Vèrenigingsinfo; Hobby- Creativiteiten Centrum Samen sterk voor succes Bekendmaking Aanleg voetgangersbrug Raayland College A&A Bekendmakingen gemeente Venray DIRKX VAN SOEST Wet milieubeheer OPRUIMING NU KORTINGEN TOT 60% Adelbert- vereniging Aostrumse Zangkompeneej KC Venray Spreekuur WAO in Venlo KW Computer club Venray Vogelmarkt Wanssum Zandakker Gilde St. Jan KBO Venray De Springplank Ars Musica Venray's Gregoriaans Koor Harmonie- Orkest Venrode Zangers van St. Frans GROEP !ij. PEEL EN MAAS Donderdag 14 februari 2002 - Pagina 1j EI Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen boltwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Vingerhoeds kruid §2 te Venray tnv H.G. Ten Broekej Vingerhoeds kruid 32; - het bouwen garage/berging aan de Paterslaan 26 te Ven ray tnv H.J.P. Verhoeven, Paterslaan 26; - het bouwen berging en car port aan de St. Odastraat 12 te Venray tnv P. Bos, St. Odastraat 12; het bouwen van een tuin huis aan de Zwarteklef la te Venray tnv A.E.P. Van Hees- wijk-Janssen, Oude Oos- trumseweg 10 te Venray; - het verbouwen van de woning aan de Stationsweg 4 te Venray tnv T.F. Eibers, Stationsweg 4; - het verbouwen woning/bou wen garage aan de Langstraat 96 te Venray tnv J.A. Pouwels, Langstraat 96. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een rij- en africhtingshal van paarden aan de Breevennenweg la te Leunen tnv J.M.M. Vlem- mix; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 63 te Venray tnv C. Berk hout, Penningkruid 63; - het veranderen stallen aan de Breevennenweg la te Leunen tnv J.M.M. Vlemmix, Breevennenweg la; - het bouwen van een dakka pel aan de Mambostraat 158 te Venray tnv T.M.J.W. Coppus, Mambostraat 158; - het bouwen van een machi neberging/opslagloods aan de Bremmenkamp 14 te Oirlo tnv Maatschap Hou- wen-Clephas, Bremmen kamp 14; - het plaatsen van drie onder grondse containers aan Jerusalem I t/m 127 te Ven ray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwaanvragen met toepassing van art. 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning medewerking te verlenen. - het tijdelijk plaatsen kan toorunits aan de Maashese- weg 83 te Venray tnv Inalfa Industries B.V., Postbus 505 te Venray; - het plaatsen container aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Gogh Insti tuut, Stationsweg 46. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 15 februari 2002 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen industriege bouw aan het Keizersveld 27 te Venray tnv Studio Accent, Sleutelbloem 10 te Venray; - het aanbouwen van een serre aan de Veenmos 39 te Ysselsteyn tnv R.G.H.J. Kuenen, Veenmos 39; - het veranderen/vergroten van de woning aan de St. Jozefweg 16 te Venray tnv M.J.L. Schenk, St. Jozefweg 16; - het bouwen garage/berging aan de Paterslaan 26 te Ven ray tnv H.P.J. Verhoeven, Paterslaan 26; - het uitbreiden woning met tuinkamer aan de Stations weg 197 te Oostrum tnv R.L.C.M. Hoex, Stationsweg 197; - het bouwen berging en car port aan de St. Odastraat 12 te Venray tnv P. Bos, St. Odastraat 12; - het verbouwen vredeskerk tot kantoorruimte aan de Whistlerstraat I te Venray tnv St. Thuiszorg Noord- Limburg, Postbus 218 te Venray. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 15 februari 2002 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden inge diend. Venray, 14 februari 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen PEEL EN MAAS een abonnement waard Verkeersbesluit 30 km zónegebied Leunen - oost Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 8 februari 2002 waarbij is beslo ten: 1. het woongebied Leunen - oost omvattende gedeelte lijk de Brienshoekweg en de van Berlostraat, de Bershof, Verkleijstraat en de Pastroor Strijkerstraat tot een 30 km. verkeerszönegebied te ver klaren; 2. op redelijke afstand van de 30 km. zone verkeersborden op de van Berlostraat en de Brienshoekweg een snel heidsbeperking in te stellen tot 60 km per uur; 3. de wettelijk vereiste ver keersborden plaatsen over eenkomstig de bijbehorende situatieschets; 4. dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na de bekendmaking. Venray, 8 februari 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd van afdeling Openbare Werken B.R.Th, v. Dijk Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Deze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendma king een bezwaarschrift indie nen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Ten behoeve van de aanleg van de voetgangersbrug tussen het Raayland College en Sport park de Wieën is het noodzake lijk dat de Zuidsingel tussen de Sportlaan/St. Antoniusstraat en de Leunseweg in zijn geheel wordt afgesloten en wel gedu rende twee fasen. De eerste periode gaat in op maandag 18 februari en eindigt op vrijdag 8 maart. De tweede periode start op maandag 15 april en eindigt op vrijdag 3 mei. Het verkeer zal tijdens deze periodes worden omgeleid, voornamelijk via de Deurnese- weg. Sportpark De Wieën en sporthal De Wetteling zijn bereikbaar via de Zuidsingel vanaf de zijde van de Langstraat. De bewoners van de Kruis straat e.o. kunnen de wijk verla ten via de St. Antoniusstraat, Zuidsingel in de richting van de Langstraat. Mocht u tijdens het werk vra gen hebben met betrekking tot de uitvoering van de werkzaam heden dan kunt u tijdens kan tooruren contact opnemen met dhr. H. Geerts (0478-523579). De genoemde aanvraag en melding en alle op de aanvraag en melding betrekking hebben de stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ning krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: - Hermus BV, Metaalweg 12 te Venray voor een veran deringsvergunning voor het produceren, opslaan en ver zenden van producten ver vaardigd uit metaalplaat, gelegen aan de Metaalweg 12 te Venray. De vergunning worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 14 februari 2002 tot en met 28 maart 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van ee voorlopige voorziening (waai onder een schorsingsverzoeki is ingediend. Het verzoek to: het treffen van een voorlopig voorziening moet wordëi gericht aan de voorzitter vai de afdeling Bestuursrechtspraal van de Raad van State, postbui 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. |gj Het besluit wordt niet van art kracht voordat op dat verzoej is beslist. p A.M.v.B.-meldingen °',n Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekem dat er krachtens artikel 8.4$803 van de Wet milieubehet A.M.v.B.-melding zijn binnenge /ij komen van: - M.H.T.G. Mulders, Eijken h hofweg 14 te Veulen voo |jH! het van toepassing worde van het besluit akkerbouw bedrijven milieubeheer voo \N de inrichting, gelegen aan d Eijkenhofweg 14 te Veulen. De meldingen kunnen worde rik ingezien van 14 februari 200 lijk' tot en met 28 februari 2002 (K"n weken) in het gemeentehuis. ®^3 hoi colt Dc 61 Taxaties Advies Te koop - Venray op industrieterrein de Brier een bedrijfspand met inpandige kantoor ruimte en bedrijfsruimte (945 nr) gelegen op een perceel van 3000 m'. Perfecte omsluiting. Koopsom: €522.000,- k.k. Te koop - Vlakwater nog slechts 5 bouwkavels, gelegen op het mooiste plekje van Venray. Nabij centrum en bossen. Bestemd voor vrijstaande woningbouw. Perce len vanaf 1320 m'. Koopsom: €250,- per m' -T LA/1V "n Via kantoor Venray 0478-586408 Te huur - Venray Een praktijk c.q. kantoorruimte gelegen aan de Langstraat 106 bestaande uit o.a. 2 ruime spreek kamers. 2 behandelkamers en ruime wachtruimte. Totale oppervl. 115 nv Huursom: €858,- per maand Venray, 14 februari 2002 Burgemeester en wethouder van Venray, namens dezei hoofd afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen lijn pc al h Korte verhalen schrijven als hobby? Hield u als bakvis of puber een dagboek bij. of verzon u voor de kinderen wel eens een verhaaltje? Dan vindt u vertel len op papier vast ook wel leuk! Bij Seniorservice Gilde Venray kunt u aansluiten bij de hobbycursus 'Verhalen schrijven' die op woensdag morgen gegeven wordt door een (deskundig) amateur- schrijver. U kunt iets meer opsteken over de techniek van schrijven en hoe u creatief met de taal kunt omgaan. Kom daarom eens vrijblijvend lui steren in het Hobby en Creati- viteitencentrum (elke woens dag van 09 30 tot 12.00 uur) en u komt er zeker achter hoe leuk het is om met deze vrij etijdsbesteding resultaat te boeken. U bent welkom, er zijn nog enkele plaatsen vrij. Stamboomonderzoek: een boeiende hobby Veel mensen kunnen vaak zonder moeite de namen noe men van de ouders, grootou ders en andere voorouders van onze pasgetrouwde kroonprins. Veel ouderen heb ben zelfs we drie personen als koningin meegemaakt. Maar weet u ook in uw eigen fami lie wie uw overgrootouders waren of zelfs uw betover grootouders? Waar woonden ze? Wat was hun beroep? Waar woonden hun kinderen? Waar komt hun achternaam (en die van uzelf) vandaan? Als u interesse heeft voor die gegevens kimt u bij Senior- service aansluiten bij de hobby: Stamboomonderzoek (Genéalogie). U wordt weg wijs gemaakt hoe u de ant woorden op al deze vragen kunt vinden en hoe u te werk kunt gaan. In ongeveer zeven bijeenkomsten op donderdag morgen (09.30 tot 12.00 uur) geeft een amateur genealoog aan de hand van voorbeelden uitleg over de zinvolle en inte ressante hobby. Voor nadere informatie kunt u bellen met de teamleider, tel. 584267 of tel. 512139, maar u mag ook gerust vrijblij vend bij ons binnenlopen op dag en tijdstip dat de betreffende activiteit plaats vindt. Ons adres is: Hobby Creativiteiten Centrum, Prins Bernhardstraat 12a, 5802 BM Venray. Op dinsdag 19 februari om 20.15 uur zal de heer Wim Hazeu een lezing houden over het leven van de kunstenaar of graficus M. Escher. Wim Hazeu was journalist, hoofd NCRV, uitgever. Hij publiceerde een Escher bio grafie. Deze avond zal vooral gaan over het kunstenaar schap van Escher. Alle geïnteresseerden zijn wel kom in de Bezoekerszaal van Beukenrode. De Aostrumse Zangkompe neej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 'l Alle- manscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belang stelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478- 511251 KC Venray e.o. start in het weekend van 9 en 10 maart en donderdag 14 maart de gehoorzaamheidscursussen voor hond en baas op hun ter rein Dé Versen aan de Sinnes- straat te Oirlo. Er worden diverse soorten cursussen gegeven Socialisatie (puppy cursus); Basisopleiding I en II (voor puppies en aspiranten); Elementaire gehoorzaamheid; Voorbereidende Gedrag Gehoorzaamheid en de cursus sen met betrekking tot de lan delijke examens G&G I, G&G II, G&G III, UV (uithoudings vermogen). GH (gehoorzame hond) en VZH (Verkeerszeke- re hond); Behendigheid en Fly- ball. Aanmelden voor deze voorjaarscursussen kan van tevoren telefonisch, maar ook op zowel zaterdag als zondag morgen 9 en 10 maart tussen 08.30 en 11.00 uur. Voor nieuwe baas-hond combinaties bestaat er een mogelijkheid tot instromen op een later tijdstip. Maar let wel op want Vol=Vol. Heeft u nog vragen of wenst u informatie over de vereniging, dan kunt u bellen met het secretariaat, lel. 077-3071128 of. 077- 3072855. Kijk ook eens op de website; www.kcvenray.nl Voor veel mensen die vanuit een werksituatie ziek worden, blijkt het zeer moeilijk te zijn om hun werk te behouden en verdwijnen vervolgens in de (gedeeltelijke) WAO. Dit bete kent een geweldige achteruit gang in het inkomen. Mis schien is dit in een vroeg stadium te voorkomen als er op tiijd ingegrepen wordt m.b.i. Arbo-diensten en werk gever. Laat u vroegtijdig gratis adviseren door vrijwilligers van het APL. Donderdag 21 februari is er weer een algeme ne voorlichtingsbijeenkomst in het gebouw van de Volks universiteit, Leutherweg 8 in Venlo, aanvang 13.30 uur. Denk hierbij ook aan de veran deringen vanaf 2002. De WAO-spreekuurgroep Venlo houdt iedere maandag en don derdag van 13-30 tot 16.00 uur een inloopspreekuur op het zelfde adres. U kunt daar terecht met vragen en voor advies inzake ziektewet, WW, Arbo-diensten, WAO, vervolg uitkeringen, problemen met uitkeringsinstanties, hulp bij het in beroep gaan enz. De ervaring leert ons dat er in het begin van de ziekteperiode al problemen kunnen ontstaan ten aanzien van terugkeer naar de werkplek. Er zijn geen kos ten aan verbonden maar neemt u wel eventueel uw bescheiden mee. Telelefoon alleen tijdens spreekuur: 077- 3515281; voor inlichtingen dagelijks: tel. 077-4653141 Dinsdag 19 februari is er een ledenavond. Deze avond wordt gepresenteerd door Ilse Ei chert. Zij zal het hebben over anorexia. Computerclub Regio Venray houdt op vrijdag 15 februari weer een bijeenkomst voor al haar leden. De avond vindt plaats in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b te Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wan neer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC. kunt u onze clubavond bezoeken. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met tel. 0478-541666 of per e- mail: crv@isonzeclub.nl De CRV-homepage (met o.a. de clubdata) is te bereiken via het adres: crv.isonzeclub.nl Vogelvereniging "De Gevleu gelde Vrienden Wanssum e.o," organiseert op zondag 17 februari weer haar maandelijk se vogelmarkt. Op deze vogel markt worden door vogellief hebbers allerlei vogels te koop worden aangeboden. Ook zul len er verschillende vogelhan delaren aanwezig zijn die naast vogels ook allerlei vogel benodigdheden te koop aan bieden en tevens vogels opko pen. Sinds kort worden ook allerlei soorten en maten voe- dertafels voor in de tuin aange boden. Bij de verenigingsbibli otheek zijn weer allerlei vogelboeken en video's te leen. Ook niet-leden krijgen de gelegenheid vogelboeken of video's te lenen. De vogel markt is op elke derde zondag van de maand in De Zand hoek, St. Leonardsweg 1 te Wanssum van 9.30 tot 12.30 uur. A.s. maandag wordt de jaarver gadering gehouden in het gil denhuis Den Oldtimer; aan vang 20.00 uur. Op de agenda o.a.: bestuursverkiezing. Aftre dend Bernie v. Lierop en Hans v. Rhee; beide heren stellen zich weer herkiesbaar. Ook is er functieverdeling; alle func ties zijn vacant, dat betekent dat u zich hiervoor schriftelijk op kunt geven tot 24 uur voor de vergadering, bij de secreta ris. Bij de marketentsters zijn aftredend en herkiesbaar: Marian v. Lierop en Toos Lin- ders. Willen alle damesleden een pasfoto inleveren bij de secre taris voor de nieuwe federatie- bewijzen. Alle damesleden krijgen een wit federatiebe- wijs. De sluiting van de Wintercom petitie is op 20 maar in 't Trumpke, Maandag 4 maart is de jaarver gadering van de muziekafde ling in 't Trumpke. Webside schutterij 't Zandak ker: www.zandakker.nl Donderdag 21 februari geeft de heer Steverink om 14.00 uur in De Kemphaan in Ven ray een uiteenzetting over het nieuwe belastingstelsel en wat dit voor ouderen inhoudt. Er wordt ingegaan op het invul len van het nieuwe belasting formulier. De toegang is gratis en is bestemd voor alle oude ren uit de gemeente Venray,dus ook alle kerkdor pen. Donderdag 14 februari (van avond): Schimmenspel voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur maken we een toneelspel, welk zich afspeelt achter een groot laken. De deelnemers worden door een bouwlamp zo sterk verlicht, dat de scha duwen op het laken te zien zijn. Maandag 18 februari: Van 18.30 tot 20.00 uur speurtocht' voor de kinderen van de groe pen 3 en 4. Breng allemaal een zaklamp mee, die kan in het donker van pas komen. Aansluitend programmaverga dering voor de leiding van de maandaggroep. Dinsdag 19 februari: Cluba vond voor de jeugd van de groepen 7 8 plus de schoolver laters. We gaan het nog een keer in de iTossen proberen. Iedereen aanwezig om 18.15 uur. Met fiets en zaklamp. Terug om 20.00 uur. Eveneens op dinsdag bestuurs vergadering om 20.15 uur. Deze wordt gevolgd door de exploitatievergadering. Donderdag 21 februari reactie- spelen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Dinsdag 19 feb. repetitie van 20.00 tot 22.15 in de Opmaat, Oostsingel 37. Afmelden bij Lia Oostdam, tel. 514214, graag tussen 18.00 en 19.00 uur. Zin om te zingen, in een groot vocaal ensemble? Kom dan eens kennis maken Eerst bellen kan ook. Informatie; Marjo Kuypers, tel. 513191. Op het terrein van St. Anna staat de oud-papiercontainer. Elke dag open van 9.00 tot 18.00 uur, op zondag geslo ten. Algemene informatie: www.arsmusica.nl Zondag 17 februari: lluur Repetitie Annakapel Maandag 11 maart: 19uur repetitie Zaal Thielen, aanslui tend jaarvergadering. Afmelden bij: J.v.Loon, secre taris 0478-585422. PEEL EN MAAS een abonnement waard Repetities Woensdag 20 februari: jaarlijk se muzikanten vergadering om 20.00 uur in 't Kruuspunt. Zij kunnen terugzien op een zeer geslaagd Carnavalscon cert in Het Gasthoes mede dankzij Carnavalsvereniging d'n Dreumel en de artiesten, zoals de Two Petjes, de junio ren en senioren dansgardes, Peter Minkenberg, The Ama zing Trumpets en natuurlijk onze "voorganger" Henk. Web site: http://www.harmonie orkest.nl 20 februari: voorafgaande aan de repetitie, zal er een concert verzorgd worden bij Beukenrode. Het tijdstip zal op de jaarver gadering bekend gemaakt worden. Eerstvolgende repetitie woensdag 20 februari a.s. om 20.00 uur bij zaal Thielen op het Kennedyplein. Afmeldingen bij Marjo Weijers, telefoon 58 47 68. Concertagenda: 20 februari: concert Beuken rode. 23 februari: Jubileummis. Wil je meer weten over de vereniging, neem dan gerust contact met ons op! Dora Garson, telefoon 585371 of bezoek onze web site www.venrode.nl Vrijdag 15 februari: 19.0 ™e. uur repetitie jongens; 20, uur repetitie hele koor. erti Zaterdag 16 februari: tussc 10.00-12.00 uur oud papil inleveren in de papiercont: ner bij Eurodump aan i hei Nicuwhuisweg. Zondag 17 februari: 10. uur inzingen in de Patei 478 kerk: 10.45 uur mis in ifta Paterskerk Dinsdag 19 februari: 19. uur repetitie jongens. Nieuwe leden zijn van har erg welkom! Kom eens kijkene van de repetitie van dinsdag i Nd are 8 f< Hij bepaalt Krachten worden gebundeld. Samen met een deskundige partner bepaalt u de strategie. Wij kennen het spel, de regels. Weten dat winnen of verliezen afhangt van een nauwe samenwerking. Het resultaat: uw bedrijf op voorsprong. ACCOUNTANTS EN ADVISEURS ACCOUNTANCY - BEDRIJFSKUNDIGE ADVISERING - FISCAAL ADVIES - JURIDISCH ADVIES - LOONSERVICE - PZ-CONSULTANCY AUTOMATISERING REGIOKANTOOR VENRAY LEUNSEWEG 51, POSTBUS 60, 5800 AB VENRAY, TEL.: (0478) 5825 56, FAX: (0478) 51 15 66 OVERIGE KANTOREN: HEERLEN - HORST - MAASTRICHT PANNINGEN - ROERMOND - SHTARD VALKENBURG - VENLO - WEERT Limburgs grootste! www.aagroep.nl iNl nel 1 li 01. gra De zus ink ip-1 ana 02 1.0 iel I

Peel en Maas | 2002 | | pagina 12