Adeccc Iep 17.oo Geodis Vitesse Planners inbound/outbound Warehouse planners Warehouse accuracy medewerkers Functioneel beheerder warehouse management systeem Maintenance technicus binnendienst Warehousemedewerkers GEODIS V/7ÏISF unitleiders oogst m/v The Flex Company ee éi B FAMILIE-BUFFE1 Van Heijster bv PEEL EN MAAS Donderdag 27 februari 2002 paginj Geodis Vitesse is al meer dan 50 jaar een toonaangevende allround internationale logistieke dienstverlener en maakt sinds 1999 onderdeel uit van het Franse concern Geodis met wereldwijd circa 23.000 werknemers. Voor diverse gerenommeerde klanten verzorgen wij onder andere verscheping, transport, douane-documentatie, opslag, assemblage en distributie van diverse goederen. Geodis Vitesse heeft verschillende werkmaatschappijen verspreid over Europa en Amerika. Geodis Vitesse wil de ontwikkelingen niet alleen volgen, wij willen er ook op •anticiperen en veranderingen mede mogelijk maken, We stellen de klant centraal; betrokkenheid bij de klant, leveren van kwaliteit en persoonlijke service zijn sleutelwoorden. Ónze investeringen in nieuwe moderne warehouseiocaties, in informatietechnologie, in supply chain management en in het opzetten van een fijnmazig netwerk van agenten door heel Europa getuigen van onze ambitie om te groeien, om onze servicegraad te blijven verbeteren en ondersteunen onze missie: "to be an excellent supply chain provider". Wij zijn voor deze nieuwe operatie in Venray op zoek naar: Als Planner inbound/outbound draag je zorg voor de correcte administratieve afhandeling van de inkomende goederenstroom. Hiertoe fungeer je als intermediair tussen Geodis Vitesse, de rederijen, de vervoerders en planningsafdeling van de klant. Tevens ben je eerste aanspreekpunt voor de klant met betrekking tot het aannemen en verwerken van uitgaande zendingen, spoedzendingen en transport. Je draagt er zorg voor dat bij iedere handeling de juiste verwerking in het geautomatiseerde warehouse management systeem plaatsvindt zodat de beschikbare informatie up-to date blijft. Je informeert de verschillende afdelingen en bewaakt de voortgang van het proces. Geodis Vitesse Venray start op dit moment een geheel nieuwe warehouseoperatie voor een zeer bekende klant. Hiertoe wordt een totaal nieuwe kwalitatieve organisatie opgezet ten behoeve van in-/opslag, distributie en retourstroom van de goederen van de klant. Het warehouse wordt aangestuurd met behulp van een geautomatiseerd Warehouse Management Systeem. Kernwoorden voor deze operatie zijn kwaliteit, flexibiliteit, resultaatgerichtheid en personele organisatie. Als Warehouseplanner ben je verantwoordelijk voor het correct Vrijgeven van inkomende zendingen en plannen van uitgaande zendingen in het warehouse. Hiertoe maak je de noodzakelijke capaciteitsplanningen en ruimteplanningen. Je bewaakt de voortgang van geplande zendingen en je draagt zorg voor de informatieverstrekking naar de overige afdelingen. Je signaleert afwijkingen en maakt rapportages. Je draagt zorg voor de juiste verwerking van gegevens in het geautomatiseerde warehouse management systeem. Als Warehouse Accuracy medewerker ben je verantwoordelijk voor de afhandeling, het oplossen en rapporteren van operationele problemen in het warehouse zoals locatieverschillen, retourstromen en interne schades. Tevens draag je zorg voor regelmatige voorraadtellingen en voor de fysieke afhandeling van claims. Je draagt zorg voor de juiste verwerking van gegevens in het geautomatiseerde warehouse management systeem. Eisen functie Planner inbound/outbound, Warehouse Planner en Warehouse Accuracy medewerker: MBO-niveau, bij voorkeur richting logistiek. Kennis van öfficepakketten. Flexibele instelling/stressbestendig. Procesgericht. Nauwkeurig. Communicatief vaardig (ook in Engels). Kennis van een geautomatiseerd Warehousemanagement Systeem is een pre. Ervaring in een warehouse omgeving is een pre. (DB2 applicatie) Als Functioneel beheerder geautomatiseerd WMS-Geode ben je verantwoordelijk voor testen/documenteren, operationeel onderhoud (correcties, nieuwe versies) van de applicatie conform applicatiebeheerprocedure. Hiertoe voer je overleg met de ondersteunende afdeling van Geode in Frankrijk, met de key-users en de ICT- teamleider. Je geeft advies, beantwoord vragen en lost problemen op. Je traint medewerkers in het gebruik van het Warehouse Management Systeem. Eisen Functioneel beheerder WMS-Geode: MBO-niveau, bij voorkeur logistiek gericht. Grote affiniteit met IT. Kennis AS400 en DB2. Communicatief vaardig (ook in Engels). Kennis van de franse taal of bereidheid om de franse taal te leren. Als Maintenance Technicus Binnendienst ben je'verantwoordelijk voor het beheer van gebouw gebonden installaties, voor montage werkzaamheden en het oplossen van storingen aan technische installaties en apparatuur. Tevens draag je zorg voor de begeleiding van leveranciers. Een belangrijke taak is de administratieve vastlegging en rapportage van gegevens. Eisen: MBO-Electro (en tevens affiniteit WTB). Kennis van de Office pakketten. Accuraat in het verrichten van operationele (technische) werkzaamheden en in de administratieve afhandeling. Flexibel/Zelfstandig. Communicatief vaardig (ook in het Engels). Ervaring als "dienstverlener" Enige kennis van interne transportmiddelen is een pre. Als warehouse medewerker ben je verantwoordelijk voor Inslag, Uitslag, Verzendklaar maken van goederen en behandeling van retourstromen. Hierbij maak je gebruik van interne transportmiddelen waaronder hef-/reachtruck, (eiectrische) pompwagen of handmatige pickkarren. Eiser»: LBO-niveau. Flexibele instelling. Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Nauwkeurig. Allround inzetbaar of de bereidheid om opgeleid te worden voor allround warehousemedewerker. Kennis van een geautomatiseerd Warehousemanagement Systeem is een pre. Hef-/reachtruckdiploma of aantoonbare ervaring in het bedienen hiervan is een pre. Ons aanbod: Geodis Vitesse biedt u een interessante baan in een flexibele, dynamische en collegiale omgeving, waar ruimte is voor verantwoordelijkheid en initiatief. Naast een uitstekend salaris wordt een bij de functie passend secundaire arbeidsvoorwaardenpakket geboden evenals goede studie en doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd: Sollicitaties (korte brief CV) kunt u binnen 10 dagen richten aan: Vitesse Warehousing Distribution Venray B.V. t.a.v. mevrouw S. Mutsaers (Human Resources Officer), Postbus 5093, 5800 GB Venray, tel. (0478) 557000, e-mail: smutsaers@vitesse.geodis-logistics.com. Aub aangeven voor welke functie je solliciteert. De Heveco groep is een agrarisch ketenbedrijf. Van natuurlijke grondstoffen worden groeibodems voor champignons gemaakt. Na de teelt en de oogst worden de champignons verpakt en rechtstreeks geleverd aan de Europese supermarktketens. De grondstoffenproducties, de teelt, de oogst, het verpakken en het vervoer gebeurt in units, die met elkaar samenwerken. Een unit bestaat uit een groep medewerkers en een unitleid(st)er, die de activiteiten van de groep op de werkplek aan- en bijstuurt. Voor onze champignon-oogstbedrijven In Horst zijn wij op zoek naar: De functie: Als unitleider ben je verantwoordelijk voor de realisatie van de geplande oogst in jouw unit. Je stuurt een groep oogstmede- werk(st)ers op de werkplek aan. Met jouw collega unit- leid(st)ers en de unit verkoop heb je een intensief contact. Jouw profiel: Je wilt de verantwoording nemen voor je eigen handelen en de resultaten van je oogstmedewerk(st)ers. Je kunt mede werksters doelgericht instrueren en aanspreken. Je vindt voldoening in het gezamelijk bereiken van doelen. Je hebt een opleiding op mbo/havo niveau en/of ervaring met het leiding geven aan een groep medewerk(st)ers. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende baan in een collegiale werk sfeer. Je kunt rekenen op een goed salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Jouw reactie: Geïnteresseerd? Bel dan voor informatie of een oriënterend gesprek met de heer Ger Brouns. Te bereiken via tel. 077-3553881, afdeling personeelszaken. Terrazzo Natuursteenwerken Mans Hendriks v. Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen-leveren maken van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - dorpels - 0[ vensterbanken - vloeren - sierschouw&Wani tafels - tegels - zuilen loze paarc Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venra !«K Tel. 0478-580012 fax 0478-503139icn dierenkli Dierenkliniek Venray is op zoek naar een receptionist/administratief medewerker (m/v) dierenkliniek venray Het betreft een duobaan voor gemiddeld 15 ui. per week. De dagen worden in overleg bepaald De werktijden zijn van 13.15 uur tot 19.15 uur. Uw werk omvat met name het ontvangen van klanten, het computermatig bijhouden van het wachtkamerbestand, balieverkoop en licht administratief werk. U bent klantgericht en vriendelijk, heeft affiniteit met gezelschapsdieren en een opleiding op middelbaar administratief niveau. Ervaring met soortgelijk werk strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u sturen naar: Dierenkliniek Venray o.v.v. Receptionist/administratief medewerker Oude Oostrumseweg 26 5802 CC Venray De NTI lent leert ELKE ZONDAG/ GRATIS ZWEMMEN Elke zondag van 11.00 - 14.30 uur genieten van een bijzonder smakelijk brunchbuffet met veel warme en koude gerechten, in het prachtige panorama- restaurant. De kinderen mogen gratis! zwemmen in het subtropisch zwembad. We hebben een kinder-videohoek en peuter-ballen bak. Vraag onze nieuwe brochure aan! KOM OOK IN MAART: 3,10,17,24,31 maart EUR Toeslag kleine gezelschoppen tol kids tot 4 jr. gratis 25 personen EUR 3,50 p.p. kids 4-1 2 jr. 50% ïi Arceleu, WSTAUfKI AQiJWLena 'i Dorperheideweg 1i 5944 NK Arcen lnfo@arceleuir www.arceleum Gratis parkeren. Reserveren gewen groothandel in relatiegeschenke zoekt per omgaande: een interieurverzorgster voor ca. 4 uur per week, voor het schoonmaken van kantoorruimten en showroom een oproepkracht voor in-/en uitpakwerkzaamheden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Van Heijster bv Industrieterrein Keizersveld 47 5803 AM Venray tel. 0478-557300 Dhr. J. Bouten Dhr. M. de Haas Leef voor ie Onze opdrachtgever is een groot internationaal bedrijf dat een totaal pakket aan oplossingen biedt op het gebied van productie eri distributie ten behoeve van de entertainment branche. Er wordt, in samenwerking met een toonaan gevend logistieke dienstverlener, een nieuw project opgestart. Voor dit nieuwe project in Venray wordt een totaal nieuwe kwalitatieve organisatie opgezet, ter grootte van 35 medewerkers. Wilt u onderdeel uitmaken van deze opstart en betrokken zijn bij een hoogwaardig en aansprekend product, reageer dan bij de dichtstbijzijnde vestiging van Adecco bij u in de buurt, of (0478) 51 74 20 Het grote verschil Bij Adecco ben jij het middelpunt. Op je eigen gespecialiseerde vestiging praat je met vakgenoten die weten van de hoed en de rand. Over planning van je toekomst bijvoorbeeld. Zijn er nog doorgroeimogelijkheden bij je huidige werkgever? Of over je planning van je werk: Is deze in balans met je vrije tijd? Wat je uitgangspunten en wensen ook zijn, bij Adecco maken we ze sluitend. Client customer services manager m/v Rapporteert aan de Europese Client and Customer Services Director Verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding over het gehele account. Doel hiervan is het bereiken van een hoge klant tevredenheid en winstgevendheid. Verantwoordelijkheden: het behoud van een positieve en progressieve klantenrelatie het behoud van een hoge klanttevredenheid aansturing van het hele team aansturing van het logistieke proces de continuïteit van de winstgevendheid coördinatie van promotie activiteiten verstrekken van informatie en rapportages over prestaties budgetverantwoordelijk Functie eisen: Opleiding op HBO Universitair niveau. Vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie. Goede kennis van de retail branche. Kennis in woord en geschrift van Engelse en Duitse taal is een must. Kennis Frans is een pré. Sterke organisatorische vaardigheden. Flexibel, communicatief, teamplayer. Credit control manager m/v Rapporteert aan de Europese Credit Control Director Verantwoordelijk voor een professionele debiteurenadministratie voor zowel het bedrijf als de klant. Waarborgen van een maximale cashflow en het minimaliseren van de openstaande posten. Verantwoordelijkheden: dagelijks inzicht in de financiële situatie managen uitstaande vorderingen procedures en werkmethodes opstellen/verbeteren constante bewaking van gemaakte afspraken verzorgen van rapportages aan directie en klant coördinatie, aansturing en bewaking van het grootboek managen credit-nota's wegens retourleveringen Functie eisen: HBO, Universitaire opleiding Minimaal vijf jaar relevante werkervaring Kennis in woord en geschrift van Engels, Duits is een must Kennis Frans is een pré. Goede kennis van de retail branche Sterke organisatorische vaardigheden, leidinggevende capaciteiten en hands-on mentaliteit ïanji )it li een tfrk ijf? Ons telefoonnummer is (0478) 51 74 20, ons adres is De Bleek 74, Venray. Ook zijn wij via e-mail te bereiken, de reactie kan gemaild worden naar: yvonne.smets@adecco.nl ik iabli ivcr mcc. voor meer vacatures: www.adeCco.nl Adecco Administratief Venray. De Bleek 7, Telefoon (0478) 51 74 20 ADMINISTRATIE is sponsor van de KfjBich lid :le

Peel en Maas | 2002 | | pagina 20