LENSSEN Kerkelijke mededelinger Regiokalender Bedplaza Bakel: specialisten in slaapcomfort PLUS G. van Dijck pakt uit CS Op -6 V> Oude foto 3200 euro voor Toon Hermans Huis Weekend diensten Valentijns- harten maken bij Intratuin Venray Winkels gesloten Broeder Valentijn De binnenkomer van week. ,<f- n (0478)539020 Stayerhofweg 2b Wanssum PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari 2002 - Pagiipj HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse Huis- ArtsenPosten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. ZIEKE NVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 APOTHEKEN VEN RAY Openingstijden van Apotheek St. Oda, Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag is Apotheek Antoni usveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur. Stationsweg 60d, tel. 584877 Uitsluitend voor spoedgevallen kimt u buiten deze openingstij den bij Apotheek Antoniusveld terecht via het dienstloket TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: vr., za. en zo.: C. van GEMERT, tel. 580700 ma. en di.: H.JANSSEN, tel. 587273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en M. Theu- nissen G. GELLING en M. THEUNISSEN D IE RUN ARTS F. NPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 DIERENAMBULANCE NOORD-LIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19 30 tot maandag 07.30 uur R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskun dige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19-30 uur waargenomen door: H. v. EERTEN en R. v.d. REIS, tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tus sen 18.00 en 19 00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09-00 tot 12.00 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform. VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Dinsdag van 10.00-12.00 en don derdag van 10.00-12.00 uur Ven ray tel. 0478-565155 BUREAU VOOR RECHTSHULP Venlo-Venray, gratis spreekuur op afspraak, tel. 077-3209191 Eén dag per jaar is omgeven door romantiek, liefde en een beetje mys tiek; Valentijnsdag. Op deze dag, don derdag 14 februari, verwennen we onze geliefden met een kleine atten tie in de kleur van de liefde of in de vorm van een hart. Voor de creatieve Valentijn organiseert Intratuin Venray op zaterdag 9 februari een demonstra tie valentijnsharten maken. De demonstratie vindt plaats tussen 13.30 en 17.00 uur. Valentijnsdag overslaan is tegen woordig bijna ondenkbaar. Het is ech ter ieder jaar weer een opgave om met een origineel, niet al te duur cadeau op de proppen te komen. Int ratuin Venray helpt hierbij een handje met de demonstratie valentijnsharten en leuke valentijnspresentjes maken. De styliste Iaat zien hoe in een hand omdraai een hart gemaakt kan wor den met takken, groenelementen en decoratiematerialen. Gedroogde rode rozen, geurende kruiden maar ook kleine cadeautjes worden in de har ten verwerkt. Tevens staat er een grote presentatie met valentijnspre sentjes gereed. Hartveroverende cre aties om cadeau te doen maar ook decoratief voor gebruik in huis. Op onze bloemenafdeling is men ook gereed voor Valentijn, u treft hier leuke bijstekers, lieve kaartjes, strikjes ed. om uw valentijnsboeketje te ver sieren. Donderdag 14 februari treft u op de snijbloemen-, kamerplanten-, sfeerafdeling een keur aan valentijns presentjes. Carnavalsvierders tellen al weken driftig af tot het feestgedruis weer los barst. Tijdens de drie dolle dagen houdt het camavalsvirus 'Rooy' weer in zijn greep. Origineel verklede feest vierders, onder leiding van prins Henk d'n Twedde en zijn gevolg, bezetten dan het centrum van Ven ray. Het dagelijkse leven maakt plaats voor de jaarlijkse optochten van praalwagens, joekskapellen en dans mariekes. Daarom sluiten de onderne mers van Winkelcentrum Venray op maandag 11 en dinsdag 12 februari hun deuren. Op woensdag 13 febru ari kunt u gewoon weer terecht vol gens de normale openingstijden. Broeder Valentijn gaat alweer voor het vijfde jaar met het CDA-Venray op pad. Ook dit jaar zal de enige echte Venrayse broeder Valentijn(Toon Jak- obs) weer een aantal vrijwilligers in Venray en kerkdorpen bezoeken. Deze vrijwilligers zullen, evenals vori ge jaren, met een bloemetje beloond worden. Omdat er steeds nieuwe vrij willigers zijn, wil het CDA-Venray de komende jaren de Broeder Valentijn traditie voortzetten. Valentijnsdag, 14 februari, valt in de carnavalsweek daarom gaat broeder Valentijn zater dag 9 februari al op stap. De rond gang begint om 10.00 uur. Voor de Lionsveiling op 16 maart a.s., waarvan de opbrengst is bestemd voor een aantal goede doelen, zoals een vakantie voor een groep ernstig gehandicapte kinderen, ondersteu ning van de vrijwilligers terminale zorg in Noord-Limburg en het buspro ject van Synthese. Ter ondersteuning hiervan publiceert de Peel en Maas wekelijks een foto van één van de interessante artikelen. Deze week een prachtige telefooncel. Kijk ook eens op onze website: www.lionsvenray.nl PEEL EN MAAS een abonnement waard Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe omgeving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in de regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en Maas Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitge breide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 9 februari: In de Venlonazaal in Vcnlo vindt voor de vijfde keer het Sint Jutte- misbal plaats met onder andere de carnavalsartiesteri Minsëkinder, Sjraar Peetjens en Dc Drekskaters. Aanvang 20.00 uur. Zondag 10 februari: In streekmuseum de Loeht in Melders!© is een wisselexpositie over leven en werken van Charles Dickens te bezichtigen. Het museum is open van 14.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 15 februari: Op uitnodiging van Alliance Francaise verzorgt Isabelle Kapp een lezing over de grote momenten in de Franse geschiedenis. De avond in het gemeenschapshuis aan de Kerkstraat in Asten begint om 20.15 uur. Zaterdag 16 en zondag 17 februari: De Border Collie Club Nederland houdt voor de vierde maal de Lim burg Lente Trial, een wedstrijd sehapendrijven voor bordercollies. Op beide dagen begint de wedstrijd op een weiland op het Zuidereiland in Heijen om 08-30 uur. Woensdag 20 februari: Henri Kuppen verzorgt in de bibliotheek in Oeffeit een lezing over boomverzorging. De avond begint om 20.15 uur. Zondag 24 februari: In de aula van de Muziekschool aan het Arsenaalplein in Venlo vindt een liedrecital van dc Vrienden van het Lied plaats. Solisten zijn bari ton Charles van Tassel en pianist Marien van Nieukerken, Het concert begint om 12.30 uur. Eugène van den Bosch en Paul Hageman hebben op 24 januari 2002 aan De Brakken 1 in Bakel Bedplaza, één van de grootste regionale speciaalzaken in slaap comfort, met een oppervlakte van vijftienhonderd vierkante meter en een bijzonder ruim assorti ment, officieel geopend. Met meer dan honderd slaapkamers, een ruime sortering in kinderkamers en voldoende gratis parkeergele genheid voor de deur, is Bedplaza een absolute aanrader. Specialisten in slaapcomfort, dat is de ondertitel die de twee uit Uden afkomstige ondernemers aan hun zaak meegaven. Een ondertitel die niets teveel zegt gezien de ruime erva ring die het tweetal in de afgelopen dertig jaar heeft opgedaan bij 's lands grootste beddenspeciaalzaak en heb ben zeker een flinke bijdrage gele verd aan het succes van deze keten. "Maar we wilden met onze gezamen lijke ervaring graag terug naar het eigen ondernemerschap", aldus Van den Bosch. In Bakel zagen de ondernemers hun kans schoon toen de eigenaresse van het voormalige Slaapparadijs te kennen gal de zaak te willen verlaten. "Het Slaapparadijs heeft hier in tien jaar tijd een uitstekende naam opge bouwd, een prima basis voor ons bedrijf. Bovendien hebben we hier zoveel plaats dat er voldoende ruimte ligt voor een breed assortiment." Van den Bosch en Hageman leggen de nadruk op liet hogere middenseg ment. "We hebben aantrekkelijke pro ducten voor mensen met een kleinere beurs, maar ook voor mensen die een topproduct zoeken. We bieden onder andere de merken Ubica, Eastborn, Pullman en Avek aan. Verder hebben we bedden in alle denkbare soorten en maten, van de meest eenvoudige latten- en spiraalbodems tot viermoto rige en afstandsbediende systemen. Daarnaast hebben we veel keuze in kastsystemen en mag je zeggen dat we een specialist zijn in boxsprings", aldus Van den Bosch. De twee ondernemers hechten veel waarde aan een persoonlijk con tact met de klant. "Wij vinden het belangrijk dat we de klanten in het natraject dezelfde service en aandacht kunnen geven als in de winkel. Vaak stopt de service op het moment dat de koop gesloten is. Zo willen wij zeker niet werken. Een snelle levering en een goede service staan bij ons hoog in het vaandel." In de weken tot carnaval heeft Bed plaza een aantal erg interessante ope ningsaanbiedingen. Zo krijgt u een gratis pocketveringmatras bij aan schaf van een elektrisch verstelbare lattenbodem, zijn er diverse slaapka mers met gratis bedtextiel tot een bedrag van 300 euro en is er een gra tis neksteunkussen ter waarde van 75 euro bij aanschaf van een pocketver- enmatras. Bedplaza, De Brakken 1, 5761 AD Bakel, tel: 0492-340505. In bet kader van het huwelijk tussen Willem-Alexander en Maxima kre gen klanten van supermarkt PLUS G. van Dijck in Landweert bij aankoop van bepaalde producten een kanskaart waarmee iedere dag kans werd gemaakt op een tv-videocombinatie. In tivee weken tijd werden maar liefst twaalf van deze tv-videocombinaties verloot. Afgelopen zaterdag mochten de gelukkige winnaars (zie fotoj hun prijs in ontvangst nemen. Jaarlijks houden de medewer kers van Wonen Venray een ein- dejaarsbijeenkomst. Ook ontvan gen medewerkers elk jaar in de decembermaand de traditionele relatiegeschenken. Het is al enke le jaren gebruikelijk om met die relatiegeschenken iets speciaals te doen. Afgelopen jaar is ervoor gekozen om de ontvangen relatie geschenken tijdens de eindejaars- bijeenkomst onder het personeel te veilen. Vooraf werd aan alle medewerkers gevraagd, de relatiegeschenken die zij hadden gekregen in te leveren. Op de feestavond kwamen deze geschenken weer tevoorschijn en werden ze te koop aangeboden. Medewerkers kon den zo hun eigen relatiegeschenk weer terugkopen, maar andere colle ga's kregen ook de gelegenheid te bie den. De opbrengst van de veiling zou vervolgens aan een goed doel worden geschonken. Een bestemming werd gauw gevonden: het Toon Hermans Huis. Het Toon Hermans Huis biedt een open deur voor mensen met kanker en hun naasten. Ze kunnen daar terecht met hun angsten, pijn en ver driet, maar ook met hun onzekerhe den, zorgen en twijfel. Er is altijd iemand aanwezig die een luisterend oor biedt. Ook kan men er verschil lende vormen van ondersteuning en hulp vinden. Kortom, het Toon Her mans Huis biedt mensen een ontmoe tingsplaats en een wegwijzer. In Lim burg vind je de Toon Hermans Huizen in Sittard, Venlo en Maastricht. Voor een vierde huis dat gepland is in Park stad (oostelijke mijnstreek), zijn de voorbereidingen gestart Het doel bleek een goede keuze te zijn, de veiling bleek een groot suc ces. De opbrengst bedroeg maar liefst 600 euro. En zoals Wonen Venray vooraf beloofd had, verdubbelde ze het bedrag. Hieraan werd nog een bedrag toegevoegd voor schilderwerk dat aangeboden werd door een schil dersbedrijf. Het totaalbedrag dat aan het Toon Hermans Huis wordt geschonken bedraagt 3-200 euro. Een initiatief dat dus zeker voor herhaling vatbaar is. H KEUKENINRICHTING op afspraak, ook 's avonds Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9-30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Feestelijke H. Mis; jrd. Net Roijers en overl. fam. Ariaens-Roijers; jrd. Arie Vonk; Rob Nijbroek; ouders Pou- wels-Derks en zoon Pierre; ouders Arts-Dommeck en zoon Jan. Zondag: 5e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse Hoogmis als eerste jrd Ben Aarts; overl. echtp. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders; overl. ouders H. Oudenhoven- Rutten en overl. kinderen. 11.00 Feestelijke H. Mis en opening van de carnaval; Harrie v. Mil (coll.); Henk v. Veghel; Johan Jonkers en overl. fam. Maandag: 9.00 H. Mis voor Her man Schim van der Loeff. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor fam. Van Pelt-Stumpe en overl. ouders en broers; Kitty Pouwels. 9.30 Stilteviering (meditatie rond het evangelie). Woensdag: Aswoensdag. 9-00 Geen H. Mis. 19-15 H. Mis en oplegging van het askruisje. Donderdag: HH. Cyrillus, monnik en Methodius, bisschop, patro nen van Europa. 9.00 H. Mis voor int. van fam. Jacobs. Vrijdag: 9 00 H. Mis voor het geestelijk en tjjdelijk welzijn van onze parochie. Dienbeurten: za 19.15: Marjolei- ne, Paul, Daphne, Saskia, Niek en Shannen; zo 9.30: Ties, Koen V. en Cas; 11.00: Jacqueline, Sharo- na, Robert, Judith, Andrea (Tim), Elianne en Mare. Lectoren: za. 19-15: J. Thiesen; zo 9-30: T. Verbeek; i 1.00: Wordt verzorgd door de Piëlhaas; Aswoensdag: J. Truijen. Vincent van Gogh Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorgan ger: G. v. Loenen. Lect.: K. Hil- gers. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G v. Loenen. Lect.: H. de Jong. 11.15 Liturgieviering in de Vin- centiuskapel. Voorganger: B. Faas. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: Aalmoe zenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 580202; kape laan I; Crasborn, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790, (kapelaan W. van Dijck, Albionstr. 30, tel. 581575). In ernstig noodgeval: via balie zie kenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9-30-10.30 uur, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navol gende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoord dienst met volkszang; Tinus Alards (zwd., coll.). Zondag: 8.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 Mmv Zonne lied; zr. Rubertha Linders; Lien Philipsen en overl. fam. Maandag: 18.30 Toon Swinkels (coll.). Dinsdag: 18.30 Overl. fam. Jeu Arts-Jansen; lev. en overl. fam. De Haart-Cremers. Woensdag: Aswoensdag. Gebo den Vasten- en Onthoudingsdag. 18.30 Mmv Crescendo voor wereldvrede. Donderdag: 18.30 Aloys Spee (coll.); Bert Zegers. Vrijdag: 19.30 Dina Strijbosch- Maessen (coll.). Voorafgaande aan de eucharistie viering zal er elke vrijdag om 17.30 uur aanbidding zijn in de kerk. Parochie Oostrum Zaterdag: 19 00 H, Mis. Misdie naars: Lieke Verweij, Tessa Runge. Zondag: 5e Zondag door het jaar. 10.00 H. Mis (Harmony, Eiken hofkapel); fam. Vennekens-Ver- schuren en wederz. fam., Vader Raedts, Jan en Wim. Misdienaars: Anouk Kamphorst, Anouk Ver meulen. Dinsdag: 9.00 H. Mis; fam. Venne- kens-Verschuren en wederz. fam. Woensdag: Aswoensdag. 19-00 H. Mis, zegening van de as en uit deling van het askruisje. Donderdag: 9.00 H. Mis; voor de vrede; past. De Geuster. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Camavalsmis met Kelderband, voor de lev. en overl. leden van carnavalsvereni ging De Spurriemok; overl. fam. Noyen-Claessens; Toon Kusters; Wilhelmus Michels, Wilhelmina Michels-van Osch en zoon Frans. Zondag: 9-00 H. Mis; overl. ouders Gerritsen-Roelofs; st. Arnold de Ponli, Petronella Duijf. Louisa Hovens en overl. kinde ren; st. Jac Bots, Maria Dings en Anna v. Arcen; st. Jos Versleijen en Maria Joosten. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en Onthoudingsdag. 19-00 Eucha ristie, waaronder as-wijding en uitreiking van askruisjes. Vrijdag: 9-00 H. Mis voor de zie ken van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19-00 Overl. ouders Willemssen-Martens en fam.; overl. ouders Buddiger-Classens; Truus van Houdt-Flinsenberg; Thei Seijkens; Pim Heidens (buurt); Sef Duijkers (buurt); overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien; overl. leden Carna valsvereniging de Schanseknup pels Woensdag: 19-30 Viering Aswoensdag (Let op aanvangstijd 19.30 uur). Misdienaars: za: Ilse, Karin, Kar lijn; zo: Astrid, Bart, Mitchell. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel.nr. 581575. Pastoor van Dommelen onder tel.nr. 077- 4641115- Parochie Leunen Kapelaan Van Dijck, Albionstraat 50, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties donderdag 10.00-11.00 pastorie. Contactper soon parochie: A. Reintjes-Jennis- kens, Bershof 18, tel. 582221. 5e week door het jaar. Zaterdag: 19.00 H. Mis t.i.v. de Carnavalsvereniging; Elizabeth Breugelmans-Radt; m.m.v. de Car navalsvereniging. Zondag: 10.30 H. Mis voor Pierre Philipsen en Anna Philipsen-Lens- sen. Woensdag: As-woensdag. 18.00 H. Mis voor Corrie v. Berlo-Thijs- sen, Elly v. Berlo en Elly Loonen; Handrie Janssen (vw KBO); Uit deling van het askruisje. Misdienaars: za 18.00: Kim, Maud, Eline, Aniek; zo 10.30: Benny, Jobien, Sander, Inge, Janne; wo 18.00: Lucie en Mela- nie. Lectoren: za: Jeanny Jenniskens; zo: Goen Reintjes. Rectoraat Veulen Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties: G. Clae- sens, tel. 583112. Contactper soon parochie: M. Geurts-Slan- gen, Lorbaan 9, tel. 588215. 5e week door het jaar Memisa- collecte Zaterdag: 19 30 H. Mis; Kinder woorddienst; Harrie van Meyel (buurt); Thij Sanders en overl fam Sanders-Poels. Woensdag: Aswoensdag. 19-30 Uitdeling askruisje. H. Mis voor lev. en overl. leden van de Carna valsvereniging. Misdienaars za. Karei, Luuk, Katie, Jaan; wo: Lieke, Patrick, Loes, Daan. Lector: za: M. Philipsen; wo: M. Geurts Rectoraat Heide Kapelaan van Dijck, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen, tel. 581575. Opgave misintenties bij B. Mey- boom. tel. 581703. Contactper soon parochie: L. Pouwels, Heids- eschoolweg 1, tel. 582421 5e week door het jaar; Gedachte nis van Maria. Zaterdag: 18.30 H. Mis. Deze car navalsmis wordt verzorgd door CV de Hedsbuülen, m.m.v. het Gemengd Koor en joekskapel Heisa. Misdienaars: Evelien, Jes sie, Iris M, Sandra, en Chantal. Zondag: Geen H. Mis in Heide, wel in Leunen. Woensdag; Aswoensdag. Vasten en onthoudingsdag. 18.00 H. Mis. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Carnavalsmis; Wim Koonings; Piet Bus; jrd. Jan Lemmen. Zondag: 9.15 Wiel Philipsen en uit dankbaarheid bij 80e verjaar dag. Woensdag: Aswoensdag. 19.30 Uitdeling van de askruisjes; int. fam. Wilmsen-Verheijen; Marie Linders-Pouwels (KBO). Misdienaarsbeurten: zo 9.15: Vera en Ellen; wo 19-30: Paula en Rian. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Carnavalsmis; Piet Fransse (coll.); Marie v. Osch, Hubertus Janssen en echtgen. en zoon Henricus; tev O.L.V. Onbe vlekt Ontvangen. Woensdag: 18.00 Antonia Wis- mans; Antoon v. Rijswijck en echtgen.; Cornelius Pluk en Petronella Ewals. Rectoraat Vredepeel Zondag: Carnaval. 10.45 Janine Classens; jgt. Jan v. Asten. Donderdag: Viering van Aswoensdag. 19.00 Uitdeling van het askruisje; fam. Cornelissen- Hendriks. Voorgangers: zo: Jan Classens en Lies v.d. Heuvel. Protestantse Kerk Predikant: Ds. L. Boot, Groene Hart 11, 5801 SX VENRAY tel. 0478-584397, mail: lboot@pla- net.nl Woensdag vrije dag. Prote stantse Kerk Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. Aanvang dienst zondag 10 febru ari: 10.00 uur. Tijdens deze dienst zal ds. L. Boot voorgaan. De Maal tijd van de Heer zal gevierd den. In de Veertigdagentijd zal ambtsgroep Diaconaat aandai vragen voor de projecten van SOW-kerken. Op 10 februari, laatste zondag vóór de Veertigi gen, wordt er in preek en lie; ren speciaal ingegaan op het conale aspect van gemeente-zij Voor de allerkleinsten is er I deropvang. Voor de iets oudt kinderen is er kindernevt dienst. Thema: 'Smaak geven' afloop kunt U een kop koffie thee blijven drinken en voor kinderen staat er limonade klaa Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voort bijwonen van een bijbeltoespr zaterdag om 18.00 en zondag 10.00 uur in de Koninkrijks2a Henri Dunantstraat 11 in Venra Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zon< van de maand Zondag 10 fëbruari is er weer woorddienst van de oecumc sche basisgroep Heel de Ke Heel de Wereld. Het thema de dienst is: Een spannende oi moeting; in de kapel van bejaardencentrum Het Schuttt veld, Bergweg te Venray aanva 11.15 uur. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatiei GG. Gebouw Rehoboth: Cuppi pedje 2a, Horst. Evangelist: Cl; vaerc-n 4, Horst, tel./fax. 0 3987786. Zondag 10 februari diensten 10.00 en 14.30 uur door ds. van Vlastuin uit Katwijk aanZi Zondag 17 februari diensten 10.00 en 14.30 uur met evanj list J. Bals. 's Morgens is er kim crèche. Komende week zijn er geen ai chisaties. Bijbelcontactavond deze wo niet op woensdag maar op do derdag 7 februari. Aanvang 19. uur. Met thema van deze avo is: Wat zegt lezus van Zichzc nav Joh.8: 51:59. De Bijbelwinkel is wekelijks gt pend: Dinsdag: 10-12 uur; woc dag: 14-17 uur; vrijdag: 10-12 19-21 uur en zaterdag: 10-12 14-16 uur. Zie ook www.chris lijkeboekhandels.nl Bijbelgemeente De Bijbelgemeente Venray hot iedere zondag diensten gebouw 'de Kemphaan, Kent dyplein 1 in Venray. Er wor gezongen uit de bundel 'Opwt Icing' met gebruik van overheat heets. Iedere zondag is er zond school voor twee leeftijdgroep en crèche. Na afloop van dienst is er gelegenheid tot kolf drinken. Naast de wekelijkse ci diensten worden regelmatig zondere diensten georganiseei In deze krant wordt u daarom geïnformeerd. De vaste predika van de Bijbelgemeente is R. Lu mers. Telefoon: 0478-586001 06-12637400. Secretariaat: Dl R. Korver lel. 0774641936. diensten van de Bijbelgemeen zijn echte gezinsdiensten wa bijna iedere week een kwart» gedurende de dienst aandac wordt geschonken aan de kim ren. Iedere eerste zondag van> maand wordt het avondmi gevierd. Door de weeks zijn diverse gespreksgroepen ronde de Bijbel Carnaval in Venray omstreeks 1955. He jeugd van de Venrayse buurtschap Bontekoestraat en Hoenderstraat laat zien dat ze er tijdens de drie dolle dagen ook bij hoort. Lol trappen is hun motto. Zo te zien bestaat het overgrote dei van deze groep uit cowboys. De enige jongedame nioel toch wel veel lef hel ben lussen deze wild-west niet pistooldragende jongelui. Zij maakt zo wel lij elftal vol. De foto is gemaakt in de Bontkocstraat, vóór de meubelfabriek v* de firma Vollebergh; nu de Winkel van Sinkel, De fraai uitgedoste groep stelt zich aan u voor. Achteraan v.l.n.r.: Twan Clj mers, Harrie de Bruijn, Freddie Janssen, Piet Oudenhoven, Sijf Roos. Onder: Martin van Hoof, Harrie van Hoof, Piet Jeuken, Wiel Peeters, Hul de Bruijn en Dorothee Peeters Jan van der Putten

Peel en Maas | 2002 | | pagina 22