de lokale partij voor lokale belange Omdat wij zeggen wat we doen en doen wat we zeggend Stem lijst 5: SAMENWERKING VENRAY: KERNPUNTEN UIT ONS PROGRAMMA PEEL EN MAAS Donderdag 28 februari 2002 pagiijjE) SAMENWERKING VENRAY 1. Ike Busser Kruidenlaan 112, 5803 BG Venray Ondernemer ÉHÉMlf Gemeenteraadslid, Fractie-voorzitter 1 lili ff Gedelegeerde Hogeschool Zuyd Lid werkveldcommissie Hogeschool Zuyd studierichting toegepast management Gerrit Verkoeijen Ysselsteynseweg 10, 5812 AH Heide Gemeenteraadslid Commissielid Stedelijk Beheer Lid bestuur Samenwerking Venray 3. Theo Mulders Eijkenhotweg 14, 5814 AM Veulen Trainer Milieu en Veehouderij Adviseur Milieu en Veehouderij Commissielid Agrarische Economie en Milieu Voorzitter ouderraad Raayland College Venray Bestuurslid dorpsraad Veulen Penningmeester CV 't Dartele Veulen 4. Martin Wijnhoven Luzerne 5, 5803 JZ Venray Politie-ambtenaar Commissielid financiële en economische zaken Voorzitter afdeling Venray 3VO Bestuurslid Stichting verkeersbrigadiers Venray Jacques Lamers Hoenderstraat 24, 5801 CK Venray Medewerker farmaceutische industrie Commissieljd Stedelijke Ontwikkeling Bestuurslid Harmonie Euterpe Oud-voorzitter basketbal vereniging Jumpers '76 6. Cor Vervoort Kattestaart 115803 HB Venray Coördinator personeelsmanagementadviseurs Commissielid Welzijn Plv. commissielid Sociale Zaken, Arbeids voorziening en Volksgezondheid commissielid redacteur v.v. "De Piëlhaas" 7. Peter van der Velden Schutsboom 5, 5801 DW Venray Gepensioneerd, voorheen hoofd Fac. Dienst Océ Commissielid Cultuur, Onderwijs en Sport Dirigent Seniorenkoor Crescendo Dirigent herenkoor Paterskerk Docent MBO (post) Examinator HBO FM 8. Tineke Lamers - Vorst Hoenderstraat 24, 5801 CK Venray Secretaresse Commissielid Sociale Zaken, Arbeids voorziening en Volksgezondheid Secr. Wijkplatform Venray Centrum Secr Wijkradenoverleg Lid actiecomité behoud Vredesmonument 9. Ine van den Munckhof Valkenkampstraat 4, 5807 AN Venray Hoofd thuislozenzorg Docent dans en gymnastiek Jan Verkoeijen Luzerne 7, 5803 JZ Venray Technisch medewerker Ministerie Landbouw, Natuurbeheer en Visserij. Plv. commissielid Agrarische Economie en Milieu Bestuurslid Imkersvereniging regio Venray 11Johan Zegers Grootdorp 53, 5815 AC Merselo Huismeester Makelaar Voorzitter stichting "Nooit Gedacht" molen Merselo 12. Lambert Manders Castenrayseweg 28, 5808 AG Oirlo Afdelingsleider Raaylandcollege Leraar lichamelijke opvoeding BurgeronderzoekMOET. Samenwerking wil de Venrayse inwoners regelmatig raadplegen middels een lijst met vragen over1 uiteen lopende gemeentelijke zaken om hiermee de betrokkenheid en de inspraak te vergroten. Informatie naar de burgers MOET. Openheid en toegankelijkheid omtrent belangrijke zaken moet gebeuren via informatiebijeenkomsten en inspraakronden die goed worden voorbereid. Openbare orde en veiligheid: Geen gedoogbeleid Er moet meer rekening gehouden worden met de veiligheid van kwetsbare groepen bij het ontwerpen en inrichten van woon- en leefomgevingen. Openbaar vervoer en veilig verkeer. De juiste verkeersmentaliteit bevorderen Er moet speciale aandacht geschonken worden aan het bevorderen van een juiste verkeersmentaliteit in het gehele onderwijs. Unilocatie vraagt extra aandacht m.b.t. leefbaarheid De bereikbaarheid van de scholen moet gewaarborgd blijven en zo ook de leefbaarheid van de omgeving. Zorg op maat, bestrijding van eenzaamheid, bevordering van veiligheid. Het ouderenbeleid moet geïntegreerd worden zodat veiligheid, uitvoering sociale wetgeving, woningen, vervoersmogelijkheden en gezondheidszorg goed bereikbaar zijn met name voor de ouderen. Goede hulp aan burgers verbetert de leefbaarheid. De gemeente hoort te zorgen voor goede hulp aan burgers die in de problemen zijn geraakt. Toekomst voor duurzame landbouw Nodig is een evenwichtige herinrichting van het buitengebied van Venray met voldoende aandacht voor duurzame landbouw. Schouwburg: Multifunctioneel en betaalbaar. De schouwburg dient initiatieven te ontwikkelen om verenigingen, tegen lage kosten, hun activiteiten te laten uitvoeren. Speelruimte voor jong en oud. De recreatieve mogelijkheden moeten worden uitgebreid, toegankelijker worden gemaakt en maximaal worden benut. Spelruimte voor jong en oud. Er moet een nieuwe subsidieverdeelsleutel t.b.v. de sportbeoefening worden ontwikkeld zodat de ter beschikking gestelde gelden eerlijker worden verdeeld. De jeugd heeft de toekomst, Ook in Venray. Er dient daadwerkelijk uitvoering gegeven te worden aan jeugd en jongerenwerk door realisering van vast gesteld beleid. Integratie allochtonen mede door eigen groeperingen. Er is meer inspanning nodig om allochtone medeburgers te betrekken in de Venrayse samenleving. Kinderopvang voor iedere beurs. De toegankelijkheid van de kinderopvang dient laagdrempelig te zijn. Minder afval produceren moet worden beloond. Diftar heeft geleid tot onacceptabele kostenstijgingen er dient een beter en goedkoper systeem te komen. Bouwen ja, maar niet ten koste van alles. Woningbouw is voor de leefbaarheid van dorpen en wijken van groot belang. Jaarlijkse financiële toetsing middels Quick Scan. De burgers moeten behoed worden voor onnodige gemeentelijke uitgaven. Uit het voorgaande blijkt dat Samenwerking Venray staat voor een duidelijk en helder beleid dat dient te worden neergezet door eerlijke en constructieve politiek. 13. Bernie van Lierop Bingelkruid 7, 5803 BM Venray Planner Calculator Vice voorzitter Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Secr./Pen. Overkoepelde Schuttersbond Juliana Voorzitter Dekenale Schuttersbond Venray-Horë 14. Ad Hijl Stationsweg 9, 5802 AA Venray Gepensioneerd, voorheen directeur Technische School Venray Commissielid vereniging van Senioren 15. Jan van Daal Sanshofstraat 46, 5801 TN Venray Material Quality Assurance Manager (Flextronic Voorzitter gymnastiekvereniging St. Christoffel 16. Leo Willems Albionstraat 8a, 5809 AD Leunen Materiaal Analist Flextronics Voorzitter wijkvereniging Leunen Centrum (WLC Kaderlid van de Unie Vakbond Be: itl 17. Toon Millen Langeweg 55, 5801 XW Venray Oud hoofdverpleegkundige St. Elisabeth Ziekenhi f li i» 18. Hub de Bruijn Stationsweg 109, 5803 AA Venray Fysiotherapeut Ml Voorzitter Samenwerking Venray Secretaris Kerkbestuur St. Petrus Banden Bestuurslid SMA Noord Limburg 19. Annie Janssen - Helmerich Verdistraat 29, 5802 JE Venray Huisvrouw Bestuurslid Samenwerking Venray Voorzitter bewonerscommissie Brukske 20. Jacques van Roy Sanshofstraat 64,5801 TN Venray Oud hoofd inkoop Vincent van Gogh Instituut Bestuurslid Samenwerking Venray Secretaris penningmeester commissie Ouderenhuisvesting Venray 21. Toon den Brok Kolkweg 14, 5802 BK Venray Oud leraar Jerusalem Voorzitter stichting behoud en restauratie beeldenschat St. Petrus Bandenkerk Venray 22. Harrie Terhaag Hubertusstraat 20, 5801 RW Venray Personeels functionaris Secretaris Samenwerking Venray Jan van Goch Stationsweg 119, 5803 AB Venray Ondernemer - Electrotechnisch installatie buro Bestuurslid stichting peuterspeelzalen Venray Bestuurslid stichting wijkcentrum Landweert )U U 0p atja and üc let irin; G) De r bill l9C De CK lena ent eb laar itrt oei 24. Addy den Brok - Loonen Kolkweg 14, 5802 BK Venray Oud arts leider consultatie bureau's voor zuigelingen en kleuters Zorg voor archief St. Petrus Banden Kerk 25. Theo Schrooten Oude Oostrumseweg 35, 5802 CB Venray Beleidsmedewerker gemeente Boxmeer Voorzitter watersportvereniging indi tune fm eze anv a P; m line

Peel en Maas | 2002 | | pagina 12