o Üoumans Voor al uw rouwbloemwerk erard stoks meubelen 5, IV de molen NSTALLATIEBEDRIJF VIERLINGSBEEK r] Quno GRAFMONUMENTEN Ei EN MAAS Donderdag 14 maart 2002 - Pagina 31 711 sinds 1930 uw persoonlijke wensen in oerirouwde handen. ^Uitvaartonderneming Werkzaam voor alle verzekeringsmaatschappijen Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Langeweg 99 te Venray Stijlvolle verzorging van opbaring thuis UVEEL OP VOORRAAD NTIEK GRENEN OLONIALE MEUBELEN ANK) Ipeningstijden: onderdag van 13.30-18.00 uur ijdag van 13.30-20.00 uur ;u aterdag van 9-16 uur, andere dagen op afspraak i,: portlaan 10 (in de molen) 5801 AH Venray ïl.: 0478-581101 mobiel: 0654914131 pw.stoksmeubelen.nl J. d, i aanleg CV en onderhoud zinkwerk gasinstallaties waterinstallaties sanitair verkoopbalie doe-het-zelf artikelen Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 9.00 uur en 16.30 -17.30 uur zaterdag van 9.00 - 12.00 uur Grofesfraat 80 - 5821 AH Vierlingsbeek lel. 0478-631502 - Fax 0478-632156 DANKBETUIGING ziji Voorde vele blijken van medeleven, bij de ziekte top en na het overlijden van ons mam, Nell van den Munckhof-Strijbos ajn wij allen bijzonder erkentelijk. Speciale dank aatuit naar Dr. van Casteren, de Thuishulp en huiszorg, Diny en de vrouwen van De Heilige, in wie mam de laatste maanden veel steun heeft ;had. Kinderen en kleinkinderen )e zeswekendienst is op zondag 17 maart om •30 uur in de Grote Kerk van Venray. DANKBETUIGING Afscheid nemen van iemand waarvan je houdt, is erg moeilijk, maar uw aanwezigheid, de itroostende woorden, de volle kerk, de bloemen en kaarten, bij het plotselinge afscheid van onze zorgzame mam en lieve oma Dora Arts-Jansen Hebben ons getoond dat zij voor vele mensen betekend heeft en erg geliefd was. Dit neemt de pijn van het verlies niet weg, maar het geeft ons veel steun en troost in deze moeilijke 'ijd. Wij willen iedereen hier hartelijk voor bedanken. Kinderen en kleinkinderen He zeswekendienst wordt gehouden op zondag 37 maart om 10.30 uur in de Paterskerk te Venray. DANKBETUIGING Wij danken u allen voor uw belangstelling, zorg zaamheid en medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van "ons moe en oma" Johanna Tijssen van Asten He zeswekendienst zal worden gehouden op zondag 24 maart om 9.30 uur in de Sint Petrus' Bandenkerk 'o Venray. Familie Tijssen cnb venray, maart 2002 •Pis Bedroefd namen wij kennis van het bericht van overlijden van onze oudverzorger Math Steinmann Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden SV Venray DANKBETUIGING Groot is de leegte, die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven... De vele kaarten en brieven, de troostende woorden, de giften en vooral ook de aanwezigheid van zo velen bij de avondwake en de uitvaartdienst van Piet Weijs waren hartverwarmend. Hartelijk dank hiervoor. Martha Weijs-Houben Venray, maart 2002 De zeswekendienst zal gehouden worden op zondag 24 maart om 9.30 uur in de Grote Kerk. DANKBETUIGING Wij willen iederen bedanken voor elke blijk van medeleven na het overlijden van onze zus en tante Toos van Vegchel Fam. van Vegchel Fam. Brandts Zaterdag a.s. 16 maart is er een H. Mis om 18.00 uur in de Paterskerk Gekomen tot de leeftijd der sterken, is na een kort stondige ziekte, toch nog onverwacht van ons heen gegaan, onze dierbare moeder en lieve oma Anna Philipsen-Vermeulen echtgenote van Piet Philipsen f Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Venray, Venray, Venray, Venray, Venray, Lottum, Overloon, Venray, Venray, Tiny f en Noud t Mien.en Jo t Huub Toon en Doortje Gerda en Jucel Corry en Sjef Frans en Marianne Ben en Maria Harry en Josephine Trudy en Mart en oma's klein en achterkleinkinderen Venray, 12 maart 2002 Het Schuttersveld kamer 306 Corr. adres:Silvesterweg 12, 5801 KP Venray De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 16 maart 2002 om 10,30 uur in dc St. Jozef kerk te Smakt, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen te Venray. Bijeenkomst in de kerk om 10.15 uur alwaar gelegen heid tot schriftelijk condoleren. Wim van Soest Nooit meer genieten van zijn wijze verhalen, zijn bijzondere humor, zijn kijk op het leven. Vol bewondering en respect nemen wij afscheid. Wij wensen Jos, Karei en Marieke, Bram en Lonneke, Lydeke en Jan Dirk, Anneke en Michiel en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Maikel, Jeanne, Leon, Mia, Marij, Peter. Dirkx van Soest U EU KEN ELEKTROTECHNIEK voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 j intratuin Lan9straat 133 li* het groene warenhuis Tel. 0478-588585 vr U zoekt een partner? Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie Nederlands grootste relatiebureau met vele duizenden ingeschreven partnerzoekenden geeft u pas écht kans van slagen. Wij hebben een uniek systeem. Naast onze persoonlijke begeleiding bepaalt u zélf met wie u in contact komt. "Méér dan 90.000 mensen vonden via onze stichting een partner. Belt u mij voor meer informatie en kom vrijblijvend langs. Ik laat u dan onze succesvolle werkwijze zien Mevrouw v. d. Voort 0478 - 588691 Aangesloten bij de Geschillencommissie Relatiebemiddeling Stichting Date 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Uitvaartverzorging Om je heengaan treuren wij om wat je was zijn wij je dankbaar. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijcfen van onze oud-voorzitter, verzorger van ons eerste team en vooral ook sport vriend Math Steinmann Het is nauwelijks voor te stellen dat wij zijn optimisme, inzet en vakmanschap nu definitief moeten missen. Wij wensen Tiny en de kinderen heel veel sterkte om dit enorme gemis te dragen. Bestuur, Leden en Spelers HVC Alustema Een vriend ging heen. Geen groetgeen afscheid. Goede reis, je laatste.. Geschokt hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze verzorger Math Steinmann Math zal altijd in onze herinnering blijven als een gedreven vakman en sportman.' Onze gedachten gaan uit naar Tiny en de kinderen. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke dagen. Trainer;-begeleiders en spelersselectie HVC Alustema LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TRQQST ZIJN 1 Tkeo Arts begrafenis en crematie onderneming Iatersstraat25 -5801 /\T Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 596l/\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij gijn dag en nacht he reik ha ar onder telefoonnr. 0478 550150 W (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 We zullen het hem nooit meer horen zeggen; "Pati Pata derMatti ist wieder da!!!" Diep getroffen hebben wij totaal onvoorbereid moeten afstaan mijn lieve man, onze pap, "stieve" vader, trotse opa, fijne broer, schoonzoon en zwager Math Steinmann *22 mei 1940 t 9 maart 2002 Tiny Steinmann-Blbers Ine en André Rianne Martin en Petra Onno en Manon Muriël en Guus Familie Steinmann Familie Eibers Venlo, 9 maart 2002. Marga Klompéstraat 10, 5803 GT Venray. De uitvaartdienst heeft heden donderdag 14 maart plaatsgevonden in de parochiekerk van St. Petrus' Banden te Venray,. waarna wij Math hebben begeleid naar zijn rustplaats op de algemene begraafplaats "Boschhuizen". "Soms is 't beater iets moeis te verleeze, beater verleeze dan dat ge 't noeit het gehad" (Rowwen Hèze) MATH Math, lieve schoonzoon, zwager en oom Math, onze klusjesman Math, vriend van velen Math, gezelschapsmens Math, goede zanger en fluitist Lieve vent, we zullen je missen Mam Eibers Dorothe en Dimitri Jacques, Elly, Lonneke, Nick en Kelly Ger, Marianne, Ivo en Loes Frenk, Winnie, Amber. Dewi en Sjors Sdiuncry ïZaiuldhker GildcSLhh Op donderdag 7 maart 2002 bereikte ons het bericht dat op 86 jarige leeftijd, ons welgewaardeerde lid, van ons is heengegaan Gerda Lenssen-Dircks Gerda was een vrouw die altijd voor de Schutterij klaarstond. Door gezondheidsredenen kon ze niet meer altijd aanwezig zijn bij de schuttersactiviteiten, echter was zij in gedachten altijd in het midden van haar schutsbroeders en -zusters. Wij hopen dat Gerda nu haar eeuwige rust heeft mogen vinden. Gerda. rust in vrede. Het medeleven van het'bestuur en leden der "Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan" Venray gaat uit naar ons ere-lid Martien Lenssen en de kinderen en de familie Lenssen-Dircks. Bestuur en leden der "Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan" Venray Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Jij hebt je taak volbracht. Dankbaar jegens God dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, berichten wij u, dat op 86- jarige leeftijd is overleden, onze lieve pap, opa en overgrootvader Jacobus Hubertus Hermsen weduwnaar van Petronella Maria Huberta Jacobs Venray, Venray, Venray, Venray, Venray, Venray, Wellerlooi, Venray, Leo en Nelly Maria en Henk Tinie en Theo Ben en Mien Gerrie en Wiel Sjaak en Antoinette Aleid en Piet Riek van Kessel en Opa's klein- en achterkleinkinderen Venray, 11 maart 2002. Corr. adres: J. Hermsen Stationsweg 127, 5803 AB Venray. De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 15 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray, waarna wij pap gezamenlijk zullen begelei den naar Crematorium Berkendonk te Helmond- Brouwhuis. Op donderdag 14 maart zal hij bijzonder worden her dacht tijdens de avondwake om 19.15 uur in voor noemde kerk. Voor de avondwake is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen in het uitvaartcentrum naast het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray, van 16.30 uur tot 17.15 uur. In de kerk is er voor beide diensten gelegenheid om het condoleanceregister te tekenen. t Verdrietig maar trots op wie hij was geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze man, vader en opa Willem Arie Otto van Soest Roermond, 5 februari 1939 Venray, 13 maart 2002 Venray Jos van Soest-Linssen Venray Karei en Marieke van Soest-Van Goch Willem en Jan Son Bram en Lonneke van Soest-Peters Stijn, Jorn, Ties en Joppe Oirlo Lydeke 'en Jan Dirk Wolters-Van Soest Dirk, Lize en Mette RotterdamAnneke en Michiel Paping-Van Soest Gemmadal 12. 5801 HJ Venray Zondag 17 maart is er om 18.00 uur een avondwake voor Wim. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 18 maart om 10.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om persoonlijk te condoleren. Beide diensten vinden plaats in de Grote Kerk te Venray. We Serve Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge over lijden van onze vriend en mede Lion Wim van Soest Gedurende vele jaren heeft Wim met grote inzet en betrokkenheid een per soonlijke bijdrage geleverd aan onze club. Wim was charterlid, president en voorzitter van vele commissies. Wij zullen zijn vriendschap, steun en creatie ve inbreng zeer missen. Wij wensen Jos, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Leden en bestuur van Lions Club Venray "Ik heb een goed leven gehad" Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn is, voorzien van het H, Sacrament dei- zieken, toch nog vrij plotseling van ons heengegaan onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Pieter Gerard Gommans echtgenoot van Margaretha Gommans-Mikkers t in de leeftijd van 91 jaar. Venray, Antoinette Schaeffers-Gommans Theo Schaeffers Paul - Nicole Anouk Valérie Robert Koen - Ester Venray, Jeanne van Haren-Gomrhans Joost van Haren Alexander Chantal - Benno Noor Melchior - Fanny Coco Pepijn Helden, Math Gommans Stefan Fabiënne - Luis Leunen, Geert Gommans Detmis Bas Marieke Venray, Marga Gommans Toon Koenen Venray, 10 maart 2002. Corr. adres:Prins Hendrikstraat 24, 5802 BE Venray. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 15 maart om 11.00 uur in de dekenale kerk van St. Petrus' Banden (Grote kerk) te Venray, waarna wij vader bege leiden naar het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo-Blérick. Vader is opgebaard in het rouwcentrum naast het St. Elisabethziekenhuis te Venray, waar u persoonlijk afscheid kunt nemen op donderdag 14 maart van 18.00 tot 18.45 uur. Voor de "uitvaartdienst is er gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Indien u geen persoonlijke kennisgeving ontving, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 31