L Open "Tuingrind" /tof PvdA En, informeert naar jouw eigen balans? Zaterdag 9 maart 200c\ 9.00 tot 15.00 uur indt! gzggz Momenteel in Venray veel dynamische jobs voor: Boekhoudingtalent (m/v) op alle niveaus en diverse branches HAUZE' UIJTERS ENTHOUSIASTE MEDEWERKER! "O Natuursteen en Tuindecoraties PEEL EN MAAS Donderdag 21 februari 2002 - I Succesvolle verkoop Aankoopbegeleiding Taxaties Wij zijn beëdigd en geregistreerd taxateur onroerende zaken rs- en taxatiekantoor Ven ray Kennedystraat Ruime 2 onder 1 kapwonmg mei garage, gelegen aan de rand van het centrum. Ind.: ruime hal met toilet, woonkamer, serre, keuken 1 e et3 ruime slaapkamers, badkamer met douchecabine, 2 wastafels en toilet. 2e etoverloop en grote slaapka mer. De woning is voorzien van alumini um ramen met deels dubbele beglazing en rondom rolluiken. Perceel: 330 m2. Koopsom €195.000,- k.k. Ven ray Hoopweg Luxe villa met dubbele garage Ind.; hal, grote living (60m2), nieuwe luxe keuken voorzien van alle inbouwapp., bijkeuken, dubbele inpandige garage met zolder; 4 slaapkamers, luxe badkamer. Ie et.: 3 slaap kamers, bergkamer, 2e badkamer. De bega ne grond is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming. Inhoud: ca. 1100 m3, Perceelsoppervlak: 1134m2. Koopsom op aanvraag Ven ray Gitaarstraat Ruime eengezinswoning gelegen in de buurt van winkels en scholen. Ind.: hal met toilet, woonkamer, grote woonkeuken met inbouwkast en inbouwapp., toilet. Ie et.; 3 ruime slaapkamers, nieuwe badkamer met douchecabine, wastafel en toilet. 2e et.: grote bergzolder te bereiken via een vlizo- trap. Tuin met berging en achterom. Koopsom €136.000,- k.k. I Ven ray Goudsmitstraat taande woning met garage. Ind.: O' ie entree, ruime hal, modern toilet i em, grote woonkamer (ca. 50 m2) met I nhaard en grote hoekraam, royale keuken I woning «geheel onderleiden3 Inhoud 900 m3 Perceel 397 m2 Koopsom €308.000,- k.k. Ven ray Penningkruid Half vrijstaand woonhuis met dakterras en tuinhuis gelegen aan een brede laan in •Landweert, Ind.. hal met toilet, woonka mer, open keuken, bijkeuken. Ie et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met dou checabine, wastafelmeubel en toilet 2e et.: grote kamer met toegang naar het dakterras, c v.ruïmte. Perceel: 207 m2 Koopsom €172.000,- kk. Ven ray Sarabandestraat Geschakelde woning met inpandige garage en carport. De woning is ruim van indeling, hal met toilet en c.v.ruimte; toegang tot de garage; moderne eetkeuken met inbouwapp.; woonka mer. Ie et 4 ruime slaapkamers; badkamer 2e et., bergzolder Extra's: de woonkamer en keu ken zi|n voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming, rondom rolluiken; houten tuinhuis. Perceel: 186 m2 Koopsom€163.000,- k.k. Venray Mooie vrijstaande bungalow gelegen in een bosrijke bunqalowwijk. ruime woon kamer; keuken; 3 slaapkamers en grote studeerruimte. Type split-level bunga low met inpandige garage. Inhoud: ca. 600 m3 Perceel; 619 m2 Bedrijfshuisvestiii HORST Expeditiestraat/ Venlojewjf Te bouwen bedrijfshallen met kantoon Oppervlakte: 800 -1840 m2 Huurprijs op aanvraag. OOSTRUM Ceysterseweg Te huur opslagloods gelegen m het J aan een qroot parkeerterrein. Oppca.» Huurprijs 8.985, per jaar excl.kj VENRAY Keilersveld Nieuwbouw kantoorruimtes met eeni oppervlakte van 250 m2 verdeeld begane grond en verdieping. Huur is eventueel bespreekbaar, Koopsom 261.000,- v.o.n. exd.U VENRAY Zakencentrum 't KloosteL Diverse kantoorruimten te huur Deze^f i zijn modem afgewerkt en beschikken let en pantry g f Huurprijzen variërend van 113^,: 748,75 per maand exil, b.t.w. Leef voor je I I O voor meer vacatures; www.adecco.ni Het betreft vaste en tijdelijke banen, zowel fulltime als parttime. Wil jij weten of wij de passende dynamische job hebben voor jou, neem dan contact op met Adecco Administratief in Venray. Adecco Administratief Venray, De Bleek 74, 5801 MD Venray. Telefoon (0478) 51 74 20 Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 e-mail: horst@maasenpeel.nl www.maasenpeel.nl Zeer goed onderh. halfvr. hoek- I woning met berging, schuur en garage, gel. nabij het centrum, doch in landel. omgeving. Goede ligging t.o.v. A67 en A73. Bwj. 1950, verbouwd in 1980. In 1973 is de berging, serre en garage aangebouwd Pand is vv. ben. dubbel glas. ged. kunstst. koz. en ged nardh koz. De tuin is gel. op net noorden en is ca. 25m diep met terras, vij ver, regeninstal. met pomp en tuinvemchtinq Geen directe achterburen. Serre. Ben. badk 5 SlpkmrsJnd: Hal met tegelvl. en granol wanden Geh. bet. toilet. Woonkmr met tegelvl. en ged. granol wanden Open keuken met eiken aanbouwkeuken met div app., tegelvloer en granol wanden. Bijkeuken met spuit werk plafond. Serre met stenen- vloer en granol wanden. Badkamer is geh. bet. en v.v. lig bad, v.w. en spuitwerk plafond. Badkamer is vernieuwd in 1995. Apart toilet (1995). 1e Slpkmr c.q. kantoorruimte met ged. gra nol wanden. 2e Slpkmr met behang wanden. Berging. Garage met daarboven zolder ruimte 1e verd.: 3 Slpkmrs, allen v.v vloerbedekking, schrootjes wanden en schroot jes plafond 2 Slpkmrs hebben een v.w. 2e vera. Via vlizotrap naar bergzolder. Perc.gr 419 m2 DEZE WONING MOET U BESLIST VAN BINNEN HEB BEN GEZIEN. Perc.gr. 419 m2. Vraagprijs 249.125,- k.k. Zeer goed onderh vrijst. landh., garage en berging Geh. onder- keldert, deg. gebouwd en v.v. veel luxe details Gel. in jonge buurt, nabi) centrum. Bwj. 1996. Woning geh. vv vloerverwar ming en dubb glas in kunstst. koz Achter-tuin op het Zuiden ca. 8m diep met beklinkerd ter ras, beklinkerde oprit en verlich ting. Ben. slpkmr en badk met ligbad, douche+ cabine en 2e toilet. Boven 2 slpkmrs. en 2e badk. Inhoud: ca. 1 000 m3.. Hogere pnjsklasse.lnd Hal met tegelvl sierpl. wnd. en spuitw.plfnd.. Woonk. met tegelvl. en metselw. wnd Gesloten kunststof aanb: keu ken met div app. ged. tegels/ ged. granol wnd. en spuitw plfnd Geh betegelde badk., v.v ligbad, douche en cabine, dub bele wastafel, therm.kranen, 2e toilet en grenen plfnd.. 1e slaap kamer Garage. Geh. onderkel- dert, alle kelders geh. v.v. tegelvl en verwarming 1e verd.: Overloop met 2e en 3e slpka- mer 2e geh. betegelde badk met ligbad en douche, thermos, kranen, v.w. en 3e toilet, kunst stof schr. plfnd.. 2e Verd via vli zotrap naar grote zolder met mogelijkh. 4e en 5e slpkamer. Perc.gr. 480 m2. Vraagprijs Zeer goed onderh. vrijst. woonh. met grote inp.e schuur en aan gebouwde schuur, gel. in landel. omg. op goede stand. Bwj. woning 1980, bwj. schuur 1970. Ben. geh. vloerverwarming. Pand is v v. hardh koz. De tuin is gel. op het westen en is ca. 17.5m diep en v.v beklinkerd terras, tuinverlichting en zonne scherm Woonk. met open haard Bijkeuken. Ben. badk. met ligbad en douche+cabine. 1 e verd.: 4 slpkmrs. en apart toi let. Vlizotrap naar roy. zolder..Ind.: Hal met tegelvloer en schoon metselwerk. Geh. bet. toilet. L-vorm. woonk. met tegelvloer, open haard, ged. granol wanden en houten pane len plafond. Gesl. keuken met houten aanbouwkeuken met div. app., tegelvl en sierpleister wanden. Bijkeuken met tegelvl. en toilet. Geh. bet. badkamer met ligbad, douche+cabine en v.w.. Te verd.: Apart toilet. 4 Slpkmrs, allen v.v. vloerbedek king, behang wanden en schrootjes plafond. 3 Slpkmrs hebben grote muurkasten. 2e verd. Via vlizotrap naar roy. zol derruimte. Perc.gr1.760 m2. Vraagprijs 356.217,- k.k. Zeer goed onderh. vrijst. vakan tiebungalow gel op recreatie park De Schatberg. Park biedt veel faciliteiten en is mooi gel. in bosr. 'en landel omg. Gunstig t.o.v. A67 en A73. Bwj. 1996. Pand is v.v. geh. dubb. glas. hardh. koz en boerenluiken op de beg. grond De tuin is gel. aan het water en het terras is op een steiger. Tuin is gel. op het zuiden en is ca. 20m diep. Geen directe achterburen (water). Ben. 1 slpkmr. en badk. Boven 2e badk en 2 slpkmrs.Ind.: Woonk met tegelvl spuitwerk wanden, bergruimte en tuindeu ren naar terras Tussengang met tegelvl en trappenkast met was machine aansluiting. Geh. bet. toilet. Ged. open keuken met MDF kunststof aanbouwkeuken met div. app.. ged. spuitwerk wanden en tegelvloer. Geh. bet. badkamer met ligbad en v.w. met wastafelmeubettje. 1e Slpkmr met tegelvl., spuitwerk wanden en tuindeuren. 1 e verd. Geh. bet. badkamer met dou che+cabine, v.w. en 2e toilet 2 Slpkmrs. beide vv. vaste vloer bedekking en spuitwerk wan den 2 bergruimtes, event te gebruiken als slpkmrs of hobby ruimtes. Perc.gr.: 315 m2 Vraagprijs 152.016.- k.k. Goed onderh. split-level woning met mp. garage kelder en bal kon aan voorzijde, gel. nabij centrum in jonge woonwijk op goede stand Bwj 1975 Pand is v.v. ged dubbel glas, achterzijde kunststof koz. en voorzijde gre nen houten koz De tuin is gel. op het zuiden en is ca. 10m diep met beklinkerd terras en geen directe achterburen. Eiken aan bouwkeuken met div app. 3 Slaapkamers Badk. met ligbad en 2e toilet .Ind.: Voorraad- kelder Garage. Hal en gang met tegelvl en spuitwerk wanden Ged bet toilet. Toilet vernieuwd in 1996 1e verd.: Woonkamer met tegelvloer en ged. sier- Eleister wanden 2e verd.: Open euken met eiken aanbouwkeu ken met div. app., laminaatvloer en ged. stucwerk wanden. De keuken is vernieuwd in 1994. 3e verd.: 2 Slpkmrs, beide v.v. vloerbedekking en stucwerk wanden. 4e verd.: 3e Slpkmr is v.v. vinylvloer, behang wanden, wastafel en telefoon en t v -aan sluiting Ged. bet. badkmr met ligbad, v.w., 2e toilet en wasma chine aansluiting 5e verd.: C.v. ruimte. Percgr: 129 m2. Vraagprijs 163.000,- k.k Goed onderh. vrijst. woonh met roy. garage c.q. bedrijfsruimte en een aparte ontspanningsruimte c.q. recreatieruimte, gel. a/d hoofdstraat v. Meterik nabij cen trum. Bwj. 1957, geh. verb, en aangebouwd in 1982. Pand is v.v. hardh. koz. met dubbel glas. Tuin ca. 27m diep met verlichting, gel. op het zuiden. Geen directe achterburen Kelder. Bijkeuken. Ben. badk 3 slpkmrs. Dakterras. Aparte wasaelegenhied. Vaste trap naar zolder. Mogelijkh. voor 4e slpkmr Ind.: Hal met vaste kast en opgang naar 1e verd Toilet Voorraadkelder. Roy. L- vorm. woonk. met vloerbedek king. Gesl. eiken aanbouwkeu ken met div, app. en tegelvloer. Bijkeuken met tegelvloer en aansl voor div. app. Achterportaal. Badk. met ligbad, douche+cabine en v.w. Garage met daarin: ontspannings-/recre- atieruimte, apart kamertje, bad kamer met massagebad, v.w. en toilet. Deze ruimte is nog uit te breiden en van daaruit via een boog naar 2e garage en serre met aanrechtblok. Kweekkasje. 1e verd.: 3 slpkmrs., allen v.v. behang wanden, vaste kast en vloerbedekking. Royaal dakter ras. Aparte wasgelegenheid met v.w. en toilet. Via vaste trap naar perfect afgewerkte zolder c.q 4e slaapkamer Percgr.: 1.140 m2. Prijs op aanvraag Goed onderh. woonboerderij met bijgebouwen, gel. in het bui tengebied. nabij natuurgebied. Fraai gel. a/d rand v/d Schadijker Bossen. Geschikt voor meerdere doeleinden. Bijgebouwen ziin ideaal geschikt voor het houden van E aarden Geschikt voor dubb. ewoning Tuin rondom woon gedeelte. Achter woning ligt een moestuin. 4 Slaapkamers, allen v.v. muurkast. Diverse stallen. Kelder..Ind. woonhuis: Hal met plavuizen tegelvl. en trap naar 1e verd. Woonk. met uitzicht over landerijen, plavuizen tegelvl en schouw met aansl. voor houtkachel. Woonkeuken met vinyl vloerbedekking op houten vloer en kunststof keu keninrichting Bijkeuken/achter portaal metbetonvloer en aansl. voor wasapp. Ged. bet. toilet met doorloop naar badkmr met douchevloer en wastafel. Gang naar interne woning en stallen in de boerderij. C.v.-ruimte. 1e verd.. 4 Slpkmrs. allen v.v muur kast. Kastruimte Geisol. berg ruimte. Zolderruimte. Stalruimten (in de boerderij): Rundveestal Grote schuur met open ruimte voor hooiopslag. Stal met werkruimte. Jongvee stal met doorloop naar voorma lige paardenbox Bedrijfspanden Rundveestal. Varkensstal. Open veldschuur. 2 Opslagruimtes. 2 Garageboxen. Interne woning ind.. Keuken. Gang met toilet. Badk. met dou che, wastafel en aansl voor wasmachine. Woonk. met vloer- bed kastruimte en behang wanden. Opkamer c.q. slpkmr. Kelder. Perc gr -- Zeer goed onderh halfvr. woning met berging en garage, uitstekend gel. op loopafstand van centrum en scholen, in nabijheid van een plantsoen. Bwj. 1973. Het pand is vv hardh koz. en aan voorzijde dubbel glas. De tuin is gel op het westen en is ca. 12m diep voorzien van beklinkerd terras. Beklinkerde oprit naar garage. Extra werkkeuken. 3 Slaapkamers. Badk. met ligbad met douche combinatie en 2e toilet. Vaste trap naar zolder en slpkmr/bergruimteJnd.: Hal met marmeren vloer en granol wan den Ged. bet. toilet L-vormige woonkmr met laminaatvl. en behang wanden. Gesl. keuken met kunststof keukenblok en tegelvloer. Berging met zolder, tegelvl en aansl voor witgoed Garage. Extra werkkeuken voor catering gebruik. 1e verd Overloop met 3 slpkmrs, allen v.v. vloerbedekking. Badk. is geh. bet. en voorzien van ligbad met douche combinatie, v.w en 2e toilet. 2e verd.: Via vaste trap naar zolder, slpkmr/bergruimte en c.v.-ruimte. Perc gr.: 222 m2. Vraagprijs 190.134,- k.k. Belt u geheel vrijblijvend voor een waarde bepaling van uw woning. een bouwen huis (ca. 700 m3) met een stal/schuur met een totale ruim te van 70 m2 Het betreft een zeer goed omsloten terrein met een weid uitzicht over de lande rijen en aan voorzijde natuurge bied. Goede bereikbaarheid t.o.v. A67 en N271 en goede ver binding Dusseldorf-Éindhoven- Venlo. Er is eventueel nog ca, 8.000 m2 bij te kopen. Vraagprijs 299.041,- k.k. Bezoek ook eens onze website: www.maasenpeel.nl Vlak perceel, landbouw of cul tuur grond.Gemakkelijk te berei ken, aan de rand van het dorp Meterik aan de openbare ver bindingsweg. Vierzijdig perceel met goede toegang Klei hou dende teeltgrond Ideaal voor eigen bedrijf Gemakkelijk te bereiken, aan de rand van het dorp Meterik aan de openbare verbindingsweg Vierzijdig per ceel met goede toegang Klei houdende teeltgrond. Ideaal voor eigen bedrijf. Perceelgroote: 9.500 m2. Vraagprijs 72.150,- k.k. »ge. Bwj. 1960, geh. gereno veerd in '96/'97. Gel. op een roy aal perc., zonder directe achter buren in een landel. omgeving en bosrijk gebied, doch nabij centrum, op goede stand, met een zeer goede bereikbaarheid Venlo-Nijmegen. Het pand is v.v Beh. dubbelglas in kunstst. koz.. e geh. woning is omgeven door een park-achtige tropische tuin en vijverpartij. Ben 2 slpkmrs. en zeer luxe roy. badk. Kelder.Ind.: Royale Hal v.v tegelvl. sierpl wnd. en spuitw. plfnd. Toilet (1997) ged. bete geld/spuitwerk, v.v. fonteintje. Open keuken v.v. kunststof aan bouwkeuken met div app.. Woonkamer v.v. tegelvloer, openhaard, sierpleister wnd. en schuurwerk plfnd. Gang. Zeer royale luxe badkamer (1997), geh betegeld, v.v. bubbelbad, douche +cabine, v.w., allen met therm.st.kranen toilet en bidet 2 slaapkamers, via gang en slaapkamer toegang naar inloopkast. Kelderverdieping bestaande uit garage en kelder gedeelte. Perc.gr.. 2.225 m2. Vraagprijs 380.722,-k.k. Halfvr kantoorruimte c.q woon ruimte met opslagloods en magazijn Gel net buiten het centrum van Swolgen Bwj. ca. 1930, verbouwd in 1996. Ind Hal met tegelvl. 1e Kantr met tegelvl., ged. stucwerk wanden en ged. schoon metselwerk wanden. 2e Kantr met parketvl. en stucwerk wanden. Magazijn Bergzolder. Garage met kantel- deur Loods. 1e verd.: Via vaste trap naar boven verd. met vloer- be-dekking, te gebruiken voor div. doeleinden Event voor het realiseren van slpkmrs Indeling Hal met tegelvloer, gedeeltelijk stuckwerk wanden, gedeeltelijk schoon metselwerk wanden en schroten plafond. 1e Kantoor met tegelvloer, gedeeltelijk stuc werk wanden, gedeeltelijk schoon metselwerk wanden en balken plafond 2e Kantoor met parketvloer, stucwerk wanden en hardhouten schroten pla fond Magazijn. Bergzolder. Garage met kanteldeur. Loods met systeemplafond. 1e verdie ping Via vaste trap naar boven verdieping met vloerbedekking, te gebruiken voor diverse doel einden. Eventueel voor het rea liseren van slaapkamers Perc gr.: 565 m2. Vraagprijs 159.000,-Tc.k. Zeer luxe, met deg. mat in 1998 gerenov. bung, met gar (bouwvg. voor grotere garage), gel. in het buitengebied (landel. en bosr.) met zeer goede bereik- baar-heid via de A67, nl nabij AC-restaurant. V.v. dubbel glas in hardh. koz. en grotendeels rol luiken. Geh. met degelijk hek werk mei poorten, omheind ter rein met een 40m diep tuin, gel. op zuid met terras en verlichting. Luxe keuken. 2e keuken slpkmr ben Boven 2 roy slpkmrs. en luxe badk.. Luxe keurige bunga low met veel woongenot. Beslist de moeite waard voor een kijk je Een zeer luxe, met deg. mate rialen, in 1998 gerenoveerde bungalow met gar (bouwverg. voor grotere garage), gel. in het buitengebied (landel. en bosr.) met zeer goeae bereikbaarheid via de A67, nl. nabij AC-restau rant. Vv dubbel glas in hardh. koz (recent geschilderd), gro tendeels rolluiken en is geïso leerd Geh. met degelijk hekwerk met poorten, omheind terrein met een 40m diep tuin, gel op zuid met terras en verlichting. Ind.: Roy L-vorm. woonk met open haard (beige/zalmkleurig marmer) en kersen laminaatvl. Zeer luxe aanbouwkeuken met div. app. en kersen laminaatvl. Slpkmr c.q. kantoor met lami naatvl. 2e keuken c q roy. bij keuken met aanrechtblok en laminaatvl. 1e verd 2 roy. slpkmrs. en een zeer luxe badk. mei hoek/bubbelbad met therm, kraan (bladgoud), douche+cabi ne en therm kraan (bladgoud), dubb. wastafel met wastafelmeu bel, 2e toilet en MDF plafond met inbouwspots. Perc.gr.: 1.038 m2. Vraagprijs 330.806,- k.k. I lel grote verschil? Bij Adecco ben jij het middelpunt. Op je eigen gespecialiseerde vestiging praat je met vakgenoten die weten van de hoed en de rand. Over de balans in zekerheid en afwisseling, bijvoorbeeld Of over de balans in werk en vrije tijd. Of over een betere balans in routine en nieuwe vakmatige uitdagingen. Wat je uitgangspunten en wensen ook zijn, bij Adecco maken we ze sluitend. ADMINISTRATIEF Open huis vrijdag 1 maart VAN 16.30 TOT 18.OO UUR Netsa Beringe Venray Lavendelheide 13 Nieuw gebouwd vrijstaand landhuis met 4 slaapkamers, ruime berging en carport op royaal perceel gelegen! Ind.; Hal/entree met toilet, zit-/woonk met openslaande deuren naar de tuin, eetkamer met openslaande deuren naar de tuin, dichte keuken v.v. moderne luxe keuken inrichting compleet m. alle app., bijkeuken met aansl. wasm. Verd.: 4 slaapk., 'complete moderne badk. v.v. ligbad, vaste wastafel en toilet. Alg.' Bwjr. '01, perc. 495 m2. De woning is optimaal geïsoleerd, v.v. h.h. kozijnen met HR beglazing en kan wat betreft de vloeren en wanden naar eigen keuze worden ingericht. Er zijn tevens div. mog. tot uitbreiding van de woning! Evt 2e Verdieping. Aanvr: i.o.o. Vraagprijs: 279.000,- k.k. LIJST 4 Jan Hou onze 1 e wethouderskandidaat. Gezond financieel beleid is van levensbelang. Daarom dient in Venray de "Houba-norm" te worden ingevoerd. Dit houdt in: Geen overschrijding van budgetten toegestaan: Dreigende financiële problemen binnen eigen sector oplossen Financiële mee-vallers reserveren voor nieuw beleid. Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 ^Actief en Creatief in Onroerend Goed J Wij vragen voor ons zeugen- en vleesvarkensbedrijf een Wij bieden: - een zelfstandige functie - veel eigen inbreng - een goede werksfeer - een prima salaris Ben je geïnteresseerd in deze uitdagende functie bel dan met: Jan Michels Volen 7, 5812 AG Heide-Venray 0478-581436 of 06-54787358 »n Op deze Open Dag tonen wij ons ruime aanbod in zand en grind aan zowel particulieren ais bedrijven. Er bestaat de mogelijkheid om een berekening te laten maken, een bestelling te plaatsen en zelfs meteen zand en/of grind mee te nemen. Tevens wordt het transport van zand en grind en afval toegelicht. Waar? Van Leendert Handelsmaatschappij BV Oo yenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Tel. 077-3209700 Fax. 077 - 4632144 E-mail: info@vanleendertbv.nl www.vanleendertbv.nl Kerkweg 19 5813 BSYsselsteyn Tel. (0478) 541709 Fax (0478) 541791 Bert Linskens Mathieu Emonts Elly v.Dijck Henk Bisschops Roland Zwiebel Henk van Ef Zeer goed onderh. vrijst woning met kelder, bijkeuken, berging en carport, gel. nabij centrum op goede stand in jonge buurt t.o. een plantsoen. Bwj 1965, in 1982 is de keuken bijgebouwd, in 2000 is het dak vernieuwd en in 2001 is hel geh. pand opnieuw gevoegd Pand is vv dubbel glas met grotendeels alum koz. en geh. rolluiken De gezellige onderhoudsvriende- fijke tuin is gel. op het zuiden met tuinverlichting. Woonk. met openhaard. Kelder. Bijkeuken. 3 Slpkmrs. Badk. met ligbad Ind.: Hal met tegelvl. en sierpleister wanden. Geh. bet toilet. Woonkamer met openhaard, granol wanden en vloerbedek king. Gesl. keuken met eiken aanbouwkeuken met div. app., vinylvloer en granol wanden. Kelder. Bijkeuken met vaste kast en vinylvloer. Berging met aansl voor witgoed en c.v.-ruimte. 1e verd Overloop met 3 slpkmrs, allen v.v. vloerbedekking en behang wanden. Geh. bet, bad kamer met ligbad met douche en thermosst kraan en v.w. 2e verd.:Via vlizotrap naar bergzol der Perc.gr 294 m2. Vraagprijs 240.050,- k.k.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 12