Klep dicht Vergadering van de gemeenteraad Bekendmaking r JÊk. Schoolvoetbal Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST Woningwet Wet ruimtelijke ordening Dringend verzoek van Gemeente Venray Bekendmaking Wet milieubeheer Den Hoender TAXATIES 51 De Springplank KW Venray |in eel en maas Donderdag 14 maart 2002 - Pagina 11 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het epaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand neen overzicht van de in de jelopen week bij burgemees- ren wethouders van Venray gekomen bouwaanvragen. het veranderen/vergroten van de berging aan de Deur- neseweg I73 te Ysselsteyn tnv T.M. Jeurissen, Deurne- seweg 173; het uitbreiden van de woning aan de Oostsingel 42 te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505 te Venray; het bouwen van een praktij kruimte fysiotherapie aan de Stationsweg 13 te Venray tnv E. Faesen, Stationsweg II; het plaatsen van een rieten dak en nieuwe dakkapellen aan de Oomenlaan 8 te Venray tnv F.L.M. Wel- schen. Oomenlaan 8; het bouwen van een zeu- genstal aan de Twistweg 4a teVredepeel tnv Maatschap Marcellis, Twistweg 4a; het uitbreiden van de var kensstal aan de Puttenweg I26 te Ysselsteyn tnv A.j.C.M. Romme, Putten weg 60 te Ysselsteyn; het vergroten van de dakka pel aan de Andeslaan 20 te Venray tnv L.C.M. v.d. Heijden, Andeslaan 20. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een n de afgelopen week bij burge- neester en wethouders van fenray ingekomen sloopaan- iraag. het slopen van het dak van een varkensstal aan de Geysterseweg 28 te Oos trum tnv T. van der Male, Geysterseweg 28. Bouwtoestemming op bouwmeldlngen tBurgemeester en wethou- irs hebben in de afgelopen eek voor onderstaande HJwmeldingen bouwtoestem- ing afgegeven. het plaatsen van een tuin huisje aan de Kruidenlaan 4 I70 te Venray tnv M.J. Oos- terwijk, Kruidenlaan 170; - het plaatsen van een tuin huisje aan de Geeststraat 12 te Óostrum tnv J.H.M. Bur gers, Geeststraat 12. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van 12 oever woningen aan de Sparren- dreef 12 te Oostrum tnv De Witte Vennen B.V., Metaal- weg 5 te Venray; - het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 13 te Venray tnv A.P. Mulders, Tatralaan 19 te Venray; - het bouwen van een loods aan de Vredeweg 21 te Vre- depeel tnv H.M.M. Herpers, Vredeweg 21; - het vergroten van drie woningen aan de Mina Krusemanstraat 32, 38 en 42 te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördinatie, Post bus 131 te Son en Breugel; - het bouwen van een pluim veestal aan de Molenhoek 14 te Oirlo tnv Maatschap Janssen, Molenhoek 14; - het tijdelijk plaatsen unit aan de Maasheseweg 76 te Ven ray tnv P.M.J.M. Jacobs, Maasheseweg 76; - het bouwen van een bedrijfsruimte met kantoor aan de Ambachtstraat 48 te Venray tnv The Art of Design, Batspade 48 te Deurne; - het bouwen van een aardap pel be waarplaats/werktui genberging aan de Timmer- mannsweg 68 te Ysselsteyn tnv Maatschap Berkers-Pee- ters, Timmermannsweg 68. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van twee kippen- stallen aan de Molenhoek 14 te Oirlo tnv Maatschap Jans sen, Molenhoek 14. Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen dakkapel aan de Rondeveld 26 te Leunen tnv J.H.J. Loonen, Rondeveld 26; het bouwen van een var kensstal aan de Timmerman nsweg 103 te Ysselsteyn tnv G. in het Hulst, Timmerman nsweg 103; - het verbouwen 'van de gara ge aan de Kaardebol 26 te Venray tnv M.G.D. Steen bergen, Kaardebol 26; - het verbouwen van de woning/bouwen garage aan de Langstraat 96 te Venray tnv J.A. Pouwels, Langstraat 96; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 19 te Ven ray tnv Z. Gakovic, Kaarde bol 19; - het bouwen van een carport aan de St. Antoniusstraat 40 te Venray tnv mevrouw Fleuren, St. Antoniusstraat 40; - het uitbreiden woning aan de Urbanusweg 10b te Leu nen tnv J.A.G.J. Fransen, Urbanusweg 10b; - het bouwen van een appar tementencomplex aan het Lovinckplein te Ysselsteyn tnv Wonen Noord-Limburg, Plataanstraat 15 te Venray. Momenteel wordt in het parlement de regelgeving rond de stankhinder van landbouw en veehouderij herzien. Dat kan gevolgen hebben voor de nieuwbouw- mogelijkheden voor het wonen in Ysselsteyn. Voor uitlopend op de nieuwe regelgeving wordt nu de procedure voor dit woning bouwproject opgestart. Deze procedure zal echter worden gestaakt indien het parlement alsnog anders zal besluiten; - het bouwen van 54 apparte menten aan de Vlierstraat te Venray tnv Wonen Noord- Limburg, Plataanstraat 15 te Venray. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 15 maart 2002 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 14 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Gemeei Gemeente Venray Te volle afvalcontainers worden vanaf 1 juni niet meer geledigd Venrayse burgers zetten regelmatig té volle afval-containers aan straat. Daar wil de gemeente wat aan gaan doen. Containers voor restafval of GFT waarvan de deksel open staat, worden met ingang van I juni 2002 niet meer geledigd. De klep moet dus helemaal dicht zijn. De gemeente heeft besloten de puntjes weer even goed op de i te zetten omdat de diftartarieven per slot van rekening gebaseerd zijn op het volume van containers waarvan de klep nog dicht kan. Daarom doet de gemeente een oproep om afval op de enige juiste manier langs de weg aan te bieden; in containers die netjes gesloten zijn. In de tussentijd Tot I juni wordt een boven het normale volume van de container uitstekende afvalzak uit de container genomen en na het ledigen van de container teruggeplaatst in de container. Ook neemt de ophaal dienst naast de container geplaatste losse zakken en los huisvuil niet meer mee. Containers waar los afval (niet in een zak) boven de rand uitsteekt worden niet meer geledigd. Bovendien worden burgers die een te volle bak aanbieden daar persoonlijk op aan gesproken. Komt dat op hetzelfde adres vaker voor dan volgt een proces verbaal. Dat kan worden opgemaakt door politie of milieuwachter en kost 46 euro. Reden te meer om nu al vast goed te oefenen. Na I juni Belangrijkste regels voor het plaatsen van containers langs de weg zijn dat zij er voor 7.30 uur staan en geheel gesloten moeten zijn. Vanaf I juni worden containers die niet helemaal gesloten zijn ook niet meer leeggemaakt. Wat ook kan Alternatief voor het verwijderen van afval is het af te geven bij het milieustation. Dat kost per volle zak 2,00 euro. De gemeente bedankt u alvast voor uw medewerking. Verkeersbesluit 30 km zönegebied Boterbloem e.o. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 8 maart 2002 waarbij besloten is; 1. in de wijk Landweert het woongebied de Boterbloem en aangrenzende omgeving tot een 30 km. verkeerszö- negebied te verklaren; 2. de wettelijk vereiste ver keersborden te plaatsen overeenkomstig dit besluit en de bijbehorende situatie schets; 3. dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendmaking. Venray, 8 maart 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendma king een bezwaarschrift indie nen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inza ge in het gemeentehuis, Raad huisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00- 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer gedeeltelijk heb ben geweigerd en gedeeltelijk hebben verleend aan: - BP Nederland V.O.F., Post bus I 131 te Rotterdam voor een revisievergunning geweigerd voor het lossen van LPG en andere motor brandstoffen, het afleveren van motorbrandstof aan vrachtwagens en de met deze activiteiten samenhan gende transportbewegingen in de nachtperiode (23.00 tot 07.00 uur) en het overi ge verleend voor opslag en verkoop (inclusief LPG) van motorbrandstoffen en sho partikelen, gelegen aan de Noordsinger 34 te Venray. - BP Nederland V.O.F., Post bus I I 3 I te Rotterdam voor een revisievergunning De gemeenteraad vergadert op donderdag 14 maart 2002, aanvang 19.00 uur, in het gemeentehuis van Venray. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: I. Opening; 2. Beëdiging van de nieuw benoemde, bij raadsbesluit van 13 maart 2002 toegelaten, leden van de gemeenteraad; 3. Mededelingen; 4. Sluiting. Na afloóp van de raadsvergadering wordt een overleg gehouden met het Pre sidium (de raadsvoorzitter en de fractievoorzitters) en de gemeentesecretaris in zijn hoe danigheid van griffier voor het bepalen van de agenda voor de raadsvergadering van 26 maart a.s. Taxaties Advies Te koop Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bèdrijfsruimte (945 m2) gelegen op een perceel van 3000 m2. Perfecte omsluiting. Koopsom: ƒ1.150.000,-k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Per celen vanaf 1320 m2. Koopsom: ƒ525,- per m' Te koop - Venray een nieuw gebouwd bedrijfspand met kantoorruimte (215 m3) en bedrijfsruimte (340 m2) gelegen op industrieterrein het Keizersveld, met aansluiting A73. Aanv. direct. Koopsom: ƒ1.150.000,- k.k. Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers, 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 m2 Huursom: ƒ1890,- per maand Via kantoor Venray 0478-586408 i mv www.dirkx-vansoesLnt nn'^ Betaald Parkeren in Venray. Bespaar je de moeite Betaal met PIN of Chip Gemeente Venray Betaal met de chipknip geweigerd voor het lossen van LPG en andere motor brandstoffen, het afleveren van motorbrandstof aan vrachtwagens en de met deze activiteiten samenhan gende transportbewegingen in de avond- en pachtperio- de 19.00 tot 07.00 uur) en het overige verleend voor de opslag en verkoop (inclu sief LPG) van motorbrand stoffen en shopartikelen als mede een wasinrichting, gelegen aan de Leunseweg 47a te Venray. - Van Gerven Venray, Raad huisstraat 30 te Venray voor een revisievergunning geweigerd voor het lossen van brandstof in de avond periode (19.00-23.00 uur) en is verleend voor de opslag en verkoop van motorbrandstoffen en sho partikelen, alsmede een autowasinrichting, alsmede een autowasinrichting, gele- §en aan de Raadhuisstraat 0 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 14 maart 2002 tot en met 25 april 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij" vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.I9 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - Maatschap Marcellis, Twist weg 4a te Vredepeel voor het intern wijzigen van stal 3 ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Twistweg 4a te Vredepeel. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 14 maart 2002 tot en met 25 april 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.I9 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - S.K.P.O.V., Eindstraat 42 te Venray voor het veranderen van de basisschool Coninx- hof ingevolge het besluit woon- en verblijfsgebou- wen, gelegen aan de Goud smidstraat 9 te Venray. E.J. Faesen, Stationsweg I I te Venray voor het verande ren van de inrichting inge volge het besluit woon- en verblijfsgebouwen, gelegen aan de Stationsweg 13 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 14 maart 2002 tot en met 28 maart 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 14 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Verkeersbesluit parkeerverbod ventweg Westsingel Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 8 maart 2002 waarbij besloten is: 1voor het gedeelte van de ventweg van de Westsingel ter hoog te van de huisnummers 2 t/m 8, aan beide zijden van deze weg een parkeerverbod in te stellen door plaatsing van de 2 ver keersborden RW nr. E0I, overeenkomstig de bijbehorende situatieschets. 2. Dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendma king. Venray, 8 maart 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bin nen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Het jaarlijkse schoolvoetbaltoemooi voor meisjes plaats is gewonnen door bet team van Basisschool De Bongerd. In de finale werd de De Kruudwis met 2-1 verslagen. Het winnende team bestond uit Loes Bonants (niet op de foto), Lusan Terhaag, Marjolein Bindels, Hacer Cavdar, Michelle Korsten, Britt Houwen, Jessie Philpsen en Daphne Reynders. Technische assistentie werd geleverd door Rene Bakker, Joris Miebeis en Egzon Verbond. Donderdag 14 maan: 14.00 uur acti viteitenmiddag ouderenvereniging; 20.00 uur vierde kaartavond uit serie van zes. Zaterdag 16 maart: 20.00 uur feest avond vrijwilligers. Maandag 18 maart 20.00 uur cluba vond sjoelclub Den Hoender. Dinsdag 19 maart 13-15 uur handwer ken Vlijtige Liesjes; 20.00 uur verga dering AB Stichting wijkcentrum Den Hoender. Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. snelle service professionele Verwerking de voordeligste tarieven ivVftfrvuh, 4^1^* L MV Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Donderdag 14 maart (vanavond): Recordspelletjes voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur komen aan de orde: 10 meter aardappel duwen, gewicht til len, reepjes knippen en touwtjes kno pen. Trek wat sportiefs aan. De uit slag van de afgelopen donderdag gehouden woordspelletjes: 1. Elles van Meijel, Widya Brüns en Fabienne v.d. Weiden. Denk aan het verzame len van kijkdoosfiguurtjes. Eveneens op donderdag redactievergadering In de Piste; aanvang 20.15 uur op de club Maandag 18 maart: Van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kinderen van de groepen 3 en.4. Op het pro gramma staat knutselen voor Pasen. Dinsdag 19 maart: Clubavond voor de jeugd van de groepen 7 én 8 plus de' schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur spelen we slagbal op het veldje aan de Plataanstraat.. Donderdag 21 maart: Knutselen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. We maken een kijkdoos. Jongelui: jullie kunnen je nog tot 20 maart opgeven voor het kamp. Dinsdag 19 maart Moederdagviering. De avond begint met een H. Mis en wordt verder ingevuld door cabaret groep De Verlegen Tieners. Ook uw partner is van harte welkom. Men kan zich nog opgeven voor het uitstapje naar de Floriade in Hoofddorp op 7 mei. De kosten hiervoor zijn 42.- euro all in.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 11