Adecca OPEN DAGEN Lijst 4t prelan kwaliteit service advies maatwerk philipsen www.wdvenray.nl The Flex Company Weekaanbieding doorlopend aanbiedingen ZATERDAG 2 EN ZONDAG 3 MAART Onderstaande vacatures betreffen vaste aanstellingen Interesse? Wij zijn zaterdag geopend. PEEL EN MAAS Donderdag 27 februari 2002 pagina EEL GEMERT "e/S w ""Jc/bere'S Vers vleesLimousin Regionaal Rundertartaar SpecialiteitLivar zuurkoolspek Onze vleeswarenKip boterhamworst Uit onze keukenKu Lo Yuk Deze aanbieding is geldig van vrijdag 1 t/m donderdag 7 maart vil Venrayseweg 151 Horst Tel. 0478-5712 51 Openingstijden: di, wo, do 08.00-18.00, www. ph III pte n vertnl vrijdag 08.00-20.00 uur, zaterdag 08.00-15.00 uur U vindt onze winkel aan de weg van Castenray naar Horst Broenen - Hendriks b.v. - Keramische wandtegels - Vloertegels - Natuursteen - Lijmen en voegmateriaal - Vakkundig advies - Aparte speelhoek voor hndewk1" r r nnec De Haag 4, 5815 CB Merselo Tel.: 0478-546263 Fox: 0478-546264 - Volop gratis parkeren Geopend: vrijdag van 17.00 tot 21.00 uur, 's zaterdags vs 9.00 tot 17.00 uur, en OOK OP AFSPRAAK! voor meer vacatures; www.adecco.n! Adecco Administratief Venray, De Bleek 74. 5801 MD Venray, Telefoon (0478) 51 74 20 NIEUW INGERICHTE EN UITGEBREIDE OVERDEKTE SHOWROOM Speeltoestellen, o.a. schommels glijbanen speelhuisjes trampolines zwembaden Tuinartikelen, o.a.: blokhutten/tuinhuizen schuttingen pergola's/carports houten poorten tuinmeubelen tuinverlichting sclsti unen VVD Venray heeft een nieuw team klaar voor de komende raadsperiode! Met duidelijkheiddurf en daadkracht, willen wij ons inzetten voor de toekomst van Venray. Niels Borst, Fran Janssen, John Oosterbeek, René Francken, Rogier Krebbekx en Leonie Cals, vragen u mede namens de andere kandidaten op lijst 4, om te gaan stemmen 6 maart; Kies VVD! De opdrachtgever Onze opdrachtgever is een groot interna tionaal bedrijf dat een totaal pakket aan oplossingen biedt op het gebied van pro ductie en distributie ten behoeve van de entertainment branche. Er wordt, in samenwerking met een toon aangevend logistieke dienstverlener, een nieuwe project opgestart. Voor dit nieuwe project in Venray wordt een totaal nieuwe kwalitatieve organisatie opgezet. Wilt u onderdeel uitmaken van deze opstart en betrokken zijn bij een hoog waardig en aansprekend product, rea geer dan bij de dichtsbijzijnde vestiging van Adecco bij u in de buurt, of 0478-517420. Het gróte verschil Bij Adecco ben jij het middelpunt. Op je eigen gespecialiseerde vestiging praat je met vakgenoten die weten van de hoed en de rand. Over de planning, zekerheid en afwissel ing, bijvoorbeeld. Of over de planning in werk en vrije tijd. Of over een betere planning in routine en nieuwe vakmatige uitdagingen. Wat je uitgangspunten en wensen ook zijn, bij Adecco maken we ze sluitend. Adecco is sponsor van de KNVB Senior Credit Controller U legt verantwoording af aan de Credit Control Manager. Maximaliseren van de cash flow, het onderhouden van een accurate boekhouding en zorgdragen voor een professionele debiteurenadmi nistratie voor de opdrachtgever en de organisatie. Het zekerstellen van een stipte betaling van debiteuren, zorgdragen voor een accuraat beheer van alle debiteuren. De Senior Credit Controller beschikt over uitstekende organisatori sche eigenschappen, heeft kennis van de consumentenmarkt, heeft naast de engelse taal uitstekende beheersing van de duitse en fran se taal in W&S. Goede kennis van computers en ervaring van verschillende compu tersystemen. Client Service Executive: U zorgt voor de ondersteuning van de Cliënt Customer Services Manager in het realiseren van een vlekkeloos verloop van het logistiek proces voor de opdrachtgever van orderontvangst en opslag tot ver zending en facturering. Goede kennis/inzicht in detailhandel en FMC-markt is een pré. Beheersing van de Engelse taal is een must en Duits of Frans. Kennis van het SAP-systeem. Customer Service Clerks: U rapporteert aan de Retail Customer Services Executive. Primaire taak; het verwerken van orders namens de opdrachtgever, per fax, post en e-mail. Afhandelen van retourorders en het telefo nisch afhandelen van incidentele vragen van de opdrachtgever en klanten. Beheersing van de Engelse taal is een must en Duits of Frans. Kennis van het SAP-systeem. Credit Controller U legt verantwoording af aan de Senior Credit Controller. Hoofdtaak: de cash flow maximaliseren, het zorgvuldig bijhouden van 'accounts' en het zorgdragen voor een professionele debiteurenad ministratie voor organisatie en opdrachtgever. Het zekerstellen van een tijdige betaling van debiteurenrekeningen en nauwkeurig onderhouden van de accounts. De Óredit Control Manager op de hoogte stellen van liquiditeitsproblemen van klanten. Accuraat beheer van alle debiteuren door monitoring van facturen, kredieten etc. Tijdige oplossing van vragen. Andere taken toegewezen door de Credit Control Manager, Senior Credit Controller of opdrachtgever. Verantwoordelijk voor de geauto matiseerde en handmatige herinneringen aan de klanten. Beheersing van de Engelse taal is een must en Duits of Frans, goede computervaardigheden en flexibele instelling. Retail Customer Service Executive U legt verantwoording af aan de Client and Customer Services Manager. Hoofdtaak; verwerken van klein- en groothandel orders en retouren in het SAP-systeem (deze komen binnen per telefoon, per fax of per e-mail) in overeenstemming met de eisen van de klant. (Adhoc)-vragen behandelen in overeenstemming met de eisen van de klant. Onderhouden van klantengegevens en prijzen in SAP. Pro-actieve rol in het zekerstellen van het vertrouwen van onze klan ten door het controleren of de vragen van de klant zijn beantwoord, of er nog meer problemen zijn. Verder het ontwikkelen van plannen om verbeteringen te realiseren. Beheersing van de Engelse taal is een must en Duits of Frans. Kennis van het SAP-systeem. Ons telefoonnummer is 0478-517420, ons adres is De Bleek 74 Venray. Ook via e-mail zijn wij te bereiken, de reactie kan gemaild worden naar: yvonne.smets@adecco.nl Bel op, e-mail of kom bij ons langs, wij zijn zaterdag geopend van 10.00 uur tot 14.00 uur. Bovendien organiseren wij speciaal voor de bovenstaande banen een informatie-avond. Deze avond vindt plaats op 5 maart 2002. Dit geeft de mogelijkheid om vragen te stellen en biedt onze opdrachtgever de kans om zich te presenteren. Beerze 4 I 5422 VW Gemert (Industrieterrein Wolfsveld 1) telefoon (0492) 390897 I fax (0492) 390905 www.prelan.nl

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18