekamp gingen deze avond met de overwinning naar huis met 67.81, 61.47 en 59.47%. Weet u dat u er ook een heel interes sante bridgeclub bestaat op het Inter net? Kijk eens naar www.stepbridge.nl. Verder nieuws van BC Doublet kunt u vinden op de prachtige website, die wordt ver zorgd door Gerard Linssen www.bcdonblet-venray.nl De Nielrokers Bridgeclub Venray vier de het eerste lustrum met een indivi duele bridgedrive. 80 deelnemers streden in vijf ronden van telkens vijf spellen om de eer. In de gele lijn won André Poels met 63,35%, tweede werd Theo van Raay met 61,75% en derde Leon Bollen met 59,85%. In de rode lijn scoorde Piet Hafmans 64,00%, de hoogste score in de vier lijnen, en ontving daarvoor de lus trumbeker. tweede werd Toon Jakobs met 63,50% en derde Sip van Goïnga en Joska van Wijk die beiden 58,50% behaalden. In de groene lijn won Annemarie Boelaars met 60,35%, tweede werd Mia Koopman met 59,15% en derde Frans van Lieshout met 56,00%. In de blauwe lijn bereik te Hay Houwen met 62,00% de eerste plaats, Riet Muermans de tweede met 60,00% en Annie van Mil de derde met 59,00%. Itijdens de Nederlandse kampioenschappen in Wanroy is Ka tja Jeurissen met Bram nietje Nederlands reservekam- rl'"P geworden in de categorie springen DB. De 10jarige amazone van PC De Jumpers in Oirlo sprong tweemaal F'oos en behaalde 107 punten. Katja was de jongste deelneemster in deze categorie met 40 ruiters. Met Kadanz yd ze zesde in de categorie BL. Zus Esther behaalde met Nadanna een vierde prijs in de categorie EL. Op dinsdag 26 maart start voor de senioren cn junioren AB de baantrai- ningen in het komende baanseizoen. De baantrainingen beginnen om 19.30 uur. Op dinsdag 9 april om 20,30 uur vindt in het clubgebouw de voorjaars vergadering plaats. Op de agenda slaat onder ander de verkiezing van een nieuwe voorzitter. Gé Peterink stelt zich niet meer herkiesbaar. Het bestuur stelt voor Hans Tennissen de benoemen tot nieuwe voorzitter. Tegenkandidaten kunnen worden voorgedragen bij het bestuur tot 27 maart, Voorts zullen in de vergadering de waarderingsbeker en de prestatie- en aanmoedingsprijzen aan de orde komen. Op zaterdag 23 maart vindt op de atletiekbaan een speciale trainingsbij eenkomst plaats in het kader van het gemeentelijk kennismakingsproject met de sport. De training beginnen op die zaterdag om 10.30 uur en duurt tot 11.30 uur. Jongens en meis jes vanaf 7 jaar jaar zijn van harte wel kom. Op zondag 24 maart om 11.00 uur vindt de jaarlijkse schoolatletiek dag voor leerlingen van basisscholen plaats. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van A.V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Vel- tumse Kleffen, open van 09.00-13.00 uur. Programma: 23 maart: 11.30 uur: kennismaking met atletiek (sportstimulering). 24 maart: Schoolatletiekdag voor de leerlingen van de basisscholen. 24 maart: Spring is in the Air te Maast richt voor G-atleten. 7 april: Venray Quatromecting HAC- AV LGD-de Komeet en AV Venray- Regio. De succesvolle Blitterswijckse wielrenner Norbert Poels is van de juniorenploeg van de Rabo bank overgestapt naar een van Nederlands beste amateurploegen Cycling Team Tegeltoko, Van de juniorenploeg kon er maar eentje naar de amateurs van de Rabo bank gaan. Norbert eindigde daar net op de tweede plaats. Frans Maassen, de leider van de Rabobank-juniorenploeg en afgelo pen jaar begeleider van Norbert Poels, ziet wel degelijk toekomst in de Blitterswijckse renner. Wat Maas sen betreft is de overgang van Team Tegeltoko van korte duur, Als het aan Maassen ligt en de ren ner uit Meerlö-Wanssum zich blijft ontwikkelen zoals het afgelopen jaar, is de kans groot dat hij straks weer toetreedt tot de mannen van de Rabo- bank-ploeg. De afgelopen maanden heeft Poels enkele trainingsweeken den gehad met de nieuwe ploeg en is hij een week (tijdens carnaval) in Spanje gaan trainen om daar een goede basis te leggen voor het nieu we seizoen. Poels heeft er inmiddels al weer enkele wedstrijden opzitten bij de amateurs. Poels: "Als eerste jaarsamateur moet je nog niet teveel verwachten om een goede uitslag te rijden werd mij verteld. Dit is moeilijk te begrijpen maar toch waar. Ik had een hele goede moraal en dacht dat ik wel effe mee zou kunnen fietsen met de grote jongens. De eerste koers, twee weken geleden in Oosterhout. kon ik het eerste uur redelijk goed mee maar daarna begon de vermoeid heid toe te slaan." Poels was in Oos terhout een van de 160 deelnemers die een afstand moesten afleggen van 150 km. "Na 70 km ging het kaarsje bij mij uit en moest ik lossen van het peloton. Dit vond ik niet leuk. Maar nadat ik 's avonds met mijn vader en mijn trainer de wedstrijd eens goed analyseerde had ik toch nog niet eens zo slecht gefietst. Ik train nu nog niet zo hard wat veel andere jongens wel doen, Mijn trainer zegt dat ik rond mei in grote vorm moet zijn." Vorige week koerste de Blitterswijcker in België in Hoogstraten. Aan de start 140 deelnemers die een afstand moes ten afleggen van 105 km. Na twee van dé zeventien rondes ontstond er een kopgroep van 15 renners waar Poels bij zat. "Ik had goede benen. We ble ven de hele koers vooruit en ik werd in de sprint zevende", aldus Norbert Poels. De winnaar was een oud beroepsrenner die ieder jaar zo'n 40 koersen wint. "Het was dus geen schande om van hem te verliezen", meent Poels. Afgelopen weekend stond Norbert Poels aan de start in het Belgische Harzé. 30 km ten zui den van Luik. Een zware heuvelachti ge koers van drie uur. Na een uurtje koersen was er een kopgroep van vier man- Poels leidde het peloton naar de kopgroep toe. Nadat ongeveer de helft van de deelnemers was afgestapt vanwege de zware koers eindigde de renner uit Meerlo-Wanssum op de mooie negende plaats. "Een mooie opsteker", aldus Poels. Norbert Poels (Foto: André Binochon) Afgelopen hééft Rooyse VK de thuiswedstrijd tegen Meterik met maximale cijfers gewonnen. 4-0. Het was een wedstrijd waarin de volley balheren absoluut geen punt moch ten laten liggen in de race voor het kampioenschap. Het spel van Rooyse VK was erg wisselvallig; het ene moment goed verzorgd en afwisse lend, hei andere grove fouten makend. De eerste set ging vrij een voudig naar Rooyse. Ook al leek het daar in de begin van de set niet op. Met name door een goed service aan de kant van de tegenstander. Maar de set werd uit eindelijk toch met 25-14 gewonnen, In de tweede set was het beeld eigenlijk het zelfde. De eerste punten waren voor Meterik maar de set werd toch opnieuw met 25-14 gewonnen. In de derde set was de tegenstand groter en maakten de Ven- rayse volleybalheren veel fouten. Toch werd de set met 25-21 in de wacht gesleept. In de laatste en beslis sende set was het verschil op de ranglijst weer zichtbaar en werd met goed spel gewonnen: 25-18. Volgen de week de volgende belangrijke wedstrijd in de race om het kam pioenschap. Als de heren in en tegen Maashees zo spelen als afgelopen zaterdag is er niks aan de hand en kan men zich langzaam op gaan maken voor de topper tegen Activia op 13 april. Afgélopen zaterdag was de MON- jeugd te gast in Nistelrode. Brian Ker sten behaalde bij de 65 automaten een negende plaats na twee manches. Bij de 85cc B eindigde Tommy de Bruyn op een zeer succesvolle vierde plaats. Bij de 85 cc A sloot Emile Cox beide manches winnend af en werd eerste. Rob van Benthum eindigde bij de 125 jeugd nog net binnen de top 5; Paul Eickmans werd 1 le en Mark Josephs 12e. Bij de veteranen kwam de elfde plaats op naam van André Cox. Bij de nationale wedstrijd te Wanroy was er pech voor Wisja Lamers/Mat Wijers. Bij de zijspannen ging het duo enkele malen over de kop en staakte de strijd: in de tweede manche gingen ze niet meer van start. Bij de Inters 250 eindigde Maarten v.d. Aa op een algemene 17e plaats; Ferdy Kersten werd bij de 500 senio ren in de eerste manche 18e en moest in de tweede manche de strijd voortij dig staken. Mark van Dijck behaalde de negende plaats bij de 250 junioren B én Wilbur Kuenen werd 25e. Komend weekend is de triple GP te Valkenswaard cn in het paasweekend zal de jeugd aantreden in Well; zon dag zijn er de nationale te gast. Uitslagen van de wedstrijd in Gémert: i00m schoolslag: I.iezl Zietsman 1.31.97; Lotte Spreeuwenberg 1.44.88: Claudia Creemcrs 1.45.24: Rick op den Camp 117.39 2e pi.; Job v. Duijnhoven 1.26.87; Tim v. Duijn- hopven 1.44.45. 100m wisselslag: Yvonne Swinkels 1.25.63; Lieke koopmans 1.34.92; Germain Verste gen 1.31.88. 100m vrije slag: Liezl Zietsman 1.09.34; Yvonne Swinkels 1.13 06; Lotte Spreeuwenberg 1.24.06; Claudia Creetners 1.41.12; Tim v Duijnhoven 115.45; Germain Verstegen 1.18.00. 100m rugslag: Lieke Koopmans 1.38.48: Job v Duijn hoven 1.21.28; Rick op den Camp 1.16.84 dis RD. 8x 50m vrije slag esta fette: Yvonne, Dirk. Linda, Sjoerd, Debbie,Stefan,Liezl, Rik 3-57.54 le pi.; Mieke, Germain, Sylvia.Tim, Ange la, Leon, Liekejob 4.27.22 3e pi. Vorige week won Marieke Vergeldt in Overasselt de vierde prijs in de dressuurklasse LI met haar paard Lor- een. Voor haar proef kreeg ze 166 punten. Susan Hendriks reed tijdens de NKB-kampioenschappen springen voor pony's een mooie foutloze eer ste rit. Helaas bleef zij in de barrage niet foutloos. Nina tikte ëcn balk aan waardoor deze viel. Dit kostte haar 4 strafpunten waardoor Susan verder buiten de prijzen bleef. In Brummen won Jan Janssen met Kiopas de zevende prijs in de springklasse Z. Afgelopen week zijn er weer geup- examens geweest bij taekwondo-ver- cniging Tong-II. Dit zijn examens voor leden vanaf witte band tot en met rood-zwarte band en de examen kandidaten moeten het voor hen gra duatie vereiste kunnen laten zien door middel van hand- en beentech nieken, step-sparring, stijlfiguren en breektechnieken. 55 leden zijn er op examen geweest en iedereen is geslaagd, alhoewel enkelen een aante kening meekregen voor verbetering. Geslaagd zijn voor 9e geup: Farid Bikkelhalen, Mike Creemers, Mitchel van Muiken. Tim Wattie, Mathias Soplanit, Nick Scholz, Camiel Faes- sen, Sascha Boothe, Rachid Assakkali, Thijs Cox en Wendy Bonants. Voor 8e geup: Alain Davet, Anja Evers, Danielle Luijpcrs. Monique Luijpers, Ellen de Jong, Teun v.d. Brand, Niels v.d. Brand, Joey Decker, Sten den Mulder, Gregory Goorts, Sjors van Triel, Debby van Triel, Kees Hend riks, Ruud Geurts en Jaqueline v Box tel. Voor 7e geup; Kevin Davet, Roxan- ne Decker, Dewie Eibers, Amber Eibers, Bianca Enders, Robin Heijnen, Kim fien Holder, Renske Janssen, Rodin Davet. Ad v.d. Zwaan, Rianne Rijshouwer, Annika Vos en Desiree van Daal. Voor 6e geup: Bram Dirkx, Jadeena Janssen, Kyle Janssen en Joshua Pisa- raliu, Voor 5e geup: Job Nellen. Kevin Evers,Roy Janssen en Evelien v.d. Zwaan. Voor 4e geup: Leslie Kupers, Den- nis Janssen, Shemara Kwakye en Asi- rid v. Vugt. Voor 3e geup: Kimberly Gijsbers en Nicky Kupers. Voor 2e geup; Marleen Janssen. Voor le geup: Hein Hendriks. Zaterdag 23 maart wordt in café de Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich lot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook via tel. 582187. I-Iet toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag whiskeydarten van zaterdag: Winnaarsronde: 1 Pascal Janssen; 2. Peter v.d. Berg; 3- Peter Thisscn; 4. Marco Tetteroo; 5-Jos Heesen; 6. Bart Thissen; 7. Hubert Janssen; 8. René Janssen. Verliezersronde: 1. Peter Hoeyma- kers; 2. Gerard de Bruin: 3. Robin v. Haperen; 4. Hennv v.d. Voort; 5. Theo Giesberts; 6. Jolanda Giesberls; 7. Chistine Hoeymakers; 8. Jan Cox. DOS DOS 2 had een voorsprong van acht punten op de nummer twee van de ranglijst voor de laatste ronde. In de laatste wedstrijd behaalden zij slechts een punt, zodat men weer afhankelijk werd van de concurrentie. Gelukkig liet ook die een of meer steekjes vallen, zodat met twee pun ten voorsprong het kampioenschap werd behaald. Uitslagen VBB: Libre: RLZ 2-DOS 2 10-1 Voor het enige punt zorgde Piet Gom mans (gem. 2,78). EV/ST 3-DOS 4 4-10 Frits van der Waerden (1,23) en Har rie Bongaerts (1.08) behaalden bei den drie punten, Jan Bar was goed voor twee punten en Theo Mertens behaalde een punt. Hierdoor behaal de dit team de derde plaats in de D- klasse. DOS 5-Hannes 2 2-9 Alleen Silvia Nouwens wist de winst te pakken. Driebanden: DOS 1-OGO 5-2 Henk Hendriks en Math Sicbers wis ten beiden hun partij te winnen. DOS 2-EV/ST 6-3 Huub van Rhee won zijn partij (0,340) en behaalde daarmee twee punten; Will Berden was in 38 beur ten klaar en pakte drie punten (gem. 0,368). Roelanzia Roelanzia 2-DOS 2 11-1 De laatste wedstrijd van het seizoen werd een flinke overwinning tegen het kampioensteam van DOS Twan Backus winst (3 punten) met een gem. van 2.71. Joop van Gennip winst (2 punten) met 1.67 gem. Jan Janssen winst (3 punten) met een gemiddelde van 3.06. Miep Poels winst (2 punten) met 1.67 gem. De Peel Het kaderteam verloor de uitwed strijd tegen VOP met 2-0 (4-2). Frank Vermeulen won zijn partij met 21.87 gem. Driebanden groot: Het eerste team won met 8-0 van Miga PC Corner uit Rotterdam. René Dericks won zijn partij met 0.957 gem. Het tweede team verloor met 5-3 in Hoensbroek van ISM. Piet Volleberg won zijn partij met 0.833 gem. Venrayse Biljart-Bond Uitslagen en eindstanden: A-klasse: 1. OBK 1 184; 2. DOS 1 158. 3. LBC 1 142; 4. DWH 1 106; 5- Anker 1 92; 6. RLZ 1 89. B-klasse: L'671-Trefpunt 12-3 Ev/St.2-SNA 1 10-6 Podium 1-OBK 2 8-2 LBC 2-OPM 1 8-2 RLZ 2-DOS 2 1 l-l SVD l-OOO 1 3-10 DWH 2-Ev/St.l 10-3 Eindstand: 1. DOS 2 203; 2 LBC 2 201; 3. OOO 1 19; 4. Podium 1 196; 5. RLZ 2 187; 6. SNA 1 180; 7. L'67 1 177; 8. Ev/St.l 171: 9. 't Trefpunt I 166; 10. OBK 2 155; 11. Ev/St.2 140: 12. SVD 1 133: 13- DWH 2 127; 14. OPM 1 124. C-klasse: Eindstand. 1. Hannes 1 181; 2. RLZ 4 168; 3. OGO 1 165; 4. Tref punt 2 163; 5. OOO 2 162; 6. HGL 1 144; 7. BCY 1 142; 8. DOS 3 138; 9. BIOS 1 138; 10. SNA 2 136; 11. RLZ 3 131; 12. OGO 2 97. D-klasse: Podium 3-000 3 6-8 HGL 2-LBC 3 6-7 DOS 5-Hannes 2 2-9 OGO 3-HGL 3 10-3 L'67 2-BIOS 2 2-10 Eindstand: 1. BIOS 2 195; 2. L'67 2 191: 3. OGO 3 164; 4. Ev/St.3 158; 5. Podium 2 157; 6. DOS 4 156; 7. DOS 5 152; 8. OOO 3 150; 9 LBC 3 147; 10. Hannes 2 142; 11. Podium 3 139; 12. HGL 3 125; 13- HGL 2 119. Klasse Driebanden DOS 1-OGO 5-2 DOS 2-Ev/St. 6-3 SNA 2-OBK 1-10 SNA 1-DWH 4-7 Eindstand: 1. L'67 138; 2. SNA 2 136; 3- DWH 136; 4. OGO 120; 5. DOS 2 119; 6. OBK 113; 7. SNA 1 111; 8. DOS 1 102; 9. Ev/St. 94. Trainingen: Dinsdag: loopscholing en intervaltrai- ning, aanvang 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19-00 bij de telefooncel tegenover de Nijverheidsstraat Horst. Zaterdag: bostraining, aanvang 15.30 uur, vanaf parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 24 maart: Weert halve marathon. 1 april: Afferden Paascross 4-8-12 km. 2 april: Utrecht Leidsche Rijn Mara-, thon. Wedstrijduitslagen: Vijf Peelrunners stonden afgelopen zaterdag 16 maart aan de start in St. Antonis voor de jaarlijkse halve mara thon. De uitslagen: Leon Mooren, 1.30.09; Jac. Geurts, 1.30.47; Geert Emons, 1.32.01: Twan Arts, 1.32.35; JohnWeijs, 1.35.30. Sonsbccker Frühjahrs Waldlauf 7,88 km: Jo Verlinden, 38.42 (3e M70); John Coppus, 35.04 (6e M55). Nettctal Winterlauf (16/3) 15 km: Joop Zanders, 56.53 (3e M45). In het eindklassement over alle tot de serie behorende lopen eindigde Joop als 2e in de klasse M45. Bij de Wallenloop Tungclrooy even eens vijf Peelrunners voor de 3 km: Linda Litjens, 14.26; Mieke van Encke- vort. 15.40: Hans Hermkens, 15.46; Jacqueline Pouwels, 16.19; Gertie Hermkens, 19-39. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- maii, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Uitslagen: Midweek 2-Merselo 5-3 Recreanten-SVOC 3 4-6 Programma zondag 24 maart: Senioren 1-Diosa (oef.) a.13 00 Senioren 2-Diosa (oef.) a. 11.00 Programma woensdag 27 maart Midweek 1-ZSV a. 20.30 Midweek 2-Erica a.20.00 Recreanten-Roka a.20.00 Programma donderdag 28 ZSV-Aspiranten 2 v. 18.15 Jeugdleidsters: Op maandag 25 maart is er een jeugdleidersvergadering als voorbereiding op de tweede helft van de veldcompetitie. Aanvang 20.00 uur in de kantine van sportpark De Vlies. Afmelden bij Maria, tel. 541940. Af-/aanmelden seizoen 02-03 Diegenen die volgend seizoen niet meer kunnen of willen korfballen bij de Peelkorf kunnen zich tot 23 maart afmelden zodat wij daarna de teams voor de nieuwe zaalcompetitie op kunnen geven. Afmelden bij Rosema- rie Smits, tel. 541788. Nieuwe leden zijn natuurlijk ook weer van harte welkom. Recreanten, senioren, midwekers of jeugdleden: geef je nu al op dan kun je al meetrai- nen tot het einde van dit seizoen. Voor actuele standen: kijk op de site, www.ysselsteyn.com, dan dorps forum aanklikken en dan uitslagen korfbal.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 23